مخبر - 1398/07/02 - انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود/ کالدرون نظر شخصی اش را گفته است

انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود/ کالدرون نظر شخصی اش را گفته است
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: قهرمانی سه دوره پرسپولیس جو را برای برخی ها سنگین کرده و امیدواریم هم در فضایی عادلانه رقابت کنیم.
انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود/ کالدرون نظر شخصی اش را گفته است

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدحسن انصاری فرد با حضور در برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر» ابتدا در خصوص درگیری های بازیکنان در دربی 90 گفت: در بازی های دربی اینطور می شود اما بازیکنان باید مسائل را رعایت کنند. الزامات فیفا و AFC خیلی شدید شده است و خیلی مسائل را تذکر می دهند. در بازی های دربی که حساس است چنین اتفاقاتی می افتد.

وی افزود: هر دو تیم هم این مشکلات را داشتند و ما انتظار داریم کمیته انضباطی در یک فضای متعادل و عادلانه قضاوت کند. یکی دو نفر از بازیکنان استقلال هم شیطنت کردند و ضربه عمدی به صورت سیامک از این جمله بود که کمیته انضباطی واکنشی به آن نشان نداد. امیدوارم آقای حسن زاده نگاه عادلانه ای نسبت به همه داشته باشد و در این باره امروز با ایشان تماس می گیرم تا از نظراتشان مطلع شوم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: کمک داور باید صحنه درگیری کنار زمین را به داور وسط اعلام می کرد اما در خیلی از صحنه ها هماهنگی بین داور و کمک داور وجود نداشت و باید داور چهارم هوشیارتر می بود. اگر فیلم را بررسی کنند تصمیمات دیگری خواهند گرفت.

انصاری فرد در پاسخ به اینکه آیا موافقید کنعانی زادگان نباید به سمت استقلالی ها ضربه می زد، گفت: به نظر من بازیکنان پرسپولیس در این بازی رعایت خیلی شئونات را کردند اما آسیبی که ما دیدیم به ویژه سنگی که به سر کنعانی زادگان خورد، بیشتر بود.

وی درباره گلزنی مهاجم جوان پرسپولیس در دربی تصریح کرد: خدا عیدی خوبی به ما داد و مهم تر از تولد من این بود که بازیکن جوانی مثل عبدی گل زد. شب قبل از دربی پیش بازیکنان در هتل، علی علیپور پیش عبدی نشسته بود و من هم اولین بار بود با او برخورد می کردم. علیپور می گفت عبدی بچه محل ما است هوایش را داشته باشید. وقتی عبدی گل زد، شب قبل برای من تداعی شد و خیلی خوشحالم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: عبدی جوان خوبی است. کلیپی هم مربوط به دو سال پیش از او دیدم که بین تماشاچیان قائمشهری پرسپولیس را تشویق می کرد. او تا دو، سه سال پیش هوادار پرسپولیس بوده است و حالا در قلب هواداران ما جا پیدا کرده است. بله او هنوز محصل است!

انصاری فرد درباره گلایه هایش نسبت به این موضوع که بلیت بازی دربی در اختیار پرسپولیسی ها قرار نگرفت، گفت: متاسفانه در بخش توزیع بلیت حق پرسپولیس تضییع شد به خاطر اینکه معمولا باید در بازی دربی شرایط توزیع بلیت برنامه ریزی شده باشد و ما علی رغم اینکه دو، سه روز تلاش کردیم بلیت تهیه کنیم تا برای اقوام بازیکنان یا پیشکسوتان بلیت داشته باشیم، موفق نشدیم. من و مدیرانم هم به خاطر اعلام همبستگی با آنها باشگاه به ورزشگاه نرفتیم.

وی درباره صحنه پنالتی دربی عنوان کرد: خیلی از کارشناسان اعتقاد داشتند پنالتی نبود و خود من هم با دو، سه کارشناس صحبت کردم گفتند پنالتی نبود. پیش بینی می کردم بیرانوند پنالتی را بگیرد. من این تجربه را با عابدزاده داشتم وقتی در تیم ملی با هم بودیم، ما تمرین پنالتی را بعد از تمرین انجام می دادیم، 4، 5 پنالتی زن بودیم و از 10 پنالتی که می زدیم او 4، 5 را می گرفت. بیرانوند همیشه با قد بلندش عابدزاده را تداعی می کند. حضور او درون دروازه، خوفی به بازیکن پنالتی زن می دهد.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نباید پنالتی تکرار می شد؟ گفت: معمولا در بازی های اروپایی هیچوقت این صحنه ها را تکرار نمی کنند. اگر فیلم بازی های اروپایی را هم نگاه کنید اگر دروازه بان زود حرکت کند تکرار نمی دهند.

انصاری فرد در واکنش به این موضوع که درست است برخی اعضای هیئت مدیره با شما همسو نیستند، تصریح کرد: وظیفه داریم تیم را در روال خوب و بدون حاشیه و با آرامش قرار بدهیم. وظیفه همه ما این است که همسو باشیم. اولین بار است با هم در یک فضای اداری و مدیریتی حرکت می کنیم. البته با رعیتی همکار بودیم و قصدمان این است که با هم همسو باشیم. تا به حال هم در جلسات مشکلی ایجاد نشده و گرچه من عضو هیئت مدیره نیستم سعی می کنم جو همدلی ایجاد کنم و مشکلی نداریم. فردا هم جلسه مهمی درباره مسائلی چون اختیارات مدیرعامل داریم و امیدوارم در این جلسه به تفاهم برسیم. کار سخت است و ما با این شرایط سخت مدیریت را قبول کرده ایم ولی امیدواریم با توجه به ظرفیت ها و توانایی ها که برند «پرسپولیس» دارد مشکلات را به مرور حل کنیم.

وی درباره توقیف برند باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: لوگوی ما متاسفانه به خاطر بدهی به یک شرکت ارزی توقیف شده است. امروز جلسه ای با شرکتی که توقیف کرده، داریم تا پولی بدهیم و لوگو را آزاد کنیم و در بحث های درآمدزایی کاری انجام دهیم. به مرور مشکلات را برطرف می کنیم کار مشکل است و همه اعضای هیئت مدیره، کارکنان، کادر فنی و بازیکنان باید دست به دست هم بدهیم.

انصاری فرد درباره برخی صحبت های کالدرون در نشست خبری پیش از دربی خاطرنشان کرد: او قبل از مصاحبه با من صحبت نکرد. ما باید طوری مصاحبه کنیم که داستانی نداشته باشیم و نمی دانم ایشان بر چه اساسی این حرف ها را زدند. جلسه ای با او داریم تا در این زمینه حساس تر باشیم و در کنفرانس های خبری حساسیت ایجاد نکنیم. به هر حال کالدرون نظر شخصی اش را گفته است.

وی گفت: چیزی که طبیعی است و اتفاق می افتد این است که خبرهایی می شنویم که برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود. نمی خواهم زیاد توضیح بدهم که حاشیه ای برای تیم مان درست کند. ما دوست داریم در کمال آرامش برویم و تیم در یک ریل موفقیت حرکت می کند و حاشیه دوست نداریم. اگر احساس کنیم که آن برخی ها واقعا دارند به صورت عملی این کار را می کنند مستنداتی داریم که افشا می کنیم. اما دوست نداریم مجبور به این کار شویم و دوست داریم پرسپولیس در آرامش حرکت کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: قهرمانی سه دوره پرسپولیس جو را برای برخی سنگین کرده است و امیدواریم در فضایی عادلانه همه کسانی که اداره کننده فوتبال هستند از بلیت فروشی، مسابقات، داوری، فدراسیون و سازمان لیگ که هماهنگی کامل را با آن داریم رقابت کنیم. امیدوارم کسی که حق اش است و از لحاظ فنی برتر است قهرمان شود. ما توانایی قهرمانی را داریم. قهرمان شدن راحت است اما نگه داشتن آن سخت است اما روند تیم ما خوب و مستحق قهرمانی است.

انصاری فرد درباره غیبت سیدجلال حسینی گفت: سیدجلال مصدوم است و با خودش هم صحبت کردم، او واقعا شکمش ناراحت است و کشیدگی دارد. همچنین دچار ناراحتی گوارشی شده است و امیدوارم برگردد اما به خاطر مصدومیت در بازی سپاهان هم فکر می کنم نتواند بازی کند.

وی درخصوص پرداخت بدهی برانکو گفت: با مدیر برنامه او مرتب در تماس هستیم. در آخرین نامه به او اعلام کردیم منتظرشان هستیم. بعد از بازی با شهر خودرو که بازی های سخت مان تمام می شود، از مدیر برنامه برانکو دعوت کردیم تا به تهران بیاید، در خدمت شان باشیم و توافق کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان گفت: به هواداران خودمان صادقانه می گویم که ما دوستشان داریم و امیدواریم که همین حمایت ها و پشتیبانی از تیم ادامه داشته باشد. ما تیم خوبی داریم که با هم یکدل هستیم و امیدوارم تا پایان فصل همین همبستگی را داشته باشیم. دوست دارم پرسپولیس امسال قهرمان آسیا شود.

کرمانی مقدم: جونیور براندائو در حد پرسپولیس نیست/ کالدرون تعویض شجاعانه ای انجام داد

انتهای پیام/

منبع خبر : تسنیم

محتوای این خبر به صورت خودکار از «تسنیم» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
ورزشگاه   هیئت مدیره   هواداران پرسپولیس   پنالتی   فدراسیون جهانی فوتبال   علی علیپور   کنعانی زادگان   مدیرعامل پرسپولیس   عادلانه   کمک داور   دربی   کنار زمین   دروازبان   اعلام همبستگی   اخبار ورزشی   کمیته انضباطی   باشگاه پرسپولیس   تمرین   تیم ملی   هواداران   پیش بینی   AFC   بازیکن استقلال   برنامه های تلویزیونی  
اخبار مرتبط
از دید هواداران پرسپولیس، اعضای این تیم هیچ وقت تخلف نمی کنند
بولتن نیوز
حسن زاده: از دید هواداران پرسپولیس و استقلال، اعضای تیمشان هیچ وقت تخلف نمی کنند!
آریا
حسن زاده: از دید هواداران پرسپولیس، اعضای این تیم هیچ وقت تخلف نمی کنند
تیتر شهر
حسن زاده: از دید هواداران پرسپولیس، اعضای این تیم هیچ وقت تخلف نمی کنند/ برخورد با بازیکن متخلف بر عهده احمدزاده نیست
تسنیم
حرف های حسن زاده درباره اتفاقات داربی 90
سایت جماران
دوست ندارند برای چهارمین بار قهرمان شویم
تیتر شهر
انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود
آریا
خلیل زاده: نمی دانم چرا به کمیته انضباطی دعوت شدم/ عبدی با یک کوله پشتی سر تمرین آمده بود و گفت از مدرسه آمده است!
آریا
انصاری فرد: حضور بیرانوند پنالتی زنان را می‎ترساند/ دوست ندارند پرسپولیس باز هم قهرمان شود
میزان
انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود/ کالدرون نظر شخصی اش را گفته است
ایران آنلاین
انصاری فرد: شیطنت استقلالی ها در شهرآورد را به حسن زاده گزارش می دهم/ برخی ها از چهارمین قهرمانی پرسپولیس جلوگیری می کنند/ مهدی عبدی واقعا محصل است
باشگاه خبرنگاران
خلیل زاده: عبدی گفت از مدرسه آمده است!/ نمی توانم ببینم پنالتی اشتباه علیه پرسپولیس می گیرند
تسنیم
مستندات مان را درباره آن هایی که نمی خواهند قهرمان شویم افشا می کنیم
حزب الله نیوز
حمایت انصاری فرد از سرمربی پرسپولیس
وانا نیوز
انصاری فرد: برخی ها دوست ندارند «پرسپولیس» برای چهارمین بار متوالی قهرمان لیگ شود
بانک ورزش
انصار ی فرد: برخی ها دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود/ حمایت از استقلال؟ کالدرون نظر خودش را گفته است+فیلم
خبرگزاری دانشجو
بله، گلزن شهرآورد هنوز محصل است!
قدس آنلاین
انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود
کیهان ورزشی
خلیل زاده: بازیکنان را جدا می کردم؛ به کمیته انضباطی دعوت شدم
ایرنا
انصاری فرد: دوست ندارند برای چهارمین بار قهرمان شویم
افکار نیوز
انصاری فرد: کمیته انضباطی عادلانه تصمیم بگیرد
ایرنا
محمدحسن انصاری فرد: حضور بیرانوند درون دروازه، ترسی را برای بازیکن پنالتی زن به وجود می آورد؛ برخی دوست ندارند پرسپولیس بار دیگر قهرمان لیگ شود
طرفداری
واکنش انصاری فرد به صحبت های کالدرون در نشست خبری
افکار نیوز
انصاری فرد: مستندات مان را درباره آن هایی که نمی خواهند قهرمان شویم افشا می کنیم
ایسنا
برخی دوست ندارندپرسپولیس قهرمان شود
بهار نیوز
بیرانوند من را به یاد عابدزاده می اندازد/ انصاری فرد: ضربه به سر نعمتی از عمد بود
ورزش 3
خلیل زاده: عبدی از مدرسه آمد و گل زد
مشرق نیوز
انصاری فرد: بعضی ها نمی خواهند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود
فرتاک نیوز
داور اشتباه پنالتی گرفت/ یزدانی شیطنت کرد، ضربه به سر نعمتی عمدی بود/ سیدجلال دچار ناراحتی گوارش شده است
خبرگزاری ایلنا
انصاری فرد:دوست داریم پرسپولیس در لاین آرامش حرکت کند
فرتاک ورزشی
توضیحات انصاری فرد درباره مشکل گوارش سیدجلال و ماجراهای جنجالی شهرآورد
خبرآنلاین
انصاری فرد: کالدرون نظرش را درمورد استقلال گفته
مشرق نیوز
دوست ندارند برای چهارمین بار قهرمان شویم/ از بیرانوند خوف دارند
مهر نیوز
واکنش کنعانی زادگان به دعوتش به کمیته انضباطی
مشرق نیوز
انصاری فرد:حمایت از استقلال؟ کالدرون نظر خودش را گفته است/ برخی دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود
فارس
کنعانی زادگان: سَرَم شکست و خوشحالی کردم
برترین ها
دربی90؛ دیداری که حاشیه هایش پر رنگ تر بود
ایران آنلاین
سَرَم شکست و خوشحالی کردم؛ نمی دانم چرا به کمیته انضباطی دعوت شدم/ خوشبختم که کنار سیدجلال و شجاع بازی می کنم
میزان
دربی به توان «یک»
ایران آنلاین
اعلام احکام انضباطی موقت دربی 90؛ احمدزاده تا اطلاع ثانوی محروم شد
تسنیم
اخبار مرتبط
bltبولتن نیوز : از دید هواداران پرسپولیس، اعضای این تیم هیچ وقت تخلف نمی کنند
bltآریا : حسن زاده: از دید هواداران پرسپولیس و استقلال، اعضای تیمشان هیچ وقت تخلف نمی کنند!
bltتیتر شهر : حسن زاده: از دید هواداران پرسپولیس، اعضای این تیم هیچ وقت تخلف نمی کنند
bltتسنیم : حسن زاده: از دید هواداران پرسپولیس، اعضای این تیم هیچ وقت تخلف نمی کنند/ برخورد با بازیکن متخلف بر عهده احمدزاده نیست
bltسایت جماران : حرف های حسن زاده درباره اتفاقات داربی 90
bltتیتر شهر : دوست ندارند برای چهارمین بار قهرمان شویم
bltآریا : انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود
bltآریا : خلیل زاده: نمی دانم چرا به کمیته انضباطی دعوت شدم/ عبدی با یک کوله پشتی سر تمرین آمده بود و گفت از مدرسه آمده است!
bltمیزان : انصاری فرد: حضور بیرانوند پنالتی زنان را می‎ترساند/ دوست ندارند پرسپولیس باز هم قهرمان شود
bltایران آنلاین : انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود/ کالدرون نظر شخصی اش را گفته است
bltباشگاه خبرنگاران : انصاری فرد: شیطنت استقلالی ها در شهرآورد را به حسن زاده گزارش می دهم/ برخی ها از چهارمین قهرمانی پرسپولیس جلوگیری می کنند/ مهدی عبدی واقعا محصل است
bltتسنیم : خلیل زاده: عبدی گفت از مدرسه آمده است!/ نمی توانم ببینم پنالتی اشتباه علیه پرسپولیس می گیرند
bltحزب الله نیوز : مستندات مان را درباره آن هایی که نمی خواهند قهرمان شویم افشا می کنیم
bltوانا نیوز : حمایت انصاری فرد از سرمربی پرسپولیس
bltبانک ورزش : انصاری فرد: برخی ها دوست ندارند «پرسپولیس» برای چهارمین بار متوالی قهرمان لیگ شود
bltخبرگزاری دانشجو : انصار ی فرد: برخی ها دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود/ حمایت از استقلال؟ کالدرون نظر خودش را گفته است+فیلم
bltقدس آنلاین : بله، گلزن شهرآورد هنوز محصل است!
bltکیهان ورزشی : انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود
bltایرنا : خلیل زاده: بازیکنان را جدا می کردم؛ به کمیته انضباطی دعوت شدم
bltافکار نیوز : انصاری فرد: دوست ندارند برای چهارمین بار قهرمان شویم
bltایرنا : انصاری فرد: کمیته انضباطی عادلانه تصمیم بگیرد
bltطرفداری : محمدحسن انصاری فرد: حضور بیرانوند درون دروازه، ترسی را برای بازیکن پنالتی زن به وجود می آورد؛ برخی دوست ندارند پرسپولیس بار دیگر قهرمان لیگ شود
bltافکار نیوز : واکنش انصاری فرد به صحبت های کالدرون در نشست خبری
bltایسنا : انصاری فرد: مستندات مان را درباره آن هایی که نمی خواهند قهرمان شویم افشا می کنیم
bltبهار نیوز : برخی دوست ندارندپرسپولیس قهرمان شود
bltورزش 3 : بیرانوند من را به یاد عابدزاده می اندازد/ انصاری فرد: ضربه به سر نعمتی از عمد بود
bltمشرق نیوز : خلیل زاده: عبدی از مدرسه آمد و گل زد
bltفرتاک نیوز : انصاری فرد: بعضی ها نمی خواهند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود
bltخبرگزاری ایلنا : داور اشتباه پنالتی گرفت/ یزدانی شیطنت کرد، ضربه به سر نعمتی عمدی بود/ سیدجلال دچار ناراحتی گوارش شده است
bltفرتاک ورزشی : انصاری فرد:دوست داریم پرسپولیس در لاین آرامش حرکت کند
bltخبرآنلاین : توضیحات انصاری فرد درباره مشکل گوارش سیدجلال و ماجراهای جنجالی شهرآورد
bltمشرق نیوز : انصاری فرد: کالدرون نظرش را درمورد استقلال گفته
bltمهر نیوز : دوست ندارند برای چهارمین بار قهرمان شویم/ از بیرانوند خوف دارند
bltمشرق نیوز : واکنش کنعانی زادگان به دعوتش به کمیته انضباطی
bltفارس : انصاری فرد:حمایت از استقلال؟ کالدرون نظر خودش را گفته است/ برخی دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود
bltبرترین ها : کنعانی زادگان: سَرَم شکست و خوشحالی کردم
bltایران آنلاین : دربی90؛ دیداری که حاشیه هایش پر رنگ تر بود
bltمیزان : سَرَم شکست و خوشحالی کردم؛ نمی دانم چرا به کمیته انضباطی دعوت شدم/ خوشبختم که کنار سیدجلال و شجاع بازی می کنم
bltایران آنلاین : دربی به توان «یک»
bltتسنیم : اعلام احکام انضباطی موقت دربی 90؛ احمدزاده تا اطلاع ثانوی محروم شد
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.