مخبر - 1398/06/29 - آمریکا توطئه کند، پاسخش را از مدیترانه تا اقیانوس هند میدهیم

آمریکا توطئه کند، پاسخش را از مدیترانه تا اقیانوس هند میدهیم
رحیم صفوی ادامه داد: این قدرت شکست ناپذیر است و اگر آمریکایی ها به فکر توسعه باشند ملت ایران به آنها از دریای مدیترانه گرفته تا دریای سرخ تا اقیانوس هند پاسخ خواهد داد.
آمریکا توطئه کند، پاسخش را از مدیترانه تا اقیانوس هند میدهیم

ناطقان: سیدیحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در سخنرانی پیش از خطبه های امروز نماز جمعه تهران با بیان اینکه پیروزی های بزرگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حتی مدافعین حرم نشات گرفته از منطق و فلسفه عاشورای حسینی است اظهار داشت: کربلای ایران و هشت سال دفاع مقدس در راستای کربلای حسینی معنا پیدا می کند و ارتش و سپاه و بسیج و جهاد سازندگی که در شلمچه و فکه و فاو و غرب کشور جنگیدند اگر روز عاشورا بودند در کنار حضرت حسین بن علی علیه السلام می جنگیدند.
وی با اشاره به بیانات دو روز قبل رهبر معظم انقلاب خطاب به موکب داران و خادمان حسینی اظهار داشت: سال قبل که به اتفاق خانواده ام در راهپیمایی اربعین حسینی مشرف بودم بعد از آن خدمت آیت الله ناصری دولت آبادی در اصفهان رسیدم و از ایشان که عالمی ربانی و متقی هستند سوال کردم که فلسفه راهپیمایی چند میلیونی اربعین که از همه کشورهای دنیا در آن حضور پیدا می کنند چیست؟ ایشان فرمودند یکی از شعارهای حضرت مهدی(عج) در زمان ظهور آن است که «من فرزند حسین هستم». در این راهپیمایی چند میلیونی اربعین که سال به سال هم بیشتر می شود و مردم جهان اول باید معرفت به حضرت حسین بن علی(ع) و قیام عاشورا پیدا کنند تا بعدا بتوانند به معرفت حضرت مهدی برسند.
رحیم صفوی با بیان اینکه فلسفه عاشورا با فلسفه قیام و ظهور پیوند دارد و آنچه را که ما در زمان خودمان طی همین سی تا چهل سال گذشته در منطقه اعم از مسائل فلسطین، سوریه، عراق، یمن، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می بینیم شاید زمینه هایی برای ظهور حضرتش باشد، خاطرنشان کرد: اعتقاد من این است که همان گونه که خون فرزندان شهید این ملت در ارتش و سپاه و بسیج و جهاد سازندگی در 8 سال دفاع مقدس راه کربلا را باز کرد و اربعین هر سال میلیون ها نفر به کربلا می روند خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می کند.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا افزود: وعده رهبر انقلاب مبنی بر اینکه رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید وعده ای است که خداوند متعال می خواهد روزی مسلمین کند.
وی با اشاره به اقتدار تکاملی انقلاب اسلامی و افول قدرت و ذلت دشمنان اسلام تصریح کرد: سوال این است که اکنون پس از 30 سال از دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی آیا انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت اسلامی در منطقه غرب آسیا قوی تر شده یا دشمنان انقلاب اسلامی یعنی جبهه آمریکایی ها و دوستان آمریکایی مثل صهیونیست ها و دوستان منطقه ای و وابستگان منطقه آنها؟
رحیم صفوی با تشریح دو جبهه کنونی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که متحدین انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت با داشتن توانمندی ها و ظرفیت های عظیم مردمی و انسان هایی که هم از نظر شخصیتی هوشمند و شجاع و با ایمان و انگیزه هستند و اهداف حق طلبانه و عدالت خواهانه را دنبال می کنند از متحدین و دوستان آمریکا در منطقه قوی تر شده اند. از آمریکایی ها هم قوی تر شده اند چرا که آمریکایی ها و دوستانشان یک جریان سلطه گر شیطانی هستند. آنها و برخی از کشورهای منطقه یک جریان سرکوبگر ظالم و باطل و تجاوزگر هستند و برعکس متحدین انقلاب اسلامی بدنبال اهداف حق طلبانه و ایجاد صلح و امنیت در کشورهای خود و منطقه هستند و از حمایت مردمی برخوردارند.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با بیان اینکه همه سیاستمداران و استراتژیست های جهانی و منطقه ای قدرت نفوذ سیاسی و معنوی ما مردمی انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت را از دریایی مدیترانه و فلسطین و لبنان و سوریه و عراق تا دریای سرخ و اقیانوس هند یعنی یمن مظلوم درک می کنند، اظهار داشت: طی 30 سال گذشته راهبرد انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت در غرب آسیا توانسته اهداف شیطانی آمریکا، رژیم صهیونیستی و دست نشاندگان آنها را با شکست مواجه کند.
وی ادامه داد: آمریکاییها به راستی پس از 18 سال از اشغال افغانستان مظلوم آیا توانستند آسایش و امنیت و رفاه و پیشرفت را برای ملت افغانستان فراهم کنند؟ واقعیت آن است که راهبرد آمریکایی ها در افغانستان و عراق با شکست مواجه شد. آیا ائتلاف آمریکایی ها برای سرنگونی دولت قانونی بشار اسد و راه اندازی داعش طی هفت سال که مسلمان ها را هم در سوریه و هم در عراق کشتند و میلیاردها دلار خسارت به بار آوردند و مسلمانان سنّی را هم کشتند با پیروزی توأم بود و یا راهبرد های انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت اهداف آمریکا را در سوریه و عراق و لبنان با شکست مواجه کرد؟
رحیم صفوی با طرح این سوال که آیا رئیس جمهور اسبق آمریکا یعنی جرج بوش پسر که به افغانستان و عراق لشکرکشی نظامی کرد و چند ده هزار نفر از مردم مظلوم این دو کشور را کشت، توانست محبوبیت کسب کند؟ تصریح کرد: رئیس جمهور کنونی آمریکا به نظر می رسد از تعادل و عقلانیت رفتاری و خردمندی که شایسته یک رییس جمهور است خارج شده و مردم آمریکا دچار بدترین رئیس جمهور شده اند.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با تاکید بر اینکه هم طرح خاورمیانه بزرگ بوش پسر با شکست مواجه شد و هم طرح معامله قرن دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا با شکست مواجه شده است، اظهار داشت: آمریکایی ها و جبهه متحد این آمریکا مجبورند از افغانستان و غرب آسیا عقب نشینی کنند. همانطور که ارتش سرخ اتحاد جماهیر شوروی بعد از 10 سال که در افغانستان بود ملت افغانستان آن ها را بیرون کردند، آمریکایی ها هم بعد از 18 سال توسط مردم افغانستان همچون علف های هرز از این کشور خواهند شد.
وی افزود: به نظر می رسد قدرت آمریکا در غرب آسیا رو به افول و نزول است. متحدین آن چون رژیم صهیونیستی نیز که زمانی شعار نیل تا فرات را می داد اکنون می توانیم شکست هایش طی 30 سال گذشته را ببینیم. دوستان دیگر آمریکا مثل برخی کشورهای عربی در یک راهبرد غلط که صهیونیست ها یا آمریکایی ها و مشاورین صهیونیستی ـ آمریکایی برای فروش میلیاردها دلار سلاح در مغز و فکر اینها انداخته اند با تجاوز به یمن و پنج سال کشتار مردم مظلوم و حتی محاصره همه راه ها و بنادر یمن، کاری کرده اند که مواد غذایی و دارو به مردم این کشور نرسد ولی سوال اینکه آیا این دو کشور عربی پیروز شدند یا مجبور هستند عقب نشینی کنند؟
رحیم صفوی با بیان اینکه پیشنهاد من این است که خردمندان کشورهای عربی تاریخ شجاعت و ایثارگری ملت یمن را بخوانند خاطرنشان کرد: یمنی ها چندین هزار نیروی مصری را که در سال 1963 تا 1967 یمن را اشغال کرده بودند، کشتند و آنها را بیرون کردند. آن زمان ملک فیصل پادشاه عربستان و جمال عبدالناصر رئیس جمهور مصر بود و هم عربستان و هم مصر تاریخ شجاعت مردم یمن را می دانند. اگر هم اکنون یمنی ها با عملیات مقابله به مثل دفاع مشروع از خودشان می کنند، این یک حق و دفاع مشروع است.
وی تاکید کرد: واقعیت این است که آمریکایی ها و متحدین آنها و متجاوزین به فلسطین و یمن هم از نظر اقتصادی و هم نظر نظامی فرسوده و خسته شده اند و سیاست ها و راهبردهایشان غلط بوده و شکست خورده و اعتبار آمریکا و این رژیم های دست نشانده از بین رفته چون رژیم های غیر مردمی هستند.
رحیم صفوی با تاکید بر اینکه هم اکنون بازیگران اصلی منطقه دو جبهه انقلاب اسلامی و مقاومت و جبهه ای دیگر امریکا و متحدین آن هستند خاطرنشان کرد: رهبری شجاعانه سید حسن نصرالله در لبنان را با رهبری نخست وزیر رژیم صهیونیستی مقایسه کنید و ببینید حرف کدام یک از این ها و عدالت خواهانه است و کدامشان شجاعت بیشتری دارند. آیا رهبران جبهه مقاومت با رهبران این کشورها از نظر عقلانیت و قدرت نفوذ مردمیقابل مقایسه هستند؟
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا افزود: یکی از پرافتخارترین صحنه های اقتدار ملت ایران برای اولین بار طی دویست سال گذشته آن است که انقلاب اسلامی دولت و ملت ایران در دل معادل و توازن منطقه قرار گرفتند و در پیروزی های منطقه حرف اول را می زنند. البته انقلاب اسلامی و رهبر خردمند حضرت امام و مقام معظم رهبری و ملت شجاع و صبور ایران همواره به دنبال صلح و امنیت پایدار هم در منطقه و هم در جهان بوده و هستند. البته نام صلحی که چند روز پیش آقای پمپئو در دیدار از عربستان سعودی از آن اسم برد با دروغ و خدعه می خواهد افکار مردم منطقه و جهان را فریب دهد.
وی با بیان اینکه آقای پمپئو قبلا رئیس سازمان CIA آمریکا بوده و کار آنها فریب دادن و خدعه کردن است، گفت: آمریکایی ها می دانند که قدرت نو ظهور انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت در حال اوج گیری ست و قدرت آمریکا و طرفدارانش در حال افول و نزول است. سیاستآمریکایی ها در منطقه غرب آسیا در قبال ایران با شکست مواجه شده و چه در مقیاس جهانی در تک قطبی سازی کردن قدرت و هژمونی قدرت با شکست مواجه شده اند و جهان به سمت چند قطبی شدن قدرت و چندجانبه گرایی حرکت می کند و هم در مقابله با ایران با شکست مواجه شده اند.
رحیم صفوی با تاکید براینکه آقای ترامپ به سرنوشت 6 جمهور قبل از خود که آمدند و رفتند و نتوانستند اراده سیاسی خود را بر ملت و حکومت ایران را تحمیل کنند، نگاه کند گفت: ترامپ نیز با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست. رهبری قدرتمند و خردمندانه مقام معظم رهبری، اد و یکپارچگی قوای سه گانه و ملت بزرگ ایران سد تحریم های ظالمانه آمریکا را خواهد شکست و غرور و تکبر سیاستمداران آمریکا را لگدمال خواهد کرد.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا ادامه داد: ملت مومن مقتدر و صبور ایران پس از 30 سال که از جنگ می گذرد درس عزت و اقتدار و پیشرفت را به مردم جهان آموخته اند و مردم جهان ملت ایران را ستایش می کنند. هیچ دولت ـ ملتی در یک قرن گذشته نتوانسته حجم از چالش ها و بحران های داخلی و خارجی را همچون ترورها و فتنه های 88 و 78 را دنبال کند و با پیروزی بر آنها غلبه پیدا کند.
رحیم صفوی ضمن تاکید بر اینکه آمریکایی ها انواع دشمنی ها و حیله ها را برای ترور رهبران ایران، بزرگان ایران و تحمیل جنگ تحمیلی و محاصره اقتصادی جنگ و ترور اقتصادی علیه ایران به کار گرفته اند اما در همه قضایا شکست خورده اند،گفت: در یک مقابله مثل در جریان های اخیر ترامپ هم بداند که ملت ایران یک ملت و قدرت الهی و شکست ناپذیر است چرا که یک جریان حق طلب است و آنها یک جریان شیطانی و باطل هستند. ملت شجاع و صبور ایران فشارهای سیاسی و اقتصادی را به فضل الهی پشت سر خواهد گذاشت و از این تنگنای اقتصادی عبور خواهد کرد.
وی تاکید کرد: میراث ترامپ از ریاست جمهوری آمریکا و ظلم های او به ملت ایران و سایر ملت های منطقه جز شکست، انزوا و اختلاف با متحدان تاریخی اش مثل اروپایی ها ثمری نخواهد داد و ترامپ به تلخ ترین تجربه ریاست جمهوری آمریکا تبدیل خواهد شد و در نتیجه ظلم هایی که به ملت ایران و دیگر ملت های مسلمان و غیر مسلمان کرده دچار بدعاقبتی خواهد شد.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا ادامه داد: ملت بزرگ ایران پس از گذشت سی سال از دوران عزتمند دفاع مقدس با یک روحیه صبورانه و شجاعانه و با داشتن رهبری مقتدر و خردمند و شجاع و حفظ اتحاد و انسجام قوای سه گانه و در یک ائتلاف با جبهه مقاومت اسلامی و با داشتن نیروهای نظامی هوشمند و قدرتمند قادر است از انقلاب اسلامی و امنیت و منافع ملی خود دفاع کند و پاسخگوی همه سناریوهای تهدید باشد و به حول و قوه الهی و توجهات حضرت ولی عصر(عج) با عبور افتخارآمیز از مشکلات کنونی کشور از این تنگنا عبور کند و پیروزی را به آغوش بگیرد و در یک کلام یک کشور مستقل آباد پیشرفته با امنیت و با رفاه و آسایش برای تحقق تمدن نوین اسلامی را تا 50 سال آیندهشکل بدهد.
رحیم صفوی با بیان اینکه در ساختن تمدن نوین اسلامی شدنی است، تصریح کرد: تاریخ تمدن های بزرگ بشری نشان داده که بروز و ظهور قدرت های فرهنگی-تمدنی ایجاد تغییر در شاکله قدرت های فعلی جهان و ترسیم نقشه سیاسی جدید جهان در دهه های آینده بدون پشتوانه فلسفی، فکری و اعتقادی شدنی نیست. رخدادهای عظیم سیاسی، اجتماعی و علمی که توانسته اند جهان را تغییر دهند همواره بر بستر و پایه یک جهان بینی و برخورداری از یک منظومه های فکری و ارزشی، اخلاقی و انسانی و مبتنی بر فطرت بشری استوار بوده است.
وی افزود: همه تحولات عمیق آینده را باید در رشته های فلسفی، اخلاقی، فرهنگی و ایدئولوژی های پیشران و الهام بخش انسانی و صلح خواه و عدالت خواه جستجو کرد و هرچه بناهای اعتقادی و انسانی که تکیه گاه مستحکم تغییرات هستند قوی تر باشند، نظام های سیاسی و اقتصادی برآمده از آن هم از پیش برندگی و جاودانگی و تاثیرگذاری در معادلات جهانی بیشتر برخوردار خواهند بود.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا ادامه داد: انقلاب اسلامی و مجموعه ملت ها و کشور های اسلامی مشتمل بر 57 کشور مسلمان و مسلمانان ساکن در سایر کشورهای غیر عضو در سازمان همکاری اسلامی دارای چنان ظرفیت بی نظیری از توانمندی های فکری انسانی انسانی و ژئوپلیتیکی هستند که می توانند با الهام گیری از اسلام ناب محمدی و الگوگیری از انقلاب اسلامی و دولت جمهوری اسلامی با یک همکاری نزدیک به همگرایی بتوانند تمدن نوین اسلامی را تحقق بخشند و هندسه قدرت جهانی را به نفع ملت ها و کشورهای اسلامی تغییر دهند.
وی با بیان اینکه ملت ایران به عنوان یک الگو برای سایر ملت های اسلامی است گفت: آمریکایی ها و صهیونیست ها و انگلیسی ها تلاش کردند دو دولت جعلی را یکی در افغانستان و یکی در عراق در برابر دولت اسلامی ایران روی کار بیاورند ولی هر دو دولت با شکست مواجه شد و آن چیزی که ماند دولت و نظام برآمده از رای ملت ایران بود.
رحیم صفوی ضمن اشاره به اینکه به فضل الهی و با هوشمندی استواری و صبوری ملت بزرگ ایران و با مجاهدت های فراموش نشدنی شهیدان جانبازان و آزادگان پس از گذشت 30 سال از دفاع مقدس ملت ایران انقلاب اسلامی به یک قدرت منطقه غرب آسیا تبدیل شده است بیان داشت: این قدرت شکست ناپذیر است و اگر آمریکایی ها به فکر توسعه باشند ملت ایران به آنها از دریای مدیترانه گرفته تا دریای سرخ تا اقیانوس هند پاسخ خواهد داد. آنها سخنان سید حسن نصرالله را جدی بگیرند و بدانند که هر حرکت ضد ایران منطقه را دچار دگرگونی خواهد کرد. آمریکایی ها به خوبی می دانند که ما از یک رهبر خردمند و شجاع و از نیروهای مسلح قدرتمند برخورداریم.
وی تاکید کرد: سیاست ایران سیاست ایجاد صلح و امنیت پایدار در منطقه غرب آسیا با خروج نیروهای تجاوزگر بیگانه است و این سیاست رهبری و دولت جمهوری اسلامی است. امیدواریم که دشمنان منطقه ای و فرا منطقه ما بدانند که ایران قصد تهاجم و کشورگشایی ندارد بلکه به دنبال استقرار صلح و امنیت پایدار و البتّه مدافع حق ملت های اسلامی است. رهبری انقلاب اسلامی ما فرمانده کل قوای ایران نیست بلکه فرمانده مدافع بلاد اسلامی فلسطین و عراق و سوریه و یمن است. وقتی که می گوییم مرجع تقلید و رهبر انقلاب اسلامی، مفهومش این است و امیدواریم به فضل الهی و با پیوند بین ملت های اسلامی تمدن نوین اسلامیکه زمینه ساز ظهور است با عنایات خداوند متعال و توجهات حضرت بقیه الله الاعظم فراهم شود. منبع: فارس برچسب ها: مشاور عالی فرمانده کل قوا ، آمریکا ، مدیترانه ، اقیانوس هند
منبع خبر : ناطقان نیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از «ناطقان نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
اصفهان   عراق   مقام معظم رهبری   آمریکا   کشورهای منطقه   اربعین حسینی   شلمچه   نماز جمعه تهران   دریای سرخ   مقاومت اسلامی   آیت الله ناصری   امام علی علیه السلام   ارتش و سپاه   جبهه مقاومت   دریای مدیترانه   پیروزی انقلاب اسلامی   کل قوا   هشت سال دفاع مقدس   مدیترانه   نفوذ سیاسی   لبنان و سوریه   اقیانوس هند   جهاد سازندگی   استراتژیست   مسلمین   قیام عاشورا   مشاور عالی   حسین بن علی   موکب داران   کربلای حسینی   انقلاب اسلامی   رژیم صهیونیستی   فلسطین   فلسفه   شهدای مدافع حرم   غرب آسیا   عاشورای حسینی  
اخبار مرتبط
سرلشکر صفوی: ما نظامی ها بیشتر از سیاسیون مراقبیم که جنگ نشود
وانا نیوز
مرزهای دفاعی مان را به مدیترانه و اقیانوس هند رسانده ایم/ما حاضریم با 15 کشور همسایه قرارداد عدم تخاصم منعقد کنیم
اقتصاد نیوز
سرلشکر صفوی: دشمن به دنبال تحمیل اراده خود بر ایران است
جوان آنلاین
تحرکات آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند رصد می کنیم/ جبهه مقاومت روز به روز در حال قدرتمند شدن است/ به دنبال سرزمین گشایی نیستیم
العالم
سرلشکر صفوی: ما نظامی ها بیشتر از سیاسیون مراقبیم که جنگ نشود/ ایران بالاترین قدرت تاثیرگذاری را در منطقه دارد/ آمریکا حرف های سیدحسن نصرالله را جدی بگیرد
دنیای اقتصاد
مشاور فرمانده معظم کل قوا: ما نظامی ها بیشتر از سیاسیون مراقبیم جنگ نشود
اقتصاد نیوز
مشاور فرمانده کل قوا: ما نظامی ها بیشتر از سیاسیون مراقبیم که جنگ نشود/ مرزهای دفاعی مان را به مدیترانه و اقیانوس هند رسانده ایم
خبرآنلاین
سرلشکر صفوی: ما نظامی ها بیشتر از سیاسیون مراقبیم که جنگ نشود/ مرزهای دفاعی مان را به مدیترانه و اقیانوس هند رسانده ایم
خبرآنلاین
تحرکات آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند رصد می کنیم
فرتاک نیوز
تحرکات آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند رصد می کنیم/ به دنبال سرزمین گشایی نیستیم
مشرق نیوز
سرلشکر صفوی: تحرکات آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند رصد می کنیم
فارس
لاریجانی: اجازه بازی با خلیج فارس را نمی دهیم
شبکه الکوثر
ایجاد ائتلاف امنیت آبراه تنگه هرمز توسط آمریکا برای چپاول منطقه است
نبض نفت
لاریجانی: ایجاد ائتلاف امنیت آبراه تنگه هرمز توسط آمریکا برای چپاول منطقه است / اجازه بازی با خلیج فارس را نمی دهیم
تسنیم
سرلشکرصفوی: قصدحمله به هیچ کشوری نداریم
مردم نیوز
پاسخ ما به توطئه امریکا از مدیترانه تا اقیانوس هند خواهد بود
جوان آنلاین
هر حرکت ضدایران، منطقه را دگرگون می کند
دنیای اقتصاد
رحیم صفوی: از دریای مدیترانه، سرخ و اقیانوس هند به توطئه امریکا پاسخ می دهیم
ایران آنلاین
سردار صفوی:ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست
پارسینه
اربعین حسینی نشان از زنده بودن نهضت حسینی
صدا و سیما
مشاور رهبری: آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد| آمریکایی ها سخنان سیدحسن نصرالله را جدی بگیرند
آفتاب
رحیم صفوی: آمریکا سخنان سیدحسن نصرالله را جدی بگیرد
فرارو
صفوی: ساختن تمدن نوین اسلامی شدنی است
تابناک
سردار صفوی: ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست
نامه نیوز
پاسخ ایران به حمله آمریکا از مدیترانه تا اقیانوس هند خواهیم بود
صدای ایران
صفوی: حسرت تسلیم کردن مردم ایران در دل ترامپ خواهد ماند
شبکه خبر
پاسخ هرگونه توطئه آمریکایی ها را خواهیم داد
صدا و سیما
آمریکا توطئه کند از مدیترانه تا اقیانوس هند به آن ها پاسخ خواهیم داد
جوان آنلاین
رحیم صفوی: آمریکا توطئه کند در دریای مدیترانه پاسخ می گیرد
نامه نیوز
سرلشکر رحیم صفوی: آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
الف
انقلاب اسلامی به قدرت منطقه ای غرب آسیا تبدیل شده است
شبستان
رحیم صفوی: اگر آمریکا به فکر توطئه باشد، از دریای مدیترانه، سرخ و اقیانوس هند پاسخ می دهیم
انتخاب
سرلشکر صفوی: آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
عصر ایران
سرلشکر صفوی: آمریکا و متحدانش از نظر اقتصادی و نظامی فرسوده شده اند
العالم
سرلشکر رحیم صفوی: آمریکا اگر? به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
تسنیم
پاسخ توطئه های آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند خواهیم داد
اطلاعات روز
پاسخ کوبنده سرلشکر رحیم صفوی به توطئه های آمریکا
افکار نیوز
مشاور رهبری: خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می کند
انصاف نیوز
ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست
ایسنا
آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
مشرق نیوز
اخبار مرتبط
bltوانا نیوز : سرلشکر صفوی: ما نظامی ها بیشتر از سیاسیون مراقبیم که جنگ نشود
bltاقتصاد نیوز : مرزهای دفاعی مان را به مدیترانه و اقیانوس هند رسانده ایم/ما حاضریم با 15 کشور همسایه قرارداد عدم تخاصم منعقد کنیم
bltجوان آنلاین : سرلشکر صفوی: دشمن به دنبال تحمیل اراده خود بر ایران است
bltالعالم : تحرکات آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند رصد می کنیم/ جبهه مقاومت روز به روز در حال قدرتمند شدن است/ به دنبال سرزمین گشایی نیستیم
bltدنیای اقتصاد : سرلشکر صفوی: ما نظامی ها بیشتر از سیاسیون مراقبیم که جنگ نشود/ ایران بالاترین قدرت تاثیرگذاری را در منطقه دارد/ آمریکا حرف های سیدحسن نصرالله را جدی بگیرد
bltاقتصاد نیوز : مشاور فرمانده معظم کل قوا: ما نظامی ها بیشتر از سیاسیون مراقبیم جنگ نشود
bltخبرآنلاین : مشاور فرمانده کل قوا: ما نظامی ها بیشتر از سیاسیون مراقبیم که جنگ نشود/ مرزهای دفاعی مان را به مدیترانه و اقیانوس هند رسانده ایم
bltخبرآنلاین : سرلشکر صفوی: ما نظامی ها بیشتر از سیاسیون مراقبیم که جنگ نشود/ مرزهای دفاعی مان را به مدیترانه و اقیانوس هند رسانده ایم
bltفرتاک نیوز : تحرکات آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند رصد می کنیم
bltمشرق نیوز : تحرکات آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند رصد می کنیم/ به دنبال سرزمین گشایی نیستیم
bltفارس : سرلشکر صفوی: تحرکات آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند رصد می کنیم
bltشبکه الکوثر : لاریجانی: اجازه بازی با خلیج فارس را نمی دهیم
bltنبض نفت : ایجاد ائتلاف امنیت آبراه تنگه هرمز توسط آمریکا برای چپاول منطقه است
bltتسنیم : لاریجانی: ایجاد ائتلاف امنیت آبراه تنگه هرمز توسط آمریکا برای چپاول منطقه است / اجازه بازی با خلیج فارس را نمی دهیم
bltمردم نیوز : سرلشکرصفوی: قصدحمله به هیچ کشوری نداریم
bltجوان آنلاین : پاسخ ما به توطئه امریکا از مدیترانه تا اقیانوس هند خواهد بود
bltدنیای اقتصاد : هر حرکت ضدایران، منطقه را دگرگون می کند
bltایران آنلاین : رحیم صفوی: از دریای مدیترانه، سرخ و اقیانوس هند به توطئه امریکا پاسخ می دهیم
bltپارسینه : سردار صفوی:ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست
bltصدا و سیما : اربعین حسینی نشان از زنده بودن نهضت حسینی
bltآفتاب : مشاور رهبری: آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد| آمریکایی ها سخنان سیدحسن نصرالله را جدی بگیرند
bltفرارو : رحیم صفوی: آمریکا سخنان سیدحسن نصرالله را جدی بگیرد
bltتابناک : صفوی: ساختن تمدن نوین اسلامی شدنی است
bltنامه نیوز : سردار صفوی: ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست
bltصدای ایران : پاسخ ایران به حمله آمریکا از مدیترانه تا اقیانوس هند خواهیم بود
bltشبکه خبر : صفوی: حسرت تسلیم کردن مردم ایران در دل ترامپ خواهد ماند
bltصدا و سیما : پاسخ هرگونه توطئه آمریکایی ها را خواهیم داد
bltجوان آنلاین : آمریکا توطئه کند از مدیترانه تا اقیانوس هند به آن ها پاسخ خواهیم داد
bltنامه نیوز : رحیم صفوی: آمریکا توطئه کند در دریای مدیترانه پاسخ می گیرد
bltالف : سرلشکر رحیم صفوی: آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
bltشبستان : انقلاب اسلامی به قدرت منطقه ای غرب آسیا تبدیل شده است
bltانتخاب : رحیم صفوی: اگر آمریکا به فکر توطئه باشد، از دریای مدیترانه، سرخ و اقیانوس هند پاسخ می دهیم
bltعصر ایران : سرلشکر صفوی: آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
bltالعالم : سرلشکر صفوی: آمریکا و متحدانش از نظر اقتصادی و نظامی فرسوده شده اند
bltتسنیم : سرلشکر رحیم صفوی: آمریکا اگر? به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
bltاطلاعات روز : پاسخ توطئه های آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند خواهیم داد
bltافکار نیوز : پاسخ کوبنده سرلشکر رحیم صفوی به توطئه های آمریکا
bltانصاف نیوز : مشاور رهبری: خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می کند
bltایسنا : ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست
bltمشرق نیوز : آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.