مخبر - 1398/06/17 - صفحات معارفی رسانه ها رنگ تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) گرفت

صفحات معارفی رسانه ها رنگ تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) گرفت
گروه فعالیت های قرآنی ــ صفحات معارفی رسانه ها، امروز اکثر اخبار خود را به تاسوعا و عاشورای حسینی اختصاص داده اند.
صفحات معارفی رسانه ها رنگ تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) گرفت

به گزارش ایکنا، صفحات معارفی رسانه ها در هفدهمین روز از شهریورماه 98 اخبار متعددی را منتشر کرده اند که در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم.

فارس

صفحه فعالیت های قرآنی خبرگزاری فارس، امروز تا ساعت 15 تعداد پنج خبر منتشر کرده است. در خبری با عنوان «برنامه های حرم امام رضا(ع) در تاسوعا و عاشورای حسینی» آمده است: حجت الاسلام حسین شریعتی نژاد، معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در تشریح برنامه های تاسوعا و عاشورای حسینی در حرم مطهر رضوی گفت: ویژه برنامه شب تاسوعا یک شنبه 17 شهریورماه پس از نماز مغرب و عشاء با حضور زائران عزادار در رواق امام خمینی(ره) برگزار می شود. حجت الاسلام محمدباقر فرزانه در ویژه برنامه شب تاسوعای حسینی در حرم مطهر حضرت رضا(ع) به ایراد سخنرانی می پردازد و در ادامه مداحان به روضه خوانی و مدیحه سرایی خواهند پرداخت. معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی قرائت زیارت های امین الله و عاشورا، سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود مدنی بجستانی و مرثیه سرایی و سینه زنی امیرعارف را از برنامه های بعد از اذان صبح روز تاسوعا تا ساعت 6 عنوان کرد. بخش دوم ویژه برنامه های عزاداری از ساعت 9 صبح با مرثیه سرایی امیر عارف، محمد گلابگیر و اسماعیلی آغاز می شود و در این مراسم آیت الله محسن کازرونی به سخنرانی می پردازد.

به گفته شریعتی نژاد، ویژه برنامه شب عاشورا حسینی نیز دو شنبه 18 شهریورماه پس از نماز مغرب و عشاء در رواق امام خمینی(ع) میزبان عزاداران حسینی است و در این برنامه محمد باقر فرزانه به ایراد سخنرانی و امیرعارف به روضه خوانی و مرثیه سرایی می پردازند. در شب عاشورای حسینی چون سال های گذشته مراسم خطبه خوانی شب عاشورا در حرم مطهر رضوی با حضور خادمان، مسئولان استانی، مدیران آستان قدس، مسئولان کشور و تولیت آستان قدس رضوی در صحن انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد که پس از قرائت خطبه از سوی حجت الاسلام اسلامی فر، آقایان علی ملائکه و رضا قانع، به مدیحه سرایی می پردازند. در شب عاشورای حسینی با تأسی به سیره حضرت سیدالشهدا(ع)، ساعت 22:30 مراسم قرآن خوانی با حضور قاریان کشوری برگزار خواهد شد. بخش دوم ویژه برنامه های عزاداری روز عاشورا نیز با مدیحه سرایی مداحان حرم مطهر رضوی آغاز می شود و در این مراسم نیز آیت الله سیداحمد علم الهدی به سخنرانی و مقتل خوانی می پردازد.
چهار خبر دیگر این صفحه در روز جاری شامل «خیزش عمومی اجابت «هل من ناصر» ثارالله برای اشاعه معروف+تصاویر»، «نقش حاکم فاسد در سقوط یک ملت/ در کدام اردوگاه قدم می زنید؟»، «عزای حسینی شیرخوارگان در آلمان+ تصاویر» و «تلاوت ترتیل صفحه 143 قرآن باصدای مصطفی اسماعیل+صوت و متن آیات» هستند.

تسنیم
صفحه دین، قرآن و اندیشه خبرگزاری تسنیم، طبق معمول پرکار بوده و تا این ساعت، چهارده خبر قرآنی و معارفی با عناوین «بایسته های اقامه "فقه مقاومت" مبتنی بر سیره سیاسی امام حسین»، «مداحی نریمان پناهی در شب هشتم محرم 1398»، «درسی که باید از عدم بیعت امام حسین(ع) با یزید گرفت»، «روضه خوانی محمدرضا بذری با گویش مازندرانی»، «استدلالی روایی بر بیشتر بودن خطر منافق از مشرک»، «گفتمان انقلاب میان دو حقیقت: از شهید تا سرمایه دار»، «مداحی مهدی میرداماد در شب هشتم محرم 1398»، «مداحی محمود کریمی در شب هشتم محرم 98»، «حضور مدیران پیر و خسته، حرکت انقلاب را کند کرده است»، «زبان حال سیدالشهدا با موسیقی پاپ و راک قرابتی ندارد»، «مداحی سلحشور در دومین شب از عزاداری رهبر انقلاب برای سیدالشهداء(ع)+ فیلم»، «اقدامات امام حسین(ع) بیشترین اثر را در مهدویت داشته است»، «سروده هایی در رثای حضرت علی اکبر(ع): خواست با دستش ببندد پلک اکبر را نشد» «بررسی دلایل بی وفایی و خیانت مردم به رهبر دینی/ روحیه نظامی و سست عهدی مردم کوفه چه اندازه بر حضور در قیام عاشورا تأثیر داشت؟ منتشر کرده است.

ایرنا

صفحه معارف خبرگزاری ایرنا، امروز تعداد پنج خبر منتشر کرده است. در بخشی از گزارشی با عنوان «اصالت، رمز ماندگاری آیین های عزاداری محرم در آذربایجان» آمده است: مرثیه ها و نوحه های هیئت مذهبی و دسته جات تبریز تا چند سال گذشته با همان لحن و سبک قدیمی اجرا می شد، اما اخیراً در برخی مراسم ها و عزاداری ها رسوخ موسیقی و نوحه خوانی های ناهمگن با فلسفه قیام عاشورا، موجب آزرده شدن دوستداران و عاشقان اباعبدالله حسین(ع) شده و آنان خواستار بازگشت صیانت از سبک سنتی، تاریخی و قدیمی این کهن شهر در سوگواری های سالار و سرور شهیدان هستند. دسته های «شاخسی واخسی» (شاه حسین) آذربایجانی ها، قدمتی به درازای حادثه کربلا دارند، به گونه ای که مدایح و مراثی آن ورد زبان کودکان خردسال حتی در ایام غیر محرم می شود، اما در سال های اخیر برخی ها با سوء استفاده از احساسات مذهبی مردم و با دامن زدن به بدعت های ناخوشایند، ناخواسته در مسیر تحریف آئین های اصیل عزاداری محرم گام برداشته اند. بروز و ظهور برخی بدعت های ناروا در برخی از دسته های عزادارای خیابانی تبریز در سال های اخیر، نگرانی و آزردگی خاطر مسئولان مذهبی و دوستداران و شیفتگان خاندان عصمت و طهارت را سبب شده که آغاز نشدن عزاداری ها از مساجد به عنوان سنگر اصلی اسلام و تشیع، استفاده از موسیقی های تند و نامتعارف، نوحه خوانی با ریتم موسیقیایی و غیرمذهبی و حرکات سبک برخی از مداحان و نوحه خوانان در حین نوحه از جمله آنهاست.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه پرهیز از خرافه گرایی باید از سوی عزاداران محرم مورد توجه قرار بگیرد، اظهار کرد: در این روزهای معنوی باید مواظب بود تا این خرافه گرایی ها با منطق و مستدل از سوی علما و مذهبیون جواب داده شود. شهر تبریز از دیرباز در برگزاری عزاداری های سنتی و برنامه های مذهبی بی پیرایه، سرآمد دیگر شهرها بوده است و باید عزاداری های سنتی را با حضور جوانان و نوجوانان در محرم رونق دهیم. برنامه های تبلیغی ایام محرم باید با محوریت مساجد و با اولویت مفاهیم قرآنی و احکام شرعی انجام بگیرد. ساعات عزاداری ها باید به گونه ای تنظیم شود که موجب سلب آسایش و آرامش مردم نشود. وی با بیان اینکه ماندگاری آموزه های فرهنگ عاشورا و قیام سید و سالار شهیدان در شکوه عزاداری های خیابانی است، از مدیران و روسای دسته جات حسینی خواست ساعات عزاداری را به نحوی تنظیم و برنامه ریزی کنند که مزاحمتی برای آسایش مردم نداشته باشد.
چهار خبر دیگر این صفحه در روز جاری شامل «رسانه ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ عاشورایی دارند»، «برخی سبک های عزاداری حرام است»، «امشب را نماز بخوانیم و دعا و استغفار کنیم» و «پنج قرن حیات وقف با علم عزا» هستند.

میزان

صفحه دین و اندیشه خبرگزاری میزان، امروز پرکار تر از روزهای قبل بوده و تا این ساعت تعداد شش خبر با عناوین «مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در مسجد بلال سازمان صداوسیما»، «پنجره های تشنه، روزنوشت های انتقال ضریح جدید امام حسین(ع) از قم به کربلا»، «در سوگ سید شهدا از ایران تا قفقاز»، «ختم جمعی صلوات در ایام شهادت سیدالشهدا »، «10 آیین مهم عزاداری ماه محرم در استان مازندران/از علم گردانی تا خاک روبی و گِل اندود کردن» و «تشنگی کودکان کربلا در روز هشتم ماه محرم/حضرت «علی اکبر (ع)» با گروهی برای تهیه آب راهی شدند» منتشر کرده است.

ایبنا

صفحه دین خبرگزاری کتاب ایران، امروز پنج خبر منتشر کرده است. در خبری با عنوان «مراسم اختتامیه سومین دوره کتاب سال عاشورایی برگزار می شود» آمده است: سومین دوره کتاب سال عاشورایی، ویژه آثار عاشورایی منتشر شده در سال های 1396 و 1397 است. این جایزه در رشته های مقتل (تألیفی)، تصحیح، پژوهش تاریخی، پژوهش اجتماعی، پژوهش فرهنگی ، پژوهش هنری، پژوهش ادبی، شعر، نوحه، ادبیات داستانی، ادبیات نمایشی، خوشنویسی، عکس، تجسمی، شعر کودک و نوجوان، داستان کودک و نوجوان، گرافیک و تصویرگری کتاب کودک و نوجوان، ترجمه به فارسی و ترجمه از فارسی اثر پذیرفته است.
این مراسم از ساعت 16 در خانه اندیشمندان علوم انسانی واقع در خیابان استاد نجات اللهی(ویلا)، ضلع جنوبی پارک ورشو، سالن فردوسی برپا می شود.
چهار خبر دیگر این صفحه در روز جاری شامل «کتاب «تکوین نهاد مرجعیت تقلید شیعه» نقد می شود»، «روایتی مردم شناسانه و جامعه شناختی پیاده روی اربعین منتشر می شود»، «عاشوراپژوهان باید به پیرایش عوام زدگی محرم بپردازند» و «از واکاوی فرهنگ عامه دینی تا نقش گفتمان کربلا در دین ورزی اقشار فرودست شهری» هستند.

مهر

صفحه قرآن و متون دینی خبرگزاری مهر، امروز یک خبر با عنوان «برگزاری پویش مردمی «باقرآن باحسین» در شب عاشورا» منتشر کرده که در بخشی از آن آمده است: همزمان با شب عاشورای حسینی و به تأسی از سید وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، پویش بزرگ و مردمی ختم قرآن کریم با عنوان «باقرآن باحسین» در تکایا، حسینیه ها و مساجد سراسر برگزار خواهد شد. این پویش که به نیت هدیه ثواب ختم قرآن به حضرت سیدالشهدا(ع) و شهدای کربلا است، شب سه شنبه 19 شهریور ماه مصادف با شب عاشورای حسینی در سراسر کشور اجرا می شود. این پویش توسط شبکه قرآن و معارف سیما با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور و همچنین هیئت محبان المصطفی (ع) برگزار می شود و علاقه مندان می توانند با درج هشتگ #باقرآن_باحسین در شبکه های مختلف اجتماعی در این طرح معنوی شرکت کنند.

ایسنا
بیست و دو خبر صفحه دین و اندیشه خبرگزاری دانشجویان ایران طی امروز شامل «روایتی از زائران حرم امام حسین»، «زیبایی های محرم را مخدوش نکنیم»، «مقتل خوانی ساعد باقری در روز عاشورا»، «انتشار دایره المعارف امام زادگان و بقاع متبرکه کشور در آینده ای نزدیک»، «منبرخانه های محرم»، «چرا نباید امام حسین(ع) را ارباب بنامیم؟»، «جریان شناسی سیاسی عاشورا»، «از ریختن خون قربانی در خیابان ها خودداری شود»، «دشمنان از عزاداری های مردم ما می ترسند»، «خیابان و خودرو ملک شخصی نیست»، «از پرچم دوزی های محرم چه مانده؟»، «نذرهایی که اطعام نیست»، «در کجا باید حسنی عمل کنیم و کجا حسینی؟»، «مجلس عزاست یا شادی؟!»، «روضه های خانگی در قم»، «آیین مشعل گردانی نجفی های مقیم قم»، «بازدید جانشین عتبات عالیات کشور از مرز میرجاوه»، «عاشورا را به «قمه» و «قیمه» خلاصه نکنیم»، «نماز ظهر عاشورا؛ اوج زیبایی نهضت امام حسین»، «عاشورا؛ بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ نماز»، «انتقاد از مریدپروری برخی مداحان» و «روایت برپایی ایستگاه صلواتی در قله توچال+فیلم» هستند.

باشگاه خبرنگاران جوان

هفت خبر صفحه قرآن و عترت باشگاه خبرنگاران جوان در روز جاری شامل «گلچین مداحی شب هشتم محرم 98 با نوای محمود کریمی + دانلود»، «دستگاه امام حسین(ع) جایگاه کسب و کار برای دنیا نیست/ باید ارزش های عاشورا را در محتوای اشعار گنجاند/ در چه شرایطی از مسیر اهل بیت (ع) دور شده ایم؟»، «روضه های جانسوز برای حضرت علی اکبر(ع) در هشتمین شب محرم+صوت»، «چگونه می توان با کلام وحی برای شهدای کربلا روضه خواند؟/ حجت الاسلام قرائتی: هر کسی نمی تواند روضه قرآنی بخواند+ فیلم»، «تعبیر دیدن مار در خواب چیست؟»، «ویژگی های دنیا پرستان از منظر امام حسین(ع) چیست؟» و «گلچین مداحی شب هشتم محرم 98 با نوای سید مجید بنی فاطمه + دانلود» هستند.
انتهای پیام

منبع خبر : ایکنا

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
آلمان   مقام معظم رهبری   حرم مطهر   روضه   زیارت   امام رضا علیه السلام   ترتیل   تاسوعا   شیرخوارگان   حاج محمود کریمی   نماز مغرب   منافق   خستگی آدرنال   بذری   قرآن کریم   کازرونی   میرداماد   راک   قاریان   مرثیه سرایی   آستان قدس رضوی   سیره سیاسی   مصطفی اسماعیل   یزید   مسئولان استانی   ملائکه   محمدباقر فرزانه   سیره   قرآن خوانی   مقتل خوانی   ثارالله   امام حسین علیه السلام   موسیقی پاپ   نریمان   انقلاب اسلامی   امام خمینی (ره)   سینه زنی   سرمایه   فعالیت های قرآنی   تبلیغات اسلامی   تولیت آستان قدس رضوی   حرم مطهر رضوی   عزاداری  
اخبار مرتبط
موکب داران عراقی به مقام شامخ امام راحل ادای احترام کردند
خبرگزاری دانشجو
«لبیک یا حسین» واقعی هم اکنون اخراج آمریکایی ها از کلیه بلاد اسلامی است
برنا نیوز
مهمان نوازی مردم عراق زمینه ساز خلق اجتماع میلیونی اربعین است
ایسکانیوز
هراس دشمنان از حرکت پیاده روی اربعین
مشرق نیوز
«لبیک یا حسین» واقعی اخراج آمریکایی ها از بلاد اسلامی است
مهر نیوز
برنامه های دهه دوم ماه محرم در حرم منور رضوی تشریح شد
تسنیم
برگزاری برنامه های دهه دوم محرم در حرم رضوی
صدا و سیما
برنامه های دهه دوم محرم در حرم رضوی تشریح شد
مهر نیوز
عزاداری حسینی از ژاپن تا اروپا
خبرگزاری حوزه
حضور دانشجویان کشور ترکیه در حرم رضوی همزمان با ایام عزاداری سالار شهیدان(ع)
آنا نیوز
آیین سوگواری شهادت امام سجاد (ع) در حرم مطهر رضوی برگزار شد
ایرنا
آیین شام غریبان حسینی در حرم مطهر رضوی برگزار شد
برنا نیوز
برنامه‎های سالروز شهادت امام سجاد(ع) در حرم مطهر رضوی
الف
رونمایی از اسناد تعزیه امام حسین (ع) در موزه آستان قدس رضوی
شبکه خبر
اخبار صفحات معارفی رسانه ها تحت الشعاع عاشورای حسینی(ع)
ایکنا
آیین شام غریبان حسینی در حرم مطهر رضوی + تصاویر
خبرگزاری دانشجو
اعلام برنامه های سالروز شهادت امام سجاد(ع) در حرم رضوی
ایکنا
آغاز آیین شام غریبان حضرت سیدالشهدا (ع) در مشهد
صدا و سیما
آیین شام غریبان در حرم مطهر رضوی برگزار شد
ایرنا
از خیمه های عزاداری حسین تا اقامه نماز با شکوه ظهر عاشورا
پارسینه
مشهدالرضا امروز در عاشورای حسینی کربلای دیگر
صدا و سیما
حرم رضوی مملو از حضور زائران؛ لحظه به لحظه بر تعداد زائران افزوده می شود
تسنیم
کنگره عظیم عاشوراییان/ تجلی «شور و شعور» در سراسر کشور +عکس و فیلم
مشرق نیوز
سراسر ایران خیمه عزای حسین(ع)
ایرنا
برگزاری مراسم شام غریبان سیدالشهداء(ع) در حرم رضوی
مهر نیوز
خراسان رضوی / حرم امام رضا (ع) در روز عاشورا وادی عشق و دلدادگی است
ایرنا
حرم امام رضا (ع) در روز عاشورا وادی عشق و دلدادگی است
ایرنا
آیین خطبه خوانی شب عاشورا در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار شد
خبرگزاری ایلنا
خطبه خوانی شب عاشورا در حرم مطهر رضوی برگزار شد
ایرنا
برنامه های حرم رضوی در تاسوعا و عاشورا
عقیق
آئین خطبه خوانی شب عاشورا در حرم رضوی؛ امشب
شبکه خبر
شور حسینی مشهد الرضا در روز تاسوعا
صدا و سیما
هیات های عزاداری در حرم مطهر رضوی
ایرنا
مراسم آئینی خطبه خوانی شب عاشورا در حرم رضوی
صدا و سیما
به سوگ نشستن حرم رضوی در شب تاسوعای حسینی
صدا و سیما
حرم کریمه اهل بیت(س) در عزای علمدار کربلا به سوگ نشست
تسنیم
برنامه های رادیو در تاسوعا، عاشورا و شام غریبان سیدالشهداء(ع)
تسنیم
مشهدالرضا(ع) غرق در ماتم و عزای امام حسین (ع)
شبکه الکوثر
مداحی مجید بنی فاطمه در شب هشتم محرم 1398
تسنیم
شهر کریمه اهل بیت(س) در عزای علمدار کربلا به سوگ نشست
قم نیوز
اخبار مرتبط
bltخبرگزاری دانشجو : موکب داران عراقی به مقام شامخ امام راحل ادای احترام کردند
bltبرنا نیوز : «لبیک یا حسین» واقعی هم اکنون اخراج آمریکایی ها از کلیه بلاد اسلامی است
bltایسکانیوز : مهمان نوازی مردم عراق زمینه ساز خلق اجتماع میلیونی اربعین است
bltمشرق نیوز : هراس دشمنان از حرکت پیاده روی اربعین
bltمهر نیوز : «لبیک یا حسین» واقعی اخراج آمریکایی ها از بلاد اسلامی است
bltتسنیم : برنامه های دهه دوم ماه محرم در حرم منور رضوی تشریح شد
bltصدا و سیما : برگزاری برنامه های دهه دوم محرم در حرم رضوی
bltمهر نیوز : برنامه های دهه دوم محرم در حرم رضوی تشریح شد
bltخبرگزاری حوزه : عزاداری حسینی از ژاپن تا اروپا
bltآنا نیوز : حضور دانشجویان کشور ترکیه در حرم رضوی همزمان با ایام عزاداری سالار شهیدان(ع)
bltایرنا : آیین سوگواری شهادت امام سجاد (ع) در حرم مطهر رضوی برگزار شد
bltبرنا نیوز : آیین شام غریبان حسینی در حرم مطهر رضوی برگزار شد
bltالف : برنامه‎های سالروز شهادت امام سجاد(ع) در حرم مطهر رضوی
bltشبکه خبر : رونمایی از اسناد تعزیه امام حسین (ع) در موزه آستان قدس رضوی
bltایکنا : اخبار صفحات معارفی رسانه ها تحت الشعاع عاشورای حسینی(ع)
bltخبرگزاری دانشجو : آیین شام غریبان حسینی در حرم مطهر رضوی + تصاویر
bltایکنا : اعلام برنامه های سالروز شهادت امام سجاد(ع) در حرم رضوی
bltصدا و سیما : آغاز آیین شام غریبان حضرت سیدالشهدا (ع) در مشهد
bltایرنا : آیین شام غریبان در حرم مطهر رضوی برگزار شد
bltپارسینه : از خیمه های عزاداری حسین تا اقامه نماز با شکوه ظهر عاشورا
bltصدا و سیما : مشهدالرضا امروز در عاشورای حسینی کربلای دیگر
bltتسنیم : حرم رضوی مملو از حضور زائران؛ لحظه به لحظه بر تعداد زائران افزوده می شود
bltمشرق نیوز : کنگره عظیم عاشوراییان/ تجلی «شور و شعور» در سراسر کشور +عکس و فیلم
bltایرنا : سراسر ایران خیمه عزای حسین(ع)
bltمهر نیوز : برگزاری مراسم شام غریبان سیدالشهداء(ع) در حرم رضوی
bltایرنا : خراسان رضوی / حرم امام رضا (ع) در روز عاشورا وادی عشق و دلدادگی است
bltایرنا : حرم امام رضا (ع) در روز عاشورا وادی عشق و دلدادگی است
bltخبرگزاری ایلنا : آیین خطبه خوانی شب عاشورا در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار شد
bltایرنا : خطبه خوانی شب عاشورا در حرم مطهر رضوی برگزار شد
bltعقیق : برنامه های حرم رضوی در تاسوعا و عاشورا
bltشبکه خبر : آئین خطبه خوانی شب عاشورا در حرم رضوی؛ امشب
bltصدا و سیما : شور حسینی مشهد الرضا در روز تاسوعا
bltایرنا : هیات های عزاداری در حرم مطهر رضوی
bltصدا و سیما : مراسم آئینی خطبه خوانی شب عاشورا در حرم رضوی
bltصدا و سیما : به سوگ نشستن حرم رضوی در شب تاسوعای حسینی
bltتسنیم : حرم کریمه اهل بیت(س) در عزای علمدار کربلا به سوگ نشست
bltتسنیم : برنامه های رادیو در تاسوعا، عاشورا و شام غریبان سیدالشهداء(ع)
bltشبکه الکوثر : مشهدالرضا(ع) غرق در ماتم و عزای امام حسین (ع)
bltتسنیم : مداحی مجید بنی فاطمه در شب هشتم محرم 1398
bltقم نیوز : شهر کریمه اهل بیت(س) در عزای علمدار کربلا به سوگ نشست
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.