مخبر - 1398/07/17 - روحانی: مجلس اول بهترین مجلس بود؛ چون شورای نگهبان نبود

روحانی: مجلس اول بهترین مجلس بود؛ چون شورای نگهبان نبود
دوران اثرگذاری فشار حداکثری به پایان رسیده است/آمار ایجاد اشتغال طی یکسال اخیر افتخارآمیز است/ نگرانی دولت ترکیه در مرزهای جنوبی آن کشور باید برطرف شود؛ راه حل، خروج آمریکا و حضور ارتش سوریه است / قدرت ایرانی، امروز از هر زمان دیگری بیشتر است / تولید صنایع بورسی 1.2 درصد رشد داشته است / زودتر از هر ...
روحانی: مجلس اول بهترین مجلس بود؛ چون شورای نگهبان نبود

به گزارش صدای ایران رئیس جمهور با تأکید بر شکست توطئه آمریکا در فشار حداکثری علیه ملت بزرگ ایران، اظهارداشت: امروز همه آمار، ارقام و روحیه مردم نشان می دهد که دوران اثرگذاری فشار حداکثری به پایان رسیده است.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت گفت: همه آمار و شرایط نشان می دهد، مسیری که ملت، نظام، رهبری، نیروهای مسلح و همه جناح ها انتخاب کرده اند، درست است و باید با وحدت، اتحاد و یکپارچگی این مسیر را ادامه دهیم.
رئیس جمهور افزود: ملت بزرگ ایران با مقاومت، نشاط، کار و تلاش و فداکاری حداکثری توانستند تحریم حداکثری و تروریسم اقتصادی را شکست دهند . مردم ایران در این یکسال و نیم گذشته کمر دولت آمریکا را شکستند و هیچ تردیدی وجود ندارد که امروز قدرت ایران از هر زمان دیگر بیشتر است.
دکتر روحانی با اشاره به اینکه دوست و دشمن به قدرت ، صبر و ایستادگی مردم ایران اعتراف می کنند، خاطر نشان کرد: دنیا در برابر این ایستادگی ملت ایران ، دچار اعجاب است؛ 83 میلیون نفر مردم ایران دست به دست هم دادند و در برابر قدرت ها بویژه آمریکا و صهیونیسم ایستادگی کردند و امروز بهترین امنیت، شرایط و روحیه در کشور وجود دارد.
رئیس جمهور افزود: البته مردم از لحاظ اقتصادی دچار مشکلاتی هستند که همه باید دست به دست هم داده و در راستای کاستن از مشکلات مردم تلاش کنیم.
دکتر روحانی با بیان اینکه امروز همه آمار و ارقام و علامت ها نشان می دهد که مردم حتی در مشکلات اقتصادی هم قادر به حل مسایل و کاهش مشکلات هستند، گفت: اینکه بانک مرکزی اعلام می کند، تولید صنایع بورسی که نیمی از صنایع کشور را تشکیل می دهد در شهریور ماه 1.2 درصد رشد مثبت داشته است، موضوعی بسیار مهم و به معنای آن است که فشار حداکثری در هم شکسته است.
رئیس جمهور ادامه داد: اینکه بانک مرکزی در 6 ماه نخست سال قادر بوده 19 میلیارد دلار برای واردات اجناس و کالاهای مورد نیاز کشور اختصاص داده که 8.2 میلیارد دلار آن مربوط به کالاهای اساسی بوده، آماری مثبت و قابل توجه است.
دکتر روحانی اظهار داشت: امروز در شرایطی قرار داریم که انبارها در بندرگاه ها پر بوده و این تحرک و جنب و جوش بنادر و گمرکات کشور بزرگترین علامت شکست آمریکا در این فشار بی رحمانه و غلط نسبت به ملت ایران است و امروز در شرایطی قرار داریم که می توانیم در بخش اقتصادی گام های مثبتی را برداریم.
رئیس جمهور با بیان اینکه امسال پول خرید تضمینی گندم را زودتر از سال های گذشته به کشاورزان پرداخت کردیم، تصریح کرد: اگر دولت کارآمد نیست و وضع خوبی ندارد، باید امسال در شرایط فشار این پول را دیرتر به کشاورزان می دادیم اما امسال زودتر از هر زمان دیگر آن را پرداخت کردیم.
دکتر روحانی افزود: اینکه در بخش عمرانی توانستیم در 6 ماهه نخست امسال 29 هزار میلیارد تومان ، هزینه و سرمایه گذاری کنیم به معنای قدرت جمهوری اسلامی ایران و پیروزی این ملت در مسیری است که در آن حرکت می کند.
رئیس جمهور ادامه داد: براساس آماری که وزارت نیرو ارایه کرده تا پایان سال جاری هر هفته یک پروژه مهم، آب یا برق در سطح کشور افتتاح خواهد شد که جمعاً 227 پروژه با ارزش بیش از 33 هزار میلیارد تومان است؛ یعنی در هر استان بیش از هزار میلیارد تومان طرح تنها در بخش آب و برق افتتاح خواهد شد که این به معنای موفقیت ملت و کارآمدی دولت و نظام است.
دکتر روحانی اظهار داشت: تا پایان سال علاوه بر سدهایی که در 6 ماهه اول امسال افتتاح شده، 10 سد دیگر نیز در کشور به بهره برداری خواهد رسید؛ همچنین 26 هزار هکتار شبکه آبیاری و زهکشی در کشور تا پایان سال انجام می شود و به 1124 روستا آب رسانی بهداشتی صورت گرفته و 29 تصفیه خانه فاضلاب و 12 تصفیه خانه آب شرب افتتاح شده و 3 هزار مگاوات به تولید برق نیروگاهی کشور اضافه می شود.
رئیس جمهور ادامه داد: این در حالی است که سالانه حدود 1700 مگاوات به تولید برق کشور اضافه می شده و در دولت یازدهم و اوایل دولت دوازدهم تقریباً به طور متوسط حدود 2 هزار مگاوات بوده است و اینکه 3 هزار مگاوات برق تولید می شود به معنای توسعه و قدرت ما است.
دکتر روحانی با بیان اینکه آمارها و شاخص هایی که مرکز آمار ایران در موضوع اشتغال در تابستان امسال نسبت به سال گذشته اعلام کرده ارزشمند و حائز اهمیت است، گفت: براساس این آمار مشارکت مردم افزایش و نرخ بیکاری 1.8 درصد نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کرده است.
رئیس جمهور ادامه داد: در تابستان سال گذشته افراد شاغل در کشور 23 میلیون و 900 هزار نفر بودند که این رقم در تابستان 98، 24 میلیون و 750 هزار نفر است که این آماری افتخارآمیز است. یعنی در طول این یکسال 843 هزار اشتغال در کشور ایجاد شده و این آمار براساس معیارهای جهانی در زمینه اشتغال است.
دکتر روحانی افزود: براساس همین آمار نرخ بیکاری در تابستان گذشته 3 میلیون و 350 هزار نفر بوده که امسال 2 میلیون و 900 هزار نفر است و نشان می دهد که 450 هزار نفر از بیکاری باقیمانده از گذشته از بین رفته است.
رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع تحولات منطقه پرداخت و اظهار داشت: متأسفانه هنوز در گوشه و کنار منطقه شعله هایی دیده می شود که گاهی این شعله در یمن و گاهی در نزدیکی مدیترانه و مرزهای ترکیه و سوریه است.
وی با بیان اینکه دولت ترکیه نسبت به مرزهای جنوبی خود نگرانی هایی دارد و حق آنهاست که این نگرانی شان برطرف شود، گفت: معتقدیم باید راه و شیوه درست در این مسیر انتخاب شود.
دکتر روحانی افزود: در اجلاس سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه به صراحت اعلام کردیم که راه حل امنیت در مرزهای شمالی سوریه و جنوب ترکیه تنها با حضور ارتش سوریه امکان پذیر است و ما باید همه زمینه ها را برای حضور ارتش سوریه در این مناطق فراهم کنیم و دیگر کشورها نیز باید کمک کرده و آمریکایی ها از این منطقه خارج شوند و کردها نیز در این منطقه که در حقیقت کشور خودشان است در کنار ارتش سوریه قرار بگیرند.
رئیس جمهور تصریح کرد: شیوه ای که امروز انتخاب شده و توافقاتی که در پشت پرده صورت گرفته به نفع منطقه نخواهد بود و ما از کشور دوست و برادر خود ترکیه و دولت این کشور می خواهیم که در این گونه امور دقت و حوصله بیشتری به خرج داده و در مسیری که انتخاب شده، تجدیدنظر کند.
دکتر روحانی تأکید کرد: معتقدیم این راهی که انتخاب شده برای منطقه راهی مناسب و خیر نیست چرا که امروز در شرایطی قرار داریم که باید در منطقه آرامش برقرار بوده و آوارگان سوری، سریع تر به کشورشان بازگردند.
رئیس جمهور ادامه داد: امروز موضوع اصلی، شمال سوریه و شرق فرات نیست، بلکه مشکل اول در منطقه ادلب است که همه تروریست ها در آن منطقه جمع شده اند و امیدواریم کشورهای منطقه در این زمینه کمک کرده و دولت ترکیه نیز در این راستا دقت بیشتری را داشته باشد که با مشکلی جدید در منطقه مواجه نشویم.
دکتر روحانی با اشاره به ضرورت هوشیاری نسبت به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در ماه های آینده به عنوان یک حرکت بزرگ سیاسی در کشور، گفت: همه آنهایی که مسئول اجرا و نظارت هستند، باید کاری کنند که نشاط سیاسی مردم افزایش پیدا کند.
رئیس جمهور با بیان اینکه پیروزی این جناح و یا آن جناح مهم نبوده، بلکه باید اجازه دهیم، ملت پیروز شود، تأکید کرد: باید بگذاریم همه جناح ها، احساس پیروزی کنند؛ باید به همه فرصت دهیم تا در این اجتماع شرکت کنند.
دکتر روحانی با اشاره به اینکه بهترین مجلس در طول تاریخ انقلاب اسلامی مجلس اول بود، اظهار داشت: در آن مجلس، نظارت به این شکل وجود نداشت و حتی شورای نگهبان و این همه دفاتر نظارتی وجود نداشت و همه از جناح های مختلف آمدند و ثبت نام کردند؛ حتی منافقین هم در آن انتخابات ثبت نام کردند. همچنین گروه هایی مانند دفتر هماهنگی، نهضت آزادی و جبهه ملی نیز ثبت نام کردند و بهترین انتخابات و بهترین مجلس ثمره آن بود.
رئیس جمهور اظهار داشت: نباید اینقدر سختگیری کرده و فشار بیاوریم و فکر کنیم هر چه این فیلتر را تنگ تر کنیم، نتیجه مثبت تری خواهد داشت.
دکتر روحانی افزود: مردم خودشان خوب می فهمند و بهترین ها را انتخاب می کنند. بویژه در انتخابات مجلس شورای اسلامی که عمدتاً محلی بوده و مردم کاندیداها را بهتر می شناسند و انتخاب می کنند.
رئیس جمهور اظهار امیدواری کرد در انتخابات آینده همه به نشاط سیاسی رسیده و با برگزاری انتخابات خوب بار دیگر آمریکا و دشمنان ملت ایران شکست حتمی بدهیم.
دکتر روحانی در ابتدای سخنان خود در جلسه هیأت دولت با گرامیداشت ایام اربعین حسینی، گفت: این ایام روزهای بیان عشق و ارادت و اظهار شیفتگی در برابر خاندان رسالت است.
رئیس جمهور با بیان اینکه موضوع اربعین یکی از معجزات تاریخی است، افزود: اینکه عزیزانی در سرزمینی به شهادت برسند و گروه کوچکی از خانواده زجر دیده مصیبت زده و در حال اسارت با کاروانی غم گرفته و دلشکسته تنها در کنار مضجع عزیزان خود قرار بگیرند، حائز اهمیت است.
دکتر روحانی افزود: هیچ کس در تاریخ فکر نمی کرد که این کاروان کوچک در ایام اربعین تبدیل به حرکت و نهضت بزرگ جهانی در دنیای اسلام و در میان همه عاشقان اهل بیت(ع)، شود و این نشان می دهد که اخلاص، ایثار و فداکاری در راه خدا اجر و پاداش بالایی دارد.
رئیس جمهور تصریح کرد: غربت و تنهایی کاروان اهل بیت(ع)، در آن ایام که یادآور مصیبت های عاشورا برای آنها بود، امروز به یک شور بزرگ تبدیل شده و آن دل های سوخته بذر شور را در دل عاشقان کاشته اند و امروز همه از مرد، زن، کودک، پیر، جوان و نوجوان با پای پیاده به سمت تربت پاک ابا عبدالله(ع) به راه افتادند.
دکتر روحانی با بیان اینکه در روایات زیارت اربعین از نشانه های مؤمن واقعی یاد شده است، گفت: در این زیارت خطاب به امام حسین(ع) می خوانیم که ای حسین جان تو خود را فدای دانش، علم مردم و نجات آنها از کم اطلاعی و در مسیر هدایت مردم کردی و امروز می بینیم که محبت امام حسین(ع) میلیون ها انسان را از دور و نزدیک، گرد هم جمع کرده و حرکت می دهد.
رئیس جمهور اظهار داشت: امروز خوشبختانه فضایی ایجاد شده که مردم این حرکت عظیم معنوی را با هوشیاری و بیداری انجام می دهند و علاوه بر شور و حرکت عظیم مردمی از لحاظ معنوی یک ترکیبی میان ملت های عاشق خاندان رسالت ایجاد کرده، بویژه این حرکت قرابت نزدیکی را میان دو ملت ایران و عراق بوجود آورده است و اتفاقی مانند آنچه میان مهاجران و انصار روی داد در این حرکت به چشم می خورد.
دکتر روحانی با تجلیل از محبت و پذیرایی مردم عراق نسبت به زوار امام حسین(ع) که همواره وجود داشته و در این ایام متبلور می شود، گفت: خوشبختانه امسال با تلاش دولت و حذف روادید تسهیلات خوبی در سفر مردم به عراق برای حضور در این اجتماع بزرگ بوجود آمده است.
رئیس جمهور تأکید کرد: این اجتماع بزرگ دل آمریکایی ها و صهیونیست ها را می لرزاند و آنها را مرعوب می کند؛ حضور میلیونی مردم با عشق و علاقه در هر شرایطی در این اجتماع عظیم، یک قدرت نمایی بزرگ سیاسی، فرهنگی و معنوی به شمار می رود.
دکتر روحانی ادامه داد: خوشبختانه همه دستگاه ها به خوبی در این مسیر همکاری و تلاش می کنند و افتخار دارند که بتوانند در این راه گامی بردارند.
رئیس جمهور اظهار داشت: در این ایام یک نمایش بزرگ و حماسه کربلایی ها، مجاهدین راه خدا و عاشقان خاندان رسالت در کربلا شکل می گیرد و این نشأت گرفته از رحمت و لطف خداوند است.
دکتر روحانی با اظهار امیدواری از اینکه مردم ایران به سلامت به این سفر بروند و برگردند و سال به سال این حرکت عظیم مردمی با شکوه تر برگزار شود، گفت: امیدواریم تا سال آینده با توافقاتی که با دولت عراق صورت گرفته شاهد بهره برداری از راه آهن شلمچه به بصره باشیم تا مردم راحت تر سفر خود را انجام دهند.
منبع خبر : صدای ایران

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
آمریکا   ترکیه   یکسال   ارتش سوریه   ایجاد اشتغال  
اخبار مرتبط
رای گیری بر سر طرح کاهش اختیارات جنگی ترامپ علیه ایران در مجلس سنا/مخالفت روسیه با تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران/پیشنهاد روحانی به پوتین برای برگزاری فوری نشست سران روسیه ایران ترکیه/ افزایش 100 درصدی بازگشت مهاجرین افغانستانی از ایران
تابناک
وزیران دفاع ترکیه و آمریکا درباره حملات ارتش سوریه تبادل نظر کردند
خرداد نیوز
وزیر دفاع ترکیه: آمریکا سامانه پاتریوت برای ما می فرستد
ایرنا
فشار آنکارا-واشنگتن برای نجات تروریست ها در یک گام به فتح ادلب
جوان آنلاین
ترکیه در خاک سوریه همسو با آمریکا و عربستان عمل می کند
خبرگزاری موج
امریکا در موقعیتی نیست که جلوی عملیات ادلب را بگیرد
جوان آنلاین
دولت ترکیه در خدمت صهیونیسم یا اسلام؟!
صدا و سیما
دفع حمله سنگین «جبهه النصره» در غرب حلب/ حمله توپخانه ای ترکیه به سوریه/ حمایت آمریکا از ترکیه
آریا
نشست محرمانه آمریکا، اسرائیل و امارات با محوریت مقابله با ایران/آزادسازی 72 روستا و منطقه از سوی ارتش سوریه در ادلب/ اخبار تایید نشده از گلوله باران مواضع روسیه در عفرین از سوی ترکیه/ برخورد جدید نظامیان روسی و آمریکایی در سوریه
تابناک
حمایت آمریکا از ترکیه برای حمله به مواضع ارتش سوریه
مشرق نیوز
ادلب؛ انهدام مقر تروریست ها، پیشروی ارتش سوریه و تهدید آمریکا
فارس
بشار اسد: امثال اردوغان مسلمان نیستند بلکه اسلام گرا های فرصت طلب هستند / تروریسم از طرف اروپا به سوریه صادر و از سوی آمریکا و ترکیه و دیگران حمایت شد
خبر داغ
درگیری ارتش سوریه با نظامیان ترکیه/ حمله به پاسگاه ارتش سوریه/ درآمد ماهانه آمریکا از فروش نفت سوریه
آریا
تحرکات جدید ارتش سوریه در مرز با ترکیه/ حمله به کاروان نظامی آمریکا در مسیر سوریه به عراق
تسنیم
ارتش سوریه به 3 کیلومتری مرز با ترکیه رسید +نقشه
مشرق نیوز
تاثیرات بازگشت ارتش سوریه به شمال شرق فرات
ایسکانیوز
مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه شنبه تا صبح یکشنبه
ایرنا
روحانی: نگرانی ترکیه در مرزهای جنوبی آن باید برطرف شود/ قدرت ایرانی، از هر زمان دیگر بیشتر است
ایران آنلاین
روحانی: نباید فکر کنیم که با تنگتر شدن فیلتر در انتخابات، نتیجه مثبت تر خواهد بود/ آمار ایجاد اشتغال طی یکسال اخیر افتخارآمیز است
عصر ایران
روحانی: دوران اثرگذاری فشار حداکثری به پایان رسیده است/ آمار ایجاد اشتغال طی یکسال اخیر افتخارآمیز است
تیک نیوز
روحانی: آمار ایجاد اشتغال طی یکسال اخیر افتخارآمیز است
تابش کوثر
دوران تاثیرگذاری فشار حداکثری به پایان رسیده است/ قدرت ایرانی، امروز از هر زمان دیگری بیشتر است/ آمار ایجاد اشتغال طی یکسال اخیر افتخارآمیز است
مشرق نیوز
آمار ایجاد اشتغال طی یکسال اخیر افتخارآمیز است/ نباید فکر کنیم که با تنگتر شدن فیلتر در انتخابات، نتیجه مثبت تر خواهد بود/ انبارها در بندرگاه ها پر است
برنا نیوز
دوران اثرگذاری فشار حداکثری به پایان رسیده است/آمار ایجاد اشتغال طی یکسال اخیر افتخارآمیز است/ نگرانی دولت ترکیه در مرزهای جنوبی آن کشور باید برطرف شود؛ راه حل، خروج آمریکا و حضور ارتش سوریه است / قدرت ایرانی، امروز از هر زمان دیگری بیشتر است / تولید صنایع بورسی 1.2 درصد رشد داشته است / زودتر از هر
پایگاه اطلاع رسانی یایت جمهوری
لیست پایگاه های آمریکا در سوریه؛ وعده واشنگتن برای خروج از سوریه، دروغ است +نقشه
فارس
راز وتوی همزمان قطعنامه ادلب از سوی چین و روسیه
مشرق نیوز
زیباکلام: مردم،نگران جنگ با آمریکا هستند
بهار نیوز
ادلب مسئله اصلی دور پنجم مذاکرات آستانه/ جایگزینی سیستم جدید برای سوئیفت کار مشکلی است
فانوس نیوز
نشست آنکارا  گامی به جلو در تحقق صلح سوریه
ایرنا
ترکیه نگران موج جدید مهاجرت تکفیری ها از سوریه به این کشور است
خبرگزاری خانه ملت
گزارش| مذاکرات آنکارا و پرونده های روی میز سران
تسنیم
ابتکار عمل در سوریه از دست آمریکا خارج شده است
ایرنا
پیشبرد روند سیاسی محور گفت و گوهای اسد و فرستاده روسیه به دمشق
ایرنا
دمشق گشت زنی نیروهای آمریکا و ترکیه در شمال سوریه را نقض حاکمیت خود خواند
ایرنا
اختلاف در حزب عدالت و توسعه ترکیه/ حزبی که فرزندان خود را می بلعد
مهر نیوز
آخرین وضعیت پاک سازی تروریست ها در ادلب/ پاک سازی بدون خشونت مدنظر است
میزان
چرا آمریکا به ادلب حمله کرد؟
پارسینه
حمله آمریکا به ادلب تلاشی برای تشدید بحران سوریه
خبرگزاری دانشجو
لاوروف: «منطقه امن» ترکیه در سوریه «قانونی» است
جوان آنلاین
حریری حالت فوق العاده اقتصادی در لبنان اعلام کرد
مهر نیوز
اخبار مرتبط
bltتابناک : رای گیری بر سر طرح کاهش اختیارات جنگی ترامپ علیه ایران در مجلس سنا/مخالفت روسیه با تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران/پیشنهاد روحانی به پوتین برای برگزاری فوری نشست سران روسیه ایران ترکیه/ افزایش 100 درصدی بازگشت مهاجرین افغانستانی از ایران
bltخرداد نیوز : وزیران دفاع ترکیه و آمریکا درباره حملات ارتش سوریه تبادل نظر کردند
bltایرنا : وزیر دفاع ترکیه: آمریکا سامانه پاتریوت برای ما می فرستد
bltجوان آنلاین : فشار آنکارا-واشنگتن برای نجات تروریست ها در یک گام به فتح ادلب
bltخبرگزاری موج : ترکیه در خاک سوریه همسو با آمریکا و عربستان عمل می کند
bltجوان آنلاین : امریکا در موقعیتی نیست که جلوی عملیات ادلب را بگیرد
bltصدا و سیما : دولت ترکیه در خدمت صهیونیسم یا اسلام؟!
bltآریا : دفع حمله سنگین «جبهه النصره» در غرب حلب/ حمله توپخانه ای ترکیه به سوریه/ حمایت آمریکا از ترکیه
bltتابناک : نشست محرمانه آمریکا، اسرائیل و امارات با محوریت مقابله با ایران/آزادسازی 72 روستا و منطقه از سوی ارتش سوریه در ادلب/ اخبار تایید نشده از گلوله باران مواضع روسیه در عفرین از سوی ترکیه/ برخورد جدید نظامیان روسی و آمریکایی در سوریه
bltمشرق نیوز : حمایت آمریکا از ترکیه برای حمله به مواضع ارتش سوریه
bltفارس : ادلب؛ انهدام مقر تروریست ها، پیشروی ارتش سوریه و تهدید آمریکا
bltخبر داغ : بشار اسد: امثال اردوغان مسلمان نیستند بلکه اسلام گرا های فرصت طلب هستند / تروریسم از طرف اروپا به سوریه صادر و از سوی آمریکا و ترکیه و دیگران حمایت شد
bltآریا : درگیری ارتش سوریه با نظامیان ترکیه/ حمله به پاسگاه ارتش سوریه/ درآمد ماهانه آمریکا از فروش نفت سوریه
bltتسنیم : تحرکات جدید ارتش سوریه در مرز با ترکیه/ حمله به کاروان نظامی آمریکا در مسیر سوریه به عراق
bltمشرق نیوز : ارتش سوریه به 3 کیلومتری مرز با ترکیه رسید +نقشه
bltایسکانیوز : تاثیرات بازگشت ارتش سوریه به شمال شرق فرات
bltایرنا : مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه شنبه تا صبح یکشنبه
bltایران آنلاین : روحانی: نگرانی ترکیه در مرزهای جنوبی آن باید برطرف شود/ قدرت ایرانی، از هر زمان دیگر بیشتر است
bltعصر ایران : روحانی: نباید فکر کنیم که با تنگتر شدن فیلتر در انتخابات، نتیجه مثبت تر خواهد بود/ آمار ایجاد اشتغال طی یکسال اخیر افتخارآمیز است
bltتیک نیوز : روحانی: دوران اثرگذاری فشار حداکثری به پایان رسیده است/ آمار ایجاد اشتغال طی یکسال اخیر افتخارآمیز است
bltتابش کوثر : روحانی: آمار ایجاد اشتغال طی یکسال اخیر افتخارآمیز است
bltمشرق نیوز : دوران تاثیرگذاری فشار حداکثری به پایان رسیده است/ قدرت ایرانی، امروز از هر زمان دیگری بیشتر است/ آمار ایجاد اشتغال طی یکسال اخیر افتخارآمیز است
bltبرنا نیوز : آمار ایجاد اشتغال طی یکسال اخیر افتخارآمیز است/ نباید فکر کنیم که با تنگتر شدن فیلتر در انتخابات، نتیجه مثبت تر خواهد بود/ انبارها در بندرگاه ها پر است
bltپایگاه اطلاع رسانی یایت جمهوری : دوران اثرگذاری فشار حداکثری به پایان رسیده است/آمار ایجاد اشتغال طی یکسال اخیر افتخارآمیز است/ نگرانی دولت ترکیه در مرزهای جنوبی آن کشور باید برطرف شود؛ راه حل، خروج آمریکا و حضور ارتش سوریه است / قدرت ایرانی، امروز از هر زمان دیگری بیشتر است / تولید صنایع بورسی 1.2 درصد رشد داشته است / زودتر از هر
bltفارس : لیست پایگاه های آمریکا در سوریه؛ وعده واشنگتن برای خروج از سوریه، دروغ است +نقشه
bltمشرق نیوز : راز وتوی همزمان قطعنامه ادلب از سوی چین و روسیه
bltبهار نیوز : زیباکلام: مردم،نگران جنگ با آمریکا هستند
bltفانوس نیوز : ادلب مسئله اصلی دور پنجم مذاکرات آستانه/ جایگزینی سیستم جدید برای سوئیفت کار مشکلی است
bltایرنا : نشست آنکارا  گامی به جلو در تحقق صلح سوریه
bltخبرگزاری خانه ملت : ترکیه نگران موج جدید مهاجرت تکفیری ها از سوریه به این کشور است
bltتسنیم : گزارش| مذاکرات آنکارا و پرونده های روی میز سران
bltایرنا : ابتکار عمل در سوریه از دست آمریکا خارج شده است
bltایرنا : پیشبرد روند سیاسی محور گفت و گوهای اسد و فرستاده روسیه به دمشق
bltایرنا : دمشق گشت زنی نیروهای آمریکا و ترکیه در شمال سوریه را نقض حاکمیت خود خواند
bltمهر نیوز : اختلاف در حزب عدالت و توسعه ترکیه/ حزبی که فرزندان خود را می بلعد
bltمیزان : آخرین وضعیت پاک سازی تروریست ها در ادلب/ پاک سازی بدون خشونت مدنظر است
bltپارسینه : چرا آمریکا به ادلب حمله کرد؟
bltخبرگزاری دانشجو : حمله آمریکا به ادلب تلاشی برای تشدید بحران سوریه
bltجوان آنلاین : لاوروف: «منطقه امن» ترکیه در سوریه «قانونی» است
bltمهر نیوز : حریری حالت فوق العاده اقتصادی در لبنان اعلام کرد
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.