مخبر - 1398/07/02 - چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟
تجربه ثابت کرده که دوام پارچه های جین خیلی بیشتر از سایر پارچه هاست. اگر شما هم از آن دسته افراد جین پوش هستید و از مشتریان همیشگی پوشک جین، پس احتمالا تجربه های زیادی را در خرید شلوارهای جین به دست آورده اید.
چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

برترین ها: با توجه به وجود طیف وسیعی از مدل ها و سبک ها و برند های مختلف شلوار جین، ممکن است خرید کمی برایتان سخت و دشوار باشد. با این حال، خرید شلوار جین می تواند خیلی کار چالش برانگیزی نباشد و به راحتی بتوانید مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. ابتدا اندازه اندام خود را به درستی مشخص کنید و سپس مشخص کنید که به کدام سبک شلوار جین علاقه دارید. در ادامه ما به شما کمک خواهیم کرد تا این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

سایز های مختلف را امتحان کنید

قبل از خرید شلوار، یک سایز دیگر را نیز امتحان کنید. بعضی از مدل های شلوار جین ممکن است بعد از مدتی جا باز کرده و حالت خود را از دست بدهند. همچنین ممکن است یک سایز کوچکتر شلوار، جلوه بهتری داشته باشد و اندام شما را زیباتر نشان دهد. پس هنگامی که احساس کردید یک شلوار جین برای اندام شما مناسب است، عجله نکنید؛ بلکه یک سایز دیگر را نیز مورد بررسی قرار دهید.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

با شلوار مورد نظرتان قدری زمان بگذرانید

اگر در اتاق پرو از یک شلوار جین خوشتان آمد، باز هم قدری صبر کنید. کمی با آن قدم زده و سعی کنید چندین مرتبه بنشینید و بلند شوید. به این طریق کاملا متوجه خواهید شد که این شلوار راحت است یا خیر.

جنس شلوار جین را بررسی کنید

پارچه های جین سنگین تر، معمولا از مرغوبیت بیشتری نیز برخوردار هستند. سعی کنید از پارچه هایی که طرح جین هستند دوری کرده و جین واقعی خریداری کنید. شلوار های جین اصلی، خوش فرم تر بوده و دوام و عمر طولانی تری نسبت به دیگر انواع پارچه های شلواری دارند.

به قسمت زانو توجه کنید

انواعی از شلوار جین وجود دارد که در قسمت زانو کمی برای شما گشاد خواهد بود؛ این اتفاق معمولا در مورد شلوار های جذب رخ می دهد. اگر به همچین موردی برخوردید، حتما این مورد را کنار گذاشته و شلوار جین دیگری را انتخاب کنید. چراکه مطمئن باشید این مدل شلوار پس از مدت کوتاهی، در قسمت زانو حالت خود را از دست خواهد داد.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین جذب انتخاب کنید اگر...

شلوار جین هایی که جذب هستند و کاملا به پا های شما می چسبند، جذابیت پا های شما را بیشتر نشان خواهند داد و فرم اندام شما را به مراتب بهتر خواهند کرد. اگر پا های شما بیش از اندازه لاغر هستند، از خرید این مدل شلوار جین خودداری کنید؛ چراکه باعث خواهد شد تا پا های شما لاغرتر نیز به نظر برسد. از طرف دیگر، اگر پاهایتان بیش از اندازه چاق و درشت هستند نیز از انتخاب این مدل شلوار دوری کنید تا پا های شما چاق تر به نظر نرسد.

شلوار جین فاق بلند انتخاب کنید اگر...

اگر می خواهید تمرکز را به قسمت منحنی بدن خود جلب کنید، از شلوار جین فاق بلند استفاده کرده و بلوز خود را داخل شلوار قرار دهید. شلوار جین فاق بلندی را انتخاب کنید که دور کمر آن دقیقا مناسب اندام شما باشد؛ چرا که اگر قدری برای شما گشاد باشند، فرم بدی خواهند داشت و اگر هم تنگ باشند، ممکن است باعث شود شکم شما بزرگتر به نظر برسد.

شلوار جین راسته انتخاب کنید اگر...

اگر به دنبال یک مدل شلوار جین همه پسند و مناسب برای اکثر موقعیت ها هستید، شلوار جین راسته را انتخاب کنید. شلوار جین های راسته خصوصا برای افرادی که پا های خیلی لاغری دارند مناسب بوده و فرم پا های آن ها را بهتر و زیباتر نشان خواهد داد. این نوع شلوار ها انواع مختلفی دارند که شلوار مام استایل را نیز می توان در این دسته جای داد. شلوار مام استایل نوعی شلوار راسته فاق بلند است که امروزه طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

خرید شلوار جین و ست کردن آیتم های مختلف با آن

در ادامه این مقاله چند مدل شلوار جین مختلف برایتان گلچین کرده ایم که به دو بخش زنانه و مردانه تفکیک شده اند. در نهایت نیز به راحتی می توانید مدل مورد علاقه خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

شلوار جین های زنانه

شلوار جین گلدوزی شده

گلدوزی روی این شلوار، باعث شده تا این مدل شلوار کمی متفاوت شود. رنگ این شلوار تیره بوده و سنگشور روی آن، باعث شده تا از سادگی خارج شود. فاق آن متوسط بوده و فرم کلی آن جذب و تنگ است. این شلوار جین را می توانید هم با شومیز های نسبتا مجلسی و هم تی شرت های شیک و ساده ست کنید. بهترین رنگ هایی که می توانید با این شلوار جین ست کنید، سفید، قرمز و سبز هستند.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار راسته روشن

این شلوار راسته فاق بلند، یا در واقع مام استایل، با رنگ نسبتا روشن خود و زاپ هایی که در قسمت بالایی زانو دارد، فرم خاص و متفاوت و در عین حال کاربردی دارد. در دو طرف شلوار، نوار تزئینی دوخته شده که دقیقا مطابق مد روز است. پیشنهاد می کنیم هر بلوزی که با این شلوار جین به تن می کنید را داخل شلوار قرار دهید تا جلوه آن را از بین نبرید.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار راسته نگین دار

این مدل شلوار جین راسته، قدی تا مچ پا داشته و فاق آن متوسط است. یکی از نکات مثبت این مدل شلوار، رنگ آن است که نه خیلی تیره و نه خیلی روشن است. جلوی آن چند زاپ و چند نگین کار شده که همین ویژگی، این شلوار را خاص کرده و باعث شده تا هم برای استایل روزمره و هم برای مهمانی مناسب باشد. فرم این شلوار نسبتا جذب است.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین مشکی

اگر از طرفداران شلوار جین های تیره هستید، این مدل مناسب شما خواهد بود. این مدل شلوار جذب از طرفین حاشیه ریش ریش داشته و از این رو برای مهمانی ها و مجالس کاملا مناسب خواهد بود. فاق آن نیز نسبتا بلند است و از این رو می توانید بلواز خود را داخل آن قرار دهید. پیشنهاد می کنیم این رنگ شلوار را با بلوز های رنگ روشن ست کنید.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین زانو زاپ دار

زاپ شلوار در قسمت زانو، چندین سال است که مد شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است. فرم این شلوار مام فیت است؛ به این معنا که فاق آن بلند بوده و فرم قسمت بالایی آن کمی آزادتر بوده و در قسمت پایینی، حالت جذب تری دارد. رنگ آن کاملا متوسط و متعادل بوده و هم برای استفاده روزمره و هم مهمانی و مجالس کاملا مناسب خواهد بود.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین های مردانه

شلوار جین مردانه راسته

این مدل شلوار جین، گزینه ای است که تقریبا تمام آقایان به آن نیاز خواهند داشت. این شلوار با تی شرت های رنگ های مختلف، خصوصا سفید به خوبی همخوانی خواهد داشت. سنگشور های تمیز و به اندازه این شلوار باعث شده تا به بهترین و شیک ترین شکل ممکن به نظر برسد. از دیگر ویژگی های مثبت این مدل، می توان به رنگ نه خیلی تیره و نه خیلی روشن این شلوار اشاره کرد.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین راسته روشن

این مدل شلوار جین راسته، با رنگ روشنی که دارد برای استفاده روزمره و همچنین دورهمی های دوستانه کاملا مناسب است. پیشنهاد می کنیم این شلوار جین را با تی شرت های رنگ تیره مثل سرمه ای و مشکی پوشیده و کتانی های خود را نیز به همین رنگ های تیره انتخاب کنید.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین مردانه مشکی

این گزینه برای آقایانی که علاقه ای به پوشیدن شلوار جین های آبی ندارند، بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود. این شلوار جین را با هر رنگ لباس یا بهتر است بگوییم تی شرتی که می خواهید، به راحتی ست کنید. این شلوار جین تا حدودی کشی بوده و تن خور بسیار جذابی خواهد داشت.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین جذب زاپ دار

این شلوار جین جذب مردانه با زاپ هایی که در قسمت جلویی خود دارد، فرم کاملا متفاوت و جذابی را خلق کرده است. این شلوار هم برای استفاده روزمره و هم برای مهمانی ها کاملا مناسب خواهد بود. فاق شلوار که برای آقایان بسیار حائز اهمیت است، در این مدل کاملا مناسب و بلند است. به دلیل رنگ متعادل و میانه آن می توانید آن را با رنگ تی شرت مورد علاقه خود ست کنید.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین جذب طوسی

این شلوار جین جذب مردانه به رنگ طوسی بوده و زاپ هایی در قسمت جلویی خود دارد. این شلوار در دسته شلوار های رنگ روشن قرار گرفته و از این رو می توانند با طیف گسترده ای از رنگ های تی شرت و کتانی، از رنگ های تیره تر مثل مشکی و طوسی تیره و یا سرمه ای گرفته تا رنگ های روشن و حتی جیغ ست شوند.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

غزال صادقی
منبع خبر : برترین ها

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
لاغر   خرید آنلاین   پارچه   اتاق پرو   عمر طولانی  
اخبار مرتبط
اینستاگرام اولین قدم ها برای تبدیل شدن به یک اتاق پرو AR را برداشت
زومیت
برخط جهان فناوری 25 سپتامبر را دنبال کنید
آی سی تی پرس
چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟
آوای خزر
تصویر بیادماندنی از ستاره 45 ساله در دربی
خبرگزاری ایلنا
مادر فرفره ای چرخ زندگی را در «ته خط» می گرداند
فارس
جدیدترین مدل های مبلمان کلاسیک و سلطنتی
برترین ها
وضعیت قرمز چادرمشکی/ وقتی اجرای یک امر واجب دینی گران تمام میشود
خبرگزاری حوزه
صاحبان 23 واحد صنفی متخلف در ریگان جریمه شدند
ایرنا
کلاهبرداری به بهانه فروش آدم کوتوله در اراک
آفتاب
با چه لباسی لاغرتر به نظر می رسیم؟
پارسینه
کشف طاقه های پارچه قاچاق در بزرگراه آزادگان
باشگاه خبرنگاران
کشف یک میلیارد کالای قاچاق در پایتخت
برنا نیوز
با چه لباسی لاغرتر می شویم؟
مثلث
برنامه ریزی برای تغذیه ی دانش آموزان در مدرسه
پارسینه
درآمد میلیاردی آموزش و پرورش از سود فروش روپوش مدارس صحت دارد؟
شفا آنلاین
درآمد میلیاردی آموزش و پرورش از سود فروش «فرم دانش آموزی»؟
آفتاب
ماجرای درآمد میلیاردی از سود فروش «روپوش مدارس»!+عکس
جنوب نیوز
واکنش سازمان دانش آموزی به شائبه سود میلیاردی این سازمان از روپوش مدارس
ایران آنلاین
بلاتکلیفی بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه در اردبیل
باشگاه خبرنگاران
اما و اگرهای لباس فرم دانش آموزان کردستانی در آستانه سال تحصیلی جدید
تسنیم
کیفیت افتضاح پیراهن های آلشپورت تیم ملی درهنگ کنگ
شفاف نیوز
شش آفرودر برای همیشه را بشناسید +تصاویر
پدال نیوز
جدیدترین کسب و کارهای محرم / دستمزد فقط یک صلوات
خبرآنلاین
پدیده ای عجیب و نوظهور در صنعت مد/ تیپ های محرمی از کجا سر و کله شان پیدا شد؟ + تصاویر
کارگر آنلاین
استفاده از پارچه مبلی جدید ویا شستشوی مبل در منزل؟
تیتر شهر
نوزاد در هفته های اول، چه مراقبت هایی می خواهد؟
نی نی بان
توضیحاتی کامل در مورد خرید بک لینک
ساعت 24
سفره پر رونق عزاداری حسینی در بازار گران محرم
سایت جماران
ماجرای کتک خوردن الهام چرخنده
صدای ایران
فرهنگ های مشابه ایران و سوریه در تجارت
بازار نیوز
هفت تپه، زوال روزهای شکوه خوزستان
انصاف نیوز
وقتی چادر مشکی به کالایی لوکس تبدیل می شود؛ نگاه دستگاه های نظارتی به کجاست؟
تسنیم
وضعیت قرمز چادر مشکی
ایسنا
حداقل دستمزد دوخت پیراهن 35 هزار تومان است
شعار سال
ترفند های افزایش عمر کفش
پارسینه
من عزادارم، من لاکچری هستم، من فخرفروشم!
تیتر امروز
اتحادیه قماش فروشان مشهد: 25 درصد مصرف چادر مشکی کشور در دو استان خراسان رضوی و قم است / اکنون 50 درصد چادر مشکی موجود در بازار ایرانی و 50 درصد خارجی است / چین، اندونزی، کره جنوبی، ژاپن و ویتنام هم چادر مشکی تولید می کنند
انتخاب
بیشترین مصرف چادر مشکی در این دو استان
اعتدال
بیشترین مصرف چادر مشکی درکدام استان هاست؟
مشرق نیوز
220 روحانی به مناسبت ماه محرم به مساجد میاندوآب اعزام شدند
ایرنا
اخبار مرتبط
bltزومیت : اینستاگرام اولین قدم ها برای تبدیل شدن به یک اتاق پرو AR را برداشت
bltآی سی تی پرس : برخط جهان فناوری 25 سپتامبر را دنبال کنید
bltآوای خزر : چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟
bltخبرگزاری ایلنا : تصویر بیادماندنی از ستاره 45 ساله در دربی
bltفارس : مادر فرفره ای چرخ زندگی را در «ته خط» می گرداند
bltبرترین ها : جدیدترین مدل های مبلمان کلاسیک و سلطنتی
bltخبرگزاری حوزه : وضعیت قرمز چادرمشکی/ وقتی اجرای یک امر واجب دینی گران تمام میشود
bltایرنا : صاحبان 23 واحد صنفی متخلف در ریگان جریمه شدند
bltآفتاب : کلاهبرداری به بهانه فروش آدم کوتوله در اراک
bltپارسینه : با چه لباسی لاغرتر به نظر می رسیم؟
bltباشگاه خبرنگاران : کشف طاقه های پارچه قاچاق در بزرگراه آزادگان
bltبرنا نیوز : کشف یک میلیارد کالای قاچاق در پایتخت
bltمثلث : با چه لباسی لاغرتر می شویم؟
bltپارسینه : برنامه ریزی برای تغذیه ی دانش آموزان در مدرسه
bltشفا آنلاین : درآمد میلیاردی آموزش و پرورش از سود فروش روپوش مدارس صحت دارد؟
bltآفتاب : درآمد میلیاردی آموزش و پرورش از سود فروش «فرم دانش آموزی»؟
bltجنوب نیوز : ماجرای درآمد میلیاردی از سود فروش «روپوش مدارس»!+عکس
bltایران آنلاین : واکنش سازمان دانش آموزی به شائبه سود میلیاردی این سازمان از روپوش مدارس
bltباشگاه خبرنگاران : بلاتکلیفی بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه در اردبیل
bltتسنیم : اما و اگرهای لباس فرم دانش آموزان کردستانی در آستانه سال تحصیلی جدید
bltشفاف نیوز : کیفیت افتضاح پیراهن های آلشپورت تیم ملی درهنگ کنگ
bltپدال نیوز : شش آفرودر برای همیشه را بشناسید +تصاویر
bltخبرآنلاین : جدیدترین کسب و کارهای محرم / دستمزد فقط یک صلوات
bltکارگر آنلاین : پدیده ای عجیب و نوظهور در صنعت مد/ تیپ های محرمی از کجا سر و کله شان پیدا شد؟ + تصاویر
bltتیتر شهر : استفاده از پارچه مبلی جدید ویا شستشوی مبل در منزل؟
bltنی نی بان : نوزاد در هفته های اول، چه مراقبت هایی می خواهد؟
bltساعت 24 : توضیحاتی کامل در مورد خرید بک لینک
bltسایت جماران : سفره پر رونق عزاداری حسینی در بازار گران محرم
bltصدای ایران : ماجرای کتک خوردن الهام چرخنده
bltبازار نیوز : فرهنگ های مشابه ایران و سوریه در تجارت
bltانصاف نیوز : هفت تپه، زوال روزهای شکوه خوزستان
bltتسنیم : وقتی چادر مشکی به کالایی لوکس تبدیل می شود؛ نگاه دستگاه های نظارتی به کجاست؟
bltایسنا : وضعیت قرمز چادر مشکی
bltشعار سال : حداقل دستمزد دوخت پیراهن 35 هزار تومان است
bltپارسینه : ترفند های افزایش عمر کفش
bltتیتر امروز : من عزادارم، من لاکچری هستم، من فخرفروشم!
bltانتخاب : اتحادیه قماش فروشان مشهد: 25 درصد مصرف چادر مشکی کشور در دو استان خراسان رضوی و قم است / اکنون 50 درصد چادر مشکی موجود در بازار ایرانی و 50 درصد خارجی است / چین، اندونزی، کره جنوبی، ژاپن و ویتنام هم چادر مشکی تولید می کنند
bltاعتدال : بیشترین مصرف چادر مشکی در این دو استان
bltمشرق نیوز : بیشترین مصرف چادر مشکی درکدام استان هاست؟
bltایرنا : 220 روحانی به مناسبت ماه محرم به مساجد میاندوآب اعزام شدند
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.