مخبر - 1399/08/03 - روزنامه همدان پیام : رها سازی راننده کامیون ایسوزو در محور تهران به همدان رییس جمعیت هلال احمر شهرستان همدان از انجام عملیات رها سازی راننده کامیون ایسوزو توسط نجاتگران پ...
 
روزنامه همدان پیام
1399/08/03 - 15:01

🔻رها سازی راننده کامیون ایسوزو در محور تهران به همدان
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان همدان از انجام عملیات رها سازی راننده کامیون ایسوزو توسط نجاتگران پایگاه غرب همدان خبر داد
🔹به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان ، جلال نانکلی با اشاره به واژگونی یکدستگاه کامیون باری در محور همدان به ساوه وبالعکس خاطر نشان کرد در ساعت 1:32 دقیقه بامداد امروز از طریق سامانه 112 یا همان مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان همدان، واژگونی یک دستگاه کامیون ایسوزو به پایگاه امداد و نجات بین شهری غرب همدان اطلاع رسانی شد
🔹 وی افزود گزارش حکایت از واژگونی کامیون باری داشت که به حبس شدن و گیر افتادن راننده کامیون بر اثر شدت برخود کامیون با کنار جاده منجر شده بود
🔻 نانکلی اضافه کرد نجاتگران پایگاه غرب شهرستان همدان با یکدستگاه آمبولانس به همراه خودرو نجات وتجهیزات کامل در ساعت 1:58 دقیقه در محل حادثه حاضر شدند.
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان همدان گفت در ارزیابی اولیه مشخص شد هر دو پای راننده شکسته، خونریزی دارد و داخل خودرو
حبس شده است
🔹وی گفت جهت کنترل خونریزی وپیشگیری از آسیبهای بعدی نجاتگران وارد عمل شدند و رهاسازی مصدوم را با تجهیزات و ست هیدرولیک انجام دادند.
جلال نانکلی افزود نجاتگران پس از انجام عملیات رها سازی ، کنترل خونریزی و ارائه خدمات لازم، راننده مذکور را جهت ادامه درمان و انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس115 تحویل دادند .
🔹نانکلی، پایان عملیات رها سازی را ساعت 3:15 دقیقه صبح اعلام کرد و از زحمات نجاتگران حاضر در این عملیات تشکر و قدردانی نمود.
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان همدان از رانندگان خواست جهت پیشگیری از تصادف و خطر های رانندگی در مواقعی که احساس خستگی می کنند از تردد خودداری نمایند چون خستگی و خواب آلودگی بخصوص در شب که دید راننده کم است منجر به کاهش هوشیاری شده و ابتکار عمل را از راننده می گیرد.

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.