مخبر - 1398/06/29 - تهران| اتهام حمله ایران به تاسیسات نفتی سعودی ها تشدید پروژه ایران هراسی است

تهران| اتهام حمله ایران به تاسیسات نفتی سعودی ها تشدید پروژه ایران هراسی است
ائمه جمعه شهرستان های استان تهران با اشاره به انتشار خبر دروغین حمله ایران به تأسیسات نفتی سعودی ها در رسانه های خارجی، آن را ناشی از تشدید پروژه ایران هراسی و دوشیدن عربستان توسط آمریکا قلمداد کردند.
تهران| اتهام حمله ایران به تاسیسات نفتی سعودی ها تشدید پروژه ایران هراسی است

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان های استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی امام جمعه دماوند در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته دماوند ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: یکی از مهم ترین و بزرگ ترین فوائد جنگ 8 سال دفاع مقدس حفظ و تقویت روحیه انقلاب و حرکت نسل جوان و جامعه ما بود که حضور در صحنه دفاع مقدس سبب ماندگار شدن انقلاب شد.

وی با بیان اینکه دشمن در آن زمان در ما احساس ضعف کرد و همین باعث شد تا به ما حمله کند افزود: اشتباه بزرگ بعضی از ما در چالش اقتصادی که امروز دچار آن هستیم احساس ضعف ما بود دشمن متوجه شد که در این موضوع احساس ضعف داریمُ، لذا فشارهای اقتصادی را زیاد کرد.

امام جمعه شهرستان دماوند بیان کرد: جمهوری اسلامی جمهوری مؤمنین و جمهوری عزّت است دشمن می خواهد تا از راه فشار حداکثری ما را تسلیم کند اما ما در این 40 سال ثابت کردیم که بدون آمریکا هم می توان پیشرفت کرد و تنها شرط پیشرفت ما جدی گرفتن ظرفیت های داخلی در تمام بخش های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و امنیتی است.

فتاح دماوندی ادامه داد: تعامل با دنیا به شرط توازن منافع و زیردست قرار نگرفتن خوب است اما شرط پذیرش توبه آمریکا و بازگشت به معاهده هسته ای است هر چند که توبه گرگ مرگ و بعید است آمریکا با این غرور و تکبر به برجام برگردد چرا که عهدشکنی در خون ترامپ جریان دارد.

وی سپس با بیان اینکه دود آتش بازی بین عربستان و یمن به چشم آمریکا هم رفته است تصریح کرد: حمله انصارالله به قلب صنعت نفتی 500 میلیارد دلاری عربستان پیام روشنی به جهان مخابره کرد و پیام این بود که عربستان محیط خوبی برای سرمایه گذاری اقتصادی نیست و هر لحظه ممکن است با آتش قهر یمنی ها مراکز اقتصادی و نظامی عربستان و امارات به خاکستر تبدیل شود.

امام جمعه شهرستان دماوند با بیان اینکه ما در دفاع مقدس ایستادگی در برابر ظلم و ظالم را ثابت کردیم خاطرنشان کرد: عده ای بُزدل و ترسوی داخلی که بعضاً قلم به دست هم هستند خود را نماینده ملت شیردل ایرانی ندانند که ایران بیشه شیران و سرزمین مؤمنان بلند قامت است.

فتاح دماوندی همچنین افزود: برای لرزاندن دل بن سلمان ها و آل سعود همان گروه شبه نظامی یمنی یعنی انصارالله کافی است و نیازی به ورود سلیمانی های ما نیست، اتهام حمله ایران به تأسیسات نفتی سعودی ها برای تشدید پروژه ایران هراسی و دوشیدن عربستان توسط آمریکاست.

گزارش پنتاگون درباره حمله به تأسیسات نفتی عربستان ظرف 48 ساعت آینده منتشر می شودفرانسه: شواهدی درباره مبدأ حمله به تأسیسات نفتی عربستان در اختیار نداریمواکنش وزیر دفاع آمریکا به حمله اخیر به تأسیسات نفتی عربستان

هدف آمریکا از پیشنهاد مذاکره تسلیم بودن کشور است

حجت الاسلام والمسلمین سید علی شاهچراغی امام جمعه شهرری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان که در مصلی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در زمان آغاز جنگ تحمیلی هنوز نیروهای نظامی به خوبی شکل نگرفته بود که عراق و سایر کشورهای متحد در آن زمان جنگی را بر ما تحمیل کردند که خوشبختانه کشور ما از این جنگ سربلند بیرون آمد.

وی با اشاره به 8 سال جنگ تحمیلی و مدیریت کشور بیان کرد: مدیریت جنگ تنها به واسطه وجود امام خمینی(ره) بود که با موفقیت همراه شد در آن دوره مشکلات و معضلاتی وجود داشت اما به برکت وجود امام راحل و مدیریت خوب ایشان مردم کشور ما هیچ بحرانی را تجربه نکردند.

امام جمعه شهرری تصریح کرد: در طول دوران پهلوی و قاجار بخش های زیادی از خاک کشور از دست رفت اما در طول 8 سال دفاع مقدس با مدیریت امام (ره) و نظارت ولایت فقیه حتی یک وجب از خاک کشور ما کاسته نشد.

شاهچراغی ادامه داد: ملت ایران بعد از امام خمینی(ره) تحت اطاعت رهبر معظم انقلاب است که مقاومت و نفس امام راحل در وجود ایشان به خوبی مشهود است که تحت رهبری ولایت فقیه هرگز لطمه ای به مقاومت مردم وارد نخواهد شد.

وی با اشاره به نقش مردم در پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: این ملت غیور گوش به فرمان امام خمینی(ره) و انقلاب بودند که شهید دادند و در طول این 8 سال به پای تمام کم و کاستی ها ایستادگی کردند.

امام جمعه شهرری سپس با اشاره به حذف نام شهدا از تابلو برخی از معابر شهر گفت: مردم کشور ما به واسطه وحدت و همدلی که دارند هیچ گاه در برابر این گونه اشتباهات کوتاه نخواند آمد.

شاهچراغی در ادامه با اشاره به اظهارات اخیر آمریکا تصریح کرد: اظهارات آمریکا مبنی بر عدم جنگ با ایران در حالی مطرح می شود که آمریکا نه تنها نمی خواهد بلکه نمی تواند با کشور ما وارد جنگ شود.

وی ادامه داد: همانگونه که رهبر معظم رهبری فرمودند مذاکره در هیچ سطحی انجام نخواهد شد و این سیاستی است که نظام جمهوری اسلامی اتخاذ کرده و مسئولان نیز باید از این اصل پیروی کنند.

امام جمعه شهرری سپس با بیان اینکه هدف آمریکا از مذاکره تسلیم بودن کشور است گفت: با شناختی که از مردم داریم و با شور حسینی که در ایام عزای امام حسین (ع) از مردم دیده شد با توجه به فراگیری اندیشه حسینی(ع) مردم ما از هر آنچه که باعث ذلّت شود پرهیز خواهند کرد.

آمریکا در جنگ اقتصادی و تبلیغاتی علیه ایران شکست خورده است

حجت الاسلام والمسلمین حسین قدوسی نژاد امام جمعه موقت ورامین امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته ورامین با تأکید بر رعایت تقوای الهی برای مسئولان نظام اسلامی اظهار داشت: رعایت تقوای الهی و یاد خدا سبب امانتداری در بیت المال مسلمانان می شود.

وی سپس با اشاره به انتشار خبر دروغین حمله ایران به تأسیسات نفتی سعودی ها در رسانه های خارجی تصریح کرد: همان گونه که فشارهای اقتصادی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا نتوانست بر ملت ایران فشار وارد کند، دروغ پردازی ها و جنگ تبلیغاتی آن ها نیز نمی تواند نظر افکار عمومی دنیا را نسبت به ملت ایران منفی کند.

امام جمعه موقت ورامین افزود: دشمن در پی تأمین منافع خود است و در این مسیر مسئولان کشور باید به فکر منافع ملت و کشور خود باشند و نباید به دشمن اعتماد کنند که اعتماد به دشمن سبب ضربه به کشور می شود.

قدوسی نژاد سپس با اشاره به آغاز فعالیت برخی افراد برای انتخابات مجلس خاطرنشان کرد: مردم آگاه هستند و فریب شعارها و وعده های توخالی را نمی خورند که برای رأی دادن و انتخاب افراد به خوبی درباره آن شخص تحقیق می کنند.

اُبهت ایران اسلامی مدیون دوران 8 سال دفاع مقدس است

حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه پیشوا ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان پیشوا با بیان اینکه تسلیت عاشورا در حقیقت از آثار ظهور حضرت مهدی(عج) است اظهار داشت: آمادگی برای ظهور حضرت حجت(عج) اقدامی دارد که قدم نخست آن برای خدا و جلوگیری از خودخواهی و قدم دوم قبول تقصیرات و بدهکاری های خود به جای طلبکاری از امام معصوم(ع) است.

وی همچینن ادامه داد: قدم سوم در آمادگی برای ظهور حضرت حجت(عج) احساس نیاز به امام عصر در زندگی است و تا زمانی که مردم نسبت به امام عصر احساس نیاز نکنند و تشنه امام نباشند اتفاقی نخواهد افتاد بنابراین باید تشنه باشیم و بشتابیم.

امام جمعه پیشوا همچنین با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس بیان کرد: 31 شهریورماه هفته دفاع مقدس و یادآور جنگ تحمیلی است که اگر چه این جنگ خسارات بسیاری بر کشور داشت اما برکات معنوی و عزّت و بزرگی را برای ملت ایران به ارمغان آورد.

باقری با اشاره به سخنانی از امام خمینی(ره) که ما انقلابمان را در جنگ صادر کردیم و اُبهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستیم افزود: در باب مذاکره با آمریکا نیز قدرت عمده و اُبهت ما مدیون دوران جنگ و دفاع مقدس است.

وی بیان کرد: همان گونه که در جنگ ثابت کردیم که سال ها می توان در برابر ابرقدرت ها مقاومت کرد امروز نیز اعلام می کنیم که ملت ایران مذاکره با ذلّت را به واسطه درسی که از امام راحل و عاشورا گرفته هرگز نمی پذیرند و امروز ملت ایران امنیت امروز کشور را مدیون جنگ است.

امام جمعه پیشوا سپس با اشاره به حذف نام شهدا از تابلو معابر شهری افزود: منافقان داخلی ما نمی توانند اسم شهید را پاک کنند اگر امروز ما ایستاده ایم و مقاومت می کنیم به برکت نام شهداست و نام کوچه ها را به نام شهدا گذاشتیم تا راه را گم نکنیم.

باقری در پایان ضمن قدردانی از زحمات دادستان و رئیس دادگستری شهرستان پیشوا بایت پیگیری مشکل تأمین آب شهرستان خاطرنشان کرد: ما حمایت خود را از دستگاه قضایی اعلام می کنیم که اگر دستگاهی بخواهد کم کاری کند دستگاه قضایی با آن برخورد و ما نیز از دستگاه قضایی حمایت می کنیم.

انتهای پیام/ز

منبع خبر : تسنیم

محتوای این خبر به صورت خودکار از «تسنیم» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
عراق   دماوند   آمریکا   پنتاگون   آل سعود   انصار الله   وزیر دفاع آمریکا   محمد بن سلمان آل سعود   ائمه جمعه   نیروهای نظامی   شبه نظامی   توبه   مردم یمن   خاکستر   دود آتش   استانها   هشت سال دفاع مقدس   کاظم فتاح دماوندی   حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام   تکبر   نظامی عربستانی   شیردل   عربستان سعودی   فرهنگی   امام خمینی (ره)   برجام   صنعت   نماز جمعه   دونالد ترامپ   سرمایه گذاری   امارات متحده عربی   نسل جوان   شهرستان   شهرستان ری   خطبه نماز جمعه   سعودی ها   تاسیسات نفتی   یمن و عربستان  
اخبار مرتبط
کارشناس لبنانی حملات احتمالی ارتش یمن به عربستان را گسترده تر دانست
ایرنا
شاید ترامپ آویزان تیم ایران شود!
خوزنا
آصفی: مذاکره ای نمی شود؛ مگر اینکه ..
اعتدال
آصفی: عربستان می داند در یک جنگ فراگیر حریف ما نیست/ مذاکره ای نمی شود؛ مگر اینکه ترامپ آویزان تیم ایران شود
خبر داغ
اگر ترامپ به تیم مذاکره ایران آویزان شود مذاکره میکنیم!
بازار نیوز
آصفی: سعودی ها مقابل یمن کم آورده اند/ ممکن است ترامپ آویزان تیم ایران شود
العالم
مذاکره ای نمی شود؛ مگر اینکه ترامپ آویزان تیم ایران شود
ناطقان نیوز
آصفی: مذاکره با آمریکا وجهه ایران را پایین می آورد
فردا نیوز
آصفی: مذاکره ای بین ایران و آمریکا نمی شود؛ مگر اینکه ترامپ آویزان تیم ایران شود
آفتاب
آصفی: مذاکره با آمریکا وجهه ایران را در جهان اسلام پایین می آورد/ اقدام اخیر یمنی ها عکس العمل طبیعی در مقابل جنایات سعودی بود
تسنیم
آصفی: ممکن است ترامپ آویزان تیم ایران شود
افکار نیوز
آصفی: ترامپ مذاکره با ایران را دوست دارد
انصاف نیوز
آصفی: سعودی ها مقابل یمن کم آورده اند/ممکن است ترامپ آویزان تیم ایران شود
فارس
یمن، ویتنام سعودی ها خواهد شد/ شکست برجام از ابتدا معلوم بود
مهر نیوز
عربستان می داند در یک جنگ فراگیر حریف ما نیست/ مذاکره ای نمی شود؛ مگر اینکه ترامپ آویزان تیم ایران شود
خبرگزاری ایلنا
آصفی: مذاکره ای نمی شود؛ مگر اینکه ترامپ آویزان تیم ایران شود
ایسنا
ترامپ «خرگوشی کاغذی» است که فقط تحریم کردن بلد است
باشگاه خبرنگاران
ساندی تایمز: سعودی ها احساس وحشت می کنند و آمریکا اهمیتی نمی دهد
تسنیم
سفیر سابق پاکستان: تهران توان مقابله با چالش ها را دارد
پارسینه
پلوسی: تصمیم ترامپ برای اعزام نیروی بیشتر به خاورمیانه، دور زدن کنگره و هر دو حزب آمریکاست / این یک زنگ هشدار است
خرداد نیوز
رعب و وحشت در عربستان/ هراس شیخ نشینان و چشم پوشی ترامپ
مهر نیوز
پلوسی با اعزام نیروی تازه آمریکایی به خاورمیانه مخالفت کرد
شبکه الکوثر
طرح ایران برای همکاری های منطقه ای به سازمان ملل ارائه می شود
ایرنا
واشنگتن پست: جان سربازان آمریکایی نباید به خاطر رژیم «بن سلمان» به خطر بیفتد
پارسینه
واشنگتن پست: جان سربازان آمریکایی نباید به خاطر سعودی ها به خطر بیفتد
الف
واشنگتن پست: جان سربازان آمریکایی نباید به خاطر رژیم «بن سلمان» به خطر بیافتد
خرداد نیوز
مهمترین خبر های جهان (7-19)
صدا و سیما
پیامد نفتی حمله به آرامکو و درخواست ترامپ آر عربستان
میزان
پیامد نفتی حمله به آرامکو و درخواست ترامپ از عربستان
مشرق نیوز
واکنش مقام روسی به تصمیم تنش آفرین آمریکا
آفتاب
کوه تهدید آمریکا موش زائید
رهیاب نیوز
مسئولی که نام شهید را از خیابان ها و معابر برداشته عزل شود/ وزرا بگویند چه اقدامی برای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش داشته اند / آمریکا ابتدا توبه کند، سپس بحث مذاکره را پیش بکشد/مراقب باشید خرافات به عزاداری ها وارد نشود
گفتار نو
تکرار دروغ پردازی های وزیر دفاع آمریکا علیه ایران
ایسنا
چرا آمریکا ایران را متهم می کند
مردم نیوز
امام جمعه قم: لازم نیست تنگه هرمز را ببندیم، جبهه مقاومت می داند چگونه ضربه وارد کند/دشمن می خواهد مردم را برای مقابله با نظام به خیابان ها بکشاند
آفتاب
امام جمعه تبریز: حملات انصارالله یمن پاسخ کوچکی به 5 سال تجاوز عربستان است
تسنیم
مذاکره برای همیشه به زباله دان تاریخ سپرده شد
تسنیم
آمریکا و عربستان با اتهام زنی به ایران در پی سرپوش گذاشتن بر شکست خود هستند
رسانیوز
سمنان| آیت الله شاهچراغی: ملت ایران تن به مذاکره با مستکبران نمی دهد
تسنیم
امام جمعه کرج: یمنی ها با اقدامات خود استکبار را تحقیر کردند
تسنیم
اخبار مرتبط
bltایرنا : کارشناس لبنانی حملات احتمالی ارتش یمن به عربستان را گسترده تر دانست
bltخوزنا : شاید ترامپ آویزان تیم ایران شود!
bltاعتدال : آصفی: مذاکره ای نمی شود؛ مگر اینکه ..
bltخبر داغ : آصفی: عربستان می داند در یک جنگ فراگیر حریف ما نیست/ مذاکره ای نمی شود؛ مگر اینکه ترامپ آویزان تیم ایران شود
bltبازار نیوز : اگر ترامپ به تیم مذاکره ایران آویزان شود مذاکره میکنیم!
bltالعالم : آصفی: سعودی ها مقابل یمن کم آورده اند/ ممکن است ترامپ آویزان تیم ایران شود
bltناطقان نیوز : مذاکره ای نمی شود؛ مگر اینکه ترامپ آویزان تیم ایران شود
bltفردا نیوز : آصفی: مذاکره با آمریکا وجهه ایران را پایین می آورد
bltآفتاب : آصفی: مذاکره ای بین ایران و آمریکا نمی شود؛ مگر اینکه ترامپ آویزان تیم ایران شود
bltتسنیم : آصفی: مذاکره با آمریکا وجهه ایران را در جهان اسلام پایین می آورد/ اقدام اخیر یمنی ها عکس العمل طبیعی در مقابل جنایات سعودی بود
bltافکار نیوز : آصفی: ممکن است ترامپ آویزان تیم ایران شود
bltانصاف نیوز : آصفی: ترامپ مذاکره با ایران را دوست دارد
bltفارس : آصفی: سعودی ها مقابل یمن کم آورده اند/ممکن است ترامپ آویزان تیم ایران شود
bltمهر نیوز : یمن، ویتنام سعودی ها خواهد شد/ شکست برجام از ابتدا معلوم بود
bltخبرگزاری ایلنا : عربستان می داند در یک جنگ فراگیر حریف ما نیست/ مذاکره ای نمی شود؛ مگر اینکه ترامپ آویزان تیم ایران شود
bltایسنا : آصفی: مذاکره ای نمی شود؛ مگر اینکه ترامپ آویزان تیم ایران شود
bltباشگاه خبرنگاران : ترامپ «خرگوشی کاغذی» است که فقط تحریم کردن بلد است
bltتسنیم : ساندی تایمز: سعودی ها احساس وحشت می کنند و آمریکا اهمیتی نمی دهد
bltپارسینه : سفیر سابق پاکستان: تهران توان مقابله با چالش ها را دارد
bltخرداد نیوز : پلوسی: تصمیم ترامپ برای اعزام نیروی بیشتر به خاورمیانه، دور زدن کنگره و هر دو حزب آمریکاست / این یک زنگ هشدار است
bltمهر نیوز : رعب و وحشت در عربستان/ هراس شیخ نشینان و چشم پوشی ترامپ
bltشبکه الکوثر : پلوسی با اعزام نیروی تازه آمریکایی به خاورمیانه مخالفت کرد
bltایرنا : طرح ایران برای همکاری های منطقه ای به سازمان ملل ارائه می شود
bltپارسینه : واشنگتن پست: جان سربازان آمریکایی نباید به خاطر رژیم «بن سلمان» به خطر بیفتد
bltالف : واشنگتن پست: جان سربازان آمریکایی نباید به خاطر سعودی ها به خطر بیفتد
bltخرداد نیوز : واشنگتن پست: جان سربازان آمریکایی نباید به خاطر رژیم «بن سلمان» به خطر بیافتد
bltصدا و سیما : مهمترین خبر های جهان (7-19)
bltمیزان : پیامد نفتی حمله به آرامکو و درخواست ترامپ آر عربستان
bltمشرق نیوز : پیامد نفتی حمله به آرامکو و درخواست ترامپ از عربستان
bltآفتاب : واکنش مقام روسی به تصمیم تنش آفرین آمریکا
bltرهیاب نیوز : کوه تهدید آمریکا موش زائید
bltگفتار نو : مسئولی که نام شهید را از خیابان ها و معابر برداشته عزل شود/ وزرا بگویند چه اقدامی برای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش داشته اند / آمریکا ابتدا توبه کند، سپس بحث مذاکره را پیش بکشد/مراقب باشید خرافات به عزاداری ها وارد نشود
bltایسنا : تکرار دروغ پردازی های وزیر دفاع آمریکا علیه ایران
bltمردم نیوز : چرا آمریکا ایران را متهم می کند
bltآفتاب : امام جمعه قم: لازم نیست تنگه هرمز را ببندیم، جبهه مقاومت می داند چگونه ضربه وارد کند/دشمن می خواهد مردم را برای مقابله با نظام به خیابان ها بکشاند
bltتسنیم : امام جمعه تبریز: حملات انصارالله یمن پاسخ کوچکی به 5 سال تجاوز عربستان است
bltتسنیم : مذاکره برای همیشه به زباله دان تاریخ سپرده شد
bltرسانیوز : آمریکا و عربستان با اتهام زنی به ایران در پی سرپوش گذاشتن بر شکست خود هستند
bltتسنیم : سمنان| آیت الله شاهچراغی: ملت ایران تن به مذاکره با مستکبران نمی دهد
bltتسنیم : امام جمعه کرج: یمنی ها با اقدامات خود استکبار را تحقیر کردند
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.