مخبر - 1398/07/03 - اگر مردم آمریکا بدانند با پول آنها چگونه مردم یمن نابود و بمباران می شوند، ساکت نمی نشینند/ تروریست کسی است که هواپیمای مسافربری ما را زد

اگر مردم آمریکا بدانند با پول آنها چگونه مردم یمن نابود و بمباران می شوند، ساکت نمی نشینند/ تروریست کسی است که هواپیمای مسافربری ما را زد
رئیس جمهوری اسلامی ایران، اعتماد سازی را لازمه هرگونه برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف مدنظر دو ملت ایران و آمریکا دانست و تاکید کرد: دولت آمریکا با خروج از برجام و اعمال حتی تحریمهای دارویی علیه ملت ایران، این اعتماد را از برده است و اگر اکنون علاقه مند به مذاکره است باید با توقف فشارها بر مردم ...
اگر مردم آمریکا بدانند با پول آنها چگونه مردم یمن نابود و بمباران می شوند، ساکت نمی نشینند/ تروریست کسی است که هواپیمای مسافربری ما را زد

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ حجت الاسلام و المسلمین دکتر «حسن روحانی» سه شنبه شب به وقت محلی در گفت وگو با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز آمریکا گفت: ایران در فعالیت های هسته ای خود کاملاً به معاهده ان پی تی، پادمان و پروتکل متعهد است. فعالیت هسته ای ما صلح آمیز است و آن کشوری که از ان پی تی تخلف می کند، آمریکاست که سلاح های جدید هسته ای را آزمایش می کند.

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به اینکه اگر هدف بلندی را به نفع دو ملت داریم، باید برنامه ریزی کنیم، طبق برنامه ریزی با هم حرف بزنیم و برای این کار باید اعتماد را بوجود بیاوریم،گفت: آقای ترامپ اعتماد را بر هم زد. چون ما با هم توافق کرده بودیم و برجام توافق 7 کشور بود و او بدون بهانه و دلیل از این توافق خارج شد. بنابراین اگر دولت آمریکا علاقه مند به مذاکره دارد، باید اعتماد ایجاد کند.

دکتر روحانی یادآور شد: با آمریکا 2 سال مذاکره کردیم و در یک نوبت وزیران امور خارجه ایران و آمریکا 17 روز در اروپا ماندند و مذاکراتشان را ادامه دادند تا 7 کشور به یک توافقی که بسیار سخت بود دست یافتند و شورای امنیت سازمان ملل هم آن را تأیید کرد اما آمریکا از این توافق، بدون هیچ دلیلی خارج شد و بنابراین پایه اعتماد را بر هم زد.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه به نظرم مساله مهمتر از برجام و هسته ای، اعتماد است، گفت: آقای ترامپ اعتماد بین دو کشور را تخریب کرد و این بسیار مهم است. باید اعتماد برگردد و لازمه بازگشت اعتماد، توقف فشارهای آمریکا بر مردم ایران است.

دکتر روحانی با بیان اینکه آمریکا با تحریم دارو با بیماران و کودکان ما سر جنگ دارد، گفت: آمریکا باید این تحریم های نادرست و غیرانسانی را که نوعی تروریسم است متوقف کند و آن زمان، فضای بهتری ایجاد می شود.

رئیس جمهور افزود: البته آن وقت درمورد خیلی از مسایل دو طرف می توانیم بحث و گفتگو کنیم، همانطور که در هسته ای در سال 2015 به توافق رسیدیم.

رئیس جمهور در بخش دیگری از این گفت وگو با بیان اینکه از تعبیرات آقای ترامپ نسبت به مسئله تروریسم تعجب می کنم، تاکید کرد: آن کسی که توانست در سوریه و عراق با کمک مردم این کشورها به تروریسم و داعش پایان دهد، ایران بود.

دکتر روحانی گفت: آن کشوری که هواپیماهایش بدون اجازه سوریه در خاک این کشور پرواز و آن را بمباران می کند آمریکاست و بنابر این آمریکا امروز حامی تروریسم در منطقه ما است و به هر کشوری که رفته، تروریسم در آنجا توسعه پیدا کرده و در مقابل هر کجا ما رفتیم تروریست ها را از بین بردیم. نمونه بزرگ آن مسأله فتنه داعش در منطقه ما است.

دکتر روحانی در ادامه این گفت و گو همچنین در پاسخ به پرسشی درباره حمله یمنی ها به تاسیسات نفتی عربستان گفت: مسأله حمله به یکی از تاسیسات نفتی عربستان ، به تجاوز عربستان به یمن برمی گردد و طبق منشور سازمان ملل متحد، دفاع مردم یمن از کشورشان، حق طبیعی آنان است.

رئیس جمهور تصریح کرد: وقتی 5 سال است که مردم یمن بمباران می شوند، آنها هم حق دارند که از خودشان دفاع کرده و به مراکز نفتی سعودی حمله کنند.

دکتر روحانی با بیان اینکه آقای ترامپ درموضوع آرامکو تهمت نابجایی به ایران زده است.گفت: استدلال سخنگوی عربستان برای اینکه این حملات از یمن نبوده است، نوشته شدن "یا علی (ع)" روی موشک بوده است و آن سخنگو فکر می کند ایرانی ها شیعه هستند و یمنی ها شیعه نیستند، درحالی که یمنی ها هم شیعه هستند و "یاعلی" می گویند، هم ما "یا علی" می گوییم، هم یمنی ها و هم مردم عراق و هم همه شیعیان جهان می گویند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه خیلی جای رسوایی است که بگویند این کار ایران است، گفت: اگر این موشک از ایران بوده است پس این همه پولی که آمریکا از عراق، کویت و عربستان گرفته و آن همه سیستم راداری در جنوب عراق و در کویت وعربستان نصب کرد ، چطور نتوانست این موشک را رهگیری و بزند.

دکتر روحانی با این سوال که آمریکا برای چه این همه پاتریوت فروخته و نقش و تأثیر آنها پس چیست؟، گفت: این یک فضاحت بالاتر است و اگر قبول کنیم که این اتهام آمریکا درست است، پس چرا نتوانسته این موشک را رهگیری کند.

رئیس جمهور با بیان اینکه یمنی ها در بخش نظامی در این سال ها پیشرفت بسیار زیادی داشته اند، گفت: چطور دستگاه های اطلاعاتی آمریکا که این همه از مردم مالیات می گیرند نتوانستند پیش بینی کنند که یمنی ها چه پیشرفتی کرده اند. این هم فضاحت سیستم اطلاعات آمریکا و هم فضاحت رادارهای آمریکاست.

دکتر روحانی افزود: آمریکا باید به مردم منطقه و به آنها که اسلحه فروخته، پاسخ دهد اگر این موشک از یمن نبوده از کجا و از چه منشأیی بوده و دلایلش را بگوید. کدام رادارش ثبت کرده و کدام موشکش روی این موشکی که پرتاب شده قفل کرده است.

رئیس جمهور اظهار داشت: اگر هیچ کدام اینها نیست، پس آمریکا باید پاسخگو باشد که چرا این حادثه رخ داده و چرا آمریکا و اروپا به عربستان سعودی کمک می کنند که در یمن کشتار کند.

دکتر روحانی با تاکید بر اینکه، کسانی که در کشتار مردم یمن شریک هستند، حق ندارند در این مسأله حرف بزنند، گفت: شب گذشته از آقای مکرون رئیس جمهور فرانسه سوال کردم که دلیل شما چیست که می گویید ایران مسئول است. گفت کارشناسان ما گفته اند هنوز یمنی ها به این رشد و تکنولوژی نرسیده اند.

رئیس جمهور اظهار داشت: به رئیس جمهور فرانسه گفتم اینکه شما اطلاع ندارید دلیل نمی شود که یمنی ها با اینجا نرسیده باشند و اگر آتش بسی بوجود نیاید، در آینده باز هم قدرت یمنی ها را خواهید دید.

دکتر روحانی با بیان اینکه اتهام زدن در این مسئله کارساز نیست، گفت: به جای اتهام به دیگران در این مسأله بسیار مهم منطقه ای بیاییم دنبال راه چاره باشیم و آتش جنگ را خاموش کنیم. صلح بهترین راه است وبیائیم به مردم یمن کمک کنیم و نگذاریم عربستان جنگ را ادامه دهد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از این گفت و گو با تاکید بر اینکه ایران کشوری است که صلح را در منطقه ایجاد کرده است، گفت: ایران در طول این مدت 40 سال در برابر تروریسم مبارزه کرده است و آنهایی که در این سال ها مردم را کشتار کردند و بیش از 17 هزار نفر مردم بی گناه را کشتند الان در آمریکا و در پناه شما هستند، آقای بولتون که تا چندی پیش مشاور امنیت ملی آمریکا بود، از آنها پول می گرفت و برای این تروریست ها سخنرانی می کرد.

دکتر روحانی تصریح کرد: شما مردمی را که برای آزادی سرزمین خودشان دفاع می کنند تروریست می خوانید، پس مردمی که کشورشان اشغال شده باید چه کار کنند. آیا باید بنشینند و اشغالگران را تماشا کنند.

رئیس جمهور افزود: شما مردم یمن را که از کشورشان دفاع می کنند، تروریست می خوانید و آنهایی را که بمب درست می کنند و در اختیار عربستان سعودی می گذارند و مردم یمن و بیمارستان های آن کشور را می زنند، تروریست نمی خوانید!

دکتر روحانی خاطرنشان کرد: شما می گویید چرا ما پهپاد آمریکا را سرنگون کردیم. من از شما می پرسم چرا هواپیمای مسافربری ایران را شما در همان منطقه سرنگون کردید و 290 مسافر بی گناه و زن و کودک را کشتید.

رئیس جمهور تاکید کرد: اگر ما دفاع کردیم، از سرزمین خودمان دفاع کردیم اما آمریکا به چه مناسبت در منطقه ما آمد و هواپیمای مسافربری ما را زد. آن کسی که هواپیمای مسافربری را می زند، تروریست است.

دکتر روحانی ادامه داد: شما از اسرائیلی دفاع می کنید که اساسا بر مبنای تجاوز به حقوق دیگران درست شده است و هر روز به مردم لبنان، فلسطین و اخیراً به مردم سوریه و به مردم عراق به طور مداوم حمله می کند. شما هیچ تروریست دولتی را در دنیا همانند اسرائیل پیدا نمی کنید که از زمانی که بوجود آمده و از 71 سال قبل تاکنون به کشتار انسان های بی گناه در طول تاریخ ادامه دهد.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه، آنهایی که از سرزمین خودشان دفاع می کنند، تروریست نیستند، گفت: آنهایی تروریست هستند که به داعش کمک می کنند، اسرائیل مجروحان داعش را برای درمان می برد و سلاح اسرائیلی در اختیار داعش است و داعش و کسانی که از داعش حمایت می کنند، تروریست هستند .

رئیس جمهور اظهار داشت: اگر به حمایت اسرائیلی ها از داعش شک دارید به بیمارستان های آن رژیم بروید و ببینید که مجروحین داعش چگونه آنجا درمان شده اند و سلاح های در اختیار داعش را ببینید که اسرائیلی است.

دکتر روحانی در گفت و گو با خبرنگار شبکه فاکس نیوز همچنین با انتقاد از عملکرد رسانه های آمریکایی در این زمینه، تاکید کرد: مشکل این است که رسانه های آمریکایی واقعیت ها را به مردم آمریکا نمی گویند و از یک کانال خاص مسایل را برای مردم توضیح می دهند و این جای تأسف است.

رئیس جمهور با بیان اینکه به همین دلیل است که مردم آمریکا از منطقه ما کامل خبر ندارند، گفت: اگر مردم آمریکا بدانند که با پول آنها چگونه مردم یمن نابود و بمباران می شوند، ساکت نمی نشینند. این شما رسانه ها هستید که باید واقعیت را به مردم برسانید.

دکتر روحانی در پاسخ به سوال خبرنگار فاکس نیوز که مدعی بود ایران بدنبال سلاح هسته ای است، با بیان اینکه خبرنگار با طرح سوال خود پیش داوری کرده است، گفت: اگر به دنبال سلاح هسته ای بودیم، برجام را امضاء نمی کردیم و حاضر نبودیم پروتکل الحاقی را اجرا کنیم.

رئیس جمهور با انتقاد از عملکرد این خبرنگار آمریکایی که مانع از پایان یافتن و تکمیل پاسخ های وی شده و سوال های بعدی خود را مطرح می کند،تاکید کرد: هیچ کشوری در دنیا نیست که معاهده ان پی تی، پادمان و پروتکل الحاقی را بپذیرد و در مقابل کسی ادعا کند به دنبال بمب هسته ای است.

دکتر روحانی خاطرنشان کرد: اگر کسی به دنبال بمب هسته ای باشد نظارت آژانس را نمی پذیرد. برای چه نظارت آژانس را پذیرفتیم، بنابراین ما به دنبال سلاح هسته ای نیستیم.

رئیس جمهور تاکید کرد: آن کشوری که با سلاح هسته ای مردم ژاپن را کشته و امروز هم از توافق هسته ای و موشک های میان برد با روسیه خارج شده و جدیدترین سلاح هسته ای را برخلاف ان پی تی می سازد و به ان پی تی عمل نمی کند، آمریکاست. ایران به معاهدات خودش عمل می کند و آن کسی که متخلف این معاهده است آمریکاست و نه ایران.

دکتر روحانی درخصوص نتیجه انتخابات آینده آمریکا، با بیان اینکه برای ما فرق نمی کند که رئیس جمهور آمریکا دمکرات است یا جمهوری خواه، گفت: این مربوط به مردم آمریکاست که چه کسی را می خواهند انتخاب کنند. ما می گوییم آمریکا به تعهدات خودش عمل کند هر که است، چه دمکرات چه جمهوری خواه.

رئیس جمهور با بیان اینکه تعهد یک دولت تعهد یک حزب نیست، گفت: این دولت آمریکا است که در برجام تعهد کرده است، نه حزب دمکرات. بنابراین ما در آمریکا کسی را می خواهیم که به حرف خودش پایبند باشد و عهد خود را زیر پا نگذارد.

دکتر روحانی با بیان اینکه ما با ارائه طرح "ابتکار صلح هرمز" بدنبال صلح در منطقه هستیم، گفت: به همین دلیل از همه کشورهای منطقه دعوت کردیم که در این طرح شرکت کنند تا با همکاری هم بتوانیم صلح را برقرار کنیم و نگذاریم آتش جنگ ادامه پیدا کند.

رئیس جمهور با بیان اینکه آنچه برای ما مهم است، صلح و امنیت و اجرای توافقات بین المللی است، گفت: مهم عمل و تعهد به آن چیزی است که دولت آمریکا به آن متعهد شده است و برای ما فرق نمی کند طرف روبروی ما از چه حزبی است.
.................
پایان پیام/ 218

منبع خبر : ابنا

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
عراق   داعش   بیمار   آمریکا   سوریه   ان پی تی   مردم آمریکا   آرامکو   نظام جمهوری اسلامی ایران   مردم یمن   فعالیت هسته ای   تاسیسات   مردم عراق   پروتکل   ایران از آمریکا   تشیع   صلح آمیز   معاهده ان پی تی   عربستان سعودی   تروریست   برجام   یمن   خروج از برجام   دونالد ترامپ   دولت آمریکا   کمک های مردمی   سازمان ملل متحد   بمباران   شبکه تلویزیونی   اروپا   فعالیت های هسته ای   تحریم دارو   شورای امنیت سازمان ملل متحد  
اخبار مرتبط
هاآرتص: اتحاد آمریکایی-عربی ضد ایران به شدت ضعیف شده است
خبرگزاری دانشجو
اتحاد آمریکایی-عربی ضد ایران به شدت ضعیف شده و ترامپ مقصر آن است
العالم
روحانی: ترامپ اعتماد را تخریب کرد
598
روحانی: ملت یمن حق دارد از خود دفاع کند/ اگر ترامپ به دنبال مذاکره است شرایط آن را فراهم کند
تیتر امروز
روحانی: ترامپ اعتماد بین ایران و آمریکا را تخریب کرد
الف
آمریکا حامی تروریسم است | دفاع، حق مردم یمن در برابر متجاوزان است
رسانیوز
روحانی: یمنی ها حق داشتند به مراکز نفتی عربستان حمله کنند/ترامپ اگر به دنبال مذاکره است، اعتماد ایجاد کند
وانا نیوز
دولت آمریکا با خروج از برجام و اعمال تحریم اعتماد را از بین برده است/دفاع مردم یمن از کشورشان، حق طبیعی آنان است/اگر به دنبال سلاح هسته ای بودیم، برجام را امضاء نمی کردیم
جامعه مهندسین
دولت آمریکا با خروج از برجام اعتماد را از بین برده است/ آمریکا با تحریم دارو با بیماران ما سر جنگ دارد
خبرگزاری دفاع مقدس
به «ان پی تی» کاملا پایبندیم/دولت آمریکا اگر علاقمند مذاکره است، اعتماد ایجاد کند
مردمی ها
روحانی در گفت و گو با فاکس نیوز: حمله بهآرامکو فضاحت برای دستگاه های اطلاعاتی و رادارهای آمریکاست
پانا
دولت آمریکا اگر علاقمند مذاکره است، باید اعتماد ایجاد کند
عصر پرس
آمریکا حامی اصلی تروریسم در خاورمیانه است/ دولت آمریکا اگر علاقه مند مذاکره است، باید اعتماد ایجاد کند
شبستان
آمریکا حامی اصلی تروریسم در خاورمیانه است/ دولت آمریکا اگر علاقه مند مذاکره است، باید اعتماد ایجاد کند/ ایران به معاهده ان پی تی کاملا پایبند است
تیتر یک
روحانی در گفتگو با فاکس نیوز: آمریکا هر جا قدم گذاشته، تروریسم گسترش یافته است
خرداد نیوز
روحانی: 5سال است یمنی ها بمباران میشوند
ناطقان نیوز
روحانی: قبل از مذاکره،اعتماد ایجاد کنید
بازار نیوز
آمریکا با خروج از برجام و اعمال تحریم اعتماد را از بین برده است
جوان آنلاین
هاآرتص: اتحاد آمریکایی-عربی ضد ایران به شدت ضعیف شده و ترامپ مقصر آن است
فارس
آخرین اخبار از نیویورک/آزادی تمام بازداشتی های هپکو/اخذ رشوه های بهت آور در قوه قضاییه و...
ایسنا
هشدار روحانی به مکرون؛ اگر آتش بسی بوجود نیاید باز هم قدرت یمنی ها را خواهید دید
میزان
روحانی در مصاحبه با فاکس نیوز: دولت آمریکا اگر علاقمند مذاکره است، اعتماد ایجاد کند
عصر ایران
روحانی در مصاحبه با فاکس نیوز: آمریکا اگر علاقمند مذاکره است، باید اعتماد ایجاد کند
تسنیم
روحانی: تحریم دارو یعنی دولت آمریکا با بیماران و کودکان ما هم سر جنگ دارد / آمریکا اگر مذاکره می خواهد اعتماد ایجاد کند
اقتصاد نیوز
آمریکا اگر علاقمند مذاکره است، باید اعتماد ایجاد کند
بولتن نیوز
روحانی: اگر دنبال سلاح هسته ای بودیم توافقنامه امضا نمی کردیم/ یمن حق دارد از خود دفاع کند/ اگر ترامپ دنبال مذاکره است شرایط را فراهم کند
ایران آنلاین
رئیس جمهور به ادعای اروپا درباره حمله ایران به تاسیسات نفتى عربستان پاسخ دهد
فارس
روحانی: دیدار تصادفی با ترامپ را رد می کنم/اگر دنبال مذاکره است شرایط آن را فراهم کند/عبارت «یاعلی» روی موشک دلیل این نیست که متعلق به ایران باشد
روز نو
آمریکا هر جا قدم گذاشته، تروریسم گسترش یافته است
تدبیر 24
اگر ترامپ به دنبال مذاکره است شرایط آن را فراهم کند/آمریکا هر جا قدم گذاشته، تروریسم گسترش یافته است
روز پلاس
روحانی: یمنی ها حق داشتند به مراکز نفتی عربستان حمله کنند/ ترامپ اگر به دنبال مذاکره است، اعتماد ایجاد کند/ اسرائیل مجروحان داعش را برای درمان می برد
دنیای اقتصاد
روحانی: آمریکا اگر مذاکره می خواهد اعتماد ایجاد کند
ایرنا
دولت آمریکا اعتماد را از بین برده است/ از تعبیرات ترامپ نسبت به مسئله تروریسم تعجب می کنم
مشرق نیوز
روحانی: یمنی ها حق داشتند به مراکز نفتی عربستان حمله کنند/ترامپ اگر به دنبال مذاکره است، اعتماد ایجاد کند/اسرائیل مجروحان داعش را برای درمان می برد
خبرآنلاین
روحانی در گفت وگو با فاکس نیوز: آمریکا حامی اصلی تروریسم در خاورمیانه است/ ترامپ پایه اعتماد مورد نیاز برای مذاکره را از بین برده است/ پیشنهاد روحانی به آمریکا برای رفع کلیه تحریم ها
العالم
دولت آمریکا اگر به مذاکره علاقمند است، باید اعتماد ایجاد کند
اطلاعات روز
آمریکا اگر علاقمند به مذاکره است، باید اعتماد ایجاد کند/ حمله به تاسیسات نفتی عربستان، فضاحت برای دستگاه های اطلاعاتی و رادارهای آمریکاست
خبرگزاری ایلنا
آمریکا حامی تروریسم در منطقه ما است/ دفاع، حق مردم یمن در برابر متجاوزان است/ آمریکا از اسرائیلی دفاع می کند که بر مبنای تجاوز به حقوق دیگران درست شده است
تقریب نیوز
دولت آمریکا با خروج از برجام و اعمال تحریم اعتماد را از بین برده است
فارس
متن گفت وگوی فاکس نیوز با رییس جمهور روحانی
انصاف نیوز
اخبار مرتبط
bltخبرگزاری دانشجو : هاآرتص: اتحاد آمریکایی-عربی ضد ایران به شدت ضعیف شده است
bltالعالم : اتحاد آمریکایی-عربی ضد ایران به شدت ضعیف شده و ترامپ مقصر آن است
blt598 : روحانی: ترامپ اعتماد را تخریب کرد
bltتیتر امروز : روحانی: ملت یمن حق دارد از خود دفاع کند/ اگر ترامپ به دنبال مذاکره است شرایط آن را فراهم کند
bltالف : روحانی: ترامپ اعتماد بین ایران و آمریکا را تخریب کرد
bltرسانیوز : آمریکا حامی تروریسم است | دفاع، حق مردم یمن در برابر متجاوزان است
bltوانا نیوز : روحانی: یمنی ها حق داشتند به مراکز نفتی عربستان حمله کنند/ترامپ اگر به دنبال مذاکره است، اعتماد ایجاد کند
bltجامعه مهندسین : دولت آمریکا با خروج از برجام و اعمال تحریم اعتماد را از بین برده است/دفاع مردم یمن از کشورشان، حق طبیعی آنان است/اگر به دنبال سلاح هسته ای بودیم، برجام را امضاء نمی کردیم
bltخبرگزاری دفاع مقدس : دولت آمریکا با خروج از برجام اعتماد را از بین برده است/ آمریکا با تحریم دارو با بیماران ما سر جنگ دارد
bltمردمی ها : به «ان پی تی» کاملا پایبندیم/دولت آمریکا اگر علاقمند مذاکره است، اعتماد ایجاد کند
bltپانا : روحانی در گفت و گو با فاکس نیوز: حمله بهآرامکو فضاحت برای دستگاه های اطلاعاتی و رادارهای آمریکاست
bltعصر پرس : دولت آمریکا اگر علاقمند مذاکره است، باید اعتماد ایجاد کند
bltشبستان : آمریکا حامی اصلی تروریسم در خاورمیانه است/ دولت آمریکا اگر علاقه مند مذاکره است، باید اعتماد ایجاد کند
bltتیتر یک : آمریکا حامی اصلی تروریسم در خاورمیانه است/ دولت آمریکا اگر علاقه مند مذاکره است، باید اعتماد ایجاد کند/ ایران به معاهده ان پی تی کاملا پایبند است
bltخرداد نیوز : روحانی در گفتگو با فاکس نیوز: آمریکا هر جا قدم گذاشته، تروریسم گسترش یافته است
bltناطقان نیوز : روحانی: 5سال است یمنی ها بمباران میشوند
bltبازار نیوز : روحانی: قبل از مذاکره،اعتماد ایجاد کنید
bltجوان آنلاین : آمریکا با خروج از برجام و اعمال تحریم اعتماد را از بین برده است
bltفارس : هاآرتص: اتحاد آمریکایی-عربی ضد ایران به شدت ضعیف شده و ترامپ مقصر آن است
bltایسنا : آخرین اخبار از نیویورک/آزادی تمام بازداشتی های هپکو/اخذ رشوه های بهت آور در قوه قضاییه و...
bltمیزان : هشدار روحانی به مکرون؛ اگر آتش بسی بوجود نیاید باز هم قدرت یمنی ها را خواهید دید
bltعصر ایران : روحانی در مصاحبه با فاکس نیوز: دولت آمریکا اگر علاقمند مذاکره است، اعتماد ایجاد کند
bltتسنیم : روحانی در مصاحبه با فاکس نیوز: آمریکا اگر علاقمند مذاکره است، باید اعتماد ایجاد کند
bltاقتصاد نیوز : روحانی: تحریم دارو یعنی دولت آمریکا با بیماران و کودکان ما هم سر جنگ دارد / آمریکا اگر مذاکره می خواهد اعتماد ایجاد کند
bltبولتن نیوز : آمریکا اگر علاقمند مذاکره است، باید اعتماد ایجاد کند
bltایران آنلاین : روحانی: اگر دنبال سلاح هسته ای بودیم توافقنامه امضا نمی کردیم/ یمن حق دارد از خود دفاع کند/ اگر ترامپ دنبال مذاکره است شرایط را فراهم کند
bltفارس : رئیس جمهور به ادعای اروپا درباره حمله ایران به تاسیسات نفتى عربستان پاسخ دهد
bltروز نو : روحانی: دیدار تصادفی با ترامپ را رد می کنم/اگر دنبال مذاکره است شرایط آن را فراهم کند/عبارت «یاعلی» روی موشک دلیل این نیست که متعلق به ایران باشد
bltتدبیر 24 : آمریکا هر جا قدم گذاشته، تروریسم گسترش یافته است
bltروز پلاس : اگر ترامپ به دنبال مذاکره است شرایط آن را فراهم کند/آمریکا هر جا قدم گذاشته، تروریسم گسترش یافته است
bltدنیای اقتصاد : روحانی: یمنی ها حق داشتند به مراکز نفتی عربستان حمله کنند/ ترامپ اگر به دنبال مذاکره است، اعتماد ایجاد کند/ اسرائیل مجروحان داعش را برای درمان می برد
bltایرنا : روحانی: آمریکا اگر مذاکره می خواهد اعتماد ایجاد کند
bltمشرق نیوز : دولت آمریکا اعتماد را از بین برده است/ از تعبیرات ترامپ نسبت به مسئله تروریسم تعجب می کنم
bltخبرآنلاین : روحانی: یمنی ها حق داشتند به مراکز نفتی عربستان حمله کنند/ترامپ اگر به دنبال مذاکره است، اعتماد ایجاد کند/اسرائیل مجروحان داعش را برای درمان می برد
bltالعالم : روحانی در گفت وگو با فاکس نیوز: آمریکا حامی اصلی تروریسم در خاورمیانه است/ ترامپ پایه اعتماد مورد نیاز برای مذاکره را از بین برده است/ پیشنهاد روحانی به آمریکا برای رفع کلیه تحریم ها
bltاطلاعات روز : دولت آمریکا اگر به مذاکره علاقمند است، باید اعتماد ایجاد کند
bltخبرگزاری ایلنا : آمریکا اگر علاقمند به مذاکره است، باید اعتماد ایجاد کند/ حمله به تاسیسات نفتی عربستان، فضاحت برای دستگاه های اطلاعاتی و رادارهای آمریکاست
bltتقریب نیوز : آمریکا حامی تروریسم در منطقه ما است/ دفاع، حق مردم یمن در برابر متجاوزان است/ آمریکا از اسرائیلی دفاع می کند که بر مبنای تجاوز به حقوق دیگران درست شده است
bltفارس : دولت آمریکا با خروج از برجام و اعمال تحریم اعتماد را از بین برده است
bltانصاف نیوز : متن گفت وگوی فاکس نیوز با رییس جمهور روحانی
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.