هفته نامه وقایع استان : راز قتل مرد 48 ساله در خمین برملا شد با پیگیری و تحقیقات علمی کارآگاهان پلیس شهرستان خمین راز قتل مرد 48 ساله که در منزل پدری خود در یکی از محله های ...
 
هفته نامه وقایع استان
1400/01/29 - 11:04

📰 راز قتل مرد 48 ساله در خمین برملا شد
با پیگیری و تحقیقات علمی کارآگاهان پلیس شهرستان خمین راز قتل مرد 48 ساله که در منزل پدری خود در یکی از محله های شهر خمین به قتل رسیده بود بر ملا شد. سرهنگ بهزاد فکوری با تشریح جزئیات این خبر گفت: در روز های پایانی بهمن ماه سال گذشته در پی وقوع قتل مردی 48 ساله با شلیک گلوله در منزل پدری خود در یکی از محله های شهرستان خمین، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ فکوری افزود: ماموران با بکار گیری روش های علمی و در تحقیقاتی تخصصی به سرنخ هایی از دست داشتن همسر مقتول در این قتل، دست یافتند و او را با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی برای انجام بازجوئی به پلیس آگاهی احضار کردند.
وی اضافه کرد: همسر مقتول با مشاهده دلایل و مستندات موجود در پرونده لب به بیان حقایق گشود و چنین اذعان داشت که به دلیل اختلافات خانوادگی با همکاری فردی که از مدتی پیش با او آشنا شده همسرش را به قتل رسانده است.
فرمانده انتظامی شهرستان خمین بیان کرد: کارآگاهان با توجه به ارائه دلایل معتبر مبنی بر انجام قتل از سوی همدست همسر مقتول در عملیاتی این فرد را شناسایی و دستگیر و به یگان انتظامی منتقل کردند.
وی اظهار کرد: فرد دستگیر شده که مردی 41 ساله است در ابتدا منکر هر گونه بزه انتسابی بود ولی در نهایت در برابر ادله ها و مستندات قانونی پلیس در نهایت به طرح نقشه قتل با مشارکت همسر مقتول و سپس تهیه سلاح و ارتکاب این قتل اعتراف کرد.
سرهنگ فکوری ادامه داد: در ادامه تحقیقات پلیس و در بازرسی از منزل قاتل یک قبضه سلاح کلت کمری که در این قتل استفاده شده بود کشف شد
🗞 روزنامه #وقایع_استان رسانه رسمی و مرجع اخبار استان مرکزی
🔗

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.