مخبر - 1398/07/01 - به راحتی می توانیم به منافع آمریکا در عراق حمله کنیم

به راحتی می توانیم به منافع آمریکا در عراق حمله کنیم
معاون دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی «نجباء» عراق با تشریح نحوه پاسخ مقاومت به حملات علیه حشد شعبی تأکید کرد: مقاومت امروز پیشرفته ترین سلاح ها و هزاران موشک در اختیار دارد.
به راحتی می توانیم به منافع آمریکا در عراق حمله کنیم

سرویس جهان مشرق - مدتی است که شاهد انفجارهای مشکوک در مواضع و انبار مهمات حشد شعبی عراق هستیم؛ انفجارهایی که گفته می شود رژیم صهیونیستی عامل اصلی آن است. این در حالی است که ایالات متحده آمریکا نیز از سوی گروه های مقاومت عراق به دست داشتن در انفجارهای مذکور متهم شده است. یکی از آخرین انفجارهای مشکوک در عراق نیز در شهر بلد اتفاق افتاد.

در همین ارتباط، دولت عراق اعلام کرده است که از تمام توان خود برای مقابله با هرگونه تجاوز از سوی طرف های خارجی به مواضع حشد شعبی مقابله خواهد کرد. «محمد الحلبوسی» رئیس پارلمان، «عادل عبدالمهدی»، نخست وزیر و «برهم صالح» رئیس جمهور عراق در یک نشست مشترک سه جانبه بر لزوم اتخاذ گام های ضروری جهت حفاظت و حراست از تمامیت ارضی بغداد در برابر تهدیدات خارجی تأکید کردند.

بیشتر بخوانید:

سخنگوی نُجَبا: سفارت آمریکا در بغداد باید مانند لانه جاسوسی به موزه تبدیل شود نجباء: 11 پایگاه آمریکا در عراق را زیر نظر داریم

از سوی دیگر، «عادل عبدالمهدی» نخست وزیر عراق اخیرا اقدام به لغو توافقنامه های پرواز پهپادها و جنگنده های خارجی بر فراز آسمان عراق بدون مجوز دولت بغداد، کرده است تا بدین ترتیب فعالیت های ائتلاف آمریکایی در عراق با محدودیت مواجه شده و مواضع حشد شعبی از گزند حملات احتمالی در آینده مصون بمانند. علاوه بر آنچه که گفته شد، ایالات متحده آمریکا همزمان با کارشکنی های خود علیه بغداد در عرصه میدانی، در عرصه سیاسی نیز تحریم هایی را علیه شماری از شخصیت های عراقی و شخصیت های مقاومت عراق اعمال کرده است.

در همین ارتباط، گفتگویی با «نصر الشمری» معاون و سخنگوی «شیخ اکرم الکعبی» دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی «نجباء» عراق ترتیب داده شد که مشروح آن از نظر می گذرد؛

*طی هفته های اخیر شاهد وقوع «انفجارهای زنجیره ای» در مواضع و انبار مهمات «حشد شعبی» بوده ایم. به عنوان نمونه، یکی از انفجارها در انبار مهمات نیروهای مقاومت مردمی در شهر «آمرلی» صلاح الدین و دیگری نیز چندی پیش در نزدیکی پایگاه هوایی «بلد» اتفاق افتاد. بسیاری از گروه های عراقی انگشت اتهام را به سمت آمریکا نشانه رفته اند. علت اصلی وقوع این انفجارها از دیدگاه شما چیست؟

تعرض به مراکز حشد شعبی و هدف قرار دادن فرماندهان بسیج مردمی از سوی نیروهای آمریکایی امر جدیدی نیست و در گذشته نیز اینگونه حملات در جریان عملیات های نظامی جاری در عراق صورت گرفته است. همینطور تجاوزاتی علیه نیروهای ارتش و پلیس عراق صورت گرفته است.

گو اینکه دولت عراق در این باره سکوت کرد و سانسور رسانه ای مشکوکی صورت گرفت که شاید علت آن، فشارهای آمریکا بر همه دولت های عراق باشد. دلیل حملات یادشده این است که آمریکا حشد شعبی و مقاومت اسلامی را عنصر اصلی به شکست کشاندن پروژه داعش می داند؛ پروژه ای که آمریکا به دنبال طولانی کردن آن و ایجاد تغییر در نقشه منطقه بود تا امنیت اسرائیل را تضمین و نفوذ و هیمنه آمریکا را محقق کند.

همچنین آمریکایی ها حشد شعبی و مقاومت را هم پیمان ایران می دانند. البته ما خود را هم پیمان نمی بینیم، بلکه فراتر از آن معتقدیم که مسلمانان یک امت هستند و هرجا که باشند مسأله ای واحد دارند.

*«عادل عبدالمهدی» نخست وزیر عراق اخیرا توافقنامه های پرواز پهپادها و جنگنده های خارجی بر فراز آسمان عراق بدون مجوز دولت بغداد را لغو کرده است. فرماندهان «حشد شعبی» نیز تأکید کردند که در صورت پرواز پهپادهای ناشناس بر فراز آسمان عراق، با آن برخورد می کنند. موضع شما دراین خصوص چیست؟

این فرمان از نظر ما شجاعانه و بی سابقه است. ما با تمام قدرت از این دستور نخست وزیر حمایت می کنیم زیرا اجرای آن ضامن امنیت کشور، ملت و نیروهای مسلح است.

البته معتقدیم که خوی استکباری و غرور آمریکایی ها به آنان اجازه پایبندی به این دستور را نمی دهد. کما اینکه همینطور شد و پس از صدور این دستور، باز هم چندین حمله هوایی علیه نیروهای حشد شعبی صورت گرفت.

*طی روزهای اخیر حرف و حدیث های فراوانی پیرامون ورود رژیم صهیونیستی به عرصه مبارزه با گروه های مقاومت عراق و دست داشتن آن در عملیات های خرابکارانه در این کشور، مطرح شده است. درصورت اثبات این مداخله مستقیم صهیونیست ها در آینده، «حشد شعبی» چه گزینه یا گزینه هایی را برای مقابله با تل آویو در نظر خواهد داشت؟

با وجود اینکه کارشناسان نظامی به مسأله اعتراف رژیم صهیونیستی به بمباران مراکز حشد شعبی از زاویه ای دیگر نگاه می کنند، ولی به نظر ما این امر حاکی از جابجایی نقش رژیم صهیونیستی و ایالات متحده است.

آمریکا در مورد منافع و حضور خود در عراق احساس خطر می کند، زیرا سلاح مقاومت به راحتی می تواند به منافع آمریکا در عراق حمله کند. به همین دلیل این بمباران به رژیم صهیونیستی نسبت داده شد زیرا گمان می کنند که سلاح مقاومت از آنان دور است.

ولی به دو شیوه می توان به این حمله ها پاسخ داد؛ اول: ما رژیم صهیونیستی و ایالات متحده را یکی می دانیم و اگر نیروهای آمریکا در عراق حضور نداشتند، صهیونیست ها نمی توانستند به راحتی به آسمان عراق برسند. بنابراین آمریکا باید مسئولیت این تجاوز را به عهده بگیرد. پس پاسخ این بمباران، فقط علیه آمریکا خواهد بود.

دوم: ما معتقدیم که رژیم صهیونیستی قدرت مقاومت و توانایی عراق را به خوبی تشخیص نمی دهد؛ حال آنکه مقاومت و کشور عراق می توانند سلاح بازدارنده را ـ حتی اگر در حال حاضر نداشته باشند ـ به دست آورند.

*شما در سال 2008 در لیست تحریمی ایالات متحده آمریکا قرار گرفتید. اما این اقدامِ واشنگتن، پایانِ گام های خصمانه آن علیه «نجباء» نبود تا اینکه چند ماه پیش وزارت خزانه داری آمریکا تحریم هایی را علیه جنبش نجباء اعمال کرد. ماهیت تحریم های اعمالی از سوی واشنگتن علیه نجباء چیست و آیا این تحریم ها می تواند تأثیری بر روند فعالیت های این جنبش داشته باشد؟

ما لیست تحریم را لیست شرافت، افتخار و لیست حق علیه باطل و استکبار جهانی می دانیم. ما هیچ گاه دوست آمریکا نبودیم که امروز دشمن آن شویم. ما همیشه در جبهه مقابله با استکبار جهانی ـ به شکل عام ـ و آمریکا و رژیم صهیونیستی ـ به شکل خاص ـ بوده ایم. حتی اگر مواضع و جایگاه ها برای همه مشتبه شود، ما همیشه در جایگاه و موضع مقابله با استکبار خواهیم بود.

اما در خصوص تأثیر تحریم بر ما، باید بگوییم اصلا تأثیری وجود ندارد، زیرا هیچ یک از اعضای نُجَباء و سران آن سرمایه ای در هیچ بانکی ندارند و هیچ کدام از آن ها به فکر تفریح در سواحل آمریکا نیستند! سرمایه مجاهدان، ایمان و توکل بر خدا و سیاحت آنان، جهاد در راه خداست. ما بدون شک در همین موضع خواهیم ماند، حتی اگر این تحریم ها بارها تکرار شود.

*دیدگاه شما درخصوص فرمان 10 ماده ای که توسط «عادل عبدالمهدی» نخست وزیر عراق صادر شده است، چیست؟ دیدگاه های متفاوتی درخصوص این فرمان 10 ماده ای وجود دارد؛ برخی آن را تقویت «حشد شعبی» می دانند و برخی دیگر آن را به نوعی انحلال این گروه مقاومتی تلقی می کنند. دیدگاه شما چیست؟

دستور 10 ماده ای نخست وزیر، یک فرمان برای منظم کردن امور است و به ادغام، انحلال، یا کم کردن نقش حشد شعبی کاری ندارد و اغلب بندهای آن در گذشته توسط الحشد الشعبی اجرا شده است.

ما معتقدیم که مقاومت، سلاح یا قدرت نیست. اگرچه این امور ضروری است، اما مقاومت در حقیقت ایمانی است در سینه مجاهدان و تا زمانی که این ایمان باقی است، مقاومت نیز باقی می ماند. همین عقیده بود که حشد شعبی را شکل داد و با وجود امکانات کم، سبب تحقق پیروزی های بزرگ شد؛ چه برسد به حالا که قدرت و امکانات مقاومت و حشد شعبی چندبرابر شده است.

*یکی از مسائل محل مناقشه ای که همچنان درخصوص عراق در محافل سیاسی و رسانه ای مطرح می شود، مسأله تداوم حضور نظامی آمریکا در عراق و وجود پایگاه های آمریکایی در این کشور است. گروه های مقاومت ازجمله نجباء نیز همواره نسبت به این مسأله معترض بوده اند. چه گزینه هایی را برای خروج نهایی آمریکایی ها از عراق در دستور کار دارید؟

موضع ما در مورد غیرقانونی بودن حضور نیروهای آمریکا در عراق تغییر نکرده است، زیرا وجود هر نوع نیروی خارجی در سرزمین عراق در اختیار دولت نیست بلکه در اختیار پارلمان است. اما کسانی که می گویند این حضور مستشاری یا آموزشی است، همانند کسی هستند که چشمان خود را بر خورشید بسته تا وجود آن را انکار کند.

مستشار و مربی به پایگاه های بزرگ با هزاران نیروی مسلح به انواع اسلحه، هواپیما و زره پوش در داخل خاک عراق چه نیازی دارد؟! آنان حضوری دقیقا نظامی و اشغالگرانه در خاک عراق دارند. طرح اخراج نیروهای آمریکا از عراق در پارلمان ارائه شد، ولی متأسفانه رئیس مجلس از بررسی این طرح جلوگیری کرد. البته بعد از فتوای آیت الله العظمی حائری (دام ظله) این طرح با قدرت به پارلمان برمی گردد و در غیر این صورت راهی در برابر مقاومت جز اجرای حکم شرعی به وسیله همه امکانات موجود و راه نظامی از جمله آن است، باقی نخواهد ماند.

*ارزیابی شما از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از گروه های مقاومت در نقاط مختلف منطقه و به ویژه در عراق چیست؟ اساسا نقش پیروزی انقلاب اسلامی در شکل گیری گروه های مقاومت در سراسر منطقه طی قریب به 4 دهه گذشته را چگونه می بینید؟

آشکارا بگویم که اگر جمهوری اسلامی نبود، مقاومت اسلامی در عراق، لبنان یا فلسطین وجود نداشت و اگر هم وجود می داشت بسیار ضعیف می بود. قبل از جمهوری اسلامی، مقاومت چیزی جز سنگ و تفنگ در اختیار نداشت؛ ولی با پشتیبانی جمهوری اسلامی، مقاومت امروز پیشرفته ترین سلاح ها و هزاران موشک در اختیار دارد که با آن رژیم صهیونیستی را در لبنان و فلسطین به ذلت کشاند و اشغالگران آمریکایی را در عراق شکست داد و آنان را بیرون انداخت.

لذا پس از آن دلیلی برای بازگشت، غیر از بهانه داعش نداشتند و اکنون در نقاط دورافتاده مستقر شده اند و جرأت ندارند در مناطق مرکزی و جنوبی عراق آفتابی شوند.

*درخصوص تحولات منطقه نیز امروز شاهد آن هستیم که برخی حکام منطقه ازجمله سعودی، امارات، بحرین و ... به تبعیت از سیاست های توسعه طلبانه آمریکایی ها و انگلیسی ها، درحال پیاده سازی سناریوهای مد نظر آن ها در منطقه هستند. عامل یا عوامل این تبعیت و وابستگی را چه می دانید و آیا تداوم این مسیر توسط حکام عرب می تواند به اهداف بیگانگان در منطقه ازجمله عراق جامه عمل بپوشاند؟

دلیل اصلی برای اثبات ضعف این رژیم ها ـ که شبیه گله گوسفند هستند و چوپان آمریکایی آنان را به هرسو بخواهد می برد ـ این است که از ملت های خود جدا هستند، به آنان ظلم می کنند و شکم های سرانشان از اموال حرام پر شده است.

فراموش نکنیم که این حکومت های ضعیف توسط استکبار جهانی به ویژه دولت انگلیس به وجود آمدند و در حال حاضر آمریکا وارث این جایگاه شده است.

به خدا قسم انسان آزاده برایش راحت تر است که در صحرا زندگی کند و خاک بخورد، تا اینکه شاه باشد و ترامپ همانطور که با حکام عربستان و امثال آنان رفتار می کند، با او رفتار کند. اما در خصوص اهداف این رژیم ها باید بگویم که کمتر از آن هستند که اصلا هدفی داشته باشند. آن ها مجری اهداف و پروژه های آمریکا و پرداخت کنندگان هزینه های حماقت آمریکا در منطقه هستند.

آنان امروز عاجزتر از آنند که بتوانند هدفی را در منطقه محقق کنند و تمام هدفشان طولانی تر کردن عمر حکومت های خود می باشد؛ پس از آنکه نشانه های زوالشان برای هر عاقلی آشکار شده است.

منبع: مهر
منبع خبر : مشرق نیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از «مشرق نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
عراق   داعش   نظامی   موزه   آمریکا   بغداد   نیروهای مقاومت   سانسور   حشد شعبی   مقاومت اسلامی   انبار مهمات   پایگاه هوایی   منافع آمریکا   رئیس جمهور   نیروهای آمریکایی   نیروهای ارتش   تمامیت ارضی   نخست وزیر عراق   نشست مشترک   کارشکنی   مسلمین   رژیم صهیونیستی   نخست وزیر   پارلمان   سفارت آمریکا   ائتلاف آمریکایی   دولت عراق  
اخبار مرتبط
سخنگوی نُجَبا عراق: آمریکا رژیم های مرتجع عربی را مانند گله گوسفند چوپانی می کند
الف
به راحتی می توانیم به منافع آمریکا در عراق حمله کنیم
مشرق نیوز
امریکا رژیم های عربی را مثل گله گوسفند چوپانی می کند
جام نیوز
آمریکا رژیم های مرتجع عربی را مانند گله گوسفند چوپانی می کند
بولتن نیوز
مقاومت به راحتی می تواند به منافع آمریکا در عراق حمله کند
مهر نیوز
خط و نشان مشاور عالی رهبری برای آمریکایی ها
دنیای اقتصاد
خط و نشان مشاور عالی رهبری برای آمریکایی ها؛ هر حرکت ضدایرانی منطقه را دگرگون می کند/ غرور و تکبرتان را لگدمال می کنیم
خبرآنلاین
ادعای عقب نشینی الحشد الشعبی از مناطق مرزی با سعودی و سوریه کذب است
ایرنا
نمایندگان عراقی: تحقیقات دولتی تجاوزگری اسرائیل را ثابت کرد/ ترس آمریکا از واکنش الحشد الشعبی
تسنیم
اتحادیه عرب تجاوز پهپادی اسراییل به کشورهای عربی را محکوم کرد
ایرنا
حشد الشعبی یک پهپاد را سرنگون کرد
عصر ایران
الحشد الشعبی عراق یک پهپاد مهاجم را سرنگون کرد
خرداد نیوز
اذعان واشنگتن به مسوولیت تل آویو در حمله به مراکز الحشد الشعبی عراق
ایرنا
تلاش عراق برای خرید «اس 400» از روسیه/ آغاز فشارهای آمریکا
مهر نیوز
انبار مهمات الحشد الشعبی عراق هدف بمباران هوایی قرار گرفت
ایرنا
چرا دستور تاسیس نیروی هوایی حشدالشعبی صادر شده است!؟
تابناک
ازنقش تل آویو تا کینه توزی آل خلیفه علیه «حشد الشعبی»
مشرق نیوز
 حشد شعبی: پایگاه های آمریکایی جولانگاه پرواز پهپادی مهاجم هستند
شبکه الکوثر
مصاحبه| حشد شعبی: پایگاه های آمریکایی جولانگاه پرواز پهپادی مهاجم هستند/ برای مقابله با اقدام تجاوزکارانه آماده ایم
تسنیم
اسرائیل و عراق؛ از خلبان پناهنده عراقی در تل آویو تا ژنرال زن اسرائیلی در اربیل
فرارو
عدم شفافیت باعث ورود مرجعیت به پرونده حملات اخیر عراق شد/لغو قرارداد امنیتی با واشنگتن بسیار مشکل است
خبرگزاری ایلنا
همکاری سعودی ها در حمله به حشدالشعبی
صدا و سیما
پشت پرده حملات به مواضع حشد شعبی/ نجباء: بر تحرکات صهیونیست ها و آمریکایی ها اشراف اطلاعاتی داریم
تسنیم
اسرائیلی ها با پاسپورت آمریکایی به عراق می آیند / نجباء از آیت الله خامنه ای تقلید می کند
خبرگزاری دانشجو
پهپاد شکارشده، آمریکایی بود نه اسرائیلی/ ورود مخفیانه صهیونیست ها با پاسپورت جعلی
جام نیوز
دبیرکل نجباء: از امام خامنه ای تبعیت می کنیم/ توافق آمریکا و رژیم صهیونیستی در حمله به پایگاه های حشدالشعبی
آنا نیوز
دبیرکل نُجَباء: قدرت رویارویی با رژیم صهیونیستی را داریم
قدس آنلاین
سفر عناصر اسرائیل با پاسپورت آمریکایی به عراق/ پشت پرده حملات هوایی به پایگاه های حشدالشعبی
مشرق نیوز
سفر عناصر اسرائیل با پاسپورت آمریکایی به عراق/ فتوای آیت الله «سید کاظم حائری» نسبت به حضور نظامیان آمریکایی در عراق لازم الاجرا است
مشرق نیوز
اکرم الکعبی: قدرت رویارویی با رژیم صهیونیستی را داریم
مهر نیوز
عناصر اسرائیل با پاسپورت آمریکایی به عراق می آیند/ قدرت رویارویی با رژیم صهیونیستی را داریم
خبرگزاری ایلنا
پشت پرده حمله به پایگاه های حشد شعبی عراق کیست؟
دیپلماسی ایرانی
توضیحات دبیرکل النجباء درباره اسراییلی ها در عراق
مشرق نیوز
هشدار برهم صالح به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای ادامه تجاوزات به خاک عراق
شبکه الکوثر
عراق|تاکید مجلس اعلا بر لزوم تقویت بازدارندگی هوایی عراق/ جزئیات تماس معاون ترامپ با بارزانی
تسنیم
درخواست ها در عراق برای امضای توافقنامه راهبردی با ایران افزایش یافت
اقتصاد نیوز
افزایش درخواست ها در عراق برای امضای توافقنامه راهبردی با ایران
ایرنا
اقدام نخست وزیر عراق در رابطه با حملات اخیر رژیم صهیونیستی
سایت جماران
تاکید عراق بر آمادگی پاسخگویی قاطع به هر تجاوز داخلی یا خارجی
ایرنا
ائتلاف الفتح: حمله اسراییل به حشد شعبی اعلام جنگ به عراق است
انتخاب
اخبار مرتبط
bltالف : سخنگوی نُجَبا عراق: آمریکا رژیم های مرتجع عربی را مانند گله گوسفند چوپانی می کند
bltمشرق نیوز : به راحتی می توانیم به منافع آمریکا در عراق حمله کنیم
bltجام نیوز : امریکا رژیم های عربی را مثل گله گوسفند چوپانی می کند
bltبولتن نیوز : آمریکا رژیم های مرتجع عربی را مانند گله گوسفند چوپانی می کند
bltمهر نیوز : مقاومت به راحتی می تواند به منافع آمریکا در عراق حمله کند
bltدنیای اقتصاد : خط و نشان مشاور عالی رهبری برای آمریکایی ها
bltخبرآنلاین : خط و نشان مشاور عالی رهبری برای آمریکایی ها؛ هر حرکت ضدایرانی منطقه را دگرگون می کند/ غرور و تکبرتان را لگدمال می کنیم
bltایرنا : ادعای عقب نشینی الحشد الشعبی از مناطق مرزی با سعودی و سوریه کذب است
bltتسنیم : نمایندگان عراقی: تحقیقات دولتی تجاوزگری اسرائیل را ثابت کرد/ ترس آمریکا از واکنش الحشد الشعبی
bltایرنا : اتحادیه عرب تجاوز پهپادی اسراییل به کشورهای عربی را محکوم کرد
bltعصر ایران : حشد الشعبی یک پهپاد را سرنگون کرد
bltخرداد نیوز : الحشد الشعبی عراق یک پهپاد مهاجم را سرنگون کرد
bltایرنا : اذعان واشنگتن به مسوولیت تل آویو در حمله به مراکز الحشد الشعبی عراق
bltمهر نیوز : تلاش عراق برای خرید «اس 400» از روسیه/ آغاز فشارهای آمریکا
bltایرنا : انبار مهمات الحشد الشعبی عراق هدف بمباران هوایی قرار گرفت
bltتابناک : چرا دستور تاسیس نیروی هوایی حشدالشعبی صادر شده است!؟
bltمشرق نیوز : ازنقش تل آویو تا کینه توزی آل خلیفه علیه «حشد الشعبی»
bltشبکه الکوثر :  حشد شعبی: پایگاه های آمریکایی جولانگاه پرواز پهپادی مهاجم هستند
bltتسنیم : مصاحبه| حشد شعبی: پایگاه های آمریکایی جولانگاه پرواز پهپادی مهاجم هستند/ برای مقابله با اقدام تجاوزکارانه آماده ایم
bltفرارو : اسرائیل و عراق؛ از خلبان پناهنده عراقی در تل آویو تا ژنرال زن اسرائیلی در اربیل
bltخبرگزاری ایلنا : عدم شفافیت باعث ورود مرجعیت به پرونده حملات اخیر عراق شد/لغو قرارداد امنیتی با واشنگتن بسیار مشکل است
bltصدا و سیما : همکاری سعودی ها در حمله به حشدالشعبی
bltتسنیم : پشت پرده حملات به مواضع حشد شعبی/ نجباء: بر تحرکات صهیونیست ها و آمریکایی ها اشراف اطلاعاتی داریم
bltخبرگزاری دانشجو : اسرائیلی ها با پاسپورت آمریکایی به عراق می آیند / نجباء از آیت الله خامنه ای تقلید می کند
bltجام نیوز : پهپاد شکارشده، آمریکایی بود نه اسرائیلی/ ورود مخفیانه صهیونیست ها با پاسپورت جعلی
bltآنا نیوز : دبیرکل نجباء: از امام خامنه ای تبعیت می کنیم/ توافق آمریکا و رژیم صهیونیستی در حمله به پایگاه های حشدالشعبی
bltقدس آنلاین : دبیرکل نُجَباء: قدرت رویارویی با رژیم صهیونیستی را داریم
bltمشرق نیوز : سفر عناصر اسرائیل با پاسپورت آمریکایی به عراق/ پشت پرده حملات هوایی به پایگاه های حشدالشعبی
bltمشرق نیوز : سفر عناصر اسرائیل با پاسپورت آمریکایی به عراق/ فتوای آیت الله «سید کاظم حائری» نسبت به حضور نظامیان آمریکایی در عراق لازم الاجرا است
bltمهر نیوز : اکرم الکعبی: قدرت رویارویی با رژیم صهیونیستی را داریم
bltخبرگزاری ایلنا : عناصر اسرائیل با پاسپورت آمریکایی به عراق می آیند/ قدرت رویارویی با رژیم صهیونیستی را داریم
bltدیپلماسی ایرانی : پشت پرده حمله به پایگاه های حشد شعبی عراق کیست؟
bltمشرق نیوز : توضیحات دبیرکل النجباء درباره اسراییلی ها در عراق
bltشبکه الکوثر : هشدار برهم صالح به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای ادامه تجاوزات به خاک عراق
bltتسنیم : عراق|تاکید مجلس اعلا بر لزوم تقویت بازدارندگی هوایی عراق/ جزئیات تماس معاون ترامپ با بارزانی
bltاقتصاد نیوز : درخواست ها در عراق برای امضای توافقنامه راهبردی با ایران افزایش یافت
bltایرنا : افزایش درخواست ها در عراق برای امضای توافقنامه راهبردی با ایران
bltسایت جماران : اقدام نخست وزیر عراق در رابطه با حملات اخیر رژیم صهیونیستی
bltایرنا : تاکید عراق بر آمادگی پاسخگویی قاطع به هر تجاوز داخلی یا خارجی
bltانتخاب : ائتلاف الفتح: حمله اسراییل به حشد شعبی اعلام جنگ به عراق است
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.