مخبر - 1399/01/19 - نسیم آنلاین : شکایت دانش آموزان آمریکایی از گوگل/ باز هم نقض حریم خصوصی توسط گوگل دو دانش آموز آمریکایی اهل کالیفرنیا یک دادخواست علیه شرکت گوگل در دادگاه فدرال ای...
 
نسیم آنلاین
1399/01/19 - 10:23

✴️ شکایت دانش آموزان آمریکایی از #گوگل/ باز هم نقض حریم خصوصی توسط گوگل

💢 دو دانش آموز آمریکایی اهل #کالیفرنیا یک دادخواست علیه شرکت گوگل در #دادگاه فدرال این ایالت ثبت کردند که موضوع آن جمع آوری اطلاعات میلیون ها دانش آموز آمریکایی از طریق نرم افزارهای اسکن صورت و ابزارهای جستجو است.
💢 میلیون ها دانش آموز آمریکایی به دلیل قرنطینه از طریق کتاب هایی که گوگل در اختیار می گذارد، استفاده می کنند.
💢 جمع آوری داده ها و اسکن تصاویر بدون اجازه کودکان نقض #حریم_خصوصی کودکان محسوب می شود و در چند ایالت #آمریکا برای آن جریمه مادی وضع شده است. استفاده از یک سرویس گوگل به نام «کلاس گوگل» که چهار سال پیش و با ترکیب اسناد، ایمیل و تقویم گوگل با هدف ارائه یک محیط آموزش مجازی در دو هفته اخیر به شدت افزایش داشته و بنا بر اعلام شرکت گوگل، بیش از 50 میلیون دانلود داشته است.
💢 در روزهای اخیر شرکت زوم (ZOOM) که سازنده محبوب ترین اپ کنفرانس تصویری در آمریکاست، مورد استفاده میلیون ها کاربر از کشورهای مختلف قرار گرفته و اشکالات و ایراداتش بیشتر از همیشه دیده شده است. هک کنفرانس تصویری جلسه حزب جمهوری خواه در ایالت یوتا و همچنین انتشار تصاویر مستهجن از طریق این نرم افزار سبب شده تردیدها و ابهاماتی در مورد امنیت و استانداردهای ارتباطاتی این نرم افزار پدید آید.
💢 #قرنطینه سبب شده استفاده از نرم افزارهای تصویری و ابزارهای مجازی در حیطه های مختلف به شکل تصاعدی بالا رود و همین موضوع چالش های امنیتی و حقوقی درباره جایگاه این اپ ها و نرم افزارها ایجاد کرده است.

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.