مخبر - 1398/06/26 - بیوگرافی فرهاد مجیدی + عکس های جدید

بیوگرافی فرهاد مجیدی + عکس های جدید
فرهاد مجیدی یکی از محبوب ترین بازیکن های تاریخ استقلال است که به خاطر بازی های درخشانی که از خود در تیم باشگاهی و هم چنین تیم ملی نشان داده است به جایگاهی ویژه در میان طرفداران باشگاه استقلال دست پیدا کرده است.
بیوگرافی فرهاد مجیدی + عکس های جدید

فرهاد مجیدی یکی از محبوب ترین بازیکن های تاریخ استقلال است که به خاطر بازی های درخشانی که از خود در تیم باشگاهی و هم چنین تیم ملی نشان داده است به جایگاهی ویژه در میان طرفداران باشگاه استقلال دست پیدا کرده است.

بیوگرافی فرهاد مجیدی

نان کامل: فرهاد مجیدی قادیکلایی

تاریخ تولد: 13 خرداد 1355 (3 ژوِئن 1977)

محل تولد: تهران

پیشه: فوتبالیست

پست: مهاجم

باشگاه : استقلال

شماره پیراهن: 7

قد: 177 سانتیمتر

فرهاد مجیدی فوتبالیست مطرح ایرانی متولد 13 خرداد 1355 در تهران است. فرهاد مجیدی تاکنون بیش از چهل بازی در تیم ملی ایران را در کارنامه ی خود دارد، جزو لژیونرهای تیم استقلال به حساب می آمد و با بازی در تیم راپید وین و هم چنین لیگ های عربی حاشیه خلیج فارس توانست به موفقیت های فراوانی دست پیدا کند.

در این بین قهرمانی او به همراه تیم العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا را می توان مهم ترین عنوان کارنامه ی کاری مجیدی نام برد. فرهاد مجیدی با 93 گلی که برای استقلال به ثمر رسانده است دومین گلزن برتر تاریخ این باشگاه به شمار می رود و همچنین وی در نظرسنجی سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال (IFFHS) به عنوان محبوب ترین بازیکن جهان در سال 2011 انتخاب شد.

خانواده فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی در یک خانواده اصیل با وضعیت مالی و اجتماعی خوب متولد شد. پدر او کارمند ارتش بود. او دو خواهر و یک برادر کوچک تر به نام فرزاد دارد.

فرزاد مجیدی نیز از بازیکنان فوتبال کشور است که در تیم های استقلال و نساجی مازندران سابقه بازی دارد. مادرش به طور کلی مخالف حضور او در میادین فوتبال بود اما پدرش از همه نظر یار و پشتیبان او بود.

ازدواج و طلاق فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی دو بار ازدواج کرده که یکی از آن ها ناموفق بوده است.

فرهاد مجیدی ، همسر و فرزندانش

همسر فرهاد مجیدی

در حال حاضر فرناز مومنی همسر فرهاد مجیدی می باشد و دو فرزند به نام های تیام و امیر بردیا دارند. فرهاد مجیدی هم اکنون در تهران به همراه همسر و فرزندانش زندگی می کند.

سوابق فوتبالی فرهاد مجیدی

ورود فرهاد مجیدی به دنیای فوتبال

فرهاد از کودکی عاشق فوتبال بود و فعالیت خود رااز تیم های پایه آغاز کرد.

فرهاد مجیدی ، همسر و فرزندانش

تیم جوانان کشاورز، اولین تجربه رسمی فرهاد مجیدی

اولین تیم رسمی و تقریباً مطرح او جوانان کشاورز بود. تیمی که با کمبود امکانات مواجه بود اما با این حال این مساله باعث نشد تا فرهاد مجیدی فوتبال را کنار بگذارد.

فرهاد مجیدی در تیم بهمن

پس از حضوری تقریبا کوتاه در جوانان کشاورز در همان رده سنی به تیم بهمن پیوست. وضعیت در تیم جوانان بهمن بهتر از کشاورز بود. روزی 3 بار تمرین می کرد. تمرین های سنگین و نفس گیر. برای حضور در مسابقات استانی به تیم صنایع پارچین پیوست و هشت ماه به صورت بازیکن قرضی در این تیم توپ زد.

درخشش او در تیم صنایع باعث شد تا مربیان تیم امید بهمن برای جذب دوباره او تلاش کنند. پس از آن به فعالیت خود در تیم بهمن ادامه داد و پس از تمارین سنگین و تلاش های بسیار در مدت زمان کوتاهی توانست به تیم بزرگسالان و مطرح بهمن راه پیدا کند. آن روزها بهمن در شرایط خوب و آرمانی قرار داشت.

حضور فرهاد مجیدی در استقلال

فرهاد مجیدی پس از درخشش در تیم بزرگسالان بهمن در سال 1376 و در سن 19 سالگی به استقلال تهران پیوست. شم بالای گلزنی و هوش فوق العاده او باعث شد که به یکی از موفق ترین و محبوب ترین بازیکنان آن زمان استقلال تبدیل شود. به واقع می توان از فرهاد مجیدی به عنوان یکی از ستاره های اواخر دهه هفتاد نام برد. مجیدی سال ها برای استقلال بازی کرد و همین مساله باعث شد که حتی امروز محبوبیت خاصی بین هواداران استقلال داشته باشد.

فرهاد مجیدی ، همسر و فرزندانش

فرهاد مجیدی در تیم راپید وین

درخشش فرهاد مجیدی در بازی های لیگ ایران و حتی در سطح آسیا با پیراهن استقلال باعث شد تا سران باشگاه راپید وین اتریش که با استقلال روابط حسنه ای داشتند سخت به دنبال جذب فرهاد باشند. فرهاد مجیدی در سال 78 به تیم راپید وین اثریش رفت و لژیونر شد.

پس از پایان رسیدن زمان قرارداد اول، اختلاف نظر در مبلغ قرارداد بعدی و همین طور یکی دو مصدومیت سنگین باعث شد تا فرهاد مجیدی فکر ادامه فوتبال در اروپا را از سر خود بیرون کند. فرهاد مجیدی در دوازده مسابقه که برای این تیم به میدان رفت تنها 6 گل به ثمر رساند و در نهایت مدیران باشگاه تصمیم گرفتند قرارداد خود را با این بازیکن به صورت دو طرفه فسخ کنند.

تیم الوصل اولین تجربه فرهاد مجیدی در امارات + آغاز دوره طلایی فرهاد مجیدی در فوتبال

اولین تیم فرهاد مجیدی در امارات الوصل بود. پس از مدت کوتاهی با شرایط فوتبال امارات آشنا شد. کم کم به یک ستاره محبوب در بین شیوخ اماراتی تبدیل شد و پوسترهای او در سرتاسر امارات به چشم می خورد. سبک بازی او با دیگر بازیکنان آنقدر متفاوت بود که بازی های او خیلی زود به چشم آمد.

فرهاد مجیدی از نظر مالی نیز آنقدر تامین بود که جایی را جز امارات ترجیح نمی داد. فرهاد مجیدی 4 سال در این تیم، 8 بازی برای تیم الوصل امارات به میدان رفت و 7 گل به ثمر رساند. در سال 2003 به شکل فرضی به العین رفت و با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کرد. پس از آن بار دیگر به شکل قرضی راهی الاهلی امارات شد. النصر و الاهلی تیم های بعدی فرهاد در امارات بودند.

فرهاد مجیدی ، همسر و فرزندانش

بازی فرهاد مجیدی در تیم های الاهلی و العین امارات

فرهاد مجیدی پس از الوصل به الاهلی رفت. در آنجا نیز بازی های خوبی به نمایش گذاشت. در سال 2003 به عنوان بازیکن قرضی به تیم العین امارات پیوست تا در جام باشگاه های امارات به میدان برود. او آن سال در بازی نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا و در برابر دالیان درخشید و به یک قهرمان تبدیل شد.

گل رویایی فرهاد مجیدی در آن بازی العین را به فینال جام باشگاهای آسیا برد و در آخر او با العین قهرمانی در آسیا را تجربه کرد. او دوباره به الاهلی پیوست. فرهاد مجیدی در طول مدت حضور در الاهلی حدود 130 گل برای این تیم به ثمر رساند و در سال 2006 با این تیم قهرمان لیگ امارات شد.

فرهاد مجیدی در تیم النصر امارات

فرهاد مجیدی که با قراردادی دو میلیون دلاری به JDL النصر امارات پیوست. بعد از یک نیم فصل حضور در النصر به صورت قرضی بار دیگر راهی الاهلی امارات شد. پس از اتمام قرارداد قرضی وی با الاهلی در حالی که یک سال دیگر با النصر قرارداد داشت، قرار داد مجیدی فسخ شد[19] و او در تابستان سال 86 برای سومین بار به استقلال بازگشت.

بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال

فرهاد مجیدی سرانجام در سال 86 یعنی لیگ هفتم حرفه ای با مدیریت فتح ا… زاده و سرمربیگری مرحوم ناصر حجازی پس از حدود شش سال دوری به فوتبال ایران برای بار سوم به استقلال بازگشت. او در حالی به استقلال پیوست که مدیران پرسپولیس نیز به دنبال جذب او بودند.

فرهاد مجیدی ، همسر و فرزندانش

فرهاد مجیدی پس از رفت و آمدهای فراوان بلاخره کارت آی تی سی خود را دریافت کرد تا این روزها به عنوان شاه مهره آبی ها از او یاد شود. در این بین می توان گل او به علیرضا حقیقی، دروازه بان وقت پرسپولیس، در دربی را که در نهایت با پیروزی تیم استقلال همراه شد را مهم ترین اتفاق دوره ی دوم حضور فرهاد مجیدی در ایران بدانیم.

عملکرد فرهاد مجیدی در استقلال

فرهاد مجیدی در دو فصل اول حضورش در استقلال درخشش چندانی نداشت و بیشتر به عنوان یک بازیکن تعویضی در ترکیب تیم قرار می گرفت. اما از اواخر لیگ هشتم و به شکل قطعی از ابتدای لیگ نهم حرفه ای دوران طلایی فرهاد شروع شد. در سه فصل اخیر مجیدی بهترین بازیکن استقلال و از بهترین های لیگ برتر ایران لقب گرفت.

فرهاد مجیدی در دوران حضورش در استقلال 135 بازی برای این تیم انجام داد و موفق شد 61 گل هم به ثمر برساند. مجیدی در کنار نفراتی چون غلامحسین مظلومی، آرش برهانی و غلامرضا عنایتی از بهترین گلزنان تاریخ باشگاه استقلال محسوب می شود.

بازی فرهاد مجیدی در الغرافه قطر

فرهاد مجیدی در 4 ماه حضور خود در این تیم در 22 بازی که انجام داد 7 بار موفق به گلزنی شد و به همراه الغرافه به قهرمانی جام حذفی باشگاه های قطر دست یافت. مجیدی در پایان این دیدار با پرچم ایران در جشن قهرمانی الغرافه شرکت کرد.

فرهاد مجیدی ، همسر و فرزندانش

حضور فرهاد مجیدی در تیم ملی

فرهاد مجیدی در سال 1375 و در سن 20 سالگی برای اولین بار توسط محمد مایلی کهن، (مربی وقت تیم ملی) به تیم ملی دعوت شد. فرهاد مجیدی اولین بازی ملی خود را برای بازی های جام ملت های آسیا 1996 (1375 ) در امارات و در برابر کویت انجام داد. فرهاد مجیدی همراه تیم ملی به جام جهانی 1998 فرانسه هم رفت.

او در 26 شهریور 1389 در دوره مربیگری افشین قطبی از بازی در تیم ملی خداحافظی کرد. فرهاد مجیدی، در سال1390 و در سن 35 سالگی در لیست کارلوس کیروش قرار گرفت اما با ارسال نامه ای به علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال ایران، خداحافظی اش را از بازیهای ملی اعلام کرد.

فرهاد مجیدی بازیکن کم فروغ در رده ملی

از فرهاد مجیدی به عنوان یک بازیکن کم فروغ در رده ملی یاد می شود. او در حالی که در اوج بود و در امارات می درخشید خیلی کم به تیم ملی دعوت می شد و زمانی هم که به اردو ها ملحق می شد به دلیل دوری طولانی از تیم ملی نمی توانست به هماهنگی لازم برسد. او در طول دوران بازیگری خود 41 بازی ملی انجام داده است و موفق به ثمر رساندن 10 گل شده است.

فرهاد مجیدی ، همسر و فرزندانش

خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال

سرانجام فرهاد مجیدی در روز هفتم آبان ماهِ سال 1392 در بازی مقابل مس کرمان، در حالی که پیراهن تیم محبوب خود، استقلال را به تن داشت و به سکوهای خالی بوس می فرستاد، از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. اندک هواداران استقلالی حاضر در ورزشگاه، خداحافظی «شاه فرهاد» که لقب فرهاد مجیدی در استقلال بود، را یکی از عذاب آورترین روزهای عمرشان دانستند و به گریه و زاری در ورزشگاه پرداختند.

حواشی فرهاد مجیدی

اختلافات فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی پس از بازگشت به استقلال با سه نفر به شدت مشکل و اختلاف داشت. فرهاد و علی منصور یک فصل آن هم در لیگ هفتم حرفه ای هم تیمی بودند. اما مشکل اصلی آن ها به فرزاد، برادر کوچک تر فرهاد بر می گشت.

پیروز قربانی هم بر سر همین مسایل با فرهاد مشکل داشت. او حتی جدایی خود از استقلال را گردن مجیدی انداخت. رابطه بد او با امیر قلعه نویی هم که برای همه آشکار است. اما دلیل اصلی آن را نه ژنرال و نه مجیدی به طور شفاف بیان نکردند.

شیخ اماراتی زیر پیراهن فرهاد!

در یکی از بازی های الوصل زمانی که مجیدی برای تیمش گلزنی کرد پیراهن خود را بالا زد وعکس یکی از شیخ های امارات را نشان داد! افشای این اتفاق از سوی روزنامه گل باعث شد تا او علیه این روزنامه شکایت کند.

هر چند در پایان با توجه تصاویر و مدارک روزنامه گل تبرئه شد. فرهاد در توضیح این ماجرا گفت چون تولد آن شیخ بود، باشگاه به تمام بازیکنان دستور داده بود آن تی شرت را زیر پیراهن خود بپوشند و هر کس گل زد تصویر او را نشان دهد!

منابع: ویکی پدیا ، سرپوش

منبع خبر : شمانیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
فوتبال   خرداد   فوتبالیست   نساجی مازندران   حاشیه خلیج فارس   پارچین   گلزن برتر   وضعیت مالی   قرضی   کودکی   کمبود امکانات   مادرش   کارمند   لیگ قهرمانان آسیا   ناموفق   فرهاد مجیدی   استقلال تهران   اولین تجربه   تمرین   تیم ملی   تیم ملی ایران   همسر   تیم استقلال   امارات متحده عربی   وین   تیم امید   بازیکن فوتبال   بزرگسالان  
اخبار مرتبط
مهدی عبدی بازیکن پرسپولیس کیست؟ + عکس های جدید
شمانیوز
بیرانوند راز عجیبش برای گرفتن پنالتی را لو داد! + فیلم
شمانیوز
بیوگرافی علی کریمی و همسرش سحر داوری + زندگی شخصی
شمانیوز
مرزبان: تیم امید نیاز به تغییر رادیکال دارد/ کمیته فنی نقش چندانی در فوتبال جهان ندارد
تسنیم
حمله حلالی به فرهاد مجیدی: کسی که جهانبخش را نمی شناخت چطور بازیکن امید را می شناسد؟
خبرآنلاین
مظلومی پرده از دلخوری اش از فرهاد مجیدی برداشت
روز نو
قضاوت در مورد ویلموتس خیلی زود است
وانا نیوز
از نتایج تیم ملی امید تعجب می کنم
اعتدال
واکنش ها به فوت سحر خدایاری؛ از فیفا و مسعود شجاعی تا توییت پوگبا
آریا
قاسمپور: از نتایج تیم ملی امید تعجب می کنم
برترین ها
ابراهیم قاسمپور: از نتایج تیم ملی امید تعجب می کنم/ قضاوت در مورد ویلموتس خیلی زود است
ایسنا
اتفاق ویژه برای اللهیار؛ سه تیم ملی خواهان او !
وانا نیوز
امیدها ولی در اولویتند؛/ اتفاق ویژه برای اللهیار؛ سه تیم ملی خواهان او !
ورزش 3
حسن زاده: ستار همدانی حرف نزند، بهتر است
روز نو
ستار همدانی حرف نزند، بهتر است
وانا نیوز
همدانی رزومه اش با زرینچه را کنار هم بگذارد و بعد صحبت کند
الف
حسن زاده: همدانی رزومه اش با زرینچه را کنار هم بگذارد و بعد صحبت کند/ استقلال در 2 بازی اول دلچسب نبود
تسنیم
حسن زاده: مشکل اصلی باشگاه استقلال زمین امام رضا بود/ استراماچونی هیچ شناختی از فوتبال ایران ندارد
فرتاک ورزشی
حسن زاده: همدانی رزومه اش با زرینچه را کنار هم بگذارد و بعد صحبت کند
سایت جماران
چهره ها و افراد مشهور متولد 16 شهریور
ستاره
بیوگرافی خداداد عزیزی
آریا
برگزاری تورنمنت 3 جانبه با حضور تیم امید در تهران قطعی نیست/ پرسپولیسی ها در فهرست 50 نفره مجیدی هستند/ اولویت برای ما اخلاق و رفتار خوب است
باشگاه خبرنگاران
واکنش محصص به انتقادها از محل تمرین تیم امید
وانا نیوز
گزارش تمرین تیم امید| خوش و بش گرم استیلی با سرمربی تیم جوانان/ دروازه بان امیدها مصدوم شد
تسنیم
محصص: نباید کیفیت زمین تمرین را بهانه کنیم
باشگاه خبرنگاران
حضور دوستاره استقلال و پرسپولیس در تمرین امروز تیم ملی امید
خبرگزاری دانشجو
محصص: کی روش در همین زمین کار می کرد
برترین ها
محصص: کی روش هم روی همین زمین کار کرد!
دنیای اقتصاد
واکنش محصص به انتقادها از محل تمرین تیم امید: کی روش هم روی همین زمین کار کرد!
ایسنا
قائدی: زمین تمرین تیم امید مناسب نیست
ایرنا
رویای شیرین فرهاد/ تیم ملی فوتبال امید ایران درصدد صعود به المپیک 2020
باشگاه خبرنگاران
محصص: بازیکنان با جان و دل برای مجیدی بازی می کنند/ کی روش در همین زمین کار می کرد
فارس
استیلی: دلفی با مشکل خروج مواجه بود/ بازیکنان در شرایط خوبی هستند
ایران آنلاین
استیلی: دلفی با مشکل خروج مواجه بود
برترین ها
آخرین وضعیت تیم ملی امید از زبان استیلی
شورا آنلاین
دلفی با مشکل خروج مواجه بود/ بازیکنان در شرایط خوبی هستند
حزب الله نیوز
بیوگرافی محسن ربیع خواه و خانواده اش
آریا
عکس لو رفته از علی دایی و همسرش بدون حجاب در پارتی مختلط + تصاویر
شمانیوز
عکس های لو رفته از همسر اول و دوم فرهاد مجیدی فوتبالیست مشهور + تصاویر
شمانیوز
عکس لو رفته از فرهاد مجیدی در مهمانی خصوصی با بازیگران + عکس
شمانیوز
اخبار مرتبط
bltشمانیوز : مهدی عبدی بازیکن پرسپولیس کیست؟ + عکس های جدید
bltشمانیوز : بیرانوند راز عجیبش برای گرفتن پنالتی را لو داد! + فیلم
bltشمانیوز : بیوگرافی علی کریمی و همسرش سحر داوری + زندگی شخصی
bltتسنیم : مرزبان: تیم امید نیاز به تغییر رادیکال دارد/ کمیته فنی نقش چندانی در فوتبال جهان ندارد
bltخبرآنلاین : حمله حلالی به فرهاد مجیدی: کسی که جهانبخش را نمی شناخت چطور بازیکن امید را می شناسد؟
bltروز نو : مظلومی پرده از دلخوری اش از فرهاد مجیدی برداشت
bltوانا نیوز : قضاوت در مورد ویلموتس خیلی زود است
bltاعتدال : از نتایج تیم ملی امید تعجب می کنم
bltآریا : واکنش ها به فوت سحر خدایاری؛ از فیفا و مسعود شجاعی تا توییت پوگبا
bltبرترین ها : قاسمپور: از نتایج تیم ملی امید تعجب می کنم
bltایسنا : ابراهیم قاسمپور: از نتایج تیم ملی امید تعجب می کنم/ قضاوت در مورد ویلموتس خیلی زود است
bltوانا نیوز : اتفاق ویژه برای اللهیار؛ سه تیم ملی خواهان او !
bltورزش 3 : امیدها ولی در اولویتند؛/ اتفاق ویژه برای اللهیار؛ سه تیم ملی خواهان او !
bltروز نو : حسن زاده: ستار همدانی حرف نزند، بهتر است
bltوانا نیوز : ستار همدانی حرف نزند، بهتر است
bltالف : همدانی رزومه اش با زرینچه را کنار هم بگذارد و بعد صحبت کند
bltتسنیم : حسن زاده: همدانی رزومه اش با زرینچه را کنار هم بگذارد و بعد صحبت کند/ استقلال در 2 بازی اول دلچسب نبود
bltفرتاک ورزشی : حسن زاده: مشکل اصلی باشگاه استقلال زمین امام رضا بود/ استراماچونی هیچ شناختی از فوتبال ایران ندارد
bltسایت جماران : حسن زاده: همدانی رزومه اش با زرینچه را کنار هم بگذارد و بعد صحبت کند
bltستاره : چهره ها و افراد مشهور متولد 16 شهریور
bltآریا : بیوگرافی خداداد عزیزی
bltباشگاه خبرنگاران : برگزاری تورنمنت 3 جانبه با حضور تیم امید در تهران قطعی نیست/ پرسپولیسی ها در فهرست 50 نفره مجیدی هستند/ اولویت برای ما اخلاق و رفتار خوب است
bltوانا نیوز : واکنش محصص به انتقادها از محل تمرین تیم امید
bltتسنیم : گزارش تمرین تیم امید| خوش و بش گرم استیلی با سرمربی تیم جوانان/ دروازه بان امیدها مصدوم شد
bltباشگاه خبرنگاران : محصص: نباید کیفیت زمین تمرین را بهانه کنیم
bltخبرگزاری دانشجو : حضور دوستاره استقلال و پرسپولیس در تمرین امروز تیم ملی امید
bltبرترین ها : محصص: کی روش در همین زمین کار می کرد
bltدنیای اقتصاد : محصص: کی روش هم روی همین زمین کار کرد!
bltایسنا : واکنش محصص به انتقادها از محل تمرین تیم امید: کی روش هم روی همین زمین کار کرد!
bltایرنا : قائدی: زمین تمرین تیم امید مناسب نیست
bltباشگاه خبرنگاران : رویای شیرین فرهاد/ تیم ملی فوتبال امید ایران درصدد صعود به المپیک 2020
bltفارس : محصص: بازیکنان با جان و دل برای مجیدی بازی می کنند/ کی روش در همین زمین کار می کرد
bltایران آنلاین : استیلی: دلفی با مشکل خروج مواجه بود/ بازیکنان در شرایط خوبی هستند
bltبرترین ها : استیلی: دلفی با مشکل خروج مواجه بود
bltشورا آنلاین : آخرین وضعیت تیم ملی امید از زبان استیلی
bltحزب الله نیوز : دلفی با مشکل خروج مواجه بود/ بازیکنان در شرایط خوبی هستند
bltآریا : بیوگرافی محسن ربیع خواه و خانواده اش
bltشمانیوز : عکس لو رفته از علی دایی و همسرش بدون حجاب در پارتی مختلط + تصاویر
bltشمانیوز : عکس های لو رفته از همسر اول و دوم فرهاد مجیدی فوتبالیست مشهور + تصاویر
bltشمانیوز : عکس لو رفته از فرهاد مجیدی در مهمانی خصوصی با بازیگران + عکس
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.