مخبر - 1398/07/01 - افشاگری؛از شنود مکالمات تا افزایش قرارداد استراماچونی

افشاگری؛از شنود مکالمات تا افزایش قرارداد استراماچونی
باشگاه استقلال مدت ها است رنگ آرامش را به خود ندیده و هواداران این تیم همچنان به دنبال مقصران نتایج و مشکلات این روزهای تیم خود می گردند.
افشاگری؛از شنود مکالمات تا افزایش قرارداد استراماچونی

به گزارش فرتاک نیوز،

استقلال با گذشت 4 هفته از رقابت های لیگ برتر در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفته و خیلی از کارشناسان معتقدند این تیم بد بسته شده است. از سوی دیگر خیلی از مسئولان باشگاه استقلال ادعا می کنند که این تیمی که در هفته های اخیر دیدید، توسط مدیرعامل و معاون سابق باشگاه استقلال بسته شده و آنها باید پاسخگوی نتایج این روزهای استقلال باشند. این اظهارنظرها در شرایطی اتفاق می افتد که در فصل نقل و انتقالات انتقادات زیادی به رویه جدایی بازیکنان و همچنین جذب بازیکنان فعلی به هیات مدیره، مدیرعامل و معاون سابق باشگاه استقلال وارد شد، اما هیچ کس حالا مسئولیت بستن چنین تیمی را قبول نمی کند.

در این بین احمد سعادتمند، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در تاریخ 28 خرداد به یکباره از سمت خود استعفا کرد و هر وقت از وی پیرامون دلایل استعفایش سوال شد، او عنوان کرد که نمی خواهد باشگاه را به حاشیه ببرد. البته رئیس سابق هیات مدیره باشگاه استقلال عنوان کرد که برای چنین تصمیمی 18 دلیل دارد و آنها را به اطلاع هواداران نمی رساند، اما حال با گذشت چند ماه از این تصمیم خبرهای زیادی از دلایل استعفای رئیس وقت هیات مدیره استقلال به گوش می رسد.

طبق پیگیری های خبرنگار ، در آن زمان اتفاقات عجیب و غریبی رخ می دهد که احمد سعادتمند را وادار به واکنش کرده و او حتی از امیرحسین فتحی و هیات مدیره باشگاه استقلال می خواهد در خصوص این موارد توضیح بدهند. در زیر به اتفاقات عجیب و غریبی که در فصل نقل و انتقالات استقلال رخ داده اشاره می کنیم تا بلکه برای هواداران این تیم شفاف سازی شود چه کسانی در نقل و انتقالات باشگاه استقلال تاثیرگذار بودند.

*جدایی رئیس سابق هیات مدیره استقلال از کجا شروع شد؟

یکی از نشست های جنجالی هیات مدیره باشگاه استقلال چندی پیش با حضور شفر برگزار شد. در واقع احمد سعادتمند در این جلسه متوجه شد چه کار سختی در استقلال دارد. در آن جلسه که 5 ساعت و نیم طول کشید، احمد سعادتمند سعی کرد بین سرمربی و یکی از مسئولان باشگاه استقلال آشتی ایجاد کند، اما با گذشت چندین ساعت سرمربی سابق استقلال زیر بار نرفت. شفر اعتقاد داشت برای او توطئه ایجاد کردند و می خواهند به نوعی او را کله کنند و به همین خاطر حاضر نبود به هیچ عنوان زیر بار آشتی با فرد مورد نظر برود.

* بستن تیم با امید روانخواه!

یکی از مواردی که احمد سعادتمند به آن اشاره کرده این بود که امید روانخواه به همراه علی خطیر استقلال فعلی را بسته و این موضوع باعث اعتراض رئیس وقت هیات مدیره باشگاه استقلال شد. در آن زمان اعضای هیات مدیره خواستار گزارش نقل و انتقالاتی شدند، اما مدیرعامل و معاون باشگاه استقلال اعلام کردند تیم در حال آماده شدن است و هیات مدیره نگرانی بابت این موضوع نداشته باشد.

* جدایی پاتوسی به خاطر اشتباهات محاسباتی

یکی دیگر از مباحثی که باعث ناراحتی اعضای هیات مدیره استقلال شد، نحوه جدایی پاتوسی از جمع آبی پوشان بود. در آن زمان یکی از اعضای هیات مدیره در یکی از جلسات خطاب به مدیرعامل این باشگاه گفت موضوع پروپیچ حل نشده و در صورتی که پول این بازیکن پرداخت نشود، باشگاه از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم می شود، اما مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد که این موضوع حل شده و حتی آقای تاج هم در تاریخ 27 خرداد 97 در این باره به صحبت پرداخته، در نهایت با نامه ای که از فدراسیون فوتبال به هیات مدیره استقلال رسید، مشخص شد پول پاتوسی باید هزینه مطالبات پروپیچ شود.

* جلسه فوری سعادتمند برای نظارت روی نقل و انتقالات

شیوه فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال در شرایطی پیگیری می شد که باعث اعتراض اعضای هیات مدیره شد. به همین دلیل احمد سعادتمند در اردیبهشت ماه جلسه عصرگاهی را در دفتر وزارت ورزش ترتیب داد و خواهان نظارت روی نقل و انتقالات استقلال شد. در نهایت این جلسه اعتراضی باعث شد تا مذاکرات با وریا غفوری و سید حسین حسینی به کامران منزوی واگذار شود.

*چرا سهرابیان، باقری،محمدی مهر و تیموری راحت جدا شدند؟

یکی دیگر از مباحث مطرح شده پیرامون استقلال این بود که گفته می شد یکی از مدیران برنامه بازیکنان زیادی در استقلال دارد و در آن زمان معاون باشگاه استقلال (علی خطیر) با مدیر برنامه بازیکنانی مثل حسینی، غفوری، تبریزی و... به مشکل خورد، اما اعضای هیات مدیره استقلال اعتقاد داشتند مدیربرنامه های فرشاد محمدی مهر، فرشید باقری، روزبه چشمی، روح الله باقری، میثم تیموری، فرشید اسماعیلی و... بر عهده یک شخص دیگر است و چرا باید نفراتی مثل روح الله باقری، محمدی مهر، تیموری، نورافکن، سهرابیان و... به راحتی از استقلال جدا شوند. اعضای هیات مدیره در آن زمان به این تصمیمات اعتراض کردند، اما توجهی به این موضوع نشد.

* افزایش قرارداد استراماچونی بدون دخالت هیات مدیره

یکی از مباحث جنجالی که در جلسات هیات مدیره استقلال در نقل و انتقالات صورت گرفت، افزایش قرارداد آندرا استراماچونی بود. در ابتدا قرارداد این مربی 550 هزار دلار عنوان شد اما به یکباره قرارداد وی تبدیل به 700 هزار یورو شد. در این بین اعضای هیات مدیره از مدیرعامل و معاون باشگاه استقلال خواستند که دو دستیار ایرانی در کنار این مربی قرار بگیرد، اما آنها اعلام کردند در توافقی که در کشور ترکیه با نماینده این مربی داشتند، نام مربی ایرانی را در آن ذکر نکرده و نمی توانند در کنار این مربی ایتالیایی مربی ایرانی قرار بدهند.

* درگیری در جلسه هیات مدیره به خاطر سه بازیکن!

یکی دیگر از مباحث جنجالی هیات مدیره استقلال که باعث پایان کار احمد سعادتمند شد، اتفاقی بود که در یکی از جلسات عصرگاهی رخ داد. در آن زمان یکی از اعضای هیات مدیره بعد از بسته شدن تیم، خطاب به مدیرعامل و معاون باشگاه استقلال گفت که این تیم باید سه بازیکن دیگر جذب کند. حتی نام هایی چون رضا اسدی، سعید صادقی و ارسلان مطهری نیز در این جلسه مطرح شد اما معاون باشگاه استقلال در آن نشست با ناراحتی اعلام کرد هیات مدیره حق ندارد در نقل و انتقالات ورود کند. جالب است در آن زمان ارسلان مطهری قصد داشت با استقلال قرارداد سفید امضا کند، اما معاون و مدیرعامل باشگاه اعلام کردند استراماچونی این بازیکن را نمی خواهد. در ادامه اعضای هیات مدیره از مدیران باشگاه سوال کردند پس اگر استراماچونی، مطهری را می شناسد، چگونه می تواند روی قراردادی مثل میلاد بابایی نظر بدهد و بگوید او را جذب کند؟ آیا این مربی، بلبلی را می شناسد که خواهان جذب او شده، بعد از این تنش ها احمد سعادتمند تصمیم به استعفا گرفت و یکی دو روز بعد هم نامه استعفای خود را به وزیر ورزش و جوانان داد.

* ناراحتی به خاطر باز بودن تلفن همراه یک مسئول

یکی دیگر از اتفاقات هیات مدیره که سر و صدای زیادی در بین خود آنها ایجاد کرد، باز گذاشتن تلفن همراه یکی از مسئولان وقت برای افرادی بود که اعضا نمی دانستند چه کسی صحبت های آنها را گوش می کند. اعضای هیات مدیره در جلسات متوجه شدند تلفن همراه یکی از مسئولان باز است و فایل صوتی آنها به گوش دیگران می رسد.

* بی اطلاعی در مورد قراردادها

یکی دیگر از مباحث مهم هیات مدیره استقلال در زمان نقل و انتقالات بی اطلاعی اعضا از نحوه قراردادها بود. اعضای هیات مدیره از اینکه از رقم قراردادها و شیوه بسته شدن آنها هیچ اطلاعی نداشتند، ناراحت بوده و حتی این موضوع را به گوش وزیر ورزش هم رساندند. همه این مباحث در نقل و انتقالات استقلال باعث شد این تیم در فصل جاری خوب بسته نشود.

به نظر می رسد اتفاقات آن زمان از چشم هواداران تیم استقلال پنهان مانده و مقصران نتایج این روزهای استقلال هنوز برای مردم معرفی و مشخص نشده اند. از طرفی احمد سعادتمند نیز با سکوت خود بعد از جدایی هنوز مقصران علنی اتفاقات این روزها را به هواداران این تیم معرفی نکرده و تنها وزارت ورزش و جوانان از این مسائل پشت پرده با خبر بوده است.

منبع خبر : فرتاک نیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از «فرتاک نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
خرداد   نقل و انتقالات استقلال   فصل نقل و انتقالات   جدول رده بندی   هیات مدیره استقلال   شنود مکالمات   فدراسیون فوتبال   نقل و انتقالات   امید روانخواه   نقل و انتقالاتی   سعادتمند   احمد سعادتمند   مدیران باشگاه   امیرحسین فتحی   استقلال تهران   شفر   هواداران   آیاندا پاتوسی   رقابت های لیگ   علی خطیر   آندره آ استراماچونی   پروپئیچ   سرمربی سابق  
اخبار مرتبط
افشاگری سعادتمند؛ از درگیری در جلسه تا شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی
روز نو
پشت پرده جذب بازیکنان جدید استقلال چیست؟
باشگاه خبرنگاران
ادامه افشاگری های جنجالی در "استقلال"؛ از درگیری در جلسه تا شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی!
نواندیش
افشای پشت پرده جدایی سعادتمند از استقلال بعد از 3 ماه/ درگیری در جلسه، شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی
رویداد 24
در استقلال چه خبر است؟/از درگیری در جلسه تا شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی
وانا نیوز
افشای پشت پرده جدایی سعادتمند از استقلال بعد از 3 ماه/ درگیری در جلسه،شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی
ایران آنلاین
پشت پرده درگیری هیات مدیره استقلال بخاطر سه بازیکن
تابناک
افشای پشت پرده جدایی سعادتمند
افکار نیوز
افشاگری سعادتمند: درگیری در جلسه،شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی
خبرآنلاین
افشای پشت پرده جدایی سعادتمند از استقلال
مشرق نیوز
افشای پشت پرده جدایی سعادتمند از استقلال بعد از 3 ماه
فرتاک ورزشی
افشای پشت پرده جدایی سعادتمند از استقلال بعد از 3 ماه/درگیری در جلسه،شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی
فارس
تلخ مثل استقلال استراماچونی
مشرق نیوز
به ایتالیایی ها بگو دروغ نگویید!
فرارو
رونمایی از چهره اصلی تیم ها در نقل و انتقالات تابستانی/ کدام باشگاه ها سود بردند؟
ملیت
تغییرات در مدیریت باشگاه استقلال/ فتحی رفتنی شد؟
میزان
استقلالِ استراماچونی راهی برای رهایی از ناکامی
ایرنا
بمب خطیر به جای نقل و انتقالات استقلال را ترکاند!
روز نو
16 گلادیاتور در انتظار سوت آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران/ مدعیان به خط شدند
باشگاه خبرنگاران
بمب خطیر به جای نقل و انتقالات، استقلال را ترکاند
برترین ها
اختلاف مدیرعامل و سرمربی استقلال بر سر جذب مهاجم 500 هزاریورویی
قدس آنلاین
گزارش خبرنگار اسکای اسپورت از جلسه سرمربی و مدیرعامل استقلال/ استراماچونی فعلاً می ماند اما همه چیز به باشگاه بستگی دارد
تسنیم
معمای استراماچونی و اخبار ضد و نقیض از ایتالیا تا تهران
ایران آنلاین
معمای استراماچونی
ایران آنلاین
استراماچونی مثل شفر در مسیر انحرافی؟
سیتنا
در استقلال چه خبر است؟/ مدیریت تک نفره در باشگاه 74 ساله
ایران اکونومیست
در استقلال چه خبر است؟/ مدیریت تک نفره در باشگاه 74 ساله!
میزان
جدایی استراماچونی از استقلال واقعیت دارد؟
فردا نیوز
ارزیابی استقلالی ها از پیش فصل؛ امیدوار به استرا
برترین ها
سیاست مهم استراماچونی در نقل و انتقالات استقلال
تندرست نیوز
حضور کالدرون و استراماچونی لیگ را جذاب می کند
وانا نیوز
گل محمدی: حضور کالدرون و استراماچونی لیگ را جذاب می کند/به خاطر بازی نکردن در مشهد اذیت می شویم
برنامه ۹۰
گل محمدی: کالدرون و استراماچونی لیگ را جذاب می کنند
سایت جماران
چالش سکوت هیات مدیره استقلال مقابل ابهامات خطیر
ایران اکونومیست
اوضاع درام فتحی بعد از ماجرای درامه
افکار نیوز
وضعیت استقلال و پرسپولیس از نگاه پیشکسوتان سرخابی ها
برنا نیوز
افشاگری معاون مستعفی علیه مدیران سابق و رمزگشایی از برکناری شفر
مهر نیوز
استقلال استراماچونی چگونه تیمی است؟
اعتدال
استقلال استراماچونی چگونه تیمی خواهد بود
ایرنا
افشاگری عضو هیات مدیره استقلال رحمتی، منتظری و چشمی
پارس فوتبال
اخبار مرتبط
bltروز نو : افشاگری سعادتمند؛ از درگیری در جلسه تا شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی
bltباشگاه خبرنگاران : پشت پرده جذب بازیکنان جدید استقلال چیست؟
bltنواندیش : ادامه افشاگری های جنجالی در "استقلال"؛ از درگیری در جلسه تا شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی!
bltرویداد 24 : افشای پشت پرده جدایی سعادتمند از استقلال بعد از 3 ماه/ درگیری در جلسه، شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی
bltوانا نیوز : در استقلال چه خبر است؟/از درگیری در جلسه تا شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی
bltایران آنلاین : افشای پشت پرده جدایی سعادتمند از استقلال بعد از 3 ماه/ درگیری در جلسه،شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی
bltتابناک : پشت پرده درگیری هیات مدیره استقلال بخاطر سه بازیکن
bltافکار نیوز : افشای پشت پرده جدایی سعادتمند
bltخبرآنلاین : افشاگری سعادتمند: درگیری در جلسه،شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی
bltمشرق نیوز : افشای پشت پرده جدایی سعادتمند از استقلال
bltفرتاک ورزشی : افشای پشت پرده جدایی سعادتمند از استقلال بعد از 3 ماه
bltفارس : افشای پشت پرده جدایی سعادتمند از استقلال بعد از 3 ماه/درگیری در جلسه،شنود مکالمات و افزایش قرارداد استراماچونی
bltمشرق نیوز : تلخ مثل استقلال استراماچونی
bltفرارو : به ایتالیایی ها بگو دروغ نگویید!
bltملیت : رونمایی از چهره اصلی تیم ها در نقل و انتقالات تابستانی/ کدام باشگاه ها سود بردند؟
bltمیزان : تغییرات در مدیریت باشگاه استقلال/ فتحی رفتنی شد؟
bltایرنا : استقلالِ استراماچونی راهی برای رهایی از ناکامی
bltروز نو : بمب خطیر به جای نقل و انتقالات استقلال را ترکاند!
bltباشگاه خبرنگاران : 16 گلادیاتور در انتظار سوت آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران/ مدعیان به خط شدند
bltبرترین ها : بمب خطیر به جای نقل و انتقالات، استقلال را ترکاند
bltقدس آنلاین : اختلاف مدیرعامل و سرمربی استقلال بر سر جذب مهاجم 500 هزاریورویی
bltتسنیم : گزارش خبرنگار اسکای اسپورت از جلسه سرمربی و مدیرعامل استقلال/ استراماچونی فعلاً می ماند اما همه چیز به باشگاه بستگی دارد
bltایران آنلاین : معمای استراماچونی و اخبار ضد و نقیض از ایتالیا تا تهران
bltایران آنلاین : معمای استراماچونی
bltسیتنا : استراماچونی مثل شفر در مسیر انحرافی؟
bltایران اکونومیست : در استقلال چه خبر است؟/ مدیریت تک نفره در باشگاه 74 ساله
bltمیزان : در استقلال چه خبر است؟/ مدیریت تک نفره در باشگاه 74 ساله!
bltفردا نیوز : جدایی استراماچونی از استقلال واقعیت دارد؟
bltبرترین ها : ارزیابی استقلالی ها از پیش فصل؛ امیدوار به استرا
bltتندرست نیوز : سیاست مهم استراماچونی در نقل و انتقالات استقلال
bltوانا نیوز : حضور کالدرون و استراماچونی لیگ را جذاب می کند
bltبرنامه ۹۰ : گل محمدی: حضور کالدرون و استراماچونی لیگ را جذاب می کند/به خاطر بازی نکردن در مشهد اذیت می شویم
bltسایت جماران : گل محمدی: کالدرون و استراماچونی لیگ را جذاب می کنند
bltایران اکونومیست : چالش سکوت هیات مدیره استقلال مقابل ابهامات خطیر
bltافکار نیوز : اوضاع درام فتحی بعد از ماجرای درامه
bltبرنا نیوز : وضعیت استقلال و پرسپولیس از نگاه پیشکسوتان سرخابی ها
bltمهر نیوز : افشاگری معاون مستعفی علیه مدیران سابق و رمزگشایی از برکناری شفر
bltاعتدال : استقلال استراماچونی چگونه تیمی است؟
bltایرنا : استقلال استراماچونی چگونه تیمی خواهد بود
bltپارس فوتبال : افشاگری عضو هیات مدیره استقلال رحمتی، منتظری و چشمی
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.