مخبر - 1398/01/23 - روزنامه 19 دی : نماینده مقام معظم رهبری پس از بازدید مناطق سیل زده در خطبه های نماز جمعه: مردم غیور لرستان با مشارکت مردم و مسئولان بر خسارات سیل غلبه خواهند کرد نما...
 
روزنامه 19 دی
1398/01/23 - 18:04

🔸نماینده مقام معظم رهبری پس از بازدید مناطق سیل زده در خطبه های نماز جمعه:
مردم غیور لرستان با مشارکت مردم و مسئولان بر خسارات سیل غلبه خواهند کرد
▫️نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر در سخنان پیش از خطبه نمازجمعه خرم آباد خواستار ادامه مشارکت گسترده مردم و تلاش بیشتر مسئولان در جبران خسارت های سیل در استان لرستان شد.
▫️حجت الاسلام والمسلمین معزی حوادث پیش آمده را آزمونی برای حادثه دیدگان و دیگران دانستند. ابتلای حادثه دیدگان در این ماجرا نیازمند صبر و شکیبایی و توکل بر خداوند و امید به آینده و از دست ندادن روحیه و اراده است. آزمایش دیگران نیز برای مردم عادی مشارکت در حد وسع و امکان خود در اهدای کمکهای نقدی و غیرنقدی و حضور در کمک رسانی های میدانی است.
▫️مسئولان اما باید برای سربلندی در این آزمون سخت تلاشی مضاعف داشته باشند. جبران این سطح از خرابی و خسارت مشارکت همه دستگاهها و عزم فراگیر نهادهای اجرایی را می طلبد. خوشبختانه برنامه های جامعی در حال تدوین است لکن سرعت بخشیدن به اجرای برنامه ها خواست بحق مردم متاثر از حادثه است.
▫️امیدواریم همانطور که در اطلاع رسانی و امداد سریع شاهد بودیم، تلاش و اقدام دولت در جبران خسارات را به زودی و به صورت عینی لمس کنند . اگر چه صبوری و همیاری مردم در تامین نیازها ضروری است.
▫️نماینده مقام معظم رهبری به بازدید از مناطق سیل زده اشاره و از روحیه بالای و انگیزه انقلابی و دینی مردم در این مناطق یاد کردند. ایشان این روحیه را موجب مباهات و افتخار مردم لرستان دانستند و پشتیبانی این مردم غیور از انقلاب را پایدار و خلل ناپذیر دانستند.
▫️ایشان حضور گسترده روحانیون از سراسر کشور در امریاری رسانی به مردم را از جلوه های افتخارآمیز این حادثه دانستند و افزودند: بیش از نهصد تن از روحانیون در روزهای گذشته از مناطق مختلف کشور وارد استان شده اند . این روحانیون با محوریت دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان لرستان و تلاش ارزشمند حجت الاسلام و المسلمین پیروزفر ساماندهی شدند و به ارایه خدمت پرداختند.
▫️حضور اعضای کانون های طلاب هلال احمر می تواند به حادثه دیده دردمند حس امید و تنهانبودن را القا کند.در این سیل گسترده بیش از نهصد روستای استان دچار آسیب شدند و امدادگران و داوطلبان هلال احمر در تلاشی شبانه روزی کار امداد و توزیع اقلام را تاکنون به خوبی انجام دادند.
▫️نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر همچنین به بخش دیگری از تلاش های صورت گرفته توسط هلال احمر پرداختند : حجم گسترده اقلام اهدایی مردم از استان های مختلف کشور تحویل انبار هلال احمر می شود و با نظارت کامل و به همت خود مردم داوطلب که در این انبار مستقر شده اند بسته بندی می شود.
▫️در این مرکز همکاری زنان ، کودکان و مردان در کار بسته بندی جلوه شکوهمندی از مهربانی مردم خرم آباد را نمایان می سازد. بسته های اهدایی توسط داوطلبان بین مردم مناطق مختلف توزیع می شود.
▫️هلال امانتدار کمک های مردمی است و این کمک های ارزشمند با دقت به دست حادثه دیدگان می رسد.

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.