مخبر - 1398/06/27 - روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد

روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
روحانی با اشاره به حمله اخیر به تاسیسات نفتی عربستان گفت: یمنی ها، مدرسه، بیمارستان یا بازار را مورد اصابت قرار ندادند، بلکه به یک مرکز صنعتی حمله کردند تا به دشمنان خود هشدار دهند. وی با بیان اینکه دشمنان منطقه باید از این هشدار درس گرفته و به دنبال خاموش کردن آتش جنگ در منطقه باشند.
روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: حجت الاسلام حسن روحانی در جلسه امروز(چهارشنبه) هیئت دولت با بیان اینکه امروز در مسایل منطقه شاهد دو نقطه متضاد، یکدیگر هستیم، گفت: از طرفی برخی کشورهای منطقه قرار دارند که تلاش می کنند، صلح و امنیت را مستقر و با ناآرامی ها و تحرکات تروریست ها مبارزه کنند و از سویی در گوشه ای دیگر از منطقه شاهد آتش افروزی و جنگ افروزی هستیم.
وی با اشاره به برگزاری پنجمین اجلاس سران ایران، ترکیه و روسیه به عنوان کشورهای ضامن روند آستانه و آتش بس در سوریه در آنکارا، گفت: هدف از برگزاری این جلسات و تلاش هایی که در چارچوب روند آستانه انجام می شود ایجاد صلح و ثبات در منطقه بویژه در سوریه، بازگشت آوارگان و زندگی عادی مردم و مبارزه با باقیمانده تروریست های منطقه است که نشان می دهد یک تلاش جمعی در راستای صلح و آرامش منطقه شکل می گیرد.


رئیس جمهور ادامه داد: از طرفی در گوشه دیگری از منطقه عده ای به دنبال آتش افروزی هستند و این در حالی است که با گذشت سالیان زیاد باید برای همگان روشن شده باشد که مقاومت ملت های بیدار و هوشیار منطقه، شعله خاموش ناشدنی است.
روحانی با بیان اینکه امکان پذیر نیست ملت هایی را که خود را برای مقاومت آماده کرده و سال ها از کشور خود حراست و حفاظت کرده اند، از مقاومت بازداریم، خاطر نشان کرد: عجیب این است که دشمنان منطقه هنوز قدرت این مقاومت را درک نکرده اند.
وی افزود: آنها به جای اینکه اعتراف کنند حزب الله لبنان دارای توانمندی ها و قدرت های بالایی هم از لحاظ دانش علمی و نظامی و هم از نظر شهامت در میدان است و یا قبول کنند بخشی از جوانان و ملت رشید عراق تحت عنوان حشدالشعبی به میدان آمده و تروریست ها را بیرون رانده و شهرهای شمالی عراق مانند موصل، الرمادی، فلوجه و کرکوک را آزاد کردند و به جای اعتراف به رشد و بزرگی ملت های بزرگی نظیر سوریه و یمن؛ به دنبال این هستند که با اتهام زنی اعلام کنند، پشت این ملت ها چه کسانی هستند.
رئیس جمهور با بیان اینکه پشتوانه ملت های مقاوم و فداکار منطقه رحمت و نصرت خداوند است، خطاب به بدخواهان مردم منطقه گفت: باید قدرت ملت ها را باور کنیم و به جای اینکه همواره به دنبال این باشید که کدام دولت را متهم کنید، بدانید که هیچ دولتی در کار نیست و این ملت ها هستند که به پا خاسته اند.
روحانی با اشاره به کشتار مردم بی گناه یمن و بمباران بیمارستان ها، خانه ها و مدارس در این کشور، گفت: دشمنان منطقه می خواهند در برابر این آتش افروزی هایی که ایجاد کردند، هیچ ملتی نباشد که پاسخ آنها را بدهد و این در حالی است که ملت یمن، ملتی بزرگ، هوشیار و بیدار است.
وی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران هرگز خواهان درگیری در منطقه نبوده و نخواهد بود، تصریح کرد: باید بدانیم که ملت یمن آغازگر درگیری ها نبودند، بلکه عربستان سعودی، امارات، آمریکایی ها، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی بودند که در منطقه جنگ را به راه انداخته و یمن را ویران کرده اند.
رئیس جمهور افزود: چگونه است که وقتی مردم یمن مورد حمله قرار گرفته و سیل اسلحه و مهمات به منطقه روانه می شود، هیچ کس نباید سخنی بگوید؟ چطور وقتی رئیس جمهور آمریکا اعتراف می کند که عربستان سال گذشته 400 میلیارد دلار پول در آمریکا خرج کرده هیچ کس نباید حرف بزند، اما وقتی مردم یمن در برابر این همه تجاوز، یک عکس العملی نشان داده و نقطه ای را زدند، این همه ناراحتی و عصبانیت ایجاد می شود.
روحانی اظهار داشت: یمنی ها، مدرسه، بیمارستان یا بازار را مورد اصابت قرار ندادند، بلکه به یک مرکز صنعتی حمله کردند تا به دشمنان خود هشدار دهند.
وی با بیان اینکه دشمنان منطقه باید از این هشدار درس گرفته و به دنبال خاموش کردن آتش جنگ در منطقه باشند تا مردم در آزادی و رفاه قرار بگیرند، خطاب به آنان گفت: سیاست شما در منطقه همواره بر مبنای جنگ افروزی بوده است و از 19 سال گذشته تاکنون هر جا در منطقه از جمله در عراق، افغانستان، سوریه و منطقه خلیج فارس آمدید، ناامنی را با خود آورده اید.
رئیس جمهور ادامه داد: بیایید یک بار هم برای ملت های منطقه صلح بیاورید؛ چرا همواره برای ملت های منطقه باروت می فرستید و به آنان کمک نمی کنید و پس از آن به دیگر کشورها اتهام زنی می کنید و این در حالی است که هیچ کس این اتهام را باور نمی کند.
روحانی با بیان اینکه واقعیت این است که بدخواهان باید قدرت ملی ملت های منطقه را پذیرا بوده و به سمت صلح و آرامش بازگردند، گفت: جمهوری اسلامی ایران همانطور که با همه همسایگان خود در شمال، شرق و غرب، روابطی دوستانه، برادرانه و صمیمی دارد، خواهان روابط دوستانه با همسایگان جنوبی خود نیز است.
وی اظهارداشت: ایران هیچ گاه آغازگر قطع روابط و برهم زدن ها نبوده و همان هایی که پا را پس گذاشته اند، بیایند و پا پیش بگذارند، چرا که ما علاقمندیم با همه ملت های منطقه و همسایگان خود روابط خوبی داشته باشیم.
رئیس جمهور اظهار داشت: در سفر به ترکیه و در حاشیه اجلاس سران ایران، ترکیه و روسیه مذاکرات بسیار خوبی با روسای جمهور روسیه و ترکیه انجام شد که در آن، روند پیشرفت روابط و همکاری ها در ماه های اخیر مرور شد.
روحانی ادامه داد: امروز خوشحالیم روابط بانکی ایران با برخی کشورها بدون استفاده از سوئیفت انجام می شود؛ زمانی غربی ها تصور می کردند بانک و روابط بانکی به معنای سوئیفت است و اگر زمانی کشوری را از این محروم کنند، روابط و تسهیلات بانکی برای آنها از بین خواهد رفت اما امروز جایگزین سوئیفت پیدا شده و روابط ما با روسیه و ترکیه و در آینده با کشورهای اورآسیا و دیگر کشورها می توانیم از این طریق، همکاری ها را تقویت کنیم.
وی خاطر نشان کرد: برقراری روابط تجاری و اقتصادی با استفاده از پول ملی با ترکیه و روسیه و دیگر کشورها مانند عراق می تواند بسیاری از مشکلات را در توسعه مناسبات از میان بردارد.
رئیس جمهور تأکید کرد: امروز در سطح جهان یک مبارزه جدی با دلار در حال شکل گیری است و با ادامه این روند، سلطه آمریکا بر بازارهای پولی و مالی جهانی و سیستم های بانکی تضعیف شده و از بین خواهد رفت.
روحانی اظهار داشت: در این سفر روابط، همکاری ها و مناسبات ایران با دو کشور دیگر در بخش های مختلف علمی، فناوری، دفاعی و هسته ای بررسی شد و خوشبختانه با هر دو کشور علاوه بر بررسی مسایل مربوط به سوریه و روند آستانه، تفاهمات و پیشرفت های حاصل شده در اجرای توافقات فیمابین نیز بررسی شد.
وی با اشاره به اینکه آمریکای ها باید بدانند آثار فشار حداکثری آنها علیه ملت ایران رو به پایان است، گفت: البته این اعمال فشار بر زندگی مردم زحمت وارد کرده اما این فشار حداکثری به نقطه اوج خود رسیده و آماده سرنگونی است.
رئیس جمهور افزود: در ماه های اخیر علیرغم آنکه آمریکایی ها سنگین ترین فشارها را علیه ایران اعمال کردند، اما شرایط اقتصادی کشور و حرکت آن رو به بهبود است؛ این به معنای حل مشکلات مردم نیست، اما شاخص ها نشان می دهد که ملت، دولت و مسئولان کشور قادر هستند تا شرایط را در مسیری قرار دهند که منجر به کاهش مشکلات شود.
روحانی با بیان اینکه آمار اعلام شده از سوی بانک مرکزی در 3 ماهه اول امسال نشان می دهد که در اقتصاد بدون نفت شاهد اولین حرکت رشد مثبت بوده ایم، گفت: این بسیار حائز اهمیت است چرا که سال گذشته رشد منفی داشتیم و دشمنان فکر می کردند که امسال این روند منفی ادامه پیدا می کند و اینکه امروز شاهدیم در زمینه رشد اقتصادی اولین قدم مثبت را برداشتیم به معنای آن است که مسیر را درست انتخاب کرده ایم.
وی با بیان اینکه در زمینه تورم، اشغال و تولید در حوزه های مختلف، کشاورزی، صنعت، خدمات نیز علائم مثبت و رو به جلو را شاهد هستیم، گفت: براساس گزارش وزارت جهاد کشاورزی تولید برخی دانه های روغنی در کشور مانند کلزا 4 برابر شده و صادرات در بخش کشاورزی هم میزان قابل قبولی را دارد.
رئیس جمهور افزود: در بخش صنعت نیز شاهد پیشرفت هایی هستیم، به گونه ای که صادرات در فولاد و سایر محصولات معدنی روند مثبتی داشته است؛ صادرات محصولات و فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز در شرایط بهتری قرار دارد و این نشان می دهد که مسیر درستی انتخاب شده است.
روحانی با بیان اینکه آمریکایی ها نمی توانند با فشار حداکثری به اهداف خود دست پیدا کنند، تأکید کرد: به مقامات آمریکایی اعلام می کنم که مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است و اگر شما راست می گویید و به دنبال مذاکره هستید، باید همه فشارها علیه ایران متوقف شود.
وی با اشاره به اینکه همه دنیا می دانند که مذاکره در شرایط فشار به چه معناست، گفت: هیچ کشوری حاضر به گفتگو در شرایط فشار حداکثری نیست. بلکه مسئولان آمریکایی اگر واقعاً حسن نیت داشته و پشیمان شده اند، باید برای توبه واقعی صداقت خود را نشان داده و ظلم و فشار به مردم بزرگ ایران را به پایان برسانند.
رئیس جمهور ادامه داد: دولتمردان آمریکا امروز به جای اینکه فضا را مثبت کنند، در شرایطی که فشار روانی و اقتصادی را علیه ملت ایران روا داشته اند، می خواهند با اتهام زنی فشار تهمت زنی حداکثری را علیه ایران اعمال کنند و با حرف های بی پایه و اساس و بی معنا و بدون خریدار در داخل و خارج از ایران این رویه را پیش گرفته اند.
روحانی با بیان اینکه ملت ایران ملت صلح، دیپلماسی و مذاکره است، افزود: آن کسی که می خواهد از طریق فشار روانی، سیاسی و اقتصاد به ملت ایران زور بگوید باید این فشار را متوقف کند.
وی تأکید کرد: ایران هنوز هم به تعهدات خود در برجام پایبند بوده و هنوز هم ناظران آژانس در مراکز هسته ای ایران حضور داشته و به نظارت ادامه می دهند.
رئیس جمهور افزود: ایران گام سوم خود را در کاهش تعهدات برجام آغاز کرده، اما دنیا باید بداند که ما در چارچوب مقررات بین المللی، پادمان و ان پی تی در حال ادامه فعالیت های خود هستیم و امیدواریم سایر کشورها و طرف های ایران در مذاکرات نیز به تعهدات خود عمل کرده و شرایط امن تر و بهتری را در کل منطقه و جهان شاهد باشیم.
روحانی در ابتدای سخنان خود نیز با تبریک فرا رسیدن بهار علم و دانش و روزهای پرنشاط دانش آموزی در کشور، گفت: فرا گرفتن علم و دانش و ایجاد فرصت جدید برای همه معلمین و اندیشمندان در راستای تحول علمی در کشور بویژه در شرایطی که در فشار دشمنان قرار داریم، اهمیت ویژه ای دارد.
وی گفت: امیدواری به آینده و اداره کشور، افزایش تولید و ارتقاء فرهنگ جامعه در سایه تلاش های نسل جوان قرار دارد و بی تردید امروز مسئولیت بسیار سنگینی برعهده آموزش و پرورش، آموزش عالی، حوزه های علمیه و همه دستگاه هایی است که در زمینه فراگیری نسل جوان برای بر دوش گرفتن مسئولیت های اجرایی، اجتماعی و مدیریتی تلاش می کنند.
رئیس جمهور اظهار داشت: آرزو می کنیم دانش آموزان، دانشجویان، جوانان و معلمان کشور هفته آینده با روحیه و نشاطی تازه مسئولیت بسیار سنگین فرهنگی و علمی خود را بر دوش بگیرند.
منبع خبر : آوای رود کوف

محتوای این خبر به صورت خودکار از «آوای رود کوف» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
عراق   نظامی   اسلحه   آمریکا   سوریه   روسیه   حزب الله لبنان   مهمات   کشورهای منطقه   نظام جمهوری اسلامی ایران   حشد شعبی   رییس جمهور آمریکا   مردم یمن   آنکارا   کشتار مردم   اتهام افکنی   تاسیسات   رئیس جمهور   کرکوک   الرمادی   کشور اروپایی   روند آستانه   هیئت دولت   گوشه   عربستان سعودی   بازار   حسن روحانی   تروریست   بیمارستان   یمن   رژیم صهیونیستی   امارات متحده عربی   آتش بس سوریه  
اخبار مرتبط
اتحاد آمریکایی-عربی ضد ایران به شدت ضعیف شده و ترامپ مقصر آن است
العالم
هاآرتص: اتحاد آمریکایی-عربی ضد ایران به شدت ضعیف شده و ترامپ مقصر آن است
فارس
روحانی در مصاحبه با فاکس نیوز: دولت آمریکا اگر علاقمند مذاکره است، اعتماد ایجاد کند
عصر ایران
سیاست خاورمیانه ای ترامپ نتیجه عکس می دهد
ایرنا
برجام قابل کم و زیاد کردن نیست
صدا و سیما
حمایت از جنگ در یمن، سیاست لندن از گذشته تا امروز
اقتصاد نیوز
جبران باسیل: «حزب الله» سازمانی تروریستی نیست
شبکه الکوثر
سهم لندن در جنگ یمن؛ از کامرون تا جانسون
ایرنا
ایران و آمریکا ؛ هم جنگ نزدیک است هم صلح
ساعت 24
راه روشن جمهوری اسلامی سردرگمی ندارد
تقریب نیوز
امام جمعه تبریز: راه روشن جمهوری اسلامی سردرگمی ندارد
ایرنا
دو قطبی جدید جهان امروز؛ خیمه شب بازی سخنگوی ائتلاف سعودی
تسنیم
سفیر ایران در مکزیک: جنگ بی رحمانه علیه یمن را پایان دهید
ایرنا
هشدار به امریکا، دعوت به تعامل منطقه ای
ایران آنلاین
آقای ترامپ! سوره فیل را بخوان
مشرق نیوز
روحانی: امریکایی ها باید بدانند آثار فشار حداکثری آن ها علیه ملت ایران رو به پایان است
جوان آنلاین
تشکر سخنگوی نیرو های مسلح یمن از مواضع ایران و ترکیه
تابناک
حمله به "آرامکو"، اتهام دولت ترامپ علیه ایران و پیام تند تهران به آمریکا| آیا جنگی در راه است؟
آفتاب
بازتاب مواضع روحانی درباره حمله به آرامکو در رسانه های عربی
آفتاب
تشکر سخنگوی نیروهای مسلح یمن از مواضع ایران و ترکیه
ایسنا
روحانی : عربستان از این حمله درس بگیرد
سیمرغ
محمدعلی الحوثی: روحانی، پوتین و اردوغان در رابطه با یمن توافق نظر دارند
ایران آنلاین
مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
شعار سال
کنایه روحانی به آنها که ایران را متهم به نقش داشتن در حمله به آرامکو می کنند
وانا نیوز
از تحریم ها عبور کردیم /مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است
بورس نیوز
روحانی: مذاکره با فشار حداکثری امکان ندارد
اعتدال
روحانی: مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است / دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمن درس بگیرند
خبرگزاری دانشجو
روحانی: دشمنان منطقه باید از پاسخ یمنی ها درس بگیرند
فرارو
روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
نواندیش
روحانی: شرایط اقتصادی کشور رو به بهبود است
شبکه خبر
شعله مقاومت ملت های بیدار خاموش نمی شود | دشمن از پاسخ یمنی ها درس بگیرد
رسانیوز
روحانی: حمله یمنی ها به یک مرکز صنعتی فقط هشداری برای متجاوزان بود/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید/ مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
اخرین نیوز
روحانی: دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند
صراط
اگر آمریکا بدنبال مذاکره است، همه فشارها علیه ایران را متوقف کند
ناطقان نیوز
حمله یمنی ها به یک مرکز صنعتی هشداری برای دشمنان منطقه بود
نصف جهان
آمریکا باید با توبه واقعی صداقت خود را نشان دهد/ ملت ایران ملت دیپلماسی و مذاکره است
بازار نیوز
به جای اتهام زنی، قدرت ملت ها را باور کنید
عصر پرس
اگر به دنبال مذاکره هستید باید صداقت خود را نشان دهید و فشارها را متوقف کنید/شاهد تهمت های حداکثری هستیم
روز پلاس
حمله یمنی ها به مرکز صنعتی هشداری برای متجاوزین بود
اتاق خبر
واکنش رئیس جمهور به حملات اخیر به تاسیسات نفتی عربستان
نبض نفت
اخبار مرتبط
bltالعالم : اتحاد آمریکایی-عربی ضد ایران به شدت ضعیف شده و ترامپ مقصر آن است
bltفارس : هاآرتص: اتحاد آمریکایی-عربی ضد ایران به شدت ضعیف شده و ترامپ مقصر آن است
bltعصر ایران : روحانی در مصاحبه با فاکس نیوز: دولت آمریکا اگر علاقمند مذاکره است، اعتماد ایجاد کند
bltایرنا : سیاست خاورمیانه ای ترامپ نتیجه عکس می دهد
bltصدا و سیما : برجام قابل کم و زیاد کردن نیست
bltاقتصاد نیوز : حمایت از جنگ در یمن، سیاست لندن از گذشته تا امروز
bltشبکه الکوثر : جبران باسیل: «حزب الله» سازمانی تروریستی نیست
bltایرنا : سهم لندن در جنگ یمن؛ از کامرون تا جانسون
bltساعت 24 : ایران و آمریکا ؛ هم جنگ نزدیک است هم صلح
bltتقریب نیوز : راه روشن جمهوری اسلامی سردرگمی ندارد
bltایرنا : امام جمعه تبریز: راه روشن جمهوری اسلامی سردرگمی ندارد
bltتسنیم : دو قطبی جدید جهان امروز؛ خیمه شب بازی سخنگوی ائتلاف سعودی
bltایرنا : سفیر ایران در مکزیک: جنگ بی رحمانه علیه یمن را پایان دهید
bltایران آنلاین : هشدار به امریکا، دعوت به تعامل منطقه ای
bltمشرق نیوز : آقای ترامپ! سوره فیل را بخوان
bltجوان آنلاین : روحانی: امریکایی ها باید بدانند آثار فشار حداکثری آن ها علیه ملت ایران رو به پایان است
bltتابناک : تشکر سخنگوی نیرو های مسلح یمن از مواضع ایران و ترکیه
bltآفتاب : حمله به "آرامکو"، اتهام دولت ترامپ علیه ایران و پیام تند تهران به آمریکا| آیا جنگی در راه است؟
bltآفتاب : بازتاب مواضع روحانی درباره حمله به آرامکو در رسانه های عربی
bltایسنا : تشکر سخنگوی نیروهای مسلح یمن از مواضع ایران و ترکیه
bltسیمرغ : روحانی : عربستان از این حمله درس بگیرد
bltایران آنلاین : محمدعلی الحوثی: روحانی، پوتین و اردوغان در رابطه با یمن توافق نظر دارند
bltشعار سال : مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
bltوانا نیوز : کنایه روحانی به آنها که ایران را متهم به نقش داشتن در حمله به آرامکو می کنند
bltبورس نیوز : از تحریم ها عبور کردیم /مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است
bltاعتدال : روحانی: مذاکره با فشار حداکثری امکان ندارد
bltخبرگزاری دانشجو : روحانی: مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است / دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمن درس بگیرند
bltفرارو : روحانی: دشمنان منطقه باید از پاسخ یمنی ها درس بگیرند
bltنواندیش : روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
bltشبکه خبر : روحانی: شرایط اقتصادی کشور رو به بهبود است
bltرسانیوز : شعله مقاومت ملت های بیدار خاموش نمی شود | دشمن از پاسخ یمنی ها درس بگیرد
bltاخرین نیوز : روحانی: حمله یمنی ها به یک مرکز صنعتی فقط هشداری برای متجاوزان بود/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید/ مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
bltصراط : روحانی: دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند
bltناطقان نیوز : اگر آمریکا بدنبال مذاکره است، همه فشارها علیه ایران را متوقف کند
bltنصف جهان : حمله یمنی ها به یک مرکز صنعتی هشداری برای دشمنان منطقه بود
bltبازار نیوز : آمریکا باید با توبه واقعی صداقت خود را نشان دهد/ ملت ایران ملت دیپلماسی و مذاکره است
bltعصر پرس : به جای اتهام زنی، قدرت ملت ها را باور کنید
bltروز پلاس : اگر به دنبال مذاکره هستید باید صداقت خود را نشان دهید و فشارها را متوقف کنید/شاهد تهمت های حداکثری هستیم
bltاتاق خبر : حمله یمنی ها به مرکز صنعتی هشداری برای متجاوزین بود
bltنبض نفت : واکنش رئیس جمهور به حملات اخیر به تاسیسات نفتی عربستان
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.