مخبر - 1398/06/19 - نصرالله: ارتش اسرائیل هالیوودی شده؛ هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود

نصرالله: ارتش اسرائیل هالیوودی شده؛ هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سید حسن نصرالله در سخنرانی روز عاشورای سال 1441 بار دیگر بر تعهد مقاومت بر حمایت از فلسطین تأکید کرد و ضمن درخواست برای متوقف شدن جنگ علیه یمن، «جهاد مردم بحرین» را داری ثمر توصیف کرد و گفت، تحریم های مالی آمریکا علیه مقاومت و اعضای آن، ناشی از شکست آمریکا در ...
نصرالله: ارتش اسرائیل هالیوودی شده؛ هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سید حسن نصرالله در سخنرانی روز عاشورای سال 1441 بار دیگر بر تعهد مقاومت بر حمایت از فلسطین تأکید کرد و ضمن درخواست برای متوقف شدن جنگ علیه یمن، «جهاد مردم بحرین» را داری ثمر توصیف کرد و گفت، تحریم های مالی آمریکا علیه مقاومت و اعضای آن، ناشی از شکست آمریکا در جنگ هایی است که در منطقه داشته است. 

نصرالله در سخنان روز عاشورا، بار دیگر درباره هر گونه اقدام نظامی علیه ایران هشدار داد و گفت، اگر کسانی فکر می کنند که این چنین جنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان محور مقاومت خواهد بود بدانند که این جنگ به معنای پایان اسرائیل و سلطه آمریکا در منطقه خواهد بود.

دبیر کل حزب الله، قدرت مقاومت را به رژیم صهیونیستی گوشزد کرد و ضمن بیان آنکه دشمن برای نخستین بار برای خود کمربندی امنیتی به عمق هفت کیلومتر داخل مرز ایجاد می کند، هشدار داد که اگر بار دیگر به لبنان تجاوز شود، مقاومت به صورت مناسب و متناسب پاسخ خواهد داد و دیگر هیچ خط قرمزی برای مقاومت وجود ندارد.

مشروح سخنرانی

نصرالله ضمن تشکر از عزاداران حسینی در سراسر لبنان و دیگر نقاط، حضور گسترده مردم در مراسم عزاداری روز عاشورا را پاسخی به ندای تاریخی امام حسین علیه السلام در کربلا در قلب محاصره آن روز دانست و گفت، صدای آن روز امام حسین امروز از گلوی هر فرد مظلوم محاصره شده در این زمانه بیرون می آید.

به گزارش شبکه المنار، نصرالله گفت: این حضور گسترده، بیان کننده لبیک شما به آن ندای تاریخی در روز دهم ماه محرم الحرام در قلب صحرای کربلاست؛ روزی که در محاصره و خطر بود. بعد از آمدن نسل های متوالی، امروز حس می کنیم که امام حسین ما را صدا می زند و همینطور نسل های بعد تا روز قیامت را. صدای حسین از حنجره همه مظلومان و ستمدیدگان و مستضعفان در کشور ما و سراسر دنیا بیرون می آید و فریاد می زند که آیا یاری کننده ای هست که مرا یاری کند؟.

فلسطین نقطه اتکای مبارزه با طرح آمریکا و اسرائیل است

نصرالله با اشاره به موضوع فلسطین، اعلام کرد که سخنانش را با موضوع فلسطین آغاز می کند. او گفت، مقاومت در کنار مردم فلسطین و حقوق آنان ایستاده و خود را به آن متعهد می داند.

نصرالله گفت: فلسطین، موضوع اصلی ماست و بار دیگر همراه مردم خود اعلام می کنیم که امت ما راهی جز مقاومت به عنوان راهی برای آزادسازی فلسطین ندارد. ما تعهد ابدی خود به آرمان فلسطین را بار دیگر اعلام می کنیم هر چند که این موضع برای ما هزینه زیادی داشته است اما باید بگوییم که آرمان فلسطین، نقطه اتکای اصلی برای مقابله با پروژه آمریکایی اسرائیلی در منطقه است. ملت فلسطین از آرمان و مقدسات خود حمایت خواهد کرد. ما در کنار مردم فلسطین و مقاومت آنان در کرانه باختری و غزه و اسرای فلسطین در زندان های اشغالگران ایستاده ایم و با مقاومت آنان در یک سنگریم. ما در لبنان اعلام می کنیم که به حقوق آوارگان فلسطینی حاضر در لبنان پایبند هستیم؛ آوارگانی که خواستار بازگشت به سرزمین خود هستند.

جنگ عربستان در یمن چیزی جز شکست و ننگ ابدی برایش نخواهد داشت

نصرالله در خصوص یمن گفت: در یمن نیز سال جدید هجری قمری و عاشورا و کربلای جدیدی آمد. ملت یمن امروز نماد مظلومیت، محاصره، غربت است، همانطور که امام حسین در کربلا غریب بود. جنگ علیه یمن در سایه سکوت دنیا و شراکت آمریکا و انگلیس ادامه دارد و زنان و بچه های یمنی با سلاح این کشورها کشته می شوند. ادامه جنگ عربستان و امارات برای آنان چیزی جز شکست، خواری و ننگ ابدی و تاریخی و عذاب در قیامت نخواهد داشت. 

وی افزود: هیچ یک از اهدافی که عربستان و امارات اعلام کرده بودند محقق نشده است. و آنچه در جنوب یمن [جنگ نیابتی ریاض و ابوظبی] در جریان است، دروغ آنان درباره حمایت از "دولت قانونی" یمن را نشان داد و نشان داد که طرح هایشان با هدف تجزیه یمن و برای تضعیف و استضعاف آن است. روشن شد که همه شعارهایشان برای توجیه آغاز جنگ علیه یمن دروغ بود. آنها به منابع و ثروت یمن طمع دارند. آنها به بهانه آنچه آن را نفوذ ایران در یمن می خواندند به این کشور حمله کردند. وقتش رسیده که همه یمنی ها بدانند که حقیقت اهداف سعودی و اماراتی در یمن چیست و از تکیه بر اردوگاه متجاوزان دست بردارند وسلاح شان را زمین بگذارند و وارد گفت وگوی ملی شوند و یمن یکپارچه خود را پس بگیرند. به هر حال امروز بار دیگر ما درخواست خود برای توقف جنگ در یمن را تکرار می کنیم. 

جهاد مردم بحرین به ثمر خواهد نشست

نصرالله در خصوص بحرین نیز گفت، در بحرین مردم هنوز در رنج هستند. سال هجری قمری جدید از راه رسید و مردم تحت رنج دولت خائن هستند که آنان را در ایام محرم تحت فشار قرار داده است. دولت به خطیبان و علمای دینی ظلم می کند و به سوی عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی حرکت کرده است و بدتر آنکه به این رژیم تبریک می گوید و از تجاوز صهیونیست ها به فلسطین و لبنان و سوریه حمایت می کند. میزبانی بحرین از کنفرانس اقتصادی [طرح] معامله قرن علیه فلسطین، خیانتی دیگر بود که از خود نشان داد.  امروز خطاب به مردم بحرین می گوییم که شما با انقلاب مسالمت آمیز و فریادهایتان، جهاد بزرگی در راه خدا می کنید. جهاد بزرگ شما به ثمر خواهد نشست و این وعده خدا به مجاهدان صادق است و اینجا با شما اعلام همبستگی می کنیم.

تحریم های مالی آمریکا ناشی از شکست های قبلی است

دبیر کل حزب الله درباره تحریم های آمریکا را «محکوم» دانست و گفت، این تحریم ها ظالمانه است. این تحریم ها علیه ایران و سوریه و جنبش های مقاومت در فلسطین، لبنان و عراق، تجاوزی است که دولت آمریکا بعد از شکست در دور چیز، حالا فشار مالی وارد می کند؛ اول جنگ های اسرائیل در فلسطین و لبنان. اسرائیل نتوانست هیچ یک از اهداف خود را در این جنگ ها محقق کند و دوم شکست آمریکا در جنگ های نیابتی که از طریق گروه های تکفیری در لبنان، سوریه و عراق آغاز کرد. مقاومت در لبنان از سال های دور در لیست تحریم و تروریسم آمریکا قرار داشته و این مسئله، جدید نیست. این امر [تحریم های مالی] برای کمک به اسرائیل است. اما درباره تحریم بانک ها در لبنان باید بگویم که حزب الله در آنها پولی ندارد. ما در حزب الله باید درباره گزینه های خود بازنگری کنیم و خوب آن را بررسی کنیم. تا الان وقتی فشار بر خود ما در مقاومت بود می گفتیم که تحمل می کنیم اما زمانیکه این ظلم به مردم تعمیم داده شده باید با آن مقابله کنیم. 

نصرالله در خصوص مسائل لبنان و تجاوزهای رژیم صهیونیستی نیز گفت، لبنانی ها تلاش اخیر اسرائیل برای تغییر قواعد نبرد که از سال 2006 جریان داشت، ناکام گذاشتند. اسرائیل در سال هزاران بار حریم لبنان را نقض می کرد و کرده است.اما خطوط قرمزی وجود داشت [که اسرائیل آن را نقض کرد]. تلاش اخیر و تجاوز اخیر به ضاحیه و ارسال پهپادهای بمب گذاری شده تجاوزی بزرگ بود. موضع رسمی، سیاسی و مردمی لبنان قوی و خیلی بزرگ بود. مقاومت هم پاسخ داد. یک پاسخ در عمق مرز فلسطین اشغالی بود و یک پاسخ ساقط کردن پهپاد اسرائیلی بود. امروز بر خلاف همه تهدیدها ما قدرت بازدارندگی خود را که از لبنان حفاظت می کند، تقویت کردیم. 

ارتش اسرائیل به ارتشی هالیوودی تبدیل شده است

نصرالله گفت، اخیرا ما شاهد آدمک هایی بودیم که ارتش اسرائیل در خودروهای نظامی در مرز گذاشته بود تا حزب الله را فریب بدهد. فرض کنیم که شما فریب دادید. نکته مهم این است که ارتشی که تا دیروز می گفتید شکست ناپذیر است امروز اینقدر سست و ضعیف شده که روی به کارهای هالیوودی شبیه فیلم های سینمایی آورده است. دشمن پیشتر در سال های گذشته (دهه هفتا و هشتاد قرن گذشته) برای خود نوار امنیتی ایجاد می کرد... اما امروز به جایی رسیده که از بیم پاسخ مقاومت کل مرز را تخلیه می کند... یکی از مظاهر قدرت مقاومت این است که دشمن اسرائیلی برای اولین بار از مرز فلسطین، یک کمربند امنیتی [از بیم پاسخ مقاومت] برای خود به عمق هفت کیلومتر ایجاد و همه پایگاه هایش در آن را تخلیه کرد.

نصرالله در پاسخ به برخی مقامات لبنانی که گفته بودند، لبنان همچنان به خطوط قرمزی مثل قطعنامه جنگ سال 2006 پایبند است، گفت: امروز زمانیکه ما از کنار گذاشتن خطوط قرمز [در مقابله با رژیم صهیونیستی] صحبت می کنیم منظورمان این نیست که به قطعنامه 1701 متعهد نخواهیم بود. شما می دانید که اسرائیل هیچگاه به آن پایبند نبوده است... لبنان به این قطعنامه احترام می گذارد و حزب الله بخشی از دولت است. اما این موضوع یک چیز است و تجاوز اسرائیل به لبنان یا نقض حریم آن یا حمله از طریق پهپادها یا طرق دیگر، چیزی دیگری است که مقاومت و لبنان حق دارند که از خود و کرامت و عِرض و آبرو و حاکمیت خود حمایت کنند. جدای از جنجال داخلی و تهدیدهای خارج، در روز امام حسین تکرار می کنیم که رزمندگان مقاومت قواعد بازدارندگی را تثبیت کردند و اگر بار دیگر به لبنان تجاوز شود، مقاومت به صورت مناسب و متناسب پاسخ خواهد داد و دیگر هیچ خط قرمزی برای مقاومت وجود ندارد. 

نصرالله با اشاره به مواضع اخیر سران لبنان گفت، امروز لبنان احترام خود را بر همه تحمیل کرده است. آمریکایی ها تماس گرفتند، آلمانی ها، انگلیسی ها، فرانسوی ها، مصری ها و خیلی های دیگر قبل از پاسخ مقاومت و هنگام پاسخ مقاومت تماس گرفتند. زمانیکه نماینده آمریکا و دوست اسرائیل می آید و می خواهد با روسای لبنان درباره مسائل مرزی، گازی و نفتی مذاکره کند، سران لبنان باید بدانند که محترم هستند. امانتی که بر عهده سران کشور برای حفاظت از حقوق نفتی، گازی، آبی و خاکی هست، امانت سنگینی است. 

هر جنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود

نصرالله در پایان سخنان خود به تهدیدها علیه ایران نیز پاسخ داد و گفت: ما هر گونه جنگ علیه ایران را رد می کنیم و آن را جنگی علیه کل محور مقاومت می دانیم که خیلی از کشورها را نابود خواهد کرد... در روز عاشورا موضع خود را به عنوان بخشی از محور مقاومت بار دیگر صراحتاً اعلام می کنیم و می گوییم ما بی طرف نیستیم. آنانکه فکر می کنند این جنگ احتمالی، پایان محور مقاومت است، بدانند که این جنگ احتمالی پایان اسرائیل و هیمنه و سلطه و حضور آمریکا در منطقه خواهد بود. این محور که در رأس آن امام خامنه ای ایستاده، اینجا به دنیا اعلام می کنیم که آیت الله عظمی سید علی خامنه ای سید ما و رهبر ما، حسین زمان ماست. 

نصرالله مثل سخنان شب گذشته خود بار دیگر اعلام کرد: به آقا، سید و رهبر خود می گوییم، ای حسین زمان ما، همچنانکه یاران امام حسین در شب عاشورا گفتند، ما هم می گوییم که والله ای سرور و امام ما، اگر همه ما کشته شویم و بدانیم که کشته می شویم و ما را می سوزانند سپس زنده می شویم و این کار را هزار بار با ما بکنند، ای حسین زمانه، تو را تنها نخواهیم گذاشت.

دبیر کل حزب الله گفت، ما در این محور، جز پیروزی، عزت و حفظ مقدسات و حاکمیت خود ندیدیم. این محور تنها امید ملت های مستعضف است. اما حساب باز کردن روی آمریکا یا غرب که هر دو مطلقا از اسرائیل حمایت می کنند، حسابی شکست خورده است. ما بر اینها و دروغ هایشان تکیه نمی کنیم. تکیه ما بر مردم و جنبش های مقاومت، جهاد خودمان، روحیه حسینی خود و محور مقاومت است... امروز در سالروز عاشوراء بار دیگر تأکید می کنیم و تکرار می کنیم امروز، فردا و تا همیشه لبیک یا حسین. 


نصرالله در حال سخنرانی در روز عاشوراء

 

در حال تکمیل...

انتهای پیام/ص 

 


منبع خبر : فارس

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
لبنان   آمریکا   کرانه باختری   المنار   محور مقاومت   قیامت   حنجره   محرم الحرام   مظلومیت   مستضعفان   غربت   مقدسات   روز قیامت   عذاب   فلسطینیان   آوارگان فلسطینی   نسل های   مظلومان   امام حسین علیه السلام   عربستان سعودی   نوار غزه   یمن   بین الملل   رژیم صهیونیستی   بانوان   فلسطین   اسرائیل   امارات متحده عربی   انگلیس   حضور گسترده مردم   یمنی   آرمان فلسطین   حمایت از فلسطین   اقدام نظامی علیه ایران  
اخبار مرتبط
نصرالله: سعودی و امارات روی دولت از پیش باخته ترامپ حساب باز کرده اند
جوان آنلاین
آیا استعفای بولتون ادامه نخست وزیری نتانیاهو را به خطر می اندازد؟
انتخاب
سید حسن نصرالله : امام خامنه ای حسین زمان است
شبکه الکوثر
ملت یمن امروز نماد مظلومیت، محاصره و غربت است
شهدای ایران
از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد
پایداری ملی
رهبر انقلاب اسلامی فرمانده خیمه گاه مقاومت است
ایران آنلاین
سید حسن نصرالله: از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد
فردا نیوز
سید حسن نصرالله: از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد/ به تجاوزات به شکل مناسب پاسخ می دهیم
آرمان پرس
نصرالله: ارتش اسرائیل هالیوودی شده؛ هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
ملیت
از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد/ به تجاوزات به شکل مناسب پاسخ می دهیم
بولتن نیوز
ارتش اسرائیل یک ارتش هالیوودی ناتوان است/ خامنه ای حسین زمان است
رویداد 24
هر جنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود/ امام خامنه ای حسین زمان ماست
598
هر جنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
بلاغ مازندران
نصرالله: حسین ما در این زمان آیت الله خامنه ای است/ اگر هزار بار هم کشته شویم فرزند حسین (ع) را ترک نمی کنیم
پارسینه
هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
رسانیوز
نصرالله: آیت الله خامنه ای حسین زمان است
تابناک
هرجنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهدبود/جنگ عربستان دریمن چیزی جزشکست وننگ ابدی برایش نخواهد داشت
هم اندیشی
سید حسن نصرالله: آیت الله خامنه ای حسین زمان است
عصر ایران
سید حسن نصرالله: ندای هل من ناصر ینصرنی امام حسین در هر زمانی به گوش می رسد
آفتاب
قواعد بازدارندگی را تثبیت کرده ایم/ هر جنگی علیه ایران به نابودی اسرائیل می انجامد
خبرگزاری دفاع مقدس
نصرالله: آیت الله خامنه ای سید ما، رهبر ما و حسین زمان ماست
فرارو
سید حسن نصرالله : هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
انتخاب
گزینه ای جز مقاومت برای لبنان و فلسطین وجود ندارد
ایکنا
امام خامنه ای و ایران قلب مقاومت هستند/اسرائیل فقط در فیلم های هالیوودی شکست ناپذیر است
آنا نیوز
ندای «هل من ناصر ینصرنی» امام حسین(ع) ندای همه مستضعفان جهان است/ مخالفت با توطئه جنگ علیه ایران
آنا نیوز
ارتش اسرائیل هالیوودی شده؛ هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
قدس آنلاین
سید حسن نصرالله: اسرائیل فقط در فیلم های هالیوودی شکست ناپذیر است
افکار نیوز
سخنرانی سیدحسن نصرالله درروز عاشورا
جهان نیوز
سید حسن نصرالله: ارتش اسرائیل یک ارتش هالیوودی ناتوان است/ آیت الله خامنه ای حسین زمان است
ایران خبر
ارتش اسرائیل به ارتشی هالیوودی تبدیل شده است
مرور نیوز
جنگ احتمالی علیه ایران، پایان اسرائیل و حضور آمریکا در منطقه است
خبرگزاری موج
حسن نصرالله: هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
اقتصاد نیوز
ندای امام حسین (ع) از گلوی همه مظلومان جهان خارج می شود
حزب الله نیوز
جنگ علیه محور مقاومت مساوی با پایان وجود رژیم صهیونیستی/ امام خامنه ای فرمانده محور مقاومت است
برنا نیوز
ملت یمن امروز نماد مظلومیت، محاصره و غربت است/ ادامه جنگ عربستان و امارات برای آنان چیزی جز شکست و ننگ ابدی و تاریخی نخواهد داشت
مشرق نیوز
هر جنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود/ جنگ عربستان در یمن چیزی جز شکست و ننگ ابدی برایش نخواهد داشت
مشرق نیوز
نصرالله: هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
فارس
نصرالله: حضور گسترده مردم در مراسم عاشورا، پاسخ به ندای تاریخی امام از قلب محاصره در کربلاست
فارس
نتانیاهو دروغگو و اسرائیل ساخته و پرداخته آمریکا است
خبرگزاری دفاع مقدس
معاون نصرالله: نتانیاهو دروغگو و اسرائیل ساخته و پرداخته آمریکا است
فارس
اخبار مرتبط
bltجوان آنلاین : نصرالله: سعودی و امارات روی دولت از پیش باخته ترامپ حساب باز کرده اند
bltانتخاب : آیا استعفای بولتون ادامه نخست وزیری نتانیاهو را به خطر می اندازد؟
bltشبکه الکوثر : سید حسن نصرالله : امام خامنه ای حسین زمان است
bltشهدای ایران : ملت یمن امروز نماد مظلومیت، محاصره و غربت است
bltپایداری ملی : از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد
bltایران آنلاین : رهبر انقلاب اسلامی فرمانده خیمه گاه مقاومت است
bltفردا نیوز : سید حسن نصرالله: از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد
bltآرمان پرس : سید حسن نصرالله: از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد/ به تجاوزات به شکل مناسب پاسخ می دهیم
bltملیت : نصرالله: ارتش اسرائیل هالیوودی شده؛ هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
bltبولتن نیوز : از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد/ به تجاوزات به شکل مناسب پاسخ می دهیم
bltرویداد 24 : ارتش اسرائیل یک ارتش هالیوودی ناتوان است/ خامنه ای حسین زمان است
blt598 : هر جنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود/ امام خامنه ای حسین زمان ماست
bltبلاغ مازندران : هر جنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
bltپارسینه : نصرالله: حسین ما در این زمان آیت الله خامنه ای است/ اگر هزار بار هم کشته شویم فرزند حسین (ع) را ترک نمی کنیم
bltرسانیوز : هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
bltتابناک : نصرالله: آیت الله خامنه ای حسین زمان است
bltهم اندیشی : هرجنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهدبود/جنگ عربستان دریمن چیزی جزشکست وننگ ابدی برایش نخواهد داشت
bltعصر ایران : سید حسن نصرالله: آیت الله خامنه ای حسین زمان است
bltآفتاب : سید حسن نصرالله: ندای هل من ناصر ینصرنی امام حسین در هر زمانی به گوش می رسد
bltخبرگزاری دفاع مقدس : قواعد بازدارندگی را تثبیت کرده ایم/ هر جنگی علیه ایران به نابودی اسرائیل می انجامد
bltفرارو : نصرالله: آیت الله خامنه ای سید ما، رهبر ما و حسین زمان ماست
bltانتخاب : سید حسن نصرالله : هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
bltایکنا : گزینه ای جز مقاومت برای لبنان و فلسطین وجود ندارد
bltآنا نیوز : امام خامنه ای و ایران قلب مقاومت هستند/اسرائیل فقط در فیلم های هالیوودی شکست ناپذیر است
bltآنا نیوز : ندای «هل من ناصر ینصرنی» امام حسین(ع) ندای همه مستضعفان جهان است/ مخالفت با توطئه جنگ علیه ایران
bltقدس آنلاین : ارتش اسرائیل هالیوودی شده؛ هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
bltافکار نیوز : سید حسن نصرالله: اسرائیل فقط در فیلم های هالیوودی شکست ناپذیر است
bltجهان نیوز : سخنرانی سیدحسن نصرالله درروز عاشورا
bltایران خبر : سید حسن نصرالله: ارتش اسرائیل یک ارتش هالیوودی ناتوان است/ آیت الله خامنه ای حسین زمان است
bltمرور نیوز : ارتش اسرائیل به ارتشی هالیوودی تبدیل شده است
bltخبرگزاری موج : جنگ احتمالی علیه ایران، پایان اسرائیل و حضور آمریکا در منطقه است
bltاقتصاد نیوز : حسن نصرالله: هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
bltحزب الله نیوز : ندای امام حسین (ع) از گلوی همه مظلومان جهان خارج می شود
bltبرنا نیوز : جنگ علیه محور مقاومت مساوی با پایان وجود رژیم صهیونیستی/ امام خامنه ای فرمانده محور مقاومت است
bltمشرق نیوز : ملت یمن امروز نماد مظلومیت، محاصره و غربت است/ ادامه جنگ عربستان و امارات برای آنان چیزی جز شکست و ننگ ابدی و تاریخی نخواهد داشت
bltمشرق نیوز : هر جنگ احتمالی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود/ جنگ عربستان در یمن چیزی جز شکست و ننگ ابدی برایش نخواهد داشت
bltفارس : نصرالله: هر جنگی علیه ایران به معنای پایان اسرائیل خواهد بود
bltفارس : نصرالله: حضور گسترده مردم در مراسم عاشورا، پاسخ به ندای تاریخی امام از قلب محاصره در کربلاست
bltخبرگزاری دفاع مقدس : نتانیاهو دروغگو و اسرائیل ساخته و پرداخته آمریکا است
bltفارس : معاون نصرالله: نتانیاهو دروغگو و اسرائیل ساخته و پرداخته آمریکا است
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.