مخبر - 1398/06/27 - هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند/ به بخشش اسماعیلی امیدواریم

هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند/ به بخشش اسماعیلی امیدواریم
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه این باشگاه به دنبال حق قانونی خود و بخشش محرومیت فرشید اسماعیلی قبل از بازی با پرسپولیس است، به اظهارات مدیرعامل پرسپولیس واکنش نشان داد.
هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند/ به بخشش اسماعیلی امیدواریم

اسماعیل خلیل زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال در آستانه دیدار با پرسپولیس گفت: دربی هم مثل تمام بازی ها است. تیم ما آماده این مسابقه است و ان شاءالله موفق خواهیم بود. تیم از بحران خارج شده است و با آمادگی کامل به مصاف پرسپولیس می رویم. از هواداران می خواهم تمام بلیت ها را خریداری کنند و برای حمایت تیم به ورزشگاه بیایند.

دربی برگشت هم وسط هفته برگزار می شود
وی درباره برگزاری دربی در روز یکشنبه اظهار کرد: تلاشمان این بود که تاریخ دربی را عوض کنیم و این مسابقه را در روز جمعه برگزار کنیم ولی مصلحت دوستان در سازمان لیگ این بود که بازی روز یکشنبه برگزار شود. هر دو باشگاه هم پذیرفتند و مشکلی از این بابت نیست.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به سئوالی مبنی بر اعتراض این باشگاه برای مشابه بودن زمان دربی رفت و برگشت، تاکید کرد: بازی برگشت هم طبق مصوبه شورای تامین استان وسط هفته و در همین ساعت (ساعت 16) برگزار خواهد شد. این تصویب شده و قطعی است.

واکنش به صحبت های مدیرعامل پرسپولیس و احتمال بخشش اسماعیلی
خلیل زاده در پاسخ به این سئوال که آیا محرومیت فرشید اسماعیلی برای بازی با پرسپولیس بخشیده می شود یا خیر؟ افزود: ما همان روز به این محرومیت اعتراض کردیم. هم من و هم آقای فتحی پیگیریم تا این محرومیت برگردد. امیدواریم فدراسیون به اعتراض ما توجه و محرومیت اسماعیلی را رفع کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز گذشته در مصاحبه ای با سایت این باشگاه گفته بود: « در آستانه دربی زمزمه ها و تلاش ها و رایزنی هایی در پشت پرده شده است که اگر روی دهد، جای تامل بسیار دارد. امیدواریم در آستانه دربی، شاهد تصمیم های تنش زا و عجیب و غیر منتظره نباشیم وگرنه به صورت رک و شفاف نقدهای خود را بیان می کنیم.» به نظر می رسد اشاره انصاریفرد به تلاش باشگاه استقلال برای بخشش اسماعیلی در دربی مربوط می شود.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره صحبت های مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: من صحبت های آقای انصاریفرد را نخواندم و درباره بازیکن خودمان حرف می زنم. در تلویزیون هم نشان دادند که کارت دوم اسماعیلی نادرست بوده و حق را ناحق کرده اند. به هر حال باید حق برگردد. کاری ندارم چه کسی چه اظهاراتی داشته است.

خلیل زاده ادامه داد: استقلال پشت پرده ندارد. از زمانی که هیات مدیره جدید آمده، همه چیز رک و شفاف بوده و هیچ پشت پرده ای نداشته ایم.

5 میلیارد بدهی را تسویه کردیم از جمله بدهی یک مدیر!
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال همچنین در گفتگویی که با شبکه یک انجام داد، در مورد میزان پرداختی باشگاه به بازیکنان و کادر فنی تصریح کرد: از 6 میلیارد و 500 میلیون تومان، 5 میلیارد تومان به بازیکنان پرداخت شده است.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر چگونگی گرفتن مجوز حرفه ای این باشگاه یادآور شد: واقعا کار سختی بود. 9 بازیکن و یکی از مدیران سابق شکایت کرده بودند که ظرف 10 روز باید رضایتشان را می گرفتیم. جلساتی گذاشتیم و به این دوستان پرداختی داشتیم. یک مقدار نقدی و یک مقدار با چک هیات مدیره پرداخت ها صورت گرفت و نامه هایش را به فدراسیون فوتبال زدیم. فدراسیون هم باید به AFC اعلام کند.

خلیل زاده تاکید کرد: مشکل حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا حل شده است. این الزام AFC بود و اگر رضایتشان را نمی گرفتیم عملا دچار بحران می شدیم. مبلغی که پرداخت کردیم نزدیک به 5 میلیارد تومان بود. بعضی از دوستان کمی تخفیف دادند و بعضی ها هم کل پول را گرفتند. بعضی ها حتی حاضر نشدند 5 میلیون تومان تخفیف بدهند.

استراماچونی صرفنظر از هر نتیجه ای در دربی سرمربی می ماند
وی درباره وضعیت استراماچونی و احتمال برکناری اش بعد از دربی در صورت باخت یادآور شد: استراماچونی مربی بزرگی است و در اروپا حرف برای گفتن دارد. او مربی باشگاه بزرگی بوده است و لطف کرد و به ایران آمد. او دارد تیم را به سمت جلو می برد. این مربی دو سال با ما قرارداد قطعی دارد. دربی هم یک بازی است که حساسیت خاص خودش را دارد. استراماچونی عملا سه بازی انجام داده و باید فرصت داشته باشد تا خودش را نشان بدهد. حتما پشتش هستیم و از این مربی حمایت می کنیم. هر نتیجه ای در دربی به دست بیاید جایگاه استراماچونی تغییر نخواهد کرد.

خلیل زاده در ارتباط با احتمال انتخاب دستیار ایرانی برای استراماچونی گفت: این نظر سرمربی است. هر موقع نیاز داشته باشد و درخواست کند، حتما اسامی یکسری افراد را در اختیارش قرار می دهد.

جایگاه مدیرعامل استقلال و اختلاف با اسپانسر
وی درباره احتمال تغییر در مدیریت باشگاه استقلال و محکم بودن جایگاه فتحی در این باشگاه اظهار کرد: هیات مدیره از فتحی حمایت می کند. او دارد زحمت می کشد. بعضی ها علاقه دارند باشگاه را به حاشیه ببرند ولی تلاششان بیهوده است. در این مدت خیلی از افراد را دیدیم که سنگ استقلال را به سینه می زدند ولی عمل آنها خلاف این بود. صداقت بزرگترین سیاست است و از نظر من فتحی مدیرعامل باقی می ماند.

رئیس هیات مدیره استقلال در بخش دیگری از صحبت هایش به حل شدن مشکلات باشگاه و اسپانسر پرداخت و گفت: ما با ایرانسل در بحث درآمدها موضوعاتی داشتیم. باید از آقای عباسی تشکر کنم که با لطفی که داشت به تیم فنی ما اجازه داد بررسی کنند درآمد استقلال چقدر بوده است. آخرین جلسه ما عصر روز گذشته برگزار شد و با هم تفاهم کردیم. استقلال با تمام قدرت با این اسپانسر کار می کند. از هواداران می خواهیم تا درآمد ما از طریق ایرانسل بالا برود.

واگذاری استقلال و پرسپولیس کاری ندارد
خلیل زاده درباره مشکلات تامین منابع مالی باشگاه استقلال یادآور شد: حالت اقتصادی کشور خوب نیست. بدهی های قبلی هم دارد باشگاه را اذیت می کند. این هیات مدیره کلی از بدهی های قبلی را پرداخت کرده است. جلسات مختلفی برگزار می کنیم؛ نه از این جلسات که فقط چایی بخوریم. ان شاءالله به سمت درآمدهای پایدار و ثابت می رویم. استقلال و پرسپولیس باید به مردم فروخته شود. باتوجه به اینکه بنده در بخش تعاون مشغول به کار هستم، برای پیشکسوتان برای خرید استقلال تعاونی تشکیل شده است. اینکه فروش باشگاه به تعویق افتاده، باید برنامه ریزی ها انجام شود. این قانون است و باید دو باشگاه خصوصی شوند. اگر یک مقدار تلاش شود، واگذاری آنها کاری ندارد. در اینصورت مشکلات دو باشگاه حل می شود.

استراماچونی هر بازیکن بخواهد جذب می کنیم
وی درباره احتمال جذب بازیکنان خارجی جدید تاکید کرد: استراماچونی هر بازیکنی بخواهد و روی آن دست بگذارد، بلافاصله مدیرعامل آن را به هیات مدیره می آورد و ما تصویب می کنیم. این آمادگی را داریم. تا الان درخواستی نیامده است.

رئیس هیات مدیره استقلال در پایان در خصوص دلخوری استراماچونی از باشگاه برای عدم جذب بازیکنان مدنظر در ابتدای فصل، گفت: دلخوری استراماچونی فقط این موضوع نبود و چیزهای دیگری بود که رفع شد. خیلی ها هم به حواشی دامن زدند و شروع کردند به اختلاف انداختن ولی خدا لطف کرد و به یک نقطه مثبت رسیدیم.

کد خبر 4721803 مرتضی احمدی
منبع خبر : مهر نیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از «مهر نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
ورزشگاه   تخفیف   سازمان لیگ   فرشید اسماعیلی   فدراسیون فوتبال   شبکه یک   مدیرعامل پرسپولیس   هیات مدیره جدید   غیر منتظره   مدیران سابق   دربی   لیگ قهرمانان آسیا   اسماعیل خلیل زاده   کادر فنی   تیم فوتبال   باشگاه پرسپولیس   بحران   هواداران   AFC   آندره آ استراماچونی  
اخبار مرتبط
ساعت بازی استقلال و ذوب اهن پنجشنبه 4 مهر + پیش بازی
شمانیوز
امیدوارم استقلال را همانند سایر تیم های دیگر ببینند/ هوادار نتیجه می خواهد
رویداد 24
سعادتمند: امیدوارم استقلال را همانند سایر تیم های دیگر ببینند/ هوادار نتیجه می خواهد
تسنیم
داور اشتباه پنالتی گرفت/ یزدانی شیطنت کرد، ضربه به سر نعمتی عمدی بود/ سیدجلال دچار ناراحتی گوارش شده است
خبر داغ
انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود/ کالدرون نظر شخصی اش را گفته است
تسنیم
سعادتمند: استقلال با نفس گرم هواداران، به روزهای خوبش بازمی گردد
فرتاک نیوز
کاش استقلال را مثل سایر تیم ها ببینند
مشرق نیوز
موجودی فوتبال ایران را در دربی دیدیم
تیتر شهر
فتحی: بلیت ها دراختیار شرکت توسعه بود نه استقلال
تابناک
بلیت در اختیار شرکت توسعه بوده است نه باشگاه استقلال/بحث مجیدی و مظلومی مطرح نیست
بولتن نیوز
فتحی: بلیت در اختیار شرکت توسعه بوده است
برترین ها
فتحی: بلیت در اختیار شرکت توسعه بوده است نه باشگاه استقلال
بانک ورزش
فشار تماشاگران روی استقلال قابل تحمل نیست
وانا نیوز
دلخوری مدیران باشگاه پرسپولیس از همتایان خود در استقلال
افکار نیوز
پرسپولیس دربی را با تک گل علیپور می برد/ امیدوارم سرمربی استقلال اخراج نشود
باشگاه خبرنگاران
دربی همیشه حساس است/ فشار تماشاگران روی استقلال قابل تحمل نیست
مهر نیوز
پیش بازی استقلال و پرسپولیس + ترکیب دو تیم | یکشنبه 31 شهریور
شمانیوز
دربی اول بازی آخر بعضی ها!
جوان آنلاین
حضور بازیکن محروم و غیبت دیاباته در تمرین استقلال
بانک ورزش
درخواست ویژه فتحی از استقلالی ها
شمانیوز
درخواست فتحی از استقلالی ها پیش از دربی
فرتاک ورزشی
برد دربی برای استقلالی ها به اندازه یک جام ارزش دارد
وانا نیوز
عمران زاده: برگ برنده دربی در زمین مشخص می شود
برترین ها
شهرآورد 91؛ حاشیه های پررنگ تر از متن
ایرنا
استقلال - پرسپولیس/ دست پُخت ایتالیایی - آرژانتینی برای نودمین شهرآورد
باشگاه خبرنگاران
در آستانه دربی 90/ درخواست حسن زاده؛ مصاحبه منفی نکنید
ورزش 3
برد دربی برای استقلال اندازه یک جام می ارزد
مشرق نیوز
اولتیماتوم رئیس کمیته انضباطی در آستانه دربی
خبرآنلاین
استقلالی ها امیدوار به بخشش فرشید اسماعیلی
دنیای اقتصاد
تا دقیقه 90 منتظر بخشش فرشید اسماعیلی می مانیم
افکار نیوز
هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند
تیتر شهر
تکلیف استراماچونی در استقلال مشخص شد
صدای ایران
استراماچونی ماندگار شد/ واکنش خلیل زاده به انصاری فرد
ایران آنلاین
هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند/ به بخشش اسماعیلی امیدواریم
رهیاب نیوز
رییس هیات مدیره استقلال جواب مدیرعامل پرسپولیس را داد
نواندیش
واکنش استقلال به موضع پرسپولیس درباره بخشش اسماعیلی
تابناک
رئیس هیات مدیره استقلال: هر نتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند
ایران آنلاین
شانس کم دیاباته برای حضور در دربی/ واکنش رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال به صحبت های انصاری فرد
آریا
خلیل زاده: هرنتیجه ای بگیریم، استراماچونی می ماند
برترین ها
استراماچونی با هر نتیجه ای در استقلال می ماند
شمانیوز
اخبار مرتبط
bltشمانیوز : ساعت بازی استقلال و ذوب اهن پنجشنبه 4 مهر + پیش بازی
bltرویداد 24 : امیدوارم استقلال را همانند سایر تیم های دیگر ببینند/ هوادار نتیجه می خواهد
bltتسنیم : سعادتمند: امیدوارم استقلال را همانند سایر تیم های دیگر ببینند/ هوادار نتیجه می خواهد
bltخبر داغ : داور اشتباه پنالتی گرفت/ یزدانی شیطنت کرد، ضربه به سر نعمتی عمدی بود/ سیدجلال دچار ناراحتی گوارش شده است
bltتسنیم : انصاری فرد: برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود/ کالدرون نظر شخصی اش را گفته است
bltفرتاک نیوز : سعادتمند: استقلال با نفس گرم هواداران، به روزهای خوبش بازمی گردد
bltمشرق نیوز : کاش استقلال را مثل سایر تیم ها ببینند
bltتیتر شهر : موجودی فوتبال ایران را در دربی دیدیم
bltتابناک : فتحی: بلیت ها دراختیار شرکت توسعه بود نه استقلال
bltبولتن نیوز : بلیت در اختیار شرکت توسعه بوده است نه باشگاه استقلال/بحث مجیدی و مظلومی مطرح نیست
bltبرترین ها : فتحی: بلیت در اختیار شرکت توسعه بوده است
bltبانک ورزش : فتحی: بلیت در اختیار شرکت توسعه بوده است نه باشگاه استقلال
bltوانا نیوز : فشار تماشاگران روی استقلال قابل تحمل نیست
bltافکار نیوز : دلخوری مدیران باشگاه پرسپولیس از همتایان خود در استقلال
bltباشگاه خبرنگاران : پرسپولیس دربی را با تک گل علیپور می برد/ امیدوارم سرمربی استقلال اخراج نشود
bltمهر نیوز : دربی همیشه حساس است/ فشار تماشاگران روی استقلال قابل تحمل نیست
bltشمانیوز : پیش بازی استقلال و پرسپولیس + ترکیب دو تیم | یکشنبه 31 شهریور
bltجوان آنلاین : دربی اول بازی آخر بعضی ها!
bltبانک ورزش : حضور بازیکن محروم و غیبت دیاباته در تمرین استقلال
bltشمانیوز : درخواست ویژه فتحی از استقلالی ها
bltفرتاک ورزشی : درخواست فتحی از استقلالی ها پیش از دربی
bltوانا نیوز : برد دربی برای استقلالی ها به اندازه یک جام ارزش دارد
bltبرترین ها : عمران زاده: برگ برنده دربی در زمین مشخص می شود
bltایرنا : شهرآورد 91؛ حاشیه های پررنگ تر از متن
bltباشگاه خبرنگاران : استقلال - پرسپولیس/ دست پُخت ایتالیایی - آرژانتینی برای نودمین شهرآورد
bltورزش 3 : در آستانه دربی 90/ درخواست حسن زاده؛ مصاحبه منفی نکنید
bltمشرق نیوز : برد دربی برای استقلال اندازه یک جام می ارزد
bltخبرآنلاین : اولتیماتوم رئیس کمیته انضباطی در آستانه دربی
bltدنیای اقتصاد : استقلالی ها امیدوار به بخشش فرشید اسماعیلی
bltافکار نیوز : تا دقیقه 90 منتظر بخشش فرشید اسماعیلی می مانیم
bltتیتر شهر : هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند
bltصدای ایران : تکلیف استراماچونی در استقلال مشخص شد
bltایران آنلاین : استراماچونی ماندگار شد/ واکنش خلیل زاده به انصاری فرد
bltرهیاب نیوز : هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند/ به بخشش اسماعیلی امیدواریم
bltنواندیش : رییس هیات مدیره استقلال جواب مدیرعامل پرسپولیس را داد
bltتابناک : واکنش استقلال به موضع پرسپولیس درباره بخشش اسماعیلی
bltایران آنلاین : رئیس هیات مدیره استقلال: هر نتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند
bltآریا : شانس کم دیاباته برای حضور در دربی/ واکنش رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال به صحبت های انصاری فرد
bltبرترین ها : خلیل زاده: هرنتیجه ای بگیریم، استراماچونی می ماند
bltشمانیوز : استراماچونی با هر نتیجه ای در استقلال می ماند
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.