مخبر - 1398/06/25 - از رونق فعالیت های اربعین تا تداوم عزاداری های محرم

از رونق فعالیت های اربعین تا تداوم عزاداری های محرم
شرکت بیش از 30 هزار قرآن آموز در دوره جدید مهدالرضا(ع)، پذیرش طلبه در رشته فقه تخصصی نظام ساز، برگزاری دومین همایش «پیام آوران عاشورا» و فراخوان مبلغ و مشاور خانواده ویژه ایام اربعین از مهمترین اخبار حوزه های قرآن و معارف در 25 شهریور ماه است.
از رونق فعالیت های اربعین تا تداوم عزاداری های محرم

به گزارش خبرنگار گروه قرآن و معارف خبرگزاری شبستان، آنچه در ادامه می آید مروری است بر اخبار حوزه های قرآنی و معارفی در بیست و پنجمین روز از شهریور ماه 98:

پذیرش طلبه در رشته فقه تخصصی نظام ساز/ علوم انسانی رقیب دین شده است

حجت الاسلام «حیدر همتی» در گفت و گو با خبرنگار گروه قرآن و معارف خبرگزاری شبستان از پذیرش طلاب سراسر کشور در رشته فقه تخصصی نظام ساز در موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) خبر داد و اظهار کرد: بی شک هر نظام هستی شناختی و معرفت شناختی سبک زندگی و نظام مختص به خود را دارد که اگر نتواند مبانی هستی شناختی و معرفتی خود را به ساختار و نظام تبدیل کند، عملاً دچار یک سلسله مفاهیم و عقاید خنثی خواهد شد.

مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) افزود: با توجه به اینکه لازمه ساخت تمدن نوین اسلامی در گام دوم انقلاب اسلامی ایجاد هماهنگی میان «آن گونه که می اندیشم» و «آن گونه که عمل می کنم» است، به همین جهت ایجاد نظامات اجتماعی و هماهنگی میان این نظام ها ضروری است.

وی اضافه کرد: از طرفی امروز حوزه رقابت دین، در برابر مکاتب علوم انسانی است که منشأ باید و نبایدها در حوزهای مختلف زندگی به شمار می آیند. قطعاً عدم کارآمدی دین در حوزه مدیریت اجتماعی و طراحی و تحقق نظام عادلانه، حقانیت آن را با چالش مواجه خواهد کرد. به همت جهت ضرورت داشت که نسبت به راه اندازی رشته فقه تخصصی اهتمام صورت گیرد.

حجت الاسلام همتی ادامه داد: از طرفی موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) با راه اندازی این رشته تلاش می کند که در راستای «تربیت مجتهد، متخصص و تراز عصر» گام بردارد و رشته فقه نظام ساز را در رشته های تخصصی فقه السیاسه، فقه القضا، فقه الاقتصاد، فقه المالکیه الفکریه و در رشته های بنیادین فلسفه دین، فلسفه علوم انسانی اسلامی، فلسفه فقه، فلسفه اصول، فلسفه علم دینی و منطق فهم دین راه اندازی و فعال کند.

مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) با اشاره به شرایط ثبت نام در این رشته، خاطر نشان کرد: اشتغال در سطح سه، داشتن استعداد و فرصت کافی جهت انجام پژوهش و برنامه های ویژه دوره، قبولی در مصاحبه علمی از شرایط ثبت نام است، ضمن اینکه حصول جامعیت علمی، تسلط همزمان بر مباحث و معارف سنتی حوزوی و علوم جدید و عصری، کسب تخصص در یکی از رشته های علوم انسانی، حمایت مادی و معنوی از رساله علمی سطح 3 و 4 و دریافت پژوهانه تحصیلی از مزایایی است که شرکت کنندگان با ثبت نام در این رشته کسب می کنند.

وی خاطرنشان کرد:طلاب واجد شرایط در سراسر کشور برای تحصیل در این رشته تا پایان شهریور ماه 98 فرصت دارند، به موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) به نشانی چهار راه سیروس، پانزده خردادشرقی، جنب مسجد امام حسن(ع) مراجعه کنند.

برگزاری همایش «تکریم از خادمان اربعین امام حسین(ع)» با حضور 1200 نفر از موکب داران

«مصطفی خاکسار قهرودی» با اعلام برگزاری همایش «تکریم از خادمان اربعین امام حسین(ع)»، اظهار کرد: این همایش به میزبانی آستان قدس رضوی از 24 تا 27 شهریورماه در مشهد برگزار می شود.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی درباره اهداف برگزاری این همایش گفت: این همایش با هدف تقویت اخوت و برادری بین خادمین سیدالشهدا علیه السلام، هم فکری و هم دلی بین موکب داران، انتقال و تبادل تجربه سال ها خدمت به زائران اربعین حسینی و نمایش وحدت و همدلی بین شیعه و اهل تسنن برگزار می شود.

وی ادامه داد: آستان قدس رضوی به عنوان یک نهاد ملی و بین المللی در مراسم «اربعین حسینی» حضور داشته و به دنبال تصدی گری نیست، بلکه تسهیل گر و پشتیبان جریان های مردمی هستیم.

خاکسار قهروردی افزود: در ایام اربعین حسینی بار اصلی خدمت رسانی به زائران اباعبدلله(ع) بر عهده موکب داران عراقی بود و در سال های اخیر نیز حضور موکب داران سایرکشورها در مرزها و داخل عراق نسبت به قبل پررنگ تر شده که نشان گر تقویت بنیان های وحدت و همدلی در میان مسلمین منطقه است.

وی با اشاره به ضرورت هماهنگی بیشتر و انتقال تجارب میان موکب داران، تاکید کرد: این همایش بین المللی در راستای هم افزایی بیشتر و خدمت رسانی بهتر به زائران امام حسین علیه السلام با حضور 1200 موکب دار از کشور های ایران و عراق برگزار می شود.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در پایان خاطرنشان کرد: این همایش روز دوشنبه از ساعت 17 تا 21 در رواق بزرگ امام خمینی(ره) حرم مطهر امام رضا علیه السلام با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مروی، تولیت آستان قدس رضوی و سخنرانی نماینده موکب داران عراقی برگزار می شود.

شرکت بیش از 30 هزار قرآن آموز در دوره جدید مهدالرضا(ع)

حجت الاسلام والمسلمین «سید مسعود میریان» در گردهمایی توجیهی مربیان بیست و سومین دوره آموزش قرآن کریم مهدالرضا(ع) که در مرکز نمایشگاه ها و همایش های آستان قدس رضوی برگزار شد، اظهار کرد: دوره های آموزشی مهدالرضا(ع) در کشور به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است و پس از حدود دو سال و سه ماه از ابتدای فعالیت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در این حوزه رشد چهار برابری در تعداد کلاس ها را شاهد هستیم.

مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی ادامه داد: بیش از 30 هزار قرآن آموز در دوره جدید مهدالرضا(ع) شرکت کرده اند که البته تنها یک دهم از کل مخاطبانی است که می توانیم در سراسر کشور داشته باشیم.

میریان بیان کرد: کلاس های مهدالرضا(ع) امروز بزرگ ترین شبکه یکپارچه پیش دبستانی را تشکیل داده اند که با عنایت امام رضا(ع) ممکن شده است.

وی خطاب به مربیان مهدالرضا(ع) اظهار کرد: امروز کلاس های مهدالرضا(ع) یک سپاه فرهنگی را برای تربیت نسل جدید ایجاد کرده اند.

مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی افزود: هدف از تشکیل کلاس های مهدالرضا(ع) درآمدزایی نیست و در ادامه این جریان فرهنگی هم چنین است.

وی خاطرنشان کرد: ساماندهی و ارتقای سطح مربیان مهدالرضا(ع) برنامه ریزی شده و دوره های ارزیابی مربیان بر اساس مهارت های مشخص شده انجام می شود.

دومین همایش «پیام آوران عاشورا» برگزار می شود

دومین همایش «پیام آوران عاشورا» از سوی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم و با همکاری نهادهای مختلف از جمله جامعه الزهرا علیهاالسلام در قم برگزار می شود.

بنابر این گزارش، هدف از برگزاری این همایش، تجلیل از صبر و استقامت و روحیه ایثارگری خواهران معظم شهدا است و بانوان استان قم از جمله همسران، خواهران و دختران شهدا در این مراسم حضور دارند و از بانوان طلبه نیز برای حضور در این همایش دعوت می شود.

در این همایش، «مریم مجتهدزاده»، رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس به سخنرانی می پردازد، همچنین به مناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت أباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفای آن حضرت(ع)، مدیحه سرایی و ذکر مصیبت با حضور حاج سیدعلی حسینی نژاد انجام می شود.

گفتنی است، همایش «پیام آوران عاشورا» روز چهارشنبه، 27 شهریور مصادف با 18 محرم الحرام ساعت 9 صبح در سالن آیت الله خامنه ای گلزار شهدای علی بن جعفر علیه السلام برگزار می شود.

برگزاری آئین تعزیه خوانی در حسینیه چهارده معصوم(ع)

هیئت جوانان متوسلین به حضرت قاسم بن الحسن(ع) به مدت پنج شب مراسم تعزیه خوانی را در حسینیه چهارده معصوم(ع) جامعه سیاوشانی ها برگزار می کند.

این مراسم از امشب، دوشنبه، 25 شهریور تا 29 این ماه بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء تا ساعت 23 در خیابان نبرد شمالی، خیابان پاسدار گمنام برگزار می شود.


این تعزیه با اجرای غلامعباس صالحی، محسن عبدی، علی طالبی، محمد شاکری، عرفان هاشمی، حمید طالبی، مهدی طالبی، محمد امیری، اصغر امیری، مجتبی هاشمی، محمدرضا هاشمی، محمدحسین صالحی، عادل ملک محمدی همراه است.

برگزاری سومین کنگره «نماز، سلامت روان و نشاط معنوی»

سومین کنگره «نماز، سلامت روان و نشاط معنوی» با همت ستاد اقامه نماز و مرکز مشاوره دانشگاه تهران 12 آذرماه 1398 در تهران برگزار می شود.

بنابر این گزارش، «نماز و نشاط معنوی»، «نماز و آرامش روان»، «نماز و استحکام روابط خانوادگی»، «نماز و پیشگیری از افسردگی»، «نماز و تقویت اراده»، «نماز و ویژگی های فطری انسان»، «نماز و تعاملات بین فردی»، «نماز و چهره گشایی»، «نماز و قدرت تمرکز»، «نماز و رفتارهای معقول اجتماعی»، «نماز و نظم پذیری»، «نماز و تقویت تاب آوری»، «نماز و بازداری رفتاری و بهزیستی روانی»، «نماز و سبک زندگی»، «نماز و سلامت روان»، «نماز و بازدارندگی آسیب های اجتماعی» و «نماز و خانواده متعادل» محورهای این کنگره هستند.

علاقه مندان می توانند تا 8 آبان 1398 چکیده مقالات خود را به دبیرخانه کنگره ارسال کنند. همچنین مهلت ارسال اصل مقالات به دبیرخانه کنگره 28 آبان ماه 1398 اعلام شده است.

گفتنی است، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن 860 15 582 021 تماس بگیرند.

همچنین نشانی دبیرخانه برای ارسال آثار خیابان کارگر شمالی، نبش خیابان سوم، نرسیده به بزرگراه جلال آل احمد، پلاک 1857، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره احیاء است.

نخستین گردهمایی فعالان عرصه کودک و نوجوان اربعین برگزار می شود

نخستین گردهمایی فعالان عرصه کودک و نوجوان در حوزه اربعین حسینی امروز (دوشنبه، 25 شهریور ماه) برگزار می شود.

این گردهمایی از ساعت 16 تا 19 با سخنرانی حجج الاسلام حمید احمدی، رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین، حسین حقیقت، رئیس اداره آموزش تربیت مربی کودک و نوجوان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، محمد حسن راستگو، از کارشناسان و پیشکسوتان فعال در عرصه کودک و نوجوان و بنیانگذار طرح تربیت مربی کودک و نوجوان حوزه علمیه قم برگزار می شود.

این گردهمایی در قم به نشانی خیابان عمار یاسر، خیابان شهید قدوسی، روبه روی مرکز خدمات حوزه های علمیه، ساختمان حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت ، طبقه هشتم برگزار می شود.

گفتنی است، هر ساله به همت کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین تعدادی از کارشناسان به منظور فعالیت در موکب های مسیر پیاده روی اربعین آموزش داده می شوند تا با کودکان و نوجوانان ارتباط برقرار کنند، از جمله این فعالیت ها می توان به ارائه معارف دینی به صورت غیرمستقیم مانند بازی، مسابقه و غیره اشاره کرد.

فراخوان مبلغ و مشاور خانواده ویژه ایام اربعین

فراخوان جذب مبلغین و مشاورین در موکب فرهنگی اربعین با موضوع خانواده اعلام شد.

براساس این گزارش، این طرح با هدف ایجاد خانواده متعالی به منظور زمینه سازی ظهور در دستور کار قرار گرفته است لذا مبلغین و مشاورین باید در زمینه های تبلیغ میدانی، مشاوره، پاسخ گویی به احکام، روایتگری سبک زندگی ائمه (علیهم السلام)، مسائل مرتبط به خانواده و کار کودک و نوجوان توانایی فعالیت داشته باشند.

مبلغین و مشاوین علاقه مند برادر باید دارای سطح 4 به بالا و معمم باشند و خواهران نیز باید دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری مشاوره و روانشناسی و یا پایه 4 حوزه به بالا باشند. همچنین، حداکثر سن برای بردران و خواهران 45 سال است.

گفتنی است، علاقه مندان برای ثبت نام می توانند عبارت «تبلیغ اربعین» را به شماره 09109425880 پیامک و یا به اکانت @Tablighe_arbaeen در پیام رسان های داخلی ارسال کنند.

پایان پیام/9
منبع خبر : شبستان

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
طلاب   اربعین حسینی   علوم انسانی   مشهد مقدس   تحصیلی   قبولی   اهل تسنن   امام رضا علیه السلام   عادلانه   قرآن و معارف   مجتهد   موسسه آموزش عالی   امام حسن مجتبی علیه السلام   مصاحبه علمی   سبک زندگی   قرآن کریم   مادی و معنوی   کارآمدی   السیاسه   تشیع   آستان قدس رضوی   وحدت و همدلی   فلسفه دین   فقه تخصصی نظام ساز   امام حسین علیه السلام   موکب   معرفتی   عقاید   موکب داران   اشتغال   فلسفه   گام دوم انقلاب   پژوهش   تولیت آستان قدس رضوی   فقه   تمدن نوین اسلامی   مشاوره خانواده   عزاداری   زائران اربعین  
اخبار مرتبط
پیام رئیس جامعه المصطفی به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی
خبرگزاری حوزه
یک مثنوی پژوه: اجتهاد هم در برخی روایات مذموم است
انصاف نیوز
حضور درخشان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در پنجمین نمایشگاه کتب حوزوی
خبرگزاری حوزه
ساختار مناسب برای تحقق منویات رهبر انقلاب در حوزه ایجاد شود
خبرگزاری حوزه
اهواز| اربعین حسینی خنثی کننده تمام توطئه های دشمنان است
تسنیم
70 موکب خوزستانی در مسیرهای عراق مستقر می شوند
تسنیم
کرمانشاه| 4 موکب امام رضا(ع) روزانه به 15 هزار زائر اربعین خدمت رسانی می کند
تسنیم
جهانی شدن راهپیمایی اربعین و عشق به حسین؛نیاز شدید به منطق حسین(ع)
صدا و سیما
12 پایگاه پشتیبانی از موکب های اربعین در شهر اصفهان مستقر شدند
تسنیم
حضور زائران خارجی بیش از 97 کشور جهان در راهپیمایی اربعین حسینی
خبرگزاری دفاع مقدس
عرضه هزار جلد کتاب در غرفه بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی
خبرگزاری حوزه
خوزستان در ایام اربعین میزبان زائران 97 کشور است
ایرنا
ادای احترام موکب داران عراقی به بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران
شبکه الکوثر
دنیا امروز فهمیده که نمی تواند با زبان زور با ایران صحبت کند/ کار طلبه و روحانی هدایت جامعه است
خبرگزاری حوزه
موکب داران عراقی به مقام شامخ امام راحل ادای احترام کردند
خبرگزاری دانشجو
راهپیمایی عظیم اربعین، آبی روی آتش فتنه های دشمنان اسلام
خبرگزاری خانه ملت
راهپیمایی عظیم اربعین، آبی روی آتش فتنه های دشمنان اسلام ریخته است
خبرگزاری خانه ملت
رهبر معظم انقلاب: راهپیمایی عظیم اربعین نشانه اراده پروردگار بر نصرت امت اسلامی است
پایگاه وارث
زوار ایرانی بدانند؛ مردم عراق خادم معصومین هستند!
عقیق
چشم های مردم جهان به راهپیمایی اربعین دوخته شده
عقیق
رهبر معظم انقلاب: اربعین جهانی شد و جهانی تر هم خواهد شد/ رفتار موکب داران اربعین در دنیا نظیر ندارد/ ایجاد تمدن اسلامی هدف نهایی ما است؛ راه پیمایی اربعین میتواند یک وسیله برای تحقق این هدف باشد
تیک نیوز
راه پیمایی اربعین در تاریخ نظیر ندارد
اعتدال
رهبر انقلاب به موکب داران: اربعین جهانی شد و جهانی تر هم خواهد شد
نصف جهان
راهپیمایی عظیم اربعین نشانه اراده پروردگار بر نصرت امت اسلامی است
شبستان
هویت یک طلبه در ارتباط با امام زمان(عج) تعریف می شود/طلبگی صفت است نه سمت
شبستان
آمادگی آستان قدس رضوی برای خدمات رسانی به زائران اربعین
جوان آنلاین
از اجرای بیش از 500 محفل قرآنی تا احداث 9 قرارگاه مرزی در ایام اربعین
شبستان
جمهوری اسلامی به یک درخت تناوری تبدیل شده است
بهار نیوز
راهپیمایی اربعین زمینه ساز تشکیل تمدن نوین اسلامی/ تحقق عزت الهی در گرو اتحاد ملت ها
آناج
مهمان نوازی خوب مردم موجب شده تا اجتماع عظیم اربعین خلق شود
پایگاه وارث
مشهدمقدس| آستان قدس آماده ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی است
تسنیم
رهبر انقلاب: راه پیمایی اربعین در تاریخ نظیر ندارد
دیده بان ایران
زوار ایرانی با احترام میزبانان عراقی راه تفرقه افکنی را بر دشمن ببندند
خبرگزاری دانشجو
نواب: زوار ایرانی بدانند؛ مردم عراق خادم معصومین هستند
فارس
حضور یک هزار و 200 موکب دار عراقی در همایش تکریم خدام اربعین در قم
ایرنا
توجه به کانون قرآنی امامت و ولایت از جلوه های اربعین است
ایکنا
تولیت آستان قدس رضوی:تفکر مبارزه با استکبار از جلوه های اربعین است
ایسنا
«لبیک یا حسین» واقعی هم اکنون اخراج آمریکایی ها از کلیه بلاد اسلامی است
برنا نیوز
قدردانی از خادمان شیعه، اهل سنت و مسیحی اربعین/ هراس دشمنان از پیاده روی اربعین
خبرآنلاین
آماده سازی موکب های حسینی گلستان برای عزاداری اربعین
مهر نیوز
اخبار مرتبط
bltخبرگزاری حوزه : پیام رئیس جامعه المصطفی به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی
bltانصاف نیوز : یک مثنوی پژوه: اجتهاد هم در برخی روایات مذموم است
bltخبرگزاری حوزه : حضور درخشان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در پنجمین نمایشگاه کتب حوزوی
bltخبرگزاری حوزه : ساختار مناسب برای تحقق منویات رهبر انقلاب در حوزه ایجاد شود
bltتسنیم : اهواز| اربعین حسینی خنثی کننده تمام توطئه های دشمنان است
bltتسنیم : 70 موکب خوزستانی در مسیرهای عراق مستقر می شوند
bltتسنیم : کرمانشاه| 4 موکب امام رضا(ع) روزانه به 15 هزار زائر اربعین خدمت رسانی می کند
bltصدا و سیما : جهانی شدن راهپیمایی اربعین و عشق به حسین؛نیاز شدید به منطق حسین(ع)
bltتسنیم : 12 پایگاه پشتیبانی از موکب های اربعین در شهر اصفهان مستقر شدند
bltخبرگزاری دفاع مقدس : حضور زائران خارجی بیش از 97 کشور جهان در راهپیمایی اربعین حسینی
bltخبرگزاری حوزه : عرضه هزار جلد کتاب در غرفه بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی
bltایرنا : خوزستان در ایام اربعین میزبان زائران 97 کشور است
bltشبکه الکوثر : ادای احترام موکب داران عراقی به بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران
bltخبرگزاری حوزه : دنیا امروز فهمیده که نمی تواند با زبان زور با ایران صحبت کند/ کار طلبه و روحانی هدایت جامعه است
bltخبرگزاری دانشجو : موکب داران عراقی به مقام شامخ امام راحل ادای احترام کردند
bltخبرگزاری خانه ملت : راهپیمایی عظیم اربعین، آبی روی آتش فتنه های دشمنان اسلام
bltخبرگزاری خانه ملت : راهپیمایی عظیم اربعین، آبی روی آتش فتنه های دشمنان اسلام ریخته است
bltپایگاه وارث : رهبر معظم انقلاب: راهپیمایی عظیم اربعین نشانه اراده پروردگار بر نصرت امت اسلامی است
bltعقیق : زوار ایرانی بدانند؛ مردم عراق خادم معصومین هستند!
bltعقیق : چشم های مردم جهان به راهپیمایی اربعین دوخته شده
bltتیک نیوز : رهبر معظم انقلاب: اربعین جهانی شد و جهانی تر هم خواهد شد/ رفتار موکب داران اربعین در دنیا نظیر ندارد/ ایجاد تمدن اسلامی هدف نهایی ما است؛ راه پیمایی اربعین میتواند یک وسیله برای تحقق این هدف باشد
bltاعتدال : راه پیمایی اربعین در تاریخ نظیر ندارد
bltنصف جهان : رهبر انقلاب به موکب داران: اربعین جهانی شد و جهانی تر هم خواهد شد
bltشبستان : راهپیمایی عظیم اربعین نشانه اراده پروردگار بر نصرت امت اسلامی است
bltشبستان : هویت یک طلبه در ارتباط با امام زمان(عج) تعریف می شود/طلبگی صفت است نه سمت
bltجوان آنلاین : آمادگی آستان قدس رضوی برای خدمات رسانی به زائران اربعین
bltشبستان : از اجرای بیش از 500 محفل قرآنی تا احداث 9 قرارگاه مرزی در ایام اربعین
bltبهار نیوز : جمهوری اسلامی به یک درخت تناوری تبدیل شده است
bltآناج : راهپیمایی اربعین زمینه ساز تشکیل تمدن نوین اسلامی/ تحقق عزت الهی در گرو اتحاد ملت ها
bltپایگاه وارث : مهمان نوازی خوب مردم موجب شده تا اجتماع عظیم اربعین خلق شود
bltتسنیم : مشهدمقدس| آستان قدس آماده ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی است
bltدیده بان ایران : رهبر انقلاب: راه پیمایی اربعین در تاریخ نظیر ندارد
bltخبرگزاری دانشجو : زوار ایرانی با احترام میزبانان عراقی راه تفرقه افکنی را بر دشمن ببندند
bltفارس : نواب: زوار ایرانی بدانند؛ مردم عراق خادم معصومین هستند
bltایرنا : حضور یک هزار و 200 موکب دار عراقی در همایش تکریم خدام اربعین در قم
bltایکنا : توجه به کانون قرآنی امامت و ولایت از جلوه های اربعین است
bltایسنا : تولیت آستان قدس رضوی:تفکر مبارزه با استکبار از جلوه های اربعین است
bltبرنا نیوز : «لبیک یا حسین» واقعی هم اکنون اخراج آمریکایی ها از کلیه بلاد اسلامی است
bltخبرآنلاین : قدردانی از خادمان شیعه، اهل سنت و مسیحی اربعین/ هراس دشمنان از پیاده روی اربعین
bltمهر نیوز : آماده سازی موکب های حسینی گلستان برای عزاداری اربعین
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.