مخبر - 1398/07/01 - کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی؛ یزدانی ستاره درخشان آسمان نورسلطان

کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی؛ یزدانی ستاره درخشان آسمان نورسلطان
رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در حالی در قزاقستان به پایان رسید که نمایندگان کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره، 2 برنز و 2 سهمیه المپیک شدند.
کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی؛ یزدانی ستاره درخشان آسمان نورسلطان

کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی؛ یزدانی ستاره درخشان آسمان نورسلطان

رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در حالی در قزاقستان به پایان رسید که نمایندگان کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره، 2 برنز و 2 سهمیه المپیک شدند.

به گزارش شفاف، رقابت های جهانی کشتی آزاد و گزینشی المپیک در حالی روزهای 28 تا 31 شهریورماه در شهر نورسلطان کشور قزاقستان برگزار شد که 36 آزادکار در 6 وزن المپیکی، سهمیه حضور در بازیهای المپیک 2020 توکیو را بدست آوردند که سهم ایران از 6 سهمیه ممکن 2 سهمیه در اوزان 57 و 86 کیلوگرم بود.

در بین نمایندگان کشورمان تنها حسن یزدانی موفق به کسب مدال طلا شد و علیرضا کریمی نقره گرفت. یونس امامی و بهنام احسان پور هم صاحب گردن آویز برنز شدند.

اگر بخواهیم حسن یزدانی را به عنوان ستاره بی چون و چرای مسابقات کنار بگذاریم و مقایسه ای بین نفراتی که روی سکو رفته اند داشته باشیم، بدون شک نمره قبولی را باید به یونس امامی جوان و جویای نام داد، جایی که با غلبه بر تمام حریفان، تنها حریف داوران نشد و مقابل نماینده میزبان بازنده شد تا شانس حضور در فینال و کسب مدال طلا را از دست بدهد که نشان از کار بزرگ این جوان آینده دار، دارد.

در طرف مقابل رضا افضلی و بهمن تیموری ضعف ترین کارنامه را داشتند چراکه تنها کشتی گیرانی بودند که بدون هیچ پیروزی با مسابقات وداع کردند تا ضعیف ترین عملکرد را از خود بر جای بگذارند.

* کارنامه آزادکاران کشورمان به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: اطری یک قدم به مدال کم آورد (34 نفر؛ پنجم)

دور اول: استراحت

دور دوم: با نتیجه 4 بر 2 از سد ولادیسلاو آندریف، دارنده مدال برنز جهان از بلاروس گذشت

دور سوم: با نتیجه 4 بر 2 از مقابل کوم سانگ کانگ، دارنده مدال نقره آسیا و بازی های آسیایی از کره شمالی به پیروزی رسید و راهی یک چهارم نهایی شد

دور چهارم: با نتیجه 2 بر صفر مغلوب زائور اوگوئف، دارنده مدال طلای 2018 جهان از روسیه شد که با توجه به حضور حریفش در فینال به گروه شانس مجدد رفت.

شانس مجدد: با نتیجه 4 بر 4 از سد بخبایار اردنبات از مغولستان گذشت و ضمن حضور در دیدار رده بندی جواز حضور در المپیک 2020 توکیو را کسب کرد.

رده بندی: با نتیجه 6 بر 3 مغلوب کومار راوی از هند شد و به عنوان پنجمی بسنده کرد.

61 کیلوگرم: احسان پور بالاخره طلسم را شکست (25 نفر؛ مدال برنز)

دور اول: استراحت

دور دوم: با نتیجه 6 بر 3 رجب توپال، دارنده مدال برنز اروپا از ترکیه را شکست داد.

دور سوم: با نتیجه 13 بر 12 از سد احمدنبی گوارزاتیلوف، دارنده مدال برنز 2016 جهان از آذربایجان گذشت و گام به نیمه نهایی گذاشت. کشتی گیر آذربایجانی در مرحله قبل با نتیجه 7 بر صفر خولیوس بونه رودیگوئز، قهرمان جهان از کوبا را شکست داده بود.

دور چهارم (نیمه نهایی): مقابل ادریسوف از روسیه با نتیجه 2 بر 2 شکست خورد و شانس حضور در فینال و کسب مدال طلا را از دست داد.

رده بندی: با نتیجه 8 بر صفر عباس رحمانوف از ازبکستان را شکست داد و برنز گرفت.

65 کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی و ماموریت ناتمام (44 نفر؛ چهاردهم)

دور اول: با نتیجه 15 بر 2 باتیر بورجاکوف از ترکمنستان را شکست داد

دور دوم: با نتیجه 13 بر 9 مغلوب الخاندرو توبیر والدز، دارنده مدال برنز جهان از کوبا شد که با توجه به شکست حریفش در دور بعد مقابل کشتی گیر روسی الاصل بحرین، یزدانی شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز و سهمیه المپیک را از دست داد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

70 کیلوگرم: امامی ستاره ایران در آسمان نورسلطان (30 نفر؛ مدال برنز)

دور اول: با نتیجه 11 بر صفر اریگلنت پریزرینی از آلبانی را شکست داد.

دور دوم: با نتیجه 6 بر صفر از سد الامان دوگدوربیک اولوو، دارنده مدال برنز 2016 جهان از قرقیزستان گذشت و راهی یک چهارم نهایی شد.

دور سوم: با نتیجه 11 بر صفر مقابل کوجیرو شیگا، نایب قهرمان آسیا از ژاپن گذشت و گام به نیمه نهایی گذاشت.

دور چهارم: مقابل نورکوژا کایپانوف، قهرمان 2019 آسیا از قزاقستان با نتیجه 7 بر 6 شکست خورد و شانس حضور در فینال را از دست داد و به دیدار رده بندی راه یافت.

رده بندی: با نتیجه 8 بر صفر (ضربه فنی) کوجوکارو از بریتانیا را شکست داد و برنز گرفت.

74 کیلوگرم: افضلی ناامیدکننده تر از همیشه (39 نفر؛ بیست و ششم)

دور اول: با نتیجه 5 بر 2 مغلوب جیندری گارزون کشتی گیر کهنه کار کوبایی و دارنده مدال های نقره و برنز جهان شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد مقابل بکزاد عبدالرحمن اف دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان از گردونه مسابقات کنار رفت.

79 کیلوگرم: تیموری پا جای پای افضلی (23 نفر؛ سیزدهم)

دور اول: استراحت

دور دوم: با نتیجه 13 بر 10 مغلوب رشید قربان اف، دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان شد که با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی مقابل کشتی گیر آمریکایی، تیموری از گردونه مسابقات کنار رفت.

86 کیلوگرم: همان یزدانی، دلاور همیشگی (43 نفر؛ مدال طلا)

دور اول: استراحت

دور دوم: با نتیجه 10 بر صفر جیمی اسپینال، نایب قهرمان المپیک لندن از پورتوریکو را شکست داد.

دور سوم: با نتیجه 9 بر 2 (ضربه فنی) استفان ورب، دارنده مدال برنز 2013 جهان از مجارستان را مغلوب کرد.

دور چهارم: در این مرحله در 97 ثانیه با نتیجه 4 بر 2 و با ضربه فنی از سد آرتور نایفونوف، قهرمان اروپا از روسیه گذشت و ضمن کسب سهمیه المپیک گام به نیمه نهایی گذاشت.

نیمه نهایی: ناظم امینه از سن مارینو را در یک دقیقه و 53 ثانیه با امتیاز عالی 11 بر صفر شکست داد و به فینال رسید.

فینال: با توجه به عدم حضور حریف هندی در فینال برنده شد

92 کیلوگرم: کریمی و یک گام رو به جلو (18 نفر؛ مدال نقره)

دور اول: استراحت

دور دوم: با نتیجه 12 بر یک مقابل گئورگی روبایف از مولداوی به برتری دست یافت و راهی یک چهارم نهایی شد.

دور سوم: لیوبومیر ساگالیوک از اوکراین را با نتیجه 12 بر 2 مغلوب کرد و گام به نیمه نهایی گذاشت.

دور چهارم: علیخان جبرئیلوف از روسیه را با برتری 10 صفر شکست داد و فینالیست شد.

فینال: مقابل جی دن کاکس از آمریکا با نتیجه 4 بر صفر مغلوب شد به مدال نقره بسنده کرد.

97 کیلوگرم: علی شعبانی (26 نفر؛ دهم)

دور اول: با نتیجه 9 بر یک از سد ابراهیم جیفتچی، قهرمان زیر 23 سال اروپا از ترکیه گذشت.

دور دوم: با نتیجه 11 بر 8 مغلوب الیزبار اودیکادزه، دارنده مدال برنز جهان از گرجستان شد، اما با توجه به شکست حریفش در دور بعد مقابل شریف شریف اف، قهرمان جهان و المپیک از آذربایجان، شعبانی از گردونه مسابقات کنار رفت.

125 کیلوگرم: یدالله محبی (28 نفر؛ هشتم)

دور دوم: با نتیجه 6 بر یک از سد خودربولگا دورجخاند از مغولستان گذشت.

دور دوم: با نتیجه 5 بر 2 مقابل نیکولاس گویازدوفسکی، دارنده 2 مدال برنز 2017 و 2018 جهان به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد.

دور سوم: با نتیجه 3 بر 2 مغلوب آلکساندر خوتسیانوفسکی، دارنده مدال برنز 2019 اروپا و بازیهای اروپایی از اوکراین شد و شانس حضور در نیمه نهایی و کسب سهمیه المپیک را از دست داد. با توجه به شکست کشتی گیر اوکراینی در نیمه نهایی مقابل گنو پتریاشویلی، قهرمان جهان و نفر سوم المپیک از گرجستان، محبی از گردونه مسابقات حذف شد.

رده بندی 10 وزن مسابقات جهانی 2019 کشتی آزاد:

(نفرات اول تا پنجم اوزان 57، 65، 74، 86، 97 و 125 کیلوگرم سهمیه المپیک گرفتند.)

57 کیلوگرم: 1- زائور اوگویف (روسیه) 2- سلیمان آتلی (ترکیه) 3- کومار راوی (هند) و نوراسلام سانایف (قزاقستان) 5- رضا اطری (ایران) و استوان میچیچ (صربستان)

61 کیلوگرم: 1- بکا لومتادزه (گرجستان) 2 – ماگومد رسول ادریسوف (روسیه) 3- راهول آواره (هند) و بهنام احسانپور (ایران) 5- تایلر گراف (آمریکا) و عباس رحیموف (ازبکستان)

65 کیلوگرم: 1- گاجی مراد رشیدوف (روسیه) 2- دولت نیازبکوف (قزاقستان) 3- باجرانگ (هند) و اسماعیل موسکایف (مجارستان) 5- تولگا تومور اوچیر (مغولستان) و تاکوتو اوتوگورو (ژاپن)

70 کیلوگرم: 1- دیوید بائف (روسیه) 2- نورکوژا کایپانوف (قزاقستان) 3- یونس امامی (ایران) و ماگومد مراد گاجیف (لهستان) 5- نیکولا کوجوکارو (انگلیس) و زورابی یاکوبیشویلی (گرجستان)

74 کیلوگرم: 1- زائوربک سیداکوف (روسیه) 2- فرانک چامیزو (ایتالیا) 3- جردن باروز (آمریکا) و زلیمخان خاجیف (فرانسه) 5- مائو اوکوی (ژاپن) و دانیار کایسانوف (قزاقستان)

79 کیلوگرم: 1- کایل دیک (آمریکا) 2- جبرئیل حسن اف (آذربایجان) 3- تیموراز سالکازانوف (اسلواکی) و گاجی نبیف (روسیه) 5- گالیمجان یوسربایف (قزاقستان) و رشید قربان اف (ازبکستان)

86 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (ایران) 2- دیپاک پونیا (هند) 3- آرتور نایفونوف (روسیه) و استفان ریچموت (اتریش) 5- ناظم امینه (سن مارینو) و کارلوس مندس (کلمبیا)

92 کیلوگرم: 1- جی دی کاکس (آمریکا) 2- علیرضا کریمی (ایران) 3- علیخان جبرائیلوف (روسیه) و ایراکی متسیتوری (گرجستان) 5- گئورگی روبایف (مولداوی) و نورگالی نورگایپلی (قزاقستان)

97 کیلوگرم: 1- عبدالرشید سعدالله یف (روسیه) 2- شریف شریف اف (آذربایجان) 3- کایل اسنایدر (آمریکا) و ماگومد گاجی نوروف (مقدونیه) 5- الیزبار اودیکادزه (گرجستان) و علیشیر یرگالی (قزاقستان)

125 کیلوگرم: 1- گنو پتریاشویلی (گرجستان) 2- طاها آکگول (ترکیه) 3- حسن بای رحیموف (ازبکستان) و الکساندر خوتسیانوفسکی (اوکراین) 5- ژی وی دنگ (چین) و باژا خوتابا (سوریه)

رده بندی تیمی:

1- روسیه با 190 امتیاز ( 5 طلا، یک نقره، 3 برنز)

2- قزاقستان 103 امتیاز ( 2 نقره، یک برنز و 4 عنوان پنجمی)

3- آمریکا 94 امتیاز (2 طلا، 2 برنز و 2 پنجمی)

4- ایران 93 امتیاز ( یک طلا، یک نقره، 2 برنز و یک عنوان پنجمی)

5- گرجستان 85 امتیاز (2 طلا، یک برنز و 2 عنوان پنجمی)

6- هند 79 امتیاز (یک نقره و 3 برنز)

7- آذربایجان 50 امتیاز ( 2 نقره)

8- ازبکستان 49 امتیاز (یک برنز و 2 عنوان پنجمی)

9- ترکیه 48 امتیاز ( 2 نقره)

10- ژاپن 34 امتیاز (2 عنوان پنجمی)

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی خبرنامه گزارش خطا
منبع خبر : شفاف نیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
هندوستان   قزاقستان   کشتی گیر   مغولستان   بلاروس   کره شمالی   ترکیه   روسیه   مدال طلا   برنز   آزادکار   قهرمانی جهان   مدال   المپیکی   حسن یزدانی   کوبا   ازبکستان   یک چهارم نهایی   کشتی   ترکمنستان   علیرضا کریمی   بهنام احسان پور   طلسم   گردن   یزدانی   نمره قبولی   المپیک   قهرمان جهان   آذربایجان   اوزان   ستاره درخشان   نیمه نهایی   فینال   بازی های آسیایی   مسابقات جهانی   المپیک 2020 توکیو   مدال برنز   سهمیه المپیک  
اخبار مرتبط
اوزان المپیکی کشتارگاه قهرمان های طلایی کشتی
مردم نیوز
کدام ستاره ها را در توکیو 2020 نداریم؟/ اوزان المپیکی کشتارگاه قهرمان های طلایی کشتی
ورزش 3
کشتی آزاد روسیه 5 سهمیه المپیک گرفت/ عملکرد نه چندان خوب ایران با 2 سهمیه
ملیت
پایان کار ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز مدال طلای جهان روی سینه حسن یزدانی نشست
598
کشتی آزاد روسیه 5 سهمیه المپیک گرفت
مردم نیوز
زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند
باشگاه خبرنگاران
کارنامه آزادکاران در نورسلطان
مشرق نیوز
کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی
مردم نیوز
کشتی قهرمانی جهان؛ کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی؛ یزدانی ستاره درخشان آسمان نورسلطان
فارس
حسن یزدانی قهرمان جهان شد/ چهارمی ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز
افق تازه
تیم ملی کشتی آزاد ایران چهارم جهان شد
برترین ها
کشتی آزاد قهرمانی جهان/ ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز چهارم شد
ایران آنلاین
آزادکاران با یک امتیاز اختلاف چهارم دنیا شدند/ روسیه با اختلاف قهرمان جهان شد + رده بندی تیمی و انفرادی مسابقات
میزان
تیم ملی کشتی آزاد ایران چهارم شد
فرارو
کشتی آزاد قهرمانی جهان|تیم ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز چهارم شد
تسنیم
سعدالله یف، آخرین قهرمان مسابقات جهانی کشتی آزاد
آفتاب
برق طلا در کاروان کشتی ایران درخشد؛ یزدانی قهرمان شد
فردا نیوز
کشتی قهرمانی جهان/ پایان کار ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز
کیهان ورزشی
کشتی قهرمانی جهان/ احسان پور صاحب مدال برنز شد
کیهان ورزشی
احسان پور برنزی شد
باشگاه خبرنگاران
تیم ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز چهارم شد
برنا نیوز
تیم کشتی آزاد ایران در پیکارهای جهانی چهارم شد
ایرنا
آزادکاران ایران چهارم شدند
مشرق نیوز
ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز چهارم شد/اختلاف یک امتیازی با تیم سوم
خبرگزاری ایلنا
سعدالله یف، آخرین قهرمان مسابقات جهانی کشتی آزاد/ ایران بخاطر یک امتیاز سکو را از دست داد
ایسنا
حسن یزدانی قهرمان جهان شد
دنیای اقتصاد
نابغه کشتی ایران قهرمان جهان شد/ تنها مدال طلای ایران بر گردن حسن یزدانی
سایت جماران
حریف هندی به دلیل مصدومیت برابر یزدانی کشتی نگرفت
ایرنا
حسن یزدانی قهرمان جهان شد/ پایان کار ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز
ایسنا
احسان پور صاحب مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان شد
فرتاک ورزشی
احسان پور به مدال برنز دست یافت
فرتاک نیوز
احسان پور دومین مدال برنز ایران را گرفت
ایرنا
کشتی قهرمانی جهان| احسان پور صاحب مدال برنز شد
فارس
انصراف کشتی گیر هندی/ مدال طلای حسن یزدانی قطعی شد
سایت جماران
کشتی آزاد قهرمانی جهان| ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز چهارم شد
نباپرس
آزادکاران فعلا در جایگاه سوم دنیا/ رقابت تنگاتنگ ایران و آمریکا برای کسب سکوی مسابقات جهانی
میزان
زور علیرضا کریمی به کاکس نرسید
جوان آنلاین
نتایج پایانی 4وزن دوم کشتی آزاد جهان: روسیه 4طلایی شد
تابناک
کشتی قهرمانی جهان|کریمی دومین مدال را برای ایران به ارمغان آورد/ امروز هم طلسم طلا نشکست
وانا نیوز
کریمی مدال طلا را از دست داد
باشگاه خبرنگاران
اخبار مرتبط
bltمردم نیوز : اوزان المپیکی کشتارگاه قهرمان های طلایی کشتی
bltورزش 3 : کدام ستاره ها را در توکیو 2020 نداریم؟/ اوزان المپیکی کشتارگاه قهرمان های طلایی کشتی
bltملیت : کشتی آزاد روسیه 5 سهمیه المپیک گرفت/ عملکرد نه چندان خوب ایران با 2 سهمیه
blt598 : پایان کار ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز مدال طلای جهان روی سینه حسن یزدانی نشست
bltمردم نیوز : کشتی آزاد روسیه 5 سهمیه المپیک گرفت
bltباشگاه خبرنگاران : زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند
bltمشرق نیوز : کارنامه آزادکاران در نورسلطان
bltمردم نیوز : کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی
bltفارس : کشتی قهرمانی جهان؛ کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی؛ یزدانی ستاره درخشان آسمان نورسلطان
bltافق تازه : حسن یزدانی قهرمان جهان شد/ چهارمی ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز
bltبرترین ها : تیم ملی کشتی آزاد ایران چهارم جهان شد
bltایران آنلاین : کشتی آزاد قهرمانی جهان/ ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز چهارم شد
bltمیزان : آزادکاران با یک امتیاز اختلاف چهارم دنیا شدند/ روسیه با اختلاف قهرمان جهان شد + رده بندی تیمی و انفرادی مسابقات
bltفرارو : تیم ملی کشتی آزاد ایران چهارم شد
bltتسنیم : کشتی آزاد قهرمانی جهان|تیم ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز چهارم شد
bltآفتاب : سعدالله یف، آخرین قهرمان مسابقات جهانی کشتی آزاد
bltفردا نیوز : برق طلا در کاروان کشتی ایران درخشد؛ یزدانی قهرمان شد
bltکیهان ورزشی : کشتی قهرمانی جهان/ پایان کار ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز
bltکیهان ورزشی : کشتی قهرمانی جهان/ احسان پور صاحب مدال برنز شد
bltباشگاه خبرنگاران : احسان پور برنزی شد
bltبرنا نیوز : تیم ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز چهارم شد
bltایرنا : تیم کشتی آزاد ایران در پیکارهای جهانی چهارم شد
bltمشرق نیوز : آزادکاران ایران چهارم شدند
bltخبرگزاری ایلنا : ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز چهارم شد/اختلاف یک امتیازی با تیم سوم
bltایسنا : سعدالله یف، آخرین قهرمان مسابقات جهانی کشتی آزاد/ ایران بخاطر یک امتیاز سکو را از دست داد
bltدنیای اقتصاد : حسن یزدانی قهرمان جهان شد
bltسایت جماران : نابغه کشتی ایران قهرمان جهان شد/ تنها مدال طلای ایران بر گردن حسن یزدانی
bltایرنا : حریف هندی به دلیل مصدومیت برابر یزدانی کشتی نگرفت
bltایسنا : حسن یزدانی قهرمان جهان شد/ پایان کار ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز
bltفرتاک ورزشی : احسان پور صاحب مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان شد
bltفرتاک نیوز : احسان پور به مدال برنز دست یافت
bltایرنا : احسان پور دومین مدال برنز ایران را گرفت
bltفارس : کشتی قهرمانی جهان| احسان پور صاحب مدال برنز شد
bltسایت جماران : انصراف کشتی گیر هندی/ مدال طلای حسن یزدانی قطعی شد
bltنباپرس : کشتی آزاد قهرمانی جهان| ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز چهارم شد
bltمیزان : آزادکاران فعلا در جایگاه سوم دنیا/ رقابت تنگاتنگ ایران و آمریکا برای کسب سکوی مسابقات جهانی
bltجوان آنلاین : زور علیرضا کریمی به کاکس نرسید
bltتابناک : نتایج پایانی 4وزن دوم کشتی آزاد جهان: روسیه 4طلایی شد
bltوانا نیوز : کشتی قهرمانی جهان|کریمی دومین مدال را برای ایران به ارمغان آورد/ امروز هم طلسم طلا نشکست
bltباشگاه خبرنگاران : کریمی مدال طلا را از دست داد
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.