مخبر - 1398/06/22 - انصاری فرد: 90-10 داربی از بازی برگشت/ کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشته است

انصاری فرد: 90-10 داربی از بازی برگشت/ کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشته است
مدیرعامل پرسپولیس گفت: ما اطمینان داریم که بلیت فروشی به صورت 90 – 10 در داربی انجام نمی شود اما برای بازی برگشت به دنبال ایجاد این موضوع هستیم. از کجا می توان شناسایی کرد که طرفداران متعلق به کدام تیم هستند؟ برای بازی برگشت این کار را انجام می دهیم تا کسانی که کارت هواداری پرسپولیس را دارند، بلیت ...
انصاری فرد: 90-10 داربی از بازی برگشت/ کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشته است

به گزارش ایسنا، محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در برنامه ورزش و مردم درباره قبول مدیریت پرسپولیس گفت: شرایط پرسپولیس با سال 84 که مدیرعال این تیم بودم، متفاوت است. هزینه ها بالا رفته و فضای مجازی وجود دارد. علاقه مندان به پرسپویس تحت تاثیر فضای مجازی هستند. مخالفان هم برنامه هایی دارند. با وضعیت بد اقتصادی و تحریم های ناجوانمردانه، شرایط سخت شده است اما اعتقادم این است که برند پرسپولیس چاره ساز است.

مدیرعامل پرسپولیس یادآور شد: فضاهای خوبی را از نظر اقتصادی می توانیم برای پرسپولیس ترسیم کنیم. با استفاده از ظرفیت های خالی می توانیم کار اقتصادی انجام دهیم.

او ابراز امیدواری کرد که با برگزاری جلسات متعدد با اسپانسرهای کوچک و بزرگ در یک ماه آینده یک محل درآمدزایی مستمر برای این باشگاه تامین کند.

انصاری فرد گفت: به دنبال مذاکره با اپراتورهای تلفن همراه هستیم تا تمام سامانه های هواداری را تجمیع کنیم. مجوز حرفه ای گری ما هم از طریق یکی از اساپنسرها انجام شد. خدا را شکر با همکاری طلب کارها و یک شرکت تلفن همراه، کلیه بدهی های ما در ارتباط با AFC انجام شد. فقط نیلسون باقی مانده است.

او تاکید کرد: ما طلب کاران زیادی داریم. مثلا طلب برانکو سال آینده می آید. با وکیل نیلسون مذاکره کردیم تا یک نفر معرفی شود تا پول را به حساب او منتقل کنیم. به علت محدودیت های بانکی فعلا پول در حساب ما است. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در این مدت با ما همکاری کردند. ما هیچ مشکلی برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا نداریم.

مدیرعامل پرسپولیس با بیان این که بلیت فروشی یک مسئله کلیدی برای این باشگاه است، اظهار کرد: ما از نظر سخت افزاری مشکلی نداریم اما از حیث نرم افزاری مسائلی وجود دارد. می خواهیم بلیت فروشی را به سامانه هواداری متصل کنیم.

وی تاکید کرد: ما اطمینان داریم که بلیت فروشی به صورت 90 – 10 در داربی انجام نمی شود اما برای بازی برگشت به دنبال ایجاد این موضوع هستیم. هیج منبعی برای اجرای این موضوع وجود ندارد. از کجا می توان شناسایی کرد که طرفداران متعلق به کدام تیم هستند؟ برای بازی برگشت این کار را انجام می دهیم تا کسانی که کارت هواداری پرسپولیس را دارند، بلیت تهیه کنند.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: ما نه تنها از هواداران درخواست کمک می کنیم بلکه می خواهیم به آن ها خدمات ارائه دهیم. با یکی از بانک ها صحبت کردیم که هواداری که تراکنش های بانکی که برای خرید بلیت انجام می شود، سهمی هم از آن پول به حسابش برگردد. حتی خریدهای شخصی هم تخفیفی برای هوادار ما در نظر گرفته می شود که یک مقدار از مبلغ خریدش را دریافت کند. زمان این که به طور مستقیم از هوادار پول بگیریم گذشته است. همان طور که هوادار ما را پشتیبای می کند، ما هم باید هوادار را حمایت کنیم. به دنبال ایجاد موزه پرسپولیس هستیم تا هواداران از این موزه بازدید کنند.

انصاری فرد در پاسخ به این سوال که آیا موافق خصوصی سازی این باشگاه است، گفت: روز نخستی که با سلطانی فر صحبت کردیم، او اصرار کرد که تا پایان سال این اتفاق رخ دهد. تنها راه نجات استقلال و پرسپولیس خصوصی سازی است. چون این باشگاه ها ردیف بودجه ای ندارند، میزان فعالیت و در آمدزایی مشخص نیست. بنابراین مدیرعامل مجبور است از راه های مختلف دنبال در آمدزایی باشد.

او خاطرنشان کرد: خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس تبعات خاص خود را هم دارد و موارد سیاسی، اجتماعی و امنیتی هم مطرح است. وزیر ورزش اصرار داشت تا پایان سال خصوصی سازی انجام شود.

مدیرعامل پرسپولیس درباره حل مشکلات مالی این تیم برای اخذ مجوز حرفه ای گفت: شکایت ها زیاد است و باید با افراد برای مجوز سال آیند به تفاهم برسیم. AFC شکایت های بعدی امثال آقای برانکو را برای ما می فرستد. ما به مدیر برنامه وی گفتیم که آماده مذاکره هستیم. جای ما و برانکو در فیفا نیست. او زحمات زیادی برای باشگاه کشیده است. دنبال مذاکره و پرداخت تعهدات مان هستیم تا درکشور ثالث یا در ایران این کار را انجام دهیم.

انصاری فرد درباره پرداخت تعهدات بازیکنان و مربیان کنونی این باشگاه گفت: ما باید وضعیت فعلی تیم را حفظ کنیم. متاسفانه هیچ پولی به آن ها پرداخت نکردیم. باید پیش پرداخت آن ها را بدهیم. به کالدرون و کادرفنی گفتیم هر تاریخی را که بگویند آماده پرداخت مطالبات آن ها هستیم. پولی را از اسپانسرها دریافت خواهیم کرد و پیش پرداخت بازیکنان را می دهیم. بعد از این آماده قسط بعدی می شویم. خیلی امیدواریم که اپراتورهای تلفن همراه را در سامانه هواداری فعال کنیم. در این صورت مشکلی برای عمل به وضعیت مالی تیم نخواهیم داشت.

وی اضافه کرد: ما بعد از مدتی از تیم خواهیم رفت اما امیدواریم مدیران بعدی این وضعیت را بهم نریزند و تیم کماکان روی روند خود پیش برود. من دوره قبلی هم این کارها را انجام دادم و بعد از این که از باشگاه بیرون رفتم، این وضعیت برچیده شد.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: اگر مجوز حرفه ای را اخذ نمی کردیم، نمی توانستیم بگوییم آقای عرب مقصر است. من به عنوان مدیرعامل این باشگاه باید درباره هر چیزی پاسخگو باشم. مشکلات قبلی هم بر عهده من است تا آن ها را حل کنم. ما گزارش مجوز حرفه ای را ارسال کردیم.

انصاری فرد هم چنین در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند او در بستن تیم و عقد قراردادها دخیل نبوده اما با قبول مسوولیت جسارت به خرج داده است؟ گفت: باعث افتخار است که برای دومین بار مدیرعامل پرسپولیس شدم. من قبل از مدیریت، هوادار و بازیکن این تیم بودم. من مشکلات را می دانستم. باید به دنبال راهکار می رفتیم. کار بسیار سنگین است. بعضا وقت کم می آوریم. خدا را شکر می کنم که مدیر مجموعه ای هستم که میلیون ها هوادار صادق و ودلسوز دارد. به هواداران خودمان می گویم که از صمیم قلب برای آن ها کار می کنم. من به حقوقم بسنده می کنم و بحث مالی ندارم.

مدیرعامل پرسپولیس با بیان این که کالدرون مربی فوق العاده دلسوز و متعهدی است، گفت: او یک ریال هم دریافتی نداشته اما یک بار هم درباره مسائل مالی حرف نزده است. جا دارد از کادرفنی و بازیکنان تشکر کنم که با وجود محدودیت ها با پشتکار زیاد فعالیت می کنند. ما در تمام پست ها بازیکنان خوبی داریم. باید با همین تیم جلو برویم و با تلاش همه تیم دل هواداران را شاد کنیم.

ادامه دارد...

منبع خبر : ایسنا

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
موزه   سازمان لیگ   ناجوانمردانه   وزیر ورزش   فدراسیون فوتبال   خرید آنلاین   خصوصی سازی   مدیرعامل پرسپولیس   درآمد زایی   هواداری   تراکنش   محدودیت های بانکی   ورزش و مردم   داربی   لیگ قهرمانان آسیا   کارت هواداری   مجوز حرفه ای گری   نیلسون   مدیریت پرسپولیس   باشگاه پرسپولیس   فضای مجازی   هواداران   بانک ها   AFC   استقلال و پرسپولیس  
اخبار مرتبط
محرومیت به خاطر یک کبوتر!/ آقایی از بازی با پرسپولیس محروم است + عکس
خرداد نیوز
(عکس) محرومیت بازیکن سپاهان به خاطر یک کبوتر!
فرارو
محرومیت به خاطر یک کبوتر!/ آقایی از بازی با پرسپولیس محروم است
نصف جهان
کبوتری که باعث محرومیت بازیکن شد!؟ +عکس
فردا نیوز
محرومیت به خاطر یک کبوتر!/ آقایی از بازی با پرسپولیس محروم است / عکس
ستاره نیوز
تماشاگران باز هم بدون بلیت به ورزشگاه آمدند!
ایسنا
هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند
تیتر شهر
تکلیف استراماچونی در استقلال مشخص شد
صدای ایران
استراماچونی ماندگار شد/ واکنش خلیل زاده به انصاری فرد
ایران آنلاین
رییس هیات مدیره استقلال جواب مدیرعامل پرسپولیس را داد
نواندیش
رئیس هیات مدیره استقلال: هر نتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند
ایران آنلاین
خلیل زاده: هرنتیجه ای بگیریم، استراماچونی می ماند
برترین ها
استراماچونی با هر نتیجه ای در استقلال می ماند
شمانیوز
هر نتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند
مشرق نیوز
خلیل زاده:استراماچونی هر بازیکن بخواهد جذب می کنیم
فرتاک نیوز
استراماچونی صرفنظر از هر نتیجه ای در دربی سرمربی می ماند!
فرتاک ورزشی
هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند/ به بخشش اسماعیلی امیدواریم
مهر نیوز
استقلال درگیر پلی آف آسیاست، نمی تواند با پرسپولیس بازی کند
روز نو
درگیری ادامه دار استقلال و سازمان لیگ برسر دربی!
روز نو
مشکل پرسپولیس برای کسب مجوز حرفه ای حل شد
باشگاه خبرنگاران
فدراسیون فوتبال در گرداب اختلافات خودساخته/ از تیم امید تا دربی!
مهر نیوز
خبری خوش درباره پرسپولیس/ خیال هواداران راحت شد
افکار نیوز
انصاری فرد: اطمینان داریم قانون 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود
روز نو
فتاحی: راهکار های مختلفی برای اجرای قانون 90 به 10 وجود دارد/ نمی توانیم به خاطر درخواست استقلال دربی برگشت را وسط هفته برگزار کنیم
باشگاه خبرنگاران
آخرین شرایط اجرای قانون 10-90 در داربی
ایران اکونومیست
هر قانونی در دربی رفت اجرا می شود، در دربی برگشت هم باید اجرا شود/ درگیری ادامه دار استقلال و سازمان لیگ برسر دربی!
ورزش 3
آخرین شرایط اجرای قانون 10-90 در دربی
الف
آخرین شرایط اجرای قانون 10-90 در داربی/ شرط استقلالی ها رد شد
انتخاب
فتاحی: دربی برگشت وسط هفته برگزار نمی شود
برترین ها
ادامه داستان تقسیم 90 به 10 سکو ها!
سیتنا
آخرین وضعیت تقسیم سکوهای ورزشگاه آزادی برای دربی
شورا آنلاین
فتاحی:دربی برگشت وسط هفته برگزارنمی شود
بهار نیوز
دربی رفت 90 به 10، دربی برگشت پنجشنبه!
برترین ها
اعلام پرسپولیس؛ 90 به 10 را اجراء می کنیم
ورزش 3
ناامیدی کامل از 90 به 10؟
ایسنا
فتاحی: استقلال قانون 90 به 10 را اجرا کند
مشرق نیوز
ساز و کار ندارند؛ تقسیم 90 به 10 سکو ها انجام نمی شود؟!
ستاره نیوز
فتاحی:دربی برگشت وسط هفته برگزار نمی شود
فرتاک نیوز
اطمینان داریم که قانون 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود
بولتن نیوز
انصاری فرد: 90-10 دربی از بازی برگشت/ کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشته است
آفتاب
اخبار مرتبط
bltخرداد نیوز : محرومیت به خاطر یک کبوتر!/ آقایی از بازی با پرسپولیس محروم است + عکس
bltفرارو : (عکس) محرومیت بازیکن سپاهان به خاطر یک کبوتر!
bltنصف جهان : محرومیت به خاطر یک کبوتر!/ آقایی از بازی با پرسپولیس محروم است
bltفردا نیوز : کبوتری که باعث محرومیت بازیکن شد!؟ +عکس
bltستاره نیوز : محرومیت به خاطر یک کبوتر!/ آقایی از بازی با پرسپولیس محروم است / عکس
bltایسنا : تماشاگران باز هم بدون بلیت به ورزشگاه آمدند!
bltتیتر شهر : هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند
bltصدای ایران : تکلیف استراماچونی در استقلال مشخص شد
bltایران آنلاین : استراماچونی ماندگار شد/ واکنش خلیل زاده به انصاری فرد
bltنواندیش : رییس هیات مدیره استقلال جواب مدیرعامل پرسپولیس را داد
bltایران آنلاین : رئیس هیات مدیره استقلال: هر نتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند
bltبرترین ها : خلیل زاده: هرنتیجه ای بگیریم، استراماچونی می ماند
bltشمانیوز : استراماچونی با هر نتیجه ای در استقلال می ماند
bltمشرق نیوز : هر نتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند
bltفرتاک نیوز : خلیل زاده:استراماچونی هر بازیکن بخواهد جذب می کنیم
bltفرتاک ورزشی : استراماچونی صرفنظر از هر نتیجه ای در دربی سرمربی می ماند!
bltمهر نیوز : هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند/ به بخشش اسماعیلی امیدواریم
bltروز نو : استقلال درگیر پلی آف آسیاست، نمی تواند با پرسپولیس بازی کند
bltروز نو : درگیری ادامه دار استقلال و سازمان لیگ برسر دربی!
bltباشگاه خبرنگاران : مشکل پرسپولیس برای کسب مجوز حرفه ای حل شد
bltمهر نیوز : فدراسیون فوتبال در گرداب اختلافات خودساخته/ از تیم امید تا دربی!
bltافکار نیوز : خبری خوش درباره پرسپولیس/ خیال هواداران راحت شد
bltروز نو : انصاری فرد: اطمینان داریم قانون 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود
bltباشگاه خبرنگاران : فتاحی: راهکار های مختلفی برای اجرای قانون 90 به 10 وجود دارد/ نمی توانیم به خاطر درخواست استقلال دربی برگشت را وسط هفته برگزار کنیم
bltایران اکونومیست : آخرین شرایط اجرای قانون 10-90 در داربی
bltورزش 3 : هر قانونی در دربی رفت اجرا می شود، در دربی برگشت هم باید اجرا شود/ درگیری ادامه دار استقلال و سازمان لیگ برسر دربی!
bltالف : آخرین شرایط اجرای قانون 10-90 در دربی
bltانتخاب : آخرین شرایط اجرای قانون 10-90 در داربی/ شرط استقلالی ها رد شد
bltبرترین ها : فتاحی: دربی برگشت وسط هفته برگزار نمی شود
bltسیتنا : ادامه داستان تقسیم 90 به 10 سکو ها!
bltشورا آنلاین : آخرین وضعیت تقسیم سکوهای ورزشگاه آزادی برای دربی
bltبهار نیوز : فتاحی:دربی برگشت وسط هفته برگزارنمی شود
bltبرترین ها : دربی رفت 90 به 10، دربی برگشت پنجشنبه!
bltورزش 3 : اعلام پرسپولیس؛ 90 به 10 را اجراء می کنیم
bltایسنا : ناامیدی کامل از 90 به 10؟
bltمشرق نیوز : فتاحی: استقلال قانون 90 به 10 را اجرا کند
bltستاره نیوز : ساز و کار ندارند؛ تقسیم 90 به 10 سکو ها انجام نمی شود؟!
bltفرتاک نیوز : فتاحی:دربی برگشت وسط هفته برگزار نمی شود
bltبولتن نیوز : اطمینان داریم که قانون 90 به 10 در دربی رفت اجرا نمی شود
bltآفتاب : انصاری فرد: 90-10 دربی از بازی برگشت/ کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشته است
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.