مخبر - 1398/09/09 - باشگاه استقلال : محمد نوری فر: ما بلافاصله بعد بازی با نساجی قائمشهر سوار اتوبوس شده بودیم و من یک مطلبی را نوشتم و در آن اشاره کردم که آقای زاهدی فر در بازی استقلال ...
 
باشگاه استقلال
1398/09/09 - 18:46

🎤 محمد نوری فر:
ما بلافاصله بعد بازی با نساجی قائمشهر سوار اتوبوس شده بودیم و من یک مطلبی را نوشتم و در آن اشاره کردم که آقای زاهدی فر در بازی استقلال و پدیده که فصل گذشته برگزار شد، گل صحیح صیادمنش را نگرفت و اخراج صیادمنش هم اشتباه بود. پارسال در همین ورزشگاه گل صد درصد علی کریمی را نگرفت منتها چون استقلال آن بازی را برده بود، کسی راجع به آن صحبتی نکرد و همینطور امسال در بازی با صنعت نفت آبادان پنالتی واضح روی دیاباته گرفته نشد اما چون بازی را پنج بر صفر برده بودیمِ، راجع به آن صحبتی نشد. دوستان اعلام کردند که من نشر اکاذیب می کنم. من به سراغ رئیس کمیته انضباطی رفتم و ایشان به من گفتند اگر می نوشتی به گواه کارشناسان، مشکلی پیش نمی آمد. به نظر من این نشر اکاذیب نیست و یک چیز واضح در فوتبال ماست و هیچ ارتباطی هم به باشگاه سپاهان ندارد.
من می گویم در این فوتبال باید ویدیو چک بیاید. حالا اگر قرار نیست ویدیو چک بیاید. حالا که همه چیز فوتبال ما منطبق بر استاندارد جهانی است، در این طور مواقع به داور چهارم و آن عکاس و فیلمبردار و تصویربردار رجوع کنید. یک پنالتی را غیر از آن شش نفر، تمام استادیوم دیدند. داور چهارم بازی هم می دانست پنالتی بود. بعد در بازی در دقایق پایانی اعلام کردند که پنج دقیقه وقت اضافه وجود دارد. به ما از روی نمیکت قضاوت اعلام کردند 5 دقیقه زمان تلف شده است داور هم گفته بود 5 دقیقه اما 6 دقیقه روی تابلو بالا رفت. ما مسلما نمی توانیم سیستم VAR را به خاطر گرانی دلار و یا هر چیزی به فوتبال بیاوریم ولی اینطور مواقع از صحنه مجدد تلوزیون استفاده کنیم. این چیز کاملا مشخصی است. بعد می گویند شما می خواستید جو را قبل از بازی بهم بزنید. پس باید با چه روشی جلو رفت؟ نامه در خفا می دهید که جواب نمی دهد. مگر این اولین بار است؟ هفته اول لیگ برتر هواداران یادشان می آید بازی استقلال مقابل ماشین سازی، آقای الوندی را کمک داور بازی ما گذاشتند. همان آقای الوندی که گل صد در صد ما را مقابل صنعت نفت نگرفت. ما تلفنی صحبت کردیم و آن داور تغییر کرد. بازهم این اتفاق می افتد. مگر ما داور در این مملکت نداریم؟ من برای آقای زاهدی فر احترام قائلم ولی داوری که این همه مساله و مشکل دارد را خوهشا نگذارید.
من به واضح ترین پنالتی دنیا کار دارم. این صحنه پنالتی بود و هیچ بحث دیگری هم ندارد. به قول خداداد عزیزی می شد این پنالتی را از کره ماه دید.
این همه شکایت به کجا می رسد؟ دوستان، عزیزان، اساتیدی که در فدراسیون نشستید، در اینجا روی ما هم فشار است. هوادار توقع دارد و اعتراض می کند. ما باید بیاییم یک واکنش نشان دهیم. من اگر به عنوان بخش رسانه ای باشگاه استقلال نسبت به انتخاب آقای زاهدی فر برای این بازی واکنش نشان ندهم، پس چه کسی باید نشان دهد؟ این ها چیزهایی است که خواهش می کنم توجه کنند. ما حتما سر این موضوع هم پیگیری خواهیم کرد. اگر چه بعید می دانم نتیجه ای هم داشته باشد.

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.