مخبر - 1398/06/20 - هجمه چند جانبه اصلاحات برای ایجاد یک تنش انتخاباتی/ اصلاحات شورش را راه فراری از عملکرد ضعیفش می داند

هجمه چند جانبه اصلاحات برای ایجاد یک تنش انتخاباتی/ اصلاحات شورش را راه فراری از عملکرد ضعیفش می داند
حرکات اصلاح طلبان و اطرافیانشان طوری پیش می رود که گویا آنها تمام مسائل مهم کشور را رها کرده اند و سعی دارند با هر اتفاق اجتماعی خودشان را به میدان تنش و آشوب برسانند و با داد و بی دادهای توییتری و اینستاگرامی نقش خود را به عنوان مصلحان اجتماعی در بین مردم جا بیندازند.
هجمه چند جانبه اصلاحات برای ایجاد یک تنش انتخاباتی/ اصلاحات شورش را راه فراری از عملکرد ضعیفش می داند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری فعالیت بسیاری از افراد و جریانات سیاسی آرام آرام شدت می گیرد و یا که گرفته است. در حال حاضر جریانات سعی دارند به خوبی فضای سیاسی و اجتماعی جامعه را رصد کرده و با تحلیل دقیق تری وارد این رقابت شوند. البته باید گفت برخی از جریانات نیز با توجه به عملکرد خود و میزان مقبولیت اجتماعی، در صدد ایجاد و امتحان راه های مختلف برای رسیدن به حداکثر صندلی های مجلس شورای اسلامی هستند تا نقش خود را در جریان سیاسی کشور از دست ندهند.

در این میان جریان اصلاحات علی رغم اینکه تعداد بسیاری از صندلی های مجلس دهم را در اختیار داشت و از همراهی و همسویی با دولت و شوراهای اسلامی شهر نیز برخوردار بود اما عملکرد بسیار ضعیفی در این سه بخش از خود به نمایش گذاشت و باتوجه به تبلیغات بسیار گسترده در آغاز هر یک از این بخش ها حالا با چالش اعتماد مردم به خود و در کل عدم مقبولیت اجتماعی روبه رو شده است.

از زمان شکل گیری جریان اصلاحات این مهم قابل لمس است که این جریان در مواقعی که از شرایط عادی برخوردار نیست و حتی در شرایط عادی نیز با استفاده از حواشی اجتماعی و یک شانتاژ رسانه ای سعی دارد که فضای جامعه را به هر شکلی به نفع خود برگرداند. این جریان تمام تلاش خود را به کار می گیرد که به هر قیمتی حتی در صورت ضربه زدن به منافع ملی کرسی های اجرایی و قانون گذاری و شهری را در اختیار بگیرد. تجربه نشان داده است که علی رغم حاشیه سازی های قبل از انتخابات، بعد از رسیدن به جایگاه مورد نظر نیز اقدام به حاشیه سازی کرده و به جای پرداختن به مسائل اصلی کشور به سمت دیگری حرکت می کنند.

در این ایام نیز که چند ماه تا انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده است این جریان خاص نه تنها به دنبال حاشیه سازی های متعدد است بلکه سعی دارد که هر اتفاق اجتماعی را به منزله آب گل آلودی در نظر گرفته و ماهی گیری از آن را آغاز نماید. این جریان در دوره های مسئولیتی، عدم پاسخ گویی خود را به اثبات رسانده و با تمرکز بر منافع حزبی، منافع ملی را پایمال کرده و برخی از مواقع به عمد و یا که سهوا هم صدای با رسانه های بیگانه شده است.

طی روز های اخیر حرکت اصلاحات و دور قاب چین های رسانه ای شان به سمتی رفته که نوید از جنجال آفرینی این جریان خاص و اعضای و متصلان خاص تر آن برای ماه های آینده می دهد. حرکات اصلاح طلبان و اطرافیانشان طوری پیش می رود که گویا آنها تمام مسائل مهم کشور را رها کرده اند و سعی دارند با هر اتفاق اجتماعی خودشان را به میدان تنش و آشوب برسانند و با داد و بی دادهای توییتری و اینستاگرامی نقش خود را به عنوان مصلحان اجتماعی در بین مردم جا بیندازند. برخی از تندروهای اصلاح طلب حاضرند آرامش نسبی کشور بعد از تنش های اقتصادی و روانی وارد بر جامعه را به هر طریقی با حمایت های خارجی به آشوب بکشند، تا هم در انتخابات قرعه را به نام خود بزنند و هم اگر فرصتی پیش آمد زهر کینه ناکامی شان در 88 را به جان مردم بریزند.

این روزها صفحه های رسانه ای آقایان و خانم های این جریان را اگر به نظاره بنشینیم به سادگی این مسئله قابل فهم است که ایشان در تلاشند تا تیری را رها کنند و امیدوارند که این تیر آتشین به هدف شومشان برخورد کند. این روزها نام دختر آبی، صدرالساداتی ها، مذاکره مجدد، حجاب اجباری و حمله به برخی از مقدسات و حتی دعوت های غیر مستقیم به شورش های اجتماعی توسط افرادی که در جایگاه های مختلف در این جریان قرار دارند اعلام عمومی می شود و سعی دارند که آن بحث را به اصلی ترین بحث اجتماعی تبدیل کنند و آن را دنبال نمایند تا شاید با بازی با احساسات مردم همه چیز را به نفع خود تمام کنند و در این میان هم گویا برایشان اهمیتی ندارد که همراهانشان داخلی باشند یا خارجی، دوست باشند و یا که دشمن.

این روزها کشته سازی دختر آبی یکی دیگر از بخش های مجموعه شگرد های جریان خاص است. افراد این جریان تمام زهر های رسانه ای خود را می ریزند و بعد مشخص می شود که همه چیز ساختگی است و اصلا نام و نشانی از دختر آبی در میان نیست و اتفاق دلخراش خود کشی برای دختر دیگری رقم خورده است که مواضع پدرش بر بسیاری از شبهات این اتفاقات پاسخ می دهد اما گویا آقایان و خانم ها مسئله اصلی شان جان یک انسان نیست و در تلاشند تا این مسئله را به نفع خود به پایان برسانند. حتی خانم نماینده اصلاح طلب مردم را به وام گیری از انقلاب تونس دعوت می کند و تشویق به شورش و حتی رئیس قوه قضاییه ای که این روزها عملکردش در حوزه مبارزه با فساد و عدالت خواهی اش برای کارگران هفت تپه زبان زد خاص و عام شده را خشن تر از قبلی ها معرفی می کنند تا شکستشان در مقابل عملکرد مثبت رقیب انتخاباتی گذشته شان را پوشش دهند.

گویا خانم ها و آقایان اصلاح طلب نمی خواهند بپذیرند که این دست اتفاقات اجتماعی با فرض این که، (تاکید می کنیم با فرض اینکه) خطایی در رسیدگی به آن صورت گرفته باشد (که البته توسط قوه قضاییه تکذیب شده است و حتی خبر آنلاین رسانه ای که این خبر را منتشر کرد نیز خبر خود را تغییر داد) برآمده از عملکرد این افراد است. آیا کسانی که با فعالیت های خود دغدغه یک دختر مسلمان را تا سطح حضور در ورزشگاه و خودسوزی در راستای آن کاهش داده اند می توانند پاسخ گوی خون این فرد باشند؟ کسانی که برای عقاید خود نیاز به خون کسانی دارند که در اوج سادگی اسیر احساسات پراکنیِ سیاسی آقایان و خانم ها می شوند چه طور خود را مبارزان راه آزادی و انسانیت معرفی می کنند.

آیا مباحثی چون ورود زنان به ورزشگاه و یا حجاب اجباری از جمله مواردی نیست که توسط همین جریان خاص برای بخشی از جامعه رسانه ای و عموم به دغدغه تبدیل شده است و برای آن دست و پا زدند؟ آیا این دست اتفاقات برآمده از همان حاشیه سازی این افراد و رسانه هایشان نیست؟

البته همانطور که گفته شد دختر آبی، حجاب اجباری و موارد مرتبط فقط گوشه ای از این تهاجم است. اگر بخواهیم در عرصه سیاست خارجه نیز به این مهم بپردازیم، باید گفت پس از صحبت های عجیب و خاص رئیس جمهور در خصوص ارتباط دهی رفاه مردم با یک دیدار و در صورت لزوم انجام شدن چنین دیداری؛ حال با اخراج بولتون از کاخ سفید و با توجه به شکست دوباره تفکرات ترس از جنگ؛ اصلاح طلبان، آنها سعی دارند با وام گیری از سخنان روحانی، اخراج بولتون را راه نجاتی برای کشور تعریف کنند و بگویند که راه برای مذاکره ای که در آن رفاه نهفته است باز شده اما گویا افرادی در داخل نمی گذارند که این رفاه فراگیر شود. آنها با این حرکت تمام کم و کاستی های عملکردی خود را به سمت و سوی رهبری نظام بکشانند و خود را بی تقصیر از همه اتفاقات جلوه دهند.

در این میان اگر بخواهیم از کنار هم صدایی اصلاح طلبان با بی بی سی و صدای آمریکا بگذریم. عده ای از سلبریتی هایی که به هر مسئله سیاسی و اجتماعی ای ورود می کنند خود را به این میدان رسانده اند و دست رسانه ای آنها از آستین اصلاحات بیرون زده است و سعی دارند بار دیگر با اقدامات خود مانند انتخابات 96 مردم را به اشتباهی دیگر دچار کنند. باید پرسید آیا این سلبریتی ها از گذشته خود و دامی که برای مردم پهن کردند تجربه نگرفتند که حالا خود را به این میدان رسانده اند و سعی دارند یک اتفاق اجتماعی که خودشان مسببان اصلی آن هستند را به ضرر منافع ملی به پایان برسانند.

گویا همیشه نام اصلاحات با تنش و آشوب روبه رو است. مطئنا ملت ایران هنوز هم فتنه 88 را فراموش نکرده است که اصلاح طلبان چگونه خود را همراه با رسانه های بیگانه به آب و آتش زدند تا منافع و اهداف شوم را به نتیجه برسانند اما نتوانستند و شاید در انتظارند تا روزی کینه شکستشان در 88 را پاسخ دهند. در انتخابات 98، که اصلاحات نمی تواند در آن هیچ گونه دفاعی از عملکرد خود داشته باشد بهترین فرصت است تا دوباره همه چیز به جریان بیفتد و آنها با تنش، جامعه را از خواسته های اصلی خود دور سازند و به سمت خواسته های سیاسی خود ببرند.

انتهای پیام/

منبع خبر : راه دانا

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
اصلاح طلبان   منافع ملی   شورش   اینستاگرام   اسفند   مقدسات   مقبولیت اجتماعی   غیر مستقیم   مجلس شورای اسلامی   قانون گذاری   چین   تبلیغات   مجلس دهم   اصلاح طلب   حجاب اجباری   آشوب   سیاسی و اجتماعی   شوراهای اسلامی شهر  
اخبار مرتبط
دو ضرورت انکارناپذیر برای اصلاح طلبان
ایرنا
درباره درخواست «آدم» شدن مجلس شورای اسلامی/ چرا کار به اینجا رسید؟
هم اندیشی
سالاری: استفاده ابزاری از نام شهدا برای منافع جناحی، ظلم به نظام است
شورا آنلاین
احزاب در کشور ما متعهد به گفتار و شعارهای شان نیستند
خبرگزاری خانه ملت
عارف: باید جریان اصلاحات را آسیب شناسی کرد
صدای ایران
اصولگراها و اصلاح طلبان قافیه را می بازند
مثلث
عارف خواستار آسیب شناسی عملکرد جریان اصلاحات شد
خرداد نیوز
صفارهرندی: اصلاح طلبان از رای آوردن لیست شان در تهران پشیمانند/ مردم دیگر فریب سلبریتی ها و وعده ها را نخورند
تیک نیوز
صفار هرندی: اصلاح طلبان از رای آوردن لیست شان در تهران پشیمانند/امیدواریم مردم دیگر فریب نخورند
ایسنا
صفار هرندی: امروز اصلاح طلبان هم از رای آوری لیست تهران خود در مجلس پشیمانند
ساعت 24
پاس گل نماینده جنوب استان بوشهر به مسیح علینژاد+سند
راه دانا
آیا اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس یازدهم لیست ارائه می کنند | انتقاد رییس فراکسیون نمایندگان ولایی از رویه رفتار و ادبیات با معلمان
خبرگزاری خانه ملت
به زیر کشیده شدن سبز اموی و پرچم سیاه داعش شما را افسرده کرد
مشرق نیوز
تاجگردون: مجلس دهم«آقا» ندارد/ خط قرمز جریان امید باید علی مطهری باشد/ مجلس امروز دستپخت ردصلاحیت ها است
ایران آنلاین
برخی اصولگرایان به درد مجلس می خورند/مجلس کنونی دستپخت رد صلاحیت های شورای نگهبان است
خبر دنا
پریشانی اردوگاه اصلاحات برای ائتلاف در انتخابات مجلس/ آیا منتقدان عارف شورای عالی را دور می زنند؟
باشگاه خبرنگاران
احمد حکیمی پور:تن دادن به سازوکار شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان اشتباه بزرگی بود / لیست مجلس و شورای شهر، در دقیقه 90 قربانی مناسبات پنهان شد / محفلی چند نفره لیست را به قربان گاه بردند / مشاجره کرباسچی و میردامادی محفل های پشت پرده را نشان داد
دیده بان ایران
لیست مجلس و شورای شهر، در دقیقه 90 قربانی مناسبات پنهان شد/ عارف گزارشی از عملکرد خود ارائه نداده است
رویداد 24
به وعده های اروپایی ها نباید چندان خوش بین باشیم
مردم سالاری
مردم به پسر فلان آیت الله هم ایراد می گیرند/اصلاح طلبان مثل آدم کتک خورده اند
شعار سال
اصولگرایان نسبت به اصلاح طلبان به اسلام توجه بیشتری دارند/ وزرای روحانی به او وفادار نیستند
رویداد 24
نماینده عضو پایداری: مردم به پسر فلان آیت الله هم ایراد می گیرند/اصلاح طلبان مثل آدم کتک خورده اند/عارف اعضای لیست امید را نمی شناخت
خبرآنلاین
نوباوه: وزرای روحانی به او وفادار نیستند
مثلث
اصولگرایان نسبت به اصلاح طلبان به اسلام توجه بیشتری دارند/ سر لیست اصلاح طلبان فقط تا نفر ششم لیست را می شناخت/ وزرای روحانی به او وفادار نیستند/ شورای نگهبان در برخی شهرستان ها عملکرد خوبی ندارد
خبرگزاری ایلنا
اولویت حزب ندا تشکیل مجلسی جوان، کارآمد و متخصص است
شبستان
مسعود گودرزی نماینده مجلس (بیوگرافی)
پول نیوز
شیوخ اصلاح طلب به میدان آمدند/ بازگشت به اوج با دوگانه مجمع روحانیون - شورای عالی سیاستگذاری؟
دیده بان ایران
ریش سفیدان اصلاح طلب دست به کار شدند/ بازگشت به اوج با دوگانه مجمع روحانیون - شورای عالی سیاستگذاری؟
اقتصاد نیوز
ریش سفیدی مجمع روحانیون /شیوخ اصلاح طلب پای کار آمدند
دنیای اقتصاد
حذف کامل یک جریان سیـاسی یعنی مهندسی انتخابات
روز نو
زیباکلام هم از محمود احمدی نژاد تعریف کرد
بهار نیوز
اصلاح طلبان نتوانستند انتظارات مردم را برآورده کنند
خبرگزاری ایلنا
زیباکلام: اصولگرایان ریاست جمهوری را در 1400 در اختیار خواهند گرفت/ خاتمی نارضایتی خود را به نوعی نشان داد
دیده بان ایران
بعد از فتنه عده ای از اصولگرایان به اصلاح طلبان نزدیک شدند/ لیدر اصولگرایی و همه کاره قدیمی جامعه روحانیت با اصلاح طلب ها شراکت می کند!/ برخی اصولگرایان قدیمی برای روحانی ستاد زدند/ می گویند اول انتخابات را ببریم، بعد بنشینیم سر سفره و برنامه بریزیم!
رجانیوز
لیست انتخاباتی اصلاح طلبان چه زمانی اعلام می شود؟
جام نیوز
لیست نهایی بعد از اظهار نظر شورای نگهبان اعلام می شود/ احزاب همچنان منتقد عملکرد شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان
باشگاه خبرنگاران
احزاب اصلاح طلب مستقل از شورای سیاستگذاری لیست انتخاباتی می دهند؟/ صوفی: امید داریم ایرادها رفع شود
خبرآنلاین
تراژدی عارف در بهارستان/ مقدمه چینی عارف برای ورود به رقابت های ریاست جمهوری؟
رویداد 24
تذکر آذرخش خو مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر به متخلفان انتخاباتی/ عده ای با شروع تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در حال دور زدن قانون هستند/ باید جلوی عوام فریب ها را گرفت/ متخلفان انتخاباتی را به شورای نگهبان معرفی خواهیم کرد
آرا نیوز
ائتلاف اصلاح طلبان یک تاکتیک موقتی و زودگذر است
شعار سال
اخبار مرتبط
bltایرنا : دو ضرورت انکارناپذیر برای اصلاح طلبان
bltهم اندیشی : درباره درخواست «آدم» شدن مجلس شورای اسلامی/ چرا کار به اینجا رسید؟
bltشورا آنلاین : سالاری: استفاده ابزاری از نام شهدا برای منافع جناحی، ظلم به نظام است
bltخبرگزاری خانه ملت : احزاب در کشور ما متعهد به گفتار و شعارهای شان نیستند
bltصدای ایران : عارف: باید جریان اصلاحات را آسیب شناسی کرد
bltمثلث : اصولگراها و اصلاح طلبان قافیه را می بازند
bltخرداد نیوز : عارف خواستار آسیب شناسی عملکرد جریان اصلاحات شد
bltتیک نیوز : صفارهرندی: اصلاح طلبان از رای آوردن لیست شان در تهران پشیمانند/ مردم دیگر فریب سلبریتی ها و وعده ها را نخورند
bltایسنا : صفار هرندی: اصلاح طلبان از رای آوردن لیست شان در تهران پشیمانند/امیدواریم مردم دیگر فریب نخورند
bltساعت 24 : صفار هرندی: امروز اصلاح طلبان هم از رای آوری لیست تهران خود در مجلس پشیمانند
bltراه دانا : پاس گل نماینده جنوب استان بوشهر به مسیح علینژاد+سند
bltخبرگزاری خانه ملت : آیا اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس یازدهم لیست ارائه می کنند | انتقاد رییس فراکسیون نمایندگان ولایی از رویه رفتار و ادبیات با معلمان
bltمشرق نیوز : به زیر کشیده شدن سبز اموی و پرچم سیاه داعش شما را افسرده کرد
bltایران آنلاین : تاجگردون: مجلس دهم«آقا» ندارد/ خط قرمز جریان امید باید علی مطهری باشد/ مجلس امروز دستپخت ردصلاحیت ها است
bltخبر دنا : برخی اصولگرایان به درد مجلس می خورند/مجلس کنونی دستپخت رد صلاحیت های شورای نگهبان است
bltباشگاه خبرنگاران : پریشانی اردوگاه اصلاحات برای ائتلاف در انتخابات مجلس/ آیا منتقدان عارف شورای عالی را دور می زنند؟
bltدیده بان ایران : احمد حکیمی پور:تن دادن به سازوکار شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان اشتباه بزرگی بود / لیست مجلس و شورای شهر، در دقیقه 90 قربانی مناسبات پنهان شد / محفلی چند نفره لیست را به قربان گاه بردند / مشاجره کرباسچی و میردامادی محفل های پشت پرده را نشان داد
bltرویداد 24 : لیست مجلس و شورای شهر، در دقیقه 90 قربانی مناسبات پنهان شد/ عارف گزارشی از عملکرد خود ارائه نداده است
bltمردم سالاری : به وعده های اروپایی ها نباید چندان خوش بین باشیم
bltشعار سال : مردم به پسر فلان آیت الله هم ایراد می گیرند/اصلاح طلبان مثل آدم کتک خورده اند
bltرویداد 24 : اصولگرایان نسبت به اصلاح طلبان به اسلام توجه بیشتری دارند/ وزرای روحانی به او وفادار نیستند
bltخبرآنلاین : نماینده عضو پایداری: مردم به پسر فلان آیت الله هم ایراد می گیرند/اصلاح طلبان مثل آدم کتک خورده اند/عارف اعضای لیست امید را نمی شناخت
bltمثلث : نوباوه: وزرای روحانی به او وفادار نیستند
bltخبرگزاری ایلنا : اصولگرایان نسبت به اصلاح طلبان به اسلام توجه بیشتری دارند/ سر لیست اصلاح طلبان فقط تا نفر ششم لیست را می شناخت/ وزرای روحانی به او وفادار نیستند/ شورای نگهبان در برخی شهرستان ها عملکرد خوبی ندارد
bltشبستان : اولویت حزب ندا تشکیل مجلسی جوان، کارآمد و متخصص است
bltپول نیوز : مسعود گودرزی نماینده مجلس (بیوگرافی)
bltدیده بان ایران : شیوخ اصلاح طلب به میدان آمدند/ بازگشت به اوج با دوگانه مجمع روحانیون - شورای عالی سیاستگذاری؟
bltاقتصاد نیوز : ریش سفیدان اصلاح طلب دست به کار شدند/ بازگشت به اوج با دوگانه مجمع روحانیون - شورای عالی سیاستگذاری؟
bltدنیای اقتصاد : ریش سفیدی مجمع روحانیون /شیوخ اصلاح طلب پای کار آمدند
bltروز نو : حذف کامل یک جریان سیـاسی یعنی مهندسی انتخابات
bltبهار نیوز : زیباکلام هم از محمود احمدی نژاد تعریف کرد
bltخبرگزاری ایلنا : اصلاح طلبان نتوانستند انتظارات مردم را برآورده کنند
bltدیده بان ایران : زیباکلام: اصولگرایان ریاست جمهوری را در 1400 در اختیار خواهند گرفت/ خاتمی نارضایتی خود را به نوعی نشان داد
bltرجانیوز : بعد از فتنه عده ای از اصولگرایان به اصلاح طلبان نزدیک شدند/ لیدر اصولگرایی و همه کاره قدیمی جامعه روحانیت با اصلاح طلب ها شراکت می کند!/ برخی اصولگرایان قدیمی برای روحانی ستاد زدند/ می گویند اول انتخابات را ببریم، بعد بنشینیم سر سفره و برنامه بریزیم!
bltجام نیوز : لیست انتخاباتی اصلاح طلبان چه زمانی اعلام می شود؟
bltباشگاه خبرنگاران : لیست نهایی بعد از اظهار نظر شورای نگهبان اعلام می شود/ احزاب همچنان منتقد عملکرد شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان
bltخبرآنلاین : احزاب اصلاح طلب مستقل از شورای سیاستگذاری لیست انتخاباتی می دهند؟/ صوفی: امید داریم ایرادها رفع شود
bltرویداد 24 : تراژدی عارف در بهارستان/ مقدمه چینی عارف برای ورود به رقابت های ریاست جمهوری؟
bltآرا نیوز : تذکر آذرخش خو مسئول مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر به متخلفان انتخاباتی/ عده ای با شروع تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در حال دور زدن قانون هستند/ باید جلوی عوام فریب ها را گرفت/ متخلفان انتخاباتی را به شورای نگهبان معرفی خواهیم کرد
bltشعار سال : ائتلاف اصلاح طلبان یک تاکتیک موقتی و زودگذر است
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.