مخبر - 1398/03/15 - سيدعلي خامنه اي : افطاری ساده با مشارکت شما مردم عزیز، مبلغ 67 میلیارد ریال معادل 1 میلیون و 300 هزار بسته افطار در پویش افطاری ساده به دست هموطنان سیل زده رسیده است. ...
 
سيدعلي خامنه اي
1398/03/15 - 13:51

#افطاری_ساده

با مشارکت شما مردم عزیز، مبلغ 67 میلیارد ریال معادل 1 میلیون و 300 هزار بسته افطار در پویش #افطاری_ساده به دست هموطنان سیل زده رسیده است. این پویش به ابتکار پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR و به همت کمیته امداد امام خمینی و با کمک برنامه ی سحرگاهی ماه من شبکه سه سیما برپا شد.

رهبر انقلاب، صبح امروز در خطبه های نماز عید فطر فرمودند:
روی دیگر ماه رمضان امسال و همه سال، روی کمک به مردم و گرایش مردمی است که بحمدالله روزبه روز در کشور رو به افزایش است. افطاری های ساده که توصیه شده بود، بحمدالله مردم اقبال کردند؛ در مساجد، حسینیه ها، خیابانها، کوچه ها و میدانهای بزرگ شهر، سفره های افطار را پهن کردند و مردم شرکت کردند؛ افراد گوناگون حتی کسانی که بضاعت کمی داشتند، توانستند در این افطاری های عمومی و دسته جمعی شرکت کنند.
بعد هم در یک جایی #فراخوان افطار داده شد، مردم استقبال کردند و برای افطار کمک کردند؛ #میلیاردها برای افطار جمع شد و در راه افطار صرف شد.
اینها کارهای بزرگی است که بحمدالله در میان مردم ما به صورت عادات اسلامی مبارک، رو به توسعه است.
همچنین کمک رمضانی مردم به سیل زده ها هم چشمگیر بود؛ من همین جا عرض بکنم، هم به همه ی آحاد برادران و خواهرانمان در سراسر کشور و هم بخصوص به مسئولین محترم، که مبادا مسئله ی سیل زده ها را به دست فراموشی بسپرید. مسائل سیل زده ها مسائل مهمی است. دنباله ی این مسائل را با جدیت باید گرفت و مشکلاتشان را با جدیت تمام باید حل کرد؛ بخصوص در مناطقی مثل خوزستان که هوا رو به گرمی است و گرمای هوا در این فصل و فصلهای آینده، طاقت فرسا است. یکی از کارهای فوری ما این قضیه است.

#گزارش_به_مردم

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.