مخبر - 1398/06/20 - نباید برخی تندروی ها در جامعه اجازه بروز پیدا کند/ مردم به اندازه کافی با غصه و سختی مواجه هستند

نباید برخی تندروی ها در جامعه اجازه بروز پیدا کند/ مردم به اندازه کافی با غصه و سختی مواجه هستند
امروز در شرایطی هستیم که باید حرف و ندای مردم را بهتر بشنویم و اگر می خواهیم در خیمه گاه امام حسین(ع) قرار داشته و روبروی یزید باشیم، وظیفه داریم که مشکلات مردم را برطرف کرده و مردم را تقویت کنیم تا از این پیچ تند عبور کنیم و بی تردید با ایستادگی و مقاومت دشمن را مأیوس خواهیم کرد و همه باید آگاه ...
نباید برخی تندروی ها در جامعه اجازه بروز پیدا کند/ مردم به اندازه کافی با غصه و سختی مواجه هستند

فرارو- رئیس جمهور با تأکید بر اینکه در سایه درس آموزی از ابا عبدالله حسین(ع) و حادثه کربلا، پیروزی نهایی از آن ملت ایران خواهد بود، اظهار داشت: امروز وظیفه اصلی همه مسئولان و کارگزاران نظام اعم از دولتی و غیردولتی و ایستادن واقعی در کنار امام حسین(ع)، تلاش برای رفع مشکلات مردم و یادآوری عزت و صبوری در برابر فشارهای حداکثری دشمنان به مردم است.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت با بیان اینکه امروز در شرایطی هستیم که درس آموزی از حادثه کربلا بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد، گفت: منطق دشمن اعمال فشار حداکثری بر ملت ایران است همچنان که در کربلا هم اعمالی انجام دادند که صرفاً بر مبنای فشار حداکثری و ظلم بیشتر بود و الا لشکر هزاران نفری در برابر 72 نفر نیازی به بستن آب نداشت.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: زمانی که در جنگ صفین لشکر امیر المؤمنین علی(ع) فرات را تصرف کرد عده ای از لشکریان پیشنهاد دادند که مانع از دسترسی لشکر دشمن به آب شوند، اما حضرت علی(ع) مانع آنها شد، در کربلا هم کسانی که خود را وارث همان خط می دانستند، به همان شکل در برابر امام حسین(ع) رفتار کردند، اما امام حسین(ع) کار علی وار انجام داد و نه تنها مانع از دسترسی دشمن نشد، بلکه، دستور داد مشک ها را پرآب کرده و لشکر حر را سیراب کرد به نحوی که حتی شخصاً مشک آب را در دهان یکی از آنها نهاد.

روحانی با تأکید بر اینکه منطق امام حسین(ع) منطق انسانیت، شرف و مردانگی است، تصریح کرد: امروز ما باید همان راه و مسیر را انتخاب کنیم، در حالی که دشمن فشار حداکثری را وارد می کند، مسیر ما ایستادگی و مقاومت است.

رئیس جمهور تأکید کرد: آمریکا باید بفهمد که جنگ طلبی و جنگ طلبان سودی ندارد و باید جنگ طلبان را کنار گذاشته و سیاست های جنگ طلبی و فشار حداکثری را رها کند.

روحانی گفت: منطق جمهوری اسلامی ایران استفاده از فناوری صلح آمیز هسته ای است و در برجام نیز منطق ما تعهد در برابر تعهد است، اگر آنها به تعهد خود عمل کنند ما نیز عمل می کنیم و اگر آن را ناقص عمل کنند ما نیز چنین خواهیم کرد.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: گام سوم کاهش تعهدات برجامی مهم ترین گام جمهوری اسلامی محسوب می شود و قابل مقایسه با دو گام قبلی نیست و اگر ضرورت داشته باشد در آینده باز هم گام های دیگر را برخواهیم داشت.

روحانی با بیان اینکه امروز چهره جمهوری اسلامی ایران در جهان به عنوان چهره ای صلح طلب و متعادل مطرح است، گفت: ما هیچگاه آغازگر تجاوز و تحریم نبودیم و ابتدائاً تعهد را نشکستیم و آنها بودند که تعهد را زیر پا گذاشتند و این منطق مهمی است که از آن برخوردار هستیم.

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه امروز بایستی روحیه وحدت و یگانگی در کشورمان بیش از هر زمان دیگری باشد، به اهمیت برگزاری انتخابات در ماه های آینده اشاره کرد و گفت: انتخابات باید موجب وحدت بیشتر در جامعه باشد و آحاد و اقشار مختلف مردم اعم از زنان و کارگران هر مشکلی که به ذهن شان می آید و احساس می کنند که حقوق شان مراعات نمی شود، راه اصلی برای کسب حق خودشان انتخابات است. باید در انتخابات دیدگاه های خود را اعلام کنند و افرادی را انتخاب کنند که حقوق شان را سریع تر و زودتر به دست شان برسانند و غیر از این هیچ راه دیگری وجود ندارد.

روحانی افزود: انتقاد و سخن گفتن هیچ ایرادی ندارد، اما راه اصلی برای پیروزی و رسیدن به حق بیشتر انتخابات است. باید در انتخابات حضور فعال داشته باشیم و نباید انتخابات مایه انشقاق و دودستگی در جامعه شود، بلکه باید به وحدت و انسجام بیشتر بینجامد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در شرایطی که دشمن همه فشارهای اقتصادی را بکار گرفته است. نباید برخی از تندروی ها و مسیرهای غیردقیق که مردم را آزار می دهد در جامعه اجازه بروز پیدا کند، چرا که مردم به اندازه کافی با غصه و سختی مواجه هستند و نباید اجازه داد که براساس بی دقتی ها غصه جدیدی بر مردم وارد شود.

روحانی تصریح کرد: امروز در شرایطی هستیم که باید حرف و ندای مردم را بهتر بشنویم و اگر می خواهیم در خیمه گاه امام حسین(ع) قرار داشته و روبروی یزید باشیم، وظیفه داریم که مشکلات مردم را برطرف کرده و مردم را تقویت کنیم تا از این پیچ تند عبور کنیم و بی تردید با ایستادگی و مقاومت دشمن را مأیوس خواهیم کرد و همه باید آگاه باشیم که اگر خدای ناکرده دچار اختلاف و دوقطبی شویم، راه برای پیروزی دشمن هموار و آسان خواهد شد.

رئیس جمهور با بیان اینکه در ماه های اخیر علیرغم فشار دشمن شاهد علائم مثبتی در عرصه های مختلف بویژه در زمینه اقتصادی هستیم، گفت: امروز همه شاخص ها بویژه در بورس، ارز خارجی و امیدی که در زمینه رشد اقتصادی و سرعت تولید ایجاد شده بسیار دلگرم کننده است و نشان دهنده این است که با ایستادگی و مقاومت خود می توانیم دشمن را مأیوس و به پیروزی برسیم.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از ملت بزرگ ایران و همه شیعیان و مسلمانان جهان به واسطه گرامیداشت ایام محرم و بویژه روز عاشورا، اظهار داشت: در این روز مردم یکبار دیگر حماسه حسینی را در سراسر جهان مقابل دیدگان جهانیان قرار دادند و نشان دادند که بعد از 1380 سال همچنان عاشورا زنده است و درس های عاشورا برای ملت ایران و همه ملت های جهان راهنمای اصلی برای آزادی، آزادگی، رادمردی و ایستادگی خواهد بود.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: اگر چه معبود همه بشریت خداوند بزرگ است و عبادت در برابر پروردگار متعال انجام می شود، اما در عین حال خداوند الگوهایی برای هدایت انسان ها قرار داده است و می فرماید در زندگی و سیره پیامبر برای شما الگوهایی است که می تواند شما را هدایت کند و خود پیامبر نیز فرمود که «حسینُ مِنی و انا من الحسین».

روحانی با تأکید بر اینکه امام حسین(ع) ادامه دهنده راه پیامبر(ص) و الگوی اصلاح امت پیامبر(ص) است، اظهار داشت: حرکت امام حسین(ع) نشان داد حتی در یک جامعه ای که در آن انقلاب پیامبر اسلام(ص) که بزرگترین حرکت تاریخی است، به وقوع پیوسته نیز احتمال انحراف وجود دارد، لذا همه باید یکی از وظایف اصلی خود را اصلاح جامعه و بازگشت آن به آرمان های بلند انقلاب بدانیم.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه مردم در این روزها یکبار دیگر همه درس هایی که از تاریخ و از قیام امام حسین(ع) آموخته را بازآفرینی می کنند، گفت: برای بیان حادثه کربلا و فداکاری های امام حسین(ع) بایستی همه ابعاد آن مورد توجه باشد، اینکه فقط یک بعد را مد نظر قرار داده و به ابعاد دیگر کمتر و یا اصلاً توجه نشود، ممکن است تابلوی ناقصی را در جلوی ما قرار دهد.

روحانی خاطر نشان کرد: حادثه کربلا حادثه بی نظیری در تاریخ بشریت بود و همه گام های امام حسین(ع) از مدینه تا کربلا و همچنین گام های خاندان ایشان از کربلا تا شام و در نهایت در مدینه درس آموز است.

رئیس جمهور افزود: امام حسین(ع) در این برهه بسیار مهم تاریخی به گونه ای رفتار کرد که هیچ کس حتی برای مخالفین نقطه ابهامی باقی نمانده است، رفتار امام حسین(ع) این چنین نبود که بگوید من حق و یادگار پیامبر اسلام(ص)، در برابر حکومت ظالمانه هستم، لذا سخنان و اقدامات شما ناصحیح است. بلکه امام حسین(ع) با همه زبان ها و منطق ها برای مخالفین، معاندین و حتی کوردلان استدلال می آورد.

روحانی خاطر نشان کرد: وقتی عمر بن سعد وارد کربلا شد و خواست فردی را به نمایندگی از طرف خود به سمت خیمه های امام حسین(ع) راهی کرده تا از اراده و برنامه امام حسین(ع) اطلاع پیدا کند به هر یک از بزرگان کوفه رو کرد، آنها امتناع کرده و می گفتند که خودشان از امضاء کنندگان دعوت امام حسین(ع) به کوفه هستند و منطق امام حسین(ع) در مواجهه با آنها این بود که مگر خودتان نگفتید بی سرپرست و بی امام هستید و بیایید ما را نجات دهید و اگر اکنون از گفته خود پشیمان هستید من برمی گردم و امام حسین(ع) به بهترین شکل ممکن منطق خود را مطرح کردند.

رئیس جمهور افزود: زمانی که لشکر حر اجازه حرکت به امام حسین(ع) و یارانش را نداد، عده ای از یاران امام تعداد محدود لشکر حر را مورد اشاره قرار داده و به امام(ع) گفتند که قبل از اینکه بقیه لشکریان وارد شوند، می توانیم لشکر حر را شکست دهیم، اما امام(ع) خطاب به آنها فرمود من آغازگر جنگ نخواهم بود.

روحانی گفت: حتی در روز عاشورا وقتی امام حسین(ع) در برابر لشکر دشمن قرار گرفت یکی از یاران امام حسین(ع) گفت: شمر در تیررس من است و می توانم او را از پا در بیاورم اما حضرت مانع شد و فرمود ما آغازگر جنگ نخواهیم بود و در جنگ صفین نیز هر چه به امام علی(ع) گفتند که فرصت مناسبی است تا به دشمن بتازیم، امیر المؤمنین(ع) نیز مانع از آغاز جنگ شدند.

رئیس جمهور افزود: این مهم ترین درس امام حسین(ع) در تاریخ کربلاست که متأسفانه همه درس های امام حسین(ع) به درستی تبیین نمی شود و به برخی از ابعاد توجه شده و برخی دیگر کمتر و یا اصلاً مورد توجه قرار نمی گیرد.

روحانی تصریح کرد: باید عین متن تاریخ کربلا که توسط بزرگانی چون شیخ مفید نوشته شده است، به عنوان منبع سخن مورد توجه قرار بگیرد، نه مواردی که بعضاً دلخواه و مورد علاقه است.

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه نباید حادثه عاشورا و کربلا به هیچ عنوان جناحی شود، گفت: اگر در مجالس عزای امام حسین(ع) سخنران و مداح بخواهد، حادثه عاشورا را در خدمت خود و جناح خود قرار دهد، این موضوع خیانت به ابا عبدالله الحسین(ع) است. امام حسین(ع) برای نجات همه انسان ها و الگوی همه بشریت است.

روحانی خاطر نشان کرد: خوشبختانه امسال موارد کمی از سخنان تفرقه انگیز شنیده شده و تعداد کسانی که به دنبال ایجاد دو قطبی کاذب بودند، اندک بوده و قابل اعتنا نیست و این از موفقیت های بزرگ ملت ایران است.

رئیس جمهور تصریح کرد: اگر به درستی از تاریخ کربلا استفاده کنیم، عاشورا موجب وحدت بیشتر جامعه خواهد بود و چنانچه از عاشورا و کربلا فاصله و اختلاف بوجود آمد، حتماً مسیر امام حسین(ع) را به درستی دنبال نکرده ایم.

روحانی با تأکید بر اینکه عشق به امام حسین(ع) باید همه ما را زیر یک خیمه و پرچم جمع کند، اظهار داشت: خیمه و پرچم امام حسین(ع)، پرچم وحدت، اتحاد و یگانگی است و همه علاقمندان به امام حسین(ع) باید در ایام تاسوعا و عاشورا وحدت مثال زدنی خود را به رخ جهانیان بکشانند و به دنیا بگویند که پرچم امام حسین(ع) پرچم در اهتزازی است که روز به روز عاشقان به انسانیت را جذب می کند.

رئیس جمهور تصریح کرد: پیروزی امام حسین(ع) در این نهضت، در سایه ایستادگی و صبوری بود و اگر چه به ظاهر از نظر نظامی لشکر ده ها هزار نفری یزید در برابر 72 یار امام حسین(ع) پیروز شد اما پیروزی فرهنگی و واقعی در تاریخ از آن امام حسین(ع) و یاران باوفایش است.

روحانی گفت: اگر امام حسین(ع) در برابر مشکلات صبوری نکرده و در برابر سخنان نادرست سر فرود می آورد، پیروزی و موفقیتی نیز حاصل نمی شد. همچنان که امام حسین(ع) خطاب به دشمن فرمود اگر پیشنهاد شما ذلت بار باشد و با منطق و آرمان ها و اصول ما سازگار نباشد، آن را نمی پذیریم.

رئیس جمهور تصریح کرد: مسیر امام حسین(ع) عزتمندانه و توأم با منطق و استدلال بود و امروز ما هم باید همان مسیر را انتخاب کنیم.

منبع خبر : فرارو

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
آمریکا   نظام جمهوری اسلامی ایران   امام علی علیه السلام   مشکلات مردم   رئیس جمهور   تندروی   دهان   فرات   خیمه   پیچ تند   غیردولتی   انشقاق   دودستگی   یزید   صلح آمیز   امام حسین علیه السلام   انسانیت   وحدت و انسجام   جنگ طلبان   صفین   ابا عبدالله   حسن روحانی   برجام   بانوان   مسئولان و کارگزاران نظام   کاهش تعهدات برجام  
اخبار مرتبط
گفت وگو| آشنا: تحولات دانش هسته ای ایران غرب را شگفت زده خواهد کرد
تسنیم
زمانی ملاقات می کنیم که بدانیم مشکلات مردم ما حل می شود/ تمهیدات وزارت ورزش برای حضور زنان در بازی ایران با کامبوج / نمی توانیم چشم مان را روی واقعیت ها ببندیم
خبرگزاری ایلنا
پناهیان مصداق دغدغه ی خود درباره ی «دوقطبی سازی» شده!
انصاف نیوز
روزنامه دولت به پناهیان: مصداق دغدغه تان نشوید
تیک نیوز
روزنامه دولت به پناهیان:مصداق دغدغه تان نشوید
بهار نیوز
آقای پناهیان مصداق دغدغه خود نشوید
ایران آنلاین
دشمن به دنبال خلع سلاح ایران اسلامی است/ عاشورا مکتب انسان سازی
مهر نیوز
حضور زنان در ورزشگاه ها به مصلحت نیست
شهدای ایران
روحانی در گفتگو با مکرون: مذاکره تحت تحریم، بی معناست!
شبکه الکوثر
مردم به اندازه کافی با غصه و سختی مواجه هستند
افق تازه
روحانی: آمریکا باید سیاست جنگ طلبی را کنار بگذارد
تیتر شهر
محمود واعظی:تا سلطانی فر نتواند فضای سکو ها را مناسب کند، ورود زنان به مصلحت نیست
شعار سال
برجام؛ تعهد در برابر تعهد!
بازار نیوز
کنایه روحانی به پناهیان : قابل اعتنا نیست
سیمرغ
آمریکا باید بفهمد جنگ طلبی سودی ندارد
شعار سال
روحانی: آمریکا باید سیاست جنگ طلبی و فشار حداکثری را رها کند/ منطق ما در برجام، تعهد در برابر تعهد است/ همه ابعاد زندگی سید الشهداء(ع) باید تبیین شود
صدای ایران
بورس؛ دلگرم کننده است
عصر مالی
روحانی: باید جنگ طلبان را کنار گذاشت
اعتدال
امروز ایستادن واقعی در کنار امام حسین(ع)، رفع مشکلات مردم است / دو قطبی سازی راه پیروزی دشمن را آسان می کند
شبستان
آمریکا باید بفهمد جنگ طلبی سودی ندارد/ نباید برخی تندروی ها در جامعه اجازه بروز پیدا کند
رویداد 24
روحانی: امروز در شرایطی هستیم که باید حرف مردم را بهتر بشنویم
پانا
ضروری باشد گام های دیگری را برای کاهش تعهدات برجامی برمی داریم
پایداری ملی
منطق ما در برجام ، تعهد در برابر تعهد است
قلم نیوز
روحانی: آمریکا باید بفهمد جنگ طلبی سودی ندارد / باید جنگ طلبان را کنار گذاشته و سیاست فشار حداکثری را رها کنند
خبر داغ
رئیس جمهور :نباید برخی تندروی ها در جامعه اجازه بروز پیدا کند/مردم به اندازه کافی با غصه و سختی مواجه هستند/حادثه عاشورا و کربلا نباید جناحی شود
روز نو
نباید برخی تندروی ها در جامعه اجازه بروز پیدا کند
تیتر شهر
رییس جمهور: نباید برخی تندروی ها در جامعه اجازه بروز پیدا کند/مردم به اندازه کافی با غصه و سختی مواجه هستند
نواندیش
اگر ضروری باشد گام های دیگری را برای کاهش تعهدات برجامی برمی داریم
خبرگزاری دانشجو
نباید اجازه داد با بی دقتی غصه جدیدی بر مردم وارد شود
ایران آنلاین
در صورت لزوم کاهش تعهدات را ادامه می دهیم | دشمن با مقاومت مایوس می شود
رسانیوز
روحانی: نباید برخی تندروی ها اجازه بروز پیدا کند
تابناک
رئیس جمهور: شاخص های اقتصادی دلگرم کننده هستند
بازار نیوز
منطق ایران استفاده از فناوری صلح آمیز هسته ای است
آنا نیوز
روحانی: گام های بعدی کاهش تعهدات برجامی را در صورت ضرورت برمی داریم
میزان
روحانی: ضروری باشد کاهش تعهدات برجامی را ادامه می دهیم
صراط
روحانی: آمریکا باید جنگ طلبان و سیاست جنگ طلبی را کنار بگذارد
تیتر یک
آمریکا باید بفهمد جنگ طلبی سودی ندارد/ باید جنگ طلبان را کنار گذاشته و سیاست فشار حداکثری را رها کنند
روز پلاس
روحانی: مردم به اندازه کافی با سختی مواجه اند، نباید غصه جدیدی بر مردم وارد شود| آمریکا جنگ طلبان را کنار بگذارد
آفتاب
در صورت لزوم، گام های دیگر کاهش تعهدات برجامی را برمی داریم/ آمریکا باید سیاست جنگ طلبی را کنار بگذارد
جوان آنلاین
تنها راه حل حسن روحانی برای رفع مشکلات زنان و کارگران: شرکت در انتخابات
بهار نیوز
اخبار مرتبط
bltتسنیم : گفت وگو| آشنا: تحولات دانش هسته ای ایران غرب را شگفت زده خواهد کرد
bltخبرگزاری ایلنا : زمانی ملاقات می کنیم که بدانیم مشکلات مردم ما حل می شود/ تمهیدات وزارت ورزش برای حضور زنان در بازی ایران با کامبوج / نمی توانیم چشم مان را روی واقعیت ها ببندیم
bltانصاف نیوز : پناهیان مصداق دغدغه ی خود درباره ی «دوقطبی سازی» شده!
bltتیک نیوز : روزنامه دولت به پناهیان: مصداق دغدغه تان نشوید
bltبهار نیوز : روزنامه دولت به پناهیان:مصداق دغدغه تان نشوید
bltایران آنلاین : آقای پناهیان مصداق دغدغه خود نشوید
bltمهر نیوز : دشمن به دنبال خلع سلاح ایران اسلامی است/ عاشورا مکتب انسان سازی
bltشهدای ایران : حضور زنان در ورزشگاه ها به مصلحت نیست
bltشبکه الکوثر : روحانی در گفتگو با مکرون: مذاکره تحت تحریم، بی معناست!
bltافق تازه : مردم به اندازه کافی با غصه و سختی مواجه هستند
bltتیتر شهر : روحانی: آمریکا باید سیاست جنگ طلبی را کنار بگذارد
bltشعار سال : محمود واعظی:تا سلطانی فر نتواند فضای سکو ها را مناسب کند، ورود زنان به مصلحت نیست
bltبازار نیوز : برجام؛ تعهد در برابر تعهد!
bltسیمرغ : کنایه روحانی به پناهیان : قابل اعتنا نیست
bltشعار سال : آمریکا باید بفهمد جنگ طلبی سودی ندارد
bltصدای ایران : روحانی: آمریکا باید سیاست جنگ طلبی و فشار حداکثری را رها کند/ منطق ما در برجام، تعهد در برابر تعهد است/ همه ابعاد زندگی سید الشهداء(ع) باید تبیین شود
bltعصر مالی : بورس؛ دلگرم کننده است
bltاعتدال : روحانی: باید جنگ طلبان را کنار گذاشت
bltشبستان : امروز ایستادن واقعی در کنار امام حسین(ع)، رفع مشکلات مردم است / دو قطبی سازی راه پیروزی دشمن را آسان می کند
bltرویداد 24 : آمریکا باید بفهمد جنگ طلبی سودی ندارد/ نباید برخی تندروی ها در جامعه اجازه بروز پیدا کند
bltپانا : روحانی: امروز در شرایطی هستیم که باید حرف مردم را بهتر بشنویم
bltپایداری ملی : ضروری باشد گام های دیگری را برای کاهش تعهدات برجامی برمی داریم
bltقلم نیوز : منطق ما در برجام ، تعهد در برابر تعهد است
bltخبر داغ : روحانی: آمریکا باید بفهمد جنگ طلبی سودی ندارد / باید جنگ طلبان را کنار گذاشته و سیاست فشار حداکثری را رها کنند
bltروز نو : رئیس جمهور :نباید برخی تندروی ها در جامعه اجازه بروز پیدا کند/مردم به اندازه کافی با غصه و سختی مواجه هستند/حادثه عاشورا و کربلا نباید جناحی شود
bltتیتر شهر : نباید برخی تندروی ها در جامعه اجازه بروز پیدا کند
bltنواندیش : رییس جمهور: نباید برخی تندروی ها در جامعه اجازه بروز پیدا کند/مردم به اندازه کافی با غصه و سختی مواجه هستند
bltخبرگزاری دانشجو : اگر ضروری باشد گام های دیگری را برای کاهش تعهدات برجامی برمی داریم
bltایران آنلاین : نباید اجازه داد با بی دقتی غصه جدیدی بر مردم وارد شود
bltرسانیوز : در صورت لزوم کاهش تعهدات را ادامه می دهیم | دشمن با مقاومت مایوس می شود
bltتابناک : روحانی: نباید برخی تندروی ها اجازه بروز پیدا کند
bltبازار نیوز : رئیس جمهور: شاخص های اقتصادی دلگرم کننده هستند
bltآنا نیوز : منطق ایران استفاده از فناوری صلح آمیز هسته ای است
bltمیزان : روحانی: گام های بعدی کاهش تعهدات برجامی را در صورت ضرورت برمی داریم
bltصراط : روحانی: ضروری باشد کاهش تعهدات برجامی را ادامه می دهیم
bltتیتر یک : روحانی: آمریکا باید جنگ طلبان و سیاست جنگ طلبی را کنار بگذارد
bltروز پلاس : آمریکا باید بفهمد جنگ طلبی سودی ندارد/ باید جنگ طلبان را کنار گذاشته و سیاست فشار حداکثری را رها کنند
bltآفتاب : روحانی: مردم به اندازه کافی با سختی مواجه اند، نباید غصه جدیدی بر مردم وارد شود| آمریکا جنگ طلبان را کنار بگذارد
bltجوان آنلاین : در صورت لزوم، گام های دیگر کاهش تعهدات برجامی را برمی داریم/ آمریکا باید سیاست جنگ طلبی را کنار بگذارد
bltبهار نیوز : تنها راه حل حسن روحانی برای رفع مشکلات زنان و کارگران: شرکت در انتخابات
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.