مخبر - 1398/08/27 - خبرگزاری فارس : همه اتفاقات دیشب/ مردم رفتند؛ اشرار و ضدانقلاب ماندند گزارش میدانی خبرنگاران ما از سراسر کشور نشان می دهد که حضور مردم در خیابان ها بسیار کمتر شد ولی ...
 
خبرگزاری فارس
1398/08/27 - 12:51

همه اتفاقات دیشب/ مردم رفتند؛ اشرار و ضدانقلاب ماندند
✍️گزارش میدانی خبرنگاران ما از سراسر کشور نشان می دهد که حضور مردم در خیابان ها بسیار کمتر شد ولی اشرار و ضدانقلاب با گستره کمتر اما عمق بیشتر خسارات و خرابکاری داشتند. برخی از جزئیات حوادث شب گذشته:
📌شیراز
🔹در شیراز اغتشاش گران یک خودروی آتش نشانی که در حال انجام ماموریت بود را به آتش کشیدند.
🔹در نقطه دیگر آتش زدن شعب یکی از بانک ها منجر به آتش کشیدن طبقات فوقانی و منازل و مغازه های شهروندان شد.
🔹اشرار همچنین در کازرون به یک حوزه علمیه حمله و علاوه بر آتش زدن 3 خودرو و 6 موتور سیکلت کتاب ها و قرآن های واقع در برخی قسمت ها را آتش زده و خساراتی به ساختمان و تاسیسات وارد کردند.
📌اصفهان
🔸ماحصل برهم خوردن نظم و امنیت عمومی در اصفهان تخریب کامل یکی از ادارات مخابرات شمال اصفهان، انسداد جاده اصفهان-فولادشهر، تخریب دوباره اموال شهری و به آتش کشیدن چند بانک، تخریب چند پمپ بنزین شهری و تعطیلی مابقی جایگاه های سوخت ناشی از ناامنی و اخلال در روند سوخت گیری مردم با تشکیل صف های طولانی، تلاش ناموفق برای حضور در چند کلانتری و ممانعت از تردد و تخریب خوردروهای امدادی بوده است.
🔸حوزه علمیه زینبیه اصفهان دیشب به آتش کشیده شد و کارگران خدمات شهری که مشغول پاکسازی خیابان ها بودند مورد حمله آشوبگران قرار گرفتند. دراین بین خودروی آتش نشانی هم به آتش کشیده و عواملشان برای ساعتی گروگان گرفته شدند.
🔸عده ای اراذل و اوباش که حال عادی نداشته و مست بودند اقدام به بستن اتوبان شهید خرازی اصفهان کردند و در نقطه دیگرشهر اصفهان به دلیل بستن خیابان یک آمبولانس حامل بیمار درترافیک گیر افتاد.
📌تهران
🔹برخی شهرستان های تهران همچون، شهریار، شهر قدس، بهارستان و ملارد و اسلامشهر هم دیشب شاهد نا آرامی هایی از قبیل آتش زدن پمپ بنزین و فروشگاه ها بودند.
🔹در شهرستان بهارستان استان تهران به اکثر ساختمان های دولتی حمله و به آتش کشیده شدند. مرکز کنترل توزیع برق جنوب غرب استان تهران هم مورد حمله قرارگرفت.
🔹از شهر قدس خبر رسیده که آشوبگران به ساختمان های فرمانداری، دفترامام جمعه، مصلی، شهرداری، بخشداری و تقریبا اکثر بانک های این شهرستان حمله و آنها را تخریب کرده اند.
🔹این افراد در اقدامی بی سابقه، با جمع کردن قرآن های موجود در قفسه های مصلی در یک نقطه، آن ها را به آتش کشیده و حرمت کتاب الهی را شکستند.
🔹دیشب دانشگاه آزاد صباشهر شهریار هم از حمله اراذل و اوباش درامان نماند و تخریب شد.
🔹در جریان درگیری با آشوب گران یک نیروی بسیجی ویکی از پرسنل شهرداری شهرستان ملارد به شهادت رسیدند.
📌خوزستان
🔸در بندر امام و ماهشهر برخی آشوبگرا مسلح بوده و به سمت نیروهای انتظامی شلیک کرده اند.
🔸یک ناحیه بسیج در خرمشهر از سوی آشوبگران تهدید به حمله شد. در ماهشهر به یک حوزه بسیج حمله شد که با دخالت نیروهای بسیجی و انتظامی این حمله دفع شد.
🔸در بندر امام اشرار به ساختمان کمیته امداد هم رحم نکرده و آن را تخریب کردند.
🔸امام جمعه بندر امام که از ابتدای اعتراضات به میان معترضان رفته و با آنها گفتگو می کرد دیشب مورد حمله آشوب طلبان قرار گرفت.

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.