افشاگری عجیب و خودکشی جنجالی دنیا جهانبخت برای امیر تتلو + فیلم

افشاگری عجیب و خودکشی جنجالی دنیا جهانبخت برای امیر تتلو + فیلم
ماجرای رابطه احساسی دنیا جهانبخت با امیر تتلو حسابی جنجال به پا کرده بود که دنیا با انتشار ویدیویی دست به افشاگری علیه تتلو زد .
افشاگری عجیب و خودکشی جنجالی دنیا جهانبخت برای امیر تتلو + فیلم

ماجرای رابطه دنیا جهانبخت و امیر تتلو واکنش های زیادی را در شبکه های مجازی به دنبال داشت . رابطه عاشقانه دنیا جهانبخت و امیر تتلو به بحث داغ در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است که در ادامه جزئیاتی از ماجرای دنیا جهانبخت و امیرتتلو می خوانید .

رابطه عاشقانه دنیاجهانبخت و امیر تتلو

ماجرای دنیا جهانبخت و امیر تتلو دنیا جهانبخت عاشق امیر تتلو شد .

او در صفحه ی شخصی خود تنها امیرتتلو را دنبال می کند و به تازگی ویدیویی از امیر تتلو منتشر کرده است و نوشته :

میشه مرد واست ؟

انتشار این فیلم ها در اینستاگرام دنیا جهانبخت باعث شد تا به سرعت خبر رابطه امیر تتلو و دنیا جهانبخت در دنیای مجازی دست به دست شود .

رابطه عاشقانه دنیا جهانبخت و امیر تتلو

امیر تتلو خواننده پرحاشیه ایرانی است که هر چند وقت یک بار با فعالیت های مختلف در شبکه های مجازی جنجال به پا می کند .

دنیا جهانبخت نیز مدل معروف ایرانی است که با انتشار عکس های خود در اینستاگرامش طرفداران زیادی دارد .

چندی پیش دنیا جهانبخت حتی به مرز خفه کردن خود در اینستاگرام بخاطر عشقش به ساسی مانکن رسید.

البته دنیا جهانبخت بعد از مدتی با اینکار سعی می کند مجدد بر سر زبان ها بیفتد و فالوور بیشتری برای بیشتر شدن درآمدش کسب کند.

اینبار هم نوبت به امیر حسین مقصودلو معروف به امیر تتلو رسیده است تا از وی مایه بذارد.

باید دید واکنش امیر تتلو به این ماجرا چه خواهد بود.

دنیا جهانبخت همان دختری است که سال ها قبل با انتشار ویدیوهای نمایشی از خفه کردن خودش در اینستاگرام، عشقش به ساسی مانکن را اعلام کرد. به نظر می رسد او حالا عاشق امیر تتلو شده است.

دنیا جهانبخش یکی از مهره های کلیدی در سناریوی بازاریابی سایت های شرط بندی فرشید مونتیگو، در سال های 1394 به بعد بود.حالا به نظر می رسد او عاشق امیر تتلو شده است. دنیا جهانبخش در یکی از استوری هایش به صورت آشکار اعلام کرد که عاشق امیر تتلو شده است.

ویدیوی جنجالی دنیا جهانبخت و امیر تتلو که به تازگی منتشر شده را در زیر مشاهده می کنید :

امیر تتلو با دنیا جهانبخت ازدواج کرد + بیوگرافی و عکس مراسم ازدواج


امیر تتلو خواننده جنجالی رپ روز گذشته با انتشار ویدئویی وعده افشاگری داد. او در این ویدئو اعلام کرد که حقایقی دارد که گفتنش در ایران می توانست کار او را به زندان بکشاند. او تاکید کرده است که منتظر است شرایطی ایجاد شود که بتواند این حقایق را افشا کند.

WhatsApp Image 2019-09-11 at 10.13.36 AM

شوک های تتلو تمامی ندارد

سیر تحولات وچرخش های فکری امیر تتلو خواننده جنجالی موسیقی زیر زمینی وارد فاز تازه ای شده است. او اخیرا در اقدامی عجیب با انتشار مطالب توهین آمیز نسبت به ساحت امام حسین (ع) بازهم در کانون توجهات قرار گرفته است.

رسوایی

با این حال تتلو به ایران بازنگشت. او از همان جا در جریان ماجرای مائده هژبری، دختری که به اتهام انتشار کلیپ های رقص در اینستاگرام دستگیر شده بود و مستندش از تلویزیون پخش شد، از او حمایت کرد.

چندی پیش بهزاد بلور گزارشگر بخش موسیقی بی بی سی فارس از اجرای زنده امیر تتلو در این شبکه خبر داد. در همان زمان تتلو در پست های اینستاگرامی خود خواستار انجام مصاحبه با شبکه های پربیننده تلویزیونی شد. او وعده "افشاگری" داد.

تتلو: هک شده بودم! پس از واکنش های تند به پست های اینستاگرامی امیر تتلو، او در موضعی تازه و در پستی جدید زیر همه حرف ها و توهین هایش زد و اعلام کرد که صفحه اینستاگرامش هک شده است و آن پست های توهین آمیز حرف او نیست. تتلو به شدت از کسانی که او را "مرتد" خوانده اند انتقاد کرد و گفت که کار امثال رسایی "خراب کردن وجهه اسلام و آستان قدس رضوی" است. او گفته است از "دو ملعونی" که صفحه او را هک کرده اند شکایت خواهد کرد. او تاکید کرده است که انتشار پست توهین آمیز کاری "کثیف" و "برنامه ریزی" شده بوده است. او وعده داده است که به ایران برخواهد گشت. افشاگری جدید و جنجالی تتلو تتلو در این ویدئو گفت: «در یک مصاحبه خوب، حقایق را درباره دولت جمهوری اسلامی، آقای رئیسی و تیمش که در حق من نامردی کرده اند به شما می گویم.» او تاکید کرد "من بالاخره حقیقت را می گویم. "

امیرحسین مقصودلو، معروف به امیر تتلو متولد سال 1362 در تهران یکی از خوانندگان رپ فارسی است، که زندگی شخصی و حرفه ای اش مملو از حاشیه است. او در اینستاگرام چهار میلیون فالوئر دارد. انتشار ویدئو جدید از او در حالی صورت می گیرد که تتلو در خارج از ایران و در کشور ترکیه به سر می برد. او اخیرا در برگزاری کنسرت خود در ترکیه که تبلیغات و هزینه هایی زیادی برای آن صورت گرفته بود شکست خورد و این شکست حاشیه های فراوانی برای او ایجاد کرد.


کنسرت تتلو که قرار بود 8 شهریور در استانبول برگزار شود به دلایلی عجیب لغو شد.
او از چند روز گذشته در صفحه شخصی خود با استفاده از الفاظی رکیک دلیل لغو کنسرت را محل استقرار نامناسب و وجود پشه در بالکن عنوان کرده بود که برای مخاطبان کمی غیر قابل باور بود تا جایی که کیان محمدی ها تهیه کننده این برنامه نسبت به آن واکنش نشان داد.

کیان محمدی ها تمام هزینه های انجام شده برای این کنسرت را با ذکر جزییات بیان و دلیل لغو کنسرت را نفروختن بلیت عنوان کرد. فروش تنها 276 بلیت با وجود هزینه های گزاف تبلیغاتی، نشان داد این کنسرت برگزار شدنش هیچ توجیهی ندارد. چند هفته پیش نیز، پس از جنجال پیش آمده برای "مائده هژبری" دختری که در اینستاگرام ویدئو های رقص خود را منتشر می کرد، تتلو با انتشار تصویری از خود و هژبری مدعی شد "شاید روز کنسرت هم بهتون افتخار داد و براتون یکم از هنرش و اجرا کرد روی استیج. "

پس از انتشار این پست اینستاگرامی توسط تتلو این گمانه در فضای مجازی مطرح شد که تتلو با مائده هژبری کنسرت مشترک در استانبول برگزار خواهد کرد.اما پس از آن هژبری در تویتر ادعای تتلو را رد کرد. او از تتلو با توصیف "خواننده مجهول الحال" یاد کرد و نوشت که عکس منتشر شده از سوی تتلو قدیمی بوده و با پیگیری خانواده اش از صفحه این خواننده زیر زمینی حذف شده است. هژبری تاکید کرد که تتلو "با سوء استفاده از شرایط فعلی قصد دارد تبلیغ کنسرتش را کند." دوست پسر دنیا جهانبخت کیست؟ دنیا جهانبخت یکی از چهره های جنجالی شبکه ی مجازی اینستاگرام است که دوسال پیش با فیلم ها و عکس های جنجالی ای که از جدایی اش با ساسی خواننده لس آنجلسی منتشر کرد،معروف شد.

دنیا جهانبخت یکی از چهره های جنجالی شبکه ی مجازی اینستاگرام است که دوسال پیش با فیلم ها و عکس های جنجالی ای که از جدایی اش با ساسی خواننده لس آنجلسی منتشر کرد،معروف شد.

دنیا جهانبخت و دوست پسرش مدتی پس از جنجال جدایی دنیا جهانبخت و ساسی مانکن ،او باز بر سر زبان ها افتاده است.

دنیا جهانبخت عکسی در صفحه ی اینستاگرامش منتشر کرده که باردیگر او را بر سر زبان ها انداخته است.

هدیه دوست پسر دنیا جهانبخت به او،یک دستگاه خودروی مازاراتی بود.

دوست پسر دنیا جهانبخت چه کسی است؟ هنوز کسی عکس دنیا جهانبخت و دوست پسرش را ندیده است.به عقیده ی برخی از کاربران شبکه های اجتماعی،همچین کسی وجود ندارد و تمامی پست های دنیا جهانبخت جنبه ی تبلیغاتی دارد.

هیچ عکسی با عنوان دوست پسر دنیا جهانبخت در صفحه اینستاگرام او وجود ندارد.

صفحه اینستاگرام دنیا جهانبخت:

صفحه اینستاگرام دنیا جهانبخت در حال حاضر بیش از 3میلیون و 700 هزار فالوئر دارد.دنیا جهانبخت یکی از چهره هایی است که با انتشار عکس های خصوصی و بی حجابش در شبکه های مجازی،به شهرت رسیده است.

دنیا جهانبخت کیست؟ دنیا جهانبخت ، دختری ست که تقریبا تا این لحظه هیچ هنری از خود را رو نکرده است جز عاشق ساسی مانکن بودن. این موضوع خودش باعث شده در حال حاضر 3 میلیون و 700 هزار فالوور در اینستاگرام نصیب او شود که تنها 100 هزار نفر آن طی 3-4 روز گذشته به حسابش ریخته شده است.

یک مثلث عشقی میان او، طلا گلزار مدل ایرانی الاصل خارج از ایران و ساسی مانکن، خواننده آثار مشهور سرگرم کننده و پاپ توانست جنجالی را رقم بزند که از ترندهای مهم باشد.

دنیا جهانبخت نامی است که به گوش ها آشنا نیست چون جز دسته هنرمندان نمی باشد.

تنها دلیل شهرت دنیا جهانبخت این است که عاشق سینه چاک ساسی مانکن می باشد. که همین موضوع باعث شده است که در دنیای مجازی طرفداران زیادی داشته باشد. دنیا جهانبخت در اینستاگرام یک میلیون خورده ای به واسطه عشقش به ساسی مانکن فالوور دارد.

مثلث عشقی میان او، طلا گلزار مدل ایرانی الاصل خارج از ایران و ساسی مانکن، خواننده آثار مشهور سرگرم کننده و پاپ توانست جنجالی را رقم بزند که از ترندهای مهم هفته گذشته باشد و خیلی ها را به دنبال خود بکشاند. انگار جامعه ای که در آن نفس می کشیم هر لحظه منتظر یک ترند تازه است. پس از فریال نوبت ماجرای ستایش قریشی رسید و حالا سراغ عشقی رسانه ای رفته است که یک ضلع آن یک مدل ایرانی، یک ضلغ دیگرش خواننده ای پر سر و صدا و ضلع دیگر آن که اتفاقا فقط «عاشق» است، پر سر و صداتر است.

دنیا جهانبخت و اصغر خالقی دنیا جهان بخت و اصغر خالقی مدت ها پیش از هم جدا شدند.اصغر خالقی مدتی بعد از جدایی از دنیا جهانبخت عکس هایی را منتشر کرد.

عکس دنیا جهانبخت و اصغر خالقی

دنیا جهانبخت ، که شایعه بی اساس و تقریبا مضحک نسبت فامیلی اش با نوه یک سیاستمدار هم به گوش می رسید، در روزهای گذشته با رو کردن خال کوبی هایی به نام ساسان (ساسی مانکن) خواست عشق و رابطه خود را با این خواننده ثابت کند، از طرف دیگر اما ساسی و طلا یک ویدئو از میهمانی در وضعیتی خاص منتشر کردند که به این مساله دامن زد.

پس از آن، کار به حدی بالا گرفت که عکس هایی از دنیا جهانبخت در اینستاگرام او منتشر شد که گل های پرپر در دست گرفته و گریه می کرد. این موضوع خود یک بمب خنده دار خبری در شبکه های اجتماعی شد و به تمسخر در شبکه تلویزیونی ماهواره ای آی تی ان (شبخیز) هم کشیده شد که یک مرد و زن که گفته می شود آن زن سهیلا گلزار مادر طلا گلزار بود، به دفاع از فرزند خود، به تمسخر گل های خشک شده دنیا جهانبخت پرداخت.

این موضوع باعث شد دنیا جهانبخت عکس هایی از خود منتشر کند و ویدئویی که طنابی را دور گردنش می پیچد و «مثلا» خودکشی می کند. موضوع خود تبدیل به یک ادای توییتری شد و افراد زیادی در شبکه های توییتر و اینستاگرام با تکرار این حرکت به تمسخر این سلبریتی یک شبه راه صد سال رفته پرداختند و در حالی که خود آن ها هم به این مساله دامن می زدند.

امیر تتلو که با 4 میلیون فالور در اینستاگرام توهم دانائی پیدا کرده بود با اظهارنظرهایی بی خردانه کار را به جایی رساند که همین کاربران از اینستاگرام بیرونش کردند.

امیر تتلو سلبریتی اینستاگرامی با 4 میلیون فالور دوباره جنجال به پا کرد. دوباره مردم را آزرد و این بار پاسخی قاطع از همان مردم دریافت کرد.

تتلو مهمان آنتن بی بی سی تتلو تا پیش از مصاحبه با بی بی سی آنقدر جنجال آفرینی کرده بود که نیازی به تکرار آن ها نیست از توهین به مقدسات تا حرف های عجیب پس از قتل وحشیانه دختربچه ای هفت ساله اما تتلو روبه روی مجری بی بی سی نشست و یک ساعت تمام هر آنچه دوست داشت گفت و شاید بسیاری دلشان برای جوانی که جلوی خود می دیدند سوخت که مشخص بود نمی داند از زندگی چه می خواهد.

او در این مصاحبه هم ضد و نقیض های زیادی گفت. همان زمان هم برای بسیاری از اهالی رسانه سوال این بود که چطور رسانه ای که ادعای کار جدی و حرفه ای دارد در عین دانستن تمام این موارد به تتلو آنتن می دهد.

توهین بی شرمانه به زنان و حذف شدن از اینستاگرام

مشخص بود که تتلو باز هم جنجال می سازد. این بار باز هم تیغ تیز توهین های تتلو بر پیکر زنان نشست و در صفحه اینستاگرام او نوشته های نقش بست که شرم آور واژه ای کوچک برای توصیف آن است.

اینجاست که دیگر همان مردم ساکن شبکه های اجتماعی دلشان به درد می آید تاب نمی آورند و در هیات یک جمعیت معترض، به اینستاگرام شکایت می برند و تتلو را از این شبکه اجتماعی بیرون می کنند. پیام هایی که از این پس روانه اینستاگرام می شود محتوای مشابهی دارد و همه در شکایت از تتلو است. حتی برخی از کاربران مستقیما با این شبکه اجتماعی مکاتبه می کنند تا جلوی انتشار توهین های تتلو را بگیرند.

قانون اینستاگرام برای حذف یا تعلیق یک اکانت چیست

آنطور که در قوانین اینستاگرام آمده است ملاک این شبکه اجتماعی برای حذف، مسدود یا تعلیق یک اکانت ربطی به تعداد گزارش های تخلفی که از آن به مسئولان این شبکه می رسد ندارد بلکه آن ها با توجه به قوانین و مقرراتی که برای تولید محتوا در این شبکه در نظر گرفته شده است، دست به بررسی می زنند و اگر مطلبی بر خلاف آن دیدند، دست به کار شده و اقدام متناسب را انجام می دهند.

ناگفته پیداست که برای آگاه کردن اینستاگرام از فعالیت های مخرب یک کاربر از میان میلیون ها کاربری که در این شبکه فعالیت می کنند، نقش گزارش کردن و پیگیری دیگر کاربران بسیار مؤثر و مهم است.

جنبشی که در فضای مجازی علیه تتلو راه افتاد

صفحه تتلو در اینستاگرام بسته شده است. او دیگر در این شبکه اجتماعی نیست اما بحث او در شبکه اجتماعی توییتر داغ است و به نظر نمی رسد که به این زودی ها خیال سرد شدن داشته باشد. در این میان بیشتر انتقادات به چیست؟

با خواندن نظراتی که درباره تتلو در شبکه های اجتماعی رد و بدل می شود یک موضوع مورد توافق بسیاری از کاربران است: «تریبون دادن به چنین فردی اشتباه محض است.» در اینجا هم بسیاری به شماتت بی بی سی پرداخته اند که چرا با وجود تمام اطلاعاتی که از پیشینه این فرد موجود بود باز هم او را سوژه ای مناسب برای روی آنتن بردن دیده است.

پرسشی در پایان باقی می ماند. تکلیف 4 میلیون نفری که تتلو را در اینستاگرام دنبال می کردند چیست؟ آیا آن ها را نیز باید همانند رسانه ای قضاوت کرد که به تتلو تریبون می دهد؟ آیا آن ها به دلیل دنبال کردن تتلو باید پس انتشار متن های توهین آمیز او احساس شرم کنند؟

اینجا دنیای شبکه های اجتماعی است. دنیای جدید، دنیایی بدون مرز که در آن هنوز بسیاری موارد تعریف روشنی ندارند و از این فرهنگ به فرهنگ دیگر متفاوت به نظر می رسند. اما آنچه مشخص است اینجا هم توهین و توحش تحمل نمی شود هر چند که راه برای ابراز آن باز باشد.

پیغام دنیا جهانبخت به اشکان اشتیاق دنیا جهانبخت را به یاد دارید؟ دختری که چندماه پیش از عشق و علاقه زیاد به ساسی مانکن دست به کارهای عجیب و غریبی زده و سوژه رسانه شده بود! و در شبکه های اجتماعی به شهرت رسید.

jpg

بازهم این روزها با کارهای عجیب و غریبش توانست توجه رسانه ها را به خود جلب کند . این بار جنجال جدیدی بین دنیا جهانبخت و اشکان اشتیاق ایجاد شد . به قول امروزی ها همه چیز از یک دوست دارم ساده شروع شد و اینطور که پیداست تا ممنوع التصویریپیش خواهد رفت . ابتدا یک توضیح کوتاهی در مورد دنیا جهانبخت برای شما مخاطبین عزیز گرداوری کردیم تا بیشتر با ایشان آشنا شوید .

عشق دنیا جهانبخت به اشکان اشتیاق این بار خود اشکان اشتیاق را هم ترسانده است و از اینکه دنیا جهانبخت به وی ابراز علاقه کرده است در صفحه اش واکنش داده و از عشق دنیا جهانبخت به خدا پناه برده .

اینطور که پیداست اشکان اشتیاق از موضوع عشق دنیا جهانبخت به ساسی مانکن مطلع بوده و از جنجال های پیش آمده توسط وی هراس داشته که اینگونه برخورد کرده است .

دنیا جهانبخت چه کسی است ؟ دنیا جهانبخت یکی از مدلهای نسبتا معروفی می باشد که در عرصه مانکن و مدلینگ فعالیت می کند در مورد تاریخ تولد محل تولد و … اطلاعاتی از وی منتشر نشده است . ایشان به واسطه نامزدی با ساسی مانکن توانست به شهرت برسد . اما شهرتی که پر از مسخره بازی و دیوانگی بود .

jpg (2)

دنیا جهانبخت و ساسی مانکن ماجرا از آنجا شروع شد که دنیا جهانبخت با انتشار عکس دونفره از خود و ساسی مانکن در اینستاگرام اعلام نامزدی کرد . این خبر با تیتر ازدواج ساسی مانکن خیلی سریع توانست دنیا جهانبخت را به شهرت برساند . هر روز عکسهای عجیب و غریبی منتشر می کرد از خالکوبی اسم ساسی مانکن گرفته تا هدیه های گران قیمت, تا اینکه ساسی مانکن از دنیا جدا شد از اینجا به بعد عکسهای عجیب و غریب دنیا جهانبخت شروع شد . تصاویر عجیبی مثل گریه کردن , خودکشی و … آخر سر هم که یک کلیپ منتشر کرد در حال گریه و زاری کردن .

jpg (1)

ماجرای دنیا جهانبخت و اشکان اشتیاق توضیحات مفصلی در مورد دنیا جهانبخت در تیتر فوق برای افرادی که ایشان را نمی شناختند دادیم . حالا دنیا جهانبخت وارد بازی با اشکان اشتیاق شده است البته با ناشی گری اشکان اشتیاق توانست مجدد روی سر خط خبری باشد .

اشکان اشتیاق بازیگر جوان تلوزیون ماجرا از پیغام دنیا جهانبخت به صورت خصوصی به اشکان اشتیاق شروع شد . در این پیغام همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می کنید دنیا جهانبخت به اشکان اشتیاق ابراز علاقه می کند . (اشکان جان خیلی دوست دارم … به ما سر بزن و ….)

پیغام دنیا جهانبخت به اشکان اشتیاق اشکان اشتیاق با یک رویکرد عجیب از این پیغام اسکرین شات (عکس گرفتن از صفحه مانیتور) می گیرد و در اینستاگرام شخصی اش برای عموم منتشر می کند .

بعد از این اتفاق عجیب و غریب دنیا جهانبخت وارد پیج اشکان اشتیاق می شود و با یک پیغام جنجالی حسابی از خجالت اشکان اشتیاق بیرون میات .

jpg (3)

پیغام دوم دنیا جهانبخت و تهدید اشکان اشتیاق همانطور که در تصویر فوق ملاحظه می کنید دنیا جهانبخت, اشکان اشتیاق را به ممنوع التصویری تهدید کرده است . در ادامه به اشکان اشتیاق خاطر نشان کرده است که همه مردم آرزو دارند بهشون پیغام بدم…! (چه اعتماد به نفس ی) . هیچکدومتون لیاقت عاشقی ندارید . پست پاک کن وگرنه کافیه یک مطلب راجبت تو پیج بنویسم خیلی سریع ممنوع التصویرت میکنن .

اشکان اشتیاق هم عکس زیر را منتشر کرده و نوشته :از تمام این موضوعاتی که بعضیا پیش آوردن پوزش

بیوگرافی امیر تتلو خواننده + زندگی جنجالی و همسرش امیر تتلو متولد 30 شهریور 1362 در تهران، خواننده است

تا دیپلم ریاضی بیشتر درس نخوانده است، موسیقی را با سبک رپ شروع کرد، چندین بار دستگیر شد و حالا جنجالی ترین خواننده غیر مجاز ایرانی می باشد

نام اصلی او امیرحسین مقصودلو می باشد

بیوگرافی امیر تتلو خواننده + زندگی جنجالی و همسرش

خانواده + کارگری در یک خانواده 5 نفره در محله مجیدیه تهران بدنیا آمد

مدتی به خاطر شغل پدرش در رشت زندگی کردند، امیر به علت وضعیت مالی خانواده از نوجوانی کارگری کرده است و دوتا خواهر بزرگتر از خود دارد

او مدتی در کارگاه نجاری و مدتی هم در یک سوپر مارکت شاگرد بود

خانواده فوتبالی و هنری مادرم عاشق خوانندگی بود و مدام تو خونه آواز می خواند؛ خواهرم هم همینطور، پدرم هم عاشق فوتبال بود، به همین خاطر من به خوانندگی و هم به فوتبال علاق شدیدی دارم

شروع موسیقی امیر تتلو خوانندگی را از 17 سالگی در سبک پاپ شروع کرد

دو سال بعد یعنی سال 1379 با موسیقی رپ آشنا شد و در سال 1380 به دبی رفت و زیر نظر شاهرخ سالار سبک R&B را فرا گرفت و دوباره به ایران بازگشت

گروه TNT در سال 1383 با حسین تهی گروه TNT را تشکیل دادند و بعد از چند کار مشترک از هم جدا شدند و به صورت مستقل فعالیت کردند

مهاجرت به دبی و بازگشت در سال 1389 بعد از شهرت اولیه دوباره برای ادامه فعالیت به دبی مهاجرت کرد و باز هم زیر نظر شاهرخ سالار چند ماه فعالیت کرد اما بعلت مشکلات شخصی دوباره تصمیم به بازگشت به ایران گرفت

آلبوم + دستگیری در سال 1390 اولین آلبوم خود بنام زیر همکف را منتشر کرد، دو سال بعد در آذر 92 توسط پلیس امنیت اخلاقی به علت فعالیت غیر مجاز برای چند روز بازداشت شد

فوتبال و فوتسال از مهر 93 تصمیم گرفت با تمرینات فشرده وارد فوتبال و تیم پرسپولیس شود و جای علی کریمی را در تیم بگیرد، او در اولین جلسه تمرینی این باشگاه توسط سرپرست تیم اخراج شد

او سپس تمرینات جدی زیر نظر وحید شمسایی برای حضور در فوتسال را گذراند اما مصدومیت مانع از حضور حرفه ای او در این مسیر نیز شد

انرژی هسته ای و ناو ارتش در حین مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 در سال 2015 ترانه انرژی هسته ای را روی عرشه ناو جنگی با همکاری ارتش خواند که بعدها موجب مواخذه فرمانده وقت ارتش نیز شد

سفیر صلح موزه تهران تتلو در مهر ماه 94 در موزه صلح تهران از طرف جانبازان شیمایی و قطع نخاع بخاطر موزیک ویدیو شهدا مورد تجلیل قرار گرفت و به عنوان سفیر صلح این موزه معرفی شد

عکس امیر تتلو و وحید شمسایی و دخترانش

عکس امیر تتلو در کنار وحید شمسایی و دخترانش

زندان 62 روزه انتشار چند کلیپ و عکس های مورد دار از امیر تتلو موجب دستگیری او در شهریور 95 شد که بعد از 62 روز با قید وثیقه آزاد شد، اتهام او تشویق جوانان به فساد و فحشا بود

دادگاه او را به 10 سال حبس و 74 ضربه شلاق متهم کرد اما بعدا بخاطر رضایت یکی از شاکیان نصف مجازات او بخشیده شد

دیدار جنجالی با رئیسی در انتخابان سال 96 ابتدا از محمدباقر قالیباف حمایت کرد اما پس از انصراف وی از سید ابراهیم رئیسی حمایت کرد و در پیامی از حسن روحانی خواست از رقابت با رئیسی خودداری کرده و کناره گیری کند

ابراهیم رئیسی در آخرین ساعات تبلیغات در 27 اردیبهشت 96 با امیر تتلو دیدار کرد، انتشار ویدیو و عکس آنها موجی از انتقاد در جامعه به راه انداخت

عکس های امیر تتلو خواننده

عکس های امیر تتلو خواننده رپ

از مجوز تا کنسرت در ترکیه تتلو بارها به دروغ یا راست از گرفتن مجوز و برگزاری کنسرت حرف زد اما زمان مشخص کرد حرف های او کذب بود، در تیر ماه 97 ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد

او در تلاش برای برگزاری کنسرت 20 هزار نفری در ترکیه است

امیر تتلو و همسرش اخبار مختلفی از ازدواج امیر تتلو با ملیکا جواهریان معروف به گرگینه منتشر شده که صحت ندارد

برخی سایت ها با انتشار عکس های او با دختر خانوم های مختلف طرفدارش با عنوان امیر تتلو و دوست دخترش و عکس همسر امیر تتلو خبر ازدواج او را منتشر دادند که صحت ندارد

تتلوی 35 ساله هنوز ازدواج رسمی نداشته و مجرد است

علاقه به لواشک می گوید عاشق لواشک است ولی از شیرینی خامه ای بخاطر اینکه دل می زنه بدش می آید اما شیرینی دانمارکی می خورد و عاشق آب میوه طبیعی است

منبع درآمد می گوید منبع درآمد اش از نوشتن ترانه است و برای کلیپ های ویدیویی خود اسپانسر دارد، اما واقعیت این است که او با داماد مهندس عمرانشون در کار ساخت و ساز می باشد.

عکس و بیوگرافی دنیا جهانبخت دنیا جهانبخت متولد 30 آبان 1368 در تهران، چهره اینستاگرامی است

فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد مرکز می باشد در یک خانواده 4 نفر بدنیا آمده است؛ پدرش فوت کرده، وضعیت مالی خوبی دارند و کار مدلینگ هم ی کند

شروع با فیسبوک در زمانی که فیسبوک در اوج محبوبیت در بین ایرانی ها بود، دنیا جهانبخت که تازه به سن 18 سالگی وارد شده بود با انتشار عکس هایی از خود با توجه به چهره زیبای خود مورد توجه قرار گرفت و توانست فالورهای زیادی را جذب کند

مهاجرت با پایان یافتن تحصیلات در ایران، خانوادگی به ترکیه مهاجرت کردند

می گوید خداروشکر خانواده ام اوضاع مالی خوبی دارند و منو ساپورت می کنند، قصد دارم بعد از مدتی اقامت در ترکیه به آمریکا مهاجرت کنم

مدت هاست مدارکم در نوبت بررسی سفارت این کشور می باشد

فوت پدر قهرمان زندگی من مادرم هست، ایشالله همیشه سالم و سلامت باشه و سایه اش بالا سرم باشه، سلامتی مامانم همه چیز منه، پدرم چند سال پیش از دنیا رفته است

آرزوها آرزوهایم مادی نیست اولیش سلامتی مامانم است و دومیش رسیدن به کسی که دوستش دارم سومیش آرامشه؛ آرامش تنها چیزیه که همه توی زندگیشون نیاز دارند آرزوی دیگه ای ندارم

شهرت میلیونی ماجرای شروع شهرت جنجالی وی از عشق به خواننده زیر زمینی شروع شد

او ابتا با انتشار عکس های از ساسی مانکن به وی ابراز علاقه کرد اما در نهایت این دوست داشتن یک طرفه تا جایی پیش رفت که او کلیپ خودکشی اش را هم منتشر داد

با این شوی عجیب پیج اینستاگرام وی محل حضور هزاران نفر برا بحث و جدل و شوخی بود تا به یکبار فالوورهای این چهره نوظهور میلیونی شود

سرانجام عشق بعد از مدتی در بحبوحه این جریان طلا گلزار مدل ایرانی ساکن دبی با انتشار ویدیوی از خود و ساس مانکن این ماجرا را وارد مثلث عشقی کرد

حالا دنیا جهانبخت وارد یک کارزار عشقی شد و طرفدارانش را برای حمله به پیج او فرا خواند، این حاشیه خیلی زود او را نقل محافل کرد و این خبر به روزنامه ها نیز کشیده شد

مدتی بعد ساسی مانکن با ارسال دسته گلی سعی در آرام کردن این دختر داشت اما در نهایت عشق دنیا جهانبخت خاموش شد و ماجرا پس از مدت ها از التهاب افتاد

عکس های دنیا جهانبخت

ماجرای دنیا جهانبخت و امیر تتلو و همسرش + زندگی شخصی

ازدواج دنیا جهانبخت دنیا جهانبخت چند ماه بعد از ماجرای عشقی خود با انتشار عکسی نصف و نیمه در کنار پسری اعلام کرد نامزده شده و رابطه جدیدی را شروع کرده است

بعدا کاشف به عمل آمد این پسر کسی جز برایان اعتماد نیست، آقای اعتماد وکیل و تاجر بین المللی می باشد که صاحب شرکت کریستی مشهور به غول املاک جهان می باشد

او قرار بود در مزایده استقلال این تیم را بخرد

غذای مورد علاقه منم که شکو هستم باید بگم که من آشپزیم خوبه و وقت هایی که روحیم خوبه آشپزی میکنم و غذای مورد علاقم ماکارونی، فسنجون قورمه سبزی است

بهترین و بدترین اگه میتونستم یک قسمت از زندگیمو پاک کنم اون قسمت از زندگیم هم فوت پدرم بود، کاش میتونستم جلوی اون اتفاق رو بگیرم

قشنگترین لحظه زندگیم هم لحظه ای بود که ساسی مانکن اون دسته گل رو برام فرستاد شاید باورتون نشه قشنگترین لحطه زندگی من این بود

تیم های مورد علاقه تبه فوتبال خیلی علاقه دارم، تیم مورد علاقه داخلی من استقلال است، در تیم های خارجی هم طرفدار بارسلونا هستم، من استقلالی هستم و برای همیشه طرفدار این تیم می مانم

فعالیت های فعلی این چهره اینستاگرامی که حالا نزدیک 7 میلیون فالوور دارد، اغلب با شرکت های تبلیغاتی کار می کند و هر بار از کادوهای لاکچری نامزد اش رونمایی می کند

ماجرای دنیا جهانبخت و امیر تتلو جهانبخت حالا در یک شوی جدیدبرای ارتباط با امیر تتلو به وی ابراز علاقه می کند

این چهره ها برای کسب فالوور نمایشنامه می نویسند تا با تحت تاثیر قرار دادن جامعه تعداد فالوورهای خود را بالا ببرند و از این طریق کسب درآمد داشته باشند

تمام رفتار و حرکات آنها با برنامه و برای جلب نظر می باشد، اگر به رفتارهای دیگر شاخ های مجازی هم نگاه کنید همه در حال بازی و فریب هستند


کلیدواژه های این خبر
تتلو   امیر تتلو   ویدیویی   خودکشی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «شمانیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
توهین بی شرمانه تتلو به علی انصاریان کار دستش داد + عکس
سیمرغ
توهین تتلو پس از مرگ علی پرسپولیس !
رکنا نت
توهین تتلو به علی انصاریان کار دستش داد/ درس عبرت کاربران به صدای ناهنجار دنیای موسیقی
نصف جهان
توهین تتلو به مرگ علی انصاریان همه را شوکه کرد + عکس
شمانیوز
(فیلم)ماجرای خودکشی یک کودک کار در ماهشهر چیست؟
صدای ایران
رکورد میلیاردی تتل
نصف جهان
گزیده ای از سخنرانی های هیتلر / استقبال ایرانی ها از مهاجران لهستانی / بندر بوشهر در اشغال انگلیس / آب هات داگ با خواص دارویی!
تابناک
در پی مرگ یک دختر ایتالیایی این کشور استفاده از تیک تاک توسط برخی کاربران را ممنوع کرد
آی تی رسان
تتلو باز هم توهم زد
رکنا نت
تتلو: وزارت اطلاعات و سپاه اجازه بدهند کاندید ریاست جمهوری شوم
انصاف نیوز
لحظه انفجار تنها نبردناو انگلیسی در جنگ جهانی / ورود بریتانیا به برلین در جنگ جهانی / ساعات آخر نبرد استالینگراد / چرا عرق می کنیم؟ / رنگ های مرگبار تاریخ / تاریخچه جنگ داخلی کره
تابناک
امیر تتلو رکورد میلیاردی زد ! / تک آهنگ در ترکیه فروخته شد! + عکس جدید چهره اش
تیک نیوز
ماجرای خودکشی نفیسه روشن غوغا به پا کرد + جزئیات
مثلث
ماجرای وصیتنامه واتس اپی قاضی منصوری؛ زنی که در تهران مسئول دفترش بود همراه او چه می کرد؟
اسکان نیوز
حرف های تازه درباره پرونده خودکشی قاضی منصوری
شیعه نیوز
ادعای جنجالی درباره قتل قاضی معروف /معمای وصیتنامه واتس آپی قاضی منصوری و زن همراه او
اقتصاد نیوز
وصیتنامه واتس آپی قاضی منصوری/ حرفهای تازه درباره پرونده خودکشی او/ زنی که در تهران مسئول دفترش بود همراه او چه می کرد
خبرآنلاین
کم کاری هنرمندان عرصه نمایش در قبال معلولین
خبرگزاری دفاع مقدس
روی دیگر خودکشی کودک کار که مهمان ماه عسل شد
خبرآنلاین
تتلو تتوی منشوری مادرش را با حجاب کرد
تیک نیوز
علت یک سوم مرگ و میرها در ارتش رژیم صهیونیستی مشخص شد
روز پلاس
یک سوم از سربازان اسرائیلی متوفی در 2020، خودکشی کرده اند
ایسنا
خودکشی این وزیر 54 ساله بخاطر کرونا
شمانیوز
مرد تانکی؛ یک قهرمان ناشناس / تراژدی نمایش هوایی فارن بورو / تصرف آتتو، نبرد در قلمرو آمریکا / تصاویر کمیاب از نبرد استراسبورگ / هشت اتفاق تاریخی مهم کریسمس / امضای پیمان ورشو
تابناک
درخواست عجیب تتلو از هوادارانش
فرارو
تتلو عکس بی حجاب مادرش را تتو کرد + عکس
شمانیوز
فیلم لورفته از خودکشی دنیا جهانبخت برای تتلو + فیلم
شمانیوز
تتلو مهراد جم را با خاک یکسان کرد + عکس
شمانیوز
عکس لورفته از ریحانه پارسا و تتلو در کنار هم + عکس دونفره
شمانیوز
عکس یادگاری ذوالنور، ضرغامی و رسایی با تتلو
روز نو
شایعه فوت امیر تتلو؛ ماجرا چیست؟
فرارو
خبر درگذشت امیر تتلو خواننده معروف تکذیب شد + سند
شمانیوز
واکنش امیر تتلو به شایعه فوتش/عکس
بهار نیوز
تتلو از بی پولی سایت شرط بندی زد!
انصاف نیوز
واکنش به محاکمه بازپرس پرونده تتلو
نصف جهان
چرا تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کرد؟ + عکس
سیمرغ
خدافظی تتلو از موسیقی اینار جدیست؟
صدای ایران
صحنه خودکشی نافرجام در خیابان بخارست تهران/ ویدیو
سایت جماران
تتلو برای همیشه از دنیای موسیقی خداحافظی کرد + بیوگرافی
شمانیوز
خواهر تتلو بازداشت شد + علت، بیوگرافی و واکنش تتلو
سیمرغ
اخبار مرتبط
bltسیمرغ : توهین بی شرمانه تتلو به علی انصاریان کار دستش داد + عکس
bltرکنا نت : توهین تتلو پس از مرگ علی پرسپولیس !
bltنصف جهان : توهین تتلو به علی انصاریان کار دستش داد/ درس عبرت کاربران به صدای ناهنجار دنیای موسیقی
bltشمانیوز : توهین تتلو به مرگ علی انصاریان همه را شوکه کرد + عکس
bltصدای ایران : (فیلم)ماجرای خودکشی یک کودک کار در ماهشهر چیست؟
bltنصف جهان : رکورد میلیاردی تتل
bltتابناک : گزیده ای از سخنرانی های هیتلر / استقبال ایرانی ها از مهاجران لهستانی / بندر بوشهر در اشغال انگلیس / آب هات داگ با خواص دارویی!
bltآی تی رسان : در پی مرگ یک دختر ایتالیایی این کشور استفاده از تیک تاک توسط برخی کاربران را ممنوع کرد
bltرکنا نت : تتلو باز هم توهم زد
bltانصاف نیوز : تتلو: وزارت اطلاعات و سپاه اجازه بدهند کاندید ریاست جمهوری شوم
bltتابناک : لحظه انفجار تنها نبردناو انگلیسی در جنگ جهانی / ورود بریتانیا به برلین در جنگ جهانی / ساعات آخر نبرد استالینگراد / چرا عرق می کنیم؟ / رنگ های مرگبار تاریخ / تاریخچه جنگ داخلی کره
bltتیک نیوز : امیر تتلو رکورد میلیاردی زد ! / تک آهنگ در ترکیه فروخته شد! + عکس جدید چهره اش
bltمثلث : ماجرای خودکشی نفیسه روشن غوغا به پا کرد + جزئیات
bltاسکان نیوز : ماجرای وصیتنامه واتس اپی قاضی منصوری؛ زنی که در تهران مسئول دفترش بود همراه او چه می کرد؟
bltشیعه نیوز : حرف های تازه درباره پرونده خودکشی قاضی منصوری
bltاقتصاد نیوز : ادعای جنجالی درباره قتل قاضی معروف /معمای وصیتنامه واتس آپی قاضی منصوری و زن همراه او
bltخبرآنلاین : وصیتنامه واتس آپی قاضی منصوری/ حرفهای تازه درباره پرونده خودکشی او/ زنی که در تهران مسئول دفترش بود همراه او چه می کرد
bltخبرگزاری دفاع مقدس : کم کاری هنرمندان عرصه نمایش در قبال معلولین
bltخبرآنلاین : روی دیگر خودکشی کودک کار که مهمان ماه عسل شد
bltتیک نیوز : تتلو تتوی منشوری مادرش را با حجاب کرد
bltروز پلاس : علت یک سوم مرگ و میرها در ارتش رژیم صهیونیستی مشخص شد
bltایسنا : یک سوم از سربازان اسرائیلی متوفی در 2020، خودکشی کرده اند
bltشمانیوز : خودکشی این وزیر 54 ساله بخاطر کرونا
bltتابناک : مرد تانکی؛ یک قهرمان ناشناس / تراژدی نمایش هوایی فارن بورو / تصرف آتتو، نبرد در قلمرو آمریکا / تصاویر کمیاب از نبرد استراسبورگ / هشت اتفاق تاریخی مهم کریسمس / امضای پیمان ورشو
bltفرارو : درخواست عجیب تتلو از هوادارانش
bltشمانیوز : تتلو عکس بی حجاب مادرش را تتو کرد + عکس
bltشمانیوز : فیلم لورفته از خودکشی دنیا جهانبخت برای تتلو + فیلم
bltشمانیوز : تتلو مهراد جم را با خاک یکسان کرد + عکس
bltشمانیوز : عکس لورفته از ریحانه پارسا و تتلو در کنار هم + عکس دونفره
bltروز نو : عکس یادگاری ذوالنور، ضرغامی و رسایی با تتلو
bltفرارو : شایعه فوت امیر تتلو؛ ماجرا چیست؟
bltشمانیوز : خبر درگذشت امیر تتلو خواننده معروف تکذیب شد + سند
bltبهار نیوز : واکنش امیر تتلو به شایعه فوتش/عکس
bltانصاف نیوز : تتلو از بی پولی سایت شرط بندی زد!
bltنصف جهان : واکنش به محاکمه بازپرس پرونده تتلو
bltسیمرغ : چرا تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کرد؟ + عکس
bltصدای ایران : خدافظی تتلو از موسیقی اینار جدیست؟
bltسایت جماران : صحنه خودکشی نافرجام در خیابان بخارست تهران/ ویدیو
bltشمانیوز : تتلو برای همیشه از دنیای موسیقی خداحافظی کرد + بیوگرافی
bltسیمرغ : خواهر تتلو بازداشت شد + علت، بیوگرافی و واکنش تتلو
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.