مخبر - 1398/06/27 - شعله مقاومت ملت های بیدار خاموش نمی شود | دشمن از پاسخ یمنی ها درس بگیرد

شعله مقاومت ملت های بیدار خاموش نمی شود | دشمن از پاسخ یمنی ها درس بگیرد
رییس جمهور، مقاومت ملت های بیدار منطقه را شعله خاموش ناشدنی دانست وگفت: دشمنان منطقه باید از پاسخ یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند.
شعله مقاومت ملت های بیدار خاموش نمی شود | دشمن از پاسخ یمنی ها درس بگیرد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری رسا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت، با بیان اینکه امروز در مسایل منطقه شاهد دو نقطه متضاد، یکدیگر هستیم، گفت: از طرفی برخی کشورهای منطقه قرار دارند که تلاش می کنند، صلح و امنیت را مستقر و با ناآرامی ها و تحرکات تروریست ها مبارزه کنند و از سویی در گوشه ای دیگر از منطقه شاهد آتش افروزی و جنگ افروزی هستیم.

روحانی با اشاره به برگزاری پنجمین اجلاس سران ایران، ترکیه و روسیه به عنوان کشورهای ضامن روند آستانه و آتش بس در سوریه در آنکارا، گفت: هدف از برگزاری این جلسات و تلاش هایی که در چارچوب روند آستانه انجام می شود ایجاد صلح و ثبات در منطقه بویژه در سوریه، بازگشت آوارگان و زندگی عادی مردم و مبارزه با باقیمانده تروریست های منطقه است که نشان می دهد یک تلاش جمعی در راستای صلح و آرامش منطقه شکل می گیرد.

رییس جمهور ادامه داد: از طرفی در گوشه دیگری از منطقه عده ای به دنبال آتش افروزی هستند و این در حالی است که با گذشت سالیان زیاد باید برای همگان روشن شده باشد که مقاومت ملت های بیدار و هوشیار منطقه، شعله خاموش ناشدنی است.

روحانی با بیان اینکه امکان پذیر نیست ملت هایی را که خود را برای مقاومت آماده کرده و سال ها از کشور خود حراست و حفاظت کرده اند ، از مقاومت بازداریم، خاطر نشان کرد: عجیب این است که دشمنان منطقه هنوز قدرت این مقاومت را درک نکرده اند.

رییس جمهور افزود: آنها به جای اینکه اعتراف کنند حزب الله لبنان دارای توانمندی ها و قدرت های بالایی هم از لحاظ دانش علمی و نظامی و هم از نظر شهامت در میدان است و یا قبول کنند بخشی از جوانان و ملت رشید عراق تحت عنوان حشدالشعبی به میدان آمده و تروریست ها را بیرون رانده و شهرهای شمالی عراق مانند موصل، الرمادی، فلوجه و کرکوک را آزاد کردند و به جای اعتراف به رشد و بزرگی ملت های بزرگی نظیر سوریه و یمن؛ به دنبال این هستند که با اتهام زنی اعلام کنند، پشت این ملت ها چه کسانی هستند.

روحانی با بیان اینکه پشتوانه ملت های مقاوم و فداکار منطقه رحمت و نصرت خداوند است، خطاب به بدخواهان مردم منطقه گفت: باید قدرت ملت ها را باور کنید و به جای اینکه همواره به دنبال این باشید که کدام دولت را متهم کنید، بدانید که هیچ دولتی در کار نیست و این ملت ها هستند که به پا خاسته اند.

رییس جمهور با اشاره به کشتار مردم بی گناه یمن و بمباران بیمارستان ها، خانه ها و مدارس در این کشور، گفت: دشمنان منطقه می خواهند در برابر این آتش افروزی هایی که ایجاد کردند، هیچ ملتی نباشد که پاسخ آنها را بدهد و این در حالی است که ملت یمن، ملتی بزرگ، هوشیار و بیدار است.

روحانی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران هرگز خواهان درگیری در منطقه نبوده و نخواهد بود، تصریح کرد: باید بدانیم که ملت یمن آغازگر درگیری ها نبودند، بلکه عربستان سعودی، امارات، آمریکایی ها، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی بودند که در منطقه جنگ را به راه انداخته و یمن را ویران کرده اند.

رییس جمهور افزود: چگونه است که وقتی مردم یمن مورد حمله قرار گرفته و سیل اسلحه و مهمات به منطقه روانه می شود، هیچ کس نباید سخنی بگوید؟ چطور وقتی رییس جمهور آمریکا اعتراف می کند که عربستان سال گذشته 400 میلیارد دلار پول در آمریکا خرج کرده هیچ کس نباید حرف بزند، اما وقتی مردم یمن در برابر این همه تجاوز، یک عکس العملی نشان داده و نقطه ای را زدند، این همه ناراحتی و عصبانیت ایجاد می شود.

روحانی اظهار داشت: یمنی ها، مدرسه، بیمارستان یا بازار را مورد اصابت قرار ندادند، بلکه به یک مرکز صنعتی حمله کردند تا به دشمنان خود هشدار دهند.

رییس جمهور با بیان اینکه دشمنان منطقه باید از این هشدار درس گرفته و به دنبال خاموش کردن آتش جنگ در منطقه باشند تا مردم در آزادی و رفاه قرار بگیرند، خطاب به آنان گفت: سیاست شما در منطقه همواره بر مبنای جنگ افروزی بوده است و از 19 سال گذشته تاکنون هر جا در منطقه از جمله در عراق، افغانستان، سوریه و منطقه خلیج فارس آمدید ، ناامنی را با خود آورده اید.

روحانی ادامه داد: بیایید یک بار هم برای ملت های منطقه صلح بیاورید؛ چرا همواره برای ملت های منطقه باروت می فرستید و به آنان کمک نمی کنید و پس از آن به دیگر کشورها اتهام زنی می کنید و این در حالی است که هیچ کس این اتهام را باور نمی کند.

رییس جمهور با بیان اینکه واقعیت این است که بدخواهان باید قدرت ملی ملت های منطقه را پذیرا بوده و به سمت صلح و آرامش بازگردند، گفت: جمهوری اسلامی ایران همانطور که با همه همسایگان خود در شمال، شرق و غرب، روابطی دوستانه، برادرانه و صمیمی دارد، خواهان روابط دوستانه با همسایگان جنوبی خود نیز است.

روحانی اظهارداشت: ایران هیچ گاه آغازگر قطع روابط و برهم زدن ها نبوده و همان هایی که پا را پس گذاشته اند، بیایند و پا پیش بگذارند، چرا که ما علاقمندیم با همه ملت های منطقه و همسایگان خود روابط خوبی داشته باشیم.

رییس جمهور اظهار داشت: در سفر به ترکیه و در حاشیه اجلاس سران ایران، ترکیه و روسیه مذاکرات بسیار خوبی با روسای جمهور روسیه و ترکیه انجام شد که در آن، روند پیشرفت روابط و همکاری ها در ماه های اخیر مرور شد.

روحانی ادامه داد: امروز خوشحالیم روابط بانکی ایران با برخی کشورها بدون استفاده از سوئیفت انجام می شود؛ زمانی غربی ها تصور می کردند بانک و روابط بانکی به معنای سوئیفت است و اگر زمانی کشوری را از این محروم کنند، روابط و تسهیلات بانکی برای آنها از بین خواهد رفت اما امروز جایگزین سوئیفت پیدا شده و روابط ما با روسیه و ترکیه و در آینده با کشورهای اورآسیا و دیگر کشورها می توانیم از این طریق، همکاری ها را تقویت کنیم.

رییس جمهور خاطر نشان کرد: برقراری روابط تجاری و اقتصادی با استفاده از پول ملی با ترکیه و روسیه و دیگر کشورها مانند عراق می تواند بسیاری از مشکلات را در توسعه مناسبات از میان بردارد.

روحانی تأکید کرد: امروز در سطح جهان یک مبارزه جدی با دلار در حال شکل گیری است و با ادامه این روند، سلطه آمریکا بر بازارهای پولی و مالی جهانی و سیستم های بانکی تضعیف شده و از بین خواهد رفت.

رییس جمهور اظهار داشت: در این سفر روابط، همکاری ها و مناسبات ایران با دو کشور دیگر در بخش های مختلف علمی، فناوری، دفاعی و هسته ای بررسی شد و خوشبختانه با هر دو کشور علاوه بر بررسی مسایل مربوط به سوریه و روند آستانه، تفاهمات و پیشرفت های حاصل شده در اجرای توافقات فیمابین نیز بررسی شد.

روحانی با اشاره به اینکه آمریکای ها باید بدانند آثار فشار حداکثری آنها علیه ملت ایران رو به پایان است، گفت: البته این اعمال فشار بر زندگی مردم زحمت وارد کرده اما این فشار حداکثری به نقطه اوج خود رسیده و آماده سرنگونی است.

رییس جمهور افزود: در ماه های اخیر علیرغم آنکه آمریکایی ها سنگین ترین فشارها را علیه ایران اعمال کردند، اما شرایط اقتصادی کشور و حرکت آن رو به بهبود است؛ این به معنای حل مشکلات مردم نیست، اما شاخص ها نشان می دهد که ملت، دولت و مسئولان کشور قادر هستند تا شرایط را در مسیری قرار دهند که منجر به کاهش مشکلات شود.

روحانی با بیان اینکه آمار اعلام شده از سوی بانک مرکزی در 3 ماهه اول امسال نشان می دهد که در اقتصاد بدون نفت شاهد اولین حرکت رشد مثبت بوده ایم، گفت: این بسیار حائز اهمیت است چرا که سال گذشته رشد منفی داشتیم و دشمنان فکر می کردند که امسال این روند منفی ادامه پیدا می کند و اینکه امروز شاهدیم در زمینه رشد اقتصادی اولین قدم مثبت را برداشتیم به معنای آن است که مسیر را درست انتخاب کرده ایم.

رییس جمهور با بیان اینکه در زمینه تورم، اشغال و تولید در حوزه های مختلف، کشاورزی، صنعت، خدمات نیز علائم مثبت و رو به جلو را شاهد هستیم، گفت: براساس گزارش وزارت جهاد کشاورزی تولید برخی دانه های روغنی در کشور مانند کلزا 4 برابر شده و صادرات در بخش کشاورزی هم میزان قابل قبولی را دارد.

روحانی افزود: در بخش صنعت نیز شاهد پیشرفت هایی هستیم، به گونه ای که صادرات در فولاد و سایر محصولات معدنی روند مثبتی داشته است؛ صادرات محصولات و فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز در شرایط بهتری قرار دارد و این نشان می دهد که مسیر درستی انتخاب شده است.

رییس جمهور با بیان اینکه آمریکایی ها نمی توانند با فشار حداکثری به اهداف خود دست پیدا کنند، تأکید کرد: به مقامات آمریکایی اعلام می کنم که مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است و اگر شما راست می گویید و به دنبال مذاکره هستید، باید همه فشارها علیه ایران متوقف شود.

روحانی با اشاره به اینکه همه دنیا می دانند که مذاکره در شرایط فشار به چه معناست، گفت: هیچ کشوری حاضر به گفتگو در شرایط فشار حداکثری نیست. بلکه مسئولان آمریکایی اگر واقعاً حسن نیت داشته و پشیمان شده اند، باید برای توبه واقعی صداقت خود را نشان داده و ظلم و فشار به مردم بزرگ ایران را به پایان برسانند.

رییس جمهور ادامه داد: دولتمردان آمریکا امروز به جای اینکه فضا را مثبت کنند، در شرایطی که فشار روانی و اقتصادی را علیه ملت ایران روا داشته اند، می خواهند با اتهام زنی فشار تهمت زنی حداکثری را علیه ایران اعمال کنند و با حرف های بی پایه و اساس و بی معنا و بدون خریدار در داخل و خارج از ایران این رویه را پیش گرفته اند.

روحانی با بیان اینکه ملت ایران ملت صلح، دیپلماسی و مذاکره است، افزود: آن کسی که می خواهد از طریق فشار روانی، سیاسی و اقتصاد به ملت ایران زور بگوید باید این فشار را متوقف کند.

رییس جمهور تأکید کرد: ایران هنوز هم به تعهدات خود در برجام پایبند بوده و هنوز هم ناظران آژانس در مراکز هسته ای ایران حضور داشته و به نظارت ادامه می دهند.

روحانی افزود: ایران گام سوم خود را در کاهش تعهدات برجام آغاز کرده، اما دنیا باید بداند که ما در چارچوب مقررات بین المللی، پادمان و ان پی تی در حال ادامه فعالیت های خود هستیم و امیدواریم سایر کشورها و طرف های ایران در مذاکرات نیز به تعهدات خود عمل کرده و شرایط امن تر و بهتری را در کل منطقه و جهان شاهد باشیم.

وی در ابتدای سخنان خود نیز با تبریک فرا رسیدن بهار علم و دانش و روزهای پرنشاط دانش آموزی در کشور، گفت: فرا گرفتن علم و دانش و ایجاد فرصت جدید برای همه معلمین و اندیشمندان در راستای تحول علمی در کشور بویژه در شرایطی که در فشار دشمنان قرار داریم، اهمیت ویژه ای دارد.

رییس جمهور افزود: امیدواری به آینده و اداره کشور، افزایش تولید و ارتقاء فرهنگ جامعه در سایه تلاش های نسل جوان قرار دارد و بی تردید امروز مسئولیت بسیار سنگینی برعهده آموزش و پرورش، آموزش عالی، حوزه های علمیه و همه دستگاه هایی است که در زمینه فراگیری نسل جوان برای بر دوش گرفتن مسئولیت های اجرایی، اجتماعی و مدیریتی تلاش می کنند.

روحانی اظهار داشت: آرزو می کنیم دانش آموزان، دانشجویان، جوانان و معلمان کشور هفته آینده با روحیه و نشاطی تازه مسئولیت بسیار سنگین فرهنگی و علمی خود را بر دوش بگیرند.

منبع خبر : رسانیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از «رسانیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
عراق   نظامی   اسلحه   آمریکا   سوریه   روسیه   حزب الله لبنان   مهمات   کشورهای منطقه   نظام جمهوری اسلامی ایران   حشد شعبی   رییس جمهور آمریکا   مردم یمن   آنکارا   کشتار مردم   اتهام افکنی   رئیس جمهور   کرکوک   الرمادی   کشور اروپایی   روند آستانه   گوشه   عربستان سعودی   بازار   حسن روحانی   تروریست   بیمارستان   یمن   رژیم صهیونیستی   امارات متحده عربی   آتش بس سوریه  
اخبار مرتبط
سیاست خاورمیانه ای ترامپ نتیجه عکس می دهد
ایرنا
ایران و آمریکا ؛ هم جنگ نزدیک است هم صلح
ساعت 24
یمن افسانه ابرقدرتی آمریکا و همدستانش را باطل کرد
باشگاه خبرنگاران
خشونت و افراطی گری مصدر تداوم بحران های جهانی
ایرنا
هشدار به امریکا، دعوت به تعامل منطقه ای
ایران آنلاین
روحانی: امریکایی ها باید بدانند آثار فشار حداکثری آن ها علیه ملت ایران رو به پایان است
جوان آنلاین
تشکر سخنگوی نیرو های مسلح یمن از مواضع ایران و ترکیه
تابناک
حمله به "آرامکو"، اتهام دولت ترامپ علیه ایران و پیام تند تهران به آمریکا| آیا جنگی در راه است؟
آفتاب
بازتاب مواضع روحانی درباره حمله به آرامکو در رسانه های عربی
آفتاب
تشکر سخنگوی نیروهای مسلح یمن از مواضع ایران و ترکیه
ایسنا
روحانی : عربستان از این حمله درس بگیرد
سیمرغ
محمدعلی الحوثی: روحانی، پوتین و اردوغان در رابطه با یمن توافق نظر دارند
ایران آنلاین
مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
شعار سال
کنایه روحانی به آنها که ایران را متهم به نقش داشتن در حمله به آرامکو می کنند
وانا نیوز
از تحریم ها عبور کردیم /مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است
بورس نیوز
روحانی: مذاکره با فشار حداکثری امکان ندارد
اعتدال
روحانی: مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است / دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمن درس بگیرند
خبرگزاری دانشجو
روحانی: دشمنان منطقه باید از پاسخ یمنی ها درس بگیرند
فرارو
روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
نواندیش
روحانی: شرایط اقتصادی کشور رو به بهبود است
شبکه خبر
روحانی: حمله یمنی ها به یک مرکز صنعتی فقط هشداری برای متجاوزان بود/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید/ مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
اخرین نیوز
روحانی: دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند
صراط
اگر آمریکا بدنبال مذاکره است، همه فشارها علیه ایران را متوقف کند
ناطقان نیوز
حمله یمنی ها به یک مرکز صنعتی هشداری برای دشمنان منطقه بود
نصف جهان
آمریکا باید با توبه واقعی صداقت خود را نشان دهد/ ملت ایران ملت دیپلماسی و مذاکره است
بازار نیوز
به جای اتهام زنی، قدرت ملت ها را باور کنید
عصر پرس
اگر به دنبال مذاکره هستید باید صداقت خود را نشان دهید و فشارها را متوقف کنید/شاهد تهمت های حداکثری هستیم
روز پلاس
حمله یمنی ها به مرکز صنعتی هشداری برای متجاوزین بود
اتاق خبر
واکنش رئیس جمهور به حملات اخیر به تاسیسات نفتی عربستان
نبض نفت
روحانی: آمریکا اگر دنبال مذاکره است فشارها را متوقف کند/ آمریکا به دنبال تهمت زنی حداکثری علیه ایران است
ایران آنلاین
دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید؟
ابنا
دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند/ مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است
ایکنا
روحانی: مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است
تابناک
مبارزه جدی با دلار آغاز شده است
جوان آنلاین
دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند/ آتش جنگ را خاموش کنید
صبا ایران
روحانی:دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند/مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
روز نو
روحانی خطاب به آمریکا: اگر دنبال مذاکره اید، فشار علیه ایران را متوقف کنید| عربستان از حمله یمنی ها به آرامکو درس بگیرد| ایران خواهان روابط دوستانه با همسایگان است
آفتاب
دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید؟/ آمریکا بدنبال تهمت زنی حداکثری علیه ایران است
العالم
مقاومت ملت های بیدار و هوشیار منطقه، شعله خاموش ناشدنی است/ به جای اتهام زنی، قدرت ملت ها را باور کنید که به پا خاسته اند
شبستان
رئیس جمهور: فشار حداکثری آمریکا علیه ملت ایران رو به پایان است
خرداد نیوز
اخبار مرتبط
bltایرنا : سیاست خاورمیانه ای ترامپ نتیجه عکس می دهد
bltساعت 24 : ایران و آمریکا ؛ هم جنگ نزدیک است هم صلح
bltباشگاه خبرنگاران : یمن افسانه ابرقدرتی آمریکا و همدستانش را باطل کرد
bltایرنا : خشونت و افراطی گری مصدر تداوم بحران های جهانی
bltایران آنلاین : هشدار به امریکا، دعوت به تعامل منطقه ای
bltجوان آنلاین : روحانی: امریکایی ها باید بدانند آثار فشار حداکثری آن ها علیه ملت ایران رو به پایان است
bltتابناک : تشکر سخنگوی نیرو های مسلح یمن از مواضع ایران و ترکیه
bltآفتاب : حمله به "آرامکو"، اتهام دولت ترامپ علیه ایران و پیام تند تهران به آمریکا| آیا جنگی در راه است؟
bltآفتاب : بازتاب مواضع روحانی درباره حمله به آرامکو در رسانه های عربی
bltایسنا : تشکر سخنگوی نیروهای مسلح یمن از مواضع ایران و ترکیه
bltسیمرغ : روحانی : عربستان از این حمله درس بگیرد
bltایران آنلاین : محمدعلی الحوثی: روحانی، پوتین و اردوغان در رابطه با یمن توافق نظر دارند
bltشعار سال : مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
bltوانا نیوز : کنایه روحانی به آنها که ایران را متهم به نقش داشتن در حمله به آرامکو می کنند
bltبورس نیوز : از تحریم ها عبور کردیم /مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است
bltاعتدال : روحانی: مذاکره با فشار حداکثری امکان ندارد
bltخبرگزاری دانشجو : روحانی: مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است / دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمن درس بگیرند
bltفرارو : روحانی: دشمنان منطقه باید از پاسخ یمنی ها درس بگیرند
bltنواندیش : روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
bltشبکه خبر : روحانی: شرایط اقتصادی کشور رو به بهبود است
bltاخرین نیوز : روحانی: حمله یمنی ها به یک مرکز صنعتی فقط هشداری برای متجاوزان بود/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید/ مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
bltصراط : روحانی: دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند
bltناطقان نیوز : اگر آمریکا بدنبال مذاکره است، همه فشارها علیه ایران را متوقف کند
bltنصف جهان : حمله یمنی ها به یک مرکز صنعتی هشداری برای دشمنان منطقه بود
bltبازار نیوز : آمریکا باید با توبه واقعی صداقت خود را نشان دهد/ ملت ایران ملت دیپلماسی و مذاکره است
bltعصر پرس : به جای اتهام زنی، قدرت ملت ها را باور کنید
bltروز پلاس : اگر به دنبال مذاکره هستید باید صداقت خود را نشان دهید و فشارها را متوقف کنید/شاهد تهمت های حداکثری هستیم
bltاتاق خبر : حمله یمنی ها به مرکز صنعتی هشداری برای متجاوزین بود
bltنبض نفت : واکنش رئیس جمهور به حملات اخیر به تاسیسات نفتی عربستان
bltایران آنلاین : روحانی: آمریکا اگر دنبال مذاکره است فشارها را متوقف کند/ آمریکا به دنبال تهمت زنی حداکثری علیه ایران است
bltابنا : دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید؟
bltایکنا : دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند/ مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است
bltتابناک : روحانی: مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است
bltجوان آنلاین : مبارزه جدی با دلار آغاز شده است
bltصبا ایران : دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند/ آتش جنگ را خاموش کنید
bltروز نو : روحانی:دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند/مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
bltآفتاب : روحانی خطاب به آمریکا: اگر دنبال مذاکره اید، فشار علیه ایران را متوقف کنید| عربستان از حمله یمنی ها به آرامکو درس بگیرد| ایران خواهان روابط دوستانه با همسایگان است
bltالعالم : دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید؟/ آمریکا بدنبال تهمت زنی حداکثری علیه ایران است
bltشبستان : مقاومت ملت های بیدار و هوشیار منطقه، شعله خاموش ناشدنی است/ به جای اتهام زنی، قدرت ملت ها را باور کنید که به پا خاسته اند
bltخرداد نیوز : رئیس جمهور: فشار حداکثری آمریکا علیه ملت ایران رو به پایان است
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.