مخبر - 1398/06/23 - مهم ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته ای که گذشت

مهم ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته ای که گذشت
اصفهان- ایرنا- طرح انتقال معدن های شن و ماسه اصفهان دوباره بررسی شود، یک حلقه چاه پنج مرد روستایی را در اصفهان به کام مرگ برد و توسعه شرکت های دانش بنیان معطوف به مراکز استان ها نشود از مهم ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته گذشته بود.
مهم ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته ای که گذشت

واژگونی خودرو در جاده نایین- اردستان 2 کشته و 10 مصدوم داشت

واژگونی یک دستگاه خودروی سواری حامل اتباع افغانستان روز شنبه در جاده نایین به اردستان در استان اصفهان موجب کشته شدن 2 تن و زخمی شدن 10 نفردیگر شد.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان اظهار داشت: این حادثه ساعت 9 صبح امروز در کیلومتر 25 اردستان روبه روی ظفرقند رخ داد که پس از اعلام به اورژانس 115، سه واحد امدادی از اورژانس و یک واحد امدادی هلال احمر به محل اعزام شدند.

غفور راستین افزود: در این سانحه رانندگی 10 نفر از اتباع افغانستان مصدوم شدند.

رونق گردشگری عشایری در اصفهان مستلزم ارایه تسهیلات بانکی است

مدیرکل امور عشایر استان اصفهان گفت: رونق گردشگری عشایری در این خطه نیازمند حمایت مالی و ارایه تسهیلات بانکی است.

مختار اسفندیاری اظهار داشت: 40 نقطه مستعد برای توسعه گردشگری عشایری و روستایی در جنوب و غرب این استان شناسایی شده است و در صورت تجهیز و راه اندازی این نقاط می توان شاهد رونق هر چه بیشتر گردشگری روستایی و عشایری باشیم.

وی اضافه کرد: برآورد می شود که برای تجهیز و آماده سازی هر یک از آن ها به حدود 200 تا 300 میلیون تومان نیاز باشد که نیازمند مساعدت شبکه بانکی است.

منشاء نشت آب در قطارشهری اصفهان زاینده رود نیست

سرپرست گروه اجرایی پروژه های ابنیه خط یک قطار شهری اصفهان گفت: نشت آب در ایستگاه انقلاب خط یک این شبکه هیچ ارتباطی با زاینده رود و نفوذ آب این رودخانه به این ایستگاه ندارد.

هانی جان نثاری درباره نفوذ آب به دیواره های ایستگاه انقلاب خط یک قطار شهری اصفهان افزود: ایستگاه های سی و سه پل و انقلاب در عمقی است که تراز یا سطح آب زیرزمینی در این نقطه ها، بالاتر از ایستگاه قرار دارد و تمهیداتی اندیشیده شده است که جریان آب آینده رود به این ایستگاه ها نفوذ نکند.

وی با اشاره به اینکه پروژه های زیرزمینی در آب های زیرزمینی ساخته می شود، افزود: قطار شهری نیز از این موضوع مستثنی نیست بنابر این ساخت خط یک قطار شهری اصفهان در آب های زیرزمینی انجام شده است.

دخالت در قانون از وظایف ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر نیست

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دخالت در کارهایی که قانون دارد از وظایف ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر نیست و باید مسائل و مشکلات را به دستگاه های مربوط انعکاس داد و برای برطرف شدن آن پیگیری کرد.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان افزود: هر کاری باید از طریق قانونی دنبال شود نه اینکه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر برای هر منکری وارد عمل شود.

وی یادآوری فریضه الهی به مردم و زنده کردن آن را وظیفه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر دانست و اظهار داشت: امام حسین (ع) برای احیای امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد و به بشریت فهماند که حق ندارید مقابل ظلم بی تفاوت باشید زیرا که احیای امر به معروف ایستادگی در برابر ظالم و بی تفاوت نبودن نسبت به گناه و نافرمانی خداست.

افزایش تولید و صادرات، اولویت "میز کشوری صنایع دستی" در اصفهان است

مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان گفت: شناسایی و معرفی راهکارهای توسعه کیفی تولید و صادرات، اولویت "میز کشوری صنایع دستی" در این استان است.

شهرام امیری افزود: مسئولیت میز کشوری صنایع دستی توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه تجارت ایران با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های موجود، در هفته گذشته به اصفهان واگذار شد و هدف از تشکیل این میز، استفاده از اندیشه ها و راهکارهای بخش خصوصی در تعامل با دولت برای افزایش کیفیت تولید و صادرات این محصولات است.

وی با بیان اینکه اصفهان توسط شورای جهانی صنایع دستی به عنوان "شهر جامع صنایع دستی دنیا" معرفی شده است، اظهار داشت: تاکنون حدود40 هزار هنرمند این عرصه در استان اصفهان شناسایی شده اند و از 299 رشته صنایع دستی کشور، 199 رشته در این خطه فعال است.

یک حلقه چاه پنج مرد روستایی را در اصفهان به کام مرگ برد

پنج نفر به دلیل سقوط در چاه فاضلاب یکی از روستاهای توابع اصفهان، شنبه شب جان خود را از دست دادند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان بیان کرد: این حادثه ساعت 19 و 11 دقیقه امروز رخ داد که با دریافت گزارش مردمی، واحدهای امدادی به محل اعزام شدند.

غفور راستین افزود: این پنج مرد به دلیل سقوط در چاه فاضلابی در روستای برسیان براآن شمالی هنگام حفاری، پیش از رسیدن نیروهای اورژانس جان خود را از دست داده بودند.

دولت فدرال آمریکا در روند قضایی بازداشت دکتر سلیمانی کارشکنی می کند

برادر مسعود سلیمانی دانشمند ایرانی بازداشت شده در آمریکا گفت: به نظر می آید دولت فدرال امریکا با فشار آوردن به قاضی، اجازه صدور حکم را به وی نمی دهد، آنها هیچ مستنداتی برای رای دادن علیه برادرم ندارند و در این روندکارشکنی می کنند.

مسعود سلیمانی 30 مهرماه 1397 به عنوان استاد دانشگاه و پژوهشگر سلول های بنیادی برای استفاده از فرصت مطالعاتی عازم آمریکا شد و با وجود هماهنگی های انجام شده و اخذ روادید در فرودگاه شیکاگو بازداشت و به زندان «دیتون» آتلانتا در ایالت جورجیا منتقل شد.

رسول سلیمانی افزود: 11 ماه از بازداشت برادرم در ایالت جورجیای امریکا می گذرد و هنوز هیچ تعیین تکلیفی از سوی قاضی این ایالت برای وی صورت نگرفته است.

مذاکره با آمریکا حرکت ضدانقلابی است

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: گفت وگو با اروپا را منع نمی کنیم ولی مذاکره با آمریکا سم مهلک و در این شرایط حرکت ضد انقلابی است.

آیت الله سید احمد خاتمی در هیات رزمندگان اسلام در مسجد امام (ره) اصفهان و در قالب سلسله سخنرانی های خود پیرامون غیرت دینی، افزود: غیرت دینی در عرصه سیاست خارجی اقتضا می کند مسوولان ما دندان امید به بیگانگان را بکنند.

وی با بیان اینکه آمریکا ضرب المثل بد عهدی و رذالت است اضافه کرد: البته برخی هنوز به اروپا امیدوارند و ما نمی گوییم با اروپا مذاکره نکنید ولی آمریکا و اروپا سر و ته یک کرباس هستند و تعارف های اخیرشان نیز بر سر منافع آنها است چون احساس می کنند اگر ایران را نداشته باشند، خود آسیب می بینند و گرنه هرگز به خاطر حمایت از ایران آمریکا را رها نمی کنند.

طرح انتقال معدن های شن و ماسه اصفهان دوباره بررسی شود

استاندار اصفهان گفت: باید با کارشناسی دقیق و در نظر گرفتن مصلحت استان، طرح انتقال معدن های شن و ماسه به نقاط دیگر را دوباره بررسی کنیم.

عباس رضایی در حاشیه دیدار و بررسی مشکلات جمعی از صاحبان صنایع استان اصفهان در گفت وگو با ایرنا افزود: شورای برنامه ریزی استان در گذشته مصوبه ای برای انتقال معدن های سنگ، گچ، خاک، آجر، شن و ماسه به نقاط دیگری داشته اما بهره برداران بر این باور هستند که کارشناسی دقیقی برای این مصوبه انجام نشده و این معدن ها به شمار نمی آیند.

وی با اشاره به امکان تغییر یا تایید مصوبه پیشین بر اساس دیدگاه اهل فن، بیان کرد: فعالان این بخش ادعایی دارند اما از سویی طرح، مصوبه شورای برنامه ریزی استان اصفهان محسوب می شود.

توسعه شرکت های دانش بنیان معطوف به مراکز استان ها نشود

رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: توسعه شرکت های دانش بنیان نباید معطوف به مراکز استان ها و شهرهای بزرگ شود بلکه باید با ایجاد پارک های علم و فناوری و مراکز رشد و خلاقیت و شکوفایی در شهرستان ها به این بخش توجه کرد.

جعفر قیصری افزود: ایجاد پارک های علم و فناوری و مراکز رشد و خلاقیت و شکوفایی در شهرستان های مختلف با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های آنها می تواند زمینه حمایت های مالی و معنوی از گسترش شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور را فراهم کند.

وی با بیان اینکه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان سازمانی پیشرو در امر اقتصاد دانش بنیان در کشور تا کنون اقدام به ایجاد سه پارک علم و فناوری در این استان کرده است، اظهار داشت: 2 پارک علم و فناوری شیخ بهایی و ابوریحان در کلانشهر اصفهان و پارک علم و فناوری غیاث الدین کاشانی در کاشان ایجاد شده است.

تعداد غرق شدگان منابع آبی اصفهان به 33 نفر افزایش یافت

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تعداد غرق شدگان سال جاری منابع آبی این استان با احتساب جان باحتن یک کودک پنج ساله در استخر آبی بخش مرکزی شهرستان اصفهان در روز سه شنبه به 33 نفر افزایش یافت.

منصور شیشه فروش افزود: امسال تاکنون در مجموع 57 نفر غرق شدگی در منابع آبی مختلف استان مانند رودخانه، استخرهای کشاورزی و باغ ها، کانال های انتقال آب و مخزن ذخیره سد داشتیم که 33 نفرشان جان باختند و 24 نفر توسط امدادگران نجات یافتند.

وی به کاهش آمار غرق شدگان در ماه شهریور در مقایسه با تیر و مرداد امسال اشاره و تصریح کرد : اطلاع رسانی و هشدارهای داده شده نقش موثری در این امر داشت هرچند سال گذشته آب چندانی در رودخانه و کانال ها نبود و آمار غرق شدگی کمتر بود.

مصرف هوشمندانه در زاینده رود تا آغاز بارش های موثر اجتناب ناپذیر است

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: بر اساس پیش بینی هواشناسی بارش های موثر از آبان امسال آغاز خواهد شد، بنابراین تا آن زمان باید از منابع آبی در تمامی بخش ها و حوضه زاینده رود هوشمندانه و عقلانی محافظت کنیم.

حسن ساسانی افزود: با وجود خنکی هوا و نزدیک شدن به فصل پاییز، مصرف درست و بهینه آب در بخَش های آشامیدنی و بهداشت، صنعت و کشاورزی یک نیاز ضروری و جدی در منطقه مرکزی ایران واین استان به شمار می رود ؛ منابع آبی سطحی و زیرسطحی در منطقه مرکزی کشور در سال های اخیر کاهش یافته است، بنابراین مصرف بهینه آب باید در تمام طول سال و حتی در روزهای خنک رعایت شود.

وی با اشاره به اینکه متوسط سرانه مصرف آب آشامیدنی و بهداشت در جهان 120 لیتر در یک شبانه روز برآورد می شود، تصریح کرد: این میزان در کشور حدود 153 لیتر است و نشان می دهد که در مقایسه با دیگر کشورها باید باز هم در مصرف مایه حیات کوشا باشیم.

محدودیتی برای ثبت نام پیاده روی اربعین در اصفهان وجود ندارد

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: هیچ محدودیتی برای ثبت نام شرکت در آیین پیاده روی اربعین در این استان وجود ندارد.

غلامحسین زاهدی افزود: همه افرادی که تمایل به شرکت در این حماسه مذهبی را دارند می توانند با مراجعه به سایت سماح ثبت نام کنند.

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان با اشاره به آغاز ثبت نام شرکت در پیاده روی اربعین گفت: تاکنون بالغ بر 27 هزار نفر در سایت سماح ثبت نام کردند که دستکم 25 هزار نفر با واریز هزینه ثبت نام خود را قطعی کرده اند.

قوانین تشویقی بیمه ای و مالیاتی تعاونی ها کامل اجرا شود

عضو هییت رییسه اتاق تعاون استان اصفهان خواستار اجرای قوانین تشویقی تعاونی ها شد و گفت: این قوانین هم در بخش بیمه و هم مالیات ناقص اجرا می شود.

حبیب الله بهرامی در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته اصفهان به مناسبت هفته تعاون بیان کرد: ترویج فرهنگ تعاون، توسعه مدیریت و توانمندسازی منابع انسانی تعاونی ها، تحکیم تعاملات شبکه ای، تقویت همکاری بین دستگاهی، تامین مشوق ها و منابع مالی، توسعه بازار تعاونی ها و تقویت برند تعاونی و تعمیم نظارت بر تعاونی ها هفت راهبرد دولت برای تحول در این بخش است که اجرای آن می تواند نقش مهمی در رشد و اعتلای تعاونی ها ایجاد کند.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبری معظم انقلاب جنبه ها و معنای گوناگون دارد و مهمترین رکن آن مردمی کردن اقتصاد است که تعاونی ها می توانند مهم ترین بستر برای تحقق این هدف باشند.

9913/6026

منبع خبر : ایرنا

محتوای این خبر به صورت خودکار از «ایرنا» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
اصفهان   افغانستان   هلال احمر   رودخانه   اورژانس   صادرات   معدن   شبکه بانکی   ائمه جمعه   ولایت فقیه   گردشگری   صنایع دستی   زاینده رود   گردشگری روستایی   قطار شهری   گردشگری اصفهان   واژگونی خودرو   قطارشهری   زخمی شدن   مصدومین   مراکز استان   اسفندیاری   مرد روستایی   اردستان   امور عشایر   فریضه الهی   سید یوسف طباطبایی نژاد   نشت آب   امر به معروف و نهى از منکر   امام حسین علیه السلام   سی و سه پل   نایین   حادثه   تسهیلات بانکی   توسعه گردشگری   شرکت های دانش بنیان   سازمان توسعه تجارت   فوریت های پزشکی   سانحه رانندگی   اورژانس 115   اداره کل میراث فرهنگی  
اخبار مرتبط
اورژانس اصفهان درچذابه 399 ماموریت انجام داد
برنا نیوز
اورژانس اصفهان حدود 400 ماموریت در مرز چذابه انجام داد
ایرنا
یک کشته و 3 مصدوم در پی واژگونی خودرو در محور یاسوج اصفهان
صدا و سیما
واژگونی آمبولانس در اصفهان 2 مصدوم برجا گذاشت
ایرنا
سه حادثه در اصفهان یک کشته و 11 مصدوم برجا گذاشت
ایرنا
سانحه رانندگی با 4 کشته و8 زخمی
صدا و سیما
سه حادثه در اصفهان یک کشته و 12 مصدوم داشت
ایرنا
واژگونی خودرو در کوثر موجب مصدوم شدن هشت گردشگر شد
ایرنا
حوادث جداگانه در اصفهان 13 مصدوم داشت
ایرنا
تلاش ستودنی امدادگران لحظه های حادثه در البرز
ایرنا
اصفهان| تلخ و شیرین های کار در اورژانس؛ از تولد 3 قلوها در آسمان تا مرگ دلخراش 13 زن
تسنیم
مهم ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته ای که گذشت
ایرنا
خطیبان جمعه کشور: شکست استکبار جهانی نتیجه قدرت جریان مقاومت است
ایرنا
خدمات رسانی به 99 عزادار در تاسوعا و عاشورا
نصف جهان
اورژانس 115 اصفهان در تاسوعا و عاشورای حسینی به 99 نفر خدمات ارایه کرد
ایرنا
قدردانی و شکرگزاری نعمت های الهی ضروری است
ایرنا
آمادگی اورژانس البرز در تاسوعا و عاشورای حسینی
صدا و سیما
استقرار اورژانس البرز در مکان های عزاداری
ایرنا
فوت 5 نفر بر اثر سقوط در چاه فاضلاب و گازگرفتگی
ایران جیب
یک کشته و 5مصدوم در واژگونی خودرو
صدا و سیما
اورژانس 115 اصفهان در تاسوعا و عاشورای حسینی آماده باش کامل است
ایرنا
آماده باش اورژانس اصفهان در تاسوعا و عاشورای حسینی
خبرگزاری موج
مرگ 5 نفر بر اثر سقوط در چاه فاضلاب و گازگرفتگی
ساعت 24
یک کشته و 5 مصدوم درواژگونی خودرو سورنتو در اردستان
خبرگزاری موج
حوادث رانندگی در جاده های اصفهان یک کشته و 17 مصدوم برجاگذاشت
سایت جماران
دخترِ 2 ساله اصفهانی در استخر غرق شد
تیک نیوز
اصفهان | واژگونی سمند 2 کشته و 10 مصدوم بر جای گذاشت
تسنیم
افزایش تولید و صادرات، اولویت "میز کشوری صنایع دستی" در اصفهان است
ایرنا
سه کشته در واژگونی پراید در جاده تایباد به باخرز
صدا و سیما
دخالت در قانون از وظایف ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر نیست
ایرنا
2 کشته و 10 مصدوم در واژگونی خودرو سمند
ایران آنلاین
واژگونی سمند حامل اتباع خارجی با دو کشته و 10 مصدوم
صدا و سیما
منشاء نشت آب در قطارشهری اصفهان زاینده رود نیست
ایرنا
مرگ دلخراش دختر اصفهانی جلوی چشم مردم
آفتاب
واژگونی خودرو در جاده نایین- اردستان 2 کشته و 10 مصدوم داشت
ایرنا
4 نفر بر اثر ریزش سقف یک مغازه در چهارباغ اصفهان مصدوم شدند
ایرنا
واژگونی خودرو در نجف آباد 2 کشته داشت
ایرنا
واژگونی خودرو در نجف آباد 2 کشته برجا گذاشت
ایرنا
دختر 2 ساله در استخر پارک ملت اصفهان غرق شد
ایرنا
شش نفر در منطقه حادثه خیز خرو مصدوم شدند
برنا نیوز
اخبار مرتبط
bltبرنا نیوز : اورژانس اصفهان درچذابه 399 ماموریت انجام داد
bltایرنا : اورژانس اصفهان حدود 400 ماموریت در مرز چذابه انجام داد
bltصدا و سیما : یک کشته و 3 مصدوم در پی واژگونی خودرو در محور یاسوج اصفهان
bltایرنا : واژگونی آمبولانس در اصفهان 2 مصدوم برجا گذاشت
bltایرنا : سه حادثه در اصفهان یک کشته و 11 مصدوم برجا گذاشت
bltصدا و سیما : سانحه رانندگی با 4 کشته و8 زخمی
bltایرنا : سه حادثه در اصفهان یک کشته و 12 مصدوم داشت
bltایرنا : واژگونی خودرو در کوثر موجب مصدوم شدن هشت گردشگر شد
bltایرنا : حوادث جداگانه در اصفهان 13 مصدوم داشت
bltایرنا : تلاش ستودنی امدادگران لحظه های حادثه در البرز
bltتسنیم : اصفهان| تلخ و شیرین های کار در اورژانس؛ از تولد 3 قلوها در آسمان تا مرگ دلخراش 13 زن
bltایرنا : مهم ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته ای که گذشت
bltایرنا : خطیبان جمعه کشور: شکست استکبار جهانی نتیجه قدرت جریان مقاومت است
bltنصف جهان : خدمات رسانی به 99 عزادار در تاسوعا و عاشورا
bltایرنا : اورژانس 115 اصفهان در تاسوعا و عاشورای حسینی به 99 نفر خدمات ارایه کرد
bltایرنا : قدردانی و شکرگزاری نعمت های الهی ضروری است
bltصدا و سیما : آمادگی اورژانس البرز در تاسوعا و عاشورای حسینی
bltایرنا : استقرار اورژانس البرز در مکان های عزاداری
bltایران جیب : فوت 5 نفر بر اثر سقوط در چاه فاضلاب و گازگرفتگی
bltصدا و سیما : یک کشته و 5مصدوم در واژگونی خودرو
bltایرنا : اورژانس 115 اصفهان در تاسوعا و عاشورای حسینی آماده باش کامل است
bltخبرگزاری موج : آماده باش اورژانس اصفهان در تاسوعا و عاشورای حسینی
bltساعت 24 : مرگ 5 نفر بر اثر سقوط در چاه فاضلاب و گازگرفتگی
bltخبرگزاری موج : یک کشته و 5 مصدوم درواژگونی خودرو سورنتو در اردستان
bltسایت جماران : حوادث رانندگی در جاده های اصفهان یک کشته و 17 مصدوم برجاگذاشت
bltتیک نیوز : دخترِ 2 ساله اصفهانی در استخر غرق شد
bltتسنیم : اصفهان | واژگونی سمند 2 کشته و 10 مصدوم بر جای گذاشت
bltایرنا : افزایش تولید و صادرات، اولویت "میز کشوری صنایع دستی" در اصفهان است
bltصدا و سیما : سه کشته در واژگونی پراید در جاده تایباد به باخرز
bltایرنا : دخالت در قانون از وظایف ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر نیست
bltایران آنلاین : 2 کشته و 10 مصدوم در واژگونی خودرو سمند
bltصدا و سیما : واژگونی سمند حامل اتباع خارجی با دو کشته و 10 مصدوم
bltایرنا : منشاء نشت آب در قطارشهری اصفهان زاینده رود نیست
bltآفتاب : مرگ دلخراش دختر اصفهانی جلوی چشم مردم
bltایرنا : واژگونی خودرو در جاده نایین- اردستان 2 کشته و 10 مصدوم داشت
bltایرنا : 4 نفر بر اثر ریزش سقف یک مغازه در چهارباغ اصفهان مصدوم شدند
bltایرنا : واژگونی خودرو در نجف آباد 2 کشته داشت
bltایرنا : واژگونی خودرو در نجف آباد 2 کشته برجا گذاشت
bltایرنا : دختر 2 ساله در استخر پارک ملت اصفهان غرق شد
bltبرنا نیوز : شش نفر در منطقه حادثه خیز خرو مصدوم شدند
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.