مخبر - 1398/09/10 - اخبار بانک : احتمال افزایش وام خرید مسکن تا 300میلیون دبیرکانون سراسری انبوه سازان از ارائه پیشنهاد افزایش وام خرید مسکن به 300 میلیون با بازپرداخت 20 ساله به دول...
 
اخبار بانک
1398/09/10 - 12:35

🔹احتمال افزایش وام خرید مسکن تا 300میلیون
دبیرکانون سراسری انبوه سازان از ارائه پیشنهاد افزایش وام خرید مسکن به 300 میلیون با بازپرداخت 20 ساله به دولت خبر داد و گفت: برای وام ساخت هم پیشنهاد افزایش به 250 میلیون تومان را داده ایم.
فرشید پورحاجت در واکنش به اظهارات مدیر امور اعتباری بانک مسکن درباره پرداخت وام 170 میلیون تومانی ساخت مسکن، اظهار کرد: وام ساخت در بازار مسکن این وام موضوع جدیدی نیست و بر اساس مصوبات شورای پول و اعتبار وام ساخت سازندگان حرفه ای در صورت استفاده از فناوری های نوین 170 میلیون تومان با سود 18 درصدی است.
وی با تاکید بر این که هیچ افزایش سقف تسهیلاتی در حوزه ساخت و ساز خارج از چارچوب مصوبات شورای پول و اعتبار روی نداده است، ادامه داد: با توجه به نگاه دولت، وزارت راه و بانک مسکن تفاوت هایی برای پرداخت وام ساخت مسکن به سازندگان حرفه ای و اشخاص عادی در نظر گرفته شده است.
وی با یادآوری این که در حال حاضر بانک مسکن با معرفی انجمن های انبوه سازی سراسر کشور تا سقف 170 میلیون تومان وام را به سازندگان حرفه ای پرداخت می کند، افزود: وام ساخت برای افرادی که تخصص و صلاحیتی در ساخت و ساز ندارند نیز 80 میلیون تومان است.
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با تاکید بر این که وام خرید و ساخت مسکن در شرایط کنونی کارایی خود را هم برای خریداران و هم برای سازندگان از دست داده است، گفت: در حال مکاتبه با دولت برای افزایش سقف وام خرید به 300 میلیون تومان و وام ساخت به 250 میلیون تومان است.

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.