مخبر - 1398/08/27 - خبرگزاری فارس : همه اتفاقات دیشب/ مردم رفتند؛ اشرار و ضدانقلاب ماندند گزارش میدانی خبرنگاران ما از سراسر کشور نشان می دهد که حضور مردم در خیابان ها بسیار کمتر شد ولی ...
 
خبرگزاری فارس
1398/08/27 - 12:51

همه اتفاقات دیشب/ مردم رفتند؛ اشرار و ضدانقلاب ماندند
✍️گزارش میدانی خبرنگاران ما از سراسر کشور نشان می دهد که حضور مردم در خیابان ها بسیار کمتر شد ولی اشرار و ضدانقلاب با گستره کمتر اما عمق بیشتر خسارات و خرابکاری داشتند. برخی از جزئیات حوادث شب گذشته:
📌شیراز
🔹در شیراز اغتشاش گران یک خودروی آتش نشانی که در حال انجام ماموریت بود را به آتش کشیدند.
🔹در نقطه دیگر آتش زدن شعب یکی از بانک ها منجر به آتش کشیدن طبقات فوقانی و منازل و مغازه های شهروندان شد.
🔹اشرار همچنین در کازرون به یک حوزه علمیه حمله و علاوه بر آتش زدن 3 خودرو و 6 موتور سیکلت کتاب ها و قرآن های واقع در برخی قسمت ها را آتش زده و خساراتی به ساختمان و تاسیسات وارد کردند.
📌اصفهان
🔸ماحصل برهم خوردن نظم و امنیت عمومی در اصفهان تخریب کامل یکی از ادارات مخابرات شمال اصفهان، انسداد جاده اصفهان-فولادشهر، تخریب دوباره اموال شهری و به آتش کشیدن چند بانک، تخریب چند پمپ بنزین شهری و تعطیلی مابقی جایگاه های سوخت ناشی از ناامنی و اخلال در روند سوخت گیری مردم با تشکیل صف های طولانی، تلاش ناموفق برای حضور در چند کلانتری و ممانعت از تردد و تخریب خوردروهای امدادی بوده است.
🔸حوزه علمیه زینبیه اصفهان دیشب به آتش کشیده شد و کارگران خدمات شهری که مشغول پاکسازی خیابان ها بودند مورد حمله آشوبگران قرار گرفتند. دراین بین خودروی آتش نشانی هم به آتش کشیده و عواملشان برای ساعتی گروگان گرفته شدند.
🔸عده ای اراذل و اوباش که حال عادی نداشته و مست بودند اقدام به بستن اتوبان شهید خرازی اصفهان کردند و در نقطه دیگرشهر اصفهان به دلیل بستن خیابان یک آمبولانس حامل بیمار درترافیک گیر افتاد.
📌تهران
🔹برخی شهرستان های تهران همچون، شهریار، شهر قدس، بهارستان و ملارد و اسلامشهر هم دیشب شاهد نا آرامی هایی از قبیل آتش زدن پمپ بنزین و فروشگاه ها بودند.
🔹در شهرستان بهارستان استان تهران به اکثر ساختمان های دولتی حمله و به آتش کشیده شدند. مرکز کنترل توزیع برق جنوب غرب استان تهران هم مورد حمله قرارگرفت.
🔹از شهر قدس خبر رسیده که آشوبگران به ساختمان های فرمانداری، دفترامام جمعه، مصلی، شهرداری، بخشداری و تقریبا اکثر بانک های این شهرستان حمله و آنها را تخریب کرده اند.
🔹این افراد در اقدامی بی سابقه، با جمع کردن قرآن های موجود در قفسه های مصلی در یک نقطه، آن ها را به آتش کشیده و حرمت کتاب الهی را شکستند.
🔹دیشب دانشگاه آزاد صباشهر شهریار هم از حمله اراذل و اوباش درامان نماند و تخریب شد.
🔹در جریان درگیری با آشوب گران یک نیروی بسیجی ویکی از پرسنل شهرداری شهرستان ملارد به شهادت رسیدند.
📌خوزستان
🔸در بندر امام و ماهشهر برخی آشوبگرا مسلح بوده و به سمت نیروهای انتظامی شلیک کرده اند.
🔸یک ناحیه بسیج در خرمشهر از سوی آشوبگران تهدید به حمله شد. در ماهشهر به یک حوزه بسیج حمله شد که با دخالت نیروهای بسیجی و انتظامی این حمله دفع شد.
🔸در بندر امام اشرار به ساختمان کمیته امداد هم رحم نکرده و آن را تخریب کردند.
🔸امام جمعه بندر امام که از ابتدای اعتراضات به میان معترضان رفته و با آنها گفتگو می کرد دیشب مورد حمله آشوب طلبان قرار گرفت.

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.