مخبر - 1398/06/28 - طرفدار ملی شدن فضای مجازی هستیم

طرفدار ملی شدن فضای مجازی هستیم
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: ما امروز طرفدار ملی شدن فضای مجازی هستیم و آن را از ملی شدن صنعت نفت مهمتر می دانیم. عده ای هم طرفدار سلطه خارجی ها بر فضای مجازی هستند که بازنده چنین 2گانه ای دشمن است
طرفدار ملی شدن فضای مجازی هستیم

به گزارش مرور نیوز، سردار محمدرضا نقدی ، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در آیین اختتامیه اولین دوره توانمندسازی فرماندهان گردان های سایبری بسیج با تاکید بر اینکه امروز گردان های سایبری بسیج خط مقدم نبرد مستضعفین با مستکبرین عالم هستند، گفت: انقلاب اسلامی از 40 سال پیش یکی یکی سلاح های دشمن را از اختیارش خارج کرد و امروز دیگر هیچکدام از سلاح هایش کارایی ندارد. دشمن در مقابل یک جمعیت و ملت مقاوم در یمن که 4 سال است در محاصره است و غذا و دارو ندارد، درمانده و دست و پایش بسته شده است؛ چه برسد به جمهوری اسلامی که اینگونه آنها را شکست داده است.

وی افزود: حالا این دشمن شکست خورده در حوزه نظامی، به فضای مجازی متوسل شده است و وقتی دید در عالم واقع شکست خورده، به فضای مجازی روی آورده تا بتواند از این طریق به ایران فشار بیاورد.

* از عمر رژیم صهیونیستی کمتر از انگشتان دست باقی مانده است

نقدی خاطرنشان کرد: آمریکا یک حکومت شکست خورده است و تمام تلاش هایش مذبوحانه است و مانند حیوانی است که بعد از سر بریدن آن، دست و پا می زند. شک نکنید که از عمر رژیم صهیونیستی کمتر از انگشتان دست باقی مانده است. رهبر معظم انقلاب خطاب به آنها فرمودند که تا 25 سال آینده دیگر نیستید که بخواهید چیزی را مشاهده کنید.

وی با بیان اینکه امروز همه چیز برای برچیده شدن بساط صهیونیست ها آماده است، گفت: کار این رژیم دیگر تمام شده و آنها فقط به دنبال تصویرسازی غلط از خودشان هستند و می خواهند برای خود آبرویی باقی بگذارند و هیمنه شکست خورده خود را نشان ندهند. امروز نخستین و ریشه ای ترین جهادِ گردان های سایبری بسیج و نیروهای انقلاب این است که انحصار تبلیغاتی دشمن را بشکند و مانع از تصویرسازی غلط آنها شوند. امروز محاصره تبلیغاتی دشمن در اطراف امت اسلامی مانند همان میدان مین است که در سال های جنگ وجود داشت و نیروهای انقلابی بسیج باید این میدان مین و معبر را بازگشایی کنند تا لشکر بتواند به راحتی از سد دشمن عبور کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه بیان داشت: هر اقدامی باید با هوشمندی صورت گیرد. از ابزارهایی که در اختیار دشمن قرار دارد نباید ترسید. شاید بودجه کل سپاه به اندازه یک خبرگزاری آمریکایی و استکباری هم نرسد اما در زمان جنگ سخت، مگر این نابرابری وجود نداشت؟

وی ادامه داد: معادله جنگ سخت نیز همینگونه بود. دشمن با بیش از 2000 تانک وارد جنگ با ایران شد و ایران حتی یک عدد تانک هم نداشت اما هر آنچه که به دست آوردیم از غنیمت ها بود. تعداد تانک های دشمن به اندازه ای بود که بیش از 7000 هزار تانک منهدم شده داشت و 5000 هزار تانک دیگر هم در آخر جنگ برایشان باقی مانده بود؛ اما در این جنگ نابرابر سخت هم این جمهوری اسلامی بود که پیروز شد و امروز هم شما مطمئن باشید در مقابل قدرت دشمن با تمام ابزارهایش در جنگ نرم پیروز خواهید شد؛ چراکه خدا با ماست و امداد غیبی در عرصه فضای مجازی هم وجود دارد.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: یقین بدانید قیام شما حق است و وقتی به این یقین برسید، دیگر ترسی از دشمن وجود نخواهید داشت. در جنگ 33 روزه حزب الله لبنان در مجموع 4هزار نیرو داشت و امروز 500 برابر آن زمان از لحاظ کیفی و کمی قدرت پیدا کرده است. اما در آن زمان پنجمین ارتش دنیا نتوانست بر 4000 هزار جوان پیروز شود.

وی گفت: در این عرصه دروغ و توهین ممنوع است و باید بدانید اگر کار غیر اخلاقی کنید، خداوند به یاری شما نخواهد آمد. بنابراین به شما توصیه می کنم شرع را رعایت کنید و بدانید که خداوند شما را در این عرصه امتحان می کند.

سردار نقدی اظهار داشت: 2 اصل اساسی در شگردها و روش ها وجود دارد. اول پیشدستی و خلاقیت. در این عرصه کسی برنده است که بتواند پیشدستی کند. نیروهای انقلابی باید واژه سازی کنند و نباید اجازه دهیم دشمن با واژه سازی بازی را تعریف کند. وقتی او بازی را تعریف کند هر چقدر هم تلاش کنید می توانید مساوی کنید. بنابراین در 2 گانه هایی که دشمن درست می کند مطمئن باشید که نمی توانید پیروز میدان باشید. لذا باید با خلاقیت خود، پیشدستی کرده و ابتکار عمل را به دست بگیرید.

* ملی شدن فضای مجازی از ملی شدن صنعت نفت مهمتر است

وی افزود: ما امروز طرفدار ملی شدن فضای مجازی هستیم و آن را از ملی شدن صنعت نفت مهمتر می دانیم. عده ای هم طرفدار سلطه خارجی ها بر فضای مجازی هستند که بازنده چنین 2گانه ای دشمن است و باید با راه اندازی 2 گانه های اینچنینی، ابتکار عمل را در دست گرفت و در این شرایط است که شما پیروز میدان خواهید بود.

سردار نقدی بیان داشت: چرا باید امروز تمام ابزارهای لازم برای استفاده از بستر نت با کمک متخصصان داخلی و پول بیت المال تأمین شود و دکل های مخابراتی و برق رسانی به آن، داخلی باشد اما بستر آن در اختیار دشمن و کشورهای بیگانه قرار گیرد. ماجرای نکبت بار تسلط دشمن در فضای مجازی به همین زشتی است و اگر مردم واقعیت را ببینند، دیگر دچار 2گانه فیلتر یا رفع فیلتر نمی شوند. چرا دشمن باید برای ما تصمیم بگیرد که آیا فلان تصویر از یک شبکه اجتماعی حذف شود؟ شرم آورتر از وابستگی نفتی به دشمن این است که ظرفیت فضای مجازی و بستر نت در اختیار بیگانه باشد. یک روز هم مردم ما باید قیام کنند و مانند ملی شدن صنعت نفت، فضای مجازی را نیز به استقلال ملی برسانند.

وی اظهار داشت: ملت، استقلال، آزادی و ملیت خود را می فروشید برای اینکه عکس شما را بیشتر نشان می دهند یا از شما دفاع می کنند؟ روزش که برسد می بینید همین ها چه بلایی سر آنهایی می آورند که امروز از سلطه بیگانه بر فضای مجازی دفاع می کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه شگرد و روش دوم، تبدیل تهدیدها به فرصت هاست، ادامه داد: فرصت ها را باید دریابیم. بعد از پیدا کردن فرصت ها باید با انسجام، دشمن را زمین بزنیم. وقتی حمله دسته جمعی صورت گیرد، دشمن کاری نمی تواند کند. غرب امروز در ذلت و انحطاط است و می شنویم که مردم در غرب دچار افسردگی های جدی شده اند. ملت های غربی آنقدر دچار تنهایی شده اند که پول می دهند تا یک نفر بیاید و با آنها صحبت کند تا از تنهایی دربیایند. این سبک زندگی است که انگلیس به وجود آورد و فاجعه بار است. روابط انسانی در اروپا و امریکا افتضاح است و رشد جمعیت آنها منفی و در حال نابودی و زوال هستند. چند دهه دیگر، سفید پوستان اکثریت آمریکا نخواهند بود و در اقلیت قرار می گیرند و این نشانه های انحطاط غرب است.

وی افزود: این واقعیت هایی است که در زندگی غربی ها وجود دارد و نمی گذارند که این موضوعات و مطالب به بیرون درز کند. دولت های اروپایی امروز از این وضعیت وحشت زده هستند و می دانند که به خاطر سبک زندگی شان در مسیر نابودی هستند. امروز دختر غربی حاضر نیست زاد و ولد کند و همین مسئله باعث شده تا آنها به مهاجرت روی آورند. برای همین است که تیم ملی فرانسه در جام جهانی اخیر از 23 بازیکن 15 بازیکن سیاهپوست دارد. مگر اروپا سیاهپوست دارد که فرانسه این تعداد بازیکن سیاهپوست در تیم فوتبالش دارد؟

سردار نقدی گفت: انقلاب اسلامی بیشترین خدمات را به ورزش بانوان ارائه کرده و بیشترین استادیوم های ورزشی، بیشترین بازیگران و موارد بسیار دیگر را در اختیار بانوان قرار داده و این فرصت را برای پیشرفت بانوان فراهم کرده اما فشار رسانه ای غرب باعث می شود تا استادیوم رفتن یا نرفتن بانوان به یک مسئله تبدیل شود.

وی افزود: شما باید به دشمن تهاجم کنید و مظاهر استعمار آمریکا را مورد حمله قرار دهید. در این عرصه میدان هم برای شما فراهم است. رسانه ما نباید خجالتی باشند. دشمن یک موضوع را دست می گیرد و تا ماه ها و سال ها آن را پیش می برد و اجازه نمی دهد فراموش شود. هر 6 ماه یکبار هم آن ماجرا را دوباره مطرح می کند. ما چرا تکرار نکنیم؟ چرا سالروز حمله به یمن را تکرار نمی کنیم و اجازه می دهیم فراموش شود؟ این خوب نیست که وقتی یک خبر را منتشر می کنیم آن را رها کنیم.

سردار نقدی گفت: باید با ترفندهای رسانه ای آن خبر را زنده و علیه استعمار آمریکا و غرب به کار بریم. باید همزمان، دسته جمعی و موریانه وار به دشمن در فضای مجازی حمله کنیم. خلاقیت به کار برده و با احصا فرصت ها، تهدید دشمن را خنثی کنیم. در چنین شرایطی ممکن است چون بستر در اختیار آنهاست، شما را محدود یا حذف کنند اما همین موضوع هم برای آنها یک رسوایی است.

منبع خبر : مرور نیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
مقام معظم رهبری   نظامی   آمریکا   حزب الله لبنان   گردان   انگشتان دست   سایبری   تصویر سازی   کارایی   میدان مین   غذا و دارو   بریدن   منهدم   نیروهای انقلابی   خط مقدم   امت اسلام   سردار محمدرضا نقدی   نهضت ملی شدن صنعت نفت   کل سپاه   امداد غیبی   شرع   انقلاب اسلامی   یمن   رژیم صهیونیستی   فضای مجازی  
اخبار مرتبط
امیر موسوی: امروز هم در وضعیت جنگ هستیم
افکار نیوز
هشدار نماینده ولی فقیه در سپاه به اسرائیلی ها
وانا نیوز
هشدار نماینده ولی فقیه در سپاه به اسرائیلی ها: حزب الله می تواند به گونه ای مراکز حساس تان را هدف قرار دهد که قابل جبران نباشد
آفتاب
مدافعان مرزها در مقابل تعرض هر بیگانه ای قاطع هستند
برنا نیوز
سرلشکر سلامی: هر پهپادی متجاوزی را سرنگون و با شجاعت خبرش را اعلام می کنیم
مثلث
«اشتباهی از آمریکا سر بزند دیگر «ریاض» باقی نخواهد ماند»
انصاف نیوز
خط و نشان مشاور عالی رهبری برای آمریکایی ها
وانا نیوز
خطیب نماز جمعه اهواز : فرمول مذاکره باید برای همیشه به زباله دان تاریخ ریخته شود
ایرنا
پاسخ کوبنده سرلشکر رحیم صفوی به توطئه های آمریکا
افکار نیوز
خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می کند/ مقابله به مثل یمنی ها یک دفاع مشروع است
خبرگزاری ایلنا
سردار نقدی: ملی شدن فضای مجازی از ملی شدن صنعت نفت مهمتر است
ایران آنلاین
سردار نقدی: دروغ و توهین ممنوع است
انتخاب
سردار نقدی در مراسم گردان های سایبری بسیج: دروغ و توهین ممنوع است
ملیت
تلاشهای آمریکا مثل دست و پا زدن حیوان سربریده است
ناطقان نیوز
سردار نقدی در مراسم گردان های سایبری بسیج: در این عرصه دروغ و توهین ممنوع است
عصر ایران
فوری/مقام ارشد نظامی ایران از آماده بودن برچیده شدن صیهونیست ها خبر داد
کارگر آنلاین
سردار نقدی: ملی شدن فضای مجازی از ملی شدن صنعت نفت مهمتر است/ چرا دشمن باید برای ما تصمیم بگیرد که آیا فلان تصویر از یک شبکه اجتماعی حذف شود؟
دیده بان ایران
سردار نقدی: کار رژیم صهیونیستی دیگر تمام شده است
نامه نیوز
دشمن شکست خورده در حوزه نظامی، به فضای مجازی متوسل شده است
خبرگزاری موج
ملی شدن فضای مجازی از ملی شدن صنعت نفت مهمتر است/ گردان های سایبری بسیج خط مقدم نبرد مستضعفین با مستکبرین عالم هستند
زاهد نیوز
ملی شدن فضای مجازی از ملی شدن صنعت نفت مهمتر است
موج رسا
سردار نقدی: از عمر رژیم صهیونیستی کمتر از انگشتان دست باقی مانده است
فردا نیوز
سردار نقدی: امروز همه چیز برای برچیده شدن بساط صهیونیست ها آماده است
الف
همه چیز برای برچیده شدن بساط صهیونیست ها آماده است
عصر امروز
سردار نقدی: مردم باید قیام کنند و فضای مجازی را به استقلال ملی برسانند
دنیای اقتصاد
سردار نقدی: ملی شدن فضای مجازی از ملی شدن صنعت نفت مهمتر است/ امروز دختر غربی حاضر نیست زاد و ولد کند
خبرآنلاین
دشمن به فکر نفوذ در دین دارها است
خبرگزاری موج
سردار نقدی: همه چیز برای برچیده شدن بساط صهیونیست ها آماده است
فارس
باید صدای انقلاب اسلامی از بستر فضای مجازی به تمام دنیا برسد
عصر هامون
باید صدای انقلاب اسلامی از بستر فضای مجازی به تمام دنیا برسد/ شکست های دشمن در این فضا غیرقابل کتمان است
زاهد نیوز
رضایی:خروج آمریکا از برجام باید پایان اندیشه لیبرالی در کشور باشد
ملیت
کشور های معترض به حمله پهپادی انصارالله چرا از خود درباره علت این حملات نمی پرسند؟
باشگاه خبرنگاران
خروج آمریکا از برجام باید پایان اندیشه لیبرالی در کشور باشد
خراسان تایمز
ما به کنار رفتن بولتون قانع نیستیم، روزی می رسد که ترامپ را محاکمه کنیم/ لزوم تشکیل جبهه قدرتمند انقلاب در فضای سایبری
رهیاب نیوز
محسن رضایی: به کنار رفتن بولتن قانع نیستیم
فردا نیوز
رضایی: خروج آمریکا از برجام باید پایان اندیشه لیبرالی در کشور باشد
تسنیم
رضایی: ما به کنار رفتن بولتون قانع نیستیم
تابناک
هشدار محسن رضایی درباره مذاکره سرپایی ترامپ با رییس جمهور
رسانیوز
محسن رضایی: روحانی جز با مشت گره کرده نباید به ترامپ نگاه کند
تیک نیوز
محسن رضایی: خروج آمریکا از برجام پایان کار لیبرالها در کشور است
اقتصاد نیوز
اخبار مرتبط
bltافکار نیوز : امیر موسوی: امروز هم در وضعیت جنگ هستیم
bltوانا نیوز : هشدار نماینده ولی فقیه در سپاه به اسرائیلی ها
bltآفتاب : هشدار نماینده ولی فقیه در سپاه به اسرائیلی ها: حزب الله می تواند به گونه ای مراکز حساس تان را هدف قرار دهد که قابل جبران نباشد
bltبرنا نیوز : مدافعان مرزها در مقابل تعرض هر بیگانه ای قاطع هستند
bltمثلث : سرلشکر سلامی: هر پهپادی متجاوزی را سرنگون و با شجاعت خبرش را اعلام می کنیم
bltانصاف نیوز : «اشتباهی از آمریکا سر بزند دیگر «ریاض» باقی نخواهد ماند»
bltوانا نیوز : خط و نشان مشاور عالی رهبری برای آمریکایی ها
bltایرنا : خطیب نماز جمعه اهواز : فرمول مذاکره باید برای همیشه به زباله دان تاریخ ریخته شود
bltافکار نیوز : پاسخ کوبنده سرلشکر رحیم صفوی به توطئه های آمریکا
bltخبرگزاری ایلنا : خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می کند/ مقابله به مثل یمنی ها یک دفاع مشروع است
bltایران آنلاین : سردار نقدی: ملی شدن فضای مجازی از ملی شدن صنعت نفت مهمتر است
bltانتخاب : سردار نقدی: دروغ و توهین ممنوع است
bltملیت : سردار نقدی در مراسم گردان های سایبری بسیج: دروغ و توهین ممنوع است
bltناطقان نیوز : تلاشهای آمریکا مثل دست و پا زدن حیوان سربریده است
bltعصر ایران : سردار نقدی در مراسم گردان های سایبری بسیج: در این عرصه دروغ و توهین ممنوع است
bltکارگر آنلاین : فوری/مقام ارشد نظامی ایران از آماده بودن برچیده شدن صیهونیست ها خبر داد
bltدیده بان ایران : سردار نقدی: ملی شدن فضای مجازی از ملی شدن صنعت نفت مهمتر است/ چرا دشمن باید برای ما تصمیم بگیرد که آیا فلان تصویر از یک شبکه اجتماعی حذف شود؟
bltنامه نیوز : سردار نقدی: کار رژیم صهیونیستی دیگر تمام شده است
bltخبرگزاری موج : دشمن شکست خورده در حوزه نظامی، به فضای مجازی متوسل شده است
bltزاهد نیوز : ملی شدن فضای مجازی از ملی شدن صنعت نفت مهمتر است/ گردان های سایبری بسیج خط مقدم نبرد مستضعفین با مستکبرین عالم هستند
bltموج رسا : ملی شدن فضای مجازی از ملی شدن صنعت نفت مهمتر است
bltفردا نیوز : سردار نقدی: از عمر رژیم صهیونیستی کمتر از انگشتان دست باقی مانده است
bltالف : سردار نقدی: امروز همه چیز برای برچیده شدن بساط صهیونیست ها آماده است
bltعصر امروز : همه چیز برای برچیده شدن بساط صهیونیست ها آماده است
bltدنیای اقتصاد : سردار نقدی: مردم باید قیام کنند و فضای مجازی را به استقلال ملی برسانند
bltخبرآنلاین : سردار نقدی: ملی شدن فضای مجازی از ملی شدن صنعت نفت مهمتر است/ امروز دختر غربی حاضر نیست زاد و ولد کند
bltخبرگزاری موج : دشمن به فکر نفوذ در دین دارها است
bltفارس : سردار نقدی: همه چیز برای برچیده شدن بساط صهیونیست ها آماده است
bltعصر هامون : باید صدای انقلاب اسلامی از بستر فضای مجازی به تمام دنیا برسد
bltزاهد نیوز : باید صدای انقلاب اسلامی از بستر فضای مجازی به تمام دنیا برسد/ شکست های دشمن در این فضا غیرقابل کتمان است
bltملیت : رضایی:خروج آمریکا از برجام باید پایان اندیشه لیبرالی در کشور باشد
bltباشگاه خبرنگاران : کشور های معترض به حمله پهپادی انصارالله چرا از خود درباره علت این حملات نمی پرسند؟
bltخراسان تایمز : خروج آمریکا از برجام باید پایان اندیشه لیبرالی در کشور باشد
bltرهیاب نیوز : ما به کنار رفتن بولتون قانع نیستیم، روزی می رسد که ترامپ را محاکمه کنیم/ لزوم تشکیل جبهه قدرتمند انقلاب در فضای سایبری
bltفردا نیوز : محسن رضایی: به کنار رفتن بولتن قانع نیستیم
bltتسنیم : رضایی: خروج آمریکا از برجام باید پایان اندیشه لیبرالی در کشور باشد
bltتابناک : رضایی: ما به کنار رفتن بولتون قانع نیستیم
bltرسانیوز : هشدار محسن رضایی درباره مذاکره سرپایی ترامپ با رییس جمهور
bltتیک نیوز : محسن رضایی: روحانی جز با مشت گره کرده نباید به ترامپ نگاه کند
bltاقتصاد نیوز : محسن رضایی: خروج آمریکا از برجام پایان کار لیبرالها در کشور است
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.