مخبر - 1398/07/01 - زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند
تیم ملی کشتی آزاد ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز به عنوان چهارم رقابت های جهانی رسید.
زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان و گزینشی المپیک روز های 28 تا 31 شهریورماه در سالن باریس شهر نورسلطان قزاقستان برگزار شد و در پایان تیم ایران با یک مدال طلای حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم، یک مدال نقره علیرضا کریمی در وزن 92 کیلوگرم و 2 مدال برنز بهنام احسان پور و یونس امامی در اوزان 61 و 70 کیلوگرم و تنها با یک امتیاز اختلاف با تیم سوم، با 93 امتیاز به عنوان چهارمی رسید. تیم های روسیه، قزاقستان و آمریکا در این مسابقات به ترتیب با 190، 103 و 94 امتیاز اول تا سوم شدند.

زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت های جهانی و گزینشی المپیک در سال 2015 صاحب 5 سهمیه شده بود که توسط حسن رحیمی، سید احمد محمدی، علیرضا قاسمی، علیرضا کریمی و عباس طحان در اوزان 57، 65، 74، 86 و 97 کیلوگرم کسب شد و جواز وزن 125 کیلوگرم در رقابت های گزینشی بعدی به دست آمد.

بیشتر بخوانید:احسان پور: به المپیک فکر می کنم/ قسمت شد امروز به مدال برنز جهان برسم

تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران همواره در پیکار های جهانی جزو مدعیان بوده و تاکنون پنج مرتبه در سال های 1961 یوکوهاما ژاپن، 1965 منچستر انگلیس، 1998 تهران، 2002 تهران و 2013 بوداپست مجارستان بر سکوی قهرمانی جهان ایستاده است.

دلاورمردان کشتی آزاد ایران پیش از این شش مرتبه در سال های 1971، 1973، 1995، 2006، 2011 و 2014 عنوان نایب قهرمانی جهان را بدست آورده و 11 مرتبه هم در مکان سوم قرار گرفته اند.

آزادکارانی ایران در رقابت های جهانی 2017 و 2018 به عناوین نهم و ششم رسیدند و در رقابت های جهانی امسال در حالی با کسب 93 امتیاز در جایگاه چهارم ایستادند که رضا اطری و حسن یزدانی در وزن های 57 و 86 کیلوگرم موفق به کسب سهمیه المپیک شدند.

زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی در آوردگاه جهانی قزاقستان بهترین موجودیت و همه داشته های کشتی ایران را به میدان فرستاد و علی رغم دو نکته تیره یعنی نگرفتن سهمیه المپیک در چهار وزن و علملکرد ضعیف برخی آزادکاران که انتظارات را برآورده نکردند، اما درخشش حسن یزدانی، کشتی های بی نقص کریمی منهای دیدار فینال، مدال احسان پور که سال ها محقق نشده بود، برنز امامی جوان، فینالیست شدن دو کشتی گیر و کسب چهار مدال رنگارنگ باعث می شود در مجموع به تیم ملی نمره قبولی داد و به آینده امیدوار بود.

محمدی برنامه و نگاه بسیار مثبتی در کشتی داشته و دارد و به طور حتم اگر حمایت های لازم از او صورت گیرد شاید در بازی های المپیک 2020 نتیجه مطلوب حاصل نشود، اما با توجه به اینکه پشتوانه های بسیار خوبی در کشتی آزاد پایه ایران وجود دارد پس از المپیک توکیو شاهد اتفاقات خوش آیندی در ورزش اول کشور خواهیم بود.

وزن 57 کیلوگرم رضا اطری (عنوان پنجم) مدالی که مُفت از دست داد اطری سومین مسابقات جهانی اش را تجربه کرد. کشتی گیری که در سال های 2017 و 2018 خیلی راحت حذف شد، امسال تا نزدیکی مدال پیش رفت، اما باز هم همان سناریوی تکراری که مربیان بار ها کنار تشک به او گوشزد کرده و می کنند، رضا شروع کن که اگر از همان ابتدای رقابت کشتی های خودش را می گرفت امروز صاحب مدال جهانی شده بود و به مزد زحماتش می رسید.

زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

اطری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم در یک کشتی نفسگیر و نزدیک با نتیجه 4 بر 2 از سد ولادیسلاو آندریف دارنده مدال برنز جهان از بلاروس گذشت وی در دور بعد با نتیجه 4 بر 2 کوم سانگ کانگ دارنده مدال نقره بازی های آسیایی از کره شمالی را مغلوب کرد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل زائور اوگویف قهرمان جهان از روسیه در یک مبارزه نزدیک با نتیجه 2 بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. اطری در این گروه مقابل بخبایار اردنبات دارنده مدال برنز جهان و قهرمان بازی های آسیایی از مغولستان در یک کشتی حساس و نزدیک با نتیجه 4 بر 4 به پیروزی دست یافت و ضمن کسب سهمیه المپیک راهی دیدار رده بندی شد. اطری در این دیدار مقابل راوی کومار از هند با نتیجه 6 بر 3 شکست خورد و پنجم شد.

وزن 61 کیلوگرم بهنام احسان پور (مدال برنز) دیر، اما بالاخره به حقش رسید بهنام احسان پور با کوله باری از تجربه و حضور در رقابت های مختلف اعم از جهانی و آسیایی تا نزدیکی مدال جهانی هم رفته بود، اما این مهم برای او محقق نشده بود، احسان پور در میدان قزاقستان آمده بود تا از سال ها تلاش شبانه روزی نتیجه بگیرد، عزم جزم او و تکرار نکردن اشتباهات گذشته وی را به مدال رساند، مدالی که می توانست خوشرنگ تر هم باشد و حالا با خیالی آسوده می تواند وزنش را برای المپیک تغییر دهد و ضمن کسب سهمیه در این میدان بزرگ نیز افتخار آفرینی کند.

زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

احسان پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 6 بر 3 رجب توپال دارنده مدال برنز اروپا از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی در یک کشتی حساس و نزدیک با نتیجه 13 بر 12 از سد احمدنبی گوارزاتیلوف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. احسان پور در این مرحله در یک کشتی پایاپای با نتیجه 2 بر 2 مغلوب ماگومدرسول ادریس اف قهرمان زیر 23 سال جهان از روسیه شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه 8 بر صفر عباس رحمان اف از ازبکستان را از پیش رو برداشت و صاحب مدال برنز شد.

وزن 65 کیلوگرم امیر محمد یزدانی (حذف شد) تلاش برای کشتی نمایشی و بی تجربگی عامل ناکامی در قزاقستان امیرمحمد یزدانی در اولین تجربه حضورش در رقابت های جهانی و با 18 سال سن اسیر اعتماد به نفس کاذب و بی تجربگی در میدان بزرگسالان شد. یزدانی که پیشتر نیز بسیاری از کارشناسان به آن اشاره داشتند جسارت دارد، اما چون دنبال کشتی نمایشی و جلب توجه تماشاگران است در میادین بزرگ نتیجه نمی گیرد که همین اتفاق در رقابت های جهانی رخ داد و علی رغم آنکه می توانست در قزاقستان شگفتی ساز شود خیلی راحت از دور رقابت ها کنار رفت.

زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

یزدانی دور دور نخست با نتیجه 15 بر 2 باتیر بورجاکوف از ترکمنستان را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل الخاندرو توبیر والدز دارنده مدال برنز جهان از کوبا با نتیجه 13 بر 9 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، از دور رقابت ها کنار رفت.

وزن 70 کیلوگرم یونس امامی (مدال برنز) با ناداوری به حقش نرسید، امامی خودش را ثابت کرد یونس امامی جوان در رقاب های جهانی آنقدر خوب ظاهر شد که توانست خودش را به کادر فنی ثابت کند و اگر در رقابت نیمه نهایی مقابل حریف قزاق داوران امتیاز میزبانی را در نظر نمی گرفتند حتما فینالیست می شد و حتی می توانست به مدال طلا هم برسد، امامی چنانچه با همین روش پیش رود می تواند با تغییر وزن و کسب سهیمه المپیک در وزن 74 کیلوگرم در میدان توکیو افتخار آفرین باشد.

زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

امامی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر اریگلنت پریزرینی از آلبانی را شکست داد وی در دور دوم با نتیجه 6 بر صفر از سد المان دوگدوربک اولو دارنده مدال برنز جهان از قرقیزستان گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل کوجیرو شیگا دارنده مدال نقره آسیا از ژاپن با نتیجه 11 بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل نورکجا کایپانوف قهرمان آسیا از قزاقستان با نتیجه 6 بر 7 مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. این در حالی بود که امامی کشتی گیر قزاقستانی را خاک کرده و بارانداز هم اجرا کرد، اما داوران امتیازات وی را لحاظ نکرد. امامی در دیدار رده بندی مقابل نیکولای کوجوکارو از انگلیس با نتیجه 8 بر صفر و ضربه فنی به پیروزی رسید و صاحب مدال برنز شد.

وزن 74 کیلوگرم رضا افضلی (حذف شد) وقتی از تجربه به درستی استفاده نشود و به قرعه ببازی رضا افضلی کشتی گیر با تجربه ای که حضور در رقابت های جهانی را نیز در کارنامه داشت در اوج پختگی می توانست در مسابقات امسال نتیجه لازم را کسب کند، درست است قرعه دشواری داشت، اما پیش از آغاز رقابتهایش در میدان نورسلطان به قرعه باخت و همین شد که در همان دور نخست به کشتی گیر کوبایی نتیجه را واگذار کرد تا خیلی راحت از دور رقابت ها کنار برود.

زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

افضلی در دور نخست مقابل گندری گارزون کشتی گیر کهنه کار و دارنده مدال های نقره و برنز جهان از کوبا با نتیجه 5 بر 2 شکست خورد و با توجه به اینکه این کشتی گیر کوبایی در دور بعد مقابل حریف ازبکستانی مغلوب شد، از دور رقابت ها کنار رفت.

وزن 79 کیلوگرم بهمن تیموری (حذف شد) انتظارات را برآورده نکرد تیموری که در رقابت های قهرمانی آسیا امسال به عنوان قهرمانی رسیده بود توانست نگاه کادر فنی را به خود معطوف کند. وی در میدان جهانی طوری روی تشک آمد که همگان در همان تایم نخست شانس مدال را برای او کنار گذاشتند، اما او خیلی زود معادلات را به هم ریخت و با عملکردی ضعیت در تایم دوم نتیجه را واگذار کرد تا نتواند انتظارات را برآورده کند.

زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

تیموری پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل رشید قربان اف دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان با نتیجه 13 بر 10 شکست خورد و با توجه به مغلوب شدن این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، تیموری حذف شد.

وزن 86 کیلو گرم حسن یزدانی (مدال طلا) قهرمان المپیک حرفی برای گفتن باقی نگذاشت و تاجش را پس گرفت یزدانی که در سال گذشته صاحب مدال برنز شده بود آنقدر انگیزه داشت که هیچ کسی جلودارش نبود و به هیچ کشتی گیری رحم نکرد. او در چهار رقابت مقدماتی همه حریفان را در همان تایم نخست یا ضربه فنی کرد و یا با امتیاز عالی از پیش رو برداشت تا پاسخ سوال سایت اتحادیه جهانی را که پیش از آغاز رقابت های جهانی مطرح کرده بود که «آیا حسن یزدانی تاج پادشاهی را پس می گیرد؟» را با یک بله محکم جواب داده باشد. یزدانی از امید های اصلی تیم ملی کشتی آزاد ایران برای کسب مدال در بازی های المپیک 2020 توکیو است و می تواند در این رقابت ها با کسب یک مدال طلای دیگر دست نیافتنی شود.

زشت و زیبای آزادکاران در جهانی قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر جیم اسپینال از پورتوریکو را مغلوب کرد. وی در دور سوم با نتیجه 9 بر 2 و ضربه فنی استفان ورب دارنده مدال برنز جهان از مجارستان را از پیش رو برداشت. یزدانی در دور چهارم و در مرحله یک چهارم نهایی آرتور نایفونوف قهرمان اروپا از روسیه را با نتیجه 4 بر 2 و ضربه فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل مایلس نازم امینی از سان مارینو با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی دست یافت و راهی دیدار فینال شد. یزدانی در دیدار فینال با توجه به مصدومیت دیپاک پونیا از هند مقابل این حریف به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت.

وزن 92 کیلوگرم علیرضا کریمی (مدال نقره) منهایی رقابت فینال مثل همیشه عالی علیرضا کریمی که تا پیش از رقابت فینال بسیار مقتدرانه همه حریفان را از پیش رو برداشت باز هم مقابل کاکس آمریکایی نتیجه را واگذار کرد و به قول خودش مدل کشتی گرفتن آزادکار آمریکایی به او نمی خورد، کریمی که مثل رقابت هایی که در این مدت به میدان رفته بسیار آماده بود به طور حتم برای حضور در المپیک تغییر وزن خواهد داد و از شانس های کسب مدال در این میدان بزرگ خواهد بود.

زشت و زیبای آزادکاران در قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

کریمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم در مصاف با گئورگی روبایف روسی الاصل و دارنده مدال نقره جوانان جهان از مولداوی با نتیجه 12 بر یک پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 12 بر 2 لیوبومیر ساگالیوک از اوکراین را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کریمی در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر علیخان جبرائیل اف از روسیه را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال مقابل جی دن کاکس دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک از آمریکا با نتیجه 4 بر صفر مغلوب و صاحب مدال نقره شد.

وزن 97 کیلوگرم علی شعبانی (حذف شد) برای جانشینی یزدانی انگیزه لازم را داشت، اما توانمندی فنی مطلوب را نداشت شعبانی که پس از انصراف رضا یزدانی از حضور در رقابت های جهانی نامش در بین مسافران قزاقستان قرار گرفت آنقدر آمادگی داشت که بتواند اسم خود را در بین مدعیان دنیا مطرح کند، شکست 2 بر یک و نزدیک او مقابل کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک در جام یاشاردوغو ترکیه هم کادر فنی را امیدوار کرد و هم انگیز های شعبانی را برای خلق شگفتی بسیار زیاد کرده بود، اما او آنطور که باید توانمندی فنی مطلوبی نداشت تا خیلی راحت از گردونه رقابت ها کنار برود.

زشت و زیبای آزادکاران در قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

شعبانی در دور اول با نتیجه 9 بر یک ابراهیم جیفتجی قهرمان زیر 23 سال اروپا از ترکیه را مغلوب کرد وی در دور دوم مقابل الیزبار اودیکادزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان با نتیجه 11 بر 8 مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، از دور رقابت ها کنار رفت.

وزن 125 کیلوگرم یداله محبی (هشتم شد) برای مدال تلاش کرد، اما خوب نجنگید با مصدومیت پرویز هادی و انصراف او از حضور در رقابت های جهانی محبی نفر دوم رقابت های انتخابی عازم مسابقات این دوره جهانی شد، او که سال 2017 عنوان نهمی جهان را تجربه کرده بود با شکست حریف آمریکایی و تلاشی که در دیدار های اول و دوم خود داشت نشان داد این بار برای کسب مدال برنامه دارد، ولی در رقابت مقابل حریف نه چندان توانمند اوکراینی آنطور که باید و انتظار می رفت نجنگید تا بازهم بدون مدال رقابت های جهانی را ترک کند.

زشت و زیبای آزادکاران در قزاقستان/ محمدی و شاگردانش همه را به آینده امیدوار کردند

محبی در دور نخست با نتیجه 6 بر یک خودربولگا دورجخاند از مغولستان را مغلوب کرد وی در دور بعد در مصاف با نیکولاس گویازدوفسکی دارنده مدال برنز جهان از آمریکا با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی دست یافت و به مرحله یک چهارم نهایی رفت. محبی در این مرحله مقابل الکساندر خوتسیانیوسکی دارنده مدال برنز اروپا از اوکراین با نتیجه 3 بر 2 مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله بعد مقابل پتریاشویلی قهرما جهان و المپیک، محبی از دور رقابت ها کنار رفت.

بر اساس اعلام اتحادیه جهانی کشتی بعد از مسابقات جهانی 2019، مسابقات گزینشی المپیک در قاره آسیا از 8 تا 10 فروردین 1399 در شهر شی آن چین برگزار خواهد شد و همچنین رقابت های گزینشی جهانی روز های 11 تا 14 اردیبهشت ماه در صوفیه بلغارستان برگزار می شود.

تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت های جهانی امسال در اوزان 65، 74، 97 و 125 کیلوگرم موفق به کسب سهمیه المپیک نشد که با توجه به شرایط موجود کشتی دنیا کسب سهمیه در وزن های 97 و 125 کیلوگرم کار چندان دشواری نیست و در وزن 65 و 74 کیلوگرم نیز با انتخاب های درست می توانیم مجوز حضور در المپیک 2020 را به دست آوریم.

بیشتر بخوانید:

امامی: از مدالم راضی نیستم/ برای المپیک به تصمیم کادر فنی احترام می گذارم

عنوان چهارمی ایران در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان

انتهای پیام/

مروری بَر عملکرد آزادکاران ایران در رقابت های جهانی 2019
منبع خبر : باشگاه خبرنگاران

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
ژاپن   قزاقستان   کشتی گیر   بلاروس   آمریکا   کره شمالی   مجارستان   مدال طلا   برنز   فینالیست   قهرمانی جهان   مدال   حسن یزدانی   رضا اطری   کشتی   رزمی   مرحله یک چهارم نهایی   علیرضا کریمی   بهنام احسان پور   منچستر انگلیس   نمره قبولی   المپیک   مدال جهانی   سید احمد محمدی   اوزان   سرمربی تیم ملی   بازی های آسیایی   مسابقات جهانی   المپیک 2020 توکیو   مدال برنز   سهمیه المپیک   کسب سهمیه المپیک   تیم ملی کشتی آزاد  
اخبار مرتبط
اوزان المپیکی کشتارگاه قهرمان های طلایی کشتی
مردم نیوز
کدام ستاره ها را در توکیو 2020 نداریم؟/ اوزان المپیکی کشتارگاه قهرمان های طلایی کشتی
ورزش 3
حق کشتی گیران در رقابت های جهانی خورده شد اگر کرسی بین المللی داشتیم در دنیا دوم می شدیم
بلاغ مازندران
بازگشت ملی پوشان کشتی آزاد به ایران
بانک ورزش
چگونه عنوان سومی از تیم ملی کشتی آزاد گرفته شد؟
ایرنا
اعضای تیم ملی کشتی آزاد به کشور بازگشتند
برنا نیوز
کارنامه کشتی گیران کرمانشاهی در مسابقات جهانی
همشهری آنلاین
کشتی آزاد روسیه 5سهمیه المپیک ؛ ایران فقط 2سهمیه
تابناک
کشتی آزاد روسیه 5 سهمیه المپیک گرفت/ عملکرد نه چندان خوب ایران با 2 سهمیه
عصر ایران
هدفم بالا بردن پرچم ایران در المپیک 2020 است
جوان آنلاین
ملی پوشان کشتی آزاد فردا به تهران می رسند
بانک ورزش
حسن یزدانی: هدفم بالا بردن پرچم ایران در المپیک 2020 است/ زمان بازگشت تیم ملی کشتی آزاد
ایران آنلاین
پایان کار ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز مدال طلای جهان روی سینه حسن یزدانی نشست
598
کشتی آزاد روسیه 5 سهمیه المپیک گرفت
مردم نیوز
کشتی آزاد روسیه تمام سهمیه های المپیک را گرفت/ عملکرد نه چندان خوب ایران با 2 سهمیه
ایسنا
دیپلماسی بی رمق کشتی ایران در دایره قدرت
مردم نیوز
زمان بازگشت ملی پوشان کشتی آزاد کشورمان به تهران مشخص شد
باشگاه خبرنگاران
هوای گرگ و میش کشتی آزاد ایران در نورسلطان
سایت جماران
اعضای تیم ملی کشتی آزاد بامداد فردا به کشور باز می گردند
فانوس نیوز
کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی؛ یزدانی ستاره درخشان آسمان نورسلطان
شفاف نیوز
کارنامه آزادکاران در نورسلطان
مشرق نیوز
دیپلماسی بی رمق کشتی ایران در دایره قدرت/دبیر خلاء خادم را پر کند
مهر نیوز
کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی
مردم نیوز
کشتی قهرمانی جهان؛ کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی؛ یزدانی ستاره درخشان آسمان نورسلطان
فارس
حسن یزدانی قهرمان جهان شد/ چهارمی ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز
افق تازه
نمره قبولی محمدی و شاگردانش در نورسلطان؛ طلسم هایی که شکسته شد
فارس
تیم ملی کشتی آزاد ایران چهارم جهان شد
برترین ها
کشتی آزاد قهرمانی جهان/ ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز چهارم شد
ایران آنلاین
تیم ملی کشتی آزاد ایران چهارم شد
فرارو
غرش شیر بچه مازندران در دیار قزاقها
صدا و سیما
کشتی آزاد قهرمانی جهان|تیم ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز چهارم شد
تسنیم
حسن یزدانی نشان طلا گرفت
شبکه خبر
سعدالله یف، آخرین قهرمان مسابقات جهانی کشتی آزاد
آفتاب
برق طلا در کاروان کشتی ایران درخشد؛ یزدانی قهرمان شد
فردا نیوز
کشتی قهرمانی جهان/ پایان کار ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز
کیهان ورزشی
عنوان سومی ایران در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان
باشگاه خبرنگاران
کشتی قهرمانی جهان| احسان پور صاحب مدال برنز شد
خبرگزاری دانشجو
کشتی قهرمانی جهان/ احسان پور صاحب مدال برنز شد
کیهان ورزشی
احسان پور برنزی شد
باشگاه خبرنگاران
تیم ملی کشتی آزاد ایران در جایگاه چهارم جهان
بهار نیوز
اخبار مرتبط
bltمردم نیوز : اوزان المپیکی کشتارگاه قهرمان های طلایی کشتی
bltورزش 3 : کدام ستاره ها را در توکیو 2020 نداریم؟/ اوزان المپیکی کشتارگاه قهرمان های طلایی کشتی
bltبلاغ مازندران : حق کشتی گیران در رقابت های جهانی خورده شد اگر کرسی بین المللی داشتیم در دنیا دوم می شدیم
bltبانک ورزش : بازگشت ملی پوشان کشتی آزاد به ایران
bltایرنا : چگونه عنوان سومی از تیم ملی کشتی آزاد گرفته شد؟
bltبرنا نیوز : اعضای تیم ملی کشتی آزاد به کشور بازگشتند
bltهمشهری آنلاین : کارنامه کشتی گیران کرمانشاهی در مسابقات جهانی
bltتابناک : کشتی آزاد روسیه 5سهمیه المپیک ؛ ایران فقط 2سهمیه
bltعصر ایران : کشتی آزاد روسیه 5 سهمیه المپیک گرفت/ عملکرد نه چندان خوب ایران با 2 سهمیه
bltجوان آنلاین : هدفم بالا بردن پرچم ایران در المپیک 2020 است
bltبانک ورزش : ملی پوشان کشتی آزاد فردا به تهران می رسند
bltایران آنلاین : حسن یزدانی: هدفم بالا بردن پرچم ایران در المپیک 2020 است/ زمان بازگشت تیم ملی کشتی آزاد
blt598 : پایان کار ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز مدال طلای جهان روی سینه حسن یزدانی نشست
bltمردم نیوز : کشتی آزاد روسیه 5 سهمیه المپیک گرفت
bltایسنا : کشتی آزاد روسیه تمام سهمیه های المپیک را گرفت/ عملکرد نه چندان خوب ایران با 2 سهمیه
bltمردم نیوز : دیپلماسی بی رمق کشتی ایران در دایره قدرت
bltباشگاه خبرنگاران : زمان بازگشت ملی پوشان کشتی آزاد کشورمان به تهران مشخص شد
bltسایت جماران : هوای گرگ و میش کشتی آزاد ایران در نورسلطان
bltفانوس نیوز : اعضای تیم ملی کشتی آزاد بامداد فردا به کشور باز می گردند
bltشفاف نیوز : کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی؛ یزدانی ستاره درخشان آسمان نورسلطان
bltمشرق نیوز : کارنامه آزادکاران در نورسلطان
bltمهر نیوز : دیپلماسی بی رمق کشتی ایران در دایره قدرت/دبیر خلاء خادم را پر کند
bltمردم نیوز : کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی
bltفارس : کشتی قهرمانی جهان؛ کارنامه آزادکاران در مسابقات جهانی؛ یزدانی ستاره درخشان آسمان نورسلطان
bltافق تازه : حسن یزدانی قهرمان جهان شد/ چهارمی ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز
bltفارس : نمره قبولی محمدی و شاگردانش در نورسلطان؛ طلسم هایی که شکسته شد
bltبرترین ها : تیم ملی کشتی آزاد ایران چهارم جهان شد
bltایران آنلاین : کشتی آزاد قهرمانی جهان/ ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز چهارم شد
bltفرارو : تیم ملی کشتی آزاد ایران چهارم شد
bltصدا و سیما : غرش شیر بچه مازندران در دیار قزاقها
bltتسنیم : کشتی آزاد قهرمانی جهان|تیم ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز چهارم شد
bltشبکه خبر : حسن یزدانی نشان طلا گرفت
bltآفتاب : سعدالله یف، آخرین قهرمان مسابقات جهانی کشتی آزاد
bltفردا نیوز : برق طلا در کاروان کشتی ایران درخشد؛ یزدانی قهرمان شد
bltکیهان ورزشی : کشتی قهرمانی جهان/ پایان کار ایران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز
bltباشگاه خبرنگاران : عنوان سومی ایران در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان
bltخبرگزاری دانشجو : کشتی قهرمانی جهان| احسان پور صاحب مدال برنز شد
bltکیهان ورزشی : کشتی قهرمانی جهان/ احسان پور صاحب مدال برنز شد
bltباشگاه خبرنگاران : احسان پور برنزی شد
bltبهار نیوز : تیم ملی کشتی آزاد ایران در جایگاه چهارم جهان
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.