انتخاب : صبحانه خبری / اول صبح این خبر ها را از دست ندهید / مهاجرت 3 هزار پزشک از ایران از زمان شیوع کرونا تاکنون / یک اصولگرا: با واکسن کرونا، در بدن ما GPS ...
 
انتخاب
1399/10/21 - 08:39

#صبحانه_خبری / اول صبح این خبر ها را از دست ندهید / مهاجرت 3 هزار پزشک از ایران از زمان شیوع کرونا تاکنون / یک اصولگرا: با واکسن کرونا، در بدن ما GPS کار می گذارند / اظهارات یک نماینده درمورد اخراج بازرسان آژانس تا سوم اسفند
در بسته خبری پیش رو، مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید.
تهدید حامیان افراطی ترامپ: زمان تحلیف بایدن باز می گردیم
با گذشت چند روز از آشوب و هجوم به ساختمان کنگره، طرفداران افراطی ترامپ با جسارت بیشتر وعده داده اند که برای مراسم تحلیف جو بایدن رئیس جمهوری منتخب آمریکا در 20 ژانویه (اول بهمن) به واشنگتن بازخواهند گشت. یکی از طرفداران افراطی ترامپ در شبکه اجتماعی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که بسیاری از ما با حمل سلاح برای حمایت از عزم ملت خود باز می گردیم.
منع تردد شبانه همچنان برقرار است
سخنگوی گفت: در شهرهای زرد و آبی منع تردد بین شهری نداریم؛ اما منع تردد 9 شب تا 4 صبح برقرار است. با این رنگبندی جدید 7 شهر قرمز، 30 شهر نارنجی، 219 شهر زرد و 192 شهر آبی داریم.
نماینده مجلس: تحریم رفع نشود، بازرسان آژانس را سوم اسفند اخراج می کنیم
احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: طبق قانون مجلس شورای اسلامی اگر تا سوم اسفند ماه، آمریکا تحریم های مالی، بانکی و نفت را حذف نکند قطعا بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی را از کشور اخراج و حتما اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را متوقف خواهیم کرد.
پادشاه عربستان واکسن کرونا زد
خبرگزاری عربستان ویدیویی را منتشر کرد که نشان می دهد ملک سلمان روز جمعه در شهر نئوم ، اولین دوز واکسن کرونا را دریافت کرده است. 17 دسامبر ، عربستان رسماً تزریق واکسن کرونا را با نمونه های آمریکایی و آلمانی آغاز کرد. در تاریخ 25 دسامبر نیز رسانه های سعودی ویدیویی از دریافت واکسن توسط محمد بن سلمان ، ولیعهد سعودی را منتشر کردند.
فوت 82 نفر دیگر
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: با فوت 82 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت منتهی به ظهر 20 دی، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 100 نفر رسیده است. در این مدت پنج هزار و 924 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و 456 نفر بستری شدند و مجموع بیماران کووید19 در کشور به یک میلیون و 280 هزار و 438 نفر رسید.
یک اصولگرا: با واکسن کرونا، در بدن ما GPS کار می گذارند
حسین کنعانی مقدم فعال سیاسی اصولگرا گفت: نباید در برابر دشمنان خود ساده اندیشی کنیم و این فرصت را در اختیار آنها بگذاریم؛ اطلاعات بسیاری به دست آمده مبنی بر اینکه در برخی از واکسن ها اقدام به تزریق چیپ الکترونیکی می کنند و جی پی اسی را در بدن ما کار می گذارند تا به واسطه این واکسن کلیه واکنش ها و حرکات مارا تحت کنترل قرار دهند تا جایی که ما یک نوع آدم هایی آهنی خواهیم شد که کنترلمان در دست دیگران است.
مهاجرت 3 هزار پزشک از ایران در ده ماه گذشته
حساب کاربری نظام پزشکی در توئیتر نوشت: در طی ده ماه گذشته از شیوع کرونا 200 پزشک جان باخته اند و 3000 پزشک مهاجرت کرده اند!
هواپیمای اندونزیایی در اقیانوس سقوط کرد
لاشه هواپیمای خط هوایی "سریویجایا"ی اندونزی که دیروز و حدود 2 ساعت قبل از کنترل رادار خارج و ناپدید شده بود، در اقیانوس پیدا شد. این هواپیمای بوئینگ 747 پرواز 128 خط هوایی سریویجایا - "SJ182" اندونزی که 4 دقیقه بعد از برخاستن از فرودگاه این شهر از کنترل رادار برج مراقب پرواز خارج شده بود، مشخص شد که در اقیانوس هند سقوط کرد و همه 56 سرنشین آن جان خود را از دست دادند.

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.