قتل آتشین بر سر 2 میلیون تومان

قتل آتشین بر سر 2 میلیون تومان
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری و اعتراف متهمان یک جنایت در پارک کودک محدوده "خلیج فارس" خبرداد که برای یک دستگاه تلفن همراه دوستشان را به آتش کشیده بودند.
قتل آتشین بر سر 2 میلیون تومان

به گزارش جوان، سرهنگ کارآگاه "علی ولیپور گودرزی" در گفتگو با پایگاه خبری پلیس، به تشریح این خبر پرداخت و گفت: 10 تیرماه امسال طی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110، وقوع یک فقره آتش سوزی منجر به جراحت شدید جوانی حدوداً 30 ساله در محدوده پارک کودک محله خلیج فارس تهران، به کلانتری 179 اعلام شد.
این مقام انتظامی عنوان داشت: با اعلام خبر اولیه، ماموران کلانتری راهی محل حادثه شدند، که مشاهده شد یک جوان 30 ساله به علت شدت جراحت وارده بر اثر آتش بر زمین افتاده که بلافاصله طی تماس با مرکز فوریت های پزشکی، مصدوم برای اقدامات درمانی به بیمارستان "شهدای هفتم تیر" یافت آباد منتقل شد.
وی افزود: ماموران کلانتری با حضور در بیمارستان، در تحقیقات اولیه یکی از دوستان مصدوم به نام "علی" را که شاهد عینی ماجرا بود، شناسایی کردند.
سرهنگ گودرزی، بیان داشت: علی به مأمورین گفت که روز حادثه، ساعت 12 ظهر که با دوستش شهرام (مصدوم) در پارک کودک نشسته بوده که 2 تن از دوستان مشترکمشان به نام های "سامان" و "شاهین" به سمتشان آمده و سامان شروع به گفتگو با شهرام کرد که بعداز پنج دقیقه مشاجره بین آن 2 بالا گرفت، سامان از وی پول طلب داشت. این درگیری لفظی بالا گرفت که ناگهان شاهین و سامان شیشه پلاستیکی حاوی بنزین را روی شهرام ریخته و او را با فندک آتش زدند.
معاون جنایی پلیس آگاهی پایتخت، تصریح کرد: با توجه به این اظهارات پرونده در اختیار بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت و دستور دستگیری عاملان این جنایت در دستور کار پلیس آگاهی که در نهایت 11 تیرماه هر دو متهم در محله خلیج فارس تهران شناسایی و دستگیر شدند.
وی اظهار داشت: با انتقال متهمان به اداره پلیس تحقیقات انجام شد که هر 2 منکر جرم خود شدند و اظهار داشتند که مصدوم در حال مصرف مواد مخدر بوده که این اتفاق افتاده است و حادثه ای بیش نیست.
سرهنگ ولیپور، افزود: تحقیقات در جربان بود که مصدوم به علت سوختگی شدید 50 درصدی، در تاریخ 16 تیرماه فوت کرد و پرونده تحت عنوان "حریق عمدی منجر به فوت" مورد بررسی تخصصی قرار گرفت که در نتیجه با بهره گیری از روش های علمی کشف جرم و ارائه مدارک و مستندات، متهمان چاره ی جز بیان حقیقت را نداشته و در لب به اعتراف گشودند.
این مقام انتظامی، ادامه داد: یکی از متهمان در اعترافات خود اذعان داشت که یکدستگاه گوشی تلفن همراه به ارزش 2 میلیون تومان به مقتول فروخته و قرار شده بود که ظرف چند روز آینده پول گوشی را دریافت کند، اما مقتول پول را پرداخت نمی کرد و برای این که زهر چشمی از او گرفته باشد، محتویات بطری را روی مقتول ریخته و فندک را روشن کرده و متواری شده اند.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اعتراف صریح هر 2 متهم به انگیزه اختلاف شخصی و مالی با مقتول و ایجاد حریق عمدی منجر به فوت، متهمان با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 تهران برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند...
دستگیری زورگیر محله سیزده آبان
- رئیس کلانتری 168 سیزده آبان از دستگیری یک موبایل قاپ بلافاصله پس از زورگیری خبر داد.
به گزارش جوان سرهنگ "عبدالوهاب علائی" در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت 02:50 بامداد دهم شهریور ماه سال جاری ماموران کلانتری 168 سیزده آبان درحال گشت زنی در محدوده میدان خالقی به سمت ایستگاه آتش نشانی بودند که متوجه زورگیری 2 جوان موتورسوار شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ترک نشین موتورسیکلت با تهدید سلاح سرد ضربه ای به دست مال باخته زده و گوشی های وی را گرفته و به همراه راکب موتورسیکلت به سرعت از محل گریختند، عنوان کرد: بلافاصله ماموران برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند و به تعقیب موتورسواران پرداختند.
وی گفت: متهمان برای رهایی از قانونی بدون توجه به فرمان های پلیسی به فرارشان ادامه، ولی به عرت سرعت بالایی که داشتند، تعادل موتورسیکلت را از دست داده و به زمین برخورد می کنند.
کلانتر محله سیزده آبان با بیان اینکه راکب موتورسیکلت در تعقیب و گریز پلیسی دستگیر، ولی ترک نشین موتورسیکلت از محل گریخت، افزود: با دستگیری راکب و بازرسی بدنی از وی، 2 گوشی سرقتی مالباخته کشف و متهم به جرم ارتکابی اعتراف کرد.
سرهنگ اعلائی گفت: متهم به 3 فقره موبایل قاپی با همکاری همدستش اعتراف و اظهار کرد: با استفاده از تاریکی شب از شهروندان زورگیری کرده اند.
وی با اشاره به اینکه مالباخته در این حادثه مصدوم شد، در پایان خاطر نشان کرد: متهم پس از تحقیقات پلیسی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و دستگیری سارق دوم پرونده نیز در دستور کار قرار دارد...
13 فقره موبایل قاپی تنها در یک روز
- رئیس کلانتری 127 نارمک از دستگیری 2 موبایل قاپ خبر داد و گفت: متهمان به 13 فقره موبایل قاپی در یک روز اعتراف کردند.
به گزارش جوان سرهنگ "صادق ضرونی" بیان داشت: شب دهم شهریور ماه ماموران انتظامی کلانتری 127 نارمک هنگام گشت زنی در محدوده محله نارمک متوجه رفتار مشکوک 2 موتورسواری شدند که در حال پرسه زنی با یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش بودند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران انتظامی مدتی رفتار این 2 موتورسوار را تحت مراقبت قرار دادند، تصریح کرد: گشت انتظامی کلانتری نارمک برای بررسی موضوع به موتورسوران نزدیک و دستور ایست را دادند.
وی گفت: متهمان به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری در نزدیکی خود از محل متواری و پس از طی چند کوچه اصلی و فرعی وارد ساختمانی که در آن باز بود، شدند.
سرهنگ ضرونی با اشاره به اینکه سارق بودن موتورسوران محرز بود، گفت: با هماهنگی مقام قضائی تیم گشت انتظامی وارد ساختمان شده و هر 2 متهم را در ساختمان دستگیر و در بازرسی بدنی از آنان تعداد 13 دستگاه گوشی همراه و مقدار 15 گرم شیشه و هروئین کشف کردند.
کلانتر محله نارمک اضافه کرد: متهمان در همان بازجوئی اولیه، اظهار کردند: گوشی های سرقتی را در روز جاری با همکاری یکدیگر سرقت کرده اند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه هر 2 متهم 25 ساله و مصرف مواد مخدر اعتیاد دارند، خاطر نشان کرد: پس از تحقیقات تکمیلی و شناسایی مال باختگان هر 2 متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند...
دستگیری سارقانی که با آبمیوه مسموم، سرقت می کردند
رئیس کلانتری 209 پایانه غرب، از دستگیری اعضای یک باند سرقت خبر داد و گفت: این متهمان که سوژه های خود را با آبمیوه مسموم، بیهوش کرده و سرقت می کردند، با تلاش ماموران این کلانتری دستگیر شدند.
به گزارش جوان سرگرد "مجید سلیمانی مقدم"، به تشریح این خبر پرداخت و گفت: بامداد روز گذشته ماموران گشت انتظامی این کلانتری در حال گشت زنی در محدوده اطراف پایانه مسافربری غرب تهران بودند که یکی از شهروندان سراسیمه به آن ها مراجعه کرده و اظهار داشت که از سوی چهار سارق مورد سرقت قرار گرفته است.
این مقام انتظامی عنوان داشت: این مالباخته در اظهارات خود بیان داشت که پس از خروج از پایانه مسافری چهار مرد به او مراجعه و پس از اظهار دوستی به وی آبمیوه تعارف کرده اند که پس از مصرف دچار بیهوشی شده و زمانی که به هوش آمده خود را در جنگلی پشت پایانه مسافربری در حالی که اموالش به سرقت رفته بود، یافته است.
وی افزود: با ارایه اطلاعات از سوی این شهروند مالباخته، پرونده ای در کلانتری تشکیل و تیمی از ماموران انتظامی این کلانتری با به دست آوردن مشخصات ظاهری و چهره متهمان به تعقیب و تحقیق در این خصوص پرداختند.
سرگرد سلیمانی مقدم، تصریح کرد: پس از چند ساعت تعقیب و مراقبت و تحقیقات در این خصوص هر چهار سارق مذکور در محوطه پایانه مسافری غرب تهران مشاهده، در یک عملیات ضربتی دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.
کلانتر پایانه مسافربری غرب تهران، اظهار داشت: متهمان پس از حضور در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفتند، اما منکر اتهامات وارده شدند، اما زمانی که با مالباخته روبرو شده و در بازرسی از وسایل آن ها چند بطری آبمیوه و ماده بیهوشی کشف شد به ناچار لب به اعتراف گشوده و به جرم خود اعتراف کردند.
وی بیان داشت: با اعتراف متهمان پرونده مقدماتی برای تحقیقات بیشتر به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد تا در خصوص سرقت های احتمالی دیگر این متهمان تحقیقات انجام شود و اموال مسروقه مالباخته به وی بازپس داده شد...
دستگیری برادران سارق منزل و لوازم خودرو در مشیریه
رئیس کلانتری 169 مشیریه از دستگیری 2 برادر سارق حرفه ای منزل و لوازم خودرو خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان یک نیسان لوازم سرقتی کشف شد.
به گزارش جوان سرهنگ "سید امین موسوی پور" در تشریح این خبر، بیان داشت: تعدادی از اهالی محل مشریه به کلانتری تماس و اظهار داشتند: فردی که اخیرا از زندان آزاد شده است پس از رهایی از زندان با همکاری برادرش مشغول به سرقت منزل و لوازم خودرو شده است.
این مقام انتظامی بیان داشت: با تشکیل پرونده ای در این خصوص بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و تیمی از ماموران عملیات کلانتری مسئولیت پرونده را عهده دار شدند.
وی اظهار داشت: در تحقیقات محلی که توسط ماموران کلانتری انجام شد به دست آمد که متهمان در طول یک ماه اخیر در چندین مرتبه با یک دستگاه خودروی نیسان لوازم سرقتی را به مخفیگاهشان منتقل و افراد مشکوکی نیز به این محل در تردد هستند.
سرهنگ موسوی پور با اشاره به اینکه پس از تایید صحت خبر نتیجه اقدامات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار داده شد، ادامه داد: تیمی از ماموران عملیات کلانتری با هماهنگی مقام قضائی برای دستگیری و بازرسی از مخفیگاه متهمان اعزام شدند.
کلانتر محله مشریه عنوان کرد: ماموران پس از مراجعه به محل و کنترل تردد متهمان موفق شدند یکی از سارقان در جلوی در ورودی مخفیگاه متهمان دستگیر و متهم دوم پرونده را نیز در همان عملیات در مخفیگاه متهمان دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی از مخفیگاه متهان تعداد یک نیسان اقلام سرقتی منزل و لوازم خودرو کشف شد، گفت: هر 2 متهم به همراه اموال کشف شده به کلانتری منتقل شدند.
رئیس کلانتری مشریه گفت: تحقیق از متهمان برای شناسایی مال باختگان و کشف جرائم آنان ادامه دارد.

کلیدواژه های این خبر
گوشی های هوشمند   موتورسوار   محل حادثه   کلانتری   مقتول   مصرف مواد مخدر   اختلاف شخصی   کارآگاهان   مستندات   شاهد عینی   زورگیری   سیزده آبان   مرکز فوریت های پلیسی   حریق   مشاجره   مرکز فوریت های پزشکی   مصدومین   سوختگی   جنایت   محتویات   لفظی   حادثه   بیمارستان   جرم   پلیس آگاهی تهران   اتش سوزی   سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی   دادسرای جنایی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «جوان آنلاین» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
پایان مرگبار دعوای زن و شوهر جوان بر سر ارثیه پدری
آفتاب
بازداشت شوهر به اتهام قتل همسر
خبر خودرو
پایان مرگبار دعوای زن و شوهر جوان بر سر ارثیه پدری/ سیروس ،مهوش را آتش زد یا برعکس؟
تیک نیوز
انکار متهم در آتش زدن همسر
اقتصاد آنلاین
زورگیر خیابان میرداماد 2 برادر خلافکار را لو داد
رکنا نت
بخشش قاتل آتش افروز
خبر خودرو
طناب دار از گردن عاملان 2 حادثه خونین برداشته شد
جوان آنلاین
اعتراف به 16 فقره زورگیری
صدا و سیما
بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل / نقش مبینا چه بود؟
جام جم آنلاین
رخداد
روزنامه شرق
قتل کارگر باربری در پارک جوادیه تهران +عکس
اقتصاد آنلاین
بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل شرق تهران / نقش مبینا چه بود؟!+ عکس
کارگر آنلاین
دستگیری زورگیر معروف در تهران
برنا
رمزگشایی از 16 فقره زورگیری در تهران
ایران آنلاین
آتش زدن همسر به خاطر 2 دانگ خانه!
فردا نیوز
فرار شوهر پس از به آتش کشیدن همسر
صراط
مرد عصبانی همسرش را کشت و او را به آتش کشید
دیده بان ایران
فرار شوهر پس از قتل آتشین همسر
صراط
آتـــش زدن همسر برای 2 دانگ خانه
شفا آنلاین
مردی همسرش را زنده زنده در آتش سوزاند
کارگر آنلاین
آتـــش زدن همسر به خاطر 2 دانگ خانه
اقتصاد آنلاین
مرد تهرانی زنش با به آتش کشید / در جوادیه تهران رخ داد
رکنا نت
قتل آتشین همسر برای 2 دانگ خانه
جوان آنلاین
20 فقره سرقت سریالی با بیهوش کردن طعمه ها
آفتاب
پذیرایی سارق سابقه دار با آبمیوه مسموم از مالباختگان
ایسکانیوز
خوراندن آب میوه مسموم به مردم برای سرقت
ایران آنلاین
پذیرایی از مال باختگان با آبمیوه مسموم ...
میزان
پسر 30 ساله را زنده زنده در پارک خلیج فارس تهران به آتش کشیدند + عکس سعید و شادمهر
رکنا نت
جوانی دوستش را به دلیل اختلاف مالی به آتش کشید
فرارو
دستگیری عاملان آتش زدن یک پسر در پارک
جام جم آنلاین
تلفن همراه بهانه ای برای قتل دوست
صدا و سیما
درگیری بر سر بدهی منجر به قتل پسر جوان شد
باشگاه خبرنگاران
آتش زدن دوست برای گرفتن زهرچشم!
الف
تهران| آتش زدن دوست برای گرفتن زهرچشم
تسنیم
آتش زدن «دوست» به خاطر یک دستگاه گوشی موبایل
خبرگزاری دانشجو
آتش زدن دوست به خاطر گوشی موبایل
ایران آنلاین
عاملان آتش زدن پسر جوان در پارک دستگیر شدند
انصاف نیوز
دستگیری عاملان آتش زدن پسر جوان
مردم سالاری
دستگیری عاملان آتش زدن پسر جوان در پارک
ایسنا
آتش زدن "دوست" به خاطر یک گوشی موبایل
مشرق نیوز
اخبار مرتبط
bltآفتاب : پایان مرگبار دعوای زن و شوهر جوان بر سر ارثیه پدری
bltخبر خودرو : بازداشت شوهر به اتهام قتل همسر
bltتیک نیوز : پایان مرگبار دعوای زن و شوهر جوان بر سر ارثیه پدری/ سیروس ،مهوش را آتش زد یا برعکس؟
bltاقتصاد آنلاین : انکار متهم در آتش زدن همسر
bltرکنا نت : زورگیر خیابان میرداماد 2 برادر خلافکار را لو داد
bltخبر خودرو : بخشش قاتل آتش افروز
bltجوان آنلاین : طناب دار از گردن عاملان 2 حادثه خونین برداشته شد
bltصدا و سیما : اعتراف به 16 فقره زورگیری
bltجام جم آنلاین : بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل / نقش مبینا چه بود؟
bltروزنامه شرق : رخداد
bltاقتصاد آنلاین : قتل کارگر باربری در پارک جوادیه تهران +عکس
bltکارگر آنلاین : بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل شرق تهران / نقش مبینا چه بود؟!+ عکس
bltبرنا : دستگیری زورگیر معروف در تهران
bltایران آنلاین : رمزگشایی از 16 فقره زورگیری در تهران
bltفردا نیوز : آتش زدن همسر به خاطر 2 دانگ خانه!
bltصراط : فرار شوهر پس از به آتش کشیدن همسر
bltدیده بان ایران : مرد عصبانی همسرش را کشت و او را به آتش کشید
bltصراط : فرار شوهر پس از قتل آتشین همسر
bltشفا آنلاین : آتـــش زدن همسر برای 2 دانگ خانه
bltکارگر آنلاین : مردی همسرش را زنده زنده در آتش سوزاند
bltاقتصاد آنلاین : آتـــش زدن همسر به خاطر 2 دانگ خانه
bltرکنا نت : مرد تهرانی زنش با به آتش کشید / در جوادیه تهران رخ داد
bltجوان آنلاین : قتل آتشین همسر برای 2 دانگ خانه
bltآفتاب : 20 فقره سرقت سریالی با بیهوش کردن طعمه ها
bltایسکانیوز : پذیرایی سارق سابقه دار با آبمیوه مسموم از مالباختگان
bltایران آنلاین : خوراندن آب میوه مسموم به مردم برای سرقت
bltمیزان : پذیرایی از مال باختگان با آبمیوه مسموم ...
bltرکنا نت : پسر 30 ساله را زنده زنده در پارک خلیج فارس تهران به آتش کشیدند + عکس سعید و شادمهر
bltفرارو : جوانی دوستش را به دلیل اختلاف مالی به آتش کشید
bltجام جم آنلاین : دستگیری عاملان آتش زدن یک پسر در پارک
bltصدا و سیما : تلفن همراه بهانه ای برای قتل دوست
bltباشگاه خبرنگاران : درگیری بر سر بدهی منجر به قتل پسر جوان شد
bltالف : آتش زدن دوست برای گرفتن زهرچشم!
bltتسنیم : تهران| آتش زدن دوست برای گرفتن زهرچشم
bltخبرگزاری دانشجو : آتش زدن «دوست» به خاطر یک دستگاه گوشی موبایل
bltایران آنلاین : آتش زدن دوست به خاطر گوشی موبایل
bltانصاف نیوز : عاملان آتش زدن پسر جوان در پارک دستگیر شدند
bltمردم سالاری : دستگیری عاملان آتش زدن پسر جوان
bltایسنا : دستگیری عاملان آتش زدن پسر جوان در پارک
bltمشرق نیوز : آتش زدن "دوست" به خاطر یک گوشی موبایل
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.