مخبر - 1398/01/23 - روزنامه 19 دی : نماینده مقام معظم رهبری پس از بازدید مناطق سیل زده در خطبه های نماز جمعه: مردم غیور لرستان با مشارکت مردم و مسئولان بر خسارات سیل غلبه خواهند کرد نما...
 
روزنامه 19 دی
1398/01/23 - 18:04

🔸نماینده مقام معظم رهبری پس از بازدید مناطق سیل زده در خطبه های نماز جمعه:
مردم غیور لرستان با مشارکت مردم و مسئولان بر خسارات سیل غلبه خواهند کرد
▫️نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر در سخنان پیش از خطبه نمازجمعه خرم آباد خواستار ادامه مشارکت گسترده مردم و تلاش بیشتر مسئولان در جبران خسارت های سیل در استان لرستان شد.
▫️حجت الاسلام والمسلمین معزی حوادث پیش آمده را آزمونی برای حادثه دیدگان و دیگران دانستند. ابتلای حادثه دیدگان در این ماجرا نیازمند صبر و شکیبایی و توکل بر خداوند و امید به آینده و از دست ندادن روحیه و اراده است. آزمایش دیگران نیز برای مردم عادی مشارکت در حد وسع و امکان خود در اهدای کمکهای نقدی و غیرنقدی و حضور در کمک رسانی های میدانی است.
▫️مسئولان اما باید برای سربلندی در این آزمون سخت تلاشی مضاعف داشته باشند. جبران این سطح از خرابی و خسارت مشارکت همه دستگاهها و عزم فراگیر نهادهای اجرایی را می طلبد. خوشبختانه برنامه های جامعی در حال تدوین است لکن سرعت بخشیدن به اجرای برنامه ها خواست بحق مردم متاثر از حادثه است.
▫️امیدواریم همانطور که در اطلاع رسانی و امداد سریع شاهد بودیم، تلاش و اقدام دولت در جبران خسارات را به زودی و به صورت عینی لمس کنند . اگر چه صبوری و همیاری مردم در تامین نیازها ضروری است.
▫️نماینده مقام معظم رهبری به بازدید از مناطق سیل زده اشاره و از روحیه بالای و انگیزه انقلابی و دینی مردم در این مناطق یاد کردند. ایشان این روحیه را موجب مباهات و افتخار مردم لرستان دانستند و پشتیبانی این مردم غیور از انقلاب را پایدار و خلل ناپذیر دانستند.
▫️ایشان حضور گسترده روحانیون از سراسر کشور در امریاری رسانی به مردم را از جلوه های افتخارآمیز این حادثه دانستند و افزودند: بیش از نهصد تن از روحانیون در روزهای گذشته از مناطق مختلف کشور وارد استان شده اند . این روحانیون با محوریت دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان لرستان و تلاش ارزشمند حجت الاسلام و المسلمین پیروزفر ساماندهی شدند و به ارایه خدمت پرداختند.
▫️حضور اعضای کانون های طلاب هلال احمر می تواند به حادثه دیده دردمند حس امید و تنهانبودن را القا کند.در این سیل گسترده بیش از نهصد روستای استان دچار آسیب شدند و امدادگران و داوطلبان هلال احمر در تلاشی شبانه روزی کار امداد و توزیع اقلام را تاکنون به خوبی انجام دادند.
▫️نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر همچنین به بخش دیگری از تلاش های صورت گرفته توسط هلال احمر پرداختند : حجم گسترده اقلام اهدایی مردم از استان های مختلف کشور تحویل انبار هلال احمر می شود و با نظارت کامل و به همت خود مردم داوطلب که در این انبار مستقر شده اند بسته بندی می شود.
▫️در این مرکز همکاری زنان ، کودکان و مردان در کار بسته بندی جلوه شکوهمندی از مهربانی مردم خرم آباد را نمایان می سازد. بسته های اهدایی توسط داوطلبان بین مردم مناطق مختلف توزیع می شود.
▫️هلال امانتدار کمک های مردمی است و این کمک های ارزشمند با دقت به دست حادثه دیدگان می رسد.

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.