مخبر - 1398/11/03 - روزنامه همشهری : بازگشت میزبانی به نمایندگان ایران در آسیا در جلسه امروز نمایندگان ایران با دبیرکل AFC تیم ایرانی توانست از حق نمایندگان کشور دفاع کند و با تایید AFC ...
 
روزنامه همشهری
1398/11/03 - 14:09

🔘بازگشت میزبانی به نمایندگان ایران در آسیا 🔺در جلسه امروز نمایندگان ایران با دبیرکل AFC تیم ایرانی توانست از حق نمایندگان کشور دفاع کند و با تایید AFC تیم های ایرانی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان میزبان رقبای خود خواهند بود. 🔺همچنین مقرر شد دیدارهای دو تیم… 🔘 انصاری فرد: بابت میزبانی در مرحله گروهی تضمین گرفتیم
🔺مدیرعامل باشگاه پرسپولیس: توافق کردیم که دیگر محرومیتی در کار نباشد، چرا که اگر با AFC به توافق نمی رسیدیم هر یک از نمایندگان ایران محرومیت دو ساله و جریمه نقدی در انتظارشان بود، اما در این جلسه از حق ایران دفاع و قرار شد تیم های استقلال و شهر خودرو در مرحله پلی آف خارج از ایران بازی کنند و اگر به مرحله گروهی صعود کردند مثل پرسپولیس و سپاهان در خانه بازی کنند.
🔺قبلاً AFC پیشنهاد کرده بود که ابتدا تیم های ایرانی در خانه رقبا به میدان بروند و بعد آنها شرایط میزبانی ایران را بررسی کنند و از ایران گارانتی بگیرند، اما در جلسه امروز از AFC تضمین گرفتیم که بازی های خانگی نمایندگان ایران در مرحله گروهی در ورزشگاه خودشان برگزار شود و میزبانی به تیم های ایرانی بازگردانده شد.
🔺ما با این توافق تیم ملی را هم از خطر محرومیت از میزبانی نجات دادیم، چرا که اگر امروز این توافق با AFC انجام نمی شد ممکن بود تیم ملی هم نتواند در ایران میزبانی کند و در نهایت این یک پیروزی بزرگ برای فوتبال ایران بود که شکر خدا به دست آمد. این را هم بگویم اول بازی های خارج از خانه ها برگزار و سپس در خانه بازی می کنیم. منتهی ما بابت این اتفاق گارانتی گرفتیم.
🔺ما تأکید کردیم کنفدراسیون می بایست تیم تحقیقاتی اعزام می کرد، چرا که ایران امن است و همان طور که ما به مالزی آمدیم پروازها هم در حال انجام است و مشکلی نیست. آنها مشورت کردند و نهایت به ما گارانتی دادند در مرحله گروهی حتماً میزبان هستیم و فقط اول باید دیدارهای خارج از خانه را برگزار کنیم.
🔴

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.