مخبر - 1398/06/20 - هجمه چند جانبه اصلاحات برای ایجاد یک تنش انتخاباتی/ اصلاحات شورش را راه فراری از عملکرد ضعیفش می داند

هجمه چند جانبه اصلاحات برای ایجاد یک تنش انتخاباتی/ اصلاحات شورش را راه فراری از عملکرد ضعیفش می داند
حرکات اصلاح طلبان و اطرافیانشان طوری پیش می رود که گویا آنها تمام مسائل مهم کشور را رها کرده اند و سعی دارند با هر اتفاق اجتماعی خودشان را به میدان تنش و آشوب برسانند و با داد و بی دادهای توییتری و اینستاگرامی نقش خود را به عنوان مصلحان اجتماعی در بین مردم جا بیندازند.
هجمه چند جانبه اصلاحات برای ایجاد یک تنش انتخاباتی/ اصلاحات شورش را راه فراری از عملکرد ضعیفش می داند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری فعالیت بسیاری از افراد و جریانات سیاسی آرام آرام شدت می گیرد و یا که گرفته است. در حال حاضر جریانات سعی دارند به خوبی فضای سیاسی و اجتماعی جامعه را رصد کرده و با تحلیل دقیق تری وارد این رقابت شوند. البته باید گفت برخی از جریانات نیز با توجه به عملکرد خود و میزان مقبولیت اجتماعی، در صدد ایجاد و امتحان راه های مختلف برای رسیدن به حداکثر صندلی های مجلس شورای اسلامی هستند تا نقش خود را در جریان سیاسی کشور از دست ندهند.

در این میان جریان اصلاحات علی رغم اینکه تعداد بسیاری از صندلی های مجلس دهم را در اختیار داشت و از همراهی و همسویی با دولت و شوراهای اسلامی شهر نیز برخوردار بود اما عملکرد بسیار ضعیفی در این سه بخش از خود به نمایش گذاشت و باتوجه به تبلیغات بسیار گسترده در آغاز هر یک از این بخش ها حالا با چالش اعتماد مردم به خود و در کل عدم مقبولیت اجتماعی روبه رو شده است.

از زمان شکل گیری جریان اصلاحات این مهم قابل لمس است که این جریان در مواقعی که از شرایط عادی برخوردار نیست و حتی در شرایط عادی نیز با استفاده از حواشی اجتماعی و یک شانتاژ رسانه ای سعی دارد که فضای جامعه را به هر شکلی به نفع خود برگرداند. این جریان تمام تلاش خود را به کار می گیرد که به هر قیمتی حتی در صورت ضربه زدن به منافع ملی کرسی های اجرایی و قانون گذاری و شهری را در اختیار بگیرد. تجربه نشان داده است که علی رغم حاشیه سازی های قبل از انتخابات، بعد از رسیدن به جایگاه مورد نظر نیز اقدام به حاشیه سازی کرده و به جای پرداختن به مسائل اصلی کشور به سمت دیگری حرکت می کنند.

در این ایام نیز که چند ماه تا انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده است این جریان خاص نه تنها به دنبال حاشیه سازی های متعدد است بلکه سعی دارد که هر اتفاق اجتماعی را به منزله آب گل آلودی در نظر گرفته و ماهی گیری از آن را آغاز نماید. این جریان در دوره های مسئولیتی، عدم پاسخ گویی خود را به اثبات رسانده و با تمرکز بر منافع حزبی، منافع ملی را پایمال کرده و برخی از مواقع به عمد و یا که سهوا هم صدای با رسانه های بیگانه شده است.

طی روز های اخیر حرکت اصلاحات و دور قاب چین های رسانه ای شان به سمتی رفته که نوید از جنجال آفرینی این جریان خاص و اعضای و متصلان خاص تر آن برای ماه های آینده می دهد. حرکات اصلاح طلبان و اطرافیانشان طوری پیش می رود که گویا آنها تمام مسائل مهم کشور را رها کرده اند و سعی دارند با هر اتفاق اجتماعی خودشان را به میدان تنش و آشوب برسانند و با داد و بی دادهای توییتری و اینستاگرامی نقش خود را به عنوان مصلحان اجتماعی در بین مردم جا بیندازند. برخی از تندروهای اصلاح طلب حاضرند آرامش نسبی کشور بعد از تنش های اقتصادی و روانی وارد بر جامعه را به هر طریقی با حمایت های خارجی به آشوب بکشند، تا هم در انتخابات قرعه را به نام خود بزنند و هم اگر فرصتی پیش آمد زهر کینه ناکامی شان در 88 را به جان مردم بریزند.

این روزها صفحه های رسانه ای آقایان و خانم های این جریان را اگر به نظاره بنشینیم به سادگی این مسئله قابل فهم است که ایشان در تلاشند تا تیری را رها کنند و امیدوارند که این تیر آتشین به هدف شومشان برخورد کند. این روزها نام دختر آبی، صدرالساداتی ها، مذاکره مجدد، حجاب اجباری و حمله به برخی از مقدسات و حتی دعوت های غیر مستقیم به شورش های اجتماعی توسط افرادی که در جایگاه های مختلف در این جریان قرار دارند اعلام عمومی می شود و سعی دارند که آن بحث را به اصلی ترین بحث اجتماعی تبدیل کنند و آن را دنبال نمایند تا شاید با بازی با احساسات مردم همه چیز را به نفع خود تمام کنند و در این میان هم گویا برایشان اهمیتی ندارد که همراهانشان داخلی باشند یا خارجی، دوست باشند و یا که دشمن.

این روزها کشته سازی دختر آبی یکی دیگر از بخش های مجموعه شگرد های جریان خاص است. افراد این جریان تمام زهر های رسانه ای خود را می ریزند و بعد مشخص می شود که همه چیز ساختگی است و اصلا نام و نشانی از دختر آبی در میان نیست و اتفاق دلخراش خود کشی برای دختر دیگری رقم خورده است که مواضع پدرش بر بسیاری از شبهات این اتفاقات پاسخ می دهد اما گویا آقایان و خانم ها مسئله اصلی شان جان یک انسان نیست و در تلاشند تا این مسئله را به نفع خود به پایان برسانند. حتی خانم نماینده اصلاح طلب مردم را به وام گیری از انقلاب تونس دعوت می کند و تشویق به شورش و حتی رئیس قوه قضاییه ای که این روزها عملکردش در حوزه مبارزه با فساد و عدالت خواهی اش برای کارگران هفت تپه زبان زد خاص و عام شده را خشن تر از قبلی ها معرفی می کنند تا شکستشان در مقابل عملکرد مثبت رقیب انتخاباتی گذشته شان را پوشش دهند.

گویا خانم ها و آقایان اصلاح طلب نمی خواهند بپذیرند که این دست اتفاقات اجتماعی با فرض این که، (تاکید می کنیم با فرض اینکه) خطایی در رسیدگی به آن صورت گرفته باشد (که البته توسط قوه قضاییه تکذیب شده است و حتی خبر آنلاین رسانه ای که این خبر را منتشر کرد نیز خبر خود را تغییر داد) برآمده از عملکرد این افراد است. آیا کسانی که با فعالیت های خود دغدغه یک دختر مسلمان را تا سطح حضور در ورزشگاه و خودسوزی در راستای آن کاهش داده اند می توانند پاسخ گوی خون این فرد باشند؟ کسانی که برای عقاید خود نیاز به خون کسانی دارند که در اوج سادگی اسیر احساسات پراکنیِ سیاسی آقایان و خانم ها می شوند چه طور خود را مبارزان راه آزادی و انسانیت معرفی می کنند.

آیا مباحثی چون ورود زنان به ورزشگاه و یا حجاب اجباری از جمله مواردی نیست که توسط همین جریان خاص برای بخشی از جامعه رسانه ای و عموم به دغدغه تبدیل شده است و برای آن دست و پا زدند؟ آیا این دست اتفاقات برآمده از همان حاشیه سازی این افراد و رسانه هایشان نیست؟

البته همانطور که گفته شد دختر آبی، حجاب اجباری و موارد مرتبط فقط گوشه ای از این تهاجم است. اگر بخواهیم در عرصه سیاست خارجه نیز به این مهم بپردازیم، باید گفت پس از صحبت های عجیب و خاص رئیس جمهور در خصوص ارتباط دهی رفاه مردم با یک دیدار و در صورت لزوم انجام شدن چنین دیداری؛ حال با اخراج بولتون از کاخ سفید و با توجه به شکست دوباره تفکرات ترس از جنگ؛ اصلاح طلبان، آنها سعی دارند با وام گیری از سخنان روحانی، اخراج بولتون را راه نجاتی برای کشور تعریف کنند و بگویند که راه برای مذاکره ای که در آن رفاه نهفته است باز شده اما گویا افرادی در داخل نمی گذارند که این رفاه فراگیر شود. آنها با این حرکت تمام کم و کاستی های عملکردی خود را به سمت و سوی رهبری نظام بکشانند و خود را بی تقصیر از همه اتفاقات جلوه دهند.

در این میان اگر بخواهیم از کنار هم صدایی اصلاح طلبان با بی بی سی و صدای آمریکا بگذریم. عده ای از سلبریتی هایی که به هر مسئله سیاسی و اجتماعی ای ورود می کنند خود را به این میدان رسانده اند و دست رسانه ای آنها از آستین اصلاحات بیرون زده است و سعی دارند بار دیگر با اقدامات خود مانند انتخابات 96 مردم را به اشتباهی دیگر دچار کنند. باید پرسید آیا این سلبریتی ها از گذشته خود و دامی که برای مردم پهن کردند تجربه نگرفتند که حالا خود را به این میدان رسانده اند و سعی دارند یک اتفاق اجتماعی که خودشان مسببان اصلی آن هستند را به ضرر منافع ملی به پایان برسانند.

گویا همیشه نام اصلاحات با تنش و آشوب روبه رو است. مطئنا ملت ایران هنوز هم فتنه 88 را فراموش نکرده است که اصلاح طلبان چگونه خود را همراه با رسانه های بیگانه به آب و آتش زدند تا منافع و اهداف شوم را به نتیجه برسانند اما نتوانستند و شاید در انتظارند تا روزی کینه شکستشان در 88 را پاسخ دهند. در انتخابات 98، که اصلاحات نمی تواند در آن هیچ گونه دفاعی از عملکرد خود داشته باشد بهترین فرصت است تا دوباره همه چیز به جریان بیفتد و آنها با تنش، جامعه را از خواسته های اصلی خود دور سازند و به سمت خواسته های سیاسی خود ببرند.

انتهای پیام/


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
اصلاح طلبان   منافع ملی   شورش   اینستاگرام   اسفند   مقدسات   مقبولیت اجتماعی   غیر مستقیم   مجلس شورای اسلامی   قانون گذاری   چین   تبلیغات   مجلس دهم   اصلاح طلب   حجاب اجباری   آشوب   سیاسی و اجتماعی   شوراهای اسلامی شهر  
اخبار مرتبط
ماجرای «دختر آبی» و به حاشیه رفتن «زنگ حساب دولت» / مرور 20 وعده دولت که هنوز محقق نشده است
مشرق نیوز
پاس گل نماینده جنوب استان بوشهر به مسیح علینژاد+سند
راه دانا
کواکبیان: شورای عالی اصلاح طلبان دموکراتیک نیست
بلاغ مازندران
تاجگردون: مجلس دهم«آقا» ندارد/ خط قرمز جریان امید باید علی مطهری باشد/ مجلس امروز دستپخت ردصلاحیت ها است
ایران آنلاین
سیاست خارجی کشور باید متضمن عزتمندی انقلاب اسلامی باشد
خبرگزاری دفاع مقدس
احمد حکیمی پور:تن دادن به سازوکار شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان اشتباه بزرگی بود / لیست مجلس و شورای شهر، در دقیقه 90 قربانی مناسبات پنهان شد / محفلی چند نفره لیست را به قربان گاه بردند / مشاجره کرباسچی و میردامادی محفل های پشت پرده را نشان داد
دیده بان ایران
ان قلت های کوچک برخی، به معنای عبور از خاتمی نیست/ تشکیل جریان سوم جدا از اصلاح طلبان و اصولگرایان امکان پذیر نیست
خبر داغ
خباز: ان قلت های کوچک برخی، به معنای عبور از خاتمی نیست
مثلث
لیست مجلس و شورای شهر، در دقیقه 90 قربانی مناسبات پنهان شد/ عارف گزارشی از عملکرد خود ارائه نداده است
رویداد 24
احمد حکیمی پور:مشاجره کرباسچی و میردامادی محفل های پشت پرده را نشان داد/ لیست مجلس در دقیقه 90 قربانی مناسبات پنهان شد/ عارف تاکنون گزارشی از عملکرد خود به اصلاح طلبان ارائه نداده
نامه نیوز
مردم به پسر فلان آیت الله هم ایراد می گیرند/اصلاح طلبان مثل آدم کتک خورده اند
شعار سال
اصولگرایان نسبت به اصلاح طلبان به اسلام توجه بیشتری دارند/ وزرای روحانی به او وفادار نیستند
رویداد 24
نوباوه: عارف فقط تا نفر ششم لیست امید را می شناخت/ فلاحت پیشه: ترامپ نمی تواند با مقامات ایران عکس بگیرد مگر اینکه به برجام برگردد
ساعت 24
نماینده عضو پایداری: مردم به پسر فلان آیت الله هم ایراد می گیرند/اصلاح طلبان مثل آدم کتک خورده اند/عارف اعضای لیست امید را نمی شناخت
خبرآنلاین
نوباوه: وزرای روحانی به او وفادار نیستند
مثلث
اصولگرایان نسبت به اصلاح طلبان به اسلام توجه بیشتری دارند/ سر لیست اصلاح طلبان فقط تا نفر ششم لیست را می شناخت/ وزرای روحانی به او وفادار نیستند/ شورای نگهبان در برخی شهرستان ها عملکرد خوبی ندارد
خبرگزاری ایلنا
صادق خرازی: اولویت حزب ندا تشکیل مجلسی جوان، کارآمد و متخصص است
ایران آنلاین
اولویت حزب ندا تشکیل مجلسی جوان، کارآمد و متخصص است
شبستان
مسعود گودرزی نماینده مجلس (بیوگرافی)
پول نیوز
شیوخ اصلاح طلب پای کار آمدند
خرداد نیوز
ریش سفیدان اصلاح طلب دست به کار شدند/ بازگشت به اوج با دوگانه مجمع روحانیون - شورای عالی سیاستگذاری؟
اقتصاد نیوز
حذف کامل یک جریان سیـاسی یعنی مهندسی انتخابات
روز نو
احمد توکلی: مجلس دهم ضعیف تر از آن است که با فساد مبارزه کند/ برخی نمایندگان مفسد هستند
الف
زیباکلام هم از محمود احمدی نژاد تعریف کرد
بهار نیوز
اصلاح طلبان نتوانستند انتظارات مردم را برآورده کنند
خبرگزاری ایلنا
زیباکلام: اصولگرایان ریاست جمهوری را در 1400 در اختیار خواهند گرفت/ خاتمی نارضایتی خود را به نوعی نشان داد
دیده بان ایران
بعد از فتنه عده ای از اصولگرایان به اصلاح طلبان نزدیک شدند/ لیدر اصولگرایی و همه کاره قدیمی جامعه روحانیت با اصلاح طلب ها شراکت می کند!/ برخی اصولگرایان قدیمی برای روحانی ستاد زدند/ می گویند اول انتخابات را ببریم، بعد بنشینیم سر سفره و برنامه بریزیم!
رجانیوز
لیست انتخاباتی اصلاح طلبان چه زمانی اعلام می شود؟
جام نیوز
لیست انتخاباتی اصلاح طلبان کی اعلام می شود؟
فردا نیوز
لیست نهایی بعد از اظهار نظر شورای نگهبان اعلام می شود/ احزاب همچنان منتقد عملکرد شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان
باشگاه خبرنگاران
احزاب اصلاح طلب مستقل از شورای سیاستگذاری لیست انتخاباتی می دهند؟/ صوفی: امید داریم ایرادها رفع شود
خبرآنلاین
تراژدی عارف در بهارستان/ مقدمه چینی عارف برای ورود به رقابت های ریاست جمهوری؟
رویداد 24
ائتلاف اصلاح طلبان یک تاکتیک موقتی و زودگذر است
شعار سال
اصلاحات رهبر دارد یا خیر؟
روز نو
نماینده مجلس: صداوسیما، میلی اداره می شود/ برنامه سازان علیه دولت از حاشیه امن برخوردارند
عصر ایران
عارف: عاملان تصمیم سال 92، امروز مدعی و طلبکارند/ امیدوارم مسئله جدی به نام رد صلاحیت نداشته باشیم
عصر ایران
با غیراصلاح طلب ها ائتلاف نمی کنیم
شعار سال
عارف : حضور اشخاص آلوده به فساد را وتو خواهم کرد/ هر شخصی را در لیست قرار نمی دهیم
ایران آنلاین
عاملان تصمیم سال 92، امروز مدعی و طلبکارند
خرداد نیوز
محمدرضا عارف: عاملان تصمیم سال 92، امروز مدعی و طلبکارند/ امیدوارم مسئله جدی به نام رد صلاحیت نداشته باشیم/ هر شخصی را در لیست قرار نمی دهیم/ حضور اشخاص آلوده به فساد را وتو خواهم کرد
خبر داغ
اخبار مرتبط
bltمشرق نیوز : ماجرای «دختر آبی» و به حاشیه رفتن «زنگ حساب دولت» / مرور 20 وعده دولت که هنوز محقق نشده است
bltراه دانا : پاس گل نماینده جنوب استان بوشهر به مسیح علینژاد+سند
bltبلاغ مازندران : کواکبیان: شورای عالی اصلاح طلبان دموکراتیک نیست
bltایران آنلاین : تاجگردون: مجلس دهم«آقا» ندارد/ خط قرمز جریان امید باید علی مطهری باشد/ مجلس امروز دستپخت ردصلاحیت ها است
bltخبرگزاری دفاع مقدس : سیاست خارجی کشور باید متضمن عزتمندی انقلاب اسلامی باشد
bltدیده بان ایران : احمد حکیمی پور:تن دادن به سازوکار شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان اشتباه بزرگی بود / لیست مجلس و شورای شهر، در دقیقه 90 قربانی مناسبات پنهان شد / محفلی چند نفره لیست را به قربان گاه بردند / مشاجره کرباسچی و میردامادی محفل های پشت پرده را نشان داد
bltخبر داغ : ان قلت های کوچک برخی، به معنای عبور از خاتمی نیست/ تشکیل جریان سوم جدا از اصلاح طلبان و اصولگرایان امکان پذیر نیست
bltمثلث : خباز: ان قلت های کوچک برخی، به معنای عبور از خاتمی نیست
bltرویداد 24 : لیست مجلس و شورای شهر، در دقیقه 90 قربانی مناسبات پنهان شد/ عارف گزارشی از عملکرد خود ارائه نداده است
bltنامه نیوز : احمد حکیمی پور:مشاجره کرباسچی و میردامادی محفل های پشت پرده را نشان داد/ لیست مجلس در دقیقه 90 قربانی مناسبات پنهان شد/ عارف تاکنون گزارشی از عملکرد خود به اصلاح طلبان ارائه نداده
bltشعار سال : مردم به پسر فلان آیت الله هم ایراد می گیرند/اصلاح طلبان مثل آدم کتک خورده اند
bltرویداد 24 : اصولگرایان نسبت به اصلاح طلبان به اسلام توجه بیشتری دارند/ وزرای روحانی به او وفادار نیستند
bltساعت 24 : نوباوه: عارف فقط تا نفر ششم لیست امید را می شناخت/ فلاحت پیشه: ترامپ نمی تواند با مقامات ایران عکس بگیرد مگر اینکه به برجام برگردد
bltخبرآنلاین : نماینده عضو پایداری: مردم به پسر فلان آیت الله هم ایراد می گیرند/اصلاح طلبان مثل آدم کتک خورده اند/عارف اعضای لیست امید را نمی شناخت
bltمثلث : نوباوه: وزرای روحانی به او وفادار نیستند
bltخبرگزاری ایلنا : اصولگرایان نسبت به اصلاح طلبان به اسلام توجه بیشتری دارند/ سر لیست اصلاح طلبان فقط تا نفر ششم لیست را می شناخت/ وزرای روحانی به او وفادار نیستند/ شورای نگهبان در برخی شهرستان ها عملکرد خوبی ندارد
bltایران آنلاین : صادق خرازی: اولویت حزب ندا تشکیل مجلسی جوان، کارآمد و متخصص است
bltشبستان : اولویت حزب ندا تشکیل مجلسی جوان، کارآمد و متخصص است
bltپول نیوز : مسعود گودرزی نماینده مجلس (بیوگرافی)
bltخرداد نیوز : شیوخ اصلاح طلب پای کار آمدند
bltاقتصاد نیوز : ریش سفیدان اصلاح طلب دست به کار شدند/ بازگشت به اوج با دوگانه مجمع روحانیون - شورای عالی سیاستگذاری؟
bltروز نو : حذف کامل یک جریان سیـاسی یعنی مهندسی انتخابات
bltالف : احمد توکلی: مجلس دهم ضعیف تر از آن است که با فساد مبارزه کند/ برخی نمایندگان مفسد هستند
bltبهار نیوز : زیباکلام هم از محمود احمدی نژاد تعریف کرد
bltخبرگزاری ایلنا : اصلاح طلبان نتوانستند انتظارات مردم را برآورده کنند
bltدیده بان ایران : زیباکلام: اصولگرایان ریاست جمهوری را در 1400 در اختیار خواهند گرفت/ خاتمی نارضایتی خود را به نوعی نشان داد
bltرجانیوز : بعد از فتنه عده ای از اصولگرایان به اصلاح طلبان نزدیک شدند/ لیدر اصولگرایی و همه کاره قدیمی جامعه روحانیت با اصلاح طلب ها شراکت می کند!/ برخی اصولگرایان قدیمی برای روحانی ستاد زدند/ می گویند اول انتخابات را ببریم، بعد بنشینیم سر سفره و برنامه بریزیم!
bltجام نیوز : لیست انتخاباتی اصلاح طلبان چه زمانی اعلام می شود؟
bltفردا نیوز : لیست انتخاباتی اصلاح طلبان کی اعلام می شود؟
bltباشگاه خبرنگاران : لیست نهایی بعد از اظهار نظر شورای نگهبان اعلام می شود/ احزاب همچنان منتقد عملکرد شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان
bltخبرآنلاین : احزاب اصلاح طلب مستقل از شورای سیاستگذاری لیست انتخاباتی می دهند؟/ صوفی: امید داریم ایرادها رفع شود
bltرویداد 24 : تراژدی عارف در بهارستان/ مقدمه چینی عارف برای ورود به رقابت های ریاست جمهوری؟
bltشعار سال : ائتلاف اصلاح طلبان یک تاکتیک موقتی و زودگذر است
bltروز نو : اصلاحات رهبر دارد یا خیر؟
bltعصر ایران : نماینده مجلس: صداوسیما، میلی اداره می شود/ برنامه سازان علیه دولت از حاشیه امن برخوردارند
bltعصر ایران : عارف: عاملان تصمیم سال 92، امروز مدعی و طلبکارند/ امیدوارم مسئله جدی به نام رد صلاحیت نداشته باشیم
bltشعار سال : با غیراصلاح طلب ها ائتلاف نمی کنیم
bltایران آنلاین : عارف : حضور اشخاص آلوده به فساد را وتو خواهم کرد/ هر شخصی را در لیست قرار نمی دهیم
bltخرداد نیوز : عاملان تصمیم سال 92، امروز مدعی و طلبکارند
bltخبر داغ : محمدرضا عارف: عاملان تصمیم سال 92، امروز مدعی و طلبکارند/ امیدوارم مسئله جدی به نام رد صلاحیت نداشته باشیم/ هر شخصی را در لیست قرار نمی دهیم/ حضور اشخاص آلوده به فساد را وتو خواهم کرد
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.