مخبر - 1398/06/26 - بیوگرافی ستاره اسکندری + عکس های جدید و ماجرای کشف حجاب در ترکیه

بیوگرافی ستاره اسکندری + عکس های جدید و ماجرای کشف حجاب در ترکیه
بیوگرافی ستاره اسکندری و همسرش با عکس های لو رفته ستاره اسکندریو ماجرای شهرت و کشف حجاب در ترکیه را در زیر می خوانید.
بیوگرافی ستاره اسکندری + عکس های جدید و ماجرای کشف حجاب در ترکیه

ستاره اسکندری متولد 25 خرداد 1353 در تربت حیدریه، بازیگر است.

دانشجوری انصرافی رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد می باشد، فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و با نقش نرگس در تلویزیون به شهرت رسید.

خانواده

پدرش اهل کاشمر و مادر و خودش اهل تربت حیدریه می باشد.

یک خواهر (سارا) و یک برادر بزرگتر (سیامک) و یک خواهر (لاله) و برادر کوچکتر (روزبه) از خود دارد، مشهورترین آنها لاله اسکندری بازیگر و سارا اسکندری چهره پرداز است.

حسین اسکندری عموی ایشان نیز از مجریان سابق تلویزیون می باشد.

علاقه به بازیگری

بخاطر عمویشان که از مجری های تلویزیون بود خواهران اسکندری در کودکی یه سمت بازیگری و نمایش گرایش پیدا کردند و به پیشنهاد او در چند کار نمایشی بازی کردند.

خانم ستاره در مقطع اول راهنمایی تجربه بازی در جلوی دوربین را بدست آورد تا اینکه به همراه برادرش به دپارتمان بازیگری رفت و از آنجا وارد عرصه تئاتر شد.

حرفه ای از سینما تا تلویزیون

حرفه ای بازیگری را با حضور در فیلم سینمایی حریف دل در سال 1375 وقتی 23 ساله بود شروع کرد، او همین سال با سریال شماره 13 هم توانست وارد تلویزیون شود.

شهرتش با سریال نرگس

بعد از سال ها فعالیت اما شهرت اش در سال 1385 وقتی 33 ساله بود با سریال نرگس که با نقش آفرینی پوپک گلدره در حال پخش و ضبط بود شروع شد.

خانم گلدره در جریان بازی این سریال که همزمان پخش می شد بخاطر سانحه رانندگی به کما رفت و سپس فوت کرد به همین خاطر ستاره اسکندری ادامه بازی در نقش وی را برعهده گرفت.

دستمزد 10 برابری بعد از شهرت

بعد از بازی در سریال نرگس در فاصله کمتر از 7 ساله اشل دستمزد وی تغییر کرد و به 10 برابر قبل رسید که می گوید این اتفاق را مدیون تلویزیون هستم.

کشف حجاب ستاره اسکندری

شغل دوم ستاره اسکندری

خانم اسکندری بنیان گذاری گروه تار اول است. این گروه که اعضایش در مرکز خرید میلاد نور تهران کسب و کار کوچکی برای خود دست و پا کردند و به طراحی و بافت پارچه مشغول هستند.

علاقه به سفر

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی؛ این یکی از ضرب المثل های قدیمی ایرانی است که سال ها پیش نیاکان ما آن را طرح کرده اند و طی قرون مختلف نیز همچنان این تعبیر پابرجاست.

واقعیت است که هیچ چیز به اندازه سفر به تکامل نگاه و بینش شخصی یک آدم کمک نمی کند.

دیدن فرهنگ و آداب و رسوم آدام های مختلف در سراسر جهان دستاوردهای مهمی را برای بازیگر رقم بزند. برخی از مواقع با سامیه لک سفر می روم.

ازدواج ستاره اسکندری

ستاره اسکندری با اینکه تا به حال از همسر خود رونمایی نکرده اما ازدواج کرده و متاهل می باشد، لاله خواهر کوچکتر وی خبر متاهلی ستاره را تایید کرده است.

کشف حجاب ستاره اسکندری

ترس از مرگ

احساس می کنم که دیگر چیزی برای ترس وجود ندارد. البته اگر بخواهم راستش را بگویم تنها ترسی که دارم ترس از جان است البته منظورم نفس مرگ است هنوز با مرگ آنچنان کنار نیامده ام و خیلی هم دوست ندارم به آن فکر کنم.

خاطران تربیت حیدریه

در 4 سالگی از تربت حیدریه به تهران آمدم اما تمام خطرات کودکی ام برای آن خطه است و هرگز خانه مادر بزرگم و شرایطی که در آن بزرگ شدم را از یاد نمی برم. البته این حرفم به این معنی نیست که بخواهم در همان ریشه ها خودم را متوقف کنم.

کتاب خوانی

کتاب جزو لاینفک زندگی من است و به عنوان یک عنصر همیشگی در زندگی ام حضور داشته و دارد، معمولاً شب ها هنگام خواب داستان و رمان می خوانم. گاهی ممکن است تا خود سحر مشغول مطالعه باشم.

کشف حجاب ستاره اسکندری

نسل پرماجرا هستم، تا سوخته

هیچ وقت از آن آدم هایی نبودم که معتقدند نسل ما نسل سوخته است چون همه نسل ها این اعتقاد را دارند و فکر می کنم همه نسل ها در نوع خودشان نسل سوخته محسوب می شوند

با توجه به شرایط موجود؛ همه نسل ها یک چیزهایی را از دست دادند و یک چیزهایی را به دست آوردند ولی معتقدم من جزو نسل پرماجرا هستم، تا سوخته …

بی حجابی ستاره اسکندری

ستاره اسکندری در ترکیه کشف حجاب کرده است و یک شهروند ایرانی در ترکیه پس از دیدن این بازیگر زن سینما و تلویزیون، کلیپ جنجالی و فیلم بی حجابی ستاره اسکندری در ترکیه را در فضای مجازی منتشر کرد. در فیلم بی حجاب ستاره اسکندری در ترکیه که به تازگی در فضای مجازی اینستاگرام در حال دست به دست شدن است یک خانم جوان با بلوز سفید را می بینیم که قاطع نمی توان گفت این خانم بی حجابی ستاره اسکندری در ترکیه است یا خیر امام با نزدیک شدن و خطاب قرار دادن او توسط فیلمبردار با عناوینی مثل سلبریتی خائن و واکنش و درگیری ستاره اسکندری بازیگر با فیمبردار زن، از اینکه این خانم بی حجاب ستاره اسکندری بازیگر است مطمئن می شویم.

فیلم بی حجاب ستاره اسکندری در ترکیه

از ساعاتی پیش فیلم بی حجاب ستاره اسکندری در ترکیه در حال به اشتراک گذاشته شدن در اینستاگرام و فیس بوک است که این بازیگر زن ایرانی با پوششی بدون حجاب در یکی از بازارهای محلی استانبول ترکیه در حال خرید است، آن طور که به نظر می رسد فیلم بی حجاب ستاره اسکندری در ترکیه مربوط به یک فضای خصوصی است و افشای چنین ویدیویی با واکنش های منفی کاربران در اینستاگرام مواجه شده است. البته عده ای دیگر هم به صحبت های گذشته اسکندری رجوع می کنند و این پوشش او را نوعی ریاکاری تلقی کرده اند. ستاره اسکندری که بدون حجاب در ترکیه حضور داشت توسط فردی با دوربین موبایل تعیقب شد و در آخر خانم بازیگر با این زن ایرانی که در حال فیلم گرفتن بود درگیر شد.

انتشار فیلم لو رفته از کشف حجاب ستاره اسکندری بدون حجاب در یک مرکز خرید ترکیه در حالی که حجاب نداشت حواشی بسیاری درست کرد. ستاره اسکندری حدود 5 سال قبل مصاحبه ای داشت که در آن درباره پوششی که دارد و احترامی که برای آن قائل است صحبت کرده بود. چندی قبل هم یک فیلم جنجالی ستاره اسکندری منتشر شده بود که در رابطه با اهمیت حریم خصوصی صحبت کرده بود. فیلم کشف حجاب ستاره اسکندری توسط یک زن ایرانی در ترکیه ضبط و در فضای مجازی پخش شد که ستاره اسکندری بدون حجاب و پوشش اسلامی در یک مرکز خرید نشان میداد.

واکنش ها به بی حجابی ستاره اسکندری در ترکیه

عده ای از کاربران با انتشار این بخش از مصاحبه ستاره اسکندری در مورد حجاب به تناقض رفتار بازیگران زن ایرانی در داخل و خارج از ایران اشاره می کنند. ستاره اسکندری هنوز به این ماجرا واکنشی نشان نداده است. واکنش کاربران به بی حجابی ستاره اسکندری در ترکیه را در این بخش خواهید خواند که برخی فیلمبردار را تحسین کردند و برخی دیگر از دخالت بی جا در زندگی شخصی سلبریتی ها گلایه کردند.

امیرحسین نظری درباره انتشار فیلم بی حجابی ستاره اسکندری در ترکیه نوشت :

همیشه معتقد بودم «دوربین ما اسلحه ما» ، این موجِ بی رحم، نابود کننده، بی توجه به ابعاد مختلف شخصیت یک انسان، مبارزه ای سطحی و به نوعی پوپولیستی بلاخره یک روز دامنِ تک تکِ ما را می گیرد. عباس معروفی می گوید «ما نسل بدبختی هستیم. دستمان به مقصر اصلی نمی رسد، از همدیگر انتقام می گیریم»

واکنش برادر ستاره اسکندری به بی حجابی خواهرش در ترکیه

روزبه اسکندری برادر ستاره اسکندری نسبت به انتشار فیلم بی حجاب ستاره اسکندری در ترکیه واکنش داد و با انتشار یک ویدیو کوتاه گفت که فرد فیلمبردار به دلیل تصویربرداری از خواهرم بدون اجازه و همینطور فحاشی و ضرب و شتم، تحت پیگیری پلیس ترکیه است. همچنین روزبه اسکندری در ادامه گفت: اساسا حرف من این است که چطور میتوانید انقدر راحت دیگران را قضاوت کنید و خواهر من هرگز در جهت مبارزه با بی حجابی و اینگونه مسائل قدمی برنداشته است.

واکنش نفیسه روشن به بی حجابی ستاره اسکندری

نفیسه روشن بازیگر تلویزیون و سینما در یک برنامه تلویزیونی نسبت به رفتار زن فیلمبردار در ماجرای کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه واکنش نشان داد.

واکنش کیهان به کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه

باز هم تصاویر و فیلم از یک بازیگر زن مشهور شده به وسیله سریال های صدا و سیما منتشر شده است که حاکی از بی حجابی ستاره اسکندری در خارج از کشور است. قبلا چهره های هنری و بازیگران، حتی خارج از کشور نیز حد و حدودی را رعایت می کردند اما مدتی است که برخی از این افراد موقع خروج از کشور، با وقاحت تمام کشف حجاب می کنند. این مسئله درباره بازیگرانی که از بودجه و امکانات عمومی و دولتی ارتزاق می کنند از اهمیت بیشتری برخوردار است چون آنها نماینده فرهنگ ایرانی محسوب می شوند. اما کشف حجاب یا رفتارهای هنجارشکنانه آنها نوعی دهن کجی به این فرهنگ است. واقعاً شرم آورست بازیگری که همکار صداوسیما محسوب می شود و با بودجه بیت المال به شهرت رسیده، این چنین به فرهنگ و ارزش های وطنی خودش توهین می کند.

کشف حجاب ستاره اسکندری

یادداشت علی مطهری درباره پوشش بازیگران زن ایرانی در سفرهای خارجی

علی مطهری در یادداشتی با اشاره به انتشار فیلم بی حجاب ستاره اسکندری بازیگر ایرانی در ترکیه گفت:

«درباره قضیه خانم ستاره اسکندری و بازیگرانی مانند ایشان که به خارج از کشور سفر می کنند باید یک اصل را ملاک قضاوت قرار داد و آن این است: اگر یک بازیگر زن در یک برنامه رسمی بین المللی در خارج از کشور به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران شرکت می کند باید پوشش اسلامی را به نحو درست رعایت کند اما اگر برای یک سفر شخصی یا خانوادگی به خارج از کشور رفته است مامور نیستیم تجسس کنیم که آیا پوشش اسلامی را رعایت می کند یا نمی کند و اگر رعایت نکرد او را به ریاکاری و نفاق متهم کنیم زیرا منطق او این است که در داخل ایران قانون را رعایت می کنم و در خارج به هر دلیلی از جمله سهل انگاری یا همرنگ جماعت شدن رعایت نمی کنم، گرچه می دانم که درست و صلاح و حکم عقل و شرع آن است که در همه جا رعایت کنم و رفتار یگانه داشته باشم.»

واکنش کاربران به فیلم بی حجاب ستاره اسکندری در ترکیه

کاربری نوشته است: در چند ماهه گذشته چهره های محبوبی هر کدام به دلایلی از کار در تلویزیون و فعالیت هنری دست و کم کنار رفته یا به حاشیه رانده شدند. عادل فردوسی بخاطر اختلاف نظر با مدیر شبکه، رضا رشیدپور بنا به دلایل منتشر نشده، رامبد و همسرش نگار جواهریان بخاطر عکس جنجالی در کانادا مهناز افشار بخاطر توئیت جنجالی و مسافرت طولانی مدت به آلمان، رضا گلزار بخاطر عدم شفافیت مالی برنامه اش و حالا ستاره اسکندری …

کاربری دیگر نوشت: مگر همه از مرز بازرگان رد میشند روسری برنمیدارند یکیش هم این …

عده ای از کاربران با انتشار این بخش از گفتگوی ستاره اسکندری در مورد حجاب به تناقض رفتار سلبریتی ها در داخل و خارج از ایران اشاره می کنند. مثلا کاربری به نام احمد نوشته: ستاره در ایران و ستاره در ترکیه؛ این کجا و آن کجا، سلبریتی ها منتظرن باد کجا بوزرد، همان جا می روند. امان از دورویی و نفاق و ناراستی.

درود به فیلم بردار؟؟؟

این بدبخت که به کسی کار نداره بی حاشیه ام هست چیکارش دارین به کسی چه مربوطه!

اینکه حجاب نداره از جنبه دین کار خوبی نیست و گناهه و دورویی بیشتر از اون، و اینکه ایشون فیلم گرفتن و حتی توهین کردن بهشون این اصلا کار خوبی نیست. امام صادق ع می فرمایند: ریختن آبروی مومن گناهش بیشتر از تخریب خانه خداست. قرآن کریم:سوره حج آیه ی38 هم در این مورد بحث کرده است.

برخی دیگر نیز به پایان کار ستاره اسکندری بی حجاب در تلویزیون اشاره می کنند. کاربری نوشته با این روند دیگر بازیگری در تلویزیون نمانده است. همه دارند کشف حجاب می کنند.

در پایان این بخش شما کاربر گرامی می توانید فیلم بی حجاب ستاره اسکندری در ترکیه را که در حدود 2 دقیقه است مشاهده کنید. انتشار ویدیو جنجالی و فیلم لو رفته ستاره اسکندری بدون حجاب در کشور ترکیه …

منابع: فتوکده ، سماتک

منبع خبر : شمانیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از «شمانیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
دستمزد   خرداد   ترکیه   تئاتر   سینما   خرید آنلاین   کسب و کار   بازیگر   ستاره اسکندری   پارچه   لو رفته   آداب و رسوم   کودکی   مجریان   تربت حیدریه   شغل دوم   پوپک گلدره   تربت   دپارتمان   لاله اسکندری   مشهورترین   ضرب المثل   مترجمی زبان انگلیسی   کاشمر   دانشگاه   همسر   فیلم های سینمایی   سانحه رانندگی  
اخبار مرتبط
بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر زن معروف ترک
ستاره
ویدیوی لو رفته و جنجالی از شهرزاد مدیری در حال اهنگ خواندن در کنسرت پدرش مهران مدیری + فیلم
شمانیوز
عکس سلفی جنجالی و لورفته از گلزار و النازشاکردوست در مهمانی + عکس و بیوگرافی
شمانیوز
بیوگرافی بهزاد داوری؛ از سریال شهرزاد تا از سرنوشت
ستاره
عکس های لو رفته از مراسم ازدواج و همسر پرستو صالحی +تصاویر و بیوگرافی
شمانیوز
بیوگرافی هانده ارچل؛ بازیگر و مدل جوان ترکیه ای
ستاره
چهره ها و افراد مشهور متولد 29 شهریور
ستاره
عکس لو رفته از لیلا اوتادی و همسرش در باغ + فیلم و بیوگرافی
شمانیوز
عکس های جنجالی و لورفته از روناک یونسی و همسرش در کانادا + تصاویر و بیوگرافی
شمانیوز
عکس لورفته از مهران مدیری و مهناز افشار در مهمانی خصوصی + عکس و بیوگرافی
شمانیوز
بیوگرافی کامل الهام چرخنده +عکس
شمانیوز
بیوگرافی مهدی سلوکی بازیگر سریال ستایش 3 + عکس و زندگی خصوصی
شمانیوز
بیوگرافی نرگس محمدی بازیگر نقش اصلی سریال ستایش 3 + مراسم ازدواج و ماجرای بچه دار شدن
شمانیوز
عکس لو رفته از سحر دولتشاهی ، همسر سابق رامبد جوان در تایلند + تصاویر و بیوگرافی
شمانیوز
فیلم لورفته از گم شدن بهاره رهنما در کانادا + بیوگرافی و فیلم
شمانیوز
«پارسا پیروزفر» بازیگر گزیده کار سینما 47 ساله شد
پارسینه
بازیگران خاطره سازی که از قاب شیشه ای رفته اند
انتخاب
بازیگرانی که خیلی وقته فیلم بازی نمی کنن
جهان نیوز
عکس های لو رفته و جنجالی از مریم معصومی بازیگر معروف در باشگاه + عکس و بیوگرافی
شمانیوز
فیلم لورفته از استایل و تیپ جنجالی بهاره رهنما در کانادا در محرم + فیلم و عکس
شمانیوز
هفتمین بازیگر فیلم جدید «ابراهیم حاتمی کیا» مشخص شد/روایت کاروان کربلا در روز هشتم ماه محرم
میزان
ستاره موزیکال الیورتوئیست در مری پاپینز بازی می کند
ایران آنلاین
چهره ها و افراد مشهور متولد 17 شهریور
ستاره
الهام حمیدی با علیرضا صادقی ازدواج کرد + عکس لو رفته در کافه و بیوگرافی
شمانیوز
الهام چرخنده: بارها هم خودم و هم فرزندم کتک خوردیم
تیک نیوز
عکس لو رفته و جنجالی از مهران مدیری در بغل خانم بازیگر + عکس و بیوگرافی
شمانیوز
بیوگرافی شهرام پوراسد؛ گوینده رادیو و بازیگر سینما و تلویزیون
ستاره
ماجرای کتک خوردن الهام چرخنده
صدای ایران
الهام چرخنده:سلبریتی ها توخالی هستند
ملیت
الهام چرخنده: 8هزار نفر را چادری کردم/ سلبریتی ها توخالی هستند
آوای خزر
الهام چرخنده: 8 هزار نفر را چادری کردم
عصر ایران
الهام چرخنده: مسیح، جوجه اردک زشت است؛ 8هزار نفر را چادری کردم
خبر داغ
الهام چرخنده: مسیح، جوجه اردک زشت است
صبحانه با خبر
چرخنده: سلبریتی ها توخالی اند اهل بیت رادریابیم/ 8 هزار نفر را چادری کردم
الف
الهام چرخنده: بارها هم خودم و هم فرزندم کتک خوردیم/ سلبریتی ها توخالی هستند
دنیای اقتصاد
حمله وحشتناک و تند بهنوش بختیاری به سالومه سید نیا مجری جنجالی منونو + فیلم و بیوگرافی
شمانیوز
عکس لو رفته بازیگر زن مشهور ایرانی و لیلا فروهر در مهمانی خصوصی + تصاویر
رکنا نت
چهره ها و افراد مشهور متولد 12 شهریور
آوای خزر
ویدیوی لو رفته از گریه دختر زیبا در بغل مهران مدیری + فیلم
شمانیوز
اولین ویدیوی جنجالی لو رفته از الهام حمیدی و همسرش + بیوگرافی و تصاویر
شمانیوز
اخبار مرتبط
bltستاره : بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر زن معروف ترک
bltشمانیوز : ویدیوی لو رفته و جنجالی از شهرزاد مدیری در حال اهنگ خواندن در کنسرت پدرش مهران مدیری + فیلم
bltشمانیوز : عکس سلفی جنجالی و لورفته از گلزار و النازشاکردوست در مهمانی + عکس و بیوگرافی
bltستاره : بیوگرافی بهزاد داوری؛ از سریال شهرزاد تا از سرنوشت
bltشمانیوز : عکس های لو رفته از مراسم ازدواج و همسر پرستو صالحی +تصاویر و بیوگرافی
bltستاره : بیوگرافی هانده ارچل؛ بازیگر و مدل جوان ترکیه ای
bltستاره : چهره ها و افراد مشهور متولد 29 شهریور
bltشمانیوز : عکس لو رفته از لیلا اوتادی و همسرش در باغ + فیلم و بیوگرافی
bltشمانیوز : عکس های جنجالی و لورفته از روناک یونسی و همسرش در کانادا + تصاویر و بیوگرافی
bltشمانیوز : عکس لورفته از مهران مدیری و مهناز افشار در مهمانی خصوصی + عکس و بیوگرافی
bltشمانیوز : بیوگرافی کامل الهام چرخنده +عکس
bltشمانیوز : بیوگرافی مهدی سلوکی بازیگر سریال ستایش 3 + عکس و زندگی خصوصی
bltشمانیوز : بیوگرافی نرگس محمدی بازیگر نقش اصلی سریال ستایش 3 + مراسم ازدواج و ماجرای بچه دار شدن
bltشمانیوز : عکس لو رفته از سحر دولتشاهی ، همسر سابق رامبد جوان در تایلند + تصاویر و بیوگرافی
bltشمانیوز : فیلم لورفته از گم شدن بهاره رهنما در کانادا + بیوگرافی و فیلم
bltپارسینه : «پارسا پیروزفر» بازیگر گزیده کار سینما 47 ساله شد
bltانتخاب : بازیگران خاطره سازی که از قاب شیشه ای رفته اند
bltجهان نیوز : بازیگرانی که خیلی وقته فیلم بازی نمی کنن
bltشمانیوز : عکس های لو رفته و جنجالی از مریم معصومی بازیگر معروف در باشگاه + عکس و بیوگرافی
bltشمانیوز : فیلم لورفته از استایل و تیپ جنجالی بهاره رهنما در کانادا در محرم + فیلم و عکس
bltمیزان : هفتمین بازیگر فیلم جدید «ابراهیم حاتمی کیا» مشخص شد/روایت کاروان کربلا در روز هشتم ماه محرم
bltایران آنلاین : ستاره موزیکال الیورتوئیست در مری پاپینز بازی می کند
bltستاره : چهره ها و افراد مشهور متولد 17 شهریور
bltشمانیوز : الهام حمیدی با علیرضا صادقی ازدواج کرد + عکس لو رفته در کافه و بیوگرافی
bltتیک نیوز : الهام چرخنده: بارها هم خودم و هم فرزندم کتک خوردیم
bltشمانیوز : عکس لو رفته و جنجالی از مهران مدیری در بغل خانم بازیگر + عکس و بیوگرافی
bltستاره : بیوگرافی شهرام پوراسد؛ گوینده رادیو و بازیگر سینما و تلویزیون
bltصدای ایران : ماجرای کتک خوردن الهام چرخنده
bltملیت : الهام چرخنده:سلبریتی ها توخالی هستند
bltآوای خزر : الهام چرخنده: 8هزار نفر را چادری کردم/ سلبریتی ها توخالی هستند
bltعصر ایران : الهام چرخنده: 8 هزار نفر را چادری کردم
bltخبر داغ : الهام چرخنده: مسیح، جوجه اردک زشت است؛ 8هزار نفر را چادری کردم
bltصبحانه با خبر : الهام چرخنده: مسیح، جوجه اردک زشت است
bltالف : چرخنده: سلبریتی ها توخالی اند اهل بیت رادریابیم/ 8 هزار نفر را چادری کردم
bltدنیای اقتصاد : الهام چرخنده: بارها هم خودم و هم فرزندم کتک خوردیم/ سلبریتی ها توخالی هستند
bltشمانیوز : حمله وحشتناک و تند بهنوش بختیاری به سالومه سید نیا مجری جنجالی منونو + فیلم و بیوگرافی
bltرکنا نت : عکس لو رفته بازیگر زن مشهور ایرانی و لیلا فروهر در مهمانی خصوصی + تصاویر
bltآوای خزر : چهره ها و افراد مشهور متولد 12 شهریور
bltشمانیوز : ویدیوی لو رفته از گریه دختر زیبا در بغل مهران مدیری + فیلم
bltشمانیوز : اولین ویدیوی جنجالی لو رفته از الهام حمیدی و همسرش + بیوگرافی و تصاویر
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.