مخبر - 1398/07/02 - داور اشتباه پنالتی گرفت/ یزدانی شیطنت کرد، ضربه به سر نعمتی عمدی بود/ سیدجلال دچار ناراحتی گوارش شده است

داور اشتباه پنالتی گرفت/ یزدانی شیطنت کرد، ضربه به سر نعمتی عمدی بود/ سیدجلال دچار ناراحتی گوارش شده است
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران امروز میهمان برنامه سلام صبح به خیر بود.
داور اشتباه پنالتی گرفت/ یزدانی شیطنت کرد، ضربه به سر نعمتی عمدی بود/ سیدجلال دچار ناراحتی گوارش شده است

به گزارش خبرداغ به نقل از ایلنا، محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس میهمان امروز برنامه سلام صبح به خیر بود. انصاری فرد در ابتدا درباره عکسی مربوط به درگیری های بازی اظهار کرد: در بازی های دربی اینطور می شود اما بازیکنان باید مسائل را رعایت کنند. الزامات فیفا و AFC خیلی شدید شده است و خیلی مسائل را تذکر می دهند. در بازی های دربی که حساس است چنین اتفاقاتی می افتد.
وی افزود: هر دو تیم هم این مشکلات را داشتند و ما انتظار داریم کمیته انضباطی در یک فضای متعادل و عادلانه قضاوت کند. یکی دو نفر از بازیکنان استقلال هم شیطنت کردند و ضربه عمدی به صورت سیامک از این جمله بود که کمیته انضباطی واکنشی به آن نشان نداد. امیدوارم دکتر حسن زاده نگاه عادلانه ای نسبت به همه داشته باشد و امروز با ایشان تماس می گیرم. من امروز با او صحبت می کنم تا از نقطه نظراتشان مطلع شوم.
مدیرعامل پرسپولیس یادآور شد: کمک داور باید آن صحنه را اعلام می کرد اما در خیلی از صحنه ها هماهنگی بین داور و کمک داور نبود و باید داور چهارم هوشیارتر می بود. اگر فیلم را بررسی کنند تصمیمات دیگری خواهند گرفت.
انصاری فرد در پاسخ به اینکه آیا موافقید کنعانی زادگان نباید به سمت استقلال ضربه می زد، گفت: به نظر من بازیکنان پرسپولیس در این بازی رعایت خیلی شئونات را کردند اما آسیبی که ما دیدیم به ویژه سنگی که به سر کنعانی زادگان خورد، بیشتر بود.
وی که متولد اول مهر ماه است، ادامه داد: ، خدا عیدی خوبی به ما داد و مهم تر از تولد من این بود که بازیکن جوانی مثل عبدی گل زد. شب قبل از دربی پیش بچه ها در هتل، آقای علیپور پیش عبدی نشسته بود و من هم اولین بار بود با او برخورد می کردم. علیپور می گفت عبدی بچه محل ما است هوایش را داشته باشید. وقتی عبدی گل زد، شب قبل برای من تداعی شد و خیلی خوشحالم.
مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: او جوان خوبی است. یک کلیپی هم مربوط به دو سال پیش از او دیدم که بین تماشاچیان قائم شهری پرسپولیس را تشویق می کرد. او تا دو سه سال پیش هوادار پرسپولیس بوده است و حالا در قلب هواداران ما جا پیدا کرده است. بله او هنوز محصل است!
انصاری فرد درباره گلایه هایش نسبت به بلیتها گفت: متاسفانه در بخش توزیع بلیت حق پرسپولیس تضییع شد به خاطر اینکه معمولا باید در بازی دربی شرایط توزیع بلیت برنامه ریزی شده باشد و ما علی رغم اینکه دو سه روز تلاش کردیم بلیت تهیه کنیم تا برای اقوام بازیکنان یا پیشکسوتان بلیت داشته باشیم، موفق نشدیم. من و مدیرانم هم به خاطر اعلام همبستگی با آنها باشگاه به ورزشگاه نرفتیم.
وی درباره صحنه پنالتی اظهار کرد: خیلی از کارشناسان اعتقاد داشتند پنالتی نبود و خود من با دو سه کارشناس صحبت کردم گفتند پنالتی نبود. پیش بینی می کردم بیرانوند پنالتی را بگیرد. من این تجربه را با عابدزاده داشتم وقتی در تیم ملی با هم بودیم، ما تمرین پنالتی را بعد از تمرین انجام می دادیم 4، 5 پنالتی زن بودیم و از 10 پنالتی که می زدیم او 4، 5 را می گرفت. بیرانوند همیشه با قد بلندش عابدزاده را تداعی می کند. حضور او درون دروازه، خوفی به بازیکن پنالتی زن می دهد.
مدیرعامل پرسپولیس در این باره که نباید پنالتی تکرار می شد، گفت: معمولا در بازی های اروپایی هیچوقت اینها را تکرار نمی کنند. اگر فیلم باشگاه های اروپایی را هم نگاه کنید اگر دروازه بان زود حرکت کند تکرار نمی دهند.
انصاری فرد درباره اینکه درست است برخی اعضای هیات مدیره با شما همسو نیستند، تصریح کرد: ما وظیفه داریم تیم را در روال خوب و بدون حاشیه و با آرامش قرار بدهیم. وظیفه همه ما این است که همسو باشیم. ما اولین بار است با هم در یک فضای اداری و مدیریتی حرکت می کنیم. البته با رعیتی همکار بودیم و قصدمان این است که با هم همسو باشیم. تا به حال هم در جلسات مشکلی ایجاد نشده و گرچه من عضو هیات مدیره نیستم سعی می کنم جو همدلی ایجاد کنم و مشکلی نداریم. فردا هم جلسه مهمی درباره مسائلی چون اختیارات مدیرعامل داریم و امیدوارم در این جلسه به تفاهم برسیم.
وی درباره 28 میلیارد از بودجه که کسر می شود، تاکید کرد: کار سخت است و ما با این شرایط سخت مدیریت را قبول کرده ایم ولی امیدواریم با توجه به ظرفیت ها و توانایی ها که بنر تیم پرسپولیس دارد مشکلات را به مرور حل کنیم.
مدیرعامل پرسپولیس درباره توقیف برند باشگاه نیز اذعان کرد: لوگوی ما متاسفانه به خاطر بدهی به یک شرکت ارزی توقیف شده است. امروز جلسه ای با شرکتی که توقیف کرده داریم تا پولی بدهیم و لوگو را آزاد کنیم و در بحث های درآمدزایی کاری انجام دهیم. به مرور مشکلات را برطرف می کنیم کار مشکل است و همه اعضای هیات مدیره، کارکنان، کادر فنی و بازیکنان باید دست به دست هم بدهیم.
انصاری فرد همچنین درباره برخی صحبت های کالدرون، یادآور شد: او قبل از مصاحبه با من صحبت نکرد. ما باید جوری مصاحبه کنیم که داستانی نداشته باشیم و نمی دانم ایشان بر چه اساسی این حرفها را زدند. جلسه ای با او داریم تا در این زمینه حساس تر باشیم و در کنفرانس های خبری حساسیت ایجاد نکنیم. به هر حال کالدرون نظر شخصی اش را گفته است.
وی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: چیزی که طبیعی است و اتفاق می افتد این است که خبرهایی می شنویم که برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود. نمی خواهم زیاد توضیح بدهم که حاشیه ای برای تیممان شود. ما دوست داریم در کمال آرامش برویم و تیم در یک ریل موفقیت حرکت می کند و حاشیه دوست نداریم. اگر احساس کنیم که آن برخی واقعا دارند به صورت عملی این کار را میکنند مستنداتی داریم که افشا می کنیم. اما دوست نداریم مجبور به این کار شویم و دوست داریم پرسپولیس در لاین آرامش حرکت کند.
مدیرعامل پرسپولیس افزود: قهرمانی سه دوره پرسپولیس جو را برای برخی سنگین کرده است و امیدواریم در فضایی عادلانه همه کسانی که اداره کننده فوتبال هستند از بلیت فروشی، مسابقات، داوری، فدراسیون و سازمان لیگ که هماهنگی کامل را با آن داریم رقابت کنیم. امیدوارم کسی که حق اش است و از لحاظ فنی برتر است قهرمان شود. ما توانایی قهرمانی را داریم. قهرمان شدن راحت است اما نگه داشتن آن سخت است اما روند تیم ما خوب و مستحق قهرمانی است.
انصاری فرد درباره غیبت انصاری فرد گفت: سیدجلال مصدوم است و با خودش هم صحبت کردم و او واقعا شکمش ناراحت است و کشیدگی دارد. همچنین دچار ناراحتی گوارشی شده است و امیدوارم برگردد اما به خاطر مصدومیت در بازی سپاهان هم فکر می کنم نتواند بازی کند.
وی درخصوص بدهی برانکو نیز گفت: با مدیر برنامه او مرتب در تماسیم. در آخرین نامه به او اعلام کردیم منتظرشان هستیم. بعد از پدیده که بازی های سختتمان تمام می شود دعوت کردیم مدیر برنامه ایشان به تهران بیاید تا در ختدمتشان باشیم و توافق کنیم.
مدیرعامل پرسپولیس در پایان گفت: خیلی متشکرم از برنامه شما و به هواداران خودمان صادقانه می گویم که ما دوستشان داریم و امیدواریم که همین حمایت ها و پشتیبانی از تیم ادامه داشته باشد. ما تیم خوبی داریم که با هم یکدل و همبسته هستیم و امیدوارم تا پایان فصل همین همبستگی را داشته باشیم. دوست دارم پرسپولیس امسال قهرمان آسیا شود.
منبع خبر : خبر داغ

محتوای این خبر به صورت خودکار از «خبر داغ» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
ورزشگاه   گوارش   هواداران پرسپولیس   پنالتی   فدراسیون جهانی فوتبال   کنعانی زادگان   مدیرعامل پرسپولیس   عادلانه   یزدانی   کمک داور   همسو   دربی   دروازبان   اعلام همبستگی   کمیته انضباطی   باشگاه پرسپولیس   تمرین   تیم ملی   هواداران   پیش بینی   AFC   بازیکن استقلال  
اخبار مرتبط
نعمتی: بازیکنان استقلال فقط به دنبال دعوا بودند
وانا نیوز
کالدرون: دو بازیکن پرسپولیس در آستانه مرگ قرار گرفتند! / در داربی بهتر از یوونتوس دویدیم
سایت جماران
کالدرون:تصمیمات ناعادلانه خارج از زمین گرفته شود، اینجا نمی مانم
فرتاک ورزشی
حسن زاده: تنبیه بازیکن بر عهده فرشاد احمدزاده نیست/ شاید کریمی را بیشتر محروم کنیم
باشگاه خبرنگاران
از دید هواداران پرسپولیس، اعضای این تیم هیچ وقت تخلف نمی کنند
بولتن نیوز
حسن زاده: از دید هواداران پرسپولیس و استقلال، اعضای تیمشان هیچ وقت تخلف نمی کنند!
آریا
حسن زاده: از دید هواداران پرسپولیس، اعضای این تیم هیچ وقت تخلف نمی کنند
تیتر شهر
حسن زاده: از دید هواداران پرسپولیس، اعضای این تیم هیچ وقت تخلف نمی کنند/ برخورد با بازیکن متخلف بر عهده احمدزاده نیست
تسنیم
حرف های حسن زاده درباره اتفاقات داربی 90
سایت جماران
دوست ندارند برای چهارمین بار قهرمان شویم
تیتر شهر
کنعانی زادگان: تبریزی به جای خودشیرینی برای استقلال گل می زد!
خبرآنلاین
انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود
آریا
خلیل زاده: نمی دانم چرا به کمیته انضباطی دعوت شدم/ عبدی با یک کوله پشتی سر تمرین آمده بود و گفت از مدرسه آمده است!
آریا
انصاری فرد: حضور بیرانوند پنالتی زنان را می‎ترساند/ دوست ندارند پرسپولیس باز هم قهرمان شود
میزان
خلیل زاده: عبدی از مدرسه آمد و گل زد/ از خدا خواستم آن پنالتی گل نشود
میزان
انصاری فرد: شیطنت استقلالی ها در شهرآورد را به حسن زاده گزارش می دهم/ برخی ها از چهارمین قهرمانی پرسپولیس جلوگیری می کنند/ مهدی عبدی واقعا محصل است
باشگاه خبرنگاران
انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود/ کالدرون نظر شخصی اش را گفته است
تسنیم
خلیل زاده: عبدی گفت از مدرسه آمده است!/ نمی توانم ببینم پنالتی اشتباه علیه پرسپولیس می گیرند
تسنیم
مستندات مان را درباره آن هایی که نمی خواهند قهرمان شویم افشا می کنیم
حزب الله نیوز
خلیل زاده: عبدی از مدرسه آمد و به استقلال گل زد!/در لیست سیاه تیم ملی نیستم
بانک ورزش
حمایت انصاری فرد از سرمربی پرسپولیس
وانا نیوز
انصاری فرد: برخی ها دوست ندارند «پرسپولیس» برای چهارمین بار متوالی قهرمان لیگ شود
بانک ورزش
خلیل زاده: نمی دانم چرا به کمیته انضباطی احضار شدم
برترین ها
انصار ی فرد: برخی ها دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود/ حمایت از استقلال؟ کالدرون نظر خودش را گفته است+فیلم
خبرگزاری دانشجو
بله، گلزن شهرآورد هنوز محصل است!
قدس آنلاین
انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود
کیهان ورزشی
خلیل زاده: بازیکنان را جدا می کردم؛ به کمیته انضباطی دعوت شدم
ایرنا
انصاری فرد: دوست ندارند برای چهارمین بار قهرمان شویم
افکار نیوز
انصاری فرد: کمیته انضباطی عادلانه تصمیم بگیرد
ایرنا
شجاع خلیل زاده: عبدی از مدرسه آمد و گل زد!
خبرآنلاین
محمدحسن انصاری فرد: حضور بیرانوند درون دروازه، ترسی را برای بازیکن پنالتی زن به وجود می آورد؛ برخی دوست ندارند پرسپولیس بار دیگر قهرمان لیگ شود
طرفداری
لوگوی باشگاه پرسپولیس تلاش می کنیم لوگو را آزاد کنیم
دیده بان ایران
واکنش انصاری فرد به صحبت های کالدرون در نشست خبری
افکار نیوز
انصاری فرد: مستندات مان را درباره آن هایی که نمی خواهند قهرمان شویم افشا می کنیم
ایسنا
برخی دوست ندارندپرسپولیس قهرمان شود
بهار نیوز
بیرانوند من را به یاد عابدزاده می اندازد/ انصاری فرد: ضربه به سر نعمتی از عمد بود
ورزش 3
خلیل زاده: عبدی از مدرسه آمد و گل زد
مشرق نیوز
انصاری فرد: بعضی ها نمی خواهند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود
فرتاک نیوز
داور اشتباه پنالتی گرفت/ یزدانی شیطنت کرد، ضربه به سر نعمتی عمدی بود/ سیدجلال دچار ناراحتی گوارش شده است
خبرگزاری ایلنا
انصاری فرد:دوست داریم پرسپولیس در لاین آرامش حرکت کند
فرتاک ورزشی
اخبار مرتبط
bltوانا نیوز : نعمتی: بازیکنان استقلال فقط به دنبال دعوا بودند
bltسایت جماران : کالدرون: دو بازیکن پرسپولیس در آستانه مرگ قرار گرفتند! / در داربی بهتر از یوونتوس دویدیم
bltفرتاک ورزشی : کالدرون:تصمیمات ناعادلانه خارج از زمین گرفته شود، اینجا نمی مانم
bltباشگاه خبرنگاران : حسن زاده: تنبیه بازیکن بر عهده فرشاد احمدزاده نیست/ شاید کریمی را بیشتر محروم کنیم
bltبولتن نیوز : از دید هواداران پرسپولیس، اعضای این تیم هیچ وقت تخلف نمی کنند
bltآریا : حسن زاده: از دید هواداران پرسپولیس و استقلال، اعضای تیمشان هیچ وقت تخلف نمی کنند!
bltتیتر شهر : حسن زاده: از دید هواداران پرسپولیس، اعضای این تیم هیچ وقت تخلف نمی کنند
bltتسنیم : حسن زاده: از دید هواداران پرسپولیس، اعضای این تیم هیچ وقت تخلف نمی کنند/ برخورد با بازیکن متخلف بر عهده احمدزاده نیست
bltسایت جماران : حرف های حسن زاده درباره اتفاقات داربی 90
bltتیتر شهر : دوست ندارند برای چهارمین بار قهرمان شویم
bltخبرآنلاین : کنعانی زادگان: تبریزی به جای خودشیرینی برای استقلال گل می زد!
bltآریا : انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود
bltآریا : خلیل زاده: نمی دانم چرا به کمیته انضباطی دعوت شدم/ عبدی با یک کوله پشتی سر تمرین آمده بود و گفت از مدرسه آمده است!
bltمیزان : انصاری فرد: حضور بیرانوند پنالتی زنان را می‎ترساند/ دوست ندارند پرسپولیس باز هم قهرمان شود
bltمیزان : خلیل زاده: عبدی از مدرسه آمد و گل زد/ از خدا خواستم آن پنالتی گل نشود
bltباشگاه خبرنگاران : انصاری فرد: شیطنت استقلالی ها در شهرآورد را به حسن زاده گزارش می دهم/ برخی ها از چهارمین قهرمانی پرسپولیس جلوگیری می کنند/ مهدی عبدی واقعا محصل است
bltتسنیم : انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود/ کالدرون نظر شخصی اش را گفته است
bltتسنیم : خلیل زاده: عبدی گفت از مدرسه آمده است!/ نمی توانم ببینم پنالتی اشتباه علیه پرسپولیس می گیرند
bltحزب الله نیوز : مستندات مان را درباره آن هایی که نمی خواهند قهرمان شویم افشا می کنیم
bltبانک ورزش : خلیل زاده: عبدی از مدرسه آمد و به استقلال گل زد!/در لیست سیاه تیم ملی نیستم
bltوانا نیوز : حمایت انصاری فرد از سرمربی پرسپولیس
bltبانک ورزش : انصاری فرد: برخی ها دوست ندارند «پرسپولیس» برای چهارمین بار متوالی قهرمان لیگ شود
bltبرترین ها : خلیل زاده: نمی دانم چرا به کمیته انضباطی احضار شدم
bltخبرگزاری دانشجو : انصار ی فرد: برخی ها دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود/ حمایت از استقلال؟ کالدرون نظر خودش را گفته است+فیلم
bltقدس آنلاین : بله، گلزن شهرآورد هنوز محصل است!
bltکیهان ورزشی : انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود
bltایرنا : خلیل زاده: بازیکنان را جدا می کردم؛ به کمیته انضباطی دعوت شدم
bltافکار نیوز : انصاری فرد: دوست ندارند برای چهارمین بار قهرمان شویم
bltایرنا : انصاری فرد: کمیته انضباطی عادلانه تصمیم بگیرد
bltخبرآنلاین : شجاع خلیل زاده: عبدی از مدرسه آمد و گل زد!
bltطرفداری : محمدحسن انصاری فرد: حضور بیرانوند درون دروازه، ترسی را برای بازیکن پنالتی زن به وجود می آورد؛ برخی دوست ندارند پرسپولیس بار دیگر قهرمان لیگ شود
bltدیده بان ایران : لوگوی باشگاه پرسپولیس تلاش می کنیم لوگو را آزاد کنیم
bltافکار نیوز : واکنش انصاری فرد به صحبت های کالدرون در نشست خبری
bltایسنا : انصاری فرد: مستندات مان را درباره آن هایی که نمی خواهند قهرمان شویم افشا می کنیم
bltبهار نیوز : برخی دوست ندارندپرسپولیس قهرمان شود
bltورزش 3 : بیرانوند من را به یاد عابدزاده می اندازد/ انصاری فرد: ضربه به سر نعمتی از عمد بود
bltمشرق نیوز : خلیل زاده: عبدی از مدرسه آمد و گل زد
bltفرتاک نیوز : انصاری فرد: بعضی ها نمی خواهند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود
bltخبرگزاری ایلنا : داور اشتباه پنالتی گرفت/ یزدانی شیطنت کرد، ضربه به سر نعمتی عمدی بود/ سیدجلال دچار ناراحتی گوارش شده است
bltفرتاک ورزشی : انصاری فرد:دوست داریم پرسپولیس در لاین آرامش حرکت کند
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.