مخبر - 1398/07/01 - بیوگرافی روناک یونسی، از بازیگری تا رستوران داری!

بیوگرافی روناک یونسی، از بازیگری تا رستوران داری!
بیوگرافی روناک یونسی: روناک یونسی بازیگر سینما و تلویزیون، متولد سال 1359 در تهران و دارای دو فرزند پسر است. وی تاکنون در چندین مجموعه تلویزیونی و سینمایی حضور داشته است.
بیوگرافی روناک یونسی، از بازیگری تا رستوران داری!

بیوگرافی روناک یونسی
ستاره | سرویس چهره ها - روناک یونسی، بازیگر توانای فیلم محبوب و تحسین شده روز روشن حسین شهابی و همچنین بازیگر خوب سریال رستگاران سیروس مقدم در نقش خجسته (همسر احمدرضا) است. علاوه بر این ها وی تاکنون در چندین مجموعه تلویزیونی و سینمایی حضور داشته است. بیوگرافی این هنرمند توانا، به همراه متن یک مصاحبه کوتاه از او، در این مقاله آورده شده است.
بیوگرافی روناک یونسی وی بازیگر سینما و تلویزیون و متولد 31 مرداد (یا 9 دی) 1359 در تهران بوده و دارای دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی است. روناک اکنون بازیگر و یک ورزشکار حرفه ای است و یک رستوران دارد.
بیوگرافی کامل روناک یونسی ازدواج و خانواده این بازیگر برای بار دوم در سال 1391 با محسن میری (متولد 20 آبان 1364) ازدواج کرد. محسن میری یکی از مدل های ایرانی است و تجربه کمی در عرصه بازیگری دارد، اما اکنون به عنوان مربی فیتنس در ایران و خارج از کشور فعالیت می کند. روناک و محسن در سریال «سقوط آزاد» با یکدیگر آشنا شدند و این آشنایی منجر به ازدواج آن ها شد. این زوج دارای دو فرزند پسر به نام های مهرسام و مهراز هستند.
لازم به ذکر است که روناک 3 خواهر دارد و خودش خواهر بزرگ است و خواهرش سمیرا یونسی در زمینه مد و مدلینگ و آرایشگری فعالیت می کند. او در یک خانواده 6 نفره بزرگ شده است و مادرش مدیر یک دبیرستان دخترانه است. روناک گفته است که عاشق خانواده اش است و موفقیت های خود را مدیون راهنمایی های درست پدر می داند. او همچنین می گوید "در کودکی شیطون بودم، اما بخاطر اینکه دانش آموز زرنگی بودم، از خطاهایم چشم پوشی می کردند." روناک یونسی و همسرش محسن میری
شروع فعالیت هنری او به پیشنهاد یکی از دوستان خود، برای یک فیلم عکس فرستاد و با اینکه انتظار پذیرفته شدن نداشت، با او تماس گرفتند و از او برای تست دعوت کردند. وی پس از قبولی در آزمون، اولین بار در سال 1385 در سن 26 سالگی با فیلم گرگ و میش به کارگردانی قاسم جعفری جلوی دوربین رفت. سپس در سال 1386 با سریال زمین آسمانی تلویزیون را تجربه کرد و رفته رفته، با کسب تجربه های بیشتر، در سال 1388 در سومین تجربه تلویزیونی خود به نام رستگاران، به کارگردانی سیروس مقدم، نقش اول آن را بر عهده گرفت و به شهرت و محبوبیت رسید. این هنرمند گفته است: "اگر بازیگر نمی شدم دوست داشتم معلم شوم، چون تجربه اش را دارم. من در سال های قبل از فارغ التحصیلی خود، چون گرافیک خوانده بودم و در دانشگاه هنر تحصیل می کردم، به مدت دو سال معلم خطاطی و نقاشی در یک دبستان پسرانه بودم و بهترین سال ها و زیباترین احساسات را در آن دوره تجربه کردم." بیوگرافی کامل روناک یونسی
روناک و آشپزی روناک از دستپخت خود می گوید: " از نوجوانی خانه داری و آشپزی رو به خوبی یاد گرفتم، به گفته دوستان، اطرافیان و آشنا ها، دستپخت من بسیار خوشمزه است. دلیلش را نمی دانم، اما من به آشپزی به چشم یک هنر نگاه می کنم، چون در آن خلاقیت دخیل است، قیمه بادمجان، خورشت کرفس و انواع تهچین را خوب درست می کنم. "
سفر و مطالعه روناک گفته است که خیلی اهل مسافرت هستم، ولی هنوز خیلی از جا ها هست که نرفته باشم و اگر بخواهم سفر بروم، انتخابم سفر به آنجا هاست. اما در میان جا هایی که تا الان رفته ام و دوست داشته ام، سفر به شیراز بود. همچنین روناک در فرصت های بیکاری خود، از کتاب و مطالعه بهره می برد. او می گوید:" سعی می کنم کتاب در کنار تختم باشد که هر وقت فرصت کنم نگاه کنم. در گذشته قبل از تولد فرزندانم، شاید یک کتاب را یک هفته ای تمام می کردم، اما الان در حدود یک ماه طول می کشد و این خیلی بد است و بابتش ناراحتم." روناک یونسی و پسرش
روناک و مد در یک گفتگو با خانم یونسی از ایشان در مورد مد و اینکه آیا اهل مد هستند یا خیر، پرسیده شد و ایشان در پاسخ گفتند: "من نمی خوام شعار بدم که نه، اهل مد نیستم و ساده پوشم. به هر حال مد در دنیای امروز همه را تحت تاثیر قرار داده و من هم لباس هایی می پوشم که از برند های خوب باشه و به سلیقه روز و عامه پسند نزدیک باشه. من برند فندی و لوییس ویتون را خیلی دوست دارم." ورزش مورد علاقه روناک به ورزش های دریایی بسیار علاقمند است. ایشان در این مورد می گوید: " از ارتفاع خیلی می ترسم، ولی وقتی پاراسل سوار می شوم و بالای دریا و آب قرار می گیرم دیگر از ارتفاع ترسی ندارم." او همچنین دوره های مختلف رشته تناسب اندام را گذرانده و مدرک مربیگری از فدراسیون دارد و 9 سال است که در این زمینه فعالیت می کند. بیوگرافی کامل روناک یونسی
رستوران کوکوبانا در کیش این هنرمند برای داشتن شغل دوم، رستورانی ایتالیایی با نام کوکوبانا، در کیش افتتاح کرده که در مرکز تجاری واقع شده است. وی در آنجا شریک بوده و مدیریت رستوران هم با او است که بیشتر مواقع به کیش می رود و به کار های رستوران نظارت می کند؛ روناک تصمیم به افتتاح رستورانی در تهران نیز دارد، اما می گوید رستوران من زنجیره ای نبوده و مسلما رستوران تهران با کیش فرق زیادی دارد. روناک و همسرش در خارج از کشور روناک یونسی و همسرش برای چند وقت به کانادا سفر کردند که در پی این مسافرت شایعات و صحبت های زیادی در این باره در فضای مجازی پخش شد؛ این زوج در این باره گفتند این یک سفر کوتاه بوده و به زودی، بعد از به دنیا آمدن فرزند خود، به ایران باز می گردند.

عکس جنجالی عکسی در فضای مجازی از روناک و همسرش، پخش شد و خیلی زود این عکس به یکی از پرجنجال ترین عکس ها تبدیل گشت. این عکس در حالی گرفته شده بود که محسن میری نیمه برهنه، در حال بوسه زدن بر همسر خود بود؛ بسیاری از کاربران این عکس را عریان کردن حریم خصوصی عنوان کردند و معتقد بودند که در فرهنگ ایرانی کمی عجیب به نظر می رسد. اما به اعتقاد این زوج، بوسه زدن و عمومی کردن آن کار بسیار قشنگی بوده و عشق حقیقی را به تصویر می کشد. لازم به ذکر است که در شرایطی که همسر این بازیگر نیمه برهنه است و خود او باردار است، حال و هوای جالبی را به تصویر نکشیده اند! روناک یونسی و همسرش محسن میری
متن یک مصاحبه در این قسمت می توانید متن مصاحبه ای کوتاه با این هنرمند را بخوانید. با توجه به اینکه سه حوزه تلویزیون، سینما و تئاتر را تجربه کرده اید جنس کدامیک به شما نزدیکتر بوده و در اولویت انتخاب است؟ به عقیده شخصی من برای یک بازیگر خیلی نباید تفاوت کند که مدیومی که در آن کار می کند، تئاتر، سینما یا تلویزیون است؛ هر مدیومی که بتواند بستری برای خلق کردن و جولان دادن بازیگر در نقش ایجاد کند، می تواند دوست داشتنی باشد. کار خوب، خوب است و مدیوم آن فرق نمی کند و من هر سه مدیوم را دوست دارم.
شما در «رستگاران» خوش درخشیدید و به ستاره آن روز های تلویزیون تبدیل شدید، اما بعد از این سریال، از تلویزیون فاصله گرفتید. دلیل این فاصله چه بود؟ وقتی یک اتفاق خوب برای بازیگر می افتد و نقشی که بازی کرده است دیده می شود، متاسفانه در ادامه مسیر کاری، مدام پیشنهاد هایی شبیه به همان نقش به دست او می رسد. این در حالی است که هر بازیگری، توانایی های متفاوتی دارد و به نظرم لزومی ندارد یک نقش را چند بار تکرار کند. من، چون حس کردم توانایی هایم در زمینه بازیگری بیش از این است و می توانم نقش های مختلف را تجربه کنم، یک مقدار فاصله گرفتم تا بتوانم نقش های متفاوتی را بازی کنم.
از زندگی مشترک راضی هستید که به دوستان خود پیشنهاد کنید ازدواج کنند؟
خدا را شکر من از زندگی ام راضی هستم، اما ازدواج، مقوله ای نیست که توصیه شود، بلکه باید برای افراد پیش بیاید. پیشنهاد من این است که اگر کسی در زندگی شما هست که از نظر فکر، اعتقاد و دیدگاه به شما نزدیک است، خیلی زیباتر است که با هم ازدواج کنید. در ازدواج آرامشی است که در هیچ رابطه ای وجود ندارد. بیوگرافی کامل روناک یونسی روناک یونسی بعد از گذشت دو سال از آغاز زندگی مشترک احساس خوشبختی می کند؟
بله، همسر مهربان و خوبی دارم که کاملا مرا درک می کند و دو پسر ناز دارم که به اندازه دنیا، آن ها دوست دارم. این یعنی تمام خوشبختی.
بازیگران خانم می ترسند که مادر شدن به فعالیت آن ها در سینما و تلویزیون لطمه بزند؛ شما از این موضوع نترسیدید؟ کار در زندگی انسان نقش مهمی دارد و جزء اولویت هاست، اما به نظر من، زندگی شخصی برای هر انسانی در اولویت است. برای هر خانمی، در یک سن مشخص، مادر شدن خیلی مهم است و در روحیه او اثر مثبت می گذارد. من تصمیم خودم را گرفته بودم و دوست داشتم مادر شوم، خدا هم این لطف را در حق من انجام داد و مهرسام را به من بخشید. شاید مادر شدن یک مقدار مشغله های انسان را زیاد کند، اما این مشغله ها شیرین و دوست داشتنی هستند. «مهرسام» برای من، محدودیتی ایجاد نکرده که به کارم لطمه بزند، اما حس مادر بودن آنقدر شیرین است، که اگر محدودیتی برای من ایجاد می شد، باز هم، مهم نبود. باید به این موضوع اشاره کنم که مهرسام برای من از هر کاری مهم تر است و اگر قرار باشد بین کارم و پسرم یکی را انتخاب کنم، قطعا «مهرسام» را ترجیح خواهم داد. مهرسام قرار است مدل شود یا بازیگر؟
مهرسام یک مدل خیلی خوب می شود که بازیگر هم هست (خنده). بیوگرافی کامل روناک یونسی از میان غذا های محلی نقاط مختلف ایران کدام غذا را بیشتر دوست دارید؟ مرغ ترش. اصلیت ما به شمال برنمی گردد، اما مادرم دستور پخت این غذا را دارد و بسیار خوب آن را درست می کند، به شمال هم هر وقت سفر می کنم دنبال جایی می گردم که در آنجا مرغ ترش بخورم.
انتخاب شما برای سفر خارجی کدام کشور است؟ تقریبا چندین کشور خوب اروپایی را برای تفریح و گشتن رفتم. همچنین تعدادی از کشور های آسیای شرقی را؛ اما جایی که خیلی به من خوش گذشت و دوست داشتم و حتی خاطرات خوبی از کافه ها و رستوران ها و خیابان ها و فضای آن دارم، شهر آمستردام است.
اهل خرید کردن هستید؟ و آیا خرید برای شما جنبه تفریح دارد؟
به شدت، مگر می شود خانم ها اهل خرید نباشند. به صورت تفریح به خرید نگاه نمی کنم، اما برای من لذتبخش است.
چه کاری بیشتر از همه شما را عصبانی می کند؟
بی نظمی و شلختگی. بیوگرافی کامل روناک یونسی
خصوصیتی که با آن شناخته می شوید، کدام است؟
منضبط، جدی، مهربان و بسیار منظم؛ این منظم بودن من ممکن است اطرافیان را آزار بدهد، اما جزء خصایص من هست.
چه کاری در زندگی، بیشتر از همه شما را سورپرایز کرده است؟
وقتی که فهمیدم مادر شدم؛ چون برای گرفتن نتیجه آزمایش، مطمئن نبودیم که مثبت است یا خیر؛ همسرم برای دریافت نتیجه رفته بودند و در راه به ایشان زنگ زدم گفتم چه شده، ایشان گفتند هیچی، همه چیز خوب است. اما وقتی به خانه رسیدند با کلی بادکنک آمدند داخل و گفتند سلام مامان روناک و من آنجا به شدت سورپرایز شدم که مادر شدم.
فعالیت های هنری سینما
  روز روشن (1391) عقاب صحرا (1391) کوچه ملی (1389) بومرنگ (1389) به هدف شلیک کن (1387) منفی هجده (1386) ارتفاع 6/45 (1385) گرگ و میش (1385)

مجموعه تلویزیونی
 • 1393؛ آخرین بازی (حسین سهیلی زاده)
 • 1393؛ برابر با اصل (سیدجلال الدین دری)
 • 1393؛ نیلی تر از مهتاب (سیدمحسن یوسفی)
 • 1390؛ سقوط آزاد (علیرضا امینی)
 • 1389؛ موج و صخره (مجید صالحی) (نوروز 90)
 • 1389؛ خانه بی پرنده (کاظم معصومی)
 • 1388؛ رستگاران (سیروس مقدم)
 • 1387؛ گل های گرمسیری (محمدمهدی عسگرپور)
 • 1386؛ زمین آسمانی (عبدالرحمان شلیلیان)
 • 1382؛ بوی غریب پاییز

شبکه خانگی
 • آسپرین (فرهاد نجفی؛ 1395)

سخن آخر در این مطلب بیوگرافی هنرمند با استعداد، روناک یونسی آورده شد؛ شما می توانید عکس های بیشتر این هنرمند را در پیج اینستاگرام او مشاهده کنید. لطفا نظرات خود در مورد فعالیت ها و کار های هنری این هنرمند را با ما و دیگر مخاطبان ستاره در میان بگذارید.

اینستاگرام روناک یونسی

ronakyounesi ساغر شفیعی
منبع خبر : ستاره

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
رستوران   آشپزی   هنرمند   سیروس مقدم   شیراز   حسین شهابی   بادمجان   بازیگر   قبولی   مجموعه تلویزیونی   مدلینگ   کرفس   خوشمزه   قاسم جعفری   گرافیک   کودکی   بیوگرافی   یونسی   مادرش   مقاله   دستپخت   معلمین   گرگ و میش   قبل از تولد   فوق دیپلم   بیکاری   سینما و تلویزیون   دانش آموزان   همسر   خارج از کشور   خانه داری   ورزشکاران   فارغ التحصیلان   دانشگاه هنر  
اخبار مرتبط
جنجال کشف حجاب روناک یونسی در آغوش همسرش + عکس و بیوگرافی
شمانیوز
شوهر و مادرشوهر روناک یونسی +عکس
روز پلاس
بازیگران خردسال فیلم ها و سریال ها که بزرگ شدند
خبر داغ
ویدیوی لو رفته و جنجالی از شهرزاد مدیری در حال اهنگ خواندن در کنسرت پدرش مهران مدیری + فیلم
شمانیوز
فریبا نادری بازیگر ستایش3 کیست؟ + تصاویر
شمانیوز
بیوگرافی پارسا پیروزفر + عکس های جدید
شمانیوز
از مخملباف تا اسکندری!/ دردسرهای مهاجرت و سفرهای خارجی ستاره های سینما و تلویزیون برای صدا و سیما
رویداد 24
اولین ویدیوی محمدرضا گلزار پس از عمل جراحی سنگین +فیلم و بیوگرافی
شمانیوز
بیوگرافی بهزاد داوری؛ از سریال شهرزاد تا از سرنوشت
ستاره
جشنی برای شکوفه هایی که به بار می نشینند/ از کلاس اولی های دیروز تا امروز
شبستان
چهره ها و افراد مشهور متولد 1 مهر
ستاره
بیوگرافی هانده ارچل؛ بازیگر و مدل جوان ترکیه ای
ستاره
تجاوز جنسی به گلشیفته فراهانی + فیلم و بیوگرافی
شمانیوز
معرفی مهره توسعه ایده های نــــاب در گوگل
اقتصاد نیوز
چهره ها و افراد مشهور متولد 29 شهریور
ستاره
عصبانیت ساره بیات پس از لو رفتن عکس او درکنار محمدرضا گلزار / سوپر استار ایران چه گفت؟ + فیلم و تصاویر
رکنا نت
بیوگرافی مهدی صبایی؛ از رامین بدون شرح تا قاسم در دلدادگان
ستاره
مهدی سلوکی بازیگرسریال ستایش فوت کرد ؟! + بیوگرافی و علت مرگ
شمانیوز
عکس های جنجالی و لورفته از روناک یونسی و همسرش در کانادا + تصاویر و بیوگرافی
شمانیوز
عکس لورفته از مهران مدیری و مهناز افشار در مهمانی خصوصی + عکس و بیوگرافی
شمانیوز
بیوگرافی محسن قاضی مرادی + عکس های همسرش
آریا
بیوگرافی دارا حیایی؛ تنها فرزند امین حیایی
ستاره
ایرج ملکی کیست؟ + ما سرکارش گذاشته ایم یا او سرکارمان گذاشته؟!
شمانیوز
فیلم لورفته از دابسمش جنجالی شیلا خداداد با اهنگ خواننده زن + فیلم و بیوگرافی
شمانیوز
چهره ها و افراد مشهور متولد 25 شهریور
ستاره
بیوگرافی بهناز جعفری؛ از زندگی هنری تا بیماری او
ستاره
عکس لو رفته از سحر دولتشاهی ، همسر سابق رامبد جوان در تایلند + تصاویر و بیوگرافی
شمانیوز
بیوگرافی فریبا نادری و همسرش + تصاویر جدید
شمانیوز
فیلم لورفته از گم شدن بهاره رهنما در کانادا + بیوگرافی و فیلم
شمانیوز
چهره ها و افراد مشهور متولد 23 شهریور
ستاره
بیوگرافی شهلا ریاحی؛ هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون
ستاره
چهره ها و افراد مشهور متولد 21 شهریور
ستاره
عکس های لو رفته از محمدرضا گلزار و ساره بیات در کنار هم و خبر ازدواجشان + فیلم و تصاویر
شمانیوز
فیلم لورفته از استایل و تیپ جنجالی بهاره رهنما در کانادا در محرم + فیلم و عکس
شمانیوز
فیلم لو رفته قربون صدقه رفتن جنجالی دختران برای محمدرضا گلزار در محرم + فیلم و بیوگرافی
شمانیوز
فیلم لورفته از تمبک زدن اختصاصی و جنجالی محمدرضا گلزار برای دختر زیبا + فیلم و بیوگرافی
شمانیوز
فیلم لو رفته از تمرینات بدنسازی روناک یونسی با همسرش با تیپ منشوری + بیوگرافی و عکس
شمانیوز
بیوگرافی مهرنوش ستاری؛ بازیگر نقش رعنا در ستایش 3
آوای خزر
بیوگرافی امیرمحمد زند؛ بازیگر پرماجرای سریال ستایش 3
ستاره
چهره ها و افراد مشهور متولد 17 شهریور
ستاره
اخبار مرتبط
bltشمانیوز : جنجال کشف حجاب روناک یونسی در آغوش همسرش + عکس و بیوگرافی
bltروز پلاس : شوهر و مادرشوهر روناک یونسی +عکس
bltخبر داغ : بازیگران خردسال فیلم ها و سریال ها که بزرگ شدند
bltشمانیوز : ویدیوی لو رفته و جنجالی از شهرزاد مدیری در حال اهنگ خواندن در کنسرت پدرش مهران مدیری + فیلم
bltشمانیوز : فریبا نادری بازیگر ستایش3 کیست؟ + تصاویر
bltشمانیوز : بیوگرافی پارسا پیروزفر + عکس های جدید
bltرویداد 24 : از مخملباف تا اسکندری!/ دردسرهای مهاجرت و سفرهای خارجی ستاره های سینما و تلویزیون برای صدا و سیما
bltشمانیوز : اولین ویدیوی محمدرضا گلزار پس از عمل جراحی سنگین +فیلم و بیوگرافی
bltستاره : بیوگرافی بهزاد داوری؛ از سریال شهرزاد تا از سرنوشت
bltشبستان : جشنی برای شکوفه هایی که به بار می نشینند/ از کلاس اولی های دیروز تا امروز
bltستاره : چهره ها و افراد مشهور متولد 1 مهر
bltستاره : بیوگرافی هانده ارچل؛ بازیگر و مدل جوان ترکیه ای
bltشمانیوز : تجاوز جنسی به گلشیفته فراهانی + فیلم و بیوگرافی
bltاقتصاد نیوز : معرفی مهره توسعه ایده های نــــاب در گوگل
bltستاره : چهره ها و افراد مشهور متولد 29 شهریور
bltرکنا نت : عصبانیت ساره بیات پس از لو رفتن عکس او درکنار محمدرضا گلزار / سوپر استار ایران چه گفت؟ + فیلم و تصاویر
bltستاره : بیوگرافی مهدی صبایی؛ از رامین بدون شرح تا قاسم در دلدادگان
bltشمانیوز : مهدی سلوکی بازیگرسریال ستایش فوت کرد ؟! + بیوگرافی و علت مرگ
bltشمانیوز : عکس های جنجالی و لورفته از روناک یونسی و همسرش در کانادا + تصاویر و بیوگرافی
bltشمانیوز : عکس لورفته از مهران مدیری و مهناز افشار در مهمانی خصوصی + عکس و بیوگرافی
bltآریا : بیوگرافی محسن قاضی مرادی + عکس های همسرش
bltستاره : بیوگرافی دارا حیایی؛ تنها فرزند امین حیایی
bltشمانیوز : ایرج ملکی کیست؟ + ما سرکارش گذاشته ایم یا او سرکارمان گذاشته؟!
bltشمانیوز : فیلم لورفته از دابسمش جنجالی شیلا خداداد با اهنگ خواننده زن + فیلم و بیوگرافی
bltستاره : چهره ها و افراد مشهور متولد 25 شهریور
bltستاره : بیوگرافی بهناز جعفری؛ از زندگی هنری تا بیماری او
bltشمانیوز : عکس لو رفته از سحر دولتشاهی ، همسر سابق رامبد جوان در تایلند + تصاویر و بیوگرافی
bltشمانیوز : بیوگرافی فریبا نادری و همسرش + تصاویر جدید
bltشمانیوز : فیلم لورفته از گم شدن بهاره رهنما در کانادا + بیوگرافی و فیلم
bltستاره : چهره ها و افراد مشهور متولد 23 شهریور
bltستاره : بیوگرافی شهلا ریاحی؛ هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون
bltستاره : چهره ها و افراد مشهور متولد 21 شهریور
bltشمانیوز : عکس های لو رفته از محمدرضا گلزار و ساره بیات در کنار هم و خبر ازدواجشان + فیلم و تصاویر
bltشمانیوز : فیلم لورفته از استایل و تیپ جنجالی بهاره رهنما در کانادا در محرم + فیلم و عکس
bltشمانیوز : فیلم لو رفته قربون صدقه رفتن جنجالی دختران برای محمدرضا گلزار در محرم + فیلم و بیوگرافی
bltشمانیوز : فیلم لورفته از تمبک زدن اختصاصی و جنجالی محمدرضا گلزار برای دختر زیبا + فیلم و بیوگرافی
bltشمانیوز : فیلم لو رفته از تمرینات بدنسازی روناک یونسی با همسرش با تیپ منشوری + بیوگرافی و عکس
bltآوای خزر : بیوگرافی مهرنوش ستاری؛ بازیگر نقش رعنا در ستایش 3
bltستاره : بیوگرافی امیرمحمد زند؛ بازیگر پرماجرای سریال ستایش 3
bltستاره : چهره ها و افراد مشهور متولد 17 شهریور
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.