ایران ایر (هما) : مقررات جدید سفر به کشور ایتالیا به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما"، براساس اعلام کشور ایتالیا در خصوص شرایط کنونی سفر به آن کشور و جهت جلوگیری از گس...
 
ایران ایر (هما)
1399/11/20 - 16:00

💠 مقررات جدید سفر به کشور ایتالیا
🔹 به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما"، براساس اعلام کشور ایتالیا در خصوص شرایط کنونی سفر به آن کشور و جهت جلوگیری از گسترش ویروس کرونا (بیماری کووید-19)، مسافران با شرایط ویژه می توانند به این کشور سفر نمایند.
🔹 بر این اساس، مسافران محترم این پرواز باید مدارکی شامل پاسپورت اتحادیه اروپا، ایسلند، نروژ، سوئیس(الزام بلیت تایید شده هواپیما یا قطار در ادامه مسیر به کشور صادرکننده کارت اقامت به صورت ترانزیت)، ویزای تایپ D ایتالیا دارای اعتبار، ویزای تایپ C ایتالیا دارای اعتبار به غیر از ویزای توریستی مسافران به صورت ترانزیت بین المللی را به همراه داشته باشند.
🔹 لازم به ذکر است افرادی که اعتبار کارت اقامت آنان در بازه زمانی 31 دسامبر تا اول ژانویه سال 2020 به پایان رسیده، جهت انجام مسافرت تا تاریخ 31 آوریل سال 2021 معتبر است. همچنین به همراه داشتن کارت منقضی شده جهت انجام سفر الزامی است.
🔹 شایان ذکر است مسافران قبل از پرواز می بایست فرم تعهد پیوست را تکمیل نموده و به همراه داشته باشند. همچنین پس از ورود به خاک ایتالیا، مسافران به مدت 14 روز در محل سکونت شخصی خود در قرنطینه خانگی قرار گرفته و صدور بلیت با اقامت کمتر از 14 روز مجاز نمی باشد.
🔹 ضمناً ورود هرگونه بار دستی به صورت ترولی یا چرخ دار به داخل کابین پروازی مجاز نبوده و مسافران صرفاً می توانند فقط به تعداد یک کوله پشتی و یا یک ساک دستی جهت بار همراه به داخل کابین استفاده نمایند. استفاده از ماسک در طول پرواز و در فرودگاه ها الزامی است.
✈️ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"
🌐

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.