مخبر - 1398/07/08 - سردار جلالی: آمریکا اصرار بر جنگ سایبری با ایران دارد

سردار جلالی: آمریکا اصرار بر جنگ سایبری با ایران دارد
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: آمریکا اصرار دارد که پاسخ انهدام پهپاد را در فضای سایبری دهد و بر این اساس باید گفت که آمریکا اعلام جنگ سایبری با ایران را دارد، اما اگر آمریکا شروع کننده این جنگ باشد به طور قطع پایان دهنده آن نیست.
سردار جلالی: آمریکا اصرار بر جنگ سایبری با ایران دارد

سردار غلامرضا جلالی عصر امروز در اجلاسیه پدافند غیرعامل که در مجموعه پالایشگاه امام خمینی (ره) شهرستان شازند برگزار شده بود با اشاره به جایگاه رفیع پیروزی در جنگ تحمیلی اظهار داشت: در هیچ کجای دنیا سالروز حمله و جنگ به کشور را جشن نمی گیرند، اما ما سالروز این دفاع هشت ساله را گرامی می داریم، زیرا بر جنگی فائق آمدیم که تحمیل علیه کشوری با انقلاب نوپا بود.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران سبب تغییر نقش و جایگاه ایران اسلامی از مدافع منابع آمریکا به مدافع ملت شد و حکومت این کشور از شاهنشاهی به حکومت اسلامی با رهبری ولایت فقیه تغییر یافت، در منطقه کشور ما دچار به هم ریختگی و ناکارآمدی بود و در آن خلاء خدماتی وجود داشت که صدام به دنبال پرکردن این جایگاه در کشور بود.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور تصریح کرد: در آن دوران آمریکا سعی داشت که با حمایت از صدام این خلاء موجود را پر کند و اصلی ترین هدف این اقدامات سرنگونی نظام نوپای اسلامی بود که علیه ساختار های استکباری به پا خاست و شعار نه شرقی و نه غربی را نماد حرکت خود قرار داد.

جلالی ادامه داد: جشن گرفتن پیروزی جنگ به این علت است که در 400 سال گذشته بخش های بسیاری از کشور را جدا کردند، اما این اتفاق دیگر پس از انقلاب رخ نداد، در دوران ابتدایی جنگ با وجود ارتش و ساختار حکومتی نتوانستیم کشور را حفظ کنیم و هدف دشمن بر این بود تا پیر جماران را که به تازگی از تبعید بازگشته بود بدون در اختیار داشتن تجهیزات تسلیم کنند و برای تحقق این هدف نقشه ها کشیده بودند.

وی عنوان کرد: در نخستین روز های انقلاب همه ملت چشم بر دهان امام خمینی (ره) دوخته بودند و گوش به فرمان ایشان بودند و پس از اینکه امام راحل فرمودند: صدام را سر جای خود می نشانیم مردم این سرزمین ندای مقاومت سر دادند و بسیج وار به گسترش این حرکت امام راحل اقدام کردند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس، امام خمینی (ره) نقش اساسی داشتند و جنگ تحمیلی علی رغم خسارات وارده دستاورد های بزرگی برای ملت ما به همراه داشت، تلفات جنگ با تلفات نجنگیدن قابل قیاس نیست، به طور مثال در جنگ جهانی اول علی رغم اینکه ایران اعلام بی طرفی کرده بود حدود 50 درصد از مردم این سرزمین به سبب بیماری، مدیریت ضعیف مرکزی، غارت و گرسنگی از بین رفتند و علاوه بر هلاکت 10 میلیون نفر از مردم این کشور سال ها عقب ماندگی و ذلت مردم را برای این سرزمین به ارمغان آورد.

جلالی بیان کرد: جنگ تحمیلی هشت ساله تعداد 340 هزار شهید و به همین میزان جانباز تقدیم انقلاب کرد و با جنگیدن این افراد کشور حفظ شد و بنابر فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی باید بگوییم که نجنگیدن هزینه و خسارتی بیشتر از جنگیدن به همراه دارد.

وی افزود: در دوران جنگ به کشوری با مرجعیت شیعه و ولایت فقیه حمله شد، اما ملت آن ایستادند و دفاع کردند، در دوران آغازین جنگ تحمیلی کشور عراق با 6 لشگر، یک هزار و 500 توپ و دو هزار و 200 نفربر به مقابله با ملت ایران پرداخت و پس از آنکه ما تعداد یک هزار و 800 نفربر و به همین میزان توپ جنگی از آن ها به غنیمت گرفته بودیم در زمان قطعنامه کشور عراق همچنان 5 هزار و 500 نفربر، دو هزار و 500 توپ، 500 هواپیما و کارخانه تولید موشک و سلاح شیمیایی دراختیار داشت.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور ادامه داد: جنگ ما تنها جنگ با عراق نبود، زیرا در آن دوران تانک های عراق از شوروی، هواپیما های آن از فرانسه و تمامی سلاح های شیمیایی عراق از آلمان تامین می شد و در چنین شرایطی ملت ما ایستادند و علی رغم اینکه وجبی از خاک کشور را از دست ندادند بلکه از این جنگ دستاورد هایی نیز داشتند.

جلالی عنوان کرد: ارتش خام و ناپخته ما در دوران جنگ به ارتشی مکتبی مبدل شد و در دوران جنگ بود که سپاه پاسداران ما شکل گرفت و بالغ شد، اکنون سپاه پاسداران با داشتن 5 نیروی متعهد ضامن بازدارندگی قدرت های منطقه علیه ایران است و اینکه سپاه پاسداران را تحریم می کنند و آن را در لیست تروریسم قرار می دهند به سبب دفاع گر بودن این مجموعه است.

وی خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس بود که بسیج تشکیل شد و نگاه ویژه امام راحل به بسیج این گردان را به فرزند خلف انقلاب مبدل کرد و سرانجام بسیج را به شکست ناپذیری رساند، اکنون صنعت دفاعی کشور در جایگاه بسیار مطلوبی قرار دارد درحالی که در روز های نخست انقلاب تنها توانایی مونتاژ اسلحه ژ_3 را داشتیم و هیچ گونه سلاحی نمی ساختیم و حتی توانایی استفاده از سلاح های برجا مانده را هم نداشتیم، زیرا علم استفاده از آن ها را نیاموخته بودیم.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور بیان کرد: ارتش کشور از دست نشاندگی آمریکا به درجه ای رسید که تمام تجهیزاتش را به بهره برداری رساند، در نخستین روز های جنگ کشور ما محاصره و تحریم دو لایه بود و زمانی که حلقه معاصره به تنگ آمد تمامی سلاح های مورد نیازمان را خودمان ساختیم.

جلالی افزود: امروز سلاح موشکی نقطه زن با برد دلخواه و انفجار تخریب تعیین شده در داخل کشور تولید کرده ایم و در حوزه سلاح حتی توانایی تولید توپ و تانک و صدور آن ها را داریم و 90 درصد نیازمندی سلاحمان را در داخل تولید می کنیم و توانایی ایستادگی در برابر هجمه دشمنان را داریم.

وی ادامه داد: زمانی که بسیجیان کشور را با سایر کشور ها مقایسه می کنیم جایگاه بسیجیان کشور را در می یابیم، در جنگ با داعشیان این تفکر دفاعی امام راحل بود که نشر پیدا کرد و منتقل شد و در کنار آن فتوای علما نیز کارساز بود تا عراقی که از بین رفته بود بتواند با پدیده داعش مقابله کند، بعد از جنگ تحمیلی داعش توطئه و تهدید دشمنان برای کشور بود که شکست آن دستاوردی بزرگ محسوب می شود.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور عنوان کرد: با انتقال این تفکر برتر امام راحل حزب الله لبنان توانست از مقاومت اولیه به ارتشی تخصصی شیعه دست یابد و اکنون نیرو های هوایی و موشکی هم داشته باشد، این دستاورد ها ثمره دفاع مقدس است که فکر و محتوا را منتقل کرده ایم و در این زمینه نیازی به ارسال و تجهیز سلاح برای این کشور ها نبود بلکه انتقال همین عقیده سبب شکل گیری می شود.

جلالی خاطرنشان کرد: دستاورد های ارزش های دفاع مقدس در بررسی تاریخ زمانی بسیار افتخار آمیز است و باید بگوییم دفاع مقدس زرین ترین برگ تاریخ محسوب می شود و امام خمینی (ره) کلیدی ترین نقش را در این دوران ایفا کردند، زیرا رهبری کردن یک کشور در دوران جنگ بسیار مهم است و نخستین معجزه ایشان در دفاع مقدس انتقال مفهوم عاشورایی و حسینی به جبهه ها بود.

وی بیان کرد: صدام در دوران جنگ بحث عرب و عجم را بنا کرد، اما از دیدگاه امام راحل که مبتنی بر زیارت عاشورا بود جنگ تنها مقابله دو جناح حق و باطل بود، دومین معجزه امام خمینی (ره) تبدیل کردن تهدید به فرصت بود، در دوران دفاع مقدس امام راحل برای سه نسل کادر تربیت کردند و زمانی که آمریکا ما را تهدید می کند اذعان دارد که ایرانیان از جنگ نمی ترسند و این دلیری و شجاعت ثمره دفاع مقدس است.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور افزود: ایجاد بازدارندگی جنگی مبتنی بر آیات قرآن از معجزات امام راحل بود، زیرا خداوند متعال نیز در آیات الهی خود فرموده اند آنقدر قدرتمند شوید که دشمنان از قدرت شما بترسد و این قدرت مانع حمله آن ها شود، در دوران جنگ دشمنان ما پنداشتند که ما ضعیف شده ایم و به ما حمله کردند، اما اکنون با دستاورد هایی که داریم دشمنان جرات حمله به ما را ندارند.

جلالی ادامه داد: در صحنه پرخطر خلیج فارس دشمنان قصد به تهدید ما دارند، اما نمی خواهند جنگ کنند و مدیریت چنین صحنه ای نیازمند خبرگی ویژه است که رهبر معظم انقلاب اسلامی ما این ویژگی را دارد که همین صحنه نشان می دهد چه میزان از دانش های دفاع مقدس به سطوح بالاتر راه یافته است، همچنین فرزندان امام خمینی (ره) و امام خامنه ای ارزش های دفاع را از این دو پیشوای بزرگوار دریافت کرده اند.

وی عنوان کرد: تصمیم گیری های رهبر معظم انقلاب اسلامی در کوران فشار ها نشان از شجاعت این پیشوای عالم دارد و همین شجاعت را به بسیج و سپاه منتقل کرده اند، صدور فرهنگ اسلامی به سایر کشور ها از دیگر معجزات امام راحل است که پیرو آن شیخ زکزاکی توانست 20 میلیون شیعه در نیجریه گردهم آورد و به دنبال آن فتحی شقاقی که حتی شیعه هم نبود با خواندن خاطرات امام راحل از تفکر امام پیروی کند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور خاطرنشان کرد: امروز نیاز به صدور سلاح نداریم و برای توانمندسازی انتقال عقیده امام راحل اهمیت دارد، از دیگر معجزات امام راحل می توانیم به تعریف دو اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی اشاره داشته باشیم که معتقد بودند اسلام ناب بسیار دشمن ستیز و حامی مستضعفین است و اسلام ناب اهل مذاکره نیست بلکه اسلام مبارزه با کفر است و این تعریف نو از اسلام به تمامی شایعات پاسخ داد.

جلالی بیان کرد: تفکیک امام ترکیه ای، مجازی، اسلام و مبارزه با فرقه ها و تمامی این مسائل نیازمند تفکیک از یکدیگر بود که امام راحل این امر را محقق ساختند، ما در دوران دفاع مقدس تجربه گرانقیمیت را به دست آورده ایم و با اینکه تعداد زیادی شهید تقدیم این راه کرده ایم، اما اکنون این دستاورد ضامن کشور است.

وی افزود: امروز دشمنان ما در عرصه اقتصادی جنگ کامل دارند که باید محدود و کنترل شود، اینکه هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را در مرز هوایی کشورمان نشانه بگیریم تا ثابت کنیم اجازه تجاوز به آن ها را نمی دهیم و آمریکا هیچ جوابی در اینباره نداشته باشد تمامی گزینه های نظامی روی میزش به زیر میز می رود.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور ادامه داد: آمریکا اصرار دارد که پاسخ انهدام پهپاد را در فضای سایبری دهد و بر این اساس باید گفت که آمریکا اعلام جنگ سایبری با ایران را دارد، اما اگر آمریکا شروع کننده این جنگ باشد به طور قطع پایان دهنده آن نیست و در این جنگ بیشترین آسیب را شامل حال کشورش می سازد، زیرا بیش از 90 درصد زیرساخت های آمریکا وابسته به فضای سایبری است.

جلالی عنوان کرد: در جنگ اقتصادی تمامی ساز و کار های تجاری و اداری به سلاح تبدیل شده اند و با به کار بردن جمله مسلح سازی نظام پولی و مالی یعنی این برنامه نشان از جنگ اقتصادی دارد، حوزه تولید خط مقدم جبهه اقتصادی است که صنعت نفت باید در آن تداوم کارکرد و تولید داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: اینکه علی رغم تمام تحریم ها نفت تولید، صادر و به منابع کشور مبدل می شود تا این صنعت سرپا باشد به معنای دفاع اقتصادی است، در حوزه امنیتی آمریکا تمام ظرفیت خود را علیه ما به کار می گیرد و بسیج و اطلاعات ما به این تهدید ها پاسخ جامع می دهند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور بیان کرد: فرایند صنعتی متکی به فضای سایبری هستند و باید نسبت به امکان تهدید امکان مقابله داشته باشیم، رهبر معظم انقلاب همواره اشاره و تاکید بر تولید داخل دارند، زیرا تولید داخل راهبرد اساسی اقتصاد مقاومتی است و تولید، ایجاد اشتغال و درآمد را به همراه می آورد.

جلالی افزود: مردم ما در این نبرد اقتصادی باید استفاده از کالای داخلی را واجب بدانند و براساس فتوای برخی مراجع تقلید اگر فردی بخواهد کالایی بخرد که از آن دو گونه ایرانی و خارجی وجود دارد و کالای خارجی را انتخاب کند این امر حرام است و براساس منویات مقام معظم رهبری اگر امکان سلطه بیگانه بر کشور وجود داشته باشد اقدام صلبیه بر تمامی مردم یک ملت واجب است.

وی ادامه داد: صنایع شیمیایی، سایبری، زیرساختی، زیستی و هسته ای هریک از رویکرد خاصی پیروی می کنند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی ظرفیت های علمی به نوعی شکل گرفته اند که حتی حوزه های ضعیف دانشی نیز تقویت شوند، جمهوری اسلامی ایران در سال 1390 ابداع کننده رویکرد فضای سایبری بود، زیرا در این فضا مورد حمله قرار می گرفتیم و اکنون دانش و تخصص مقابله با این حمله ها را دراختیار داریم.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور عنوان کرد: در حوزه مدیریت دفاع اقتصادی از ظرفیت نیروی انسانی با تجربه برخورداریم و در هر حوزه ای داشتن نیروی انسانی یکی از نقاط قوت ما محسوب می شود، همچنین علاوه بر نیروی انسانی از ظرفیت منابع زیرساختی و دانش بنیان نیز برخورداریم.

جلالی خاطرنشان کرد: وقتی در کشوری نقدینگی وجود دارد یعنی آن کشور فقییر نیست، اما ممکن است این منابع به طور صحیح مدیریت نشود، در حوزه اقتصادی ثروتمند و در حوزه اجرائی ضعیف هستیم که باید از همه ظرفیت های اقتصادی با رهبری ولایت فقیه استفاده کنیم تا از این گردنه جنگ اقتصادی عبور کنیم.

منبع خبر : پارسینه

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
آمریکا   سردار جلالی   سایبری   سازمان پدافند غیرعامل   حملات سایبری  
اخبار مرتبط
توضیح سردار جلالی درباره حمله سایبری اخیر به کشور/ هیچ مورد اثبات شده ای از ورود کرونا به کشور وجود ندارد
ملیت
منشاء حمله سایبری اخیر کشور آمریکا بود
مردم سالاری
توضیح سردار جلالی درباره حمله سایبری اخیر به کشور
روز نو
توضیحات سردار جلالی در باره حمله سایبری اخیر به کشور/ هیچ مورد اثبات شده ای از ورود کرونا به کشور وجود ندارد
عصر ایران
سردار جلالی: منشاء حمله سایبری اخیر به کشور آمریکا بود / این حمله برای امکان سنجی حمله بزرگتری انجام شد / سال گذشته 130 رزمایش در فضای سایبر انجام دادیم
انتخاب
جزئیاتی مهم از حمله سایبری اخیر آمریکا به ایران از زبان رئیس سازمان پدافند غیرعامل
خبرآنلاین
سردار جلالی: امروز در درگیری سینه به سینه و نزدیک با استکبار هستیم/ شناسایی 5 لایه تهدید جدی در فضای سایبری
ایران آنلاین
هرگونه حمله سایبری به زیرساختها را مدیریت و کنترل می کنیم
پایداری ملی
آمریکایی ها، ایران را تهدید به حمله سایبری در حوزه زیرساخت های انرژی کردند/ خاکریز ما با آمریکایی ها کوتاه شده است
برنا نیوز
سردار جلالی: آمریکایی ها حمله سایبری علیه ایران را آغاز کرده اند/ با دفاع سایبری توطئه هایشان خنثی شد
تسنیم
سردار جلالی: آمریکایی ها وارد فاز حمله سایبری شدند اما آمادگی ایران دشمن را ناکام گذاشت
عصر امروز
سردار جلالی: با شبکه ی پدافندی، آمریکایی ها را در تور دفاع سایبری انداختیم
سیتنا
سردار جلالی: جنگ ترکیبی پنج‎لایه آمریکا را مهار کردیم / می خواستند مانند ونزوئلا به سیستم برق رسانی ما حمله کنند و کشور را در خاموشی فروبرند/ به دنبال پیمان های دفاع سایبری با روسیه، چین، هند و پاکستان هستیم
انتخاب
سردار جلالی: جنگ ترکیبی پنج‎لایه آمریکا را مهار کردیم/ به دنبال پیمان های دفاع سایبری هستیم
آفتاب
سردار جلالی:ضروری است با کشورهای همسو پیمان دفاع سایبری منعقد کنیم/جنگ ترکیبی پنج‎لایه آمریکا را مهار کردیم
پارسینه
رییس پدافند غیرعامل: اثری از حملات سایبری آمریکا نیافتیم
انصاف نیوز
سردار جلالی:هیچ نشانه ای از حمله سایبری ندیده ایم
شهدای ایران
ادعای اخیر آمریکایی ها درباره حمله سایبری به ایران دروغ بود
میزان
رویارویی ما با آمریکا در حوزه پدافند غیرعامل شکل جدیدی یافته است/ هیچ نشانه ای از حمله سایبری آمریکا کشف نکردیم
باشگاه خبرنگاران
سردار جلالی: نشانه ای از پاسخ سایبری آمریکا به سرنگونی پهپاد نیافتیم
دنیای اقتصاد
پاسخ سردار جلالی به ادعای آمریکا درباره حمله سایبری به ایران بعد از سرنگون کردن پهپاد
خبرآنلاین
فیلم| حملات سایبری آمریکا علیه ایران
جام نیوز
حملات سایبری آمریکا علیه ایران
تابناک
حملات سایبری آمریکا علیه ایران/ وزارت خارجه پیگیری حقوقی می کند
آرا نیوز
حملات سایبری آمریکا علیه ایران/ وزارت خارجه پیگیری حقوقی می کند + فیلم
تسنیم
سردار جلالی: آمریکا جنگ سایبری علیه ایران را آغاز کرد
افکار نیوز
تخصص مقابله با حملات سایبری را در اختیار داریم / آمریکا اصرار بر جنگ سایبری با ایران دارد
راه دانا
سردار جلالی: تخصص مقابله با حملات سایبری را داریم
تابناک
سردار جلالی: تخصص مقابله با حملات سایبری را در اختیار داریم / آمریکا اصرار بر جنگ سایبری با ایران دارد
تسنیم
سردار جلالی: آمریکا جنگ سایبری علیه ایران را آغاز کرده است
ایسنا
سردار جلالی: آمریکا اصرار بر جنگ سایبری با ایران دارد
مشرق نیوز
آمریکا بداند در جنگ سایبری که خود آغاز کرده شکست خواهد خورد/ حوزه نفت و انرژی خط مقدم جنگ اقتصادی است
پایداری ملی
تمامی گزینه های روی میز آمریکا به زیر میز رفته است
قدس آنلاین
سردار جلالی: پدافند سایبری را قبل از آمریکا راه اندازی کردیم/ سالی 7 یا 8 حمله سایبری جدی علیه کشورمان انجام می شود/ تابحال ترور بیولوژیک در کشور شناسایی نکرده ایم
الف
سردار جلالی: «پدافند سایبری» را قبل از آمریکا راه اندازی کردیم/ درخواست روسیه و کره شمالی برای آموزش پدافند غیرعامل
تیک نیوز
سردار جلالی: دفاع مقدس امروز اقتصادی و سایبری است/ شهدا حذف شدنی نیستند
خبرگزاری دانشجو
دفاع مقدس امروز اقتصادی و سایبری است
ملیت
سردار جلالی:دفاع مقدس امروز اقتصادی و سایبری است
پارسینه
دفاع مقدس در تمامی حوزه ها، یک گنجینه تمام ناشدنی است
باشگاه خبرنگاران
دفاع مقدس امروز اقتصادی و سایبری است/ شهدا حذف شدنی نیستند
پایداری ملی
اخبار مرتبط
bltملیت : توضیح سردار جلالی درباره حمله سایبری اخیر به کشور/ هیچ مورد اثبات شده ای از ورود کرونا به کشور وجود ندارد
bltمردم سالاری : منشاء حمله سایبری اخیر کشور آمریکا بود
bltروز نو : توضیح سردار جلالی درباره حمله سایبری اخیر به کشور
bltعصر ایران : توضیحات سردار جلالی در باره حمله سایبری اخیر به کشور/ هیچ مورد اثبات شده ای از ورود کرونا به کشور وجود ندارد
bltانتخاب : سردار جلالی: منشاء حمله سایبری اخیر به کشور آمریکا بود / این حمله برای امکان سنجی حمله بزرگتری انجام شد / سال گذشته 130 رزمایش در فضای سایبر انجام دادیم
bltخبرآنلاین : جزئیاتی مهم از حمله سایبری اخیر آمریکا به ایران از زبان رئیس سازمان پدافند غیرعامل
bltایران آنلاین : سردار جلالی: امروز در درگیری سینه به سینه و نزدیک با استکبار هستیم/ شناسایی 5 لایه تهدید جدی در فضای سایبری
bltپایداری ملی : هرگونه حمله سایبری به زیرساختها را مدیریت و کنترل می کنیم
bltبرنا نیوز : آمریکایی ها، ایران را تهدید به حمله سایبری در حوزه زیرساخت های انرژی کردند/ خاکریز ما با آمریکایی ها کوتاه شده است
bltتسنیم : سردار جلالی: آمریکایی ها حمله سایبری علیه ایران را آغاز کرده اند/ با دفاع سایبری توطئه هایشان خنثی شد
bltعصر امروز : سردار جلالی: آمریکایی ها وارد فاز حمله سایبری شدند اما آمادگی ایران دشمن را ناکام گذاشت
bltسیتنا : سردار جلالی: با شبکه ی پدافندی، آمریکایی ها را در تور دفاع سایبری انداختیم
bltانتخاب : سردار جلالی: جنگ ترکیبی پنج‎لایه آمریکا را مهار کردیم / می خواستند مانند ونزوئلا به سیستم برق رسانی ما حمله کنند و کشور را در خاموشی فروبرند/ به دنبال پیمان های دفاع سایبری با روسیه، چین، هند و پاکستان هستیم
bltآفتاب : سردار جلالی: جنگ ترکیبی پنج‎لایه آمریکا را مهار کردیم/ به دنبال پیمان های دفاع سایبری هستیم
bltپارسینه : سردار جلالی:ضروری است با کشورهای همسو پیمان دفاع سایبری منعقد کنیم/جنگ ترکیبی پنج‎لایه آمریکا را مهار کردیم
bltانصاف نیوز : رییس پدافند غیرعامل: اثری از حملات سایبری آمریکا نیافتیم
bltشهدای ایران : سردار جلالی:هیچ نشانه ای از حمله سایبری ندیده ایم
bltمیزان : ادعای اخیر آمریکایی ها درباره حمله سایبری به ایران دروغ بود
bltباشگاه خبرنگاران : رویارویی ما با آمریکا در حوزه پدافند غیرعامل شکل جدیدی یافته است/ هیچ نشانه ای از حمله سایبری آمریکا کشف نکردیم
bltدنیای اقتصاد : سردار جلالی: نشانه ای از پاسخ سایبری آمریکا به سرنگونی پهپاد نیافتیم
bltخبرآنلاین : پاسخ سردار جلالی به ادعای آمریکا درباره حمله سایبری به ایران بعد از سرنگون کردن پهپاد
bltجام نیوز : فیلم| حملات سایبری آمریکا علیه ایران
bltتابناک : حملات سایبری آمریکا علیه ایران
bltآرا نیوز : حملات سایبری آمریکا علیه ایران/ وزارت خارجه پیگیری حقوقی می کند
bltتسنیم : حملات سایبری آمریکا علیه ایران/ وزارت خارجه پیگیری حقوقی می کند + فیلم
bltافکار نیوز : سردار جلالی: آمریکا جنگ سایبری علیه ایران را آغاز کرد
bltراه دانا : تخصص مقابله با حملات سایبری را در اختیار داریم / آمریکا اصرار بر جنگ سایبری با ایران دارد
bltتابناک : سردار جلالی: تخصص مقابله با حملات سایبری را داریم
bltتسنیم : سردار جلالی: تخصص مقابله با حملات سایبری را در اختیار داریم / آمریکا اصرار بر جنگ سایبری با ایران دارد
bltایسنا : سردار جلالی: آمریکا جنگ سایبری علیه ایران را آغاز کرده است
bltمشرق نیوز : سردار جلالی: آمریکا اصرار بر جنگ سایبری با ایران دارد
bltپایداری ملی : آمریکا بداند در جنگ سایبری که خود آغاز کرده شکست خواهد خورد/ حوزه نفت و انرژی خط مقدم جنگ اقتصادی است
bltقدس آنلاین : تمامی گزینه های روی میز آمریکا به زیر میز رفته است
bltالف : سردار جلالی: پدافند سایبری را قبل از آمریکا راه اندازی کردیم/ سالی 7 یا 8 حمله سایبری جدی علیه کشورمان انجام می شود/ تابحال ترور بیولوژیک در کشور شناسایی نکرده ایم
bltتیک نیوز : سردار جلالی: «پدافند سایبری» را قبل از آمریکا راه اندازی کردیم/ درخواست روسیه و کره شمالی برای آموزش پدافند غیرعامل
bltخبرگزاری دانشجو : سردار جلالی: دفاع مقدس امروز اقتصادی و سایبری است/ شهدا حذف شدنی نیستند
bltملیت : دفاع مقدس امروز اقتصادی و سایبری است
bltپارسینه : سردار جلالی:دفاع مقدس امروز اقتصادی و سایبری است
bltباشگاه خبرنگاران : دفاع مقدس در تمامی حوزه ها، یک گنجینه تمام ناشدنی است
bltپایداری ملی : دفاع مقدس امروز اقتصادی و سایبری است/ شهدا حذف شدنی نیستند
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.