مخبر - 1398/06/31 - نقاط محرک بدن زنان که تمایل دارند نوازش شود

نقاط محرک بدن زنان که تمایل دارند نوازش شود
مطمئنا هر مردی از مشاهده لذت همسر خویش به وسیله او خرسند شده و حس خوشایندی بر او حاکم می شود، بر خلاف تصور اغلب خانم ها مردها تنها به لذت خویش فکر نمیکنند بلکه به دلیل عدم اگاهی از آناتومی بدن زنان و عدم آشنایی کامل از دنیای جنسی زنان با خیال این که آن ها هم مانند مردها ارضا می شوند رفتار می کنند و ...
نقاط محرک بدن زنان که تمایل دارند نوازش شود

مردها برای برقراری رابطه جنسی به عناصر احساس، پیشنوازی و عشق بازی مانند زنان احتیاج ندارند بلکه در صورت مساعد بودن شرایط روحی تنها یک جرقه ذهنی درمغز آن ها کافیست که تحریک شده و برای رابطه جنسی کاملاً آماده شوند، در حالی که زنان احتیاج به پیشنوازی و اماده سازی دارند که دانستن مطالب ذیل جهت پیشنوازی توصیه می شود.

نواحى که باید نوازش کنید:

1- سر

شاید یکی از ساده ترین و دل چسب ترین حرکات برای همسر شما این باشد که:

شما دستتان را لای موهای او ببرید و به تدریج با انها بازی کنید. توجه کنید که این حرکت در 2 جا بسیار کاربرد دارد:

الف) در ابتدای شروع به تحریک. یعنی درست پس از این که حرفهای عاشقانه را به هم میزنید و جزء اولین حرکات فیزیکی

ب) بعد از پایان همبستر شدن و درست پس از لحظه ای که همسرتان و یا خودتان به ارگاسم میرسید. به یاد داشته باشید که اگر در اکنون به همسرتان توجه نکنید، همسرتان فکر خواهد کرد که شما تنها برای هوسرانی به اوا علاقه مندید. بنابراین همیشه بعد از پایان هم بسترشدن ، چند برابر به همسرتون محبّت کنید. یکی از بهترین راه ها در این وقت ها هم صحبت شدن، ابراز مکرر عبارت: دوستت دارم، در آغوش گرفتن همسر، و نوازش موهای او خواهد بود.

نقاط محرک بدن زنان که تمایل دارند نوازش شود

2- گردن

بوسیدن آرام اطراف و پشت گوش و لاله گوش و همنیطور پشت گردن هم برای آقایان هم برای خانم ها بسیار لذتبخش هست بخاطر حساسیت و ضربان نبض در این ناحیه زنان بوسیدن این قسمت خیلی لذت می برند. ولی نکته مهم اینجاست که خیلی از زن ها از بزاق دهان خوششان نمی آید و خیلی ها برای این که همسر خویش را ناراحت نکنند این مسأله را نمی گویند و از بوسه هایی که بزاق دهان را روی قسمتهای گوناگون بدن زیاد میکند متنفرند و هیچ لذتی نمی برند. مطمئن شوید که همسر شما جزء کدام گروه از زنهاست. آن ها که از خیس شدن بدنشان از بزاق دهان بدشان می اید و یا آن گروه دیگری که با این مسأله مشکلی ندارند.

3- لب ها

لب ها را میتوان از جمله ی حساس ترین نقطه بدن زن دانست و بوسیدن برای زنها احتمالا خیلی مهم تر از مردها باشد. خیلی از مردها تأثیر بوسیدن و لبها را در زنان نادیده می گرند ولی باید بدانند که لبها جز مهم ترین قسمتهای تحریک حس جنسی زنها است. بوسیدن با عشق و آرام زنان را خیلی بیش از هر چیزی تحت تأثیر قرار میدهد .

4- ران ها

چه وی برهنه باشد یا لباسی برای رابطه جنسى پوشیده باشد، پاهایش را از هم باز کنید و چند دقیقه با دست به نوازش درون و بیرون رانهایش بپردازید.

5- نوک سینه ها

تقریباً تمام زنها موافق هستند که نوک سینه را میتوان از جمله حساس ترین نقطه بدن زن و از تحریک کننده ترین قسمتها دانست. ولی به شرطی که همسرشان بداند چه طور با آن ها زنش را تحریک کند. خیلی از آقایان بر اساس تجربه به مرور زمان امکان دارد یادبگیرند که چه طور نوک سینه همسرشان را تحریک کنند ولی خیلی ها هم اصلاً نمی دانند چه طور این کار را بکنند.

یکی از ظریفترین و مهم ترین رفتارهای مردها در رابطه زناشویی همین هست. زن ها امکان دارد گاهی از خشونت و رابطه های جنسی خشن لذت ببرند ولی کم تر زنی است که دوست داشته باشد همیشه این چنین روابط جنسی خشن داشته باشد. تحریک نوک سینه زنان نیاز به ملایمت و حرکات ظریف دارد. حرکت آهسته دورانی زبان بر روی نوک پستان برای زنان بسیار لذتبخش تر هست تا این که مانند یک بچه شیرخواره با پستان مادر رفتار شود.

نقاط محرک بدن زنان که تمایل دارند نوازش شود

6- دست ها

دستش را بگیرید، طورى که کف دستها به طرف بالا باشد، و با هر دو شست به مهربانی کف دستش را نوازش کنید ضمن این که بقیه انگشتانتان هم زمان سمت دیگر دستش را نوازش می کند. آرام آرام به طرف پایین پیشروى کنید تا کل دستش را نوازش کنید.

یکی از مهم ترین و عاشقانه ترین نقطه های حساس بدن زن که احتمالا بیش تر مردها ندانند و ناحیه نبض مچ دست وی هست. درصورتی که به این قسمت، مردها توجه کنند نبض مچ دست میتواند از جمله حساس ترین نقطه بدن زن به حساب بیاید با این که حتی احتمالا خود زنها هم ندانند. این قسمت را با بوسه های آرام و حرکت زبان میتوانید تحریک کنید و ببینید که همسرتان چه طور از ان شگفت زده میشود .

7- مچ ها

دستش را طورى بگیرید که کف دست به طرف بالا باشد، در حالی که از وقایع روزانه اش میپرسید سر انگشتانتان را به سمت مچ و ساعدش حرکت دهید. بعد از چند دقیقه نوازش کردن، با لبها، دندان و زبانتان قسمت داخلى مچش را بلیسید و به نرمى گاز بگیرید.

- وقتى که مچش را میبوسید، با دستتان دست او را مقابل صورتتان بگیرید.

8- گوش ها

به سراغ گوشش بروید و جمله اى مانند ”امشب شب توست، “ زمزمه کنید و بعد نرمه گوشش را داخل دهانتان بگیرید و حسابى خیسش کنید. بعد سراغ قسمت بالائى گوشش رفته و آرام با دندان گازش بگیرید.

- پیش از انجام هر کارى، با انگشتانتان به آرامى موهایش را از روى گوشش کنار بزنید؛ بعد روى گردنش بسمت بالا نفس بکشید تا به محل مذکور برسید.

9- شکم و ناف

زنها از نوازش و غلغلک این دو قسمت خیلی لذت میبرند. با نوک انگشتتان روی شکم و پیرامون ناف دایره بکشید. دستتون رو بالای شکم و زیر دنده ها گذاشته و اهسته به طرف لگن بیارید. هیچوقت از بوسیدن شکم غافل نشوید. بوسیدن، مکیدن و لیسیدن ناف خانوما خیلی لذت بخش است.

10 – زانوها

نقاط محرک بدن زنان که تمایل دارند نوازش شود

چه در حال عشق بازی باشید یا تنها شروع به نوازش کرده باشید، گذاشتن زانوهایش روى شانه هایتان و مالش آن ها راه خوبى براى تحریک احساسات اوست. هر کدام از زانوها را با دستانتان نوازش کرده و بعد آن ها را از سمتى به طرف دیگر ببوسید.

- موقع بوسیدن زانوها با دست ساق پایش را بالا و پایین ببرید. و مجددا، هرگز از دندانهایتان استفاده نکنید.

11 – پاها

چه به عنوان بخشى از عادت های عشق بازی یا آرامش بخشیدن به او بعد از یک روز سخت، مالش پاهاى یک زن به طرز باور نکردنى شما را به اهدافتان خواهد رساند. کمى روغن ماساژ یا کرم بدن روى دستتان گذاشته و به هم بمالید تا گرم شود و با مالش وسط کف پاهایش آغاز کنید. به آرامى به طرف پنجه ها و بعد به طرف پاشنه بروید.

- مدت زمانى را به مالش اطراف پاهایش اختصاص دهید و مراقب باشید قلقلکش ندهید.

12 – پشت

بیش تر زنها کشته ماساژ پشت هستند. انگشت خویش را روی مهره ها فوق و پائین ببرید و کمر او را بمالید.

13 – باسن

تحریک این منطقه بسیار تحریک انگیز بوده می توانید آن را نوازش کنید. در هنگام شروع تحریک به تدریج و آهسته آهسته وهمزمان با تحریک شما، جریان خون در این منطقه و در منطقه ی لگن افزایش مییابد. توجه داشته باشید که دست زدن به باسن هم باید به نرمی صورت بگیرد.

برانگیختن زن پیش از نزدیکی

برای تمام خانم ها ،تحریک جنسی پیش از دخول آلت در مهبل لازم است واین تحریک نه تنها به صورت ملامسه ها و نوازش های فیزیکی بلکه همراه با اظهار علاقه از جانب شوهر و بیان کلمات عشق آفرینی است که حاکی از زیبایی زن ،تعلق او به شوهر و سزاواری او برای پرستش و امثال اینهاست وزن در برابرآنها حساسیتی ویژه دارد و گاه باشد که زن به تحریک روانی بهتر از تحریک فیزیکی پاسخ گوید.

نقاط محرک بدن زنان که تمایل دارند نوازش شود

معمولا سالها طول میکشد تا زن بفهمد که واقعا به چه راهی بهتر تحریک می شود و ظرفیت تحریک پذیری او در چه حدود است. غالبا زن در نخستین دفعات نزدیکی به دشواری تحریک می شود و اکثرا از نخستین نزدیکی ها لذت چندان نمی برد ولی بعدها هم به سبب عادت به نزدیکی و درک شوهر واز بین رفتن شرم و امثال آن و هم در اثر تجربه ،یاد می گیرد که برای تحریک خود از چه راه هایی بهره بگیرد و از مرد چگونه رفتارهایی را طلب کند.در واقع ،زن بر خلاف مرد پس از گذشت چندین سال نسبت به ظرفیت های جنسی خود بصیرت پیدا می کند.

امروزه تمام نقاط حساس بدن زن شناخته شده و پاسخ آنها به تحریک جنسی نیز آشکار گردیده است و در این طریق آنکه بسیار اندیشیده و کار کرده است ،ماسترز (استاد بیماری های زنان در دانشگاه واشنگتن ) سکسولوژیست نامور معاصر است. واژن به ویژه کلیتوریس ،پستان به ویژه نوک آن ،لب ها ،زبان، محوطه ی داخل دهان ،کفل ها ،سطح داخلی ران ،مسیر ستون مهره ها به ویزه در ناحیه ی کمر ،شانه ها ،گردن ،پوست سر وگوش به ویژه نرمک آن ، مهم ترین نقاط حساس بدن زن است و مرد باید برای تحریک زن از حساسیت این نقاط استفاده کند اما هر زن نقطه ی حساس ویژه ای دارد و اگر چند سالی نزدیکی کرده باشد نقطه ی حساس بدن خویش را می شناسد.

پیرامون گوش و ارتباط آن با واژن از هزاران سال پیش تاکنون مطالب بسیاری نوشته اند ؛ 4000 سال پیش جزای زنی که پشت پا زنی به عفت پیشه می کرد بریدن گوش بود . در برمه از وقتی دختر را زن می شناختند و وظایف اجتماعی زن را به او می سپردند که گوشش را در طی مراسم مذهبی ویژه ای سوراخ می کردند . محققین آلمانی نیز در این مورد مطالبی نوشته اند و عنوان نوشته هایشان (گوش ،سمبل واژن ) است .

در افسانه های کهنه ی یوگسلاوی نیز رابطه ی بین گوش و واژن اشاره شده است و اهالی آن سرزمین داستانی به نام (گوش بین دوپا ) دارند. دیده شده است که مرد به هنگام خود ارضایی ،گوش را تجسم می کرده است .

این نکته نیز از یاد نرود که همه جای زن کم و بیش تحریک پذیر است و ممکن است با تکرار تحریک ،به جای به خصوصی از بدن زن (مثلا گوش یا ابروی چپ) بر اساس انعکاس های شرطی به مستحکم ترین پایگاه تحریکی او مبدل شود. به همین نحو گاه زن نسبت به عمل به خصوصی حساسیت پیدا می کند و مثلا بوسیدن پلک چشم هایش اورا به شدت تحریک می کند و به مرحله ی آمادگی جنسی می رساند .

بوسه ی لب ها از آن جا که سه حس لمس وچشایی و بویایی در آن به کار گرفته می شود ،به شدت تحریک کننده است . در مواردی که زن و مرد به مکیدن زبان یکدیگر مشغول می شوند ،هر یک زبان خود را دردهان دیگری فرو می کند و به جست و جوی زبان او می پردازد نوک زبان ها با هم در تماس می آید ،به سرعت بر هم می لغزد و این بسیار انگیزنده است .

گاه این گونه بوسه ها و زبان به دهن گرفتن ها آن چنان تحریک کننده است که بدون استفاده از روش های دیگر ،زن را به اوج لذت جنسی می رساند.پس از آنکه نقاط حساس بدن زن مدتی مورد تحریک قرار گرفت ،احساس می کند که باید کلیتوریس او نیز تحریک شود.

نقاط محرک بدن زنان که تمایل دارند نوازش شود

تمام زن ها پیش از آنکه دخول صورت گیرد ،نیاز دارند که کلیتوریس شان در حدود 5 دقیقه تحریک گردد. رسیدن زن به مرحله (آمادگی) و (پذیرش) با چند نشانه مشخص می شود . از جمله :نعوظ کلیتوریس ،مرطوب شدن اندام آمیزشی ،تند شدن حرکات تنفسی و مهم تر از همه تقاضای او برای دخول.

بسیاری از کارشناسان امور جنسی،تماس های زودگذر (دهانی–تناسلی ) را که برای تنوع انجام می شود طبیعی دانسته اند و اساسا هنگامی رفتاری را انحرافی می دانند که بیش از حد تکرار گردد. برای فرد به صورت (هدف) جنسی با اهمیتی درآید ،شخص بر آن تثبیت گردد ودر انجام آن وسواس نشان دهد .

کانون اولیه ی واکنش شهوانی در ناحیه ی لگنی زن ،کلیتوریس است. کلیتوریس نسبت به تحریک جنسی یا روانی به طور یکسان واکنش نشان می دهد و از این نظر که تنها عمل شناخته شده ی آن ایفای وظیفه به عنوان یک کانون شهوانی برای تحریک جنسی است واقعا عضوی بی همتا شناخته می شود .

رابطه ی جنسی را به خواست زن شروع کنید . گاه مرد رابطه ی جنسی را منوط به زمان هایی می کند که همسرش آمادگی برای رابطه ی جنسی نشان می دهد .اعتماد کردن به احساسات مثبت زن و انتظار کشیدن برای این احساسات ،مرد را به حالت دایم برای شروع رابطه ی جنسی می کشاند.چقدر باید صبرکرد ؟ کم کم تمایل مرد کاهش می یابد و حتی وقتی زن آمادگی اش را دارد،مرد تمایل کمتری نسبت به او خواهد داشت .معمولا در این حالت ،زن تا حدی نگران خواهد شد.

او فقدان رابطه ی جنسی را احساس خواهد کرد و آن را بیشتر خواهد خواست.بازی بدسرانجامی است. هر چه زن بیشتر تمایل داشته باشد و خواستار باشد به نظر می رسد مرد تمایلش به رابطه ی جنسی را بیشتر از دست داه است . تمایل بالای زن به مرد پیام می دهد که : (تو از عهده اش بر نمی آیی و نمی توانی مرا ارضا ء کنی) مرد درمانده تر شده و اندک تمایل باقی مانده اش نیز به زودی از بین می رود .

رابطه ی جنسی نیاز به تعادل ظریفی در وجود مردان و زنان دارد .تعادلی که در مردان بسیار آسیب پذیرتر است . اگر مرد بتواند صبورانه واز روی ادب بر آغاز نمودن رابطه پافشاری کند ،سرانجام بر مقاومت زن غلبه کرده و زن به طور خودکار رابطه ی جنسی خواهد خواست .

وقتی زن پافشارانه پیش از مرد خواستار رابطه ی جنسی باشد و ناراحتی خود را بیان کند ،برای مرد بسیار محتمل است که از هر انگیزشی تهی شود . شوهراحساس اجبار خواهد کرد و فکر می کند به خاطر زن باید آن را انجام دهد .زنان خود می دانند که اجبار برای رابطه ی جنسی می تواند برانگیختگی شان را خنثی کند . برای مرد اثر منفی اجبار 10باربیشتر است.

مرد نمی تواند مانند زن وانمود به تحریک شدن کند. اگر مرد علاقه به رابطه ی جنسی نداشته باشد از نظر جسمی مشخص می شود چون نعوظ اندام تناسلی نخواهد داشت ولی زن اینطور نیست،می تواند به آسانی عدم تحریکش را پنهان کند ونشان دهد که همه چیز رو به راه است ولی برای مرد این کار غیر ممکن است.

دفعات نزدیکی

دفعات نزدیکی در افراد مختلف متفاوت است و به سن ،مدتی که از ازدواج گذشته است ،سلامتی بدنی و حرفه زن و شوهر بستگی دارد. آشکار است که دفعات نزدیکی به نسبت تغییر میل جنسی زن در ماه نیز تغییر می کند و از این گذشته مرد نیز از نوسان و اوج و حضیض میل جنسی بر کنار نیست و در مواقع ویژه ای تمایل بیشتری به نزدیکی و هم آغوشی دارد.

به طور متوسط زن و شوهر هایی که بین 20تا 35 سال دارند در هفته 2تا 3 بار نزدیکی می کنند اما این رقم معمولا نخستین سال ها یا لااقل نخستین ماه های ازدواج را شامل نمی شود و در این ایام 2یا حتی 5و6 بار نزدیکی در روز رقم چندان غیر معمولی نیست .غالبا پس از مدتی که از ازدواج گذشت ،دفعات نزدیکی زن و شوهر ها به یک حد ثابت می رسد و تا حدود 40-45سالگی در همان حد باقی می ماند و سپس اندک اندک کمتر می شود و به ویژه سقوط دفعات نزدیکی از هنگامی به شدت می گراید که مرد از 50 سالگی قدم فراتر می نهد.

در مورد اینکه چند بار نزدیکی در واحد زمان (مثلا یک ماه )مجاز است ،رقمی نمی توان گفت بلکه تا جایی که میل دو جانبه به نزدیکی وجود دارد باید به انجام آن اقدام شود وباید دانست که به هیچ وجه نمی توان حکم به (زیادی )دفعات نزدیکی داد. در اینجا به جاست که سخنی از زیادی فعالیت های جنسی و نیز خودداری از فعالیت های جنسی به میان آوریم.

منابع: بیتوته ، مرکز مشاوره آرمیتا

منبع خبر : شمانیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
نوازش   پستان   دهان   بوسیدن   گردن   لاله گوش   بوسه   رابطه زناشویی   برهنه   رابطه جنسی   آناتومی   ضربان   جرقه   بانوان   خشونت   همسر  
اخبار مرتبط
اشتباهات زنان در رابطه جنسی
ناطقان نیوز
رابطه جنسی در خواب یا سکسومنیا چیست؟
سیمرغ
مصدق: برای توهین به بانوان تا دو سال حبس در نظر گرفته شده است/ جرم انگاری تحقیر مکرر همسر و ترک منزل به مدت طولانی
باشگاه خبرنگاران
اهمیت رعایت بهداشت در روابط زناشویی
شمانیوز
چرا "دختر آبی" داستان شد!؟
فرارو
جراحی زیبایی تناسلی، بیشتر آشنا شوید
نی نی بان
مشکلات رابطه زناشویی، اختلالات برانگیختگی چیست؟
نی نی بان
اختلال در رابطه زناشویی، چه کسانی دچار میشوند؟
نی نی بان
کیفیت رابطه زناشویی، چاقی بر آن تاثیر دارد؟
نی نی بان
لذت رابطه زناشویی، اهمیت لمس کردن چیست؟
نی نی بان
اهمیت لمس کردن در رابطه جنسی چیست؟
ستاره
اجزای واژن زن، شامل چه قسمت هایی است؟
نی نی بان
اولین رابطه زناشویی، برای زنان آزار دهنده است؟
نی نی بان
مشکلات شیردهی در زنان، علت زخم نوک پستانها
نی نی بان
حجاب؛ حفظ و استیفاى نیروى کار در جامعه است
خبرگزاری دفاع مقدس
ازدواج عجیب یک زن با سگش در برنامه تلویزیونی/عکس
روز نو
لطف غذای نذری به «هم نمک» شدن با فقراست
ایکنا
بهبود رابطه زناشویی، روش تحریک نقطه جی
نی نی بان
16 نکته کاربردی برای رابطه جنسی موفق
پارسینه
میل به رابطه زناشویی، تفاوت های آن در زنان و مردان
نی نی بان
میل جنسی و شهوت زنان بیشتر است یا مردان؟
ستاره
کودکان نا آگاه؛ قربانی تجاوز جنسی
خبر خودرو
خشونتی خاموش در کودکان/ کودکان نا آگاه؛ قربانی تجاوز جنسی
خبرگزاری ایلنا
علت علاقه مردان به رابطه دهانی + معایب و مزایا
ستاره
مشکلات رابطه زناشویی، مربوط به مردهاست یا زن ها؟
نی نی بان
بیماری های رابطه زناشویی، چند نوع هستند؟
نی نی بان
رابطه زناشویی بد، آن رویای محشر کجاست؟
نی نی بان
میگرن: علائم، پیشگیری و درمان
زومیت
میل به رابطه زناشویی، میزان آن در سنین مختلف
نی نی بان
طول رابطه زناشویی، چگونه زیاد می شود؟
نی نی بان
دلایل خیانت جنسی در زنان چیست؟
شیعه نیوز
نقطه جی در زنان، نحوه شناسایی
نی نی بان
رابطه زناشویی با لذت، نیاز به آموزش دارد؟
نی نی بان
رصد تغییرات فرهنگی جامعه ضرورت دارد
شبستان
میل به رابطه زناشویی، چه سنی در زنان بالاست؟
نی نی بان
داستان دنباله دار خشونت خانگی؛ «من نمی خواهم بمیرم»
خبرآنلاین
این کلمات عاشقانه در زندگی مشترک معجزه می کند
سلامت نیوز
اکتروپیون سرویکس چیست؟
نی نی بان
پناهیان: مردی که بخاطر ترس از زنش فرمانبرداری کند، ملعون است/ عامل ورود زنان به جهنم زبانشان است نه حجابشان/دختران بی بندوبار،مادران دهن دریده دارند
انتخاب
دلایل ناباروری زوجین، انواع روش های درمان
نی نی بان
اخبار مرتبط
bltناطقان نیوز : اشتباهات زنان در رابطه جنسی
bltسیمرغ : رابطه جنسی در خواب یا سکسومنیا چیست؟
bltباشگاه خبرنگاران : مصدق: برای توهین به بانوان تا دو سال حبس در نظر گرفته شده است/ جرم انگاری تحقیر مکرر همسر و ترک منزل به مدت طولانی
bltشمانیوز : اهمیت رعایت بهداشت در روابط زناشویی
bltفرارو : چرا "دختر آبی" داستان شد!؟
bltنی نی بان : جراحی زیبایی تناسلی، بیشتر آشنا شوید
bltنی نی بان : مشکلات رابطه زناشویی، اختلالات برانگیختگی چیست؟
bltنی نی بان : اختلال در رابطه زناشویی، چه کسانی دچار میشوند؟
bltنی نی بان : کیفیت رابطه زناشویی، چاقی بر آن تاثیر دارد؟
bltنی نی بان : لذت رابطه زناشویی، اهمیت لمس کردن چیست؟
bltستاره : اهمیت لمس کردن در رابطه جنسی چیست؟
bltنی نی بان : اجزای واژن زن، شامل چه قسمت هایی است؟
bltنی نی بان : اولین رابطه زناشویی، برای زنان آزار دهنده است؟
bltنی نی بان : مشکلات شیردهی در زنان، علت زخم نوک پستانها
bltخبرگزاری دفاع مقدس : حجاب؛ حفظ و استیفاى نیروى کار در جامعه است
bltروز نو : ازدواج عجیب یک زن با سگش در برنامه تلویزیونی/عکس
bltایکنا : لطف غذای نذری به «هم نمک» شدن با فقراست
bltنی نی بان : بهبود رابطه زناشویی، روش تحریک نقطه جی
bltپارسینه : 16 نکته کاربردی برای رابطه جنسی موفق
bltنی نی بان : میل به رابطه زناشویی، تفاوت های آن در زنان و مردان
bltستاره : میل جنسی و شهوت زنان بیشتر است یا مردان؟
bltخبر خودرو : کودکان نا آگاه؛ قربانی تجاوز جنسی
bltخبرگزاری ایلنا : خشونتی خاموش در کودکان/ کودکان نا آگاه؛ قربانی تجاوز جنسی
bltستاره : علت علاقه مردان به رابطه دهانی + معایب و مزایا
bltنی نی بان : مشکلات رابطه زناشویی، مربوط به مردهاست یا زن ها؟
bltنی نی بان : بیماری های رابطه زناشویی، چند نوع هستند؟
bltنی نی بان : رابطه زناشویی بد، آن رویای محشر کجاست؟
bltزومیت : میگرن: علائم، پیشگیری و درمان
bltنی نی بان : میل به رابطه زناشویی، میزان آن در سنین مختلف
bltنی نی بان : طول رابطه زناشویی، چگونه زیاد می شود؟
bltشیعه نیوز : دلایل خیانت جنسی در زنان چیست؟
bltنی نی بان : نقطه جی در زنان، نحوه شناسایی
bltنی نی بان : رابطه زناشویی با لذت، نیاز به آموزش دارد؟
bltشبستان : رصد تغییرات فرهنگی جامعه ضرورت دارد
bltنی نی بان : میل به رابطه زناشویی، چه سنی در زنان بالاست؟
bltخبرآنلاین : داستان دنباله دار خشونت خانگی؛ «من نمی خواهم بمیرم»
bltسلامت نیوز : این کلمات عاشقانه در زندگی مشترک معجزه می کند
bltنی نی بان : اکتروپیون سرویکس چیست؟
bltانتخاب : پناهیان: مردی که بخاطر ترس از زنش فرمانبرداری کند، ملعون است/ عامل ورود زنان به جهنم زبانشان است نه حجابشان/دختران بی بندوبار،مادران دهن دریده دارند
bltنی نی بان : دلایل ناباروری زوجین، انواع روش های درمان
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.