پلاس : انتقاد شاهرخ بیانی از عملکرد پرویز مظلومی و پرت کردن بازوبند کاپیتانی توسط وریا غفوری شاهرخ بیانی:مشکل اصلی استقلال در سال های اخیر مدیریت بوده و هیچک...
 
پلاس
1399/11/20 - 16:17

انتقاد شاهرخ بیانی از عملکرد پرویز مظلومی و پرت کردن بازوبند کاپیتانی توسط وریا غفوری
شاهرخ بیانی:مشکل اصلی استقلال در سال های اخیر مدیریت بوده و هیچکدام از این نفراتی که الان مسئولیت دارند فوتبالی نیستند
چیزی که من به چشم دیدم مشکلاتی است که در رسانه ها توسط بازیکنان مطرح شده، اما به اعتقاد من آقای مظلومی باید این جور مواقع تیم را جمع و جور کند. او نباید اجازه بدهد بازیکنان به راحتی مقابل دوربین ها مصاحبه کنند یا اعتراض داشته باشند. خدا منصورخان پورحیدری را رحمت کند، او طوری رفتار می کرد که کسی جرات نداشت مقابل میکروفن مصاحبه انجام دهد. شنیده ام بازیکنان از وضعیت غذا و کیفیت زمین ناراحت اند. این مسائل هم به سرپرست تیم مربوط است. مظلومی اگر دوست دارد در استقلال باشد بهتر است آن بالا برود و مدیریت فنی تیم را برعهده بگیرد.
مدیران باشگاه وقتی تخصص در یک کار ندارند مشکلات به درون زمین منتقل می شود. قراردادهای بد منعقد شده و وقتی فوتبالی ها سر کار نیستند همین می شود. اگر یک مدیر باشگاه 50-40 میلیارد بودجه داشته باشد، نباید بیشتر از آن قرارداد ببندد. چرا باید با یک بازیکن قرارداد 8 و 14 میلیاردی امضا شود؟ به خدا در این شرایط اقتصادی این کارها درست نیست. بازیکن اگر استقلال را دوست داشته باشد باید قرارداد معقول ببندد.
امضا کردن قرارداد کاری ندارد، اما پرداخت آن سخت است. من نه مددی را می شناسم، نه حجت نظری و نه بقیه افرادی که در آنجا هستند. اصلاً نمی دانم آنها کجا بوده اند. تعجب من این است که چرا این مدیران وقتی مشکلات را می دانند حاضر می شوند مسؤولیت قبول کنند. من اگر قرار باشد مدیرعامل باشم، ابتدا بررسی می کنم که این باشگاه چقدر بودجه دارد، متأسفانه انتخاب مدیران استقلال با مرگ من و رفیق بازی و جان من و جان تو انجام می شود.هیچ کس سر جای خودش نیست و اگر قرار باشد کسی هم خوب کار کند زیرآب او را می زنند.
بیانی ضمن انتقاد از رفتار ووریا غفوری در اواخر دیدار با نساجی مازندران عنوان کرد: وریا بازیکن خوب و محبوبی است ولی حرکت او را اصلاً دوست نداشتم. سال هاست که این بازیکن را می شناسم ولی نمی دانم چرا این رفتار را کرد. غفوری باید بداند آن بازوبند خیلی ارزش دارد و پرت کردن آن اصلاً کار درستی نیست. وقتی کاپیتان استقلال این مدلی رفتار می کند، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد. اگر او در قراردادش مشکلی دارد یا مطالباتش را نگرفته، بهتر بود قبل از بازی به سرمربی و سرپرست تیم این موضوع را منتقل می کرد تا آنها از وی بازی نگیرند.بازیکن جوان تیم هم وقتی می بیند کاپیتان بازوبند را پرتاب می کند مقابل دوربین های تلویزیونی آن گونه مصاحبه انجام می دهد.
بیانی ضمن توصیه به پرویز مظلومی به عنوان بزرگتر تیم استقلال گفت: از آقای مظلومی می خواهم به عنوان بزرگتر این تیم را مدیریت کند. او رابط بین بازیکنان و باشگاه است و در خصوص یک سری مسائل هم باید مستقیم ورود کند. آن آقایی که چند هفته پیش به محل تمرین آمد را می شناسم. او طرفدار استقلال است اما چرا در حالی که دو جوان گلمان را در هفته های اخیر به خاطر کرونا از دست دادیم یک فرد باید این گونه راحت در محل تمرین حضور پیدا کند. آنجا نباید به او اجازه حضور در زمین را می دادند. از کجا معلوم که این فرد کرونا نداشته است. چرا چنین اتفاقی شوخی گر فته شده است؟ اگر آن شخص کرونا داشت کل تیم استقلال مبتلا می شدند و چه کسی پاسخگو بود؟ مظلومی باید تیمش را جمع کند و اجازه ندهد چنین اتفاقاتی بیفتد.
منبع:خبرگزاری فارس

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.