مخبر - 1398/07/02 - چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟
تجربه ثابت کرده که دوام پارچه های جین خیلی بیشتر از سایر پارچه هاست. اگر شما هم از آن دسته افراد جین پوش هستید و از مشتریان همیشگی پوشک جین، پس احتمالا تجربه های زیادی را در خرید شلوارهای جین به دست آورده اید.
چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

برترین ها: با توجه به وجود طیف وسیعی از مدل ها و سبک ها و برند های مختلف شلوار جین، ممکن است خرید کمی برایتان سخت و دشوار باشد. با این حال، خرید شلوار جین می تواند خیلی کار چالش برانگیزی نباشد و به راحتی بتوانید مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. ابتدا اندازه اندام خود را به درستی مشخص کنید و سپس مشخص کنید که به کدام سبک شلوار جین علاقه دارید. در ادامه ما به شما کمک خواهیم کرد تا این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

سایز های مختلف را امتحان کنید

قبل از خرید شلوار، یک سایز دیگر را نیز امتحان کنید. بعضی از مدل های شلوار جین ممکن است بعد از مدتی جا باز کرده و حالت خود را از دست بدهند. همچنین ممکن است یک سایز کوچکتر شلوار، جلوه بهتری داشته باشد و اندام شما را زیباتر نشان دهد. پس هنگامی که احساس کردید یک شلوار جین برای اندام شما مناسب است، عجله نکنید؛ بلکه یک سایز دیگر را نیز مورد بررسی قرار دهید.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

با شلوار مورد نظرتان قدری زمان بگذرانید

اگر در اتاق پرو از یک شلوار جین خوشتان آمد، باز هم قدری صبر کنید. کمی با آن قدم زده و سعی کنید چندین مرتبه بنشینید و بلند شوید. به این طریق کاملا متوجه خواهید شد که این شلوار راحت است یا خیر.

جنس شلوار جین را بررسی کنید

پارچه های جین سنگین تر، معمولا از مرغوبیت بیشتری نیز برخوردار هستند. سعی کنید از پارچه هایی که طرح جین هستند دوری کرده و جین واقعی خریداری کنید. شلوار های جین اصلی، خوش فرم تر بوده و دوام و عمر طولانی تری نسبت به دیگر انواع پارچه های شلواری دارند.

به قسمت زانو توجه کنید

انواعی از شلوار جین وجود دارد که در قسمت زانو کمی برای شما گشاد خواهد بود؛ این اتفاق معمولا در مورد شلوار های جذب رخ می دهد. اگر به همچین موردی برخوردید، حتما این مورد را کنار گذاشته و شلوار جین دیگری را انتخاب کنید. چراکه مطمئن باشید این مدل شلوار پس از مدت کوتاهی، در قسمت زانو حالت خود را از دست خواهد داد.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین جذب انتخاب کنید اگر...

شلوار جین هایی که جذب هستند و کاملا به پا های شما می چسبند، جذابیت پا های شما را بیشتر نشان خواهند داد و فرم اندام شما را به مراتب بهتر خواهند کرد. اگر پا های شما بیش از اندازه لاغر هستند، از خرید این مدل شلوار جین خودداری کنید؛ چراکه باعث خواهد شد تا پا های شما لاغرتر نیز به نظر برسد. از طرف دیگر، اگر پاهایتان بیش از اندازه چاق و درشت هستند نیز از انتخاب این مدل شلوار دوری کنید تا پا های شما چاق تر به نظر نرسد.

شلوار جین فاق بلند انتخاب کنید اگر...

اگر می خواهید تمرکز را به قسمت منحنی بدن خود جلب کنید، از شلوار جین فاق بلند استفاده کرده و بلوز خود را داخل شلوار قرار دهید. شلوار جین فاق بلندی را انتخاب کنید که دور کمر آن دقیقا مناسب اندام شما باشد؛ چرا که اگر قدری برای شما گشاد باشند، فرم بدی خواهند داشت و اگر هم تنگ باشند، ممکن است باعث شود شکم شما بزرگتر به نظر برسد.

شلوار جین راسته انتخاب کنید اگر...

اگر به دنبال یک مدل شلوار جین همه پسند و مناسب برای اکثر موقعیت ها هستید، شلوار جین راسته را انتخاب کنید. شلوار جین های راسته خصوصا برای افرادی که پا های خیلی لاغری دارند مناسب بوده و فرم پا های آن ها را بهتر و زیباتر نشان خواهد داد. این نوع شلوار ها انواع مختلفی دارند که شلوار مام استایل را نیز می توان در این دسته جای داد. شلوار مام استایل نوعی شلوار راسته فاق بلند است که امروزه طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

خرید شلوار جین و ست کردن آیتم های مختلف با آن

در ادامه این مقاله چند مدل شلوار جین مختلف برایتان گلچین کرده ایم که به دو بخش زنانه و مردانه تفکیک شده اند. در نهایت نیز به راحتی می توانید مدل مورد علاقه خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

شلوار جین های زنانه

شلوار جین گلدوزی شده

گلدوزی روی این شلوار، باعث شده تا این مدل شلوار کمی متفاوت شود. رنگ این شلوار تیره بوده و سنگشور روی آن، باعث شده تا از سادگی خارج شود. فاق آن متوسط بوده و فرم کلی آن جذب و تنگ است. این شلوار جین را می توانید هم با شومیز های نسبتا مجلسی و هم تی شرت های شیک و ساده ست کنید. بهترین رنگ هایی که می توانید با این شلوار جین ست کنید، سفید، قرمز و سبز هستند.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار راسته روشن

این شلوار راسته فاق بلند، یا در واقع مام استایل، با رنگ نسبتا روشن خود و زاپ هایی که در قسمت بالایی زانو دارد، فرم خاص و متفاوت و در عین حال کاربردی دارد. در دو طرف شلوار، نوار تزئینی دوخته شده که دقیقا مطابق مد روز است. پیشنهاد می کنیم هر بلوزی که با این شلوار جین به تن می کنید را داخل شلوار قرار دهید تا جلوه آن را از بین نبرید.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار راسته نگین دار

این مدل شلوار جین راسته، قدی تا مچ پا داشته و فاق آن متوسط است. یکی از نکات مثبت این مدل شلوار، رنگ آن است که نه خیلی تیره و نه خیلی روشن است. جلوی آن چند زاپ و چند نگین کار شده که همین ویژگی، این شلوار را خاص کرده و باعث شده تا هم برای استایل روزمره و هم برای مهمانی مناسب باشد. فرم این شلوار نسبتا جذب است.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین مشکی

اگر از طرفداران شلوار جین های تیره هستید، این مدل مناسب شما خواهد بود. این مدل شلوار جذب از طرفین حاشیه ریش ریش داشته و از این رو برای مهمانی ها و مجالس کاملا مناسب خواهد بود. فاق آن نیز نسبتا بلند است و از این رو می توانید بلواز خود را داخل آن قرار دهید. پیشنهاد می کنیم این رنگ شلوار را با بلوز های رنگ روشن ست کنید.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین زانو زاپ دار

زاپ شلوار در قسمت زانو، چندین سال است که مد شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است. فرم این شلوار مام فیت است؛ به این معنا که فاق آن بلند بوده و فرم قسمت بالایی آن کمی آزادتر بوده و در قسمت پایینی، حالت جذب تری دارد. رنگ آن کاملا متوسط و متعادل بوده و هم برای استفاده روزمره و هم مهمانی و مجالس کاملا مناسب خواهد بود.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین های مردانه

شلوار جین مردانه راسته

این مدل شلوار جین، گزینه ای است که تقریبا تمام آقایان به آن نیاز خواهند داشت. این شلوار با تی شرت های رنگ های مختلف، خصوصا سفید به خوبی همخوانی خواهد داشت. سنگشور های تمیز و به اندازه این شلوار باعث شده تا به بهترین و شیک ترین شکل ممکن به نظر برسد. از دیگر ویژگی های مثبت این مدل، می توان به رنگ نه خیلی تیره و نه خیلی روشن این شلوار اشاره کرد.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین راسته روشن

این مدل شلوار جین راسته، با رنگ روشنی که دارد برای استفاده روزمره و همچنین دورهمی های دوستانه کاملا مناسب است. پیشنهاد می کنیم این شلوار جین را با تی شرت های رنگ تیره مثل سرمه ای و مشکی پوشیده و کتانی های خود را نیز به همین رنگ های تیره انتخاب کنید.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین مردانه مشکی

این گزینه برای آقایانی که علاقه ای به پوشیدن شلوار جین های آبی ندارند، بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود. این شلوار جین را با هر رنگ لباس یا بهتر است بگوییم تی شرتی که می خواهید، به راحتی ست کنید. این شلوار جین تا حدودی کشی بوده و تن خور بسیار جذابی خواهد داشت.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین جذب زاپ دار

این شلوار جین جذب مردانه با زاپ هایی که در قسمت جلویی خود دارد، فرم کاملا متفاوت و جذابی را خلق کرده است. این شلوار هم برای استفاده روزمره و هم برای مهمانی ها کاملا مناسب خواهد بود. فاق شلوار که برای آقایان بسیار حائز اهمیت است، در این مدل کاملا مناسب و بلند است. به دلیل رنگ متعادل و میانه آن می توانید آن را با رنگ تی شرت مورد علاقه خود ست کنید.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

شلوار جین جذب طوسی

این شلوار جین جذب مردانه به رنگ طوسی بوده و زاپ هایی در قسمت جلویی خود دارد. این شلوار در دسته شلوار های رنگ روشن قرار گرفته و از این رو می توانند با طیف گسترده ای از رنگ های تی شرت و کتانی، از رنگ های تیره تر مثل مشکی و طوسی تیره و یا سرمه ای گرفته تا رنگ های روشن و حتی جیغ ست شوند.

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟

غزال صادقی
منبع خبر : برترین ها

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
لاغر   خرید آنلاین   پارچه   اتاق پرو   عمر طولانی  
اخبار مرتبط
از رها نکردن دستکش ها در خیابان تا استفاده از کیسه های پارچه ای هنگام خرید
سلامت نیوز
چرا بهتر است این روز ها هنگام خرید، به جای کیسه های پلاستیکی، از کیسه یا زنبیل پارچه ای استفاده کنیم؟
پارسینه
ترامپ زدن ماسک را توصیه کرد اما گفت خودش ماسک نخواهد زد
عصر ایران
چرا باید از کیسه پارچه ای هنگام خرید استفاده کرد؟
آوای خزر
خرید پوشک پارچه ای کودک؛ این 6 برند را به خاطر بسپارید
تیتر20
جدید ترین راه برای لاغری و تناسب اندام کشف شد
پارسینه
لوازم آرایش برای کودکان، صدمات ناشی از آن
نی نی بان
چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟
آوای خزر
لطفا به داد سینما برسید!
تیک نیوز
مادر فرفره ای چرخ زندگی را در «ته خط» می گرداند
شهر فردا
بحران جدی مخاطب دستاوردی جز تعطیلی سینمای ایران نخواهد داشت
خبرگزاری موج
سهم مدیران در «بحران مخاطب»/ به داد «سینما» برسید
مهر نیوز
راهنمای خرید لباس پاییزی زنانه
تیتر20
هواپیماهای نسل آینده چه شکلی خواهند بود؟
تکراتو
سهم ایرانی ها از بازار 12میلیارد دلاری پوشاک
خبر خودرو
سهم ایرانی ها از بازار 12 میلیارد دلاری پوشاک در کشور چقدر است؟
نامه نیوز
آشفته بازار لباس فرم نافرم مدارس خراسان شمالی
ایرنا
محدودیت برای تبلیغات لاغری در اینستاگرام
سیمرغ
استفاده از جاروبرقی صنعتی هتلی چه مزیت هایی دارد؟
مثلث
10 معضل ماه مدرسه در سال جاری
مردم سالاری
اینستاگرام،تبلیغات لاغری رامحدودمی کند
بهار نیوز
باچه لباسی لاغرتر به نظر میرسیم؟
ناطقان نیوز
چگونه عمر گوشی های هوشمند را افزایش دهیم؟
ساعت 24
شلوار جین بارداری، انواع مناسب
نی نی بان
کشف کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد در پایتخت
میزان
کشف کالای قاچاق در پایتخت
انتخاب
هزینه مدرسه رفتن چقدر تمام می شود؟
افکار نیوز
اخبار سبک زندگی/ با چه لباسی لاغرتر به نظر می رسید؟
رویداد 24
با چه لباسی لاغرتر به نظر می رسید؟
خبرآنلاین
برنامه ریزی غذایی برای دانش آموزان
سیمرغ
ماجرای درآمد میلیاردی از سود فروش «روپوش مدارس»!
خوزنا
برنامه ریزی برای خورد و خوراک دانش آموزان
شفا آنلاین
درآمد میلیاردی از سود فروش «روپوش مدارس»
بهار نیوز
درآمد میلیاردی آموزش و پرورش از سود فروش «روپوش مدارس» صحت دارد؟/ کوتاه شدن دست دلال ها و تولیدی های زیرزمینی/ لباس فرم اجبار نیست
آرا نیوز
شکل گیری رانت بزرگ در ممنوعیت واردات برنج
خبرگزاری دانشجو
روایت ادیب از یک رانت بزرگ در ممنوعیت واردات برنج
تسنیم
کیفیت افتضاح پیراهن های آلشپورت تیم ملی در هنگ کنگ
تابناک
جدیدترین کسب وکارهای محرم
تابناک
استایل های محرمی از کجا سر و کله شان پیدا شد؟ +تصاویر
صراط
نوزاد در هفته های اول، چه مراقبت هایی می خواهد؟
نی نی بان
اخبار مرتبط
bltسلامت نیوز : از رها نکردن دستکش ها در خیابان تا استفاده از کیسه های پارچه ای هنگام خرید
bltپارسینه : چرا بهتر است این روز ها هنگام خرید، به جای کیسه های پلاستیکی، از کیسه یا زنبیل پارچه ای استفاده کنیم؟
bltعصر ایران : ترامپ زدن ماسک را توصیه کرد اما گفت خودش ماسک نخواهد زد
bltآوای خزر : چرا باید از کیسه پارچه ای هنگام خرید استفاده کرد؟
bltتیتر20 : خرید پوشک پارچه ای کودک؛ این 6 برند را به خاطر بسپارید
bltپارسینه : جدید ترین راه برای لاغری و تناسب اندام کشف شد
bltنی نی بان : لوازم آرایش برای کودکان، صدمات ناشی از آن
bltآوای خزر : چطور بهترین شلوار جین را بخریم؟
bltتیک نیوز : لطفا به داد سینما برسید!
bltشهر فردا : مادر فرفره ای چرخ زندگی را در «ته خط» می گرداند
bltخبرگزاری موج : بحران جدی مخاطب دستاوردی جز تعطیلی سینمای ایران نخواهد داشت
bltمهر نیوز : سهم مدیران در «بحران مخاطب»/ به داد «سینما» برسید
bltتیتر20 : راهنمای خرید لباس پاییزی زنانه
bltتکراتو : هواپیماهای نسل آینده چه شکلی خواهند بود؟
bltخبر خودرو : سهم ایرانی ها از بازار 12میلیارد دلاری پوشاک
bltنامه نیوز : سهم ایرانی ها از بازار 12 میلیارد دلاری پوشاک در کشور چقدر است؟
bltایرنا : آشفته بازار لباس فرم نافرم مدارس خراسان شمالی
bltسیمرغ : محدودیت برای تبلیغات لاغری در اینستاگرام
bltمثلث : استفاده از جاروبرقی صنعتی هتلی چه مزیت هایی دارد؟
bltمردم سالاری : 10 معضل ماه مدرسه در سال جاری
bltبهار نیوز : اینستاگرام،تبلیغات لاغری رامحدودمی کند
bltناطقان نیوز : باچه لباسی لاغرتر به نظر میرسیم؟
bltساعت 24 : چگونه عمر گوشی های هوشمند را افزایش دهیم؟
bltنی نی بان : شلوار جین بارداری، انواع مناسب
bltمیزان : کشف کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد در پایتخت
bltانتخاب : کشف کالای قاچاق در پایتخت
bltافکار نیوز : هزینه مدرسه رفتن چقدر تمام می شود؟
bltرویداد 24 : اخبار سبک زندگی/ با چه لباسی لاغرتر به نظر می رسید؟
bltخبرآنلاین : با چه لباسی لاغرتر به نظر می رسید؟
bltسیمرغ : برنامه ریزی غذایی برای دانش آموزان
bltخوزنا : ماجرای درآمد میلیاردی از سود فروش «روپوش مدارس»!
bltشفا آنلاین : برنامه ریزی برای خورد و خوراک دانش آموزان
bltبهار نیوز : درآمد میلیاردی از سود فروش «روپوش مدارس»
bltآرا نیوز : درآمد میلیاردی آموزش و پرورش از سود فروش «روپوش مدارس» صحت دارد؟/ کوتاه شدن دست دلال ها و تولیدی های زیرزمینی/ لباس فرم اجبار نیست
bltخبرگزاری دانشجو : شکل گیری رانت بزرگ در ممنوعیت واردات برنج
bltتسنیم : روایت ادیب از یک رانت بزرگ در ممنوعیت واردات برنج
bltتابناک : کیفیت افتضاح پیراهن های آلشپورت تیم ملی در هنگ کنگ
bltتابناک : جدیدترین کسب وکارهای محرم
bltصراط : استایل های محرمی از کجا سر و کله شان پیدا شد؟ +تصاویر
bltنی نی بان : نوزاد در هفته های اول، چه مراقبت هایی می خواهد؟
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.