مخبر - 1398/01/29 - روزنامه شهروند : . حالا به من می گویند «عموی مهربان» ماجرای دختر کوچولوی اصفهانی و تماسش با اورژانس حسابی سروصدا به پا کرده است. تماسی که باعث شد تا مادر این دختر از خ...
 
روزنامه شهروند
1398/01/29 - 14:39

...
📌حالا به من می گویند «عموی مهربان»
ماجرای دختر کوچولوی اصفهانی و تماسش با #اورژانس حسابی سروصدا به پا کرده است. تماسی که باعث شد تا مادر این دختر از خطر #مرگ #نجات پیدا کند؛ #حادثه جالبی که این روزها دقایقی بعد از آن در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. در واقع موضوع جذاب این ماجرا مکالمه تلفنی و صحبت های رد و بدل شده این دختر کوچولو با کارشناس فوریت های پزشکی بود؛ مکالمه ای جالب و در عین حال حساس و ظریف، چرا که آن طرف خط جان یک انسان در #خطر بود و تنها راه دسترسی هم اطلاعاتی بود که باید با زبان کودکانه از دختر شش ساله اصفهانی گرفته می شد. درنهایت این دیالوگ شیرین هم ماموران اورژانس موفق به شناسایی محل حادثه و نجات جان این مادر شدند. همین هم شد تا مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با تقدیر از  این کارشناس اورژانس به او لقب «عموی مهربان» را بدهند. سعید ظفری همان عموی مهربان است. او همان کسی است که ١٤ فروردین ماه سال جاری نقش مقابل آن دختر کوچولو را بر عهده گرفت. شاید این چند روز خیلی ها صدای این جوان خوش صحبت را شنیده باشند؛ اما گفت وگو با او هم خالی از لطف نیست: تصاویر منتشرشده از ماجرای آن شب و صحبت های شما با آن دختر شش ساله حسابی دیده شده و الان خیلی ها با صدای شما #آشنا هستند.
مردم که لطف دارند؛ ولی راستش خودم هم فکر نمی کردم که این همه بازخورد مثبت داشته باشد. با این که چند روز از انتشار آن #فیلم گذشته، هنوز هم پیام های زیادی درباره آن دریافت می کنیم. البته خوشحالم که باعث شده تا خیلی ها به فکر آموزش فرزندانشان باشند. چه شد که تصمیم به انتشار #مکالمه گرفتید؟
بعد از مکالمه ماجرا را با #سوپروایزر در میان گذاشتم. به نظرم جالب بود، به هر حال این دختر شش ساله به هر ترتیبی بود توانست جان مادرش را نجات دهد؛ البته بیشتر جنبه آموزشی ماجرا برای ما اهمیت داشت؛ بعد هم با هماهنگی روابط عمومی فیلم هم منتشر شد. کل مکالمه همان بود که در شبکه های اجتماعی منتشر شد؟
نه؛ حدود ٣ تا ٤ دقیقه مکالمه طول کشید؛ بخش هایی از آن برای انتشار انتخاب شد. ساعت و تاریخ تماس را به خاطر دارید؟
١٤ فروردین حدود ساعت ١:٣٠ بامداد بود.
📌ادامه در کامنت...

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.