مخبر - 1398/06/13 - تمجید جالب مدیر عامل جدید پرسپولیس از کالدرون + جزئیات

تمجید جالب مدیر عامل جدید پرسپولیس از کالدرون + جزئیات
مدیرعامل پرسپولیس در تازه ترین صحبت هایش درباره مسائل مختلف باشگاه توضیحاتی ارائه داد.
تمجید جالب مدیر عامل جدید پرسپولیس از کالدرون + جزئیات

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، محمدحسن انصاری فرد چندی قبل به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران معرفی و جایگزین ایرج عرب شد. او امیدوار است تا بتواند مطالبات بازیکنان و کادرفنی را بپردازد، مجوز حرفه ای برای حضور در آسیا را کسب کند و با برانکو ایوانکوویچ (سرمربی فصل گذشته سرخپوشان) به توافق برسد تا مشکلی جدیدی برای این باشگاه در فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) ایجاد نشود. گفت وگوی مدیرعامل جدید پرسپولیس را در ادامه بخوانید. در خصوص شرایط این روز های باشگاه پرسپولیس توضیحاتی دهید؟
پرسپولیس همیشه بزرگ بوده و بزرگ هم خواهد ماند. مسائلی که در داخل باشگاه اتفاق می افتد کار های سخت و دشواری است که باید با آن دست و پنجه نرم کرد و به حداقل رساند. خدا را شکر تیم وضعیت خوبی را سپری می کند. سرمربی کار بلدی داریم، گابریل کالدرون دستیاران خوبی در اختیار دارد و به صورت شبانه روزی زحمات زیادی را برای تیم می کشد. پرسپولیس از درون دروازه تا خط حمله دارای بازیکنان برجسته ای است و با همین بضاعتی که داریم شانس اول برای قهرمانی در لیگ برتر هستیم و امیدوارم این روند مثبت برای تیم ادامه پیدا کند. پیام من به هواداران این است که در این 7 هفته باید خیلی مراقب باشند و تیم را مورد حمایت قرار دهند و از هرگونه حاشیه سازی برای پرسپولیس بپرهیزند، چون تیم نیاز به آرامش دارد. به امید خدا بتوانیم در این هفت دیدار عملکرد خوبی را داشته باشیم.

در خصوص مسائل مالی، فشار هواداران و قرارداد هایی که بسته نشده بیشتر بگویید؟
صبح روز گذشته جلسه ای با رئیس فدرایسون فوتبال برگزار و در مورد مجوز حرفه ای آسیا که جزء اولویت کار ی باشگاه است صحبت کردیم، تیم کارشناسی – حقوقی تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا بتوانیم با کسب مجوز حرفه ای آسیا در لیگ قهرمانان شرکت کنیم. با کسانی که از باشگاه پرسپولیس طلبکار ند مذاکرات خوبی داشتیم و امیدوارم با جلب رضایت آن ها مشکلات را برطرف و آن را به کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) انعکاس دهیم. با رئیس فدراسیون فوتبال این مسائل را مرور کردیم. او گفت مشکل تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به سایر تیم ها کمتر است و به امید خدا این موضوع به سرعت برطرف خواهد شد و امیدوارم بتوانیم خبر های خوبی را ظرف چند روز آینده به هواداران بدهیم. به هر حال بار مالی شدید و سنگینی روی باشگاه وجود دارد. پرسپولیس طلبکاران زیادی با رقم های متفاوت دارد، شاید یکی از آن ها برانکو ایوانکویچ باشد که ما قراردادی در حدود یک میلیون یورو با او به ثبت رساندیم. به برانکو پیغام دادیم که جلسه ای با او در دُبی (امارات) یا استانبول (ترکیه) برگزار کرده و به یک توافق خوبی دست یابیم، چون اعتقاد داریم که جای پرسپولیس و برانکو در دادگاه فیفا نیست. برانکو چهار سال برای پرسپولیس زحمت کشید و در کسب جام هت تریک کرد، به هر حال بنا به دلایلی امکان ادامه همکاری با سرمربی سابقوجود نداشت و همانطور که گفتم جایی برای برانکو و پرسپولیس در دادگاه فیفا نیست. ما هنوز هیچ پیش پرداختی به بازیکنان و کادر فنی نداده ایم. هنوز با حامی مالی جدیدمان به توافق دست نیافته ایم و یکسری مطالبات را ظرف چند روز آینده برای دریافت آن پیگیری می کنیم تا تیم پرسپولیس بدون دغدغه در مسیر آرامش حرکت کند.

نرفتن برانکو به فیفا مسئله ی مهمی است، چگونه آن را مدیریت می کنید؟
پرسپولیس ظرفیت های بالقوه ای داشته که می توان از آن بهره برد. یکی از آن ها حامیان مالی هستند که باید از طریقشان درآمدزایی داشته باشیم. در حال حاضر با چهار یا پنج حامی مالی جلساتی را برگزار کرده ایم که این مذاکرات طی یک ماه آینده منجر به قرارداد خواهد شد.

درباره مشکلات پیش آمده برای علیرضا بیرانوند دروازه بان تیمتان در دیدار مقابل تراکتور بیشتر توضیح دهید؟
علیرضا بیرانوند یک بازیکن اخلاق مدار است. هر بازیکن ممکن است در جریان بازی دچار ناراحتی شود که این کاملا طبیعی است و نمی شود آن را محکوم کرد. فشار بیشتر تیم پرسپولیس روی بیرانوند است و به نظرم او بهترین دروازه بان غرب آسیا است. به هر حال فشار زیادی از طرف تیم های رقیب به بیرانوند وارد می شود. خیلی از تیم ها در حال حاشیه سازی برای او هستند که بیرانوند خویشتن داری کرده و واکنشی نشان نداده است. انتظار داریم هواداران تیم های رقیب نسبت به بیرانوند واکنش منفی نشان ندهند، چون او دروازه بان تیم ملی است و در دیدار های پیش رو تیم ملی مقابل هنگ کنگ و کامبوج باید از دروازه ایران دفاع کند. در مورد مسائل پیش آمده در دیدار مقابل تراکتور تبریز بیرانوند دستش را برای طرفداران بالا برده و توهینی در کار نبوده است و در جلسه ای که با تاج داشتیم او هم صحت این موضوع را تایید کرد؛ بنابراین ما انتظار داریم که رقابت در یک فضای جوانمردانه ای انجام شود. به هر حال ما از کسانی که این اخبار، فیلم ها و عکس ها را انتشار می دهند شکایت خواهیم کرد. من معتقدم این حواشی به فوتبال ما لطمه می زند و باشگاه پرسپولیس وظیفه دارد از این حواشی خودداری کند و اجازه ندهد این حواشی دامن گیر نه تنها تیم پرسپولیس بلکه تیم های دیگر را نشود.

کالدرون در خصوص دریافت مطالبتش با شما حرفی نزده؟ اعتراضی نکرده است؟
زمانی که برای بار اول با کالدرون ملاقات کردم شیفته رفتار و منش او شدم و به من اعلام کرد که پرداخت مطالبات بازیکنان و دستیارانشان برایش مهم تر بوده و این نشان دهنده فروتنی او است. وقتی این مربی با این متانت می آید و می گوید که اولویت من پرداخت پول بازیکنان و کمک هایم است نشان می دهد که چقدر این مربی از لحاظ اخلاقی در درجه بالایی قرار دارد و من واقعا شیفته اخلاق او شدم، چون شبانه روز او در ورزشگاه شهید کاظمی برای تیم زحمت می کشد. من خودم بار ها به ورزشگاه شهید کاظمی رفته و حتی شنیده ام بعضی روز ها از 7:30 صبح به محل تمرین می رود و تا 11 شب هم آنجا می ماند. به هر حال کالدرون فرد بسیار زحمت کشی است و ما باید به او فرصت دهیم. به نظرم بازی های تدارکاتی زیادی با پرسپولیس انجام نداده و در اردوی ترکیه هم اصلا تیم بازی تدارکاتی برگزار نکرد؛ بنابراین ما باید به او اجازه دهیم تا ترکیب تیم خود را بشناسد و من اطمینان دارم که کالدرون در آینده نتیجه خواهد گرفت و مبلغی که از باشگاه طلب دارد ظرف یک ماه آینده به او پرداخت می شود.

نظرتان در مورد بازیکنان دعوت شده پرسپولیس به اردوی تیم ملی فوتبال چیست؟
حُسنی که تیم ما نسبت به سایر تیم ها دارد این است که تغییرات کمتری داشته و ظرف چند سال اخیر افراد زیادی در آن تغییر نکرده اند. مطمئنم که کالدرون از این وضعیت اطلاع دارد و ما باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم. در حال حاضر 6 بازیکن ملی پوش در اختیار داریم که به نظرم 3 تا 4 بازیکن دیگرمان مانند علی علیپور، شجاع خلیل زاده و… هم باید به تیم ملی دعوت شوند. اطمینان دارم که در ادامه کار به نتایج خوبی دست پیدا خواهیم کرد و مدعی اصلی قهرمانی لیگ برتر، جام حذفی و مهمتر از همه لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

درباره در آمدزایی از سامانه های هواداری آیا جلسه ای با حامی مالی باشگاه داشته اید؟
با حامی مالی اصلی مان که شرکت اپراتور همراه است جلسه ای را در خصوص بروزرسانی سامانه هواداری برگزار کردیم که هواداران را وارد این مسائل کنیم و بحث های درآمدزایی، خدمات و سرویس هایی که باید به هواداران ارائه دهیم را مورد بررسی قرار دادیم. ما انتظار نداریم که هواداران به صورت نقدی به ما پولی پرداخت کنند بلکه اعتقاد دارم باشگاه باید به هواداران خدمات و سرویس دهد و از راه آن درآمد زایی داشته باشد. به عنوان مثال هواداری که هزار تومان هزینه می کند ما آن مبلغ را به 800 تومان برسانیم که هم بتوانیم به هوادارانمان یک سرویسی ارائه داده باشیم و هم باشگاه از آن مبلغ منفعتی به دست آورد. در همین خصوص جلساتی را با حامی مالی برگزار کرده ایم.

در رابطه با پرونده سوپرجام توضیح دهید؟
فکر می کنم در تاریخ 29 شهریور دادگاه حکمیت ورزش (CAS) رای دیدار سوپرجام را اعلام کند. ولی نسبت به سوپرجام سال گذشته مصوب هیئت رئیسه سازمان لیگ و هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال این جام متعلق به ما است و انتظار داریم در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان این جام به ما داده شود و بتوانیم در حضور هواداران آن را جشن بگیریم.

صحبت پایانی با هواداران؟
من واقعا قدردان حمایت های همه جانبه هواداران عزیز پرسپولیس هستیم. تیم متعلق به هواداران است و ما اینجا خدمتگزار آن ها هستیم. هوادارانمان باعث شده اند که این موفقیت ها نصیبمان شود و من انتظار دارم که در هر شرایطی که پرسپولیس قرار می گیرد از بازیکنان و کادرفنی حمایت کنند، همانطور تا الان این حمایت ها را انجام داده اند. بالاخره مسائل و مشکلات تیم زیاد است و همه سعی می کنند حواشی برای تیم پرسپولیس ایجاد کنند، من از هواداران هوشیاری و بیداری را می خواهم که خیلی هشیار باشند و مسائل حاشیه ای را رصد کنند و به امید خدا تیم در حمایت کامل و آرامش به هر سه جام لیگ، حذفی و لیگ قهرمانان آسیا خواهد رسید.

منبع خبر : شمانیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از «شمانیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
فوتبال   لیگ برتر   لیگ قهرمانان   کادرفنی   فدراسیون جهانی فوتبال   یورو   فدراسیون فوتبال   مدیرعامل پرسپولیس   مسائل مالی   درآمد زایی   مطالبات بازیکنان   کنفدراسیون فوتبال آسیا   مدیر عامل جدید   استامبول   کادر فنی   مورد حمایت   برانکو ایوانکوویچ   باشگاه پرسپولیس   آسیا   هواداران   امارات متحده عربی   ایرج عرب   هت تریک   گابریل کالدرون  
اخبار مرتبط
اخراج برانکو قابل پیش بینی بود
مشرق نیوز
بیرانوند باید حرفه ای رفتار می کرد/اخراج برانکو قابل پیش بینی بود
مهر نیوز
آخرین وضعیت پرداختی ها به بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس/ دربی 90 به 10 نیست
وانا نیوز
انصاری فرد: کالدرون و بازیکنان پرسپولیس یک ریال هم نگرفته اند
ایرنا
انصاری فرد: کالدرون و بازیکنان پرسپولیس، یک ریال هم نگرفته اند
ایرنا
درخواست جالب کالدرون در جلسه با انصاری فرد
دنیای اقتصاد
خواسته کالدرون در جلسه با انصاری فرد که بازیکنان را خوشحال کرد
خبرآنلاین
برانکو برای پرسپولیس خیلی زحمت کشیده/به هیچ عنوان دنبال دعوا نیستیم!
فرتاک ورزشی
تلاش انصاری فرد برای تبدیل نشدن برانکو به ژوزه
خبرگزاری ایلنا
ایمیل مشکل بزرگ پرسپولیس را حل می کند
باشگاه خبرنگاران
طلبکاران پرسپولیس و استقلال در صف انتظار!
پارسینه
طلبکاران پرسپولیس و استقلال در صف انتظار! همراه با خطر حذف
عصر امروز
طلبکاران پرسپولیس و استقلال در صف انتظار
مشرق نیوز
وعده مدیران سرخابی به هواداران عملی می شود؟!
فرتاک نیوز
طلبکاران سرخابی ها در صف انتظار/خطر حذف از آسیا هنوز وجود دارد!
فرتاک ورزشی
طلبکاران پرسپولیس و استقلال در صف انتظار!/ وعده مدیران سرخابی به هواداران عملی می شود؟!
فارس
آژیر خطر در پرسپولیس: بدهی 50میلیاردی
نواندیش
آژیر خطر در پرسپولیس؛ بدهی 50 میلیاردی و شاید هم بیشتر!
برترین ها
انصاری فرد: شیفته رفتار و منش کالدرون شدم
برترین ها
پرسپولیس همیشه بزرگ بوده و بزرگ هم خواهد ماند
شمانیوز
مدیر عامل پرسپولیس: شیفته رفتار و منش کالدرون شدم
افکار نیوز
انصاری: با تراکتوری ها مذاکره کردم
برترین ها
انصاری فرد: کادرفنی و بازیکنان هیچگونه دریافتی نداشته اند/ 7 هفته سخت را پیش رو داریم/ فشار از طرف تیم های رقیب به بیرانوند زیاد است
باشگاه خبرنگاران
محمد انصاری:با تراکتوری ها مذاکره کردم
فرتاک نیوز
زمان بازگشت کالدرون به ایران؟
ناطقان نیوز
زمان بازگشت کالدرون به ایران مشخص شد
دنیای اقتصاد
وعده مدیرعامل پرسپولیس: دو تیم مثل بایرن به تهران می آورم
صراط
عابدینی: 25 سال قبل گفتم زنان به ورزشگاه بیایند/پروین دوست دارد درویش مدیرعامل شود
تیتر امروز
جانشین ایرج عرب تا ساعاتی دیگر معرفی می شود
نواندیش
مدیرعامل سرخ ها ناهار خداحافظی با کالدرون و بازیکنان داد/ جانشین ایرج عرب تا ساعاتی دیگر معرفی می شود
ورزش 3
برانکو می داند کجا رفته است
تیتر شهر
48 ساعت پرخبر از باشگاه پرسپولیس/ التهاب هم چنان در ساختمان قرمزپوشان
فرتاک ورزشی
خواب زدگی و غفلت مدیران سرخابی سهمیه آسیایی پرسپولیس و استقلال را به باد می دهد/ 10 روز تا نصب تابلوی ورود ممنوع به لیگ قهرمانان آسیا
باشگاه خبرنگاران
مدیرعامل پرسپولیس: دولت، یک هزار تومانی هم به ما نداد
هفت صبح
افشاگری مدیر عامل پرسپولیس/ برخی به دنبال ضربه زدن به تیم از طریق هواداران هستند
افکار نیوز
تحلیل کارشناس فاکس اسپورت از عملکرد پرسپولیس با کالدرون
افکار نیوز
پرسپولیس نیاز به فصل جدید فوتبالی داشت/ کالدرون می تواند موفق شود
مهر نیوز
عرب قصد استعفا ندارد/ پرسپولیس مراقب است پول دور نریزد
آنا نیوز
پرسپولیس بی مهاجم نیست/ کالدرون خودش را دیکته کرد
وانا نیوز
پرسپولیس بی مهاجم نیست
تیتر شهر
اخبار مرتبط
bltمشرق نیوز : اخراج برانکو قابل پیش بینی بود
bltمهر نیوز : بیرانوند باید حرفه ای رفتار می کرد/اخراج برانکو قابل پیش بینی بود
bltوانا نیوز : آخرین وضعیت پرداختی ها به بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس/ دربی 90 به 10 نیست
bltایرنا : انصاری فرد: کالدرون و بازیکنان پرسپولیس یک ریال هم نگرفته اند
bltایرنا : انصاری فرد: کالدرون و بازیکنان پرسپولیس، یک ریال هم نگرفته اند
bltدنیای اقتصاد : درخواست جالب کالدرون در جلسه با انصاری فرد
bltخبرآنلاین : خواسته کالدرون در جلسه با انصاری فرد که بازیکنان را خوشحال کرد
bltفرتاک ورزشی : برانکو برای پرسپولیس خیلی زحمت کشیده/به هیچ عنوان دنبال دعوا نیستیم!
bltخبرگزاری ایلنا : تلاش انصاری فرد برای تبدیل نشدن برانکو به ژوزه
bltباشگاه خبرنگاران : ایمیل مشکل بزرگ پرسپولیس را حل می کند
bltپارسینه : طلبکاران پرسپولیس و استقلال در صف انتظار!
bltعصر امروز : طلبکاران پرسپولیس و استقلال در صف انتظار! همراه با خطر حذف
bltمشرق نیوز : طلبکاران پرسپولیس و استقلال در صف انتظار
bltفرتاک نیوز : وعده مدیران سرخابی به هواداران عملی می شود؟!
bltفرتاک ورزشی : طلبکاران سرخابی ها در صف انتظار/خطر حذف از آسیا هنوز وجود دارد!
bltفارس : طلبکاران پرسپولیس و استقلال در صف انتظار!/ وعده مدیران سرخابی به هواداران عملی می شود؟!
bltنواندیش : آژیر خطر در پرسپولیس: بدهی 50میلیاردی
bltبرترین ها : آژیر خطر در پرسپولیس؛ بدهی 50 میلیاردی و شاید هم بیشتر!
bltبرترین ها : انصاری فرد: شیفته رفتار و منش کالدرون شدم
bltشمانیوز : پرسپولیس همیشه بزرگ بوده و بزرگ هم خواهد ماند
bltافکار نیوز : مدیر عامل پرسپولیس: شیفته رفتار و منش کالدرون شدم
bltبرترین ها : انصاری: با تراکتوری ها مذاکره کردم
bltباشگاه خبرنگاران : انصاری فرد: کادرفنی و بازیکنان هیچگونه دریافتی نداشته اند/ 7 هفته سخت را پیش رو داریم/ فشار از طرف تیم های رقیب به بیرانوند زیاد است
bltفرتاک نیوز : محمد انصاری:با تراکتوری ها مذاکره کردم
bltناطقان نیوز : زمان بازگشت کالدرون به ایران؟
bltدنیای اقتصاد : زمان بازگشت کالدرون به ایران مشخص شد
bltصراط : وعده مدیرعامل پرسپولیس: دو تیم مثل بایرن به تهران می آورم
bltتیتر امروز : عابدینی: 25 سال قبل گفتم زنان به ورزشگاه بیایند/پروین دوست دارد درویش مدیرعامل شود
bltنواندیش : جانشین ایرج عرب تا ساعاتی دیگر معرفی می شود
bltورزش 3 : مدیرعامل سرخ ها ناهار خداحافظی با کالدرون و بازیکنان داد/ جانشین ایرج عرب تا ساعاتی دیگر معرفی می شود
bltتیتر شهر : برانکو می داند کجا رفته است
bltفرتاک ورزشی : 48 ساعت پرخبر از باشگاه پرسپولیس/ التهاب هم چنان در ساختمان قرمزپوشان
bltباشگاه خبرنگاران : خواب زدگی و غفلت مدیران سرخابی سهمیه آسیایی پرسپولیس و استقلال را به باد می دهد/ 10 روز تا نصب تابلوی ورود ممنوع به لیگ قهرمانان آسیا
bltهفت صبح : مدیرعامل پرسپولیس: دولت، یک هزار تومانی هم به ما نداد
bltافکار نیوز : افشاگری مدیر عامل پرسپولیس/ برخی به دنبال ضربه زدن به تیم از طریق هواداران هستند
bltافکار نیوز : تحلیل کارشناس فاکس اسپورت از عملکرد پرسپولیس با کالدرون
bltمهر نیوز : پرسپولیس نیاز به فصل جدید فوتبالی داشت/ کالدرون می تواند موفق شود
bltآنا نیوز : عرب قصد استعفا ندارد/ پرسپولیس مراقب است پول دور نریزد
bltوانا نیوز : پرسپولیس بی مهاجم نیست/ کالدرون خودش را دیکته کرد
bltتیتر شهر : پرسپولیس بی مهاجم نیست
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.