روزنامه جمهوری اسلامی : «گر بر سر نفس خود امیری، مَردی» از پوریای ولی تا جهان پهلوان تختی، نام های نیک بسیاری در تاریخ ایران زمین بوده اند که هیج اتفاقی نمی تواند ذره ای از ...
 
روزنامه جمهوری اسلامی
1399/10/26 - 21:36

🔻«گر بر سر نفس خود امیری، مَردی»
⬅️از پوریای ولی تا جهان پهلوان تختی، نام های نیک بسیاری در تاریخ ایران زمین بوده اند که هیج اتفاقی نمی تواند ذره ای از علاقه مردم به آنان را بکاهد. حتی گذر زمان نیز چیزی را تغییر نمی دهد و با اینکه جوانان امروزی تنها داستان های پهلوانان ورزش خود را شنیده اند اما به آنان افتخار کرده و نام افرادی چون تختی برای آنان حرمت زیادی دارد.
⬅️در طول تاریخ ورزشکارانی از کشورمان بوده و هستند که مدال ها و افتخارات زیادی را در المپیک، مسابقات جهانی، بازی های آسیایی و مسابقات قاره ای کسب کرده اند و در زمره پرافتخارترین ها قرار دارند.
⬅️یکی از آنها، «هادی ساعی» است که با دو مدال طلا و یک برنز، پرافتخارترین المپین تاریخ ورزش ایران است اما رفتار دور از ذهن وی در مسابقات روز پنجشنبه لیگ برتر تکواندو موجب شد تا بار دیگر به این جمله برسیم که قهرمانی و منش پهلوانی داشتن به مدال نیست.
⬅️مدیر فنی تیم های ملی که همزمان مدیریت فنی تیم فرمانیه را هم برعهده دارد در جریان مسابقات گروه «ب» لیگ برتر تکواندو با «مصطفی بابایی» دبیر سازمان لیگ درگیری فیزیکی پیدا کرده و به گفته حاضرین در سالن با سیلی به صورت او می زند.
⬅️دلایل ساعی برای این اقدامش هم جالب است و بنظر می رسد که قابل دفاع نیست. او می گوید: "از سال قبل چند باری به دوستان اعلام کردم که نام مرا پشت میکروفون اعلام نکنند. عادت ندارم به جایگاه ویژه بروم و معمولا کنار بچه ها روی سکوها می نشینم. هفته گذشته هم از صبح در سالن بودم، اما نزدیک ظهر بود که رییس فدراسیون وارد سالن شد و من وقتی کنار او رفتم، تازه گوینده اعلام کرد که هادی ساعی هم در سالن است و به او خوشامد می گوییم.
⬅️به پولادگر گفتم که این عین بی احترامی است که بعد از چند ساعت نام مرا اعلام می کنند. امروز نیز دقیقا همین اتفاق افتاد. من در سالن بودم که تمجید رییس سازمان لیگ آمد و گفت که به جایگاه ویژه بروید، اما از او تشکر کردم و گفتم که روی سکوها راحت هستم.
⬅️شاید 10 بار به او تاکید کردم که نام مرا پشت بلندگو اعلام نکنند، اما بازهم دیدم بعد از نیم ساعت دبیر سازمان لیگ نام مرا گفت. به همین خاطر دیگر از کوره در رفتم."/ایرنا

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.