مخبر - 1398/06/19 - ندای امام حسین (ع) از گلوی همه مظلومان جهان خارج می شود

ندای امام حسین (ع) از گلوی همه مظلومان جهان خارج می شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سید حسن نصرالله در آغاز سخنرانی خود در مراسم عاشورای حسینی (ع) در ضاحیه در جنوب بیروت خطاب به عزاداران گفت: به همه شما که در اینجا گردهم آمده اید و همه شما وفاداران به سیره پیامبر اکرم (ص) سلام می فرستم و شما ثابت کردید که حقیقتا انصارالله هستید. وی افزود: از ...
ندای امام حسین (ع) از گلوی همه مظلومان جهان خارج می شود

ندای امام حسین (ع) از گلوی همه مظلومان جهان خارج می شود به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سید حسن نصرالله در آغاز سخنرانی خود در مراسم عاشورای حسینی (ع) در ضاحیه در جنوب بیروت خطاب به عزاداران گفت: به همه شما که در اینجا گردهم آمده اید و همه شما وفاداران به سیره پیامبر اکرم (ص) سلام می فرستم و شما ثابت کردید که حقیقتا انصارالله هستید.
وی افزود: از همه شما برای این حضور گسترده در این روز و شب های گذشته قدردانی و تشکر می کنم و این حضور بیانگر ایمان و عشق و محبت شما به اهل بیت (ع) است.
بیشتر بخوانید
سیدحسن نصرالله: امام خامنه ای فرمانده خیمه گاه مقاومت است
سرنگونی اولین پهپاد اسرائیلی پس از هشدار نصرالله؛ «وعده صادق» عملی شد
نصرالله تصریح کرد: در روز امام حسین (ع)، این حضور گسترده بیانگر لبیک شما به آن ندای تاریخی است. روز دهم ماه محرم در وسط صحرای کربلا و از قلب محاصره و خطر و در طول نسل ها. امروز احساس می کنیم که امام حسین (ع) ما را فرا می خواند. ندای امام حسین (ع) از گلوی همه مظلومان و آسیب دیده گان و مستضعفان در کشورمان و جهان بیرون می آید و در گوش همه انسان های شرافتمند جهان فریاد می زند و می گوید که " هل من ناصر ینصرنی "؟ امام حسین (ع) در ملکوت خویش لبیک و فریاد شما را می شنود و مشت های گره کرده شما را می بیند و احساس می کند که خون مطهرش حفظ شده است و پیامش همچنان طنین انداز است. بله، ایشان شما را می بینند.
موضوعات روز منطقه:
فلسطین
سید حسن نصرالله در اجتماع عزاداران حسینی به تحولات روز منطقه هم اشاره کرد و سخنان خود را از مسئله فلسطین شروع کرد و گفت:. مسئله فلسطین مسئله اصلی امت اسلامی است. ما بار دیگر همراه با ملت فلسطین تاکید می کنیم که امت اسلامی گزینه ای به جز مقاومت برای آزادسازی فلسطین ندارند. ما بر پایبندی ابدی خود به حمایت و پشتیبانی از مسئله فلسطین تاکید می کنیم. این موضع گیری هزینه زیادی به ما تحمیل می کند اما این همان پایبندی و تعهد ما است.
وی افزود: موضع فلسطینی ها رکن اساسی برای مقابله با نقشه آمریکایی – اسرائیلی است. این ملت از مسئله و مقدسات خود پاسداری و حفاظت خواهد کرد. ما پشتیبان ملت فلسطین و مقاومت دلاورانه آنها در کرانه باختری و غزه هستیم. ما همراه و پشتیبان اسیران ملت فلسطین در زندان های اشغالگران هستیم. ما همراه همه نیروهای مقاومت در سنگری واحد و نبردی واحد هستیم. ما در لبنان نیز بر پایبندی خود به حقوق طبیعی و مشروع ملت فلسطین به عنوان پناهندگان شرافتمند در خاک خود تاکید می کنیم. پناهندگانی که می خواهند و تلاش می کنند که به سرزمین خویش بازگردند.
یمن
دبیرکل حزب الله لبنان درباره یمن گفت: یمن و ملت آن استوار و سربلند باقی خواهند ماند و به مقابله با جنگ ظالمانه ادامه خواهند داد. جنگ علیه ملت یمن یک جنگ بیهوده است که باعث جنایت های ضد بشری علیه یمنی ها در سایه مشارکت آمریکا و انگلیس شده است. آنها زنان و کودکان یمنی را به قتل می رسانند و تنها دغدغه آنها نیز فروش سلاح و مهمات به نیروهای متجاوز به ملت یمن است.
سید حسن نصرالله افزود: اگر عربستان به این جنگ ادامه دهد، چیزی جز شکست و خفت و خواری ابدی بدست نخواهد آورد. (دروغ بودن) همه اهداف و شعارهایی که اینها برای توجیه جنگ خود علیه یمن مطرح کردند، برملا شده است. حوادث یمن گواه پوچی ادعاهای نیروهای متجاوز است. مقاصد آنها برملا می شود. کسانی که در اردوگاه متجاوزان هستند باید حقیقت اهداف عربستان و امارات در یمن را بفهمند و از این اردوگاه خارج شوند و سلاح خود را زمین گذاشته و وارد یک گفت وگوی ملی شوند که یمن یکپارچه و متحد خودشان را به آنها بازگرداند.. در هر صورت، امروز ما بار دیگر خواهان توقف تجاوزگری به یمن و ملت آن هستیم.
بحرین
دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه سخنان خود به تحولات بحرین اشاره کرد و در این باره گفت: ملت بحرین همچنان در رنج و مشقت به سرمی برند. رژیم بحرین بدنبال عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی و تبریک به آن و حمایت از همه تجاوزگری صهیونیست ها به فلسطین و لبنان سوریه می رود. به ملت بحرین می گوییم که شما در انقلاب مسالمت آمیز و فریادهای کوبنده خویش جهاد بزرگی در راه خداوند انجام می دهید و باید جهاد بزرگ شما ثمر دهد زیرا این وعده خداوند است و ما بار دیگر بر ایمان راسخ خود به حق و درستی و پایداری شما تاکید می کنیم و حامی و پشتیبان شما هستیم.
تحریم های آمریکا علیه ایران و محور مقاومت
سید حسن نصرالله تحریم های آمریکا علیه ایران و محور مقاومت را محکوم کرد و افزود : تحریم های آمریکا علیه ایران، سوریه و جنبش های مقاومت در فلسطین، لبنان و عراق محکوم است. این اقدام، تجاوزگری دولت آمریکا با فشار مالی و اقتصادی بعد از شکست در جنگ هایش علیه مقاومت در لبنان و فلسطین است. همچنین شکست سیاست آمریکا در جنگ های نیابتی اش در لبنان، سوریه و عراق است. مقاومت در لبنان از سالها پیش در لیست های تحریم قرار دارد و این امر چیز جدیدی نیست. اینکه این تجاوزگری گسترش یافته و شامل حال افراد دیگری در لبنان شود و شامل بانک هایی شود که رابطه ای با حزب الله ندارند؛ این امر نیاز به برخورد و کنشی متفاوت دارد. باید بازنگری کنیم و گزینه های خودمان را به خوبی بررسی کنیم.
وی در این زمینه خواستار حمایت دولت لبنان شد و افزود: دولت لبنان باید از لبنانی ها دفاع کرده و از آنها حفاظت و پاسداری کند، نه اینکه به سرعت در مسیر اجرای تمایلات و تصمیمات آمریکا در این زمینه حرکت کند. این پرونده باید باز شود زیرا وضعیت لبنان و اقتصاد لبنان هدف قرار گرفته است.
تجاوز پهپادی جدید اسرائیل به لبنان
سید حسن نصر الله با اشاره به تجاوز رژیم صهیونیستی به حریم هوایی لبنان گفت : لبنانی ها تلاش اخیر اسرائیل برای تغییر قواعد درگیری را خنثی کردند. هزاران موارد نقض (حاکمیت لبنان) وجود دارد اما در نهایت، خطوط قرمزی وجود دارد. تلاش اخیر اسرائیل علیه ضاحیه و ارسال پهپادهای بمب گذاری شده برای اجرای ترور، یک تجاوزگری بزرگ علیه ما بود. پاسخ مقاومت در میدان از طریق مرزها و پاسخ دیگرش دیروز با سرنگون کردن پهپاد اسرائیل در شهرک «رامیه» صورت گرفت. با وجود همه تهدید ها و ارعاب، ما قدرت بازدارندگی را که حافظ کشورمان است، تقویت می کنیم.
وی افزود: ارتش اسرائیل به یک ارتش هالیودی تبدیل شده است. شکستن خط قرمز به معنای دست کشیدن از قطعنامه 1701 نیست. اما باید به یاد داشت که اسرائیل به این قطعنامه احترام نمی گذارد.
دبیرکل حزب الله به رژیم صهیونیستی درباره تجاوز جدید به لبنان هشدار داد و تاکید کرد: اگر اسرائیل به هر شکلی به لبنان تجاوز و تعدی کند، این حق لبنانی ها است که از سرزمین خود دفاع کنند. پاسخ به این تجاوزگری به شکل مناسب و متناسب داده خواهد شد. از امروز به بعد خطوط قرمزی به هیچ وجه وجود ندارد.
سید حسن نصرالله در این باره گفت: لبنان خود را بر کشورهای جهان تحمیل می کند. همه بعد از تجاوزگری اخیر اسرائیل و قبل از پاسخ مقاومت و در جریان پاسخ مقاومت به آن با لبنان تماس گرفتند. لبنان باید بداند که با معادله ارتش، ملت و مقاومت قدرتمند است. کشوری در جهان نیست که با دولت لبنان تماس نگرفته باشد تا ما را از پاسخ به تجاوزگری اسرائیل باز دارد.
وضعیت اقتصادی لبنان
نصرالله در مسائل داخلی لبنان به وضعیت اقتصادی این کشور اشاره کرد و گفت: وضعیت اقتصادی در لبنان، وضعیت مایوس کننده نیست و در صورت وجود جدیت لازم، امکان رسیدگی و حل مسائل وجود دارد. همگان تاب تحمل بحران کنونی مالی لبنان را ندارند. این وضعیت علل و عواملی دارد که در صدر آن فساد و هدر دادن اموال و سوء مدیریت است. بار بزرگ بر دوش دولت است زیرا دولت مسئول هزینه کرد اموال عمومی است. دولت مسئول اجرای قانون است و لازم است که پویا شده و خلاء ها و راههای فرار و سوء استفاده در نهادهای عمومی را مسدود کنند.
وی افزود: همان طور که بودجه سال گذشته را بررسی کردیم، بودجه سال 2020 میلادی را نیز بررسی کردیم. مواضع ما همان مواضع گذشته است. ما هرگونه آسیب دیدن اقشار کم درآمد را نمی پذیریم. به جای اینکه به سراغ جیب فقرا برویم باید بدنبال پول های چپاول شده باشیم. این امر باید در راس گزینه های ما برای رسیدگی به وضعیت اقتصادی باشد.
هشدار به جنگ افروزان منطقه
سید حسن نصرالله درباره پیامدهای هرگونه جنگ علیه ایران هشدار داد و گفت: هرگونه پروژه جنگی علیه جمهوری اسلامی ایران را نمی پذیریم زیرا این جنگ منطقه را شعله ور و کشورها و ملت ها ویران خواهد کرد. این جنگ، جنگی علیه همه محور مقاومت خواهد بود و هدف آن نیز از بین بردن آخرین امیدها به بازپس گیری فلسطین واحد بود.امروز ما به عنوان بخشی از محور مقاومت موضع خود را تکرار می کنیم و می گوییم که در نبرد حق و باطل و نبرد حسین (ع) و یزید بی طرف نخواهیم بود. این جنگ فرضی پایان اسرائیل و سلطه و حضور آمریکا در منطقه خواهد بود. امام و رهبر و سید و حسین ما در این زمان حضرت آیه الله العظمی سید علی خامنه ای هستند. ایشان رهبر محور مقاومت و رهبر ما هستند. ایران قلب محور مقاومت و مرکز اساسی آن است.
دبیرکل حزب الله در پایان تاکید کرد: ما در محور مقاومت چیزی جز کسب پیروزیها و کرامت و حفظ و پاسداری از موجودیت و مقدسات ندیده ایم. محور مقاومت یگانه امید ملت های مظلوم و ستم دیده است.
منبع خبر : حزب الله نیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
لبنان   متجاوز   آمریکا   حزب الله لبنان   کرانه باختری   کودکان یمنی   نیروهای مقاومت   انصار الله   مهمات   مردم یمن   ماه محرم   حسن نصرالله   متجاوزان   مستضعفان   مقدسات   خیمه   بیروت   صحرای کربلا   فلسطینیان   اهل بیت   مساله فلسطین   نقشه آمریکایی   امت اسلام   رسول الله صلى الله علیه و سلم   مظلومان   جنایت   امام حسین علیه السلام   مراسم عاشورای حسینی   عربستان سعودی   نوار غزه   حادثه   یمن   بانوان   فلسطین   اسرائیل   انگلیس   فروش سلاح  
اخبار مرتبط
مهمان یمنی افق نو: شناخت امام خامنه ای نعمت بزرگی است/ طلبه ها باید مهمانان افق نو را بشناسند/ نمی گذاریم عربستان یک اسرائیل عربی شود
مشرق نیوز
دبیرکل حزب الله : آل سعود در سراشیبی پایان قرار گرفته است
ایرنا
پایان عمر دولت آل سعود نزدیک است/ عربستان دشمن 40 ساله انقلاب اسلامی/ روایتی زیبا از رابطه عاطفی حزب الله لبنان با حضرت آقا
شیرازه
نصرالله: پیروزی انقلاب اسلامی موازنه قدرت را در منطقه ایجاد کرد
فردا نیوز
پیروزی انقلاب اسلامی موازنه قدرت را در منطقه ایجاد کرد
ایسنا
دوباره می خواهند عربستان را بدوشند
پایداری ملی
دوباره می خواهند عربستان را بدوشند/ ترامپ برای دیدار با روحانی گدایی می کند
مردم نیوز
نصرالله: تصمیم مقابله با پهپادهای اسرائیلی، موثر بود
وانا نیوز
نصرالله: سعودی و امارات روی دولت از پیش باخته ترامپ حساب باز کرده اند
جوان آنلاین
دوباره می خواهند عربستان را بدوشند|ترامپ برای دیدار با روحانی گدایی می کند
رسانیوز
سید حسن نصرالله : ترامپ برای گفت وگو با روحانی التماس می کند
مثلث
سیدحسن نصرالله: دوباره می خواهند عربستان را بدوشند/ ترامپ برای دیدار با روحانی گدایی می کند
قدس آنلاین
«اشتباهی از آمریکا سر بزند دیگر «ریاض» باقی نخواهد ماند»
انصاف نیوز
نصرالله: دوباره می خواهند عربستان را بدوشند/ ترامپ برای دیدار با روحانی گدایی می کند
خبرآنلاین
دو قطبی جدید جهان امروز؛ خیمه شب بازی سخنگوی ائتلاف سعودی
تسنیم
آقای ترامپ! سوره فیل را بخوان
مشرق نیوز
نشست سازمان همکاری اسلامی علیه ادعای نتانیاهو
شبکه الکوثر
جنگ علیه مقاومت، پایان اسرائیل خواهد بود
آریا
سید حسن نصرالله : امام خامنه ای حسین زمان است
شبکه الکوثر
ملت یمن امروز نماد مظلومیت، محاصره و غربت است
شهدای ایران
شعار ما «هیهات منا الذله» است و هرگز تسلیم نمی شویم
خبرگزاری ایلنا
از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد
پایداری ملی
رهبر انقلاب اسلامی فرمانده خیمه گاه مقاومت است
ایران آنلاین
سید حسن نصرالله: از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد
فردا نیوز
سید حسن نصرالله: از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد/ به تجاوزات به شکل مناسب پاسخ می دهیم
آرمان پرس
از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد/ به تجاوزات به شکل مناسب پاسخ می دهیم
بولتن نیوز
ارتش اسرائیل یک ارتش هالیوودی ناتوان است/ خامنه ای حسین زمان است
رویداد 24
هر جنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود/ امام خامنه ای حسین زمان ماست
598
هر جنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
بلاغ مازندران
نصرالله: حسین ما در این زمان آیت الله خامنه ای است/ اگر هزار بار هم کشته شویم فرزند حسین (ع) را ترک نمی کنیم
پارسینه
هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
رسانیوز
نصرالله: آیت الله خامنه ای حسین زمان است
تابناک
هرجنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهدبود/جنگ عربستان دریمن چیزی جزشکست وننگ ابدی برایش نخواهد داشت
هم اندیشی
سید حسن نصرالله: آیت الله خامنه ای حسین زمان است
عصر ایران
سید حسن نصرالله: ندای هل من ناصر ینصرنی امام حسین در هر زمانی به گوش می رسد
آفتاب
قواعد بازدارندگی را تثبیت کرده ایم/ هر جنگی علیه ایران به نابودی اسرائیل می انجامد
خبرگزاری دفاع مقدس
نصرالله: آیت الله خامنه ای سید ما، رهبر ما و حسین زمان ماست
فرارو
سیدحسن نصرالله: اسرائیل فقط در فیلم های هالیوودی شکست ناپذیر است
فردا نیوز
سید حسن نصرالله : هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
انتخاب
گزینه ای جز مقاومت برای لبنان و فلسطین وجود ندارد
ایکنا
اخبار مرتبط
bltمشرق نیوز : مهمان یمنی افق نو: شناخت امام خامنه ای نعمت بزرگی است/ طلبه ها باید مهمانان افق نو را بشناسند/ نمی گذاریم عربستان یک اسرائیل عربی شود
bltایرنا : دبیرکل حزب الله : آل سعود در سراشیبی پایان قرار گرفته است
bltشیرازه : پایان عمر دولت آل سعود نزدیک است/ عربستان دشمن 40 ساله انقلاب اسلامی/ روایتی زیبا از رابطه عاطفی حزب الله لبنان با حضرت آقا
bltفردا نیوز : نصرالله: پیروزی انقلاب اسلامی موازنه قدرت را در منطقه ایجاد کرد
bltایسنا : پیروزی انقلاب اسلامی موازنه قدرت را در منطقه ایجاد کرد
bltپایداری ملی : دوباره می خواهند عربستان را بدوشند
bltمردم نیوز : دوباره می خواهند عربستان را بدوشند/ ترامپ برای دیدار با روحانی گدایی می کند
bltوانا نیوز : نصرالله: تصمیم مقابله با پهپادهای اسرائیلی، موثر بود
bltجوان آنلاین : نصرالله: سعودی و امارات روی دولت از پیش باخته ترامپ حساب باز کرده اند
bltرسانیوز : دوباره می خواهند عربستان را بدوشند|ترامپ برای دیدار با روحانی گدایی می کند
bltمثلث : سید حسن نصرالله : ترامپ برای گفت وگو با روحانی التماس می کند
bltقدس آنلاین : سیدحسن نصرالله: دوباره می خواهند عربستان را بدوشند/ ترامپ برای دیدار با روحانی گدایی می کند
bltانصاف نیوز : «اشتباهی از آمریکا سر بزند دیگر «ریاض» باقی نخواهد ماند»
bltخبرآنلاین : نصرالله: دوباره می خواهند عربستان را بدوشند/ ترامپ برای دیدار با روحانی گدایی می کند
bltتسنیم : دو قطبی جدید جهان امروز؛ خیمه شب بازی سخنگوی ائتلاف سعودی
bltمشرق نیوز : آقای ترامپ! سوره فیل را بخوان
bltشبکه الکوثر : نشست سازمان همکاری اسلامی علیه ادعای نتانیاهو
bltآریا : جنگ علیه مقاومت، پایان اسرائیل خواهد بود
bltشبکه الکوثر : سید حسن نصرالله : امام خامنه ای حسین زمان است
bltشهدای ایران : ملت یمن امروز نماد مظلومیت، محاصره و غربت است
bltخبرگزاری ایلنا : شعار ما «هیهات منا الذله» است و هرگز تسلیم نمی شویم
bltپایداری ملی : از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد
bltایران آنلاین : رهبر انقلاب اسلامی فرمانده خیمه گاه مقاومت است
bltفردا نیوز : سید حسن نصرالله: از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد
bltآرمان پرس : سید حسن نصرالله: از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد/ به تجاوزات به شکل مناسب پاسخ می دهیم
bltبولتن نیوز : از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد/ به تجاوزات به شکل مناسب پاسخ می دهیم
bltرویداد 24 : ارتش اسرائیل یک ارتش هالیوودی ناتوان است/ خامنه ای حسین زمان است
blt598 : هر جنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود/ امام خامنه ای حسین زمان ماست
bltبلاغ مازندران : هر جنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
bltپارسینه : نصرالله: حسین ما در این زمان آیت الله خامنه ای است/ اگر هزار بار هم کشته شویم فرزند حسین (ع) را ترک نمی کنیم
bltرسانیوز : هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
bltتابناک : نصرالله: آیت الله خامنه ای حسین زمان است
bltهم اندیشی : هرجنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهدبود/جنگ عربستان دریمن چیزی جزشکست وننگ ابدی برایش نخواهد داشت
bltعصر ایران : سید حسن نصرالله: آیت الله خامنه ای حسین زمان است
bltآفتاب : سید حسن نصرالله: ندای هل من ناصر ینصرنی امام حسین در هر زمانی به گوش می رسد
bltخبرگزاری دفاع مقدس : قواعد بازدارندگی را تثبیت کرده ایم/ هر جنگی علیه ایران به نابودی اسرائیل می انجامد
bltفرارو : نصرالله: آیت الله خامنه ای سید ما، رهبر ما و حسین زمان ماست
bltفردا نیوز : سیدحسن نصرالله: اسرائیل فقط در فیلم های هالیوودی شکست ناپذیر است
bltانتخاب : سید حسن نصرالله : هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
bltایکنا : گزینه ای جز مقاومت برای لبنان و فلسطین وجود ندارد
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.