مخبر - 1398/08/21 - زومیت : . رندر جدیدی از آیفون 12 به اشتراک گذاشته شده که طراحی ظاهری آن را نشان می دهد. در پرچم دار جدید اپل، ظاهرا باید منتظر دستگاهی با بریدگی کوچک تر بالای...
 
زومیت
1398/08/21 - 13:38

.
🔔رندر جدیدی از آیفون 12 به اشتراک گذاشته شده که طراحی ظاهری آن را نشان می دهد. در پرچم دار جدید اپل، ظاهرا باید منتظر دستگاهی با بریدگی کوچک تر بالای نمایشگر و لبه های تیز و زاویه دار باشیم.
رندر های مفهومی آیفون 12 تصویری واقعی تر از طراحی پرچم دار بعدی آیفون دراختیار علاقه مندان قرار می دهد.
ظاهرا رندر مرتبط براساس گزارش های تحلیلگر معروف اپل، مینگ چی کو، از زنجیره ی تأمین تهیه شده است. PhoneArena رندرها را براساس گزارش مینگ چی کو تهیه کرده است که با طراحی آیفون 4 و آیفون 5 و آیفون SE می توان آن را مقایسه کرد. کوپرتینونشین ها چنین طراحی را برای مدل های مختلف آیپد پرو نیز به کار گرفته اند.
.
🔻در گزارش اخیر مینگ چی کو به این موضوع اشاره شده بود:

ظاهرا اپل قصد دارد دستگا ه های جدید خود را با طراحی متفاوتی به بازار عرضه کند. درنتیجه، باید منتظر عرضه محصولات جدید کوپرتینونشین ها با طراحی لبه های تیز و زاویه دار به جای طراحی لبه های نرم و خمیده در دستگاه های فعلی باشیم.
پرچم دار بعدی آیفون نیز ازنظر زیبایی شناسی، از چنین طراحی بهره خواهد برد و رندرهای مفهومی جدید آیفون 12 این موضوع را به خوبی نشان می دهند. 🔻برای آنکه پنل پشتی ازنظر طراحی ظاهری و زیبایی شناسی متناسب تر به نظر برسد، دوربین چهارم نیز برای دستگاه در نظر گرفته شده است. درادامه ی گزارش، به این موضوع اشاره شده است: 《درمجموع، دوربین مدت پرواز (ToF) می تواند فاصله ی دقیق تری از دوربین تا سوژه را درمقایسه با دوربین های معمولی اندازه گیری می کند. درنتیجه، می تواند برای کاربردهای مبتنی بر واقعیت افزوده مناسب تر باشد. دوربین ToF از نور مادون قرمز برای اندازه گیری عمق تصویر استفاده می کند. دوربین مدت پرواز به همراه حسگر IR، نوری را ساطع می کند و سیگنال نوری به حسگر بازمی گردد. فاصله ی زمانی که سیگنال نوری به حسگر بازمی گردد، محاسبه و داده های مربوط به نقشه ی عمق (Depth map) به صورت دقیق تری درمقایسه با دوربین های معمولی محاسبه می شود》 .
.
🔻آیفون 12 با آرایش دوربین چهارگانه معرفی خواهد شد. .
.
⁉️پیش بینی شما درخصوص طراحی ظاهری آیفون بعدی اپل چیست؟
.
#اپل #آیفون #آیفون12 #فناوری #دوربین #زومیت #دوربین_tof #apple
#زومیت

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.