استقلالی : کسی صدای هواداران استقلال را شنید؟ پس از برد شیرین اما سخت و دشوار آبی پوشان در برابر نساجی مازندران، ناراحتی وریا غفوری هنگام تعویض و مصاحبه های متف...
 
استقلالی
1399/11/20 - 09:59

🔵کسی صدای هواداران استقلال را شنید؟
🔹پس از برد شیرین اما سخت و دشوار آبی پوشان در برابر نساجی مازندران، ناراحتی وریا غفوری هنگام تعویض و مصاحبه های متفاوت و پر از شکایت بازیکنان تیم از اوضاع نابسامان و نامعقول استقلال و عدم توجه مدیران باشگاه به مشکلات تیم باعث شد تا هواداران استقلال یکبار دیگر و به رسم چند سال اخیر تجمع اعتراض آمیزی برابر باشگاه استقلال ترتیب دهند، این تجمعات در سه چهار سال اخیر به کَرات انجام شده تا هواداران استقلال با این کار خواسته ها و انتظارات خود را به گوش وزارت ورزش و مدیران باشگاه برسانند. هواداران استقلال در تجمع نوزدهم بهمن ماه به صراحت خواستار استعفا و یا برکناری مددی مدیر عامل و برخی از اعضای هئیت مدیره شدند، هرچند آن ها به نوع رفتار و عملکرد وزیر ورزش نسبت به امور مدیریتی استقلال هم به شدت معترض بودند و از وزیر ورزش خواستار توجه و دقت نظر بیشتری در مورد استقلال بودند.
🔹لازم است در مورد این موضوع چند نکته بیان شود. آقای وزیر ورزش، آقایان هئیت مدیره و آقای مدیر عامل! قطعاً می دانید هوادارانی که امروز برابر باشگاه حضور بهم رساندند دارای مشغله ی فراوان، دغدغه و مشکلات بسیار در زندگی شخصی خود هستند که این موضوعات جدا از ترس و استرسی است که بابت مبتلا شدن به ویروس کرونا وجود دارد، اما دیدید و دیدیم که هواداران استقلال همه ی این مشکلات و چالش ها را به خاطر علاقه و عشق فراوان به استقلال کنار گذاشتند به امید این که این گونه خواسته ها و انتظارات خود را بی واسطه به گوش مدیران و مسئولانی برسانند که مشخص است در مورد رسیدگی به اوضاع آبی پوشان کوتاهی کرده اند.استقلال برای هواداران تنها یک تیم فوتبال نیست، استقلال دلخوشی و شاید تنها دلخوشی ای باشد که این روزها برایشان باقی مانده است. کاری به درستی یا نادرستی برگزاری تجمع اعتراض آمیز هواداران نداریم ولی به اهمیت دادن و یا خدای نکرده اهمیت ندادن مدیران و مسئولان به خواسته و انتظار هواداران کار داریم، برای ما مهم است که وزیر ورزش به عنوان متولی اصلی اداره ی امور مدیریتی باشگاه استقلال به چرایی به وجود آمدن این تجمعات بیندیشد و به مدیران باشگاه استقلال تذکر دهد و برای رفع مشکلات تلاش نماید.
🔹آقایان که همیشه هواداران را صاحبان اصلی استقلال دانسته اند، باید مشخص شود آیا این حرف یک تعارف خشک و خالی است یا یک اعتقاد درونی و واقعی؛ اگر اعتقاد درونی آقایان است پس باید به خواست هواداران استقلال اهمیت دهند، به آن رسیدگی کنند و نواقص و ایرادات را حل و فصل کنند، چون در شأن استقلال نیست در تهران بزرگ یک زمین تمرین مناسب نداشته باشد، بازیکنش دغدغه ی تغذیه داشته باشد و هواداران ببینند که برخی به اسم مدیر در حال کارشکنی و ایجاد مشکل در استقلال است. به سرمربی تیم صدرنشین لیگ برتر اهمیت داده نشود، مدیر عامل باشگاه با بازیکنان و مربیان دیدار نداشته باشد و ... به هرحال این تجمع هم به مانند سایر تجمعات به پایان رسید اما برای یکبار هم شده متولیان امر و مدیران باشگاه و وزارت ورزش به این موضوع به گونه ای دیگر و با توجه بیشتر نگاه کنند. شفاف و واضح به مشکلات بپردازند و بازخورد لازم را به هواداران اطلاع رسانی کنند.
📝سعید سرفرازیان

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.