مخبر - 1398/06/22 - در دربی رفت قانون 90 به 10 اجرا نمی شود!/خبرهای خوب در انتظار هواداران پرسپولیس

در دربی رفت قانون 90 به 10 اجرا نمی شود!/خبرهای خوب در انتظار هواداران پرسپولیس
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:ما اطمینان داریم بحث 90 به 10 در این بازی(دربی رفت) اجرا نمی شود ولی امید داریم که در بازی برگشت این اتفاق بیفتد.
در دربی رفت قانون 90 به 10 اجرا نمی شود!/خبرهای خوب در انتظار هواداران پرسپولیس

به گزارش مشرق، محمد حسن انصاری فرد با حضور در برنامه ورزش و مردم گفت: من در سال 84 افتخار داشتم یک سال مدیرعامل پرسپولیس باشم اما شرایط بسیار متفاوت است، هزینه ها بالاتر رفته، فضای مجازی فعال است و هواداران هم تحت تاثیر قرار می گیرند و حتی مخالفان هم در این فضاها برنامه ریزی می کنند اما اعتقاد دارم برند و لوگوی پرسپولیس چاره ساز است. در این 2-3 هفته که منصوب شدم متوجه شدم فضای خوبی را می توانیم ترسیم کنیم و اطمینان می دهم هواداران پرسپولیس خبرهای خوبی را در آینده نزدیک خواهند شنید. ان شاالله در آینده نزدیک از نظر اسپانسر و مسائل مختلف خبرهای خوبی را به هواداران پرسپولیس می دهیم.

* خبرهای خوبی در آینده خواهیم داشت

وی افزود:معمولا مدیران باشگاه های پرسپولیس و استقلال به دلیل عدم ثبات نمی توانند برنامه ریزی دراز مدت داشته باشند ولی چون صبح تا شب در حال ملاقات با نمایندگان اسپانسرهای بزرگ هستیم خبرهای خوبی در آینده خواهیم داشت. البته این موضوع کمی زمانبر است ولی اگر فرصت شود تا یک ماه آینده این کار را انجام بدهیم می شود راه مستمری برای درآمدزایی داشته باشیم. روز گذشته در جلسه با حسینی و ماهینی و کالدرون نکاتی را مطرح کردم و از آنها خواستم با وجود بدهی های زیاد امیدوار باشند که از نظر مالی شرایط خوبی خواهیم داشت. ما می خواهیم روی یک اپراتور برنامه ریزی نکنیم و قرار است همه اپراتورها روی یک سامانه با ما همکاری کنند.

*بحث مجوز حرفه ای ما حل شده اما طلبکار برای فصل آینده زیاد داریم

انصاری فرد تاکید کرد: ایرانسل با ما همکاری های خوبی کرده و در بحث مجوز حرفه ای به ما کمک های زیادی کرده است. به هواداران هم می گویم که بحث مجوز حرفه ای ما حل شده و به لطف خدا کل بدهی به طلبکاران را تسویه کردیم. البته ما طلبکار زیاد داریم که مثلا برانکو ایوانکوویچ یکی از آنها است که این شکایت مربوط به فصل آینده است. ما باید به نیلسون 95 هزار دلار بدهیم ولی او باید یک نفر را در ایران معرفی کند که ما این پول را انتقال بدهیم. جا دارد از سهیل مهدی، فدراسیون فوتبال و بهاروند که با ما همکاری کردند نهایت تشکر را داشته باشم و من خدا را شکر می کنم میشکلی برای حضور ما در آسیا وجود ندارد.

* اطمینان داریم بحث 90 به 10 در بازی رفت دربی اجرا نمی شود!

وی افزود: ما یک بحث بلیت فروشی داشتیم و تصمیم گرفتیم سامانه هواداری خود را به بلیت فروشی وصل کنیم. ما اطمینان داریم بحث 90 به 10 در این بازی(دربی رفت) اجرا نمی شود ولی امید داریم که در بازی برگشت این اتفاق بیفتد. چون ما برنامه برای شناسایی تماشاگرانمان داریم و می خواهیم روی بحث کارت هواداری مانور کنیم. کسانی که کارت هواداری پرسپولیس را داشته باشند با کارت ملی خود می توانند بلیت بخرند و آنها خیلی راحت شناسایی شوند اما در این بازی بعید می دانم بتوانند تماشاگران را شناسایی کنند که چه کسی پرسپولیسی است و چه کسی استقلالی؟

* زمان آن گذشته که به هواداران بگوییم پول نقد بدهید

وی افزود: اگر سامانه هواداری خودمان را به روز کنیم اسپانسری هم که با ما همکاری می کند متوجه می شود که ما چقدر فعالیت در بحث تماشاگر داریم و در آن صورت به ما سرویس می دهد. مثلا من با یک مشاور بانکی مشورت کردم و از او سوال کردم آیا می شود سهمی به حساب استفاده کننده (یعنی همان تماشاگر) به آنها برگردانده شود که این مشاور گفت مشکلی ندارد و از نظر شرعی هم مشکلی نخواهد داشت.ما می خواهیم سرویس هایی به تماشاگرانمان بدهیم که از تخفیف های مختلف استفاده کند. من فکر می کنم دیگر زمان این گذشته که به هواداران بگوییم پول نقد بدهید، همان طور که تماشاگران از ما حمایت می کنند ما هم باید سرویس خوبی به آنها بدهیم. یا مثلا در بحث اپلیکیشن تصمیم داریم کاری انجام بدهیم راه و درآمدزایی مستمر ایجاد کنیم.ما ظرفیت های خالی زیادی مثل بلیت فروشی، نوشیدنی، مواد غذایی، موزه و ... داریم که باید این شرایط را برای هوادارانمان فراهم کنیم.

*وزیر اصرار دارد سرخابی ها تا پایان سال واگذار شوند

انصاری فرد در خصوص خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال و اینکه آیا موافق روند واگذاری است یا خیر گفت: من روز اول که با وزیر صحبت کردم او خیلی اصرار داشت تا آخر سال این اتفاق باید بیفتد. نظر من هم این است تنها راه نجات استقلال و پرسپولیس همین است. هر مدیری که وارد باشگاه پرسپولیس می شود چون ردیف بودجه ندارد نمی داند کف و سقف در آمدزایی اش کجا است. البته خصوصی کردن این 2 باشگاه مشکلات خودش را دارد، مثلا بحث های امنیتی و سیاسی در این موضوع تاثیر گذار است البته همانطور که گفتم وزیر خیلی اصرار داشت این 2 باشگاه تا آخر سال خصوصی شوند.

*امیدوارم در کشور ثالث با برانکو به جمع بندی برسیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص مطالبات برانکو و بقیه طلبکاران این باشگاه گفت: برای امسال بحث مجوز حل شده اما از حالا باید برای سال اینده با طلبکارانمان مذاکره کنیم. من با مدیر برنامه برانکو صحبت کردم چون به خود او دسترسی نداشتم. به مدیر برنامه وی گفتم هر جا که صلاح می داند ما آماده مذاکره هستیم و به تفاهم می رسیم. خوشبختانه پالس مثبتی دریافت کردیم و امیدوارم در یک کشور ثالث با برانکو که برای ما زحمات زیادی کشیده به جمع بندی برسیم.

* هنوز پولی را به بازیکنان و مربیان پرداخت نکردیم

وی در خصوصو بودیمیر گفت: طلبکاران ما خیلی زیاد هستند.ما در وهله اول باید تیم خودمان را حفظ کنیم، متاسفانه هنوز پولی را به بازیکنان و مربیان پرداخت نکردیم و باید قبل از دربی این پول را بدهیم. می خواهیم آنها با روحیه باشند و اگر قرارداد ما با اسپانسر جدید منعقد شود پول بازیکنان را پرداخت می کنیم. بحث بعدی ما هم تامین هزینه های باشگاه است که روی سامانه هواداری 3030 حساب کردیم که به نظرم با این شرایط مشکلی برای تامین این هزینه ها نخواهیم داشت. البته معلوم نیست که من تا کی در اینجا هستم ولی خداکند مدیران بعدی این مسیر را ادامه بدهند چون دور قبل که در پرسپولیس بودم راه های درآمدزایی را آماده کردم ولی وقتی تا از باشگاه رفتم این برنامه ها همه لغو شد.

*واکنش انصاری فرد به عملکرد مدیریتی گذشته خود در پرسپولیس

انصاری فرد در خصوص اینکه در زمان وی نیز از پرسپولیس کسر امتیاز گرفته صورت گرفت گفت: اگر من بحث مجوز حرفه ای را حل نمی کردم باید می گفتم تقصیر آقای عرب بود؟ این وظیفه من بوده و باید پاسخگو باشم. وظیفه هر مدیری است که کارهای مدیریت خودش را پیگیر باشد. همین الان مشکلات قبلی بر گردن من است و وقتی باشگاه را تحویل گرفتم یعنی همه مسئولیت ها را قبول کردم.

* مربی داریم که یک بار هم در مورد عدم پرداخت پولش حرفی نزده است

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه برای قبول مدیرعاملی پرسپولیس جسارت به خرج داده گفت: البته این برای من افتخار است که برای دومین بار مدیرعامل این باشگاه شدم. این سعادت و توفیق به من داده شده مدیر مجموعه ای هستم که هوادارانی دلسوز دارد و من به همه هواداران می گویم که دوست دارم آنها دلگرم باشند. رهبر انقلاب فرمودند باید به دل مردم بذر امید پاشید، من هم امیدوارم بارقه امید را در دل آنها ایجاد کنیم. من به هوادار پرسپولیس می گویم ما مربی داریم که یک ریال دریافتی از ما نداشته ولی یکبار هم با ما در این باره حرف نزده است. حتی بازیکنان هم رقمی را دریافت نکرده اند. روز گذشته هم به همه آنها گفتم نگران نباشند. به خاطر این می گویم شرایط ما خوب است و باید با همین تیم جلو برویم و من امیدوارم دل هوادارانمان را شاد کنیم.

* مبلغ قرارداد بازیکنان بالاست اما من قول می دهم به تعهدات عمل کنم

وی در خصوص اینکه گفته می شود رقم قرارداد بازیکنان پرسپولیس بالا است گفت: مبالغ قراردادهای آنها بالا است ولی اشکالی هم ندارد. قراردادها بسته شده، من هم قول می دهم به تعهدات عمل کنم.هر چند مبالغ قراردادها زیاد است ولی حق بازیکنان است که وقتی زحمت می کشند این رقم ها را هم دریافت کنند.

* روزی که به پرسپولیس آمدم مثل امروز مستاجر بودم!

انصاری فرد با اشاره به حضورش در پرسپولیس گفت: روزی که پرسپولیس آمدم به نمایشگاه علی پروین رفتیم، آن زمان مثل امروز مستاجر بودم! قرارداد یک سال من و پیوس و شاهرخ بیانی و رحیم یوسفی 20 هزار تومان بود. یک بار برای چند بازی به شمال رفتیم و در بهشهر در یک روز 3 بازی پشت هم انجام دادیم تا نصف اجازه خانه خودمان را در بیاوریم ولی الان بازیکنان خوب پول می گیردند و در آمد خوبی دارند.

* ما 2 سوپرجام طلب داریم

وی در خصوص اینکه تکلیف سوپرجام چه شد گفت: ما 2 سوپر جام طلب داریم. یکی همانی است که پرونده آن در دادگاه CAS وجود دارد و قرار است 29 شهریور رای آن صادر شود. یکی دیگر هم همانی که ما قهرمان شدیم، حتی در هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون هم به تصویب رسیده، روز گذشته با آقای تاج صحبت کردم که او در سوئیس حضور داشت. به او گفتم که ما می خواهیم روز دوشنبه قبل از بازی جام را بگیریم ولی قرار است شنبه با بازگشت تاج در این خصوص تصمیم گیری شود. البته دفعه پیش در محل سازمان لیگ جام را به بازیکنان ما دادند که روی خوبی نداشت.

* با تاج و شکوری هیچ مشکلی ندارم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه با جدایی اش از فوتسال مشکلی با تاج ندارد گفت: من هیچ مشکلی با تاج و شکوری ندارم. حتی بعد از حضورم در پرسپولیس نزد مهدی تاج رفتم و به او گفتم که مشکلی با او ندارم و خوشبختانه مناسبات ما برقرار است و وزیر ورزش 4 توصیه به من کرد که یکی از آنها این بود که نزد مهدی تاج بروم و من هم این کار را کردم و وقتی او را دیدم با وی دیده بوسی کردم و مشکلی هم با وی ندارم.

* برای بلیت فروشی دربی خودم جلوی گیشه ها می روم

انصاری فرد در خصوص دربی پیش رو در هفته چهارم گفت: برای این بازی باید بلیت فروشی در کمال آرامش برگزار شود. برای همین بازی پیش رو خودم جلوی گیشه ها می روم. شب گذشته هم به من گفتند که از 8 صبح امروز تا صبح دوشنبه سامانه برقرار است. شرایط باید به شکلی پیش برود که مردم دچار مشکل نشوند. امیدوارم در بازی پرسپولیس و استقلال این اتفاقات نیفتد و مردم راحت به ورزشگاه بروند. البته من پیشنهادی دارم که قبل از گیت آخر هواداران دو تیم شناسایی شوند تا یگان ویژه مقابل گیت های بلیت فروشی دچار مشکل نشوند.

*تغییرات در هیات مدیره ایجاد می شود

وی در خصوص اینکه چه برنامه ای برای فوتبال پایه در پرسپولیس دارد گفت: ما 2 جلسه خوب با جامعه دانشگاهی درباره آکادمی داشتیم.ما امکانات خوبی در ورزشگاه درفشی فر داریم، قرار شد دوستان ما پیشنهاد دیگری به ما بدهند تا علمی و با تجربه و فضای دانشگاهی آکادمی پرسپولیس را جلو ببریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا قرار است تغییراتی در هیات مدیره ایجاد شود یا خیر گفـت: به نظرم تغییرات در هیات مدیره ایجاد می شود البته وزیر در این زمینه تصمیم می گیرد. البته روز شنبه جلسه مهمی در هیات مدیره برای مباحث آکادمی و بحث آموزشی خواهیم داشت. این را هم بگویم که ما یک دانشگاه علمی پژوهشی نه تنها در داخل خودمان بلکه در سطح دانش آموزی آماده داریم که به زودی افتتاح خواهد شد.

منبع: فارس
منبع خبر : مشرق نیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
تخفیف   هواداران پرسپولیس   ماهینی   اسپانسر   فدراسیون فوتبال   کارت ملی   مدیرعامل پرسپولیس   درآمد زایی   هواداری   ایرانسل   ورزش و مردم   دربی   محمد حسن انصاری فرد   مدیران باشگاه   لوگو پرسپولیس   کارت هواداری   نیلسون   برانکو ایوانکوویچ   باشگاه پرسپولیس   آسیا   فضای مجازی   هواداران   فصل آینده   استقلال و پرسپولیس  
اخبار مرتبط
حواشی پیش از دیدار پرسپولیس - صنعت نفت آبادان
باشگاه خبرنگاران
انصاری فرد: اطمینان داریم قانون 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود
روز نو
ماجرای 90 به 10 در دربی چیست؟
صدای ایران
فتاحی: راهکار های مختلفی برای اجرای قانون 90 به 10 وجود دارد/ نمی توانیم به خاطر درخواست استقلال دربی برگشت را وسط هفته برگزار کنیم
باشگاه خبرنگاران
ادامه داستان تقسیم 90 به 10 سکو ها!
سیتنا
فتاحی: راهکار های مختلفی برای اجرای قانون 90 به 10 وجود دارد
افکار نیوز
دربی رفت 90 به 10، دربی برگشت پنجشنبه!
برترین ها
اطمینان داریم که قانون 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود
بولتن نیوز
انصاری فرد: 90-10 دربی از بازی برگشت/ کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشته است
آفتاب
صحبت های انصاری فرد درباره دربی، طلبکاران پرسپولیس و تغییرات احتمالی در هیات مدیره
کیهان ورزشی
آخرین وضعیت پرداختی ها به بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس/ دربی 90 به 10 نیست
وانا نیوز
انصاری فرد: در دربی رفت قانون 90 به 10 اجرا نمی شود!
ایران آنلاین
انصاری فرد: بحث مجوز حرفه ای پرسپولیس حل شده/ امیدوارم در یک کشور ثالث با برانکو به جمع بندی برسیم/ کالدرون یک بار هم در مورد طلبش صحبتی نکرده است
میزان
انصاری فرد: در دربی رفت قانون 90 به 10 اجرا نمی شود!/ با تاج و شکوری هیچ مشکلی ندارم
بانک ورزش
انصاری فرد: کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشته
برترین ها
انصاری فرد: بلیت فروشی داربی 90-10 نیست اما در بازی برگشت اجرایش می کنیم
فانوس نیوز
انصاری فرد: هواداران پرسپولیس خبر های خوبی در آینده خواهند شنید
خبرگزاری دانشجو
انصاری فرد: 90-10 داربی از بازی برگشت
بهار نیوز
مدیرعامل پرسپولیس از توافق با برانکو خبر داد
شمانیوز
دربی به شکل 90 به 10 برگزار نمی شود/تساوی درتعداد تماشاگران+عکس
برنا نیوز
در دربی رفت قانون 90 به 10 اجرا نمی شود!/خبرهای خوب در انتظار هواداران پرسپولیس
مشرق نیوز
وضعیت طلبکاران پرسپولیس از نلسون تا برانکو
همشهری آنلاین
محمدحسن انصاری فرد: ما اطمینان داریم بحث 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود؛ پرسپولیس 2 سوپرجام طلب دارد
طرفداری
«در خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس موارد امنیتی هم مطرح است»
انصاف نیوز
انصاری فرد: برند و لوگوی پرسپولیس چاره ساز مشکلات است/ از برانکو پالس مثبت دریافت کردیم
برنا نیوز
مدیر عامل پرسپولیس: قانون 90 به 10 تماشاگران در دربی رفت اجرا نمی شود
افکار نیوز
انصاری فرد: اطمینان داریم که قانون 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود
کیوسک تایمز
تایید ضمنی قرارداد 8 میلیاردی بیرانوند با باشگاه پرسپولیس/اطمینان داریم که قانون 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود
قدس آنلاین
انصاری فرد: دربی از بازی برگشت 90-10 می شود/ کالدرون و بازیکنان پولی نگرفته اند
سایت جماران
انصاری فرد: بلیت فروشی یک حکم کلیدی برای ما دارد
فرتاک ورزشی
وقتی برند پرسپولیس چاره ساز مشکلات است
خبرآنلاین
انصاری فرد: با همه طلبکاران به جز نیلسون تسویه کردیم/ این دربی نه ولی دربی برگشت 90 به 10 می شود/ کالدرون یک ریال دریافتی نداشته است/ با تاج روبوسی کردیم و مشکلات حل شد
خبرگزاری ایلنا
انصاری فرد: مشکلی برای مجوز حرفه ای نداریم
ورزش 3
انصاری فرد: 90-10 داربی از بازی برگشت/ کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشته است
ایسنا
برند پرسپولیس چاره ساز مشکلات است/ پول نیلسون را کنار گذاشته ایم
مهر نیوز
به روز رسانی می شود/انصاری فرد: هواداران پرسپولیس خبرهای خوبی در آینده خواهند شنید
فارس
انصاری فرد: در دربی رفت قانون 90 به 10 اجرا نمی شود!/کالدرون و بازیکنان یک ریال دریافت نکرده اند
فارس
ماجرای بلیط فروشی 90 به 10 دربی
صدای ایران
صحبت های مدیرعامل پرسپولیس در مورد توافق با برانکو و اجرای قانون 90 به 10 در دربی
نواندیش
طلبکاران پرسپولیس و استقلال در صف انتظار!
پارسینه
اخبار مرتبط
bltباشگاه خبرنگاران : حواشی پیش از دیدار پرسپولیس - صنعت نفت آبادان
bltروز نو : انصاری فرد: اطمینان داریم قانون 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود
bltصدای ایران : ماجرای 90 به 10 در دربی چیست؟
bltباشگاه خبرنگاران : فتاحی: راهکار های مختلفی برای اجرای قانون 90 به 10 وجود دارد/ نمی توانیم به خاطر درخواست استقلال دربی برگشت را وسط هفته برگزار کنیم
bltسیتنا : ادامه داستان تقسیم 90 به 10 سکو ها!
bltافکار نیوز : فتاحی: راهکار های مختلفی برای اجرای قانون 90 به 10 وجود دارد
bltبرترین ها : دربی رفت 90 به 10، دربی برگشت پنجشنبه!
bltبولتن نیوز : اطمینان داریم که قانون 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود
bltآفتاب : انصاری فرد: 90-10 دربی از بازی برگشت/ کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشته است
bltکیهان ورزشی : صحبت های انصاری فرد درباره دربی، طلبکاران پرسپولیس و تغییرات احتمالی در هیات مدیره
bltوانا نیوز : آخرین وضعیت پرداختی ها به بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس/ دربی 90 به 10 نیست
bltایران آنلاین : انصاری فرد: در دربی رفت قانون 90 به 10 اجرا نمی شود!
bltمیزان : انصاری فرد: بحث مجوز حرفه ای پرسپولیس حل شده/ امیدوارم در یک کشور ثالث با برانکو به جمع بندی برسیم/ کالدرون یک بار هم در مورد طلبش صحبتی نکرده است
bltبانک ورزش : انصاری فرد: در دربی رفت قانون 90 به 10 اجرا نمی شود!/ با تاج و شکوری هیچ مشکلی ندارم
bltبرترین ها : انصاری فرد: کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشته
bltفانوس نیوز : انصاری فرد: بلیت فروشی داربی 90-10 نیست اما در بازی برگشت اجرایش می کنیم
bltخبرگزاری دانشجو : انصاری فرد: هواداران پرسپولیس خبر های خوبی در آینده خواهند شنید
bltبهار نیوز : انصاری فرد: 90-10 داربی از بازی برگشت
bltشمانیوز : مدیرعامل پرسپولیس از توافق با برانکو خبر داد
bltبرنا نیوز : دربی به شکل 90 به 10 برگزار نمی شود/تساوی درتعداد تماشاگران+عکس
bltمشرق نیوز : در دربی رفت قانون 90 به 10 اجرا نمی شود!/خبرهای خوب در انتظار هواداران پرسپولیس
bltهمشهری آنلاین : وضعیت طلبکاران پرسپولیس از نلسون تا برانکو
bltطرفداری : محمدحسن انصاری فرد: ما اطمینان داریم بحث 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود؛ پرسپولیس 2 سوپرجام طلب دارد
bltانصاف نیوز : «در خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس موارد امنیتی هم مطرح است»
bltبرنا نیوز : انصاری فرد: برند و لوگوی پرسپولیس چاره ساز مشکلات است/ از برانکو پالس مثبت دریافت کردیم
bltافکار نیوز : مدیر عامل پرسپولیس: قانون 90 به 10 تماشاگران در دربی رفت اجرا نمی شود
bltکیوسک تایمز : انصاری فرد: اطمینان داریم که قانون 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود
bltقدس آنلاین : تایید ضمنی قرارداد 8 میلیاردی بیرانوند با باشگاه پرسپولیس/اطمینان داریم که قانون 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود
bltسایت جماران : انصاری فرد: دربی از بازی برگشت 90-10 می شود/ کالدرون و بازیکنان پولی نگرفته اند
bltفرتاک ورزشی : انصاری فرد: بلیت فروشی یک حکم کلیدی برای ما دارد
bltخبرآنلاین : وقتی برند پرسپولیس چاره ساز مشکلات است
bltخبرگزاری ایلنا : انصاری فرد: با همه طلبکاران به جز نیلسون تسویه کردیم/ این دربی نه ولی دربی برگشت 90 به 10 می شود/ کالدرون یک ریال دریافتی نداشته است/ با تاج روبوسی کردیم و مشکلات حل شد
bltورزش 3 : انصاری فرد: مشکلی برای مجوز حرفه ای نداریم
bltایسنا : انصاری فرد: 90-10 داربی از بازی برگشت/ کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشته است
bltمهر نیوز : برند پرسپولیس چاره ساز مشکلات است/ پول نیلسون را کنار گذاشته ایم
bltفارس : به روز رسانی می شود/انصاری فرد: هواداران پرسپولیس خبرهای خوبی در آینده خواهند شنید
bltفارس : انصاری فرد: در دربی رفت قانون 90 به 10 اجرا نمی شود!/کالدرون و بازیکنان یک ریال دریافت نکرده اند
bltصدای ایران : ماجرای بلیط فروشی 90 به 10 دربی
bltنواندیش : صحبت های مدیرعامل پرسپولیس در مورد توافق با برانکو و اجرای قانون 90 به 10 در دربی
bltپارسینه : طلبکاران پرسپولیس و استقلال در صف انتظار!
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.