مخبر - 1398/09/16 - خبرگزاری فارس : استقبال دانشجویان از نشست آیت الله رئیسی/ تجمع پراکنده عده ای در چند دانشگاه تهران همزمان با 16 آذر که نماد آمریکاستیزی دانشجویان است، جمعی از تشکل ها...
 
خبرگزاری فارس
1398/09/16 - 15:34

استقبال دانشجویان از نشست آیت الله رئیسی/ تجمع پراکنده عده ای در چند دانشگاه تهران
🔹همزمان با 16 آذر که نماد آمریکاستیزی دانشجویان است، جمعی از تشکل های دانشجویی و دانشجویان انقلابی با شعار «دانشجوی مسلمان، حامی مستضعفان» با برگزاری برنامه های مختلفی روز دانشجو را گرامی داشتند.
🔹در این میان تعدادی از دانشجویان در دانشگاه های تهران، علامه و امیرکبیر هم با برگزاری تجمعات پراکنده و سر دادن شعارهای ساختارشکنانه سعی کردند فضای دانشگاه را ملتهب کنند.
🔹این دانشجویان که از شب گذشته اقدام به انتشار فراخوان برای برگزاری تجمع کرده بودند، امروز با سردادن شعارهایی همچون «دانشجوی زندانی آزاد باید گردد»، «ایران لبنان فرانسه، سرکوب و غارت بسه» و «فقر کشتار گرانی، مردم شدند قربانی» در محوطه دانشگاه به حرکت درآمدند.
🔹تجمع کنندگان پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آن شعارهایی همچون «طعم شیرین عدالت؛ یک قرن حبس برای دانشجویان»، « بیکاری، بیکاری؛ حجاب زن اجباری» و... نوشته شده بود.
🔹این افراد که صورت های خود را پوشیده بودند سعی داشتند با حرکت در محوطه دانشگاه، دانشجویان را با خود همراه کنند ولی دانشجویان در گوشه و کنار این تجمع نظاره گر رفتارهای تجمع کنندگان بودند.
🔹آیت الله رئیسی رئیس دستگاه قضا قرار است امروز در دانشگاه تهران و در جمع دانشجویان سخنرانی کرده و پاسخگوی سوالات دانشجویان باشد، بر همین اساس برخی از دانشجویان موسوم به چپ با سر دادن شعار «قضائیه، جلادان، مقدمتان گل باران» سعی کردند مراسم روز دانشجو در دانشگاه تهران را برهم بزنند.
🔹علیرغم برخی تلاش ها برای برهم زدن مراسم روز دانشجو در دانشگاه تهران و سخنرانی آیت الله رئیسی، سالن محل برگزاری این مراسم مملو از دانشجویان شده است.


این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.