مخبر - 1398/06/29 - صفوی: حسرت تسلیم کردن مردم ایران در دل ترامپ خواهد ماند

صفوی: حسرت تسلیم کردن مردم ایران در دل ترامپ خواهد ماند
مشاور فرمانده کل قوا با اشاره به سرنوشت 6 رئیس جمهور قبلی امریکا در رویارویی با نظام جمهوری اسلامی، اظهار داشت: ترامپ نیز با حسرت تسلیم کردن مردم ایران به قعر تاریخ خواهد رفت.
صفوی: حسرت تسلیم کردن مردم ایران در دل ترامپ خواهد ماند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در سخنانی پیش از نماز جمعه این هفته تهران به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دو رخداد عظیم پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که با مجاهدت ملت صبور و شجاع و در سایه پیروی از ولایت فقیه و به برکت خون پاک شهیدان بدست آمد نظام سلطه جهان را در منطقه غرب آسیا و در جهان به هم ریخت.
وی ادامه داد: این پیروزی ها و مقاومت مدافعین حرم در حوادث چند سال اخیر غرب آسیا نشأت گرفته از منطق و فلسفه عاشورای حسینی است. حقیقتا کربلای ایران و 8 سال دفاع مقدس در راستای کربلای حسینی معنا و مفهوم پیدا می کند. فرزندان شما ملت ایران در ارتش، سپاه، بسیج و جهاد سازندگی که در 8 سال دفاع مقدس در برابر متجاوزین ایستادند اگر در روز عاشورا بودند در کنار امام حسین (ع) می ایستادند.
صفوی با اشاره به دیدار چند روز پیش موکب داران عراقی با مقام معظم رهبری گفت: سال گذشته بعد از راهپیمایی اربعین به دیدار آیت الله ناصری دولت آبادی رفتم و از ایشان پرسیدم فلسفه راهپیمایی اربعین چیست؟ ایشان فرمودند یکی از شعار های حضرت مهدی (عج) در زمان ظهور آن است که من فرزند حسین هستم. در این راهپیمایی چند میلیونی اربعین که سال به سال نیز بر شرکت کنندگان آن افزوده می شود مردم جهان اول باید به امام حسین (ع) و قیامش معرفت پیدا کنند تا بعد بتوانند به معرفت حضرت مهدی (ع) برسند.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با اشاره به یکی از شعار های یاران امام مهدی (عج) گفت: یکی از شعار های یاران حضرت مهدی (عج) یالثارت الحسین است، یعنی بیایید به خونخواهی امام حسین (ع). فلسفه عاشورا با فلسفه ظهور امام زمان (عج) پیوند دارد و آنچه را در زمان خودمان در همین 30 -40 سال گذشته در منطه می بینیم از مسائل سوریه، فلسطین، عراق، یمن و البته پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شاید زمینه ای باشد برای ظهور امام (عج).
وی گفت: من معتقدم همانگونه که خون فرزندان ملت ایران در دفاع مقدس راه کربلا را گشود و ما شاهدیم که در اربعین هر سال میلیون ها نفر به کربلا می روند خون شهدای مدافع حرم نیز راه قدس را باز می کند.
صفوی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اینکه رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید، افزود: این وعده مقام معظم رهبری موضوعی است که خداوند متعال می خواهد روزیِ مسلمین جهان کند.
صفوی: حسرت تسلیم کردن مردم ایران در دل ترامپ خواهد ماند
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی ایران و افول قدرت ایالات متحده آمریکا اظهار کرد: پس از گذشت 30 سال از پایان دفاع مقدس آیا انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت اسلامی در منطقه غرب آسیا قوی تر شده است یا دشمنان انقلاب اسلامی یعنی جبهه آمریکایی و دوستان آن ها مانند رژیم صهیونیستی؟ واقعیت این است که متحدین انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت با داشتن توانمندی ها و ثروت عظیم مردم و برخورداری از هوش، ایمان و انگیزه و اینکه اهداف حق طلبانه و عدالت خواهانه دارد از متحدین و دوستان آمریکا در منطقه قوی تر هستند.
سرلشکر صفوی گفت: اعتبار آمریکا و رژیم های دست نشانده آن بین رفته است. این ها غیر مردمی هستند، هم اکنون بازیگران اصلی منطقه دو جبهه هستند، یک جبهه انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت و جبهه دیگر آمریکا و متحدین آنهاست. شما این ها را با هم مقایسه کنید، شما رهبری شجاعانه سید حسن نصرالله را در لبنان و رهبری نخست وزیر رژیم صهیونیستی را با یکدیگر مقایسه کنید و ببینید کدام یک از آن ها حرفشان حق طلبانه و عدالتخواهانه است و کدام یک از آن ها شجاعت بیشتری دارند. آیا رهبران جبهه مقاومت با رهبران این کشور ها قابل مقایسه هستند.
وی افزود: از نظر مردمی، جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی یکی از پر افتخارترین صحنه های افتخار ملت ایران برای اولین بار طی 200 سال گذشته این است که انقلاب اسلامی و دولت و ملت ایران در دل معادله و توازن منطقه ای قرار گرفته اند و در پیروزی های منطقه حرف اول را می زنند. البته انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری و ملت شجاع و صبور ایران همواره به دنبال صلح و امنیت پایدار هم در منطقه و هم در جهان بوده و هستن. البته نه آن صلحی که چند روز پیش آقای پمپئو در ملاقات با رهبران عربستان از آن نام برد و با دروغ و خدعه می خواهد افکار عمومی مردم جهان را فریب دهد.
مشاورعالی فرمانده معظم کل قوا تاکید کرد: پمپئو قبلاً رئیس سازمان سیا بوده است. کار آن ها فریب دادن، خدعه کردن و دروغ گفتن است. آمریکایی ها می دانند که قدرت نوظهور انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت در حال اوج گیری است و قدرت آمریکا طرفداران آن ها در حال افول و نزول است.
سرلشکر صفوی اظهار کرد: سیاست آمریکایی ها در منطقه غرب آسیا در رابطه با ایران با شکست مواجه شده است. آمریکایی ها در مقیاس جهانی در تک قطبی سازی قدرت و در هژمونی قدرت با شکست مواجه شده اند و جهان به سمت چند قطبی شدن قدرت و چندجانبه گرایی حرکت می کند.
وی ادامه داد: آقای ترامپ به سرنوشت 6 رئیس جمهور قبل از خودش که آمدند و رفتند و همه آن ها نتوانستند اراده سیاسی خود را بر ملت و حکومت ایران تحمیل کنند، دچار خواهد شد. ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست و رهبری قدرتمند و خردمندانه مقام معظم رهبری، اتحاد و یکپارچگی قوای سه گانه و ملت ایران سد تحریم های ظالمانه آمریکا را خواهد شکست و غرور و تکبر سیاست مداران آمریکا را لگدمال خواهد کرد.
مشاورعالی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: ملت مومنف مقتدر و صبور ایران پس از 30 سال از پایان جنگ، درس اقتدار و پیشرفت را به مردم جهان آموختند و مردم جهان ملت ایران را ستایش می کنند. هیچ دولت-ملتی نتوانسته این حجم از چالش ها و بحران های داخلی و خارجی را مانند ترور ها فتنه های 78 و 88 را دنبال کند و با پیروزی بر آن ها غلبه پیدا کند.
سرلشکر صفوی تاکید کرد: آمریکایی ها انواع و اقسام دشمنی ها و حیله ها را برای ترور رهبران و بزرگان ایران و تحمیل جنگ و هم اکنون محاصره اقتصادی و این جنگ و ترور اقتصادی علیه ایران به کار گرفتند، اما در همه قضایا شکست خوردندو ترامپ باید بداند در یک مقابله به مثل در جریان های اخیر، ملت ایران یک ملت و یک قدرت الهی و شکست ناپذیر است چرا که یک جریان حق طلب است و آن ها یک جریان شیطانی و باطل هستند.
وی خاطرنشان کرد: ملت صبور ایران فشار های اقتصادی وتحریم ها را پشت سر خواهد گذاشت و از این تنگنای اقتصادی عبور خواهد کرد. میراث ترامپ از ریاست جمهوری آمریکا و ظلم های آن به ملت ایران و ملت های منطقه جز شکست، انزوا و اختلاف با متحدان تاریخی مثل اروپایی ها ثمری نخواهد داد و ترامپ تلخ ترین تجربه ریاست جمهوری آمریکا خواهد شد.
مشاورعالی فرمانده معظم کل قوا گفت: او در نتیجه ظلم هایی که به ملت ایران و دیگر ملت های مسلمان و غیرمسلمان کرده است، دچار بدعاقبتی خواهد شد و ملت بزرگ ایران پس از گذشت 30 سال از دوران عزتمند دفاع مقدس با یک روحیه صبورانه و شجاعانه و با داشتن رهبری مقتدر، خردمند و شجاع و با حفظ اتحاد و انسجام قوای سه گانه و در یک ائتلاف با جبهه مقاومت و با داشتن نیرو های نظامی هوشمند و قدرتمند، قادر است از انقلاب اسلامی و کشور و امنیت کشور و منافع ملی و منافع منطقه خود دفاع کند و پاسخگوی همه سناریو های تهدید باشد.
صفوی: حسرت تسلیم کردن مردم ایران در دل ترامپ خواهد ماند
سرلشکر صفوی گفت: با عنایت خداوند متعال و توجهات حضرت، ولی عصر، با عبور افتخارآمیز از مشکلات کنونی، از این تنگنا ها عبور کند و پیروزی را به آغوش بگیرد و یک کشور مستقل، آباد، پیشرفته، با امنیت، با رفاه و آسایش را شکل دهد و تمدن نوین اسلامی را محقق کند.
وی تاکید کرد: من به عنوان یکی از فرزندان دفاع مقدس، بشارت و امید می دهم که ساختن تمدن نوین اسلامی شدنی است. بروز و ظهور قدرت های فرهنگی و تمدنی و ایجاد تغییر در ساختا و شاکله قدرت های فعلی جهان و ترسیم نقشه سیاسی جدید جهان در دهه های آینده بدون پشتوانه فلسفی و فکری و اعتقادی شدنی نیست.
مشاورعالی فرمانده معظم کل قوا اظهار کرد: رخداد های عظیم سیاسی، اقتصادی و علمی که توانستند جهان را تغییر بدهند همواره بر بستر و پایه یک جهان بینی و برخوردار از منظومه های فکری، ارزشی، اخلاقی و انسانی و مبتنی بر فطرت بشری استوار بوده اند. همه تحولات عمیق آینده را باید در ریشه های فلسفی و اخلاقی و فرهنگی و ایدئولوژی های پیشران و الهام بخش انسانی و صلح و عدالت خواه جستجو کرد.
سرلشکر صفوی تصریح کرد: هرچه بنا های اعتقادی و انسانی که تکیه گاه مستحکم تغییرات رخداد های آینده هستند قوی تر باشند، نظام های سیاسی، اقتصادی و امنیتی برآمده از آن ها هم از پیش برندگی و تداوم و جاودانگی بیشتر برخوردار هستند.
وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی و مجموعه ملت ها و کشور های اسلامی مشتمل بر 57 کشور و مسلمانان ساکن در سایر کشور هایی که عضو سازمان همکاری اسلامی نیستند، دارای آنچنان ظرفیت های بی نظیر از توانمندی های فکری، انسانی و اقتصادی هستند که می توانند با الهام گیری از اسلام ناب محمدی و با الگوگیری از انقلاب اسلامی و دولت جمهوری اسلامی و با یک همکاری نزدیک و همگرایی، تمدن نوین اسلامی را تحقق بخشند و هندسه قدرت جهانی را به نفع ملت ها و کشور های اسلامی تغییر بدهند.
مشاورعالی فرمانده معظم کل قوا گفت: ملت و دولت ایران و انقلاب اسلامی الگویی برای سایر ملت های اسلامی هستند. آمریکایی ها، صهیونیست ها و انگلیسی ها تلاش کردند دو دولت جعلی را، یکی را در افغانستان و یکی را در عراق، در مقابل انقلاب اسلامی بر سرکار بیاورند، اما با شکست مواجه شدند، اما آن دولتی که باقی ماند، دولت برآمده از رأی مردم بود.
سرلشکر صفوی تاکید کرد: با هوشمندی و استواری ملت ایران و مجاهدت های فراموش ناشدنی 200 هزار شهید، 300 هزار جانباز و 40 هزار آزاده پس از گذشت 30 سال دفاع مقدس، انقلاب اسلامی به یک قدرت منطقه غرب آسیا تبدیل شده است و این قدرت، قدرت شکست ناپذیر است و اگر آمریکایی ها به فکر توطئه ای باشند ملت ایران آن ها را از دریای مدیترانه گرفته تا دریای سرخ و اقیانوس هند پاسخ خواهند داد.
وی افزود: آمریکایی ها سخنان سید حسن نصرالله را جدی بگیرند. هر حرکت ضد ایرانی منطقه را دچار دگرگونی می کند. آمریکایی ها خوب می دانند که ما از یک رهبر خردمند و شجاع و از نیرو های مسلح قدرتمند برخوردار هستیم و سیاست ایران سیاست ایجاد صلح و امنیت پایدار در منطقه غرب آسیا با خروج نیرو های تجاوزگر بیگانه است. این سیاست رهبری و دولت جمهوری اسلامی است و امیدواریم که دشمنان منطقه ای و فرامنطقه ای ما بدانند که ایران قصد تهاجم و کشورگشایی ندارد بلکه به دنبال استقرار صلح و امنیت پایدار و البته مدافع حق ملت های اسلامی است.
مشاورعالی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: رهبر انقلاب اسلامی فرمانده کل قوای ایران نیست بلکه فرمانده نیرو های مدافع بلاد اسلامی فلسطین، سوریه و یمن است و وقتی می گوییم مرجع تقلید و رهبر انقلاب اسلامی مفهومش این است.
سرلشکر صفوی گفت: تمدن نوین اسلامی با عنایت خداوند متعال زمینه ساز ظهور حضرت بقیة الله خواهد شد.
منبع خبر : شبکه خبر

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
عراق   مقام معظم رهبری   لبنان   آمریکا   سرلشکر صفوی   ولایت فقیه   نظام جمهوری اسلامی ایران   مقاومت اسلامی   آیت الله ناصری   امام زمان عجل الله   جبهه مقاومت   پیروزی انقلاب اسلامی   رئیس جمهور   شهیدان   نظام سلطه   کل قوا   مسلمین جهان   هشت سال دفاع مقدس   مسائل سوریه   جهاد سازندگی   مشاور عالی   امام حسین علیه السلام   ظهور امام زمان(عج)   کربلای حسینی   موکب داران عراقی   انقلاب اسلامی   حادثه   نماز جمعه   رژیم صهیونیستی   دونالد ترامپ   شهدای مدافع حرم   غرب آسیا   عاشورای حسینی  
اخبار مرتبط
سرلشکر صفوی: تحرکات آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند رصد می کنیم
فارس
خاطره معاون رئیس جمهور از زمان دفاع مقدس
افکار نیوز
مردم ایران امروز نیز مانند دوران دفاع مقدس در مقابل دشمنان ایستاده اند
میزان
صدام برای مذاکره و پایان جنگ به ایران التماس می کرد
تسنیم
مردم ایران امروز مانند دوران دفاع مقدس اهداف آمریکا را ناکام گذاشتند
ایرنا
نصرالله: با پیروزی انقلاب اسلامی مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی وارد مرحله جدیدی شد
ایرنا
دفاع مقدس دوران تحقق وعده های الهی بود
خبرگزاری دفاع مقدس
سرلشکرصفوی: قصدحمله به هیچ کشوری نداریم
مردم نیوز
پاسخ ما به توطئه امریکا از مدیترانه تا اقیانوس هند خواهد بود
جوان آنلاین
هر حرکت ضدایران، منطقه را دگرگون می کند
دنیای اقتصاد
سردار صفوی:ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست
پارسینه
مشاور رهبری: آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد| آمریکایی ها سخنان سیدحسن نصرالله را جدی بگیرند
آفتاب
رحیم صفوی: ملت ایران توطئه آمریکا را بی پاسخ نمی گذارد
همشهری آنلاین
آمریکا توطئه کند، پاسخش را از مدیترانه تا اقیانوس هند میدهیم
ناطقان نیوز
رحیم صفوی: آمریکا سخنان سیدحسن نصرالله را جدی بگیرد
فرارو
صفوی: ساختن تمدن نوین اسلامی شدنی است
تابناک
سردار صفوی: ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست
نامه نیوز
پاسخ ایران به حمله آمریکا از مدیترانه تا اقیانوس هند خواهیم بود
صدای ایران
پاسخ هرگونه توطئه آمریکایی ها را خواهیم داد
صدا و سیما
آمریکا توطئه کند از مدیترانه تا اقیانوس هند به آن ها پاسخ خواهیم داد
جوان آنلاین
رحیم صفوی: آمریکا توطئه کند در دریای مدیترانه پاسخ می گیرد
نامه نیوز
سرلشکر رحیم صفوی: آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
الف
سرلشکر صفوی: آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
عصر ایران
سرلشکر صفوی: آمریکا و متحدانش از نظر اقتصادی و نظامی فرسوده شده اند
العالم
سرلشکر رحیم صفوی: آمریکا اگر? به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
تسنیم
پاسخ توطئه های آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند خواهیم داد
اطلاعات روز
پاسخ کوبنده سرلشکر رحیم صفوی به توطئه های آمریکا
افکار نیوز
تجربیات دفاع مقدس ذخیره ای برای ادامه انقلاب است
ایرنا
مشاور رهبری: خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می کند
انصاف نیوز
ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست
ایسنا
آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
مشرق نیوز
خط و نشان مشاور عالی رهبری برای آمریکایی ها
دنیای اقتصاد
آمریکایی ها مجبورند از افغانستان و غرب آسیا عقب نشینی کنند
خبرگزاری حوزه
خط و نشان مشاور عالی رهبری برای آمریکایی ها؛ هر حرکت ضدایرانی منطقه را دگرگون می کند/ غرور و تکبرتان را لگدمال می کنیم
خبرآنلاین
هشدار سرلشکر صفوی: هر حرکت ضدایرانی منطقه را دگرگون می کند
اقتصاد نیوز
آمریکایی ها سخنان سیدحسن نصرالله را جدی بگیرند
فارس
آمریکا و متحدانش از نظر اقتصادی و نظامی فرسوده شده اند
فارس
خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می کند/ مقابله به مثل یمنی ها یک دفاع مشروع است
خبرگزاری ایلنا
متحدین انقلاب بدنبال صلح و امنیت در منطقه هستند
خبرگزاری موج
خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می کند
مهر نیوز
اخبار مرتبط
bltفارس : سرلشکر صفوی: تحرکات آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند رصد می کنیم
bltافکار نیوز : خاطره معاون رئیس جمهور از زمان دفاع مقدس
bltمیزان : مردم ایران امروز نیز مانند دوران دفاع مقدس در مقابل دشمنان ایستاده اند
bltتسنیم : صدام برای مذاکره و پایان جنگ به ایران التماس می کرد
bltایرنا : مردم ایران امروز مانند دوران دفاع مقدس اهداف آمریکا را ناکام گذاشتند
bltایرنا : نصرالله: با پیروزی انقلاب اسلامی مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی وارد مرحله جدیدی شد
bltخبرگزاری دفاع مقدس : دفاع مقدس دوران تحقق وعده های الهی بود
bltمردم نیوز : سرلشکرصفوی: قصدحمله به هیچ کشوری نداریم
bltجوان آنلاین : پاسخ ما به توطئه امریکا از مدیترانه تا اقیانوس هند خواهد بود
bltدنیای اقتصاد : هر حرکت ضدایران، منطقه را دگرگون می کند
bltپارسینه : سردار صفوی:ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست
bltآفتاب : مشاور رهبری: آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد| آمریکایی ها سخنان سیدحسن نصرالله را جدی بگیرند
bltهمشهری آنلاین : رحیم صفوی: ملت ایران توطئه آمریکا را بی پاسخ نمی گذارد
bltناطقان نیوز : آمریکا توطئه کند، پاسخش را از مدیترانه تا اقیانوس هند میدهیم
bltفرارو : رحیم صفوی: آمریکا سخنان سیدحسن نصرالله را جدی بگیرد
bltتابناک : صفوی: ساختن تمدن نوین اسلامی شدنی است
bltنامه نیوز : سردار صفوی: ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست
bltصدای ایران : پاسخ ایران به حمله آمریکا از مدیترانه تا اقیانوس هند خواهیم بود
bltصدا و سیما : پاسخ هرگونه توطئه آمریکایی ها را خواهیم داد
bltجوان آنلاین : آمریکا توطئه کند از مدیترانه تا اقیانوس هند به آن ها پاسخ خواهیم داد
bltنامه نیوز : رحیم صفوی: آمریکا توطئه کند در دریای مدیترانه پاسخ می گیرد
bltالف : سرلشکر رحیم صفوی: آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
bltعصر ایران : سرلشکر صفوی: آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
bltالعالم : سرلشکر صفوی: آمریکا و متحدانش از نظر اقتصادی و نظامی فرسوده شده اند
bltتسنیم : سرلشکر رحیم صفوی: آمریکا اگر? به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
bltاطلاعات روز : پاسخ توطئه های آمریکا را از مدیترانه تا اقیانوس هند خواهیم داد
bltافکار نیوز : پاسخ کوبنده سرلشکر رحیم صفوی به توطئه های آمریکا
bltایرنا : تجربیات دفاع مقدس ذخیره ای برای ادامه انقلاب است
bltانصاف نیوز : مشاور رهبری: خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می کند
bltایسنا : ترامپ با حسرت تسلیم کردن ملت ایران به تاریخ خواهد پیوست
bltمشرق نیوز : آمریکا اگر به فکر توطئه باشد از مدیترانه تا اقیانوس هند به آنها پاسخ خواهیم داد
bltدنیای اقتصاد : خط و نشان مشاور عالی رهبری برای آمریکایی ها
bltخبرگزاری حوزه : آمریکایی ها مجبورند از افغانستان و غرب آسیا عقب نشینی کنند
bltخبرآنلاین : خط و نشان مشاور عالی رهبری برای آمریکایی ها؛ هر حرکت ضدایرانی منطقه را دگرگون می کند/ غرور و تکبرتان را لگدمال می کنیم
bltاقتصاد نیوز : هشدار سرلشکر صفوی: هر حرکت ضدایرانی منطقه را دگرگون می کند
bltفارس : آمریکایی ها سخنان سیدحسن نصرالله را جدی بگیرند
bltفارس : آمریکا و متحدانش از نظر اقتصادی و نظامی فرسوده شده اند
bltخبرگزاری ایلنا : خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می کند/ مقابله به مثل یمنی ها یک دفاع مشروع است
bltخبرگزاری موج : متحدین انقلاب بدنبال صلح و امنیت در منطقه هستند
bltمهر نیوز : خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می کند
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.